Anmälda till PRT 2019 - Personliga rekordens tävling, Växjö - PRT 24-timmars Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
286 Stefanie Makiola Ultrafriesen e.V. Damer Kvinna Oldenburg 1983
260 Stefan Hemström IF Linnéa Herrar Man Bromma 1966
259 Morten Thye SLDG Herrar Man Randers Nv 1971
285 Sara Lindström IS Göta Damer Kvinna Helsingborg 1977
258 Lars Erik Gylland Hell Ultraløperklubb Herrar Man Hell 1978
284 Aina Nygård Hell Ultraløperklubb Damer Kvinna Stjørdal 1976
257 Christian Malmström Team Blekinge Herrar Man Lyckeby 1980
256 Sebastian Pokorny Uptown Runners Herrar Man Solna 1986
283 Annika Askengren Berg LK TV88 Damer Kvinna Trollhättan 1960
255 Mathias Romberg Hässleholms AIS Herrar Man Hässleholm 1970
282 Madeleine Johansson Gotland Trail Run Damer Kvinna Visby 1970
254 Lars Melin Ockelbo SK Herrar Man Linghed 1972
253 Lars-Åke Johansson Solvikingarna Herrar Man Bohus 1970
252 Kari Sulonen Team Ultrasweden Herrar Man Oxelösund 1957
281 Britt Sulonen Team Ultrasweden Damer Kvinna Oxelösund 1958
280 Petra Hurtig Hälle IF Damer Kvinna Tullinge 1979
251 Johan Nilsson Herrar Man Nacka 1976
250 Nicklas Ulvnäs Herrar Man Uppsala 1971
249 Russell Adams Herrar Man Arvika 1977
248 Henrik Lowemark Scania Road Runners Herrar Man Ljusdal 1975
279 Yvonne Hansson Damer Kvinna Partille 1970
246 Enar Warfvinge Stuga77 IF Herrar Man Sköndal 1982
247 Fredrik Forsström Yxsjöbergs ik Herrar Man HUDDINGE 1971
278 Amanda Nylén Degerfors OK Damer Kvinna Degerfors 1999
245 Tomas Gustafsson Kalmar Running Club Herrar Man Kalmar 1964
244 Gijsbertus van Mackelenbergh Herrar Man Sint-amandsberg 1969
277 Jessica Schumann Damer Kvinna Horb 1977
243 Oscar Sjölander Majornas IK Herrar Man Västra Frölunda 1969
242 Marcus Wiklund Resena Management AB Herrar Man Malmö 1975
241 Emir Halalkic If Kville Herrar Man Torslanda 1983
240 Charles Ahlzén Isaberg Herrar Man Hestra 1985
276 Anna Kim-Andersson IKHP Damer Kvinna Jönköping 1971
239 Martin Eklund TrailRun4Fun Herrar Man Enebyberg 1975
238 Robert Hasslund Trailrun4fun Herrar Man Täby 1972
237 Jacob Johansson LOFFES Herrar Man Lidingö 1986
236 Jan Jensen Rånäs OK Herrar Man Rånäs 1966
235 Alexander Scott Pöldme Eskilstuna Trailklubb Herrar Man Malmköping 1986
275 Inga-Sarah Lindholm Vallentuna Fk Damer Kvinna Vallentuna 1961
234 Fredrik Wachsner Herrar Man Vallentuna 1970
233 Owe Gustavsson LK 42195+ Herrar Man Kaxholmen 1956
232 Benny Eriksson Fair trade Runners Herrar Man Sigtuna 1972
274 Lisa Amundsson Strömstad löparklubb Damer Kvinna Syd-Koster 1960
231 Stefan Granskog IF Åland Herrar Man Hammarland 1967
230 Jörgen Havseng Team Kungälv Herrar Man Älvängen 1977
273 Maria Havseng Team Kungälv Damer Kvinna Älvängen 1977
229 Erik Ahlrot Elmhults Sport Club Herrar Man Älmhult 1971
228 Jonathan Wahlman Göteborg Herrar Man Göteborg 1982
227 Willy Svensson Herrar Man Hjortsberga 1975
226 Jimmie Blomqvist-Rosenberg Team ultrasweden LK Herrar Man Katrineholm 1980
272 Jennie Grahn Karlskoga friidrott Damer Kvinna Karlskoga 1976
225 Fredrik Stjärnvy Team Stjärnvy Herrar Man Torslanda 1974
270 Mia Edofsson Team kungälv Damer Kvinna Kungälv 1972
271 Malin Haglycke Marhult SOFK Damer Kvinna Lenhovda 1978
224 Stefan Lindgren Uptown Runners Herrar Man Sollentuna 1969
223 Joar Palm Stockholm City Triathlon/Team Nordic Trail Herrar Man Enskede 1979
269 Susanne Nilsson Team ultrasweden Damer Kvinna Nässjö 1963
222 Jens Larsson Herrar Man Malmö 1975
265 Ingela Jonsson Lonesome Runners Damer Kvinna Kisa 1970
266 Siw Hedlin Damer Kvinna Värnamo 1968
219 Tomas Broman Sandviken Trail Running Herrar Man Sandviken 1970
268 Regina Johnson Damer Kvinna Karlskoga 1968
221 Tom Johnson Herrar Man Karlskoga 1965
220 Stefan Edström Järfälla Herrar Man JÄRFÄLLA 1970
267 Linda Nordmark Järfälla Damer Kvinna JÄRFÄLLA 1973
218 Tobias Backgård Herrar Man Limhamn 1975
264 Pernilla Otto Optimal massage & motion Damer Kvinna JOHANNESHOV 1969
216 Jerry Nordgren 1966 Herrar Man JOHANNESHOV 1966
217 Fredrik Palm Scania Road Runners Herrar Man Jönköping 1975
215 Mikael Sandberg Stockholm LDK Herrar Man Vrena 1962
214 Per Rabe Laholms IF Herrar Man Laholm 1962
213 Tomas Ankarcrona Team Runon.se Herrar Man Bankeryd 1977
263 Jessica Ström Grödinge Damer Kvinna Grödinge 1979
212 Martin Scharp Malmö Löp Herrar Man malmö 1968
210 Johan Palm Färjestadens Motion Herrar Man Färjestaden 1972
209 Mikael Svensson Växjö Löparklubb Herrar Man Växjö 1982
262 Carolina Pansar SOK Knallen Damer Kvinna Rångedala 1984
211 Roger Kjellsson Team Blekinge LF Herrar Man Ronneby 1969
207 Anders Hellner Bromma IF Herrar Man Stockholm 1980
208 Stephen Sandgren Lidköping Herrar Man Lidköping 1988
261 Eva Berg Damer Kvinna Gunnilse 1967
206 Niklas Isaksson Sandviken Trail Running Herrar Man Sandviken 1982
205 Matthias Köhler Lonesome Runners Herrar Man KARLSKOGA 1972
204 Emil Söderqvist Herrar Man Sköndal 1972
203 Gert-Inge Tapper Scania Road Runners Herrar Man Södra Sandby 1957
202 Christian Arthursson Växjö Löparklubb Herrar Man Växjö 1972
201 Christer Svensson Växjö AIS Herrar Man Växjö 1969
Till anmälan för PRT 24-timmars