Anmälda till Stockholm Triathlon 2023 Avancerad sök

Olympisk / Motion starttid första våg kl. 13:00

Startnummer Namn Klubb Startgrupp Klass Kön Födelseår
0 Martin Permen Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1968
0 Gustaf Lidfeldt Athletic Club Salt Lake Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1995
0 Joakim Lidfeldt Athletic Club Salt Lake Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1964
0 Helena Lidfeldt Athletic Club Salt Lake Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1968
0 Daniel Swahn Väsby SS Triathlon Start 2 (kl.13:20) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1995
0 Thomas Borgmäster Stockholm City Triathlon Start 2 (kl.13:20) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1984
0 Lars Östman Race & Shine Sports Club Start 2 (kl.13:20) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1978
0 Thomas Emilsson Terrible Tuesdays Athletic Club Start 2 (kl.13:20) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1980
0 Tor Magnusson Start 2 (kl.13:20) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1968
0 Roland Magnusson Start 2 (kl.13:20) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1968
0 Benjamin Hajtman TKNZ Start 2 (kl.13:20) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1995
0 Daniel Lindberg Utbrytarna SK Start 2 (kl.13:20) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1974
0 Robert Ohlander Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man
0 Angelica Ask Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1983
0 Jenni Steiner Colting Borssén Triathlonklubb Start 5 (kl.14:20) DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1971
0 Jonny Vall AXA Sports Club Start 2 (kl.13:20) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1976
0 Michael Skogeland Colting Borssén Triathlonklubb Start 2 (kl.13:20) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1971
0 Klas Wiréhn BAUHAUS Sportklubb Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1985
0 Anikó Komaromi Norrköping Triathlon Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1977
0 Emil Norberg Qwarnsvedens Triathlon Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1989
0 Magnus Bonde Umara sports club Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1979
0 Edvin Fransson Umara Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1997
0 Sara Lorén Midnight warriors Tri Club Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1980
0 Elon Brange Start 2 (kl.13:20) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1994
0 Frauke Steichert Åkersberga Triathlonförening Start 5 (kl.14:20) DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1985
0 Matilda Jakobsson Blom Knivsta CK Triathlon Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1988
0 Karl Svensson Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1999
0 Max Nilsson Försvarsmakten Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1987
0 Mattias Rydberg AXA Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1977
0 Lars-Erik Smedberg CSK Ludvika Triathlon Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1984
0 Julia Rehlin Vallentuna Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 2001
0 Thomas Rehlin Vallentuna Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1967
0 Marcus Gällnö Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1974
0 Alexandre Lelievre Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1983
0 Helene Ringberg Hässelby SK Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1978
0 Alexander Rausch LG Laacher See Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1981
0 Filip Jonsson Carnegie IF Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1995
0 Martin Johansson Start 2 (kl.13:20) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1989
0 Manas Jaksakul Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1973
0 Charlotte Rørdam Åkersberga Triathlonförening Start 5 (kl.14:20) DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1970
0 Stanislav Vovk Start 2 (kl.13:20) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1982
0 Samir Imamovic Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1968
0 Peter axelsson Torsång Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1967
0 Camilla Storaa Excillum IF Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1976
0 Patrick Gustafsson Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1979
0 Elin Allqvie SCT Start 5 (kl.14:20) DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1990
0 Daniel Häggblom Start 2 (kl.13:20) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1984
0 Camilla Rosell Stockholm City Triathlon Start 5 (kl.14:20) DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1975
0 Stefan Roxenby Start 2 (kl.13:20) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1969
0 Anna Linde Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1993
0 Viktor Christiansen Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1998
0 Andrey Markin Start 2 (kl.13:20) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1986
0 Ellinor Pålson Start 5 (kl.14:20) DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 2000
0 Franziska Engsner Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1993
0 Carl-Axel Hallgren Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1991
0 Mikael Alm Tumba Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 2003
0 Denisa Gombalova Stockholm City Triathlon Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1996
0 Olivia Bergkvist Stockholm City Triathlon Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1993
0 Naomi Hobden Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1990
0 Anders Söderberg Fredrikshof Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1962
0 Israel Andino Start 2 (kl.13:20) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1991
0 Martin Eketjäll Elekta IF Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1975
0 Fredrik Viberg Umara sports club Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1992
0 Mikael Rosengren Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1980
0 Andreas Mohlin Start 2 (kl.13:20) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1979
0 Sara Hällerståhl Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1980
0 Joakim Nilsson Start 2 (kl.13:20) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1969
0 Charlotte Dickens Saltsjöbaden Triathlonsällskap Start 5 (kl.14:20) DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1964
0 Kenneth Levin Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1969
0 Stina Hansson SCT Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1993
0 Calum Bradbury IFK Sala Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1990
0 Yvonne Kishna Saltsjöbaden Triathlonsällskap Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1997
0 Sandra Ulvkrans Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1989
0 Magnus Brolin Swedbank Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1969
0 Sebastian Nock Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1988
0 Anders Forsgren Järfälla Triathlon Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1973
0 Oscar Stig Sofias Fanclub Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1993
0 Kristofer Åberg Stockholm Dolphins Start 2 (kl.13:20) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1979
0 David Schmidt Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1990
0 Anders Kussak Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1964
0 Zera Ong Stockholm City Triathlon Start 5 (kl.14:20) DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1995
0 Amanda Svensson Start 5 (kl.14:20) DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1990
0 Carl-Johan Andrén Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1963
0 Erik Calmfors Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1977
0 Emily Baird Stockholm City Triathlon Start 5 (kl.14:20) DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1978
0 Michiel de Haan Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1989
0 Siarhei Voitau Start 2 (kl.13:20) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1987
0 Lotta Hansson TSM Start 5 (kl.14:20) DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1967
0 Maria Andersson Start 5 (kl.14:20) DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1987
0 Renée Löwhagen Höglandets Triathlon Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1992
0 Kaji Löwhagen Maxprestation Sportsclub Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1969
0 Åsa Miemois Knivsta CK Triathlon Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1984
0 Carl Miemois Knivsta CK Triathlon Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1971
0 Daniel Olsson Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1986
0 Luisa Santiesteban Stockholm City Triathlon Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1993
0 Rickard Uske Eskilstuna IK Triathlon Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1990
0 Fabian Dahlström 3City Triathlon Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1980
0 Viktor Heinrich Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1990
0 Erik Rempe Stockholm City Triathlon Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1988
0 Constantin Daniel Stockholm City Triathlon Start 2 (kl.13:20) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1988
0 Valentin Bertorelli Salsjöbaden triathlon sällskap Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1995
0 DANIEL Lynch Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1986
0 Patrick Gullans team snabbare Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1966
0 fredrik håkansson Heleneholms IF Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1971
0 Adrian Irimiea Start 2 (kl.13:20) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1987
0 Nicolaas Dantuma Fredrikshof Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1968
0 Tobias Beck Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1996
0 Markku Björn Helsinki Triathlon Start 2 (kl.13:20) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1952
0 Salih Yildirim Start 2 (kl.13:20) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1982
0 Quentin Perie Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1994
0 Emily Hilton Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1994
0 Marlon Tollefors Danderyd Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 2004
0 Mika Tihinen Hammaren TK Start 2 (kl.13:20) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1972
0 Sidar Eken Start 2 (kl.13:20) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1991
0 Joen Hägglöf Team Lunnebo Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1978
0 Erik Calissendorff BK Slagskeppet Muay Thai Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 2002
0 Göran Wahlstedt Colting Borseen Triathlon klubb Start 2 (kl.13:20) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1969
0 Mikaela Lind Crossfit Nordic Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1993
0 Jacob Östman Start 2 (kl.13:20) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1993
0 Adrian Gronowski Edner Start 2 (kl.13:20) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1984
0 Eva Lidman Luleå Triathlon Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1967
0 William Björkkvist Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1998
0 Therese Krabu Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1987
0 Theodor Müller Start 2 (kl.13:20) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 2004
0 Jakob Rasmussen Täby Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1983
0 Payam Karimpour Start 2 (kl.13:20) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1996
0 Paula Zart Krebs Vit Krabba Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1992
0 Luis Armando Bianchin Vit Krabba Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1990
0 Philip Björklund Stockholms kappsimningsklubb Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1992
0 MATS ATTERVING Stockholm City Triathlon Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1964
0 William Scherrer Start 2 (kl.13:20) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1993
0 Felix Geissel Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1991
0 Per Svendsen Taxi krall IF Start 2 (kl.13:20) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1993
0 Casey Underwood Taxi krall IF Start 5 (kl.14:20) DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1993
0 Lars Lindvall Knivsta CK Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1974
0 Konrad Andersson Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1990
0 Andreas Birmoser Leandro Abete Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1980
0 Tommy Petersson Järfälla triathlon Start 2 (kl.13:20) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1988
0 Olle Åström Start 2 (kl.13:20) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1988
0 Alan Kavsek Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1993
0 Victor Möller Start 2 (kl.13:20) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1994
0 Joakim Planmo ColtingBorssen Triathlon Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1968
0 Gunnar Löfgren Posto 10 Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1970
0 Karl-Johan Bogefors Djurgårdens Thriatlon Start 2 (kl.13:20) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1973
0 Daniel Jäger Djurgårdens Thriathlon Start 2 (kl.13:20) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1975
0 Nicklas Meijer Västerås Triathlonklubb Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1987
0 Daniel Urso Start 2 (kl.13:20) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1986
0 Julia Andersson Start 5 (kl.14:20) DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1993
0 Ola Lindgren Axa Sports Club Start 2 (kl.13:20) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1976
0 Fleur Kalberg IK Fyris Uppsala Triathlon Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1999
0 Joakim Östergaard Levin Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1986
0 Tommy Arlasjö PrestationsPatrullen Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1998
0 Benjamin Radonné PrestationsPatrullen Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1996
0 Lovil Nylander Start 2 (kl.13:20) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 2005
0 Anna Tengblad Start 5 (kl.14:20) DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1975
0 Jenny Ivö Start 5 (kl.14:20) DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1991
0 Signe Scharffetter Team Powerwoman Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1982
0 Claudio Solórzano Start 2 (kl.13:20) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1994
0 Tove Lindqvist Start 5 (kl.14:20) DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1968
0 Begona Birath SCT Start 5 (kl.14:20) DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1975
0 Christian Schön Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1990
0 Anders Kylhammar Kalingalinga Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1962
0 Hans Melo Lidingö Triathlon Start 2 (kl.13:20) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1984
0 Monica Sandler Team Power Woman Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1974
0 Juan Garaventa Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1989
0 Christopher Geijer Start 2 (kl.13:20) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1992
0 Tess Gutner Start 5 (kl.14:20) DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 2000
0 Gustav Gottschalk Dieden Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 2001
0 Harry Briggs Tri Club Warsaw Start 2 (kl.13:20) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1966
0 Stuart Young Stockholm City Triathlon Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1989
0 Sean Grant Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1978
0 Emma Sillman Bromma chaingang Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1989
0 Hanna Billsjö Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1987
0 Camille Chasset Start 2 (kl.13:20) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1980
0 Vladimir Bril Start 2 (kl.13:20) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1965
0 Axxel Oldin Team OO Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1999
0 Felix Olsson Lejon Team OO Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1999
0 James Whyms Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1991
0 Matthew Smith RSA National Ski Team Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1990
0 Jesper Ellesson House of Bengal Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1987
0 Cecilia Strömeus Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1989
0 Erik Benson Stockholm CK Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 2002
0 Robin Öberg Colting Borssén Triathlonklubb Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1986
0 Elias Afrasiabi StockholmCK Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 2002
0 Alejandro Uribe Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1984
0 Markus Barnevik Olsson Trekanten Samlag Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1996
0 Max Lengdell Trekanten Samlag Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1997
0 Petrus Lempinen Trekanten Samlag Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1995
0 Jeanette Gullans Team Snabbare Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1969
0 Angelo Fredriksson Start 2 (kl.13:20) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1986
0 Marie-Louise Rigdal Terrible Tuesdays Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1980
0 Johan Bjuregård Start 2 (kl.13:20) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1971
0 Lukas Garstecki Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1996
0 Kaspar von Weber Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1979
0 Soila Nevalainen Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1959
0 Thom van Grimbergen Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1989
0 Johanna Staaf Start 5 (kl.14:20) DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1981
0 Trond Søraas Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1968
0 Ove Andre Pettersen Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1968
0 Mieszko Mazurek Start 2 (kl.13:20) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1997
0 Karin Ebert Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1976
0 Ebba Berggren Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1996
0 Gottfrid Wendin Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1998
0 Emilio Alvarez Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1979
0 Lisa Schöffler SCT Start 5 (kl.14:20) DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1988
0 linus olsén Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1993
0 Nathan Allard Stockholm Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1998
0 Gabriel Bassula Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1986
0 Johan Nylén Team Generation Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1972
0 Elsa Rimhagen Team Generation Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1999
0 Paul Fulton Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1974
0 Ulrika Grenholm Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1981
0 Annika Rehn CKU6 Tri Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1968
0 Thomas Rehn CKU6 Tri Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1967
0 Andreas Jangefalk Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1993
0 Emilia Eriksson Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1995
0 Jessica Ranta Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1994
0 Andreas Bergsli Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1993
0 Dennis Ericsson Umara sportclub Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1991
0 Tomas Lepp Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1970
0 Kristian Efremov Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1990
0 Fredrik Johansson Start 2 (kl.13:20) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1980
0 Erica Dale Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1997
0 Joakim Nyman Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1997
0 Rebecka Winberg Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1997
0 Richard Robbins Start 2 (kl.13:20) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1991
0 Uwe Dauernheim Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1981
0 Kristína Hajtmanova Stockholm triathlon club Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1991
0 Mikael Gardell Roslagens Triathlon IF Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1960
0 Spartak Zikrin IK Fyris Triathlon Uppsala Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1987
0 Michael Nabb Åkersberga Triathlonförening Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1982
0 Daniel Spathon Sälen IF Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1990
0 Nils Backlund Bilissimo.se Start 2 (kl.13:20) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 2002
0 Axel Backlund Bilissimo.se Start 2 (kl.13:20) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1999
0 Oscar Tegström Start 2 (kl.13:20) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 2004
0 Jonas Blom Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1978
0 Claes Nilsson Sågvretens Löparklubb Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1974
0 Hannes Jarledal Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 2002
0 Jonas Jarledal Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1981
0 Jörgen van der Vlugt Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1956
0 Nicklas Sigurdh Stockholm Dolphins Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1973
0 Martin Vall Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1968
0 Rickard Domeij Stockholm Dolphins Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1958
0 Simon Edström Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1996
0 Mats Ahlström Stockholm City Triathlon Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1967
0 Graham Kirn Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1986
0 Monique Dugarte Ramos Nordic Triathlon and Endurance Club Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1995
0 Frédéric Zheng Stockholm City Triathlon Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1998
0 Takeshi Stokoe Stockholm City Triathlon Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1986
0 Sofi Haag Wallberg Norrköping Triathlon Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1994
0 David Elofsson AXA Sports Club Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1986
0 Gabriel Kröger Nordic Triathlon & Endurance Club Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1994
0 Henry Myr Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1996
0 Kenny Grönquist Stockholm City Triathlon Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1992
0 Olivia Tjernström Stockholm City Triathlon Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1993
0 Heidi Harjanne STC Start 5 (kl.14:20) DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1967
0 Jakob Westring Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1990
0 Elias Westring Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1992
0 Ulrika Wallon Start 5 (kl.14:20) DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1969
0 Nikolaos Kavalopoulos TRYsauruses Start 2 (kl.13:20) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1991
0 Marcus Larsson Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1986
0 Daniel John TRYsauruses Start 2 (kl.13:20) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1992
0 Ulrik Westman Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1973
0 Jonatan Eriksson Norrköping Triathlon Start 2 (kl.13:20) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1993
0 Johannes Högbom Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1994
0 Petter Leife Cykelklubben Norrtälje Start 2 (kl.13:20) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1983
0 Fredrik Ramsfeldt Stockholm city triathlon Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1965
0 Malin Axelsson Södertäje Ridklubb Start 5 (kl.14:20) DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1998
0 Johan Magnusson Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1969
0 Oliver Bronsdon Täby Sim Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 2008
0 Neil Bronsdon Norra Stockholm Endurance Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1966
0 Alexander Andersson Stockholm City Triathlon Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1997
0 Felix Nierenburg Norra Stockholm Endurance Start 2 (kl.13:20) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1985
0 Martijn Wijnen Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1994
0 Randall Thew Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1988
0 Hans Mårtensson Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1975
0 Daniel Francis Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1987
0 Oskar Elliot Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1980
0 Kristofer Åberg Stockholm Dolphins Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1979
0 Joachim Palmé Terrible Tuesdays Athletic Club Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1968
0 Emma Åbrandt Start 5 (kl.14:20) DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1999
0 Emelie Ingmarsson Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1985
0 Richard Åslund Stockholm City Triathlon Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1982
0 Ebba Larsson Regnström Start 5 (kl.14:20) DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1996
0 Nils Nilsson Start 2 (kl.13:20) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1980
0 Erik Furenius Furenius Inc Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 2003
0 Malcolm Wiberg Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1962
0 Jan Kabath Eskilstuna IK Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1990
0 Jesper Lindblom Kampsportstadion Dunkardax Start 2 (kl.13:20) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1965
0 Fabian Castillo Beltran Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1982
0 Yuliya Maslyn Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1978
0 Måns Kämpe Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1966
0 Jenny Ögren Stockholm City Triathlon Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1973
0 Christian Daniel Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1989
0 Adam Sjösten Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1998
0 Anders Pålson Lidingö Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1968
0 Jan Bergman Race & Shine Sports Club Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1950
0 Christoffer Adrian Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1986
0 Josef Bexell Terrible Tuesdays Athletic Club Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1985
0 Marcos Dias Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1976
0 Sophie Taintor SCT Start 5 (kl.14:20) DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1984
0 Alexander Bode Race & Shine Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1991
0 Åsa Jönsson Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1973
0 Christian Stichler Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1970
0 Zack Abelsson Rudan Triathlon Sällskap Start 2 (kl.13:20) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1998
0 Alexej Filinau Rudan Triathlon Sällskap (RTS) Start 2 (kl.13:20) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1998
0 Ivan Chavez Bromma Caviar Undervattensrugby Start 2 (kl.13:20) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1976
0 Robert Ingram Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1998
0 Jonathan Salter Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1998
0 Johanna Allqvie Stockholm City Triathlon Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1993
0 Martin Wahlström FK Studenterna Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1997
0 Fredrik Malmi Stockholm City Triathlon Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1989
0 Marcus Zethraeus Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1993
0 Pär Sandin Start 2 (kl.13:20) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1980
0 Peder Nordgren Start 2 (kl.13:20) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1980
0 Olle Lewenhaupt Fram IF Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1963
0 Leif Gabrielsson Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1956
0 Jonatan Hugemark Echelon Cycling and Triathlon Club Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1996
0 Vardan Saakian Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1986
0 Stephanus Brux Start 2 (kl.13:20) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1967
0 Federico Torrini Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1993
0 Måns Larsson Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1997
0 Anna Klöfver Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1986
0 Florian Kramme BSS Triathlon Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1994
0 Sebastian Ström Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1994
0 Magnus Lundgren Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1988
0 Sergio López Ramos Amafi Running Club Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1981
0 Malin Åström Start 5 (kl.14:20) DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1996
0 Alejandro Garcia Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1987
0 Carlos Riano Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1984
0 Mimmi Nilsson Åkersberga Triathlonförening Start 5 (kl.14:20) DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1995
0 Carlos Palavicini Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1981
0 Jessica Jansson IK Fyris Uppsala triathlon Start 5 (kl.14:20) DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1980
0 Jeroen Thur Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1969
0 Christer Danielsson Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1966
0 Cecilia Västgård Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1987
0 Wilhelm Sterner Täby is skidor Start 2 (kl.13:20) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 2004
0 Olle Gorthon Start 2 (kl.13:20) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 2004
0 Kim Hansson Stockholm City Triathlon Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1975
0 Mari Karlsson Start 5 (kl.14:20) DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1971
0 Agnes Karlsson Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1995
0 CHRISTER SÖDERSTRÖM Friskis Tyresö Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1962
0 Tony Hodge Järfälla triathlon Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1975
0 Diana Mårtensson Start 5 (kl.14:20) DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1984
0 Pranav Tekchand Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1984
0 Jenny Huzell Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1995
0 Carl fredholm Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1967
0 Björn Nilsson Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1975
0 Peter Berg Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1980
0 Hans Sommerville Start 2 (kl.13:20) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1966
0 Artur Avanian Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1959
0 Alex Jane Smethurst Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1991
0 Tobias Camitz Start 2 (kl.13:20) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1984
0 Elias Drakenberg Stockholm Frontrunners Start 2 (kl.13:20) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1982
0 Anders Mårtensson Start 2 (kl.13:20) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1981
0 Colm Fadden Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1972
0 Fredrik Svenneteg Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1989
0 Hannes Larsson Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1989
0 Krister Skoglund AXA Sports Club Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1949
0 Anders Joelsson Colting Borssén Triathlonklubb Start 2 (kl.13:20) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1971
0 Alexander Ljungstedt Start 2 (kl.13:20) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1986
0 Mikael Olander Start 2 (kl.13:20) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1973
0 Patrik Rosén AXA Sports Club Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1967
0 Fredrik Nilert Stockholm City Triathlon Start 2 (kl.13:20) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1959
0 Marcus Lüttgen Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1971
0 Marcus Bloens Stockholm City Triathlon Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1969
0 Evelina Lundevall Start 5 (kl.14:20) DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1987
0 Mikael Persson Start 2 (kl.13:20) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1969
0 Zuzanne Eriksson ta Start 5 (kl.14:20) DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1964
0 Andreas Wiesel Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1980
0 Erik Lindström Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1981
0 Stefan Boström Uppsala Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1984
0 Nick Dove Frome Triathlon Club Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1958
0 alexandra Flink Start 5 (kl.14:20) DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1966
0 joakim kugelberg Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1963
0 Dennis Ingel #söderkille Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1987
0 Laurent Courty Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1987
0 Linnéa Gyllberg Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 2000
0 Jörgen Andersson Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1966
0 Pietro Andreoni Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1985
0 Tobias Marklund Väsby SS Triathlon Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1975
0 Göran Ramfelt Huddinge Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1966
0 Sandor Suta Lemontree Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1972
0 George Linton Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1972
0 Jan Meyerhoff Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1964
0 Tanya Wallmon Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1995
0 Thimmy Wallmon Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1998
0 Andreas Papadimitriou Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1990
0 Pawel Pollak Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1967
0 Michael Fulton Start 4 (kl.14:00) HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1979
0 Fredrik Sandgren Uppsala Vasaloppsklubb Start 2 (kl.13:20) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1967
0 Ingela Peterson Arrhenius Start 5 (kl.14:20) DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1967
0 Guillermo Velasquez Järfälla Triathlon Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1986
0 Stefan Westman In the Bush Start 2 (kl.13:20) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1991
0 Juan Carlos Pla Lopez Stockholm City Triathlon Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1954
0 Marcus Pettersson Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1988
0 Simon Post Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1982
0 Ahmad El Sayed Väsby SS Triathlon Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1985
0 Lars Karlsson Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1969
0 Dag Rehme Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1970
0 Mathias Renlund Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1976
0 Jonas Vontaire Start 2 (kl.13:20) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1989
0 Juha Ojala Stockholm frontrunners Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1978
0 Christer Granath Team Forza Rivalis Start 2 (kl.13:20) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1967
0 Magdalena Sjödin Larsson Power Woman Start 5 (kl.14:20) DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion / Women Standard Open Kvinna 1979
0 Mattias Forsgren Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1977
0 Marcus Ström Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1991
0 Patrik Sandevik BAUHAUS Sport Klubb Start 2 (kl.13:20) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1983
0 Hans Sjöstrand Start 1 (kl.13:00) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1966
0 Thomas Freij Start 3 (kl.13:40) HERR/DAM Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1977
0 Stefan Bengtlars BK Nore Start 2 (kl.13:20) HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion / Men Standard Open Man 1985

Sprint / Motion starttid första våg kl. 16:00

Startnummer Namn Klubb Startgrupp Klass Kön Födelseår
0 Ravineet Singh Stockholm City Triathlon Start 1 (kl.16:00) HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1973
0 Daniel Petersson Stockholm City Triathlon Start 1 (kl.16:00) HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1976
0 Niklas Ask Start 1 (kl.16:00) HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1987
0 Brian Lang Start 1 (kl.16:00) HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1987
0 Merit Sjökvist Friskis & Svettis Falun Start 3 (kl.16:40) DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1967
0 Karin Crantz Gubbvadens IF Start 3 (kl.16:40) DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1980
0 Fredrik Stene AXA Sports Club Start 1 (kl.16:00) HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1971
0 Carl Åkerblad Amphibia Start 1 (kl.16:00) HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1977
0 Henrik Algmark Norrköping Triathlon Start 1 (kl.16:00) HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1977
0 Sofia Lundgren Start 3 (kl.16:40) DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1991
0 Marcus Arvidsson Väsby ss triathlon Start 1 (kl.16:00) HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1978
0 Linus Fredriksson Dalaregementet IF Start 1 (kl.16:00) HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 2006
0 Marie Ekman Motala Triathlon Club Start 3 (kl.16:40) DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1963
0 Katarina Stolt Start 2 (kl.16:20) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1997
0 Maripaz Celorio Start 3 (kl.16:40) DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1978
0 Stefan Kastenman SOK Träff Start 1 (kl.16:00) HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1980
0 Nicolas Potin Start 1 (kl.16:00) HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1998
0 Auguste Bourgeois Start 1 (kl.16:00) HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 2001
0 Benedikt Strunz Start 2 (kl.16:20) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1985
0 Teodor Denell Start 1 (kl.16:00) HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 2002
0 Karin Jark - Axelsson Torsång Start 3 (kl.16:40) DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1970
0 Mikael Livijn Axa Sports Club Start 1 (kl.16:00) HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1966
0 Edwin Livijn Axa Sports Club Start 1 (kl.16:00) HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 2002
0 Anders Antas Start 2 (kl.16:20) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1975
0 Olivia Antas Start 2 (kl.16:20) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 2003
0 Martina Rosberg Start 2 (kl.16:20) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1976
0 Per Wilhelmsson DMG MORI Sweden Start 1 (kl.16:00) HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1980
0 Christoffer Johansson RCC Start 2 (kl.16:20) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1983
0 Aline Pfefferle Start 2 (kl.16:20) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1989
0 Mathias Eriksson Erikssonrace4fun Start 2 (kl.16:20) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1966
0 Josef Dahlkvist Start 2 (kl.16:20) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1997
0 Jenny Berner Eriksson Start 2 (kl.16:20) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1998
0 David Eriksson Start 2 (kl.16:20) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1994
0 Michael Lenahan Start 2 (kl.16:20) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1972
0 Kristi Lenahan Start 2 (kl.16:20) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1973
0 Åsa Malmqvist Ving Alpin Start 3 (kl.16:40) DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1971
0 Filippa Bonorden Väsby ss tri Start 2 (kl.16:20) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 2005
0 Joel Vilhelmsson Legs Miserables Start 2 (kl.16:20) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1989
0 Ylva Lugn Legs Miserables Start 2 (kl.16:20) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1984
0 Adam Bradbury Start 2 (kl.16:20) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1992
0 Anders Gikling Stockholm City Triathlon Club Start 2 (kl.16:20) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1970
0 Catarina Arvén Ving Alpin Start 3 (kl.16:40) DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1971
0 Nathalie Westerblom Start 3 (kl.16:40) DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1987
0 Kalle Berggren Start 1 (kl.16:00) HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1980
0 Ted Kesti Kesti Brothers Start 1 (kl.16:00) HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1974
0 Patrik Holmberg Södermalm Start 1 (kl.16:00) HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1968
0 Max Lind Umara Sportsclub Start 1 (kl.16:00) HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 2006
0 David Lind Umara Sportsclub Start 1 (kl.16:00) HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1973
0 Niclas Svensson Ericsson Stockholm IK Start 1 (kl.16:00) HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1972
0 Gustav Hallsund Start 2 (kl.16:20) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 2006
0 Christian Uhlán Start 1 (kl.16:00) HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1991
0 Mathilda Svärd Start 3 (kl.16:40) DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1995
0 Lovisa Nordqvist Start 3 (kl.16:40) DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1989
0 Andreas Kettunen Start 1 (kl.16:00) HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1985
0 Jan-Åke Nordell Fredrikshof CK Start 1 (kl.16:00) HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1951
0 Oliver Phalén Start 1 (kl.16:00) HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1986
0 Timm Wienberg Triabolos e.V. Start 2 (kl.16:20) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1986
0 Christiane Dombrowski Triabolos e.V. Start 2 (kl.16:20) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1991
0 Thomas Ek Gubbvadens IF Start 2 (kl.16:20) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1966
0 Jennifer Geaney Järfälla Triathlon Start 3 (kl.16:40) DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 2005
0 Joakim Karlbom Start 2 (kl.16:20) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1990
0 Daniel Ankarstrand Start 1 (kl.16:00) HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1977
0 Caroline Westerling Start 3 (kl.16:40) DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1990
0 Linnea Gärdeman Start 2 (kl.16:20) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1992
0 Johan Gottfridsson Start 2 (kl.16:20) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1990
0 Jonas Langman IF Mantra Sport Start 1 (kl.16:00) HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1992
0 Magnus Gustafsson Start 1 (kl.16:00) HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1962
0 Ning Zhou Start 3 (kl.16:40) DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1978
0 Lennart Andersson Hässelby Start 1 (kl.16:00) HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1955
0 Ina Ek Ina&lina Start 3 (kl.16:40) DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1989
0 Lina Karlén Start 3 (kl.16:40) DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1989
0 Jan Attebring Start 1 (kl.16:00) HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1949
0 Jesper Alders Start 1 (kl.16:00) HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 2003
0 Kerstin Lundgren LaPierre Hybrids Start 2 (kl.16:20) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1979
0 Gunilla Törnqvist LaPierre Hybrids Start 2 (kl.16:20) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1977
0 Mikael Bäckström LaPierre Hybrids Start 2 (kl.16:20) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1969
0 Manuel Campana Vss Start 1 (kl.16:00) HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1979
0 Mateusz Manerowski Poda Start 2 (kl.16:20) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1998
0 Jakub Manerowski Poda Start 2 (kl.16:20) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 2003
0 Anders Reisch Stallarholmens SK Start 1 (kl.16:00) HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1963
0 Mikael Nordenborg Start 2 (kl.16:20) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1984
0 Hanna Nybeson Åkersberga Triathlonförening Start 3 (kl.16:40) DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1977
0 Namheon Song Start 1 (kl.16:00) HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1979
0 Robert Stasinski Start 2 (kl.16:20) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1980
0 Frederic Pavlidis Start 1 (kl.16:00) HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1965
0 William Macdonald Start 2 (kl.16:20) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1973
0 Johanna Strand Start 2 (kl.16:20) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1981
0 Pia Åberg Start 2 (kl.16:20) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1978
0 Benjamin Ekman Start 2 (kl.16:20) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1987
0 Victor Lindström Umara Sports Club Start 2 (kl.16:20) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1988
0 Pia Fransson Svensk Handel Start 2 (kl.16:20) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1987
0 Sofia Karlqvist Svensk Handel Start 2 (kl.16:20) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1992
0 Alexander Caple Start 1 (kl.16:00) HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1984
0 Anna Goldberg Start 3 (kl.16:40) DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1976
0 Therese Kareld Start 3 (kl.16:40) DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1976
0 Christoffer Stolt Start 2 (kl.16:20) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1991
0 Sven Petersen Start 1 (kl.16:00) HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1991
0 Tomasz Czyznielewski Väsby Start 1 (kl.16:00) HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1971
0 Lars Westgård Elverum svømmehall Start 2 (kl.16:20) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1970
0 Kee Leong Start 3 (kl.16:40) DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1983
0 Marilia Petrilli Start 3 (kl.16:40) DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1990
0 Marika Rindborg Holmgren Lidingö Zontaklubb Start 3 (kl.16:40) DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1961
0 Sara Rindborg Start 3 (kl.16:40) DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1992
0 Caroline Bjurman Brown AXA Sports Club Start 3 (kl.16:40) DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1980
0 Madelene Eriksson Start 3 (kl.16:40) DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1991
0 Karl Eskner Start 2 (kl.16:20) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1987
0 Stewart Rutledge Start 2 (kl.16:20) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1984
0 Emma Ekman Start 2 (kl.16:20) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1975
0 Stijn Simkens Start 2 (kl.16:20) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1979
0 Calle Wannerholt Start 2 (kl.16:20) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1993
0 jenny jörgensen Start 3 (kl.16:40) DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1976
0 Svetlana Gorodetskaya Start 3 (kl.16:40) DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1978
0 Alexey Shapin Start 1 (kl.16:00) HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1986
0 Fabian Lenhard SCT Start 1 (kl.16:00) HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1978
0 Ana Paula Fente Johansson Start 3 (kl.16:40) DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1971
0 Stefan Ryden SuperOffice Sweden Start 2 (kl.16:20) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1965
0 Erica Carneiro Start 3 (kl.16:40) DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1982
0 Lisa Enckell Start 2 (kl.16:20) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1985
0 Sam Slater Start 1 (kl.16:00) HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1988
0 Erica Löfberg Start 2 (kl.16:20) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1996
0 Johan Jannung Start 1 (kl.16:00) HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1983
0 Elinor Öhlund Start 3 (kl.16:40) DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1993
0 GILBERT BOTELHO UMARA SPORTS CLUB Start 1 (kl.16:00) HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1976
0 Linnéa Engholm Värmdö IF Start 3 (kl.16:40) DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1993
0 Fredrik Zillén Start 1 (kl.16:00) HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1967
0 Amelia Lilja Start 3 (kl.16:40) DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1998
0 Minna Kontinen Start 2 (kl.16:20) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1979
0 Amauris Reynoso Start 2 (kl.16:20) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1993
0 Peter Wallin Colting Borssén Triathlonklubb Start 2 (kl.16:20) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1962
0 Sara Ågren N/a Start 3 (kl.16:40) DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1995
0 Isabelle Uhno Start 3 (kl.16:40) DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1993
0 Korbinian Pfeiffer Start 1 (kl.16:00) HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1989
0 Johan Fogelberg Start 2 (kl.16:20) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1971
0 Fredrik Onbiner Start 2 (kl.16:20) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1974
0 Matti Törngren Törngrens Triathlon Start 1 (kl.16:00) HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1976
0 Felix Weller Taws Start 2 (kl.16:20) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 2004
0 Pia Weller Start 2 (kl.16:20) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1965
0 Andrea Allard Start 3 (kl.16:40) DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1986
0 Valdemar Wada Start 1 (kl.16:00) HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 2004
0 Göran Lindell CK Allaskamé Start 1 (kl.16:00) HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1960
0 Joseph Färdeman Start 1 (kl.16:00) HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1988
0 Alexander Silfver Start 2 (kl.16:20) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1992
0 Carla Geiger Start 2 (kl.16:20) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1997
0 Marlene Rietz You Run Girl Start 2 (kl.16:20) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1999
0 Erik Niklasson Medicinska Föreningen Start 2 (kl.16:20) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1998
0 Endre Barat Väsby SS Triathlon Start 1 (kl.16:00) HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1973
0 Max Börjesson Lemontree Start 1 (kl.16:00) HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1968
0 Tom Janson Start 2 (kl.16:20) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1994
0 Cecilia Björk Stockholm City Triathlon Start 3 (kl.16:40) DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1965
0 Felicia Ramsfeldt Start 3 (kl.16:40) DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 2007
0 Sara Sundin Start 3 (kl.16:40) DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1993
0 Bella Hedbom Start 3 (kl.16:40) DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1986
0 Davide Rinaldi Start 2 (kl.16:20) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1986
0 Helena Kullman Trimate Start 3 (kl.16:40) DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1974
0 Christina Ericsson Tremate Start 3 (kl.16:40) DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1961
0 Annabel Lunn Start 3 (kl.16:40) DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1991
0 Martin Svanström AXA Sports Club Start 2 (kl.16:20) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1979
0 Pierre Liljefeldt Start 2 (kl.16:20) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1985
0 Martina Ekman Start 2 (kl.16:20) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1981
0 Romain Lorek Start 2 (kl.16:20) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1988
0 Mikael Chang Start 2 (kl.16:20) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1987
0 Jimmy Johansson Start 2 (kl.16:20) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1978
0 Peter Welin Start 2 (kl.16:20) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1971
0 Angelica Eriksson Start 2 (kl.16:20) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1974
0 Sara Blomberg Brohyttans IF Start 2 (kl.16:20) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1971
0 Katrina Schmudlach Start 3 (kl.16:40) DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1992
0 Sara Bonetti Start 3 (kl.16:40) DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1992
0 Malin Csavas Start 3 (kl.16:40) DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1994
0 Per Westberg Start 1 (kl.16:00) HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1961
0 Henrik Martos Start 1 (kl.16:00) HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1977
0 Felix Heim Broathlon Start 1 (kl.16:00) HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1995
0 Ralph Heim Broathlon Start 1 (kl.16:00) HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1993
0 Catharina Östberg Start 3 (kl.16:40) DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1965
0 Maria Lilliehöök Start 3 (kl.16:40) DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1984
0 Louisa Bahr Start 3 (kl.16:40) DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1995
0 Juraj Lesko Start 1 (kl.16:00) HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1972
0 Nicole Lesko Start 3 (kl.16:40) DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1975
0 Carina Edhager Start 3 (kl.16:40) DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1965
0 Dan Johansson Säckestad Runners Start 1 (kl.16:00) HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1973
0 Sandra Andersson Start 3 (kl.16:40) DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1994
0 Annica Pettersson Start 3 (kl.16:40) DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1970
0 Sören Norrby Sören Norrby AB Start 2 (kl.16:20) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1973
0 Charlotte Velasquez Norrman - Start 3 (kl.16:40) DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1964
0 Sarolta Tar Start 3 (kl.16:40) DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1978
0 Natalie Goodhill Start 3 (kl.16:40) DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1976
0 Rainer Krohn The Krohns Start 2 (kl.16:20) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1959
0 Tanja Feltsen Start 3 (kl.16:40) DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1989
0 Kalle Garpvall Start 2 (kl.16:20) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1993
0 Karim Ennasri Start 2 (kl.16:20) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1986
0 Nikolay Burdakov Start 1 (kl.16:00) HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1987
0 Mikael Gunnarsson Start 1 (kl.16:00) HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1963
0 Ulrika Sterner Täby IS Start 3 (kl.16:40) DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1967
0 Pia Axelman Start 3 (kl.16:40) DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1973
0 Joakim Remmo Deadlines Start 1 (kl.16:00) HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1972
0 Johanna Brux Start 3 (kl.16:40) DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1995
0 Bo Bergman Start 1 (kl.16:00) HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1959
0 Claes Nyström Start 1 (kl.16:00) HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1955
0 Fredrik Franzén Start 2 (kl.16:20) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1984
0 Bente Krohn Start 2 (kl.16:20) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1988
0 matthew harvey Start 1 (kl.16:00) HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1964
0 Ben Harvey Start 1 (kl.16:00) HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1970
0 Francesco Giuliano Start 1 (kl.16:00) HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1993
0 Frida Englund Start 2 (kl.16:20) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1981
0 Pierre Marteel Dunkerque Start 2 (kl.16:20) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1974
0 Philippe Marteel Dunkerque Start 2 (kl.16:20) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1968
0 Linda Gunnlev Start 2 (kl.16:20) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1982
0 Zoltan Kurhejja Start 1 (kl.16:00) HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1983
0 Mathilda Chieux Dunkerque Start 2 (kl.16:20) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 2004
0 Christophe Chieux Dunkerque Start 2 (kl.16:20) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1973
0 Eva Calderon Vargas Start 2 (kl.16:20) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1967
0 Malin Jakobsson Start 3 (kl.16:40) DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1986
0 Sara Ramsay Tibble Start 3 (kl.16:40) DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1980
0 Beth Rogerson Start 3 (kl.16:40) DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1955
0 Robert Svebeck Start 2 (kl.16:20) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1972
0 Göran Åhs HK Tomten Start 1 (kl.16:00) HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1963
0 Viktor Stojanovski Start 1 (kl.16:00) HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1988
0 Marina Stolin Start 3 (kl.16:40) DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1976
0 Peter Värnqvist Ck08 Start 1 (kl.16:00) HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1962
0 Katarina Jonsson Start 3 (kl.16:40) DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1979
0 Tom Huzell Start 2 (kl.16:20) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1959
0 Patrik Brask Start 1 (kl.16:00) HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1966
0 Jenny Axelsson Start 3 (kl.16:40) DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1974
0 Malin Persson Start 3 (kl.16:40) DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1965
0 Claudia Arenas Start 3 (kl.16:40) DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1977
0 Peter Tollin Start 1 (kl.16:00) HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man