Anmälda till Siljan Runt 2020 - Anmälan 7 mil - Orsasjön runt Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Lag Ort Födelseår
0 Göran Schönqvist Roslagsbro IF 1956
0 Hans Eriksson Rö IK Roslagen 1948
0 Samuel Kallio 2003
0 Maria Kallio 1969
0 Emma Enghamre 1978
0 Charlotte Vivungi Ensam är stark 1978
0 Anna Laurell Akademiska sjukhuset 1948
0 Christer Sundström Akademiska sjukhuset 1943
0 Oscar Sundström Mjölby CK 1989
0 Natalie Bergström Mjölby CK 1992
0 Dan Selsmark 1989
0 Leif Danielsson 1954
0 Roger Wernholm Brand Stockholm 1959
0 Oskar Wernholm Brand Stockholm 2004
0 Carina Holmberg 1959
0 Pia Hult Nikkarinen 1959
0 Pär Söderqvist 1967
0 Ingela Söderqvist 1969
0 Hans Ryberg 1953
0 Åsa Ringsbacka RCS 1975
0 Cecilia Montelius 1971
0 Göran Grivner Björknäsbussarnas IF 1956
0 Anna-Karin Perjons 1964
0 Viveka Frankendal 1967
0 Magdalena Sörling Team Riset Riders 1986
0 Daniel Torris Team Riset Riders 1979
0 Helen Sörling Team Riset Riders 1961
0 Britt Edholm 1950
0 Carina Karlsson 1959
0 Mari Isacson 1959
0 tomas boman HiG 1954
0 Pär Lindblom 1963
0 Magnus Bisi Mariestad 1988
0 Görrel Espelund 1968
0 göran jansson 1967
0 Kajsa-Stina Gyllenvåg 1974
0 Jane Pettersson LPJ Advice Uppsala 1952
0 Bosse Berglund Egen 1955
0 Monica Berglund Egen 1959
0 Jonas Karlbom Orsa Lås Far & son 1964
0 Maria Odelius 1954
0 Rose-Marie Karlsson 1964
0 Martin Olsson 1967
0 Susanne Pettersson 1968
0 Linda Pettersson 1975
0 Patrik Johansson 1971
0 Peter Bergman 1962
0 Eva-Britt Bergström 1956
0 Lillemor Brantefors Hammarö 1957
0 Agneta Hansson 1951
0 Anders Hansson Stadsbudskåren Carlstad Stadsbudare 1952
0 Andreas Brattström 1995
0 Angelos Chatziparasidis 1994
0 Jan Andersson Tureberg 1956
0 Anne Andersson Tureberg 1956
0 Mikaela Björk Mälarenergi Elnät 1981
0 Koppany Tibor Szabo - 1993
0 Melanie Prinsloo 1963
0 Eva Andersson 1960
0 Fritz Catarina 1963
0 Ann-Catrine Hansson 1962
0 Ann-Christin Karlsson 1962
0 Susanne Widing The Avengers Team Avengers 1963
0 Johanna Persbo CK Leif 1975
0 Fred Johansson Torslanda 1968
0 Kristofer Lundin 1987
0 Alexandra Högblad Sandvikens CK 1996
0 Hans Darlöf SweDala Bikers 1955
0 Tomas Holmgren Stöcke ts järnet 1969
0 Sofia Norling 1986
0 Tommy Lövgren Släkten är värst 1955
0 Fredrik Haraldsson Släkten är värst 1979
0 Maria Trång 1971
0 Anna Hansson 1975
0 Maria Trång 1968
0 Adam Sidambah Stuifbergen Bikers 1992
0 Tobias Lidberg Punkan IF 1976
0 Olivia Lidberg Punkan IF 2007
0 Birgitta Lagerstedt Team lagerstedt 1955
0 Leif Lagerstedt Team lagerstedt 1955
0 Hans Rytter ML Sports Club Falun 1949
0 Isabelle Kindahl 1979
0 Elisabeth Bergström IK Hinden 1963
0 Mats Emilsson 1952
0 Katarina Emilsson Offerdals sk 1967
0 Larsåke Jonarv 1957
0 Margareta Andersson Team Härsnäs 1945
0 Pia Ågren Sjöström Team Härsnäs 1958
0 Eva-Marie Strandberg 1954
0 Maria Puiras söderfors ck 1964
0 Cecilia Gustafsson 1965
0 Magnus Gustafsson 1969
0 Camilla Widlund Team Axel 1965
0 Patrik Widlund Team Axel 1962
0 Karin Sandberg Team Axel 1965
0 Håkan Sandberg Team Axel 1961
0 Christer Busk Malung 1951
0 Lena Löthman 1979
0 Magnus Bergman Vaxmora 1944
0 Olivia Englund 1971
0 Santiago Masias 1943
0 Stefan Wallén 1954
0 Catarina Björk Sälentaxarna 1957
0 Ann-Sofi Göransson Hurtkullorna 1962
0 Kjell Göransson 1955
0 Wilhelm Arnör 1953
0 Rhea Arnör 1956
0 Charlotte Bergheden skälbyligan 1967
0 Alan Celiker Cykla på! 2003
0 Shemal Celiker Cykla på! 1963
0 Ulla Markström 1960
0 Karin Örnsten Atlas Copco IF Atlas Copco IF 1979
0 Maria Hammarström Östersund 1965
0 Zdenka Trlicik Löaborn CK Tjeckien 1961
0 Veronika Wahlund Ösa CK Tjeckien 1984
0 Kurt Mattsson 1945
0 Annelie Eklöf 1967
0 Anders Hansson 1962
0 Thomas Larsson 1958
0 Mikael Wester Stockholm City Triathlon Claras supporterteam 1958
0 Maria Herwart Claras supporterteam 1964
0 Per Olsson Atlas Copco IF Atlas Copco IF 1960
0 Kelly Langpap Atlas Copco IF Atlas Copco IF 1967
0 Christina Larsson Atlas Copco IF Atlas Copco IF 1967
0 Karin Holmquist Atlas Copco IF Atlas Copco IF 1966
0 Karin Staveus Atlas Copco IF Atlas Copco IF 1962
0 Irene Larsson Almberg Värmdö IF 1955
0 Jonas Larsson Almberg Värmdö IF 1982
0 Anna Lundin 1985
0 Gunmari Söderbom Jonarv 1960
0 Karin Söderberg I och K 1968
0 Mikael Fohrman Fredrikshof 1964
0 Helena Stenberg Fredikshof 1965
0 Thure Eriksson Lag TomGun 1997
0 Erik Hansen Lag TomGun 2002
0 Anita Bakken Trysil SK 1975
0 Madicken Svensson 1994
0 Ronja Olsson 1989
0 Andreas Johansson 1974
0 Monika Persebo 1948
0 Per Gunnar Persebo 1945
0 Annette Hamberg 1963
0 Eva-Lena Ahlström Hermansson 1961
0 LENA WALLGREN 1957
0 Ingela Nilsson I och K 1968
0 Allan Hennius Täby Enskilda Gymnasium 1967
0 Sara Bengtsson 1994
0 Elis Franzén 1994
0 Bo Nilsson 1948
0 Leif Jansson 1956
0 Martina Sjåstad Tranemo CS 1959
0 Åke Andersson Team Protes 1960
0 Åse Andersson Team Protes 1964
0 Marie Hindersson Team Protes 1964
0 Lars Hindersson Team Protes 1960
0 Lotta Björkman 1901
0 Sofia Karlsson 1901
0 Anders Olsson Muskö IF 1954
0 Malin Jansson 1972
0 Anders Hammar Ludvika 1964
0 Åsa Hammar Ludvika 1964
0 Pernilla Sandberg Galenpannorna 1971
0 Sara Helgesson Galenpannorna 1976
0 Kenneth Jonsson FORSBACKA 1970
0 Mikael Almgren Strömsbro 1964
0 Mikael Hedman Forsbacka IK 1967
0 Lotta Hakelius 1965
0 Mattias Johansson 1993
0 Patrik Hermansson Hermanssons på cykel 1977
0 Alexandra Hermansson Hermanssons på cykel 1977
0 Estelle Hermansson Hermanssons på cykel 2010
0 Eva Hermansson Hermanssons på cykel 1972
0 Melker Hermansson Hermanssons på cykel 1901
0 Kjell Hermansson Hermanssons på cykel 1941
0 Garnet Becker Stockholm Exergi AB 1985
0 Ambjörn Becker 1985
0 Camia Romby Axala 1969
0 Jakob Romby Axala 2003
0 Mattias Fredin 1980
0 Raimo Portamo Bålsta 1948
0 Mona Wikborg 1966
0 Siv Thyselius Västerås cykelklubb 1959
0 Stefan Hedström 1968
0 Jasmine Gustafsson 1975
0 Eleonor Eriksson Ik Rex 1951
0 Christina Neuman Riddarhuset 1959
0 Louise Ribbing Riddarhuset 1972
0 James Britton Team Salt och Senap 1988
0 Anders Renström 1971
0 Yvonne Bengtsson Korsnäs IF SK 1971
0 Anders Bengtsson Korsnäs IF SK 1965
0 Grund Isak Bengtsson Falu CK 2006
0 Christer Hult 1964
0 Kjell Andersson Fredriksdals motionsklubb 1957
0 Ulrika Eriksson IK Rex 1975
0 Göran Jacobsson Far och dotter 1952
0 Gösta Edvardsson Vikarbyn 1939
0 Sten-Rune Lundin Nygrannen roddklubb 1957
0 Cecilia Borg Nygrannen roddklubb 1978
0 viveka Ek 1951
0 Kjerstin Allard Petrelius 1955
0 Klas Jordell Hjultomtarna 1965
0 Camilla Lindgren Hjultomtarna 1967
0 Oscar Frykholm 1975
0 Mats Jordell Hjultomtarna 1962
0 Bengt Wernblom Skanska Hus Stockholm Nord Skanska Hus Stockholm Nord 1963
0 Johan Ericsson Skanska Hus Stockholm Nord Skanska Hus Stockholm Nord 1968
0 Magnus Ljungqvist Team Ljungqvist 1962
0 Ingalill Brus 1950
0 Ann-Christine Centerström Vallentuna 1961
0 Marie Mellhorn 1957
0 susanne Karlsson Nyköpingsglasmästeri AB 1901
0 Matilda Knutsson 1984
0 Thomas Knutsson 1958
0 Annika Berbres Korsnäs if 1964
0 Anne Edvall 1963
0 Anette Ingels 1952
0 Ted Lidman 2006
0 Therese Fredin 1981
0 Steinar Alstad Tursyklistene Trondheim 1945
0 Thomas Ståhl Rejlers 1957
0 Leena Elingsbo 1956
0 Anneli Lundin Transtrand 1954
0 Mikael Stefansson Transtrand 1971
0 Björn Nääs Laknäs CK 1960
0 Erika Spegel-Nääs Laknäs CK 1990
0 Johny Jexell skälbyligan 1945
0 Maria Berglind Håsjön-Bergön 1968
0 Rune Berglind Håsjön-Bergön 1966
0 Anna Berglind Håsjön-Bergön 2002
0 Margareta Kant Beskow RIF hangaround 1961
0 Bengt Abrahamsson Danab 1953
0 Ramiza Bellanius Danab 1959
0 Lennart Hävelid Härkeberga CK 1941
0 Pia Svahn 1956
0 Sven-Erik Svahn 1953
0 Jonas Ahlzén Wallheden & Ahlzén 1993
0 Nils Wallheden Wallheden & Ahlzén 1993
0 Malin Ramström Ogan Sunshine riders 1975
0 Susanna Åkerlund Ogan Sunshine riders 2005
0 Gunilla Malmqvist Dala-Hus 1960
0 Äsa Lanneros 1969
0 orvar johansson falun Ensam är stark 1959
0 Marita Stadig Virsbo 1958
0 Fredrik Pellas Ingen 1976
0 Rolf Eriksson Ingen 1934
0 Robert Palmberg Skanska Hus Stockholm Nord 1999
0 Gunnar Palmberg Skanska Hus Stockholm Syd Skanska Hus Stockholm Syd 1969
0 Per Hellman Skanska Hus Stockholm Syd Skanska Hus Stockholm Syd 1966
0 Bengt Odèn Skanska Hus Stockholm Syd Skanska Hus Stockholm Syd 1954
0 Mikaela Ravelius Skanska Hus Stockholm Syd Skanska Hus Stockholm Syd 1985
0 Johanna Lindenkäll Skanska Hus Stockholm Bostad Skanska Stockholm Hus Bostad 1980
0 Sissel Widehag Skanska Hus Stockholm Bostad Skanska Stockholm Hus Bostad 1975
0 Ida Eklöf Skanska Hus Stockholm Bostad Skanska Stockholm Hus Bostad 1981
0 Bengt Tegre' MRS Lag 1 1952
0 Bo Andersson MRS Lag 1 1949
0 Jan Linder Bästa gruppen 1943
0 Jan Ziden Imola race club 1955
0 Daniel Heinstedt-Carlstedt Team Douglas 2004
0 Ulla Heinstedt Team Douglas 1957
0 Per-Åke Persson Sunnansjö IK 1936
0 Tommy Hägglund Sunnansjö IK 1970
0 Per Andersson 1956
0 Mona Larsson 1957
0 Janne Strömberg Sundbyberg 1950
0 Kristina Helsing-Strömberg Sundbyberg 1952
0 Anneli Pettersson 1968
0 Gunilla Löfgren Adelsö IF 1953
0 Linnea Nedar 1993
0 Patrik Nedar 1965
0 Susanna Stavling Herrängens CK 1984
0 Adam Johansson 1992
0 Sigrid Ljungstedt Herrängen CK 2000
0 Per Weitz 1954
0 Fredrik Jansson 1963
0 Gunnel Westby Blom 1956
0 Hans Erik Eriksson sågarbo 1952
0 Roger Jansson sågarbo 1963
0 Ulla Gordh HURA Bikers 1956
0 Rita Gaustad borås kanoner 1962
0 Dan Birgersson borås kanoner 1960
0 Mika Leppäaho Rush Mikkeli Finland 1968
0 Marie Öhman Astrego 1961
0 robert olsson bajen fans 1962
0 Pierre Bolmefalk 1967
0 Marina Bolmefalk 1967
0 Berit Ericson 1959
0 Marie Olsson 1984
0 Maria Gustafsson Farsta United 1966
0 Stig Ekelund Energihuset i Norberg 1947
0 Torgny Axelsson 1947
0 Lena Axelsson 1950
0 Siv Nykvist Västerbottens stolthet 1953
0 Åsa Nykvist Västerbottens stolthet 1983
0 Lukas Sandström Hagbys raketer 2004
0 Jakob Sandström Hagbys raketer 2005
0 Johan Sandström Hagbys raketer 1974
0 Patrik Sandström Hagbys raketer 1980
0 Marie Sandström Hagbys raketer 1950
0 Caroline Lundgren 1955
0 Lars Lindberg 1901
0 Malin Wiklund 1978
0 AnnCatrin Walfridsson 1962
0 Maria Ringborg Team Kämpa 1972
0 Thomas Ringborg Team Kämpa 1971
0 Inger de Jong 1958
0 Lovisa de Jong 1988
0 Birgitta Davidsson 19540203 1954
0 Madeleine Svensson Norrköping 1995
0 Anne-Lie Stanze Svensson Norrköping 1971
0 Estmark Karin Krokens cykelteam 1959
0 Seán McGee Team Salt och Senap 1988
0 Annie Arkebäck-Morén 1953
0 Anders Pilvi 1961
0 Lotta Lindberg Gymmix Huddinge 1974
0 Elisabeth Martinsen 1953
0 Marilou Hamilton Levin 1968
0 Jens Levin 1965
0 Hans Linder Uttrans CK 1967
0 Pernilla Andersson Uttran CK 1968
0 Barbro Säfström Uppsala 1947
0 Tuomas Halonen Åkersberga 1981
0 Ted Demner Team Lundberg 1988
0 Annika Ulstrup Ullvi cykelklubb 1957
0 Nils-Olow Sallermo 1951
0 Kerstin Sallermo 1954
0 Patrik Sallermo 1979
0 Michael Akhras Ensam är stark 1980
0 Clara Hjelm Wester Team Bubbel 1995
0 Joakim Ivarsson Filipstad 1982
0 Kerstin Andersson 1957
0 Håkan Ståby Nytorps vänner Nytorps Vänner 1971
0 Erik Gunnar Berg Jägarnäs IF Team Benny 1956
0 GUNNAR ELGESJÖ 1948
0 Ulf Reimbertsson Långsjön 1959
0 Berit Reimbertsson Långsjön 1959
0 Hans Pechan Cyclic 1970
0 Hugo Pechan Cyclic 2008
0 Ari Pyssysalo Happyride 1963
0 Eva Oldenburg Happyride 1959
0 Staffan Tilling Uppsala Mastersimklubb 1951
0 ann-britt hennoks mora 1977
0 Pär Bäse Åkersberga 1901
0 Barbro Rosenberg Coop Team Bubbel Stockholm 1993
0 Johnny Andersson CK Stabil Östhammar 1960
0 Daniel Andersson Östhammar 1997
0 Bengt Erik Lundström Nytorps Vänner Umeå 1955
0 Maria Persson Sollerö IF Sollerön 1968
0 Anders Persson Sollerö IF Sollerön 1964
0 Evelina Persson Sollerö IF Sollerön 1996
0 Agneta Andersson IKJ-Haninge VÄSTERHANINGE 1951
0 Urban Svensson Fagersta Fagersta 1948
0 Tommy Franck Lugnt och fint också Arboga 1958
0 Elisabeth Hagman Ösmo Fotboll Ösmo 1960
0 Lena Wallin Borlänge 1959
0 Caroline Andersson GÄVLE 1988
0 Magnus Lagerkvist GÄVLE 1968
0 Peter Wilnier Sollentuna 1974
0 Siv Martinsson team Martinsson Åkersberga 1945
0 Catarina Martinsson team Martinsson Åkersberga 1973
0 Anna Hahne CSK Ludvika Ludvika 1971
0 Stefan Hahne Ludvika 1967
0 David Andersson Västerås 1982
0 Usa Andersson Vasteras 1978
0 Håkan Ejdestam Knivsta 1962
0 Ann Ejdestam Knivsta 1964
0 Eva Stjernholm Sollentuna 1950
0 Tommy Stjernholm Sollentuna 1951
0 Christina Löf Gnesta 1966
0 Jonas Forsgren Uppsala 1953
0 Agneta Malm Motala 1952
0 Stig Malm Motala 1944
0 Staffan Andersson Nytorps Vänner Umeå 1952
0 Soren Moussavian ÅF Far & son Stockholm 1991
0 Homayoon Moussavian Enebyberg 1956
0 Ilse Lundholm Enköping 1957
0 Jenny Settergren Borås 1974
0 Martin Andersson Borås 1978
0 Maria Johansson Gustafs Gustafs 1973
0 Anneth Boholm huddungeby 1977
0 Cattis Hartikainen märsta 1964
0 Susanne Matteby Alnö Race Team Primörerna Alnö 1970
0 Marcus Matteby Alnö Race Team Primörerna Alnö 1973
0 Birgitta Forssblad Progress Stockholm 1956
0 Charlotte Hellsten Husman Fredrikshof CK Älvsjö 1962
0 Emma Fahlström Bålsta CK Bålsta 1985
0 Anneli Gutenberg Vallentuna 1967
0 Mats Magnusson Team Magnusson Matfors 1957
0 Eva Magnusson Team Magnusson Matfors 1901
0 Åsa Philip Örebro 1970
0 Patrick Philip Örebro 1965
0 Maria Edlund Munkedal 1963
0 Marica Lindquist Borlänge 1963
0 Peter Lundberg Team Lundberg Södertälje 1959
0 Anneli Lundberg Team Lundberg Södertälje 1963
0 Martin Lundberg Team Lundberg Bandhagen 1901
0 Leif Enlund Knivsta CK Knivsta 1947
0 Eva Thimgren Foss Göteborg 1957
0 Lars Foss Göteborg 1952
0 Berit Hugoson Kvillebyns SK Tanum 1960
0 Jan Hübbert Lesjöfors Lesjöfors 1972
0 Peter Forsberg Lanterne Rouge Vallentuna 1956
0 Annika Zetterström Lanterne Rouge Vallentuna 1958
0 Ingela Berglund Dala-Järna 1962
0 Marie Levin Dala-järna 1962
0 Annika Smedberg Dala-järna 1960
0 Monika Berglund Knivsta 1963
0 Ingemar Berglund Knivsta 1955
0 Carina Svanberg Karlskoga 1963
0 Anita Hofving Vallentuna Vallentuna 1948
0 Lena Svedberg Klingacyklisterna Sollentuna 1961
0 Håkon Morten Elverum O-klubb Elverum 1954
0 Tony Lundquist Åkersberga 1942
0 Ulla Lundquist Åkersberga 1945
0 Jens Lundquist Stockholm 1973
0 Lilianne olin munkedalshamn munkedal 1969
0 Mikael Jonsson munkedal 1959
0 Ketty Lundvall Tyresö Tyresö 1970
0 Ping Liang Västerås 1969
0 Yrjö Iggman Team Iggman/Norin Uppsala 1952
0 Anne-Kristine Norin Team Iggman/Norin Uppsala 1950
0 Björn Oretun rosersberg 1956
0 Emma Oretun Sollentuna 1989
0 Petter Kristiansen Skedsmokorset 1965
0 Amanda Kristiansen Skedsmokorset 2002
0 Per Högqvist Södertälj 1963
0 Lena Högqvist Södertälje 1966
0 Pia Svensson Team LoElle Huddinge 1967
0 Magdalena Lindfelt LoElle Farsta 1969
0 Tommy Säfström Uppsala Team Säfström Uppsala 1969
0 Sören Säfström Uppsala Team Säfström Uppsala 1944
0 Maths Lindberg Älvsjö 1948
0 Stefan Holmen Coor Sports Club Hässelby 1967
0 Tuula Petrelius Gävle Team Petrelius Gävle 1960
0 Ann Kristin Woldmo Elverum Elverum 1958
0 Nils-Gunnar Lindberg SMOL Strängnäs 1946
0 Britt-Inger Lindberg SMOL Strängnäs 1947
0 Michael Eriksson CK Y-Front Södertälje 1960
0 Lotta Åmark VÄRMDÖ 1966
0 Kjell Westberg Valbo 1958
0 Birthe Hobring Märsta 1959
0 Urban Hobring Märsta 1960
0 Leif Ericsson Högakustencyklisterna Utansjö 1942
0 Christian Sletengen Bergheim IL Hernes 1977
0 Raija Marjamaa Gimo Velocipeder Gimo 1961
0 Torbjörn Olofsson Tidlösa CK Upplands Väsby 1979
0 Anders Olofsson Tidlösa CK Tidlösa CK Upplands Väsby 1976
0 åse Kristin Nordstad Elverum 1958
0 Anders Lindskog Hammarö 1958
0 Gunilla Örjas mora 1953
0 Aasta Brattås Mora 1956
0 Anne Holmström Köping 1965
0 Torgny Hellqvist Filipstad Filipstad 1956
0 Anita Hedenström Köping 1969
0 Michael Sultan Team Däckdoktorn Bålsta 1957
0 Agnetha Sultan Team Däckdoktorn Bålsta 1961
0 Joakim Pettersson Team Däckdoktorn Bålsta 1965
0 Susanne Pettersson Team Däckdoktorn Bålsta 1969
0 Lennart Lundström Team Däckdoktorn Östersund 1957
0 Åsa Lundström Team Däckdoktorn Östersund 1960
0 Pär Jugen Sollerö rodd Sollerön 1964
0 Anita Carlsson Fjällbacka 1961
0 Niklas Nilsson Vallentuna 1977
0 Lasse Zeidlitz Stugun 1944
0 Åsa Henriksson Sunne 1971
0 Henrik Schultz Sunne 1968
0 Marika Persson Västerås 1972
0 Ola Vikman Västerås 1966
0 Lilian Lunde CK Ceres Katrineholm 1945
0 Annika Eklund Andersson Brunna Road Runners Kungsöngen 1959
0 Sune Andersson Brunna Road Runners Kungsängen 1961
0 Jan Nordström Team Nordström Falun 1985
0 Katarina Forsberg SVARTSJÖ 1964
0 Johanna Forsberg SVARTSJÖ 2003
0 Maria Herou Wallner Vallentuna CK/Progress VALLENTUNA 1964
0 Malin Nilsson Vallentuna 1978
0 Ann-Charlott Pettersson Köping 1970
0 Christina Björklund Nicklasson Göteborg 1963
0 Anita Höök Köping 1957
0 Irene Nilsson TSM Running Bromma 1970
0 Kerstin Degerlund Falun 1960
0 Anna Sandvold lebborna Slättorna Falun 1967
0 Kajsa Sköld CK Filip Filipstad 2003
0 Ann-Charlotte Edman CK Filip Filipstad 1973
0 Stina Engström Sigtuna 1988
0 Wieslawa Tulinska CK Rondör Skutskär 1971
0 Anita Gehlin CK Rondör Karlholmsbruk 1954
0 Tord Lillja CK Rondör Enköping 1962
0 Marita Glademyr Bålsta CK Bålsta 1966
0 Irene Bäck Goth Sollerö IF Sollerön 1952
0 Torbjörn Busk Pyspunka Falun 1959
0 Mats Gehlin CK Rondör Karlholmsbruk 1958
0 Kurt Jugen Norrtälje 1958
0 Git Jugen Norrtälje 1956
0 Johan Demner GIF Stene Södertälje 1962
0 Anette Demner GIF Stene Södertälje 1962
0 Ulla Olsson Strängnäs 1953
0 Bengt Hallberg By Kyrkby 1957
0 Jenny Elvén Team Hansarna Stockholm 1978
0 Elisabeth Falk Filipstad 1985
0 Sissi Fondelius Karlsiudds CK Vaxholm 1958
0 Andreas Skotte Lindberg Flac Storvik 1974
0 Jörgen Holmberg Mollys redovisning Storvreta 1973
0 Marie Andersson Mollys redovisning Enköping 1971
0 Göran Axelson Lugnt och Fint Arboga 1952
Till anmälan för Anmälan 7 mil - Orsasjön runt