Anmälda till Siljan Runt – 16 mil - Orsasjön & Siljan Runt Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Lag Födelseår
0 Angelica Sundberg 1991
0 jean-francois martin 1994
0 Maarit Kaskela 1972
0 Johanna Eriksson Team Santander 1993
0 Albin Öhrn Sitevision AB 1986
0 Ulf Skytt Kia Merida Racing Team/ Bålsta ck 1971
0 William Larsson Dödsrytt CK Lupus 1994
0 Johannes Tonelid CK Lupus 1994
0 Hanna Holmström 1977
0 Billy Greisen Fredrikshof 1991
0 Patric Stenberg 1964
0 Anna Pers Sollerö if 1976
0 Petter Hagberg Rembo IK Folkärna CK 2001
0 Anna-Karin Henriksson Högakustencyklisterna 1973
0 Erik Voss-Schrader 2000
0 Tobias Molin Siljan boyz 1975
0 Ola Kling Rembo IK 1969
0 Robert Andersson Siljan boyz 1975
0 Stefan Åkerlund Siljan Boys 1977
0 Mathias Pettersson Siljan boyz 1975
0 Peter Samuelsson CK Uni 1968
0 Torbjörn Murars Ck naten 1981
0 Erik Nordenas Tre Drev Fram 1994
0 Brita Nordell Tyre Drev Fram Tre Drev Fram 1997
0 Mats Olsson Örebro Cyklisterna Team .ering 1967
0 Patrik Stenman Falun Tre Drev Fram 1963
0 Mats Schröder Fredrikshof SUB11 STHLM Fredrikshof 1957
0 Jens Sjölin Sealine 1984
0 Johan Hagberg 1999
0 Per Schullström 1980
0 Victor Svensk 2003
0 Patrik Olsson Malungs IF 1988
0 Kristina Lycke Malungs IF 1990
0 Per-Olov Breimark 1968
0 Bengt HILDEBRAND Stockholm City Triathlon 1969
0 Pierre Ahlström Rembo Sub 8.30 1975
0 Sara Thyselius Dexner Eskilstuna IK 1985
0 Erik Nygård Brudpiga 1980
0 Robert Risberg Rembo Ik 1985
0 Emma Kaur Andare in bici 1984
0 Urban Johansson Väsby 1965
0 Edvin Palm 1990
0 Björn Eriksson Höga Kusten Cyklisterna 1954
0 Jens Olsson 1969
0 Ida Ivarsson 2002
0 Björn Hagland ODCK ODCK 2003
0 Pär Wikström Mora CK Mora CK 1965
0 Pontus Myckelberg Rembo 1993
0 Erika Sundin Mora CK 1983
0 Erik Holmén Gävle CA 1986
0 Robin Andersson SÅH SS 1989
0 Jonas Kjellmert Miedelhof 1971
0 Vasilije Beznja Skoghall CK Hammarö cykel klubb 1962
0 Jonas Bjenning TEAM KBK BIKES 1990
0 Peter Askebro Knivsta CK 1969
0 Andreas Lennartsson Team A3 Träningscenter 1974
0 Peter Andersson Höga kusten cyklisterna 1965
0 Ivar Hallin Höga Kustencyklisterna 1952
0 Emile Mworoha Ghif GHIF 1986
0 Ulf Wilnerzon 1967
0 Magnus Bergström FMTIS 1968
0 Gustav Larsson 1993
0 Mona Brorrson 1990
0 Mikael Hultgren Älta OCD 1960
0 Christer Öhman Föreningen Rocket Racing Sweden 1963
0 Patrik Tengdelius Zlatans Cycling Team 1986
0 Oscar Engström Pedersen Zlatans Cycling Team 1997
0 Sebastian Engström Dysted Zlatans Cycling Team 1994
0 Troels Engström Nielsen Zlatans Cycling Team 1975
0 Rune Bro Engström Pedersen Zlatans Cycling Team 2004
0 Göran Stenfelt MIF (Mörbyfjärdens idrotts förening) 1968
0 Gunilla Eriksson Mora 1964
0 Katarina Hallvars-Jonsson Mora 1969
0 Christer Walderik SMACK 1964
0 Anders Abelsson A3 Träningcenter Team A3 Träningscenter 1978
0 Tilde Otterstål Team Utan Gränser Team utan gränser 2002
0 Fredrik Norman Örebrocyklisterna 1987
0 Oddbjørn Løberg Trysil SK 1957
0 Jonas Fisk Heden Wasps 1993
0 Robert Moldén Coopah Ape OGK Elite 1991
0 per Berglund Länkarna Grums 1954
0 Teres sten Axa sportklubb 1993
0 Dennis Andersson Södertörns Cykelklubb 1988
0 Fredrik Hahne FMTIS IF 1980
0 Christer Hernstigen FMTIS IF 1969
0 Sara Waerme Träningsverket Motala Träningsverket Motala 1977
0 Didrik Karlsson Träningsverket Motala Träningsverket Motala 1991
0 Anders Lindell Axa Sc Team A3-Träningscenter 1973
0 Erik Lönnberg 1988
0 Dennis Wallén 1992
0 Martin Földhazy 1992
0 Birgitta Nilsen 1955
0 Jessica Andersson EAI, Enköpings allmänna idrottsförening Team A3 Träningscenter 1976
0 Lars-Göran Andersson Team A3 Träningscenter 1971
0 Benny Back Mora CK 1959
0 Theodor Frid 2002
0 Per Karlsson 1972
0 Jonas Björk FMTIS 1968
0 Jorge Lara MDFCK 1980
0 Alexandra Hägg Fredrikshof SUB11 GT Norr Fredrikshof 1995
0 Johan Pietilä Holmner Edelweiss CK 1991
0 Daniel sjöblom 1975
0 Paul Danielsson Mora CK 1955
0 Fredrik Jansson ELU IF 1993
0 Leif Tjäder Sollentuna 1964
0 Martin Börjesson Team Kungälv Team Russin 1968
0 Peter Grafström Tyresö CK 1972
0 Love Hardeberg Lidingö SLK 1998
0 Albin Sjölén 2000
0 Mattias Ek Rembo Sub 8:30 1974
0 Joakim Nilsson 1989
0 Peter Samuelsson 1970
0 Kim Lipponen 1979
0 Catti Proos 1966
0 Gunnar Rova 1961
0 Mårten Kloo Norbergs CK 1966
0 Staffan Hagström Imoveforcancer 1962
0 Per Angerud DTCG DTCG 1976
0 Lisa Ekstrand 1979
0 Karolina Thid A3 Träningscenter Team A3 Träningscenter 1989
0 Anthon Cassman Östersund-Frösö SLK 1993
0 Jacob Persson IFK Lidingö Slalomklubb 1998
0 Melker Netinder Oklart 2000
0 Mauritz Sandå 1997
0 Tommie Lindkvist 1985
0 Mats Nordin Alnö race team 1958
0 Jens Danielsson 1965
0 Carina Dahlberg 1970
0 Björn Törnblom Axa sc Team A3 Träningscenter 1971
0 Jonas Rickeborn Enköpings polisens IF 1966
0 Kenneth Petersson Axa sc Team A3-Träningscenter 1969
0 Saga Otterstål Team utan gränser Team utan gränser 2004
0 Robert Otterstål Athletic Club Salt Lake Team utan gränser 1979
0 Peter Dahlberg Nybro ski 1967
0 Martin Bzdusek Breakbeat Cyclist 1981
0 Lennart Holmer Lima IF 1978
0 Petter Kvarnbäck Ängby CC 1973
0 Jan Bergman Västerås cykelklubb 1951
0 Tomas Jansson Gävle CA 1973
0 Arne Wallenbert Västerås Cykelklubb 1950
0 Janne Höijer Jakobson Borlänge CK 1968
0 Jonas Holmberg Fredrikshof CK 1962
0 Rebecka Senior 1977
0 Gavin Senior 1978
0 Ingrid Larsson Bollnäs CK 1964
0 Peter Elofsson Delagott CK Delagott Bäst på Brf! 1963
0 Anders Markoff 1988
0 Olaf van der Meer Boliden 1996
0 Mats Frosteman Delagott CK Delagott Bäst på Brf! 1966
0 Johannes Frosteman Delagott Bäst på Brf! 1997
0 Kristian Gajdos Delagott CK Delagott Bäst på Brf! 1998
0 Gustav Hellqvist Ck uni 1988
0 Per Ekman Team Rynkeby Team Rynkeby Täby 1962
0 Håkan Nyström Idrottsmottagningen Sport Club 1963
0 Tomas Ersson Ovansjö rehab 1960
0 Björn Kullin 1968
0 Benny Thörn Team Eker 1975
0 Lars Nordvall Team Eker 1975
0 Per-Ove Näs Fredrikshof IF CK SUB11 STHLM Fredrikshof 1972
0 Mogens Lauridsen Broby GoIF 1964
0 Magnus Lund 1968
0 Jose Marin Västerås Triathlonklubb 1971
0 Jonas Kårelid Hosjöstrandarna 1968
0 Annika Berbres Hosjöstrandarna 1964
0 Magnus Byström SCK Team Z2 - Strängnäs CK 1964
0 Magnus Kruså Mörbyfjärdens IF 1967
0 Pontus Johansson Biketown Cycling Club Dönerz World Tour Cycling Team 1994
0 Nicklas Hessel BikeTown CC Dönerz World Tour Cycling Team 1984
0 Wilhelm Tovi 1998
0 Roger Rosenberg Vålberg 1970
0 Sven Tägtsten Dönerz World Tour Cycling Team 1981
0 Kjell-Hugo Eilertsen Team Sportia Uppsala 1969
0 Lars-Åke Åberg Rembo ck 1965
0 Gustav Andersson 1992
0 Felicia Frisk 1994
0 Maura Dewey 1992
0 Louise Laising Norström Team Ljungskog 1966
0 Jerker Norström Team Ljungskog 1965
0 Eric Karlshammar Spinning Boy 1984
0 Johan Karlsson Börje sk 1976
0 Patrik Moris Borlänge CK 1972
0 Jörgen Hellberg Vallentuna CK 1950
0 Marcus Hallberg SUB11 GT Norr Fredrikshof. SUB11 GT Norr Fredrikshof 1989
0 Johan Andersson Team Harmoni Team Harmoni 1972
0 Hampus Persson CK Lupus CK Lupus 1990
0 Joachim Brischewski Team Russin 1962
0 Ulrika Wernståhl 3City Triathlon 1966
0 Pelle Lönn Sua Södermalms Unga Atleter 1969
0 Bengt-Åke Fagerman 1954
0 John Raymond Dominguez Pinoy Road Bikers Sweden Pinoy Road Bikers Sweden 1985
0 Daniel Åberg Team Harmoni Team Harmoni 1984
0 Björn Ersson Team Harmoni 1976
0 Jordi Viana FK Studenterna 1964
0 Johan Hökås 1962
0 Joel Quintino Dönerz World Tour Cycling Team 1983
0 Stefan Nilsson 1964
0 Nils Nilsson 1993
0 Martin Fagerfjäll 1979
0 Markus Barth Dönerz World Tour Cycling Team 1979
0 Thomas Nyberger CK Falken 1965
0 Pär Vedin Fredrikshof CK SUB11 GT Norr Fredrikshof 1965
0 Anders Sandstrom Team Sportia Uppsala Team Sportia Uppsala 1958
0 PAOLA ISRADE BURROLA SHe Rides 1993
0 Maria Gran Västerås 1970
0 Christer Gran Västerås 1968
0 jännu Utterström Team Sportia uppsala Team Sportia Uppsala 1974
0 Mattias Lundblad OD CK ODCK 1968
0 Klas Turdell CK Lupus 1990
0 Mikael Karlsson Smack Pedro's Ciclistas 1979
0 Anders Holmberg Fredrikshof 1957
0 Patrik Hallman Mörbyfjärdens IF 1966
0 Jonas Sjölund Alnö Race Team 1994
0 Johan Pettersson Team Sportia Uppsala 1971
0 Torbjörn Dimling Fredrikshof Dimlingarna 1966
0 Julia Dimling Fredrikshof Dimlingarna 1996
0 Mats Björkman Mora CK 1971
0 Fredrik Pettersson Ängby CC 1970
0 Ulrika Möller CK Distans 1963
0 Christian Örnevik Biketown Cycling Club Dönerz World Tour Cycling Team 1982
0 Per Edvall Mora ck 1963
0 Martin Fritzson Russin Russin 1969
0 Jonas Hagvåg 1976
0 Pär Pellas Gagnef 1976
0 Ola Hallberg Fredrikshof IF SUB11 GT Norr Fredrikshof 1968
0 Katarina Strömberg ESIK 1971
0 Jesper Sehl 1971
0 Kenneth Broman Särimner 1968
0 Anders Lundin Ekshärads CK Team SZ 1979
0 Sara Lundin Ekshärads CK Team SZ 1976
0 Nichlas Aldén Fredrikshof Team SZ 1969
0 Anna Svärdström Fredrikshof Team SZ 1967
0 Anders Hvittfeldt Mora CK 1971
0 Ulf Jansson Särimner 1969
0 Joakim Gredemyr Smack 1969
0 Maria Gistgård Smack 1975
0 Pierre Lundh 1972
0 Fredrik Gunnarsson Team Sportia Uppsala 1970
0 Joel Olesch 1977
0 Johanna Holster 1980
0 Sven-Olof Hansson 1945
0 Niklas Tunmo Team Harmoni Team Harmoni 1990
0 Jan Molén Östervåla IF 1952
0 Joakim Nordqvist CSK Ludvika 1990
0 Jakob Junker Eskilstuna IK Eskilstuna IK 1990
0 Jonatan Junker Eskilstuna IK Eskilstuna IK 1990
0 René Eriksson Borlänge CK 1979
0 Fredrik Olsson CSK Ludvika 1991
0 Fredrik Sjöberg Csk ludvika 1983
0 Mats Örtegren 1971
0 Jon Henriksson Hudik Triathlon 1977
0 Maria Silfwerin CSK Ludvika 1992
0 Niclas Boberg Borlänge CK 1969
0 Mattias Widenbrant SMACK 1972
0 Oskar Johnsson Andare in bici 1973
0 Anna Jönsson Andare in bici 1976
0 Claes Nord T.A.C.K Team Aron CK 1963
0 Daniel Nises CSK Ludvika 1987
0 Martin Pettersson Södertälje CK 1989
0 Mathias Heimonen 1991
0 William Odevik Mips AB 1992
0 Tomas Nordin ART - Alnö Race Team 1979
0 Daniel Brännström 1978
0 Robert Lycksell SMACK 1971
0 Jens Nasholm PÄRRAS OpenWater Boys 1972
0 André Odda Fredrikshofs CK 1997
0 Mattias Lindberg Husåcyklisterna Husåcyklisterna 1970
0 Amos Lindberg Husåcyklisterna Husåcyklisterna 2006
0 Anders Ekbäck Husåcyklisterna Husåcyklisterna 1970
0 Malte Ekbäck Husåcyklisterna Husåcyklisterna 2006
0 Jan Palm Team Berretto 1976
0 Pär Sandberg ODCK ODCK 1964
0 Patrik Ekblad Smack 1974
0 Lina Ohlérs 1978
0 Patrik Ohlérs 1970
0 Johan Paulsson Fredrikshof IF 1988
0 Michael Larsson Team Sméstan Team Sméstan 1972
0 Oskar Björk Team Hasse 1997
0 Rolf Harju I2 IF Karlstad 1967
0 Theres Ericsson Runacademy 1971
0 Tomas Sjöborg 1973
0 James Pratt 1970
0 Alexander Solorzano Osterman Fredrikshof 1973
0 Simon Israelsson SÅH SS 1989
0 Martin Lloyd Sjöblom 1990
0 Tove Werner Team Hasse 1997
0 Per Flock mdfck 1967
0 Ludvig Svedin Team Hasse 1997
0 Ragnar Hyllengren Mudfucker CK 1966
0 Björn Reiland MDFCK 1968
0 Kristofer Roslund GCA 1976
0 Göran Östling Gävle Ca 1974
0 Stefan Silver Fredrikshof 1986
0 Henrik Sandström Sandgatan Cykel 1978
0 Hans Johansson Vännäs CK 1966
0 Tobias Sundqvist VCK 1966
0 Annika Sundqvist VCK 1967
0 Wilma Falk 3X Bikers 1995
0 Ingemar Berglund Mångberg CK 1957
0 Per Holmer Fredrikshof IF CK 1962
0 Thorbjörn Johnsson Hudik Triathlon 1983
0 Karl Fredholm Trollbäcken Runners Guild 1976
0 Ulf Edsfors Nilsson Mora ck 1967
0 Carin Neanro Team gladare 1969
0 Christer Neanro Team gladare 1970
0 Susanna Boström Samuelsson Team gladare 1975
0 Johan Eliasson GHIF 1981
0 Johan Norin CK Falken 1965
0 Beatrice Fröling CK Falken 1971
0 Mårten Johannesson Team Sméstan Team Sméstan 1964
0 John Graaf Sälens IF 1956
0 Roger Andersson Spårvägen CK 1964
0 Nicklas Närkling 1991
0 Adam Karlsson Novus elektriska 1999
0 MILOS RADULOVIC Team Radulovic 1982
0 Dragan Radulovic Team Radulovic 1961
0 Daniel Kinnunen AXA Sportsclub 1966
0 Johan Hallberg Fredrikshof SUB11 STHLM Fredrikshof 1962
0 Daniel Eriksson 1979
0 Göran Lindqvist Brudpiga 1957
0 Axel Söderberg 1996
0 Rolf Söderberg 1960
0 Olle Back Alnö Race Team 1993
0 Rickard Skarin 1990
0 Erik Lundqvist Sellnäs IF Bråmobuder 1994
0 Lars Svarf CK Soldi Bråmobuder 1968
0 Anders Hobbe Holmberg Mora CK 1966
0 Fredrik Orestedt 1983
0 Anna Karin Werner Andare in Bici 1972
0 Stefan Mattsson Team Mattsson 1959
0 Sofia Mattsson Team Mattsson 1990
0 Kajsa Mattsson Team Mattsson 1992
0 Per Söderberg Sveaskogs IF 1965
0 Johan Thorhard 1981
0 Veronica Agnoletto 1982
0 Marie Åkerlind 1974
0 Anders Berglund ÅJA CK 1964
0 Christian Stahnke Fredrikshof 1964
0 Jacques Ebert Team Overschenkel 1989
0 Jeannot Ebert Team Overschenkel 1991
0 Alexander Ericsson Overschenkel 1990
0 Peter Ferngren Fredrikshof CK Team SZ 1970
0 Stefan Sernefors 1974
0 Tomas Frändén OLD GUYS RULE Team Bäckström Club36 1969
0 Tilda Lindell Funkön Fitness Club Födelsedagstrampet 1990
0 Tobbe Eriksson 1992
0 Karin Sundh Kustbevakningens friskvårdsförening Kustbevakningens Friskvårdsförening 1978
0 Bobo Olsson Non Plus Ultra Hammarby CK 1970
0 Kjell Backlund Mjällom/Högakusten cyklisterna 1961
0 Isa Lindell Födelsedagstrampet 1994
0 Cecilia Lindell Födelsedagstrampet 1962
0 Dan Norrbo 1973
0 Henrik Karlsson Non Plus Ultra Hammarby CK 1982
0 Hanna Sandberg Uman Puls 1980
0 Daniel Karlsson Kustbevakningens Friskvårdsförening Kustbevakningens Friskvårdsförening 1976
0 Martin Lindström Eskilstuna IK 1962
0 Åke Lantz IFK Sala 1955
0 Niclas Nyman Vännäs CK 1971
0 Johan Engerberg Kustbevakningens Friskvårdsförening Kustbevakningens Friskvårdsförening 1979
0 Philip Johansson Team Lovisa 1993
0 Anna Orestedt A-team 1983
0 Åke Wressel Enerco 1993
0 Linnea Lindgren 2001
0 Ola Jansson TQ Vets 1955
0 Christian Östh 1985
0 Lars-Erik Gustafson 1964
0 Göran Eriksson 1968
0 Caroline Boman CK Falken 1981
0 Mikael Frick TQ Vets 1957
0 Ted Mannerstål Hästängsudds Cykel Sällskap Cyclopaths 1972
0 Sara Björlin Lidén HCS Cyclopaths 1973
0 Carl Borg Corona Cycling Club 1974
0 Anders Stöt Mora CK 1965
0 Sonja Lundqvist 1993
0 Jonas Stener Fredrikshof IF 1995
0 Jan Lindkvist Mora CK 1968
0 Thomas Olingsberg Athletic Club Salt Lake 1965
0 Kent Kjelltoft Team Kungälv Team Russin 1963
0 Leif Hansson OK Alehof Team Russin 1969
0 Kristoffer Kronhamn Corona Cycling Club Corona Cycling Club 1974
0 Johan Törnqvist 1961
0 Glenn Johansson Herrljunga CK 1957
0 Patrik Olsson Team Kungälv Team Russin 1971
0 STEFAN BURMAN BAUHAUS sportklubb 1969
0 Hossein Noorinejad 1977
0 Louie Ryan Mirador Pinoy Roadbikers Sweden Pinoy Road Bikers Sweden 1978
0 Lisa Latorre 1993
0 Daniel Otterberg Kustbevakningens Friskvårdsförening Kustbevakningens Friskvårdsförening 1965
0 Patric Holmer Bauhaus Sportklubb 1972
0 Harri Vuorela IKJ Haninge IKJ Haninge 1963
0 Leif Karlsson Bälinge IF 1961
0 Elisabeth Karlsson Bälinge IF 1963
0 Stig Johansson 1945
0 Kenneth Litland BAUHAUS sportclubb 1970
0 Mikael Hansson Team Kungälv 1965
0 Anders Johansson Eskilstuna IK Eskilstuna IK 1962
0 Elisabeth Verboven 1992
0 Sara Bonetti 1992
0 Anders Nygårdh Kustbevakningens Friskvårdsförening Kustbevakningens Friskvårdsförening 1982
0 Patric Elmesten Corona Cycling Club Corona Cycling Club 1974
0 Magnus Nyberg Spårvägen CF 1972
0 Anders Leijon Team sportia 1967
0 Magnus Källén Corona Cycling Club Corona Cycling Club 1971
0 Jan Österberg Borlänge cykelklubb 1967
0 Magnus Andersson IKJ Haninge IKJ Haninge 1977
0 Lasse Hansen IKJ Haninge 1967
0 Martin Toresson Kustbevakningens Friskvårdsförening Kustbevakningens Friskvårdsförening 1973
0 Magnus Eriksson Fredrikshov CK 1964
0 Patrick Elo Corona Cycling Club Corona Cycling Club 1970
0 Gerhard Hansson Värnamo CK 1959
0 Siri Bråten Trysil sykkelklubb 1982
0 Jennie Johansson TeamGT 1975
0 Fernando Freire Örebrocyklisterna Team .ering 1961
0 Roger Svensson 1966
0 Sara Svensson 2001
0 Johan Solberg Team Rynkeby Täby Team Rynkeby Täby 1966
0 Jimmy Haglund CK Motvind 1964
0 Joachim Martinsson SMACK 1969
0 Charles Bengtsson Övre Månsänn Sportgille 1983
0 Mattias Rundström Enköping EAI 1973
0 Erik Thunbom 1986
0 Sanna Penton 1993
0 Magnus Karlsson Smack 1972
0 Håkan Svensson Club 36 1964
0 Pierre Gatelin Rörfirman 1973
0 Ulrika Sjögren Bålsta skidklubb 1966
0 Matthias Borris Rajd 1982
0 Jocke Sundqvist ART 1972
0 William Sicat Pinoy Road Bikers Sweden 1986
0 Jamaldin Jaff Skogsmullorna 1986
0 Rachid Amara Skogsmullorna 1974
0 Daniel Söderlund Alnö Race Team 1984
0 annikki Svedevall Toppnäsets CK Team Grisstrumpan 1983
0 Mattias Bolander Team Aron CK 1998
0 Anna Erixon 1970
0 Mattias Widmark Hudik Triatlon 1970
0 Magnar Often Tynset idrettsforening Old Man On Bike 1955
0 Andreas Lundberg Alnö race team 1990
0 Diana Mickels Bålsta 1964
0 Mikael Mickels 1961
0 Kent Asante Wennrström Skogsmullorna 1975
0 Kjell Fredriksson Randonneur Stockholm 1961
0 Urban Hallberg Mora ck 1959
0 Lena von Sydow Team Rynkeby Täby 1959
0 Daniel Lundberg Team sportia 1972
0 Jenny Envall Team Sportia Uppsala 1968
0 Mattias Andersson Rajd 1981
0 Mikael Envall Teamsportia Infanteriet 1966
0 Thomas Nordström Bajen 1961
0 Anders Persson Team Sportia Uppsala 1964
0 Håkan Nilsson IK Aluminium 1969
0 Mattias Bornerberg Gimonäs CK 1970
0 Jonas Pettersson Mora CK 1988
0 David Pettersson Mora CK 1962
0 Erik Sundberg Strängnäs CK 1953
0 Magnus Alvagard Team Berretto Team Berretto 1977
0 svante lennartsson 1952
0 Martin Gustafsson Rajd 1982
0 Lars Aaserud 1967
0 Patrik Nemeth Fredrikshof 1969
0 Therése Arnlund Västerås CK Multisport Sweden 1983
0 Göran Torshage 1961
0 Ali Omumi Vässmanrunt 1979
0 Hanna Nelson Friends with bikes Team Lovisa 1992
0 Robert Lundkvist GHIF GHIF 1983
0 Therese Andersson 1987
0 Jan Sarnet Andare in bici 1971
0 Gabriel Bassula 1986
0 Tomas Pleiborn Spårvägen CF 1962
0 Anette Moore Eskilstuna IK 1967
0 Ulf Andersson Eskilstuna IK Eskilstuna IK 1969
0 Peter Bengtsson Eskilstuna IK Cykel & Triathlon 1969
0 Susanna Bengtsson Eskilstuna IK Cykel & Triathlon 1971
0 Rickard Larsson 1989
0 Johanna Jirlén UmanPuls 1974
0 Anneli Gustafsson Eskilstuna IK Cykel & Triathlon 1969
0 Hans Holmberg Spårvägen CF 1952
0 Fredrik Segerlund Fredrikshof IF 1975
0 JONAS ISACSON CK Formsvacka 1995
0 Emma Spetz Karlström CK Thorax 1985
0 Henrik Arthursson CK Thorax 1978
0 Andreas Regnell 1966
0 Marcos Dias 1976
0 Göran Dahlgren Mjällom/Högakusten cyklisterna 1961
0 AnnSofi Johansson Eskilstuna IK cykel och triathlon 1970
0 Kent Gerdstigen 1966
0 Anna Gerdstigen 1966
0 Håkan Spång SpKl Ceres 1959
0 Bjørn Burås Trysil Sykkelklubb 1970
0 Lars Eriksson Mora Cykelklubb 1978
0 Joakim Gustafsson 1976
0 Emanuel Löfström Borlänge CK Team Fästing 1968
0 Fredrik Nilsson Bollnäs CK Team Överviktor 1975
0 Henrik Eknor Träningskonsulten 1983
0 Viktor Lind 1988
0 Peter Eriksson Spårvägen CF 1970
0 Karin Norr Eriksson Spårvägen CF 1974
0 Henrik Pettersson 1973
0 Liv Pettersson-Clarmyr 2008
0 Petra Jansson 1964
0 Anders Jansson 1962
0 Pontus Eriksson Norbergs CK 1968
0 Martina Nyrén Burseryds IF 1988
0 Torbjörn Eriksen Lycraboys Lycraboys 1961
0 Michael Rosén Team Compass Group 1967
0 Amelia Lembke 1995
0 Marcus Eriksen 1995
0 Anders Hellström Väsby SK 1972
0 Marcel Buder Team Ullna CK Team Ullna CK 1989
0 Graeme Moore Setra sports club 1981
0 Michael Sundman Fredirkshof 1980
0 Stefan Roos Team Tibble 1966
0 Susanne Wikman Team Tibble 1966
0 Kent Andersson Sunne 1960
0 Johan Sävhage Team Sävhage 1967
0 Karin Sävhage Team Sävhage 1970
0 Åke Lindsmyr ÅJA CK ÅJA CK 1960
0 Tomas Granberg Bajen Bikers 1963
0 Johan Heneryd ÅJA CK ÅJA CK 1967
0 William Matslova Team Matslova 1995
0 Elias Willman Pettersson Falu ck 2002
0 Carl-Erik Matslova Team Matslova 1952
0 Wiktor Matslova Team Matslova 1993
0 Anders Eriksson 1972
0 Kenneth Larsson Strängnäs CK 1954
0 Magnus Heldin 1987
0 Svante Algovik Team Lovisa 1993
0 Christer Karlsson Balingsta Byfåners 1966
0 Maja Mörth Brudpiga RK 2000
0 Eric Lindeen Heja Alex Heja! 1984
0 Håkon Ødegaard Team Ø & S 1984
0 EvaLena Heinered SK Nor 1961
0 Sofie Heinered SK Nor 1991
0 Robert Hulthén Team utan gränser Sill-Jan 1969
0 Rune Midtun CK Elverum 1957
0 Marit Riise Midtun CK Elverum 1953
0 Mauricio Hernandez Sweco CK 1985
0 Leif Karlsson Team FiKa 1967
0 Magnus Pellas Mora CK 1971
0 Jonas Lundgren Team OP 1968
0 Bo Kratz Crilles Killar Crilles Killar 1962
0 Thord Nogerius EIK Vi gör det igen 1957
0 Göran Ström EIK Vi gör det igen 1953
0 Alexander Olsson Axa sport club 1993
0 Liv Hector Plikt- och Prövningsverket 1991
0 Kristoffer Hartman Plikt- och Prövningsverket 1982
0 Daniel Rååd Plikt- och Prövningsverket 1970
0 Elisabet Boijebrink Plikt- och Prövningsverket 1979
0 Jesper Nyberg Plikt- och Prövningsverket 1970
0 Per Andersen Helseth Plikt- och Prövningsverket 1978
0 Björn Petersson 1964
0 Claire Klasér 1965
0 Bill Engman Träningskonsulten Träningskonsulten 1979
0 Johanna Wegar Glåma inte bakåt 1993
0 Kristoffer Wegar Glåma inte bakåt 1992
0 Lisa Johansson Glåma inte bakåt 1964
0 KG Johansson Glåma inte bakåt 1959
0 Fredrik Grahn Klubblös 1973
0 Jonas Persson X 1968
0 Kjell Collin Team Sméstan Team Sméstan 1968
0 Hanna Johansson Imoveforcancer 1996
0 Kristian Johansson #imoveforcancer 1994
0 Martin Östberg Borlänge cykelklubb Team Fästing 1980
0 Camilla Lind Karlsson Team Sméstan Team Sméstan 1968
0 Joakim Rosenqvist Team Sméstan Team Sméstan 1968
0 Erik Skoglund 1980
0 Patrik Ström STCT 1966
0 Ola Hansén Dala Gummi CK CO Riders 1968
0 Charlotte Kinell Team Sméstan Team Sméstan 1976
0 Linus Fagerberg Lidingö Triathlon 1973
0 Owe Waldenström 1963
0 Glenn Karlsson Broby GoiF 1954
0 Marie Dyberg Lidingö Triathlon 1978
0 Cecilia Lundgren Torsångs IF 1977
0 Johan Andersson Enerco 1979
0 Peter Jacobson Team Sportia Uppsala Team Sportia Uppsala 1973
0 Lars Söderström Norbergs Cykelklubb 1962
0 Kristian Räftegård STCT 1977
0 Thomas Johansson 18 Medlemmar 1970
0 anders holmström 1970
0 Fredrik Törnqvist Bikes & beer riding club 1975
0 Leif Gustavsson Norbergs CK 1965
0 Jan Wivallius Eklundshof CK Coola killar 1971
0 Jimmy Spolander Norbergs CK 1984
0 rickard hed Norbergs cykelklubb 1964
0 Peter Samuelsson Bröderna Samuelsson 1974
0 Joakim Samuelsson Berber Idrottssällskap Bröderna Samuelsson 1971
0 Wilma Hasselblad CK Team Gerry 1998
0 Magnus Nygren Väsby SK 1975
0 Jan Lindhardsen Fredrikhof Sill-Jan 1976
0 Thomas Englund Team Rynkeby Dalarna 1962
0 Benjamin Åsberg Rendezvous Cycling Club Team Lovisa 1993
0 Stina Fredriksson Il Vento Team Lovisa 1993
0 Lovisa Algovik Team Lovisa 1993
0 Lars Sahlström Säter 1961
0 Elenor Sahlström Moen Stockholm 1994
0 Tomas Strand CK Stabil Östhammar 1968
0 Freddy Martinez Höga Kusten cyklisterna 1988
0 Claes Sjöberg Pumpade Däck Pumpade däck 1964
0 Jan Karlsson Broby GoIF 1946
0 Åke Bjurstam Wejeus Eskilstuna Vi gör det igen 1957
0 Stina Bjurstam Eskilstuna Vi gör det igen 1964
0 Pär Frinell Eskilstuna Vi gör det igen 1959
0 Sally Jonsson Fredrikshof 1983
0 Matthew Stagles Easy on 1973
0 Odd Solli Team EasyOn Team Easy On 1974
0 Thomas Petersen Team Easy On Team Easy On 1972
0 Magnus Wörnert Team Easy On 1974
0 Jonas Delshammar Team Team Easy On 1989
0 Jan Pettersson Easy on 1958
0 Jimmy Thim Team Sméstan Team Sméstan 1990
0 Roger Karlsson Ok borgen 1967
0 Magnus Holmgren Team Rynkeby Täby 1956
0 Patrick Gahagan Pumpade Däck 1962
0 Henrik Öhrlund SUMO Cycling Club 1976
0 Micael Eriksson T.A.C.K 1967
0 Bo Fredriksson Sundborns Goif 1948
0 Marcus Seyffarth Team Mips 1973
0 Linus Jansson Teamramudden 1987
0 Roland Hedlund Umeå UMEÅ 1959
0 Manfred Schmutz Schweiz 1974
0 Bo Nordqvist Borlänge 1968
0 Martin Rappe 1972
0 Jennifer Tannfelt Atlas Copco IF 1993
0 Ulf Sand Atlas Copco IF 1964
0 Erik Krutrök Atlas Copco IF 1975
0 Morgan Algarp Atlas Copco IF 1970
0 Jonas Pettersson Atlas Copco IF 1975
0 Sandra Åden Atlas Copco IF 1974
0 Charlotta Grähs Atlas Copco IF 1971
0 Ann-Catrine Bertlin Atlas Copco IF 1970
0 Meri Djerf Atlas Copco IF 1994
0 Jonas Albertson Atlas Copco IF 1967
0 Romain Haettel Atlas Copco IF 1970
0 Stefan Olofsson Atlas Copco IF 1981
0 Göran Johansson Atlas Copco IF 1970
0 Anders Olander Atlas Copco IF 1961
0 Bengt Nilsson Atlas Copco IF 1968
0 Anders Skarpe Atlas Copco IF 1990
0 Partik Piven Atlas Copco IF 1990
0 Sani Singh Atlas Copco IF 1984
0 Alexander Arvidsson Atlas Copco IF 1987
0 Thomas Lindgren 1967
0 Tina Lindgren 1977
0 Tobias Spångberg Team Santander 1974
0 Willy Storsnes Trysil SK 1947
0 Jerker Jonson 1971
0 Thomas Hemström OK Borgen 1979
0 Mikael Skoglund 1968
0 Mikael Jälefors Åkersberga Triathlonförening 1963
0 Olivia Englundh Söders hjältar 1994
0 Jörgen Lindberg Söders hjältar 1964
0 Mia Fridlizius Söders hjältar 1968
0 Lars Olsson Bullaren 1961
0 Hans Englund Bygdeå GIF Bygdeå GIF 1972
0 Mattias Betsén Alla hästar hemma 1965
0 Lars Andersson Alla hästar hemma 1966
0 Emil Steenhouwer Stenhåvers ck Stenhåvers ck 1993
0 Hans Carlsson Väsby SK 1965
0 Ole Johan Mohn Kuzmohn 1969
0 Tomas Hellström Smack 1967
0 Olle Deras Västannor-Häradsbygden 1960
0 Björn Jonsson Murmeldjuren 1966
0 Niklas Clarke 2001
0 Ingvar Sjöberg Team FiKa 1974
0 Markus Karlström 1994
0 Emma Wilhelmsson 1993
0 Mats Wallman Pumpade däck 1964
0 Göran Sjöberg 1955
0 Carl Sjöberg 1979
0 Viktor Käll AXA Sport Club 1995
0 Fredrik Eriksson Axa sc 1995
0 Anders Eriksson Västerås CK 1947
0 Ola Fabricius Svegs IK Cykel 1963
0 Anette Bengtsson 1967
0 Krister Bengtsson 1963
0 Linda Edenberger Ankermark 1975
0 Mikael Adlers 1972
0 Erik Fränne Wallin Falu Ck 1981
0 Erik Jonasson Svegs IK 1985
0 Ola Wallin Svegs ik 1977
0 Göran Sjögren Hudik Triathlon 1965
0 Thord Arnell Västerås CK 1954
0 Reino Naatikka HAIF Skid & Cykelklubb 1964
0 Daniel Andersson Team Rynkeby Täby Team Rynkeby Täby 1991
0 Anders Enholm 1964
0 Thomas Heens Sveden Trä IF 1965
0 Hardy Simonsson GHIF GHIF 1966
0 Erica Frykström Team Ljungskog GT28 1976
0 Madelene Anttila Järbo IF 1977
0 Carl Martinez Alnö Race Team 1956
0 Daniel Johansson Team Canackas 1975
0 Johan Wirén Una màs 1976
0 Yves Peeters Gissans Boys 1977
0 Monica Askolin Team Ljungskog Team Ljungskog GT28 1969
0 Rose-Marie Fransson Team Ljungskog GT28 1966
0 Camilla Holmertz Maif ck Team Ljungskog GT28 1967
0 Carl Jansson Bispbergs burkvalla 1998
0 Johan Jonsson Norbergs CK 1973
0 Anders Atterbrand Falun 1973
0 Vilma Ekervik Eriksson 1999
0 Stefan Korsgren Team Aron CK 1964
0 Victoria Samuelsson Munga Endurance 1989
0 Magnus Wolf-Watz UMEÅ 1971
0 Rolf Carlquist Pumpade däck 1961
0 Anders Flodström Stenhåvers CK 1965
0 Mattis Ekström Stenhåvers ck 1974
0 Stefan Johansson CK Valhall 1966
0 Tommy Korhonen Fredrikshof CK 1967
0 Johan Hellzen Njurunda SK 1992
0 Glenn Hedman UMEÅ 1968
0 Lasse Byström Turebergsgolv 1970
0 Johanna Fredriksson 1980
0 Anders Edman 1960
0 Otto Evaldsson 2008
0 Ulrika Lundberg UMEÅ 1976
0 Lena Hörngren Team Ljungskog Team Ljungskog GT28 1959
0 Camilla Lundberg UMEÅ 1977
0 Torsten Svensson Team Sportia 1954
0 Thomas Jansson UMEÅ 1969
0 Susanne Jansson UMEÅ 1975
0 Maria Isaksson UMEÅ 1974
0 Jessica Lestander UMEÅ 1977
0 Erik Johansson UMEÅ 1968
0 Anna-Karin Tunemalm UMEÅ 1966
0 Anna Hellström UMEÅ 1968
0 Carola Långström UMEÅ 1970
0 Ulf Johansson UMEÅ 1963
0 Patrik Näslund UMEÅ 1964
0 Lena Sundström UMEÅ 1968
0 Hans Perneholm UMEÅ 1961
0 Jörgen Wikström UMEÅ 1964
0 Yasmine Rygaard Team Ljungskog GT28 1985
0 Cilla Lundevall Team Ljungskog Team Ljungskog GT28 1973
0 Håkan Dorsch Önnered 1958
0 Tommy Flognfelt Åmotfors IF 1959
0 Fredrik Görsten 1972
0 Fredrik Vidhamre Bollnäs CK 1977
0 Theodor Bonnier Spinning Boys 1989
0 Bertil Östberg Fredrikshof 1948
0 Gustav Silvegren 1990
0 Viktor Stadler 1989
0 Henrik Lindberg Bollnäs CK 1978
0 Torbjörn Svensk Hudiksvall triathon 1960
0 Ralf Krantz Hudik triathlon 1971
0 Jan Söderberg Hudik triathlon 1967
0 Trond Håvard Joten old mann on bike 1964
0 Rune Larsson Hudik Triathlon 1966
0 Thomaz Nordh Hudik Triathlon 1973
0 Anders Dahlin Alnö Race Team 1973
0 Jose Puente Cabrero Qwarnsveden Triathlon 1967
0 Johan Bergström IK NocOut.se 1978
0 Rolf Larsson 1961
0 Staffan Hugerth Mora CK 1965
0 Mattias Söderqvist 1980
0 Thomas Karlsson 1966
0 Gunnar Melin 1967
0 Johan Helgstrand PÄRRAS OpenWater Boys 1972
0 Anders Toreborg PÄRRAS OpenWater Boys 1963
0 Patrik Finne