Anmälda till Mental Health Run Stockholm Avancerad sök

Namn Klubb Klass Kön Födelseår
Elvira Klasson Börje Annat Kvinna 1990
Jeanette Broo Damer Kvinna 1976
Elin Janson Damer Kvinna 2000
Maia Nordqvist Damer Kvinna 2003
Anna Larsson Nyberg Psykiatri Sydväst Damer Kvinna 1969
Elin Laine Damer Kvinna 1992
Taghlat Mikho PSV Herrar Man 1998
Goitom Ghebrehawariat PSV Herrar Man 1995
Ivan Bernholm Psykiatri sydväst Herrar Man 1983
Isak Larsson Herrar Man 1998
Elin Larsson Damer Kvinna 1986
Johan Damm The Spanish Armada Herrar Man 1990
Alice Darner The Spanish Armada Damer Kvinna
Arlet Serrano Serrano The Spanish Armada Damer Kvinna
Linda Klingbjer Sweden Runners Damer Kvinna 1977
Ida Eriksson Damer Kvinna
Charles Tysklind Herrar Man 1989
Carl Lundstedt Herrar Man 1991
Lea Klein Hotel At Six Damer Kvinna 1998
Hillevi Nordqvist Damer Kvinna 1964
Michaela Franzen Malmros Damer Kvinna 1988
Annica Holm Bellander Damer Kvinna 1992
Natalie Schönning Damer Kvinna 1993
Mariana Lind Damer Kvinna 1980
Nikola Jevric Nalk Herrar Man 1979
Emilia Lundh Damer Kvinna 2001
Ida Klerck Damer Kvinna
Isabel Suchdev Damer Kvinna 2002
Susan Suchdev Damer Kvinna 1972
Jacob Stachowicz Herrar Man 1988
Hanna Thuren Damer Kvinna 1976
Nathalie Panozzo Damer Kvinna
Cecilia Almroth Damer Kvinna 1990
Charlotte Kroona Damer Kvinna 1973
Henrik Eriksson Edholm Herrar Man 1996
Ana Caturic Damer Kvinna 1978
Pontus Bjurner Psykiatri Sydväst Herrar Man 1974
Anton Ivarsson Savr Herrar Man 1995
Zeb Billborn SAVR Herrar Man 2002
Elisabeth Jerneke Team Paternoster Damer Kvinna 1959
Tommie Jerneke Team Paternoster Herrar Man
Pia Berkman Damer Kvinna 1953
MICHAELA GRAHN Damer Kvinna 1957
Cemal Karakoc Forex Herrar Man
Anna Bergsstrand Forex Damer Kvinna
Annelie Nässén Forex Damer Kvinna
Mikio Mori Forex Herrar Man
Susanna Brunefors Forex Damer Kvinna
Timothy Backhurst Forex Herrar Man
Elisabeth Chernyshova Forex Damer Kvinna
Maria Bogdanova Forex Damer Kvinna
Shadi Hashemi Forex Damer Kvinna
Rana Hanna Forex Damer Kvinna
Ana Claudia Castro Forex Damer Kvinna
Nahim Estrella Forex Herrar Man
Shima Salehi Forex Damer Kvinna
Olga Ivanova Forex Damer Kvinna
Frida Loji Forex Damer Kvinna
Anthony Falcone Forex Herrar Man
Joel Kral Hotel At Six Herrar Man 1979
Fahad Chowdhury Hotel At Six Herrar Man 1990
Sofia Jonasson Linde Hotel At Six Damer Kvinna 1998
Emma Knutas Hotel At Six Damer Kvinna 1989
Uliam Nini Hotel At Six Herrar Man 1990
Robin Bast Hotel At Six Herrar Man 1994
Nellie Elmér Hotel At Six Damer Kvinna 1998
Md Ahsanur Raza Shafi Hotel At Six Herrar Man 1995
Amanda Edenfeldt Hotel At Six Damer Kvinna 2003
Sebastian Pereira Hotel At Six Herrar Man 1993
tobias björsberg Herrar Man 1992
Sofie Knutsson SAVR Damer Kvinna 1992
Jessica Persson Damer Kvinna 1999
Diana Pascal PSV Damer Kvinna 1971
Melina Ellvin UPPSALA Damer Kvinna 2002
Simon Ljungqvist Herrar Man 1997
Annika Dahlberg Psykiatri Sydväst Damer Kvinna 1984
Rozalin Johansson Damer Kvinna 1992
Kilean Egler Herrar Man 2006
Emilia Bring Psykiatri Sydväst Damer Kvinna 1983
Katrin Skogberg Wirén Psykiatri Sydväst Damer Kvinna 1973
Ann-Charlotte Skärlund Runacademy Damer Kvinna 1968
Maxine Pemer Tuddenham Runacademy Damer Kvinna 1997
Johan Berg Engstrand Herrar Man 1985
Frida Lidström Damer Kvinna 1995
Fanny Lidström Damer Kvinna
Jennie Grane Damer Kvinna 1977
Pakhshan Moradrasoli Damer Kvinna 1969
Stephanie Paras Damer Kvinna 1992
Emelie Varela Damer Kvinna
Erik Hörnström Herrar Man 1992
Victor Karlström Herrar Man 1991
Indiana Karanovic Damer Kvinna
Maria Matyazova Kungliga Operans Idrottsförening Damer Kvinna 1976
Charlotte Ulvros Damer Kvinna 1973
Michell Blomqvist Herrar Man
Michael Ulvros Herrar Man
Olivia Markusson-Blomqvist Damer Kvinna
Carl Nilsson Stockholm Herrar Man 1987
Kuang He Damer Kvinna 1988
Jimmy Pettersson Herrar Man 1973
YUN JIANG Stockholm Damer Kvinna 1987
Jennie Pettersson Damer Kvinna 1977
Tomas Kjerf Saltsjö Boo scoutkår Herrar Man 1960
Johan Keskitalo Herrar Man 1979
Hanna Milwertz Damer Kvinna 1993
Pernilla Jansdotter Damer Kvinna 1964
Ove Smedman Herrar Man
Elisabeth Karlsson Psykiatri Sydväst Damer Kvinna 1983
Roland Karlström Herrar 1957
Ingrid Åsberg Damer
Elisabeth Högman Damer Kvinna 1994
Patrik Karlström Herrar Man
Lilly-Ann Mohlkert Sachsska Damer Kvinna 1959
Sofi Ekström Damer Kvinna 1982
Amanda Vikström Trosa Damer Kvinna 1998
Martin Lithman Herrar Man
Maria Vikström Damer Kvinna
Timo Vikström Herrar Man
Maria Nordlander Eriksson Psykiatri Sydväst Damer Kvinna 1978
Leo Heemskerk Team CRS Herrar Man 1965
Jenny Heemskerk Team CRS Damer Kvinna 1966
Maria Verschuren Damer Kvinna 1977
Sandra Sintke Psykiatri Sydväst Damer Kvinna 1987
Unni Eriksdotter Damer Kvinna 1960
Pernilla Fahlman PernillaF Damer Kvinna 1969
Eva Neselius Damer Kvinna 1965
Annulla Jöfelt Damer Kvinna 1975
Abigail Jöfelt Damer Kvinna
Susanne Lundhem Damer Kvinna 1992
Pia Örjeheim Damer Kvinna 1966
Inger Bjare Damer Kvinna
Linda Wilhelmsson Damer Kvinna 1975
Moa Wilhelmsson Damer Kvinna
Sebastian Lakatos Team Suicide Zero Herrar Man 1983
Isaia Theodossiou Damer Kvinna 1984
Theodora Theodossiou Damer Kvinna
Panagiota Sotiriadou Sundbyberg Damer Kvinna 1990
Spiros Tsotidis Herrar Man
Christoffer Vallström Vamos Herrar Man 1990
Daniel Zlokapa Fujitsu Sweden Herrar Man 1994
Helene Wirdbo Damer Kvinna 1970
Cissi Hult Damer Kvinna 1989
Eva Torén Damer 1957
Joanna Sliwa Damer Kvinna 1981
Tove Nackstad Psykiatri Sydväst Damer Kvinna 1980
Kajsa Hagskog Team Suicide Zero Damer Kvinna 1967
Karin Lindblom Team Suicide Zero Damer Kvinna 1983
Stina Sundström Team Suicide Zero Damer Kvinna 1983
Anna-Maria Broman Ek Team Suicide Zero Damer Kvinna 1973
Gunilla Lundberg Streijffert Team Suicide Zero Damer Kvinna 1966
Emma Mannestig Damer Kvinna 1998
Anna Skantz Damer Kvinna 1973
Annelie Söderlund Bromma Damer Kvinna 1978
Hampus Söderlund Herrar Man
Emma Swing Damer Kvinna
Thomas Söderlund Herrar Man
Inger Hultstrand Psykiatri Sydväst Damer Kvinna 1953
Madelen Fogelkvist Damer Kvinna 1988
Elias Perez Herrar Man
Anna-Klara Blanchart Damer Kvinna 1976
Julieta Cederlöf Damer Kvinna 1996
Johanna Nygård Damer Kvinna 1984
Linnea Flybring Damer Kvinna 1997
Josefin Larsson Damer Kvinna 1997
Hannah Örneklint Psykiatri Sydväst Damer Kvinna 1997
Leena Enäkoski Kry Damer Kvinna 1975
Louise berg Kry Damer Kvinna
Erica Eklöf Löfvenmark Kry Damer Kvinna
Andrea Baumann Stockholm Damer Kvinna 1996
Pia Baumann Damer Kvinna
Clara Baumann Damer Kvinna
Ann Isberg Damer Kvinna 1965
Anna Loch Psykiatrisydväst Damer Kvinna 1967
Graham Acutt Psykiatri Syd Väst Herrar Man
Beata Filar Psykiatrisydväst Damer Kvinna
Agnieszka Georgio Psykiatrisydväst Damer Kvinna
Sofia Larsson Damer Kvinna 1988
Bonita Palm Psykiatri Sydväst Damer Kvinna 1971
Jessica Rothschild Damer Kvinna 1968
Gabriella Kiessling Damer Kvinna 1967
Ibi Chune Jogestrand Damer Kvinna 1998
Helena Grundin Damer Kvinna 1998
Nathalie Eriksson Damer Kvinna 1992
Cornelia Alvarsson Damer Kvinna 1968
Malin Kågström Damer 1989
Javier Garate Herrar Man
Moa Linell Damer Kvinna 2000
Tim Söderlund Tullinge Herrar Man 1989
Daniel Flinck Psykiatri sydväst Herrar Man 1978
Gunilla Häggström Damer Kvinna 1962
Pia Fredriksen Damer Kvinna 1981
Malin Andersson åkerlöf Damer Kvinna 1989
Staffan Wallin Herrar Man 1963
Sofia Wallin Damer Kvinna
Katrin Gustafsson Damer Kvinna 1960
Johan Klint Psykiatri Sydväst Herrar Man 1969
Heidi Silvén Psykiatri Sydväst Damer Kvinna 1960
Anders Lundkvist Psykiatri Sydväst Herrar Man 1982
Emelie Kagebeck Psykiatri Sydväst Damer Kvinna
Naser Karimi Psykiatri Sydväst Herrar Man 2000
Eleonor Nilsson Psykiatri Sydväst Damer Kvinna
Ayalew Atkelkel Psykiatri Sydväst Herrar Man
Annisa Fransson Psykiatri Sydväst Damer Kvinna 1999
Jonas Haverhem Psykiatri Sydväst Herrar Man 1979
Long Long Chen Psykiatri Sydväst Herrar Man 1988
Claudia Iddon-Escalante Psykiatri Sydväst Damer Kvinna 1986
Emma Knutsson Damer Kvinna 1987
Farra Ahmmad Psykiatri Sydväst Damer Kvinna 1986
BOEL NORDSTRÖM Psykiatri Sydväst Damer Kvinna 1972
Linda Wärlegård Psykiatri Sydväst Damer Kvinna 1975
Raquel Olofsson Falla Psykiatri Sydväst Damer Kvinna 1994
Miriam Tekle Psykiatri Sydväst Damer Kvinna
Therese Goulas Psykiatri Sydväst Damer Kvinna 1985
Johan Krushammar Handen Herrar Man 1977
Michael Rinaldo Psykiatri Sydväst Herrar Man 1963
Sarah Gullbjörk Psykiatri Sydväst Damer Kvinna 1987
Tess Krushammar Psykiatri Sydväst Damer Kvinna 1981
Sofia Davidsson Psykiatri Sydväst Damer Kvinna 1972
Ingvor Larsson Damer Kvinna 1972
Stefan Johansson Herrar Man 1959
Carlos Lilja Herrar Man 1959
Evalena Ödman Stockholm Damer Kvinna 1964
Anna Ödman Damer Kvinna
Elin Ödman Damer Kvinna
Åsa Pettersson Bruns Lonesome runners Damer Kvinna 1963
Love Fritsche Damer Kvinna 1982
Ella Köster Damer Kvinna 1998
Alva Strömberg Damer Kvinna 2001
Hanna Kristersson Damer Kvinna
Alessandra Villani Danderyd Damer Kvinna 1976
Isidora Mazuranic Mental Health Run Damer Kvinna 1986
Daniel Thuné Lets run Herrar Man 1995
Björn Burman Fram IF Herrar Man 1972
Wilhelm Gustafsson Örnsberg Herrar Man 2014
Kristofer Gustafsson BalkongNews Herrar Man 1956
Sara Drotz Damer Kvinna 1989
Ankie Drotz Damer Kvinna
Alice Rikwide Märsta Damer Kvinna 1994
Sofia Sjöborg Östhammar Damer Kvinna 1988
Camilla Tirza Damer Kvinna 1966
Mirelle Tirza Damer Kvinna
Jenny Maria Ahlstedt Stockholm Damer Kvinna 1988
Emma Askelöf Damer Kvinna 1987
Fanny Rydén Damer Kvinna 1990
Johanna Roos Damer Kvinna
Jeanette Lantto Haninge Damer Kvinna 1973
Oskar Lantto Herrar Man
Anna Classon Damer Kvinna 1986
Lisa Classon Damer Kvinna
Suzanne Werner Damer Kvinna 1960
Johan Westlin Tullinge Herrar Man 1968
Hannah Sommar Damer Kvinna 1993
Johan Nässén Ik 115 Stockholms stad Herrar Man 1985
Jessica Dahlqvist Damer Kvinna 1982
John Simonsson Lindblom Herrar Man 1983
Maria Rönner Damer Kvinna 2002
Victoria Pietilä Damer Kvinna 2003
Lilly Engfeldt Damer Kvinna 1996
Erik Nyström Herrar Man
Caroline Sa Bosön Damer Kvinna 1967
Ida Holmedahl Damer Kvinna 1996
Carl Stenberg Herrar Man
Anna Kvidal Damer Kvinna 1984
Tedd Salmén Herrar Man 1975
Birgitta Lindqvist Täby Damer Kvinna 1965
Anis Felipe Damer Kvinna 1985
Liselott Höglund Buddhastyle grupp Damer Kvinna 1958
Sofia Bendel LK Nyköpings runners Damer Kvinna 1969
Karin Lindén Damer Kvinna 1991
Eva Lindén Damer Kvinna
Elisabeth Olofsdotter Homerun Damer Kvinna 1952
Annika Östring Damer Kvinna 1953
Gabriela Burcete Damer Kvinna 1985
Carina Plars Damer Kvinna 1962
Christine Perschon Damer Kvinna 1980
Malin Borning Stockholm Damer Kvinna 1973
Pernilla Fritz Academedia Damer Kvinna 1969
Amelie Nordlander Lidköping Damer 1990
Helena Sunnergren Västerfärnbo Damer Kvinna 1978
Christopher Ädling Herrar Man 1983
Tina Fredriksson Damer Kvinna 1992
Claas Ahlrichs Herrar Man 1986
Alex Mukabi Herrar Man 1985
Siri Lindén Damer Kvinna 1995
Jonas Eriksson Herrar Man
Lilli Hedenqvist Damer Kvinna 1968
Monica Blomberg Damer Kvinna 1963
Oskar Tengström Brommapohlarna Herrar Man 1999
Lilly Pohl Brommapohlarna Damer Kvinna 1969
Andreas Pohl Brommapohlarna Herrar Man
Nelly Pohl Brommapohlarna Damer Kvinna
Alfred Pohl Brommapohlarna Herrar Man
Elin Pohl Brommapohlarna Damer Kvinna
Alexandra Blomqvist Damer Kvinna 1987
Jessica Eklund Damer Kvinna 1985
Emma Westman Damer Kvinna 1979
Tove Karlsson Damer Kvinna
Anna Melander Sigtuna Damer Kvinna 1980
Marie Edholm Damer Kvinna 1973
Stephen Paul Herrar Man
Jonas Schreiber Svenska Kyrkan Hägersten Herrar Man 1973
Jennyfer Trinder Svenska Kyrkan Hägersten Damer Kvinna
Anna Mattsson Damer Kvinna 1966
Laura Lindberg STOCKHOLM Damer Kvinna 1996
Eva Neselius Damer Kvinna 1965
Erik Ellqvist Sollentuna Herrar Man 1965
Felix Ellqvist Sollentuna Herrar Man
Alexander Ellqvist Sollentuna Herrar Man
Romain Schwab Wushu Stockholm IF Herrar Man 1980
Mia Pontén MEM Pro Damer Kvinna 1970
Anders Blomkvist Köksgossarnas IF Herrar Man 1965
Nataliia Andersson Zhuliabina NACKA Damer Kvinna 1992
Sona Rashid Damer Kvinna 1992
Caroline Carpelan Damer Kvinna 1965
Sebastian Carpelan Herrar Man
Sofie Vernersson Damer Kvinna 1986
Carolina Romanus Damer Kvinna 1972
Simon Romanus Herrar Man
Slavisa Aksentijevic Västerhanige Herrar Man 1982
Eva Hurt Damer Kvinna 1956
Albin Norrgård Stockholm Herrar Man 1996
Maria Neuman Bandhagen Damer Kvinna 1993
Linda Söderberg IFK Timrå Damer Kvinna 1982
Fabian Lidgren IFK Timrå Herrar Man
Karl Håkansson Herrar Man 1976
Carl Johan Bengtsson GRÄNGESBERG Herrar Man 1978
Ewelina & Zicco Buss Forsberg Damer Kvinna 2001
Maria Lindahl NACKA Damer Kvinna 1967
Emelie Öberg Damer Kvinna 1991
Birgitta Lindqvist Damer Kvinna 1965
Saga Lindqvist Damer Kvinna
Carl Björkegren Suicide Zero Herrar Man 1973
Jonas Nilsson LINAK Herrar Man 1966
Jiang Millington Suicide Zero Damer Kvinna 1971
Caroline Christophs Damer Kvinna 1981
Malin Seth Team Felix Damer Kvinna 1969
Felix Seth Team Felix Herrar Man
Ann-Helene Israelsson Damer Kvinna 1970
Nils Randerz Needo Herrar Man 1993
Nicole Säflund Stockholm Damer Kvinna 1992
Bernard Södbjörk Herrar Man
Johan Fridh Herrar Man 1970
Sussi Wadlund Damer Kvinna
Emily Fridh Damer Kvinna
Jenny Fridh Damer Kvinna
Victoria Moody Damer Kvinna 1973
Susanne Liwång Damer Kvinna 1976
Kristian Nielsen Herrar Man 1979
Emelie Johansson Damer Kvinna
Ann-Sofi Rosander Damer Kvinna 1956
Marianne Pettersson Livsnjutarna Damer Kvinna 1964
Mila Schreiber Tassar av stål Damer Kvinna 1993
Jonatan Hedlund Herrar Man 1976
Azadeh Rahideh Damer Kvinna 1984
Markus Rosquist Herrar Man 1977
Emil Edenholm Herrar Man 1971
Sandra Edenholm Damer Kvinna
Louise Liljegren Damer Kvinna 1990
Mija Schreiber Tassar Av Stål Damer Kvinna 1991
Jonathan Blomberg Herrar Man
Moa Söderling Kiviniemi Tassar Av Stål Damer Kvinna 1996
Fredrik Lindberg Herrar Man
Malou Robertsson Damer Kvinna 1982
Fredrik Segersteén Herrar Man 1989
Kenth Olander LBK Herrar Man 1959
Zita Plopp Damer Kvinna 1988
Janine Tillett Järfälla Damer Kvinna 1992
Joakim Lindell Herrar Man
Annette Nilsson Twelve Squares Damer Kvinna 1979
Tomas Johansson Öfvre Sågvägen Herrar Man 1973
Till anmälan för Mental Health Run Stockholm