Anmälda till Flosjön - Edstjärn 2021 Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Startgrupp Kön Ort Födelseår
328 Simon Johnston Pellesgårdarnas IF 11.00 Man - 1960
203 Robin Carlborg Högbo GIF 10.15 Man sandviken 1999
201 Philip Frank Forssaklack Ultra 10.15 Man Borlänge 1970
231 Anders Modigs Borlänge LK 10.15 Man Borlänge 1961
214 Oscar Modigs 10.15 Man Borlänge 1989
234 Fredrika Noren 10.15 Kvinna Stockholm 1993
318 Erik Danielsson Norrbärke SK 11.00 Man Sunnansjö 1998
233 Maria Häggberg Clas Ohlson IF 10.15 Kvinna Gagnef 1979
232 Marie Lekaregård 10.15 Kvinna Gagnef 1966
414 Gustav Cervin Edstjärns IK 11.45 Man Östersund 1996
230 Helena Smederöd 10.15 Kvinna Gagnef 1986
229 Julia Schatz n/a 10.15 Kvinna Falun 1997
228 Emil Norberg Qwarnsveden triathlon 10.15 Man Säter 1989
227 Marie Vinsander Gagnef IF 10.15 Kvinna Djurås 1978
226 Maja Mörth Gagnefs IF 10.15 Kvinna Rättvik 2000
327 Johan Andersson Qwarnsveden Triathlon 11.00 Man Borlänge 1984
416 Christoffer Hamberg Björka Kickers 11.45 Man Stockholm 1988
134 Magnus Hagström 9.30 Man Djurås 1975
133 Jonas Andersson Falu IK 9.30 Man Falun 1987
132 Jenny Björnberg Falu IK 9.30 Kvinna Falun 1983
131 Anna Carlén 9.30 Kvinna Linköping 1985
130 Jonathan Palm 9.30 Man Falun 1977
420 Fredrik Granath Gagnefs IF 11.45 Man Gagnef 1981
422 Victor Solli 11.45 Man Gagnef 1980
421 Tomas Sellström Insjön 11.45 Man Insjön 1966
307 Anders Bohlin 11.00 Man Finspång 1972
418 Erika Howe 11.45 Borlänge 1980
419 Kairi Resik 11.45
325 Henrik Friberg Gagnef 11.00 Man Gagnef 1971
225 Erik Erjeby Florell IK.NocOut.se 10.15 Man Linköping 1974
235 Oscar Entrambasaguas Garanternas IF 10.15 Man Sollentuna 1974
323 Niclas Andersson Djurmo sifferbo if 11.00 Man Mockfjärd 1975
322 Henrik Heed Gagnefs IF 11.00 Man Gagnef 1982
321 Johanna Bostad 11.00 Kvinna Mockfjärd 1978
320 Lars Spångmyr IK Jarl Rättvik 11.00 Man RÄTTVIK 1957
319 Per Nygren Säterbygdens OK 11.00 Man Säter 1968
415 Daniel Gelvgren Slätta SK 11.45 Man Falun 1986
317 Rickard Fridlund IK Älgen 11.00 Man Borlänge 1983
316 Greta Halldén Kvarnsveden friidrott 11.00 Kvinna Borlänge 2002
128 Erik Carlsson Borlänge 9.30 Man Vallentuna 1989
126 Linus Karlsson Ulriksbergs IK 9.30 Man Borlänge 1991
313 Karin Palme 11.00 Kvinna Stockholm 1998
312 Tove Källander 11.00 Kvinna Göteborg 1998
311 Patric Järleskog Leksands OK 11.00 Man Torshälla 1901
310 Maria Brandström 11.00 Kvinna Ludvika 1980
309 Herbert Thiele Borlänge LK 11.00 Man Idkerberget 1984
308 Magnus Vikström 11.00 Man Uppsala 1995
411 Thomas Bergman NCC IF 11.45 Man Stockholm 1989
306 Arvid Börjesson 11.00 Man Djurmo 1998
305 Jakob Stenbacka Borlänge LK 11.00 Man Borlänge 1992
417 Linn Svärdhagen Team Svärdhagen 11.45 Kvinna Uppsala 1999
302 Tommy Gustavsson Gagnefs IF 11.00 Man Gagnef 1972
129 Karin Carlsson Sports Agil 9.30 Kvinna Falun 1991
127 Pernilla Nolåkers 9.30 Kvinna
412 Pär Brorsson Team Ormsalva 11.45 Man Borlänge 1979
413 Camilla Hedlöf 11.45 Kvinna
314 Ellinor Strandberg 11.00 Kvinna Älvsjö 1979
123 Gustav Hellquist 9.30 Man Örebro 1987
304 Jonas Strandberg 11.00 Man Älvsjö 1979
303 Henrik Anserin Gagnefs IF 11.00 Man Gagnef 1978
135 Johan Hellqvist Gruvan Runners 9.30 Man Hässelby 1997
224 Anna Nilsson Siljansnäs SLK 10.15 Kvinna Siljansnäs 1976
222 Anders Tillegård Sundbybergs IK Orientering 10.15 Man Sundbyberg 1972
223 Emelie Tillegård Sundbybergs IK Orientering 10.15 Kvinna 1975
301 Inga Drozdova RunAcademy IF 11.00 Kvinna Borlänge 1983
221 Maria Westergren Borlänge löparklubb 10.15 Kvinna Borlänge 1974
220 Sofia Oppenheimer 10.15 Kvinna Borlänge 1978
219 Tomas Åsen Borlänge LK 10.15 Man Borlänge 1970
218 Håkan Arnesson Borlänge LK 10.15 Man Borlänge 1968
217 Kristina Broman 10.15 Kvinna Borlänge 1978
216 Li Strålin 10.15 Kvinna Falun 1977
215 Helen Jobs Sweden Runners 10.15 Kvinna Falun 1969
213 Manuel Entrambasaguas Comfort-Survival 10.15 Man Djurås 1972
211 Elin Gullberg Bohlin 10.15 Kvinna Falun 1979
212 Mattias Isaksson 10.15
209 Fanny Norén 10.15 Kvinna Stockholm 1993
210 Simon Svahn 10.15
208 Tomas Noren 10.15 Man Borlänge 1962
207 Tommy Hoback 10.15 Man Djurås 1982
206 Ronnie Björ Gärdsjö Trailrunners 10.15 Man Rättvik 1979
205 Liga Östh Runacademy 10.15 Kvinna Borlänge 1987
204 Jonas Näs Anderssons Optik 10.15 Man Djurås 1968
119 David Bohman Edstjärns Idrottsklubb 9.30 Man Göteborg 1995
202 Lisa Ignatius Runacademy IF 10.15 Kvinna Borlänge 1990
410 Adrian Wahlström Edstjärns IK 11.45 Man Djurås 1998
408 Karin Gatu Tällbergs LK 11.45 Kvinna Tällberg 1979
409 Daniel Nygren 11.45 Man
407 Håkan Zehler Brudpiga RK 11.45 Man Insjön 1973
406 Sandra Dahlström 11.45 Kvinna Insjön 1985
405 Karin Rundqvist 11.45 Kvinna Insjön 1988
404 Fredrik Daniels Lycka Runners 11.45 Man LEKSAND 1974
403 Jan Svärdhagen Team Svärdhagen 11.45 Man Team Svärdhagen 1969
402 Axel Svärdhagen Team Svärdhagen 11.45 Man Falun 2001
124 Anna-Lena Olsson 9.30 Kvinna Köping 1976
125 Peter Arninger 9.30
326 Per Sporre EIK 11.00 Man Uppsala 1998
122 Maria Vestlund 9.30 Kvinna Djurås 1965
121 Stina Grahn Mudlovers 9.30 Kvinna Djurås 1967
120 Kim Andersson Umara Sports Club 9.30 Man Ludvika 1990
315 Henrik Spångmyr 11.00 Man Borlänge 1985
118 Martin Hedin Sweden Runners 9.30 Man Falun 1981
117 Marie Vestlund 9.30 Kvinna Djurås 1966
116 Fredrik Weinberg Weinbergs promenadsällskap 9.30 Man Djurås 1992
115 Oskar Widenbring Sports Agil 9.30 Man Harbo 2002
114 Robin Westling Sports Agil 9.30 Man Falun 1989
101 Erik Backman Sports Agil 9.30 Man Harbo 1980
401 Malin Selin 11.45 Kvinna Borlänge 1967
112 Mia Sömsk Nylund 9.30 Kvinna Borlänge 1981
111 Anton Boström Björbo 9.30 Man Björbo 1993
110 Daniel Söderblom Nås if 9.30 Man Nås 1984
109 Tomas Hellquist Gruvan runners 9.30 Man Djurås 1962
108 Magnus Paulsson Högsbo AIK 9.30 Man Falun 1966
105 Per Nordenberg Gävunda SK 9.30 Man DJURMO 1965
106 Ann-Sofi Nordenberg Gävunda SK 9.30 Kvinna DJURÅS 1971
107 Cathrin Sjöberg Gävunda SK 9.30 Kvinna DJURÅS 1966
104 Elias Köpmans 9.30 Man Gagnef 1985
103 Tommy Päckos Team nordic trail Falun 9.30 Man Falun 1985
102 Daniel Enlöf Nordåker 9.30 Man GAGNEF 1985
113 Sven Tomas Lindgren Tough Race Sweden 9.30 Man Borlänge 1984
Till anmälan för Flosjön - Edstjärn 2021