Anmälda till Nåsten Trail
Avancerad sök
10 km
Startnummer
Namn
Klubb
Kön
Födelseår
350
Julia Forslin
Västerås LK
Kvinna
1982
183
Roine Vestman
Klubblös
Man
1978
182
Jens Nääs
Vanheim Atletklubb
Man
1987
181
Lovisa Blomqvist
Uppsala Survival
Kvinna
1978
180
Erik Widmark
IF Mantra Sport
Man
1996
178
Olof Öhlund
Man
1981
179
Emma Söderström
Kvinna
1980
177
Marina Malmberg
KFUM Uppsala Survival
Kvinna
1975
175
Pia Möller
Kvinna
1976
176
Daniel Käck
Man
1971
174
Susanne Knutsson
KFUM Uppsala Survival
Kvinna
1987
173
Lionel Thivat
Man
1987
172
Grim Kalman
Man
1992
171
Jan Fornhem
Man
1976
170
Jens Lindman
Man
1972
169
Lina Janemar
Kvinna
1981
168
Gustav Nipe
Honey badger trail runners
Man
1988
167
Mattias Leksen
Man
1975
166
Oskar Nilsson
GUCK
Man
1992
165
Rickard Ödgren
IK Fyris Triathlon
Man
1977
164
James McKenna
Man
1987
163
Hanna Jönsson
Kvinna
1988
162
Viktor Svartz
Man
1983
161
torbjörn nilsson
Man
1973
160
Karin Mattson
Kvinna
1987
159
Jenny Larsson
Kvinna
1991
158
Oskar Nordström
Man
1982
157
David Dahlgren
Man
1997
155
Julia Ghalandari
Kvinna
1990
156
Caroline DuRietz
Kvinna
1990
154
Johan Sahlin
Man
1984
153
Lisa Loft
Kvinna
1983
152
Frans Rademacher
AXA
Man
1997
151
Per Larsson
Kilafors SK
Man
1996
150
Oskar Lundberg
Lira BK
Man
1997
149
Antonio Cicchetti
Västerås SkidKlubb
Man
1977
148
Lisa Flemström
Kvinna
1981
147
Philip Carlquist
Man
1984
146
Anders Fahlgren
Man
1986
145
Joachim Burman
Bultens Gym
Man
1974
144
Daniel Andersson
Lonesome Runners
Man
1977
143
Anna-Maria Petersson
Kvinna
1975
142
Samuel Janemar
Man
1981
141
Gustaf Bengtsson
Man
1997
140
Markus Wilsson
Man
1985
138
Adam Strömme Mattsson
Uppsala
Man
1997
139
Maria Strömme
Uppsala
Kvinna
1970
137
Marina Fovér
Kvinna
1978
136
Carl Axemo
Uptown runners
Man
1986
135
Per Eriksson
IFK Märsta
Man
1976
133
David Fichtel
Ingen
Man
1993
134
Karolina Jennings
Ingen
Kvinna
1991
132
David Gustavsson
Team KBK
Man
1978
130
Ylva Herrick
Kvinna
1979
131
Nina Carlsson
Kvinna
1976
128
Ulrika Nyman Eriksson
RunAcademy
Kvinna
1979
127
Ellen Stenhede
Kvinna
1997
129
Mårten Johansson
Man
1982
126
Axel Granqvist
OK Ravinen
Man
1999
125
Helena Larsson
Runacademy
Kvinna
1971
124
Gustav Carlsson
Uppsala Multisport
Man
1992
123
Johan Viksten Martinetti
Hudiksvalls IF
Man
1988
122
Mats Hellström
IK Fyris Triathlon
Man
1974
120
Vilhelm Söderman
Man
2008
119
Emelie Hildebrand
Kvinna
1984
118
Karin Wedholm
Kvinna
1983
116
Kristoffer Eriksson
Man
1982
117
Malin Sundborger
Kvinna
1987
114
Lina Johansson
Kvinna
1995
115
Ida Andersson
Kvinna
1994
113
Per Lindgren
Man
1972
112
Milica Plavsic
V-Dala IF
Kvinna
1998
111
Lucia Gutierrez-Loza
ROAD procoach
Kvinna
1989
110
Fanny Söderquist
Gyn löpargrupp
Kvinna
1985
109
Heidrun Petursdottir Maack
Gyn-löparklubben
Kvinna
1982
108
Anna Törn
Kvinna
1983
107
Rebecca Götze Eriksson
Kvinna
1980
106
Tove Fraurud
Kvinna
1980
349
Susanna Aguirre
Kvinna
1982
103
Tor Hansson Frank
Gräftåvallens skidklubb
Man
1987
102
Caroline Johansson
KFUM Uppsala Survival
Kvinna
1991
101
Ralf Bjurbo
Man
1975
100
Henrik Jonsson
Man
1996
99
Ida Larsson
Kvinna
1990
98
Therese Hellman
Kvinna
1980
97
Lena Winroth
Kvinna
1967
96
Ernils Larsson
KFUM Uppsala Survival IF
Man
1986
94
Richard Marsell
Man
1975
95
Anna Marsell
SportGolden
Kvinna
1978
92
Emelie Geijstedt
Viksta IK
Kvinna
1987
93
Oskar Storm
OS Bygg
Man
1980
90
Johan Asker
KFUM Uppsala survival
Man
1978
91
Frida Asker
KFUM Uppsala survival
Kvinna
1980
89
Sofia Ljungman
KFUMUppsala Survival
Kvinna
1974
88
Olof Gustafsson
Man
1992
87
Katarina Cars
Kvinna
1972
86
Anna Haukkala
Kvinna
1974
84
Viktor Nässén
Man
1990
82
Andreas Östlund
Man
1993
83
Elin Petersson
Kvinna
1997
81
Linnea Sveide
Reimers independent trail club
Kvinna
1988
79
Rebin Malmström
Man
1994
78
Christian Monaco
Apprexo Runners
Man
1980
77
Peter Lind
Tyresö
Man
1964
76
Linnea Holmberg
Kvinna
1995
75
Ivar Lyttkens
Man
1999
73
Camilla Eriksson
Kvinna
1976
74
Sonja Halmstad
Kvinna
1976
72
Johanna Carlson
Kvinna
1980
71
Fredrik Weisner
Man
1974
70
Marina Samuelsson
Enköpings AIF
Kvinna
1968
69
Lars Blomqvist
Man
1985
68
Marianne Skoglund
Kvinna
1976
0
Anna Löwgren Florén
Kvinna
1982
67
Mårten Ullberg
Man
1986
66
Patrik Thorell
Man
1981
65
Niklas Karlsson
Man
1986
64
Thomas Palm
Uppsala
Man
1973
63
Mats Helin
Man
1977
62
Lukas Klasson
Man
1984
61
Thomas Wessberg
Veikkos bergsgetter
Man
1970
60
Joel Grönberg
SK Triangeln
Man
1991
59
Karina Niskanen
Kvinna
1965
58
Niklas Hultén
Telia IF
Man
1970
57
Daniel Brolin
Man
1975
56
David Höglund
Man
1981
55
Oskar Cottman
Vantör
Man
1989
54
Pontus Beverskog
- - -
Man
1977
53
Andreas Adner
Apprexo Runners
Man
1980
52
Jonas Amnéus
Uppsala LK
Man
1972
50
Edvin Nilsson
Långhundra if
Man
2004
51
Fredrik Nilsson
Långhundra if
Man
1973
49
Louise Augustsson
Forest Femmes
Kvinna
1993
48
Anders Sundin
Man
1975
47
Hedvig Sjöström
Uppsala
Kvinna
1989
46
Andreas Öhlund
Man
1979
45
fredrik nilsson
Upplands Väsby
Man
1980
44
Truls Linhäll
UIF unga löpare
Man
2006
43
Jesper Ståhl
Club Onefifty
Man
1966
41
Linnea Berglund
Kvinna
1983
42
Björn Bolund
Man
1978
39
Anna Wiborg
Kvinna
1983
38
Emil Larsson
Uppsala
Man
1992
36
Martina Tillgren
Forest femmes
Kvinna
1990
37
Daniel Tillgren
Ärna IF
Man
1990
35
Carolina Öbrink
Forest Femmes
Kvinna
1982
34
Christian Lidén
Man
1987
33
Sarah Watson
Kvinna
1982
31
Jonas Lundqvist
Man
1986
32
Martin Sjödin
Man
1991
30
Josefine Krona
Uppsala
Kvinna
1982
29
Gabriel Gardell
Man
1970
27
Malin Marcström
Kvinna
1997
28
Elis Pöder
Man
1997
26
Ken Hansen
Man
1967
25
Alexander Kercevic
Uptown Runners
Man
1985
24
Susanne König
Kvinna
1972
23
Lina Linge
Kvinna
1997
22
Ingeborg Amnéus
Kvinna
1974
21
Niklas Nordquist
-
Man
1970
20
Marina Fovér
Kvinna
1978
19
Gabriel Douhan
Uppsala
Man
1986
18
Isabel Malm
Kvinna
1984
17
Lina Wahlman
Kvinna
1987
16
Klara Sundström
Älvkarleby ik
Kvinna
1980
15
Sofia Ek-Berggren
Umara Sportsclub
Kvinna
1990
14
Rory Davies
HMF RC
Man
1978
13
Ulf Björkman
Club One Fifty
Man
1966
11
Johanna Kämpe
Kvinna
1985
12
Anders Kämpe
Kvinna
1985
10
Oscar Höglund
Umara Sportsclub
Man
1978
9
Karl Wassberg
Man
1984
8
Henrik Åberg
Viggeby KF
Man
1980
7
Johannes Åberg
Kazakstan Rockers
Man
1986
6
David Svensson
-
Man
1989
5
Malin Arnbom
Uptown runners
Kvinna
1986
4
Jan Söderlund
Uptown Runners
Man
1956
3
Johan Agnerdahl
Kajsa Stina lovers
Man
1988
2
Anna -ÅTERBETALD Nordin
Forest Femmes
Kvinna
1989
1
Ingrid Lyttkens
Kvinna
1991
5 km
Startnummer
Namn
Klubb
Kön
Födelseår
448
Xavier Navarro
Man
1968
446
Susanne Viberg
Uppsalavasaloppsklubn
Kvinna
1965
445
Sara Leijon
Uppsala Vasaloppsklubb
Kvinna
1969
444
Erika Karlstam
Kvinna
1968
443
Liutauras Bilevicius
LK Roslagen
Man
1975
442
Linn Ramstierna
Kvinna
1985
441
Roger Nykom
KFUM Uppsala Survival IF
Man
1981
440
Stefan Lines
IF Mantra Sport
Man
1985
439
Hannes Törnkvist
Man
1986
438
Rilke Demol
Uppx
Kvinna
1994
437
Endrina Mujica
GHIF löpning
Kvinna
1993
436
Katarina Hörnaeus
Mantra Sport
Kvinna
1984
435
Hanna Fornhem
Kvinna
1977
434
Tispe Ia Seppala
Kvinna
1979
432
Cecilia Wiebe
Kvinna
1977
433
Jesper Wiebe
Man
1977
431
Adam Svender
Man
1989
430
Amanda Persson
Kvinna
1995
429
Malin Borning
Livgardet
Kvinna
1973
428
Kurt Olsson
Man
1956
427
Bert Norrman
Apladalens LK
Man
1950
426
Johan Karlbom
Ängby runners
Man
1976
425
Henning Åsberg
KFUM Uppsala Basket
Man
2008
423
Oskar Åsberg
Svartbäcken
Man
1976
424
Ines Åsberg
Upsala IF
Kvinna
2006
422
Hanna Geurtsen
Kvinna
1976
421
Linnea Kjeldgård
Kvinna
1985
420
Hanna Vikman
Gellivare Skidallians IK
Kvinna
1995
419
Åsa Hagberg
Bergahundar Uppsala
Kvinna
1962
418
Jessica Forsgren
Kvinna
1979
417
Emma Åhman
Kvinna
1990
415
Annika Burström
Lonesome Runners
Kvinna
1970
416
Leif Haagensen
Uppsala
Man
1960
414
Sara Spens
Kvinna
1993
447
Carina Oderman
Märsta IK
Kvinna
1973
413
Camilla Sundborger
Kvinna
1983
411
Anna Sundborger
Kvinna
1979
412
Erik Lunna
Man
1982
409
Maximilian Hansen
Mind Melt
Man
1987
410
Josefin Säfström
Mind Melt
Kvinna
1988
408
Malin Göteman
Kvinna
1980
407
Mette Josefsson
Kvinna
1982
406
Karin Stenbergh
Kvinna
1979
404
Ulf Rowa
Uppsala
Man
1978
405
Måns Rowa
Uppsala
Man
2009
105
Linda Källqvist Jansson
Kvinna
1977
403
Agnes Grönvall
Gräftåvallens skidklubb
Kvinna
1990
401
Johanna Säfström
Kvinna
1986
402
Jasmine Aguilar
Kvinna
2008
400
Emil Lundberg
KFUM Uppsala Survival
Man
1971
85
Martin Stålberg
KFUM Uppsala Survival IF
Man
1988
398
Fredrik Sundh
Man
1989
399
Sofia Lundberg
Man
1989
397
Roger Barkman
Man
1970
80
Marie Pettersson
Kvinna
1975
396
Stefan Engström
Man
1986
395
Ulrika Eklöf
Uppsala LK
Kvinna
1968
394
Marcus von Pongracz
Man
1989
393
Frida Berglund
Kvinna
1979
392
Victoria Lindberg
Kvinna
1978
391
Christina Gustafsson
Kvinna
1981
390
Hanna Andersson
Kvinna
1983
387
Marika Norell
Kvinna
1976
388
Gustav Norell
Man
2010
389
Ella Norell
Kvinna
2006
386
Pia Norlin
UpTown Runners
Kvinna
1964
385
Petter Tammela
Man
1986
384
Oskar Karle
Man
1986
382
Marina Morrison
Kvinna
1982
383
Marie Jonsson
Kvinna
1988
381
Bodil Forenius
Lurbo Ridklubb
Kvinna
1987
40
Arya Yazdani
Bautadauta e-sport community
Man
1986
380
Maria Freeney
Uppsala
Kvinna
1963
379
Pia Norlin
Uptown Runners
Kvinna
1964
378
Linda Nyström
Uppsala
Kvinna
1973
377
Barbara Topalian
Kvinna
1966
375
Anders Lindbom
RB 5-111
Man
1970
376
Fredrik Berggren
RB 5-11
Man
1978
374
Helena Brämerson Gaddefors
Kvinna
1966
372
Liliane Steinmann
Kvinna
1994
373
Anki Weibull
Kvinna
1969
370
Sofia Sidebo
Kvinna
1990
371
Majken Mossberg
Kvinna
1991
369
Noah Adlerteg
Man
2006
367
Hanna Adlerteg
Kvinna
1976
368
Håkan Melinder
Man
1971
366
Lena Jonsson
IK Droppen
Kvinna
1968
363
Kristina Linge Ekman
Kvinna
1966
364
rosanna Sommar
Kvinna
1984
365
Karin Knutsgård
Kvinna
1968
362
Cecilia Björkman
Club One Fifty
Kvinna
1965
361
Elsa Virhammar
Uppsala
Kvinna
1978
359
Camilla Karlsson
Kvinna
1967
360
Linn Eriksson
Kvinna
2006
358
Evelina Källmark
Kvinna
1990
357
Lena Frank
Kvinna
1967
356
Anne Holl
Kvinna
1990
355
Ulrika Åberg
Viggeby KF
Kvinna
1977
354
Marcus Ring
Man
1972
353
Ebba Wik
Kvinna
1971
352
Karolina Zetterberg
Kvinna
1983
351
Alexandra Kämpe
Kvinna
1987