Anmälda till Siljan Runt 2020 - Anmälan 16 mil - Orsasjön & Siljan Runt Avancerad sök

<
Startnummer Namn Klubb Lag Ort Födelseår
0 Karl Falk Fredrikshof CK Slowriders CK 1977
0 Bence Pajor Slowriders CK 1973
0 Gabriel Kallio 2001
0 Ann Månsson Ck Uni 1966
0 Jenni Bäck 1970
0 Daniel Soors 1964
0 Joel Borell 1970
0 Stephan Hale 1973
0 Mattias Falk Slowriders CK 1972
0 Viktor Tåg 1986
0 Anders Bergström Team Gogagaski 1966
0 Daniel Englin Team Gogagaski 1979
0 Lukas Broman Team Gogagaski Team Gogagaski 1990
0 Daniel Sierilä Fredrikshof #Theofficialdjlight 1985
0 Joakim Flagstad Team Rullande Djuret 1978
0 Cecilia Kloth 1965
0 Mats Karlsson 1958
0 Jonas Sahlin 1969
0 Hans karlsson Fredrikshof 1953
0 Håkan Karlsson 1976
0 Ulf Skytt Brandkårens Ik 1971
0 Jonas Nygard Team Gnesta hälsa 1985
0 Tomas Lepp Huntclub Riders - Florida 1970
0 Urban Enlund Handelsbanken IF 1965
0 Isak Nilsson Gäddviken Rollerz 1986
0 Fridha Söderqvist 1985
0 Fredrik Grip Norbergscykelklubb 1971
0 John Lindell SMACK 1966
0 Niclas Larsered SMACK 1966
0 Olivia Larsered SMACK Larsered 4 ever 2003
0 Katarina Sjöström Team Ljungskog Team Ljungskog 1977
0 Tomas Rosander 1971
0 Angelica Rosander 1980
0 Daniel Borgestedt Söffge 1986
0 jan lohse Handelsbanken IF 1960
0 Allan Wieslander Handelsbanken IF 1968
0 Ulrika Tamreus Handelsbanken IF 1977
0 Mathias Sandahl Handelsbanken 1975
0 Niclas Lilja Handelsbanken IF 1901
0 Jannika Broome Cykling sisters 1985
0 Jan Häggbom Handelsbanken IF 1962
0 Bernt Granberg Team Pingislunga 1971
0 Roger Åhrberg Team Pingislunga 1979
0 Mats Lind CK Naten 1967
0 Agneta Lind 1979
0 Erik Langvik Mjölby CK 1989
0 Robert Björklund GPIF 1965
0 Bengt-Inge Lundin Mjölby CK 1954
0 magnus gripenberg 1987
0 Anton Sundström Mjölby CK 1991
0 Kenneth Sundström Mjölby CK 1964
0 Bo Frick Spårvägen CF 1964
0 Mattias Martinsson 1989
0 Niklas Johansson Spårvägen 1961
0 Ulf Johansson Spårvägens CK 1961
0 Christoffer Lindström Spårvägen CF 1971
0 Simon Kling Fredrikshof CK 1963
0 Markus Lönnroth Fredrikshof 1965
0 Mats Stengård CK Plankan CK Plankan 1969
0 Carl Fredrik Karner CK Plankan CK Plankan 1969
0 Stefan Goldberg Fredikshof CK Plankan 1901
0 Kent ola Björklund SK bore 1970
0 Johan Widenberg Fredrikshof 1977
0 Magnus Östvall Maidenhead Team Småland 1973
0 Linda Hylander Team Småland 1972
0 Johanna Granlund 1985
0 Hooman Seydalzadeh 1982
0 Kristin Jauch Sälens IF 1970
0 Andreas Park SilverTech Networks 1992
0 Gunnar Park SilverTech Networks 1959
0 Lillian Lindau Försvarsmakten 1959
0 Per Forsgren Fredrikshof 1965
0 Jeanette Forsgren Fredrikshof 1968
0 Simone Stöppler SSC Hanau- Rodenbach 1964
0 Martin fernholt Fernholts platt 1901
0 Carl Johan Sundell Fernholts platt 1975
0 Per Halmstad Enköping 1974
0 Simon Lind "Shut up legs" 1975
0 Mathias Pettersson Ransta CK "Shut up legs" 1975
0 Joakim Pettersson "Shut up legs" 1982
0 Thomas Olsson 1970
0 Mattias Nyman Team L’Echelon 1969
0 Annalena Hörbing Swefloor 1967
0 Johan Kjerr Stockholm CK 1974
0 Jon Lindén Jonny Pitt 1978
0 Bengt Möller Fredrikshof Fredrikshof sub10GT 1959
0 Magnus Bergknut 1973
0 Jerk Ryttman SMACK 1966
0 lars johnsson 1974
0 Pia Kling Mårtensson 1951
0 Lena Eriksson 1956
0 Kalle Östgren Västerås 1960
0 Johan Persson Köping cykelklubb Rainbow unicorn 1984
0 Christer Lundh 1959
0 Tobias Schneider Enköpings Cykelklubb 1972
0 Johannes Lörstad 1970
0 Roland Stolt 1970
0 Oskar Lindh Atlas Copco IF 1989
0 Frida Emanuelsson Domnarvets GoIF 1991
0 Christoffer Thorsell Mora CK 1986
0 Peter Karlsson KBK 1961
0 Joakim Hero 1969
0 Leif Johansson Team Tupal 1972
0 Per Lindblom Viggo Foundation CK 1977
0 Lars Paulsson Team Rynkeby - God Morgon Täby Team Rynkeby - God Morgon Täby 1980
0 Pontus Eriksson Norbergs CK Masklungan 1968
0 Lovisa Annerwall SMK Uppsala Ett antal brudar, en brorsa och Adam 1992
0 Petter Annerwall Ett antal brudar, en brorsa och Adam 1989
0 Lisa Wedlund Ett antal brudar, en brorsa och Adam 1992
0 Mårten Nilsson 1970
0 Fredrik Kaskela Hofors 1972
0 Urban hallberg Mora ck 1959
0 Sara Wengström Team Rynkeby - God Morgon Täby Team Rynkeby - God Morgon Täby 1986
0 Lovisa Bergström Ett antal brudar, en brorsa och Adam 1993
0 Adam Rindeskär Ett antal brudar, en brorsa och Adam 1994
0 Niklas Fredriksson Team Östra Svealand 1978
0 Agge Eriksson Åmål CA 1955
0 Thommy Larsson Himmelslätta Airpark 1980
0 Marcus Söderström Himmelslätta Airpark 1986
0 Esteve Speranza 2016
0 Julien Darrigade 1979
0 Håkan Edvardsson ML Sports Club 1968
0 Guilhem Gal 1970
0 Erik Andersson Hofors aif skid och cykelklubb 1970
0 Mattias Svärd 1989
0 Per Larsson Ik Hinden 1976
0 Sara Lindqvist Linkan 1990
0 Björn Lindqvist Linkan 1987
0 Jürgen Smolle Mora Ck 1966
0 Sofie Cederström Vivsta Bikers 1972
0 Kim Sellen 1988
0 Katrin Siggesson 1968
0 Cristian Söderlund 1975
0 Joakim Norrgård 1975
0 Daniel Lindmark Team Ormsalva AC Gagnsklungan 1975
0 Sandra Lindmark Team Ormsalva AC Gagnsklungan 1977
0 johan rosenberg Nasci 1961
0 Lars-Ove Jansson Upplands Motor 1969
0 Johan Söderberg One Agency 1977
0 Peter Tjärnberg AXA Sports Club Age is just a number 1973
0 Magnus Kindlund 1982
0 Stefan Sivars Södertälje CK 1971
0 Per Almbladh Fredrikshof Fredrikshof 1979
0 Hans Huhmarkangas Tres Amigos 1975
0 Johan Mikael Freiman Trafikverket Tres Amigos 1961
0 Fredrik Junestrand Vasalopez 1967
0 Sara von Knorring Flow&Glow 1980
0 Maria Wallander Halén Flow&Glow 1977
0 Fredrik Höglund Mora ck 1989
0 Per Stigson Mora ck 1989
0 Erik Boklund Mora CK 1989
0 Mats Mattsson Axa Sports club Vasalopez 1968
0 Hans Silfverknapp Bck 1984
0 Lennarth Pettersson LPJ Advice Uppsala 1951
0 Anders Östberg Gasen i botten CK 1965
0 Roger Holst Solsta CK Team Sweetspot 1971
0 Tomas Tällberg Mora ck 1964
0 Alexander Kling 1985
0 Michael Ek Mora ck 1965
0 Jannike Andersson Siljan Runt 2020 i strålande sol 1986
0 Krister Arnell 1964
0 Peter Ericson Team Rynkeby - God Morgon Täby 1963
0 Adam Klöfver 1998
0 Torbjörn Murars Ck Naten 1981
0 johan lindgren Psyklisterna 1982
0 Olle Bergqvist 1973
0 Johan Hellgren 1966
0 Martin Lutnæs Trysil SK 1967
0 Lasse Byström Turebergsgolv 1970
0 christian von corswant Lygnens venner 1959
0 Fredric Buchaus Sigtuna Sports Club 1968
0 Johannes Ringström 1967
0 Gustaf Kellner Miedelhof 1975
0 Garry Jones England, EU England EU 1961
0 Amanda Jones England EU England EU 1989
0 Andreas hemå Team TTS 1990
0 Sam Jonsson 1985
0 Björn Strid 1985
0 Fredrik Silfwerplatz Miedelhof 1973
0 Jonas Vinelund Bajen 1964
0 Eric Johansson Team Racing Lovers 1989
0 Roland Karlsson Eskilstuna IK Kul på hjul 1959
0 Anders Nisser Falun 1971
0 james share 1974
0 Eva-Lena Heinered Skruvstad IK Cykel 1961
0 Mats Ingvarsson Kul på hjul 1982
0 Tomas Lönnqvist Fredrikshof Fredrikshof Guldgruppen 1979
0 Dan Pettersson Mälarenergi Elnät 1981
0 Anders Malmquist Mälarenergi Elnät 1971
0 Roger Aldén Mälarenergi Elnät 1970
0 Oskar Westergren Mälarenergi Elnät 1984
0 Veronica Sjöström Mälarenergi Elnät 1974
0 Fredrik Dahlgren Strängnäs CK Kul på hjul 1971
0 Stefan Asplund Strängnäs Cykelklubb Kul på hjul 1973
0 Ricard Miedel 1961
0 Annalena Olsson Västerås CK Dream Team 1965
0 Thomas Olsson Västerås CK Dream Team 1965
0 Mats Roesgaard 1973
0 Jorma Heinered Skruvstad IK Cykel 1960
0 Ketil Ervik Stiftstaden 1969
0 Christian Hardell Bäckebo skid o motion 1966
0 Åsa Orrö Sigtuna Sports Club 1978
0 Alena Zhuk Spårvägen CK 1981
0 Göran Widing The Avengers Team Avengers 1960
0 Juhani Örtlund 1961
0 Jan-Olov Säfvelin 1963
0 Fredrik Lundberg 1972
0 Ulf Sjöberg Söderort Flat Tires 1955
0 Alexander Sjöberg Söderort Flat Tires 1986
0 Maria Sjöberg Söderort Flat Tires 1989
0 Christina Carlsson Sundbyberg IK 1966
0 Anders Carlsson Sundbyberg IK 1969
0 Anders Hyttsten Sundborns GOIF 1973
0 Kjetil Flenvold Trysil Sykkelklubb 1969
0 Per Flock MDFCK 1967
0 Aja Sävje Siljan Runt 2020 i strålande sol 1961
0 Andreas Hansson 1980
0 Henrik Burton Miedelhof 1962
0 Mikael Högblad Sandvikens CK 1966
0 Helena Högblad Sandvikens CK 1963
0 Gerd Rundström 1959
0 Niklas Perlind 1966
0 Richard Mosten IF Linnea Linnea riders 1965
0 Marie Bejmo 1963
0 Karin Nilsson 1967
0 Dan Fröberg 1964
0 DARIUSZ GRUCA Vallentuna CK 1975
0 Hanna Wolff Psyklisterna 1986
0 Mats Olsson Grumpy Old Men 1964
0 Staffan Svärd Team Consitu 1975
0 Björn Offerman Team Consitu 1983
0 Roger Larsson Gäddviken Rollerz 1959
0 Toive Larsson Gäddviken Rollerz 1961
0 Andreas Larsson Gäddviken Rollerz 1993
0 Annica Nilson Gäddviken Rollerz 1992
0 Erik Larsson Rembo IK 1985
0 Fredrik Hamberg 1980
0 Carl Österman 1989
0 Daniel Flöijer 1990
0 Stefan Erikstam CK bundet CK Bundet 1987
0 Denise Luxenburg Stuifbergen Stuifbergen Bikers 1989
0 Katja Hautaniemi 1981
0 Jonas Andersson Folksamkamraterna/Sigge Cykel 1970
0 Joakim Gemling 1970
0 Martin Hall F&S Gbg 1973
0 Johan Gustafsson Wasa Kredit 1972
0 Allen Greenough 1970
0 Shad Hallam 1971
0 Anders Bergström IK HInden 1958
0 Stefan Korsgren Borlänge CK 1964
0 Towe Emtfeldt Ersson Alnö Race Team Dam 1968
0 Per Ersson Alnö Race Team 1971
0 Marcus Zäll 1984
0 Fredrik Svanemar Fredrikhofs 1969
0 Andre Thoug Trysil Sk 1975
0 Ernst Runge Vallentuna CK 1972
0 Peder Grenmyr Team Racing Lovers 1985
0 Bengt Blomqvist Gävle Raceteam 1959
0 Tobias Schmidt Sandvikens CK 1973
0 Andreas Övermo Sweco 1901
0 Fredrik Forslund söderfors ck 1971
0 Ingemar Johansson Ålands idrottsdistrikt 1954
0 Jesper Ström Cykelverket Cykelverket Stockholm 1994
0 Magnus Hansson 1972
0 Anders Carlander Team Gr-uterum.se 1976
0 Hans Strandberg Miedelhof 1961
0 Fredrik Johnsson Enköpigs ck Team Newsafe 1986
0 Pehr Agestedt 1973
0 Charlotta Syrén 1974
0 Sara Tjälldén Team Halti 1992
0 Mikael Forsberg Ekerö 1953
0 Anna-Karin Persson 1968
0 Niclas Jensen Mijatovic 1985
0 Rasmus Selander 1992
0 Per-Olof Johansson Vallentuna cykelklubb 1952
0 Dick Häggblom IF Åland 1990
0 Lena Landén Team Rynkeby - God Morgon Team Rynkeby - God Morgon Täby 1966
0 Björn Petersson Orsa 1964
0 Magnus Pålsson Razzi di fumo 1968
0 Teodor Argulander 1993
0 Patrik Egervall Mipsprotection 1962
0 Janne Gredemyr SMACK 1948
0 Lars Ericson Mora CK 1956
0 Mikael Nilsson Wenmec 1968
0 Jan-Olof Montelius Falu CK 1949
0 Göran Ström Eskilstuna idrottsklubb Eskilstuna IK 1953
0 Kent Granström Praktikertjänst AB 1957
0 Rebecca Granström 1991
0 Tony Wrangell MGI 1980
0 Lars Bjerke Team Newsafe Team Newsafe 1901
0 Magnus Olofsson 1966
0 Kjell erik Joten Engerdal Engerdal 1968
0 Filip Larsson Gäddviken Rollerz 1993
0 Pontus Leichel Upplands Motor 1977
0 Jonas Fisk Heden Wasps 1993
0 Anders Gill Hudik Triathlon 1969
0 Ralf Ståhl Falu SS Triathlon 1956
0 Roger Karlsson Öregrund 1967
0 Mikael Karlsson 1974
0 leif kåvestad enskede 1944
0 anna aspegren bagarmossen 1961
0 Tomas Sundbom 1977
0 Owe Johansson Knivsta CK 1966
0 Fredrik Ohlsson 1973
0 Martin Bengtsson Razzi di fumo 1972
0 Mikael Gärdshagen MTB Täby 1957
0 Gudrun Gärdshagen MTB Täby 1961
0 Anders Markström MTB Täby 1957
0 Mikael Ohlsson Täby 1970
0 Peter Redaelli Razzi di Fumo 1965
0 Henry Broström Upplands Motor 1956
0 Lars Söderquist Ckuni Upplands Motor 1969
0 Mikael Hedlund Borlänge ck 1975
0 Per Björk MTB Täby 1977
0 Robert Jonasson Team Rynkeby Dalarna Team Rynkeby Godmorgon Dalarna 1972
0 Oskar Bergström Fredrikshof 1985
0 Linnea Nilsson Bålsta CK 1995
0 Urban Gunnarsson Östervåla IF 1955
0 Annika Gunnarsson Östervåla IF 1961
0 Emil Wiklund Umara Sports Club 1986
0 Johan Johansson Upplands Motor Upplands Motor 1968
0 peter Wiklund Mantra Sport Upplands Motor 1958
0 Karin Elfver Team Rynkeby - God Morgon täby Team Rynkeby - God Morgon Täby 1960
0 Magnus Elgquist Haga Bikers Haga Bikers 1957
0 David de Meijere Cygni CK Cygni CK 1987
0 Göran Oscarsson Östersund 1965
0 Jonas Bengtsson Team Perbel 1993
0 Elias Bengtsson Team Perbel 1991
0 Noah Holm Team Perbel 1993
0 Oscar Wahlund Ösa CK Tjeckien 1984
0 Magnus Björksved EIK Eskilstuna IK 1963
0 Stefan Axelsson Mora CK 1958
0 Johnny Källhagen 1957
0 Johnny Brunzell 1961
0 seth allbäck Stockholm Cykel Klubb 1971
0 Anders Stendebakken 1972
0 Peter Amundsson Norr Amsberg 1966
0 Oskar Carlbark CK Ringen 1989
0 Bosse Carlbark 1962
0 Karl-Erik Andersson Åhus CK 1959
0 Karl Fredholm Tyresö Cykelklubb 1976
0 Frank Kawecki 1987
0 Hans Birgersson CK Klubben 1957
0 P-A Eriksson Viggo Foundation CK 1985
0 Fredrik Åkermo Viggo Foundation CK 1970
0 Kenneth Hellsten IF Åland 1951
0 Jonas Pettersson Atlas Copco IF Atlas Copco IF 1975
0 Bengt Nilsson Atlas Copco IF Atlas Copco IF 1968
0 Göran Johansson Atlas Copco IF Atlas Copco IF 1970
0 Anders Linden Atlas Copco IF Atlas Copco IF 1962
0 Stefan Westerbom Atlas Copco IF Atlas Copco IF 1967
0 Henry Runsula Atlas Copco IF Atlas Copco IF 1965
0 Erik Krutrök Atlas Copco IF Atlas Copco IF 1975
0 Fredrik Dahlström Atlas Copco IF Atlas Copco IF 1977
0 Romain Haettel Atlas Copco IF Atlas Copco IF 1970
0 Clas Larsson Atlas Copco IF Atlas Copco IF 1976
0 Mikael Wendel Atlas Copco IF Atlas Copco IF 1960
0 Mats Eriksson Atlas Copco IF Atlas Copco IF 1963
0 Morgan Algarp Atlas Copco IF Atlas Copco IF 1970
0 Henrik Öhrlund Atlas Copco IF Atlas Copco IF 1976
0 David Sundvall Atlas Copco IF Atlas Copco IF 1983
0 Nils Dressler Atlas Copco IF Atlas Copco IF 1988
0 Ann-Catrine Bertlin Atlas Copco IF Atlas Copco IF 1970
0 Anders Ferner Brynäs Karate 1963
0 Leif Harrå Knivsta CK 1960
0 Stefan Eriksson 1967
0 Erik Sjöberg Smedjebacken 1963
0 Roger Kjeverud Trysil Sk 1966
0 Björn Markus Team Cykel & Fjäll CK 1958
0 Anna Karlsson Widmark Berber IS 1979
0 Markus Hed White Hart Lane Cycling Club 1974
0 david wikström Team Newsafe 1977
0 Klas Bergström Ik Hinden 1966
0 christer johnsson Team Elas MEK AB Team A&A 1971
0 Agnes Bondesson Syskonen Bondesson 1990
0 Anton Bondesson Syskonen Bondesson 1988
0 Kristian Anselius Sigtuna 1970
0 Niclas Lindskog Knivsta 1969
0 Magnus Pellas Mora Ck 1971
0 Arvid Liss Gäddviken Rollerz 1992
0 Olle Nilsson Fredrikshof 1975
0 Torbjörn Eriksen Lycraboys 1961
0 Anders Björe Lycraboys 1959
0 Anne-Sofie Orebrand Team Full rulle 1970
0 Niclas Johansson 1988
0 Daniel Johansson 1986
0 Anders Enander 1963
0 Fredrik Holtling Rimbo Cyklister 1981
0 Anette Marklund Team Full rulle 1970
0 Stefan Marklund Team Full rulle 1963
0 Catharina Andersson CK Uni 1967
0 Pär Andersson CK Uni 1966
0 Simon Zmrzlak VCK 1968
0 Andreas Vikström Fredrikshof 1972
0 Camilla Fiedler-Blackhammar Team Full rulle 1969
0 Erik Fiedler-Blackhammar Team Full rulle 1964
0 Joakim vadström Team Gr-uterum.se 1973
0 Andreas Johansson Team Gr-uterum.se 1988
0 Viktor Andreasson Team Gr-uterum.se 1986
0 Fredrik Moesby Team Gr-uterum.se 1975
0 Åke Fogelberg Cranky and Tyred 1963
0 Peter Ekström Västerås CK 1954
0 Sarianna Suomi Nyhammars IF 1974
0 Marie Viksten Champagne Runners 1969
0 Ann-Sofie Norsten Champagne runners 1977
0 Tomas Norsten Champagne runners 1977
0 Åsa Schwieler Team Titan 1968
0 Jesper Nordenström Team Titan 1966
0 Håkan Nyman Miedelhof 1971
0 Fredrik Knutsson Alternativspåret 1980
0 Niklas Fällén Lilla Mustgruppen Lilla Mustgruppen 1987
0 Viktor Petersson Lilla Mustgruppen Lilla Mustgruppen 1987
0 Oscar Sundström Lilla Mustgruppen Lilla Mustgruppen 1989
0 Patrik Rohdin 1967
0 Harald Rolandsen Team TTS 1972
0 Emil Bergström Cygni CK Cygni CK 1990
0 Martin Stolth AB Karl Hedin IF 1980
0 JOACIM CONRADSON AB Karl Hedin IF CK Uven 1979
0 Dario Poll Team TTS 1968
0 Dick Löfström Team TTS 1975
0 Leiv-Rune Sjåstad Tranemo CS 1956
0 Ricky Nilsson RNF 1975
0 Simon Ågestedt RNF 1993
0 Felix Tiden RNF 1995
0 Sven Johansson RNF 1994
0 Alfred Johansson RNF 1997
0 Daniel Sundström Team TTS 1980
0 Johan Rylander Peab IF 1964
0 Carl-Johan Pousette Fredrikshof CK Fredrikshof Brostugan sub 10 1957
0 Henrik Liman Capio S:t Görans Sjukhus 1974
0 Stefan Lindberg Brunflo IF Team Trampa på 1962
0 Lars Andreason Eskilstuna IK Eskilstuna IK 1966
0 Ulrika Andreason Eskilstuna IK Eskilstuna IK 1969
0 Anders Kullander Kiwaianerna Kiwaianerna 1969
0 Björn Lundin Team Phenox 1967
0 Jonas Bodin Team Phenox 1973
0 Ola Lövdahl Team Phenox 1980
0 Pelle Wicknertz Team Phenox 1973
0 David Brissman Team Phenox 1980
0 Matias Green Team Phenox 1971
0 Fredrik Pettersson VCK 1974
0 Gunnar Rova 1961
0 Mats Edvardsson IK JARL RÄTTVIK 1965
0 Jan Österberg Borlänge 1967
0 Tommie Lindkvist Velodrom CK 1985
0 Klas Innerstedt Uppsala 1950
0 Dan Lindberg CK Uni 1968
0 Zeb Persson 1990
0 Per-Anders Löf Kiwaianerna 1967
0 Teppo Puumala Bromma 1965
0 Niklas Sandahl Sealine AK SEALINE AK 1979
0 Eric Alm 1956
0 Fredrik Öström Non Plus Ultras CK Stockholm 1973
0 Johan Österberg Borlänge CK 1989
0 Anders Larsson 1967
0 Bengt Ahlgren Uppsala Mastersimklubb 1964
0 Fredrik Strandin Hässelby Team Daniel 1901
0 Daniel Wohlin Kista Team Daniel 1982
0 Lars Mattsson 1954
0 Olof Norell Söderstadion Sektion K Viggo Foundation CK 1967
0 Patrik Machacny VCK Team Newsafe 1974
0 Erik Lönnberg 1988
0 Dennis Wallén 1992
0 Johnny Schneider Team Newsafe 1976
0 Taina Lehtonen She Rides 1965
0 Tom-Erik Urø Team utan gränser Team Utan Gränser CK 1962
0 Therése Nordlund Västerås 1983
0 Ari Engstrsnd 1964
0 Ingela Jansson Stoy 1901
0 lars-Åke Mattsson Venjans AIK 1966
0 Göran Sjögren SKB 1969
0 Ari Natri 1954
0 Michael Sarsgard Ormsalva Masklungan 1971
0 Lars Björketun Lag Snygg Lag Snygg 1954
0 Bjørn Holmseth Trysil SK 1953
0 Pär Sandberg ODCK 1964
0 Jan Fernö Rembo IK 1959
0 Anders Westbom Västerås CK 1965
0 Martin Dahlman 1980
0 Joakim Lorenz Team Newsafe Team Newsafe 1969
0 Jenny Söderberg 1976
0 Calvin Anderson 1974
0 Magnus Linder Västerås Cykel Klubb Team Newsafe 1975
0 Samuel Ring Linköping Rings 1901
0 Mattias Andersson 1979
0 Stig Johansson Fagersanna 1945
0 Filip Backström ODCK ODCK 1975
0 Frederic Gard Mora CK 1967
0 Magnus Berglund 1978
0 Magnus Jonnerby Cygni CK Cygni CK 1975
0 Lennart Fransson Kvänums IF 1953
0 Stefan Lampinen AFA Fritid 1966
0 Lars Oliasson Privat 1968
0 Markus Vorwerk 1985
0 Birger Ivarsson Rembo IK 1957
0 Emil Berglin Team Ljungskog Team Ljungskog 1986
0 Leo Wentzel Cygni CK 1978
0 John Axelsson Easy Rides Easy riders 1964
0 Joel Olesch 1977
0 Anders Hellström Väsby SK 1972
0 Hans Carlsson Väsby SK 1965
0 Stefan Granöö 1966
0 Terese Renström ET riders 1989
0 Elias Jaenson ET riders 1991
0 Leif Skymberg Cykelklubben.se 1961
0 Tim Grice Team Rynkeby Täby God morgon 1965
0 Carl Christian Ryberg TEAM NEWSAFE Team Newsafe 1985
0 Henrik Söderström The Glimmerin Twins 1965
0 Mats Andersson Fenix Norrköping 1959
0 Anders Allgardsson 1973
0 Estelle Näckborn 1994
0 Conny Häggkvist Bygdeå gif Datatrion Cycle Team 1973
0 henrik holst 1975
0 Paul Jeffery 1967
0 Lars Birgersson CK KLUBBEN 1954
0 Trond Håvard Joten engerdal 1964
0 Peter Westholm CK Klubben 1964
0 Elias Köpmans 1985
0 patrik alm CK Falken 1970
0 Göran Sundwall JOK 1957
0 John Patrick Berlips Team Apoex 1979
0 Kristian Joten Andersen 1992
0 Erik Aronsson Team Rynkeby - God Morgon Täby 1958
0 Niklas Sundin Sudden 1965
0 Ulf Ekstrand Ica sm Enskededalen 1957
0 Christian Rollfelt 1964
0 Robert Källström Jonny Pitt 1982
0 Rodde Vera Västerås CK Team Newsafe 1978
0 Sebastian Hollaus Västerås CK Team Newsafe 1988
0 Carina Nycander Team Rynkeby - God Morgon Täby 1968
0 Peter Mattis Sälens IF 1972
0 Kalle Ehrengren Team newsafe Team Newsafe 1970
0 Thomas Woll Team Rynkeby - God Morgon Täby Team Rynkeby - God Morgon Täby 1959
0 Niklas Fogner Cafe Julius Cafe Julius 1980
0 Lars Gurfeldt Team Rynkeby - God Morgon Täby Team Rynkeby - God Morgon Täby 1962
0 Kerstin Wersäll Team Rynkeby - God Morgon Täby Team Rynkeby - God Morgon Täby 1967
0 Fredrik Murray Team Newsafe 1990
0 Anders Björck IBM-klubben 1959
0 Kristian Björck 1990
0 Lars Magnusson Nacka 1957
0 Jonas Kåge 1950
0 Johnny Andersson Norrtälje 1967
0 Johan Hagberg Kiwaianerna 1976
0 Maarten Hillenaar Kiwaianerna 1975
0 Peter Skoglund Alnö Race Team 1964
0 Leo Gustavsson 1986
0 Christer Gustafsson 1957
0 Tobias Vikström Team Brazil 1980
0 Marcus Thiel Täby MTB Mipsprotection 1971
0 Åsa Dahlstedt Hagman Team Rynkeby - God Morgon Täby Team Rynkeby - God Morgon Täby 1965
0 Christian Bergh Eriksson Team Halti 1979
0 Olle Eriksson Team Halti 1946
0 Johan Rosling MDFCK Team Bolivia 1968
0 Roger Svensson 1966
0 Eleonora Svensson 1994
0 linda Kedland Team Rynkeby - God Morgon Täby Team Rynkeby - God Morgon Täby 1974
0 Carl-Johan Burström Terrible Tuesdays Triathlon Team Newsafe 1975
0 Daniel Wallner SMACK 1974
0 Tommy Domar 1965
0 Torbjörn Andersson Fredrikshof cykel 1946
0 linus haraldsson axa sc 1997
0 Ingemar Alstermark Team Rynkeby Täby Team Rynkeby - God Morgon Täby 1965
0 Simon Westman Spiddekauga 1985
0 Jonas Kårelid Korsnäs if 1968
0 Mikael Mellhorn Ericsson SIK Brie & Salami 1960
0 Mattias Mellhorn Brie & Salami 1989
0 Jonas Fälth Team Kson 1981
0 Richard Kristiansson Team Kson 1977
0 Tore Kristiansson Team Kson 1954
0 Alexander Kristiansson Team Kson 1988
0 Petter Hörberg Vallby-Boif 1974
0 Simon Lundström Team Newsafe 1993
0 Tobias Fjellström 1979
0 Marcus Janzon DDBØK VELO 1982
0 Jonas Lind DDBØK VELO 1985
0 Karin Nyberg TRGM Täby Team Rynkeby - God Morgon Täby 1967
0 Anders Burholt Gotland360 1957
0 Martin Ericson Team Apoex 1987
0 Per Andersen Team Apoex 1986
0 Mats Lindblad 1981
0 Johan Hammarlund Västerås CK Team Newsafe 1989
0 Anna Törner Team Rynkeby - God Morgon Team Rynkeby - God Morgon Täby 1963
0 Maria Dahlin Team Rynkeby - God Morgon Täby 1970
0 Joakim Plyhm CK Natén 1962
0 Steinar Solheim Ödegaard Pro Cycling 1982
0 Marie Ek 1974
0 Peter Andersson 1969
0 Arnulf Gunnar Hogstad Tursyklistene Trondheim 1945
0 Bjørn Inge Haugan Tursyklistene Trondheim 1952
0 Vidar Lund Tursyklistene Trondheim 1957
0 Jan Petter Jacobsen Tursyklistene Trondheim 1953
0 Arne Kristian Sesseng Tursyklistene Trondheim 1945
0 Stefhan Markström Team Rynkeby - Godmorgon Täby Team Rynkeby - God Morgon Täby 1972
0 Bengt Wannerskog Team Rynkeby God Morgon Täby Team Rynkeby - God Morgon Täby 1964
0 Bo Eriksson Rembo IK 1962
0 anders olson Magic Techno Force Magic Techno Force 1981
0 Kai Laurila Tyresö 1967
0 Andreas Wiberg Team Rynkeby - God Morgon Täby Team Rynkeby - God Morgon Täby 1973
0 Jonas Ridell Team Rynkeby Team Rynkeby - God Morgon Täby 1967
0 Lars Lindgren Norbergs CK 1974
0 marcus bergman MIPS - Brain Protection Systems Mipsprotection 1970
0 Stig Bergman Norbergs ck 1955
0 Fredrik Degerman Forza Brunfors Magic Techno Force 1983
0 Kent Persson Norbergs Cykelklubb 1951
0 erik apelmo Magic Techno Force Magic Techno Force 1980
0 Rickard Lindblom Magic Techno Force Magic Techno Force 1980
0 Ingemar Berglund Mångbergs cykelklubb 1957
0 Peter Fischer Team Rynkeby- God Morgon Täby 1969
0 Joakim Hargin 1979
0 Henry Roos Team Apfelstrudel 1969
0 Christoffer Westerlund DDBØK VELO 1985
0 Lars Andersson Team M88 1966
0 Mattias Betsén Team M88 1965
0 Simona Sankauskaite She Rides 1980
0 Jan Aronson Team Rynkeby - God Morgon Täby 1957
0 Lena Stjernlöw Team Rynkeby - God Morgon Täby 1970
0 Karin Handin Team Rynkeby - Godmorgon Täby Team Rynkeby - God Morgon Täby 1971
0 Lena Gyulai Team Rynkeby - God Morgon Täby Team Rynkeby - God Morgon Täby 1969
0 Nils Norgren Sundborns goif 1952
0 Per Dahlin Team Rynkeby - God Morgon Täby 1967
0 Gunnar Håkansson Team Rynkeby - God Morgon Täby 1958
0 Nicole Rimér Team Rynkeby - God Morgon Täby Team Rynkeby - God Morgon Täby 1975
0 Dicki Stigsson Team Rynkeby - God Morgon Täby Team Rynkeby - God Morgon Täby 1967
0 Eva Gälsing Team Rynkeby - God Morgon Täby 1973
0 Jenny Widing Team Rynkeby - God Morgon Täby Team Rynkeby - God Morgon Täby 1973
0 Tomas Gustafson Team Rynkeby -God Morgon Täby 1959
0 Marcus Öhman Team Sweetspot 1971
0 Martin Östberg Team Apfelstrudel 1972
0 Tobias Pelicano Sealine AK 1979
0 Henrik Riber Team Apfelstrudel 1966
0 Erik Strömberg Fredrikshof Fredrikshof Guldgruppen 1959
0 Göran Bjurelid 1952
0 Tomas Leffler SEB IF SEB IF 1957
0 Ante Eriksson SAS Bicycle 1963
0 Pär Angerfelt CK Myrsjö CK Myrsjö 1973
0 Fredrik Uhman Happy island MTB Happy island MTB 1976
0 Georgios Goussis Happy island MTB Happy island MTB 1968
0 Thomas Boman Viggo Foundation Cykelklubb. Viggo Foundation CK 1961
0 Anders Bjoerkman 1949
0 Petter Bjoerkman Watermen 1975
0 Henrik Edholm 1988
0 George Linton Linton 1972
0 Fredrik Linton Linton 1999
0 Mikael Tiihonen Team Utan Gränser CK Team Utan Gränser CK 1972
0 Benito Masias Valdor Carbon Ghosts 1972
0 Roger Larsson Team Newsafe 1963
0 Andreas Hedström KBK Bikes Falun Team fästing 1979
0 Martin Östberg borlänge cykelklubb Team fästing 1980
0 Anders Odell Södertälje CK Team Cykeltjänst 1975
0 Claudia Odell Södertälje CK Team Cykeltjänst 1975
0 Henrik Pettersson Team Newsafe 1980
0 Robert Ramström Ogan Sunshine riders 1964
0 Oliver Ramström Ogan Sunshine riders 1998
0 Mats Jensen-Urstad Stockholm CK 1954
0 Andreas Ingemarsson Sandvikens CK Team Newsafe 1970
0 Magnus Luthman Team Newsafe 1978
0 Josefine Lissbol Lima IF Team Newsafe 1982
0 Magnus Frank Norrlands Djup 1957
0 Joakim Hedin Västeråsck Team Newsafe 1976
0 Markus Felldin Västerås CK Team Newsafe 1976
0 Bengt Johansson Team Newsafe 1962
0 Stig Vebjørn Nilsen Fosen sykkelklubb Fosen 1969
0 Anders Kempe Stockholm cykelklubb 1960
0 Hans Klingenstierna Cykelverket Stockholm 1953
0 Eric Nyberg 1965
0 Tommy Lärfars Fredrikshof 1955
0 Carl Grahn Team Electro 1987
0 Peter Jansson Skanska Hus Stockholm Nord Skanska Hus Stockholm Nord 1954
0 Jonas Jonsson Skanska Hus Stockholm Nord Skanska Hus Stockholm Nord 1973
0 Maths Johansson Skanska Hus Stockholm Nord Skanska Hus Stockholm Nord 1967
0 Pontus Gribbe Skanska Hus Stockholm Syd Skanska Hus Stockholm Syd 1965
0 Lars Skåhlberg Skanska Hus Stockholm Syd Skanska Hus Stockholm Syd 1964
0 Niklas Weise 1964
0 Tomas Vindahl SMACK 1964
0 Malin Onishi - 1972
0 Åke Lantz IFK Sala 1955
0 Kenneth Karlsson Åkersberga 1960
0 Wirén Björn Södertälje CK Team Cykeltjänst 1956
0 Vegard Joten Andersen CK Elverum 1992
0 Knut Andersen 1954
0 Kristiane Engeseth 1977
0 Per Hillström Villagatan 1963
0 Michael Johansson Skanska 1966
0 Dan Björklund WhiteHartLane Cycling Club 1975
0 Peter Ternai 1964
0 Crister Norling 1968
0 Evy Fjällstedt Koberga 1965
0 Stefan Sillén Nebuso, Karlstad 1965
0 Nils Svensson Alnö race team 1973
0 Matt X. Richardson Östersunds CK 1977
0 Anders Hobbe Holmberg Mora CK Team M&B 1966
0 Marcus Öhman Täby 1963
0 Stefan Sager Righetti 1963
0 Hugo Tullberg 1967
0 Katarina Pettersson 1966
0 Bertil Pettersson 1962
0 Torbjörn Sjöberg Bålsta CK 1970
0 Niclas Jaråker Karlsbyheden 1966
0 Tomas Foogde Grythyttan Cykelklubb 1953
0 Anette Eriksson Rullbo - Frihet på hjul 1966
0 Kent Eriksson Rullbo - Frihet på hjul 1964
0 eva-mari bergshjorth Team Ljungskog 1960
0 Kristina Svedberg 1979
0 Matti Ahtonen 1979
0 Anette Edén Team Ljungskog 1968
0 Bo Edén Team Ljungskog 1962
0 Adam von Mentzer 1976
0 Anders Forsgren