Anmälda till Bocksten TrailRun Winter 2022 - BTR Winter 24 KM 10:30 Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Kön Ort Födelseår
0 Marcus Lilja Team Nordic Trail Man FJÄRÅS 1993
0 Carl Fhager Donsö IS Man Donsö 1975
0 Helena Lundkvist Kvinna Mölnlycke 1974
0 Federico Muñoz IK Granit Man Tanumshede 1991
0 Jim Lee Ik Granit Man Grebbestad 1981
0 Mikael Svalstrand Umara Sports Club Man Billdal 1966
0 Ewa Pressfeldt Halmstad triathlon och multisport Kvinna Halmstad 1987
0 Jari Repo Trollhättans IF Friidrott Man Trollhättan 1976
0 Maria Johansson Team Nordic Trail Kvinna Torslanda 1977
0 Ellen Junevik Kvinna FRILLESÅS 1989
0 Anders Rosen Team kungälv Man Ucklum 1969
529 Christina Von Otter Kvinna Billdal 1979
530 Sebastian Von Otter Man
528 Annika Johanson Sweden Runners IF Kvinna Mölndal 1969
527 Fredrik Löfgren Ingen Man Jörlanda 1986
526 Anna Singer Team Nordic Trail Kvinna Edsbro 1975
525 Wilmer Töörn Man KARLSBORG 1999
524 Niklas Hedborn ASICS Man STENUNGSUND 1978
523 Jenny Hedborn Kvinna Stenungsund 1986
522 johan kirkfjell COLTING BORSSÉN TRIATHLONKLUBB Man Gånghester 1974
520 Jonas Palmgren Söderåsens FK Man Svalöv 1976
521 Annica Palmgren Kvinna
519 Hanna Kronberg Söderåsens FK Kvinna Landskrona 1974
518 Ann Willbrink ViljAnn Kvinna Falkenberg 1980
516 Anders Hinn Colting Borssén Triathlonklubb Man Furulund 1979
517 Carina Hinn Kvinna
515 Markus Lindqvist Man Göteborg 1982
514 Louise Brattström Stolt CNT Kvinna Tvååker 1984
513 Nils Jacobson Varberg Man Varberg 1992
512 Hillevi Fransson Perstorp AB IF Kvinna Helsingborg 1968
511 Anja Andersson Ingen Kvinna Helsingborg 1974
510 Martin Stridsberg ALÄAUUM Man Helsingborg 1975
509 Jakob Magnusson Man Halmstad 1999
508 Fredrik Alfredsson Team arduua Man Härryda 1982
507 Erik Diding Warberg Running Club Man Varberg 1975
506 Fredrik Larsson Dark Trail Runners Man Stenungsund 1970
505 Laurent Leloup Genarps IF Man Genarp 1971
504 Mathias Dawidsson Donsö havskajak Man Donsö 1976
503 Sebastian Johansson Varbergs Sparbank IF Man Varberg 1980
502 Johan Rönliden Man Göteborg 1990
501 Andrew Young DRT Kungsbacka Man Kungsbacka 1978
500 Per Johansson Warberg Running Club Man Varberg 1980
499 Pernilla Nilsson Kvinna
498 Anton Odén Oskarshamn RC Man Oskarshamn 1988
497 Josefine Lindskog Göteborg Running Club Kvinna Göteborg 1986
495 Kajsa Fransson Kvinna Växjö 1982
494 Johanna Ulvagården Forest Femmes Kvinna Växjö 1978
493 Stefan Jagebro Drt Man Kungsbacka 1971
492 Marcus Ingvarsson HallandsHamnar Man Veddige 1994
491 Martin Persson Man Varberg 1976
490 Mattias Johansson Stråvalla Man Stråvalla 1991
489 Thomas Gunnarsson Falkenbergs RR Man Trelleborg 1970
488 Christian Karlsson Man Borås 1985
487 Carlos Ibanez Man Spekeröd 1986
486 Linus Törnqvist Borås Man Borås 1985
485 Erika Frick Kvinna Tvååker 1975
484 Ella Brandt Göteborg running club Kvinna Mölndal 1996
483 Emelie Börjesson Kvinna Göteborg 1986
482 Patrik Nilsson VarjeSteg Löparklubb Man Göteborg 1969
481 Joan Ivarsson Peters hattrick i P12 Man Alingsås 1981
480 Göran Bergström Askim Man Göteborg 1964
478 Johan Neogard Man Laholm 1982
479 Jessica Neogard Kvinna
477 Viktor Larsson Sebbens vänner Man Hajom 1983
476 CarlHeinz Barthel Warberg Running Club Man Varberg 1970
475 Magnus Andersson Borås Löparklubb Man Borås 1983
474 Camilla Edberg Kvinna Varberg 1991
473 Anton Wilson Borås Löparklubb Man Borås 1983
472 Inger Bergström Kvinna Askim 1966
471 Daniel Ernstsson Borås Löparklubb Man Borås 1988
470 Mattias Seaberg Borås Löparklubb Man Borås 1977
469 Christina Heikel Kvinna Särö 1981
468 Dennis Nobelius Pokalenbrödernas IK & Polestar Man Askim 1972
467 Sara Lindqvist Umara sports club Kvinna MÖLNDAL 1989
466 Sofia Åsberg Kvinna Varberg 1979
465 Jerker Danarp Man Västerås 1966
464 Fredrik Sveningsson Man Grönahög 1983
463 Malin Winbo Colting Borssén Triathlonklubb Kvinna Borås 1981
461 Miranda Kedbäck Kvinna Skövde 1993
462 Liselott Kedbäck Kvinna
460 Jonas Larsson Fåle OCR Man Broaryd 1981
459 Mats Kaneby Man Västra Frölunda 1968
458 Henrik Petré Man Västra Frölunda 1972
456 Nette Nieminen Kvinna Björnlunda 1971
457 Irina Lundbom Kvinna
455 Jesper Ringholm Hogia Running Club Man Göteborg 1990
454 Anna Wågdahl Kvinna Torslanda 1983
453 Joakim Bäckman Man Göteborg 1991
449 Jennie Lindahl Tolered-UTBY OL Kvinna Torslanda 1977
450 Petter Liderfelt
451 Jessica Persson Kvinna Torslanda 1978
452 Pontus Persson
448 Erik Coelingh Man Göteborg 1971
447 Christian Malmberg Man Halmstad 1988
445 Ida Edvinsson Kvinna Mölndal 1983
446 Jacob Edvinsson Man Mölndal 1981
444 Petra Klevmar-Vånder Umara SC Kvinna PARTILLE 1968
443 Björn Svensson Man Bjuv 1971
442 Peter carrefors Falkenbergs RR Man Falkenberg vi 1973
441 Erik Coelingh Man Göteborg 1971
440 NICLAS CLEMMENSEN AstraZeneca IF Man Kungsbacka 1974
439 Fredrik Jernqvist Göteborh Man Göteborg 1960
438 Susanne Falk Kvinna Mjölby 1975
437 Ulf Johansson Man Lindome 1977
434 Hans Ackerot Kvarnbyns Löparsälskap Man Mölndal 1963
435 Maria Ackerot
433 Patrik Rung Göteborg Man Göteborg 1978
432 Staffan Jansson Pallar Inte IF Man Hult 1986
431 Therese Bergling Mölndals AIK Kvinna Mölndal 1992
430 Erik Olsson Bohuslän Endurance sports club Man Göteborg 1989
429 Martin Jakubowski HLK-92 Man Helsingborg 1984
427 Åsa Eriksson Falkenberg allstars Kvinna Halmstad 1990
428 Daniel Severinsson
426 Lars-Inge Larsson Varbergs sim Man Varberg 1962
425 Alexander Winge Man Getinge 1987
424 Christian Jernlid Kullavik Man Kullavik 1974
423 Nina Forslund Kvinna Västra Frölunda 1974
422 Marta Trajkovska Team SteveFit Kvinna Gislaved 1983
421 Catrine Gunnarsson Falkenbergs RR Kvinna Falkenberg 1986
420 Magnus Thunberg Man Göteborg 1974
419 Jonas Björkqvist Göteborgs Atlet- & Triathlonsällskap Man Billdal 1970
418 Dick Beide Man Halmstad 1984
417 Niklas Tandrup Simlångsdalens IF Man Gullbrandstorp 1980
416 Anna Eklund Kvinna Falkenberg 1991
415 Fredrik Sigurd Borås Löparklubb Man Borås 1975
414 Per Nilsson Liagärde Man Sävedalen 1975
413 Ika Winge TeamFika Kvinna Getinge 1981
412 Lina Palmér Ulricehamns ok Kvinna Ulricehamn 1979
411 Maria Vadi Kvinna Göteborg 1973
410 Jimmi Svahn Sebbens vänner Man Älta 1981
409 Karl Berntsson Man Varberg 1995
408 Fredrik Ekman Man Åsa 1984
407 Kristina Vannerberg Gårdsfys i Sibbarp Kvinna Tvååker 1965
406 Martin Svensson Simlångsdalen if Man Slättåkra 1983
405 Tobias Johansson Sebbens vänner Man Träslövsläge 1982
404 Andreas Anderberg Hälle IF Man Göteborg 1982
403 Niklas Petersson Fröling Simlångsdalens IF Man Halmstad 1977
400 Hanna Bengtsson Simlångsdalen if Kvinna Halmstad 1976
401 Anders Beinhoff
402 Lars Gunnarsson Man Habo 1978
Till anmälan för BTR Winter 24 KM 10:30

Vill du sälja/överlåta din startplats?

Ange e-postadressen du anmälde dig till loppet med:

Du kan sälja vidare din startplats i BTR Winter 24 KM 10:30.
Senaste tid för lägga ut sin startplats till försäljning är 2022-01-30 18:00.
Senaste tid för ta över startplats är 2022-01-30 18:00.

Har du köpt en startplats?

Skriv in din anmälningskod tillBTR Winter 24 KM 10:30.

Tänk på att ange koder med stor resp. liten bokstav.

Letar du en startplats i BTR Winter 24 KM 10:30?
Här hittar du alla platser till salu i BTR Winter 24 KM 10:30