Anmälda till Västervik Triathlon 2021 Avancerad sök

Olympisk / Tävlingsklass

Startnummer Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
100 Linnea Kullman Tjustbygdens Sparbank Olympisk distans - Motion Kvinna 1 1989
101 Martin Ottosson Tjustbygdens Sparbank Olympisk distans - Motion Man 1 1978
76 Markus Eskilson IK.NocOut.se Olympisk distans - Motion Man Linköping 1975
75 Markus Petré IK Nocout.se Olympisk distans - Motion Man Linköping 1975
74 Jesper Petersson Maxprestation Sportsclub Olympisk distans - Motion Man Västervik 1985
73 Daniel Windisch Höglandets Triathlon Olympisk distans Masters 35-39 Man Eksjö 1982
72 DANIEL LINDSTEDT IK Nocout.se Olympisk distans - Motion Man Linköping 1966
71 Henrik Thielemann Olympisk distans - Motion Man Gunnebo 2003
70 Joakim Frisk Västerås Olympisk distans Senior Man Västerås 1990
69 Sebastian Berg Färjestadens Motions IF Olympisk distans - Motion Man Färjestaden 1983
68 Jimmy Erlandsson Colting Borssén Triathlonkliubb Olympisk distans - Motion Man OSKARSHAMN 1973
67 Anna Nordblom Bauer Endurance Club Olympisk distans - Motion Kvinna Huskvarna 1971
66 Helen Remnås Norrköping triathlon Olympisk distans Masters 35-39 Kvinna Norrköping 1984
65 jenni steiner Coltin Borssen triathlonklubb Olympisk distans Masters 50-54 Kvinna Trosa 1971
64 Sofia Hillenborg Bauer Endurance Club Olympisk distans - Motion Kvinna Huskvarna 1975
63 Mattias Eklund Team 1337 Olympisk distans - Motion Man Södertälje 1985
62 Simon Krawe Oskarshamn Running Club Olympisk distans - Motion Man Lidingö 1992
61 Marie Kasselskog Team Power Woman Olympisk distans - Motion Kvinna Nykvarn 1977
60 Karl Hägg Terrible Tuesdays Triathlon Club Olympisk distans Senior Man Stockholm 1990
59 Maria Elmér Bauer Endurance Club Olympisk distans Masters 35-39 Kvinna Habo 1982
58 Mattias Andersson Umara Sports Club Olympisk distans - Motion Man Kalmar 1973
57 Wilfredo Vigorena Wagner Bauer Endurance Club Olympisk distans - Motion Man Jönköping 1973
56 Mathias Rinaldo Kisa sk Olympisk distans Masters 45-49 Man Kisa 1973
55 Staffan Andersson Kisa SK Olympisk distans Masters 50-54 Man Kisa 1968
54 Kristina Wickelgren Bauer Endurance Club Olympisk distans - Motion Kvinna Gränna 1981
52 Oskar Wijk 338 Småland Olympisk distans - Motion Man Växjö 1984
51 John Karlsson Bauer Endurance Club Olympisk distans Masters 35-39 Man Huskvarna 1984
50 Mikael Resare Jönköping Olympisk distans - Motion Man Jönköping 1966
49 Henrik Andersson Bauer Endurance Club Olympisk distans Masters 40-44 Man Huskvarna 1979
48 Fredrik Falk IK NocOut.se Olympisk distans - Motion Man Linköping 1973
47 Renée Löwhagen Höglandets Triathlon Olympisk distans - Motion Kvinna Nässjö 1992
46 Anders Andersson Olympisk distans - Motion Man Borås 1964
45 Erik Andersson Olympisk distans - Motion Man Brämhult 1993
44 Daniel Falk Gävle Triathlonklubb Olympisk distans - Motion Man Gävle 1978
43 Albin Martinsson Elite RC Olympisk distans - Motion Man Kalmar 1986
42 Julia Steinecke Olympisk distans - Motion Kvinna Oskarshamn 1983
41 Joakim Lagmyr Julita Triathlon Olympisk distans - Motion Katrineholm 1980
40 Emma Gustafsson Västervik Olympisk Stafett Motion Kvinna Västervik 1988
39 Jonatan Uddman AXA Sport Olympisk distans - Motion Man mantorp 1991
38 Robert Zubkowicz Olympisk distans - Motion Man Lomma 1973
37 Simon Harding Terrible Tuesdays Olympisk distans Senior Man Stockholm 1986
36 Daniel Sigurdsson Kalmar RC TRIATHLON Olympisk distans - Motion Man Rockneby 1974
35 Magnus Josephson Kalmar RC Triatlon Olympisk distans - Motion Man Läckeby 1978
34 Tobias Carlsson IKHP Olympisk distans - Motion Huskvarna 1977
33 Henrik Vristel Umara Sports Club Olympisk distans - Motion Man Jönköping 1972
32 Mia Erlandsson Team Power Woman Olympisk distans - Motion Kvinna Oskarshamn 1980
31 David Berg Olympisk distans - Motion Man Örebro 1989
30 Andrew Davies Maxprestation Sportsclub Olympisk distans - Motion Man Västervik 1988
29 Yvette Roth Trimate sk Olympisk distans - Motion Kvinna Oskarshamn 1975
28 Christian Strömberg IKHP Olympisk distans Masters 60-64 Man Lekeryd 1959
27 Bela Hack Norrköping Triathlon Olympisk distans - Motion Man Åby 1973
26 Daniel Belge Bauer Endurance Club Olympisk distans Masters 40-44 Man Huskvarna 1981
25 Sofi Haag Wallberg Norrköping Triathlon Olympisk distans - Motion Kvinna Norrköping 1994
23 Mikael Kastensson Norrköping Triatlon Olympisk distans - Motion Norrköping 1970
24 Julia Kastensson Norrköping Triatlon Olympisk distans - Motion Kvinna Norrköping 1997
21 Daniel Belge Bauer Endurance Club Olympisk distans - Motion Man Huskvarna 1981
20 Jonas Andersson Norrköping Triathlon Olympisk distans Masters 50-54 Man Norrköping 1970
18 Daniel Edgarsson Umara Sports Club Olympisk distans - Motion Man Eksjö 1983
16 Göran Bergström Olympisk distans - Motion Man Askim 1964
17 Inger Bergström Olympisk distans - Motion Kvinna Askim 1966
15 Joel Barrhäll Team Brion Olympisk distans - Motion Man Åsa 1972
14 Daniel Gurney Olympisk distans - Motion Man skene 1971
13 Iwo Os Olympisk distans - Motion Man Vastervik 1968
12 Gustav Eklund Olympisk distans - Motion Man Örebro 1986
83 Marcus Liffner Olympisk Stafett Motion Man 1980
11 Benny Magnusson Olympisk distans - Motion Huskvarna 1977
9 Johan Hansson Maxprestation Sportsclub Olympisk distans Senior Man Västervik 1990
10 Alejandro Velasco IKHP Olympisk distans Masters 35-39 Man Jönköping 1982
8 Stephen Sandgren Olympisk distans - Motion Man Skara 1988
7 jonas Rydgård Olympisk distans - Motion Man Linköping 1996
6 Pär Glendor Olympisk distans - Motion Man Linköping 1983
5 Emil Rydberg Misterhult Ais Olympisk distans - Motion Man Figeholm 2000
4 Pontus Weinsjö Svensson Olympisk distans - Motion Man Oskarshamn 2000
2 Sofie Sech Olympisk distans - Motion Kvinna Norrköping 1984
3 Emma Karis Olympisk distans - Motion Kvinna Uppsala 1991
1 Heléne Johansson Olympisk distans - Motion Kvinna Hölö 1973

Olympisk / Motion

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Gustav Axelson Man 1989
Ola Nilsson Man 1 1973

Sprint / Motion

Startnummer Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
99 Martina Gunnmo Sprint distans - Motion Kvinna Norrköping 1983
98 Linnéa Henrysson HULT Sprint distans - Motion Kvinna HULT 1990
97 Sara Rais Maxprestation sportsclub, Tjust bike&runningclub Sprint distans - Motion Kvinna Västervik 1987
96 Daniel Ankarstrand IK NocOut.se Sprint distans - Motion Man Stockholm 1977
95 Andreas Atleberger SOK Knallen Sprint distans - Motion Man Borås 1991
94 Ellen Hultberg SOK Knallen Sprint distans - Motion Kvinna Borås 1992
92 Emma Löfqvist Sprint distans - Motion Kvinna Linköping 1995
93 Martin Wuopio Sprint distans - Motion Man Linköping 1997
91 Dennis Wiström Sprint distans - Motion Valdemarsvik 1978
90 Fredrik Ljunggren Bauer Endurance Club Sprint distans - Motion Man Huskvarna 1973
89 Helena Larsdotter Jonsson Hur f*n tänkte vi nu Sprint distans - Motion Kvinna Mönsterås 1989
88 Joakim Svensson Team Horns Sprint distans - Motion Man Hultsfred 1966
87 Magnus Karlsson Sprint distans - Motion Man Mönsterås 1976
86 Anton ODÉN Trimate sk Sprint distans - Motion Man Oskarshamn 1988
19 Lukas Svärd Sprint distans - Motion Man Tyresö 1980
84 Craig Wilson Sprint distans - Motion Man LINKÖPING 1971
85 Danne Wilson Bergnehr Sprint distans - Motion Man Linkoping 2004
82 Daniel Johansson AXA Sports Club Sprint distans - Motion Man Västervik 1986
81 Sebastian Kinnmalm Axa sport club Sprint distans - Motion Man Västervik 1988
80 Erik Florell Sprint distans - Motion Man Fjälkinge 1985
79 Anna Lindesten Sprint Stafett Motion Kvinna Hägersten 1989
78 Annika Rydgård Sprint distans - Motion Kvinna Uppsala 1992
77 Per Forslund Sprint distans - Motion Man Sturefors 1982

Olympisk / Motion Stafett

Inga anmälda
Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår

Sprint / Motion Stafett

Inga anmälda
Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår