Anmälda till Ängsö Trail Run 2018 Avancerad sök

6K

Startnummer Namn Klubb Startgrupp Klass Ort Födelseår
109 Sabina Holm Damer Sala
108 Suvi Lantz Morgongåva Damer Morgongåva
106 Mathias Brischetto Rock Sauce Running Herrar HÄGERSTEN
107 Lisa Sundeson Rock Sauce Running Damer HÄGERSTEN
103 Elin Asplund Damer Västerås
101 Marie Lenholm Damer Västerås
102 Malin Lenholm Damer Avesta
98 Gry Hallner Västerås Damer västerås
99 David Hallner Västerås Herrar västerås
100 Sofia Martisson Västerås Damer västerås
96 Michaela Lindbäck Damer Enköping
97 Marie Wallén Damer Örsundsbro
95 Ramona Balsner Damer Västerås
104 Lisa Lansfors Damer Fjärdhundra
105 Martin Nordman Herrar Fjärdhundra
94 Samuel Wiklund Västerås Friidrott Herrar Västerås
92 Samuel Gorvy The Gorvy Bunch Herrar Uppsala
93 Lillemor Gorvy The Gorvy Bunch Damer Uppsala
91 Maria Lorenzson Damer Västerås
90 Mia Kallio Damer Västerås
89 Johanna Björklund Damer Hallstahammar
87 Therese Olsson Gryta Runners Damer Västerås
88 Elise Olsson Gryta Runners Damer Västerås
110 Kristin Vetterskog Damer Västerås
86 Carina Wrangskog Damer Hallstahammar
85 Hannes Lyckholm Herrar Västerås
83 Lise-Lott Mobäck-Johnsson Järfälla Alpina Damer Solna
84 Agnes Karlsson AIK Damer Bromma
82 Camilo Vera WTRS Herrar Västerås
81 Linda Poutiainen Damer Västerås
80 Johanna Vikström Nynäs IK Damer Västerås
79 Niklas Fogdestam Mellanskog Herrar Uppsala
78 Mårten Gustavsson Mellanskog Herrar Köping
77 Jan Ehnberg Mellanskog Herrar Möklinta
76 Anton Bondesson Mellanskog Herrar Stockholm
75 Anna Lena Lönn Hede Mellanskog Damer Västerås
74 Taina Kopakka Mellanskog Damer Skultuna
73 Agnieszka Björk Mellanskog Damer Skinnskatteberg
72 Sara Hedström Mellanskog Damer Sala
71 Victoria Boström Mellanskog Damer Västerfärnebo
70 Ninni Nordlander Damer Sala
69 Louice Jirhed Damer Västerås
68 Johanna Wassberg Damer Västerås
67 Katarina Janderberg Damer VÄSTERÅS
66 Gloria Olsson Damer Hållsta
65 Linda Kärreby Damer VÄSTERÅS
64 Sari Kotkansalo Damer Västerås
59 Helena Altin Damer Västerås
60 Tomas Lundell Herrar Västerås
61 Josefin Lindberg Damer Västerås
62 Michael Jansson Herrar Västerås
63 Susanna Jädersten Damer Västerås
58 Cecilia Eliasson Damer Järfälla
56 Sanna Strindberg Damer Enköpimg
57 Magnus Sävenäs Herrar Enköping
55 Angelica Pousette Damer Avesta
54 Louise Söderberg Damer Västerås
53 pietu kaipainen Herrar Hägersten
52 Rebecka Kaipainen Damer Hägersten
51 Isak Steiner Herrar Västerås
49 Ida Englund Damer Västerås
50 Carl Eriksson Herrar Västerås
48 Malin Lindström Damer Västerås
47 Emelie Condén Springmaskarna Damer Västerås
46 Kajsa Meyer Damer Spånga
45 Erica Karlsson Damer Västerås
43 Caroline Lundkvist Damer Västerås
44 Lars Elofsson Herrar Västerås
42 Jenny Ericson Damer Västerås
40 Rolf Aleslöv Herrar Mjölby
41 Marianne Aleslöv Damer Mjölby
39 Monika Jakobsson Damer Bromma
38 Birgitta Isaksson Västerås SOK Damer Västerås
37 Kadi Palm Damer Västerås
35 Elin Wallen Damer Västerås
36 Eva Karlsson Damer Västerås
34 Isak Norén Herrar Skultuna
33 Jenny Aho Damer Hallathammar
32 Frida Karlsson Damer Strängnäs
31 Emma Enghamre Damer Västerås
28 Petrea Victorin Damer Bromma
29 Zebastian Victorin Herrar BROMMA
30 Christoffer Kihlström Herrar Bromma
24 Paula Kirkegaard Vindöfamiljen Damer BROMMA
25 Thomas Kirkegaard Vindöfamiljen Herrar BROMMA
26 Leon Kirkegaard Vindöfamiljen Herrar BROMMA
27 Noel Kirkegaard Vindöfamiljen Herrar BROMMA
23 Linnea Lorinder Damer Bromma
22 Elin Dahlin Himmeta IF Damer Köping
21 Christian Davén Herrar Västerås
20 Karin Wideslätt Happy Training by MKA Damer Västerås
16 Annica Hallström Happy Training by MKA Damer Västerås
17 Maria Karlbom Andersson Happy Training by MKA Damer Västerås
18 Camilla Nicolaides Happy Training by MKA Damer Västerås
19 Linda Mellbin Happy Training by MKA Damer Västerås
14 Malin Jonsson Damer Sala
15 Nathalie Jonsson Damer Sala
13 Carina Sandström Happy Training by MKA Damer Västerås
12 Jessica Abrahamsson Damer Västerås
11 Ellinore Thor Runacademy Damer Västerås
10 Agneta Emmoth Damer Västerås
9 Anna Ahrborn Västerås fight club Damer Västerås
8 Linn Danielsson Damer Västerås
7 Anna von Heideken Damer Kolbäck
5 Jeanett Klingtoft Damer Västerås
6 Christer Klingtoft Herrar Västerås
4 Lena Holm Västerås Fight club Damer Västerås
3 Eva Adolfsson Damer Västerås
2 Christian Lombardi Herrar Västerås
1 Emma Sjöberg Romfartuna GIF Damer Västerås

12K

Startnummer Namn Klubb Startgrupp Klass Ort Födelseår
386 Carina Bengtsson Damer Vänge
385 Karl Avedal Runacademy IF Herrar Kvicksund
384 Therese Alm Damer Västerås
383 Joakim Nordin Herrar Västerås
382 Anders Hermansson Herrar Västerås
381 Jakob Schartau Esplanadens Elit Herrar Västerås
380 Jenny Pettersson Damer Uppsala
379 Malin Lindberg Damer Västerås
378 Tobias Johansson Herrar Solna
377 Sofia Lindgren Damer Hägersten
376 Jacob Andersson Herrar Västerås
375 Darko Irebo Herrar Norrköping
374 Lillemor Lindell Fläskbalettens IF Damer Köping
372 Anna Nilsson Damer Bromma
373 Annika Berg Damer Ludvika
371 John Åkerlund Herrar Åkersberga
369 Maria Hallner Västerås Damer västerås
370 Lisa Martisson Västerås Damer västerås
367 Stina Karnlind Damer Göteborg
368 Jonas Kurol Herrar Göteborg
365 Anna Norstedt LF Starkare Snabbare Smidigare Damer Västerås
366 Anders Bratås LF Starkare Snabbare Smidigare Herrar Västerås
363 Marit Gorvy The Gorvy Bunch Damer Uppsala
364 Dylan Gorvy The Gorvy Bunch Herrar Uppsala
361 Niclas Gustafsson Herrar Gnesta
362 Veronica Gustafsson Damer Gnesta
359 Magnus Öhling OK TOR Herrar Kvicksund
360 Susanne Modig S3 Damer Västerås
358 Vilja Grytfot Lonesome Runners Damer Insjön
357 Maria Lindström Damer Västerås
356 Gustav Wredh Frösunda SK Herrar Västerås
355 Erik Johannesson Herrar Västerås
354 Eva Willer Västerås Damer Västerås
353 Daniel Dahlström Herrar Västerås
352 Kristoffer Skoglund Cool Runnings Herrar Ekerö
351 Malin Hellström Damer Katrineholm
350 Arne Andersson Herrar Västerås
349 Marcus Lindeback Herrar Västerås
348 Erik Johnsson Järfälla Alpina Herrar Solna
347 Alexander Schnelzer Westeros Trail Running Society Herrar Västerås
346 Susanne Wall Runacademy IF Damer VÄSTERÅS
345 Anders Eller Herrar Västerås
344 Åsa Malmborg Damer Järfälla
342 Anna Cullander Damer Åkersberga
343 Patrik Cullander Herrar Åkersberga
341 Pontus Persson Herrar Eskilstuna
340 Kristofer Thiel Due-Boje Herrar Västerås
339 Annica Borgerud Kjellsson Damer Västerås
338 Robin Grundvall Herrar Västerås
337 Therese Hultman Damer Örebro
335 Linda Svenningsson Damer Järfälla
336 Andreas Svenningsson Herrar Järfälla
334 Anna-Lena Nilsson Damer Västerås
332 kimmo Väisänen SAIK Herrar Skultuna
333 Helena Väisänen SAIK Damer Skultuna
330 Eva Forslund Damer Stockholm
331 Linda Malmkvist Damer Stockholm
328 Annika Thunberg Damer Västerås
329 Stefan Alfredsson Herrar Västerås
327 Erik Asph Hennerdal Herrar Västerås
326 Rasmus Sundström Brunanden Herrar eskilstuna
325 Simon Fernros Herrar Sala
323 Henriette Boethius HatiHati Damer Stockholm
324 Lars Sjödin HatiHati Herrar Stockholm
322 kristian lampo västerås friidrott Herrar västerås
321 Kent Skogsund Västerås Skidklubb Herrar Hallstahammar
320 Bodil Karlsson Damer MAriehamn Åland
319 Emma Lundin Västerås löparklubb Damer Västerås
318 Robert Messing WTRS Herrar Hallstahammar
317 Tobias Kantor Unruly Runners Herrar Västerås
316 Erika Linder Unruly Runners Damer Västerås
315 Ingela Lagerkvist Damer VÄSTERÅS
313 Anna Hedström Damer Stockholm
314 Per Johnsson Herrar Stockholm
312 Elena Tomás-Aparicio Damer Västerås
311 Marina Fovér Damer Uppsala
309 Mia Tomczak Damer Västerås
310 Evelina Ledin Damer Västerås
308 Frida Arvidsson Svenska Downföreningen Damer Västerås
307 Jörgen Odh Team Lennie Herrar Västerås
306 Annakarin Österlund Damer Västerås
304 Pär Blid Försvarsmakten Herrar STOCKHOLM
305 Carolina Blid Damer JÄRFÄLLA
303 Mikael Suvero Congere It-konsult Herrar Västerås
302 Björn Marquelli Electrolux IF Herrar Västerås
301 Rikard Dahl Hovsta IF Herrar Örebro
300 Torbjörn Hedevärn Herrar Västerås
299 Linnea Jonze Damer Årsta
298 Maria Wicksell Enköping Damer Enköping
297 Anders Boqvist ABB IF Herrar Kolbäck
296 Annika Lundeberg Damer Västerås
295 Joakim Isaksson Team Directlarm Bergslagen Herrar Västerås
294 Ingrid Selmeryd Springmaskarna Damer Västerås
293 Catharina Cicek Springmaskarna Damer Västerås
292 Sanna Vingehag Ekokul på hjul Damer Västerås
290 Jimmy Pettersson Herrar Köping
291 Henrik Pettersson Herrar köping
288 Karolina Wichman Damer Vällingby
289 James Jarrett Herrar Vällingby
287 Moa Svensson Damer Västerås
286 Ola Söderlund Herrar Västerås
283 Annicka Näsström Damer Sala
284 Abed Jazzar Herrar Sala
285 Johanna Haglund Damer Sala
281 Alexandra Roupé Damer Huddinge
282 Kristoffer Roupé Herrar Huddinge
280 Henrik Svensson Lokomotiv Gäddeholm Herrar Västerås
279 Mia Johansson Grimm 5 Damer Västerås
278 Erik Stenström Herrar Västerås
275 Liselotte Aleslöv Damer Arboga
276 Paul Deighton Herrar Västerås
277 Charlotte Deighton Damer Västerås
274 Ina Barkskog Damer Västerås
273 Jennie Lind Träningsframgång i Järfälla Damer JÄRFÄLLA
272 Petra Bryntse Mälarö SOK Damer Stenhamra
271 Anton Svensson - Herrar Västerås
270 Lars-Erik Larsson Herrar Skultuna
269 Martin Johansson Herrar Örebro
268 Simon Johansson Herrar Sala
267 Daniel Hermansson Herrar Västerås
266 Marit Norén Damer Skultuna
265 Therese Nilsson Damer Västerås
264 Maja Bock N/A Damer Karlskoga
263 Andreas Hornwall Herrar Västerås
262 Elisabeth Forssen Team Nordic Trail Damer Järfälla
261 Jenny Enebro Damer Sala
260 Sara Drew Damer Skultuna
259 Pia Sundelin Vegan Runners ik Damer Avesta
258 Christian Reinmar Herrar Uppsala
256 Erika Lantz No Limits Tour Damer Täby
257 Engla Sadarangani No Limits Tour Damer Bromma
255 Maria Enebjörk Damer VÄSTERÅS
254 Fredrik Abrahamsson Herrar Västerås
253 Anna Aldén WTRS Damer Västerås
252 Joanna Rothman Damer Falun
251 Andreas Fernros Herrar Salbohed
250 Kristina Lifberg Rabo Runners Damer Sala
249 Maria Fasthamre Rabo Runners Damer Västerås
248 Johannes Verstegen Herrar Enköping
247 Stina Vedberg Rabo Runners Damer Sala
246 Sara Berglind Na Damer Sala
245 Julia Viertel Västerås SOK Damer Västerås
244 Ellin-Kristina Hillert Damer Stockholm
243 Yasmin Helmersson Damer Västerås
241 Pia Andersson Damer Västerås
242 Malin Allden Damer Västerås
239 Henrik Andersson Herrar Västerås
240 Therese Berlin Damer Västerås
237 Daniel Mansour Västerås Herrar Västerås
238 Per Sundeck Västerås Herrar Västerås
235 Tomas Ek NTC Norrköping Herrar Söderköping
236 Karin Ek NTC Norrköping Damer Söderköping
234 Liia Mörd Runacademy Damer Västerås
232 IA Kårstam Winstons vänner Damer Västerås
233 Joakim Vikblad Winstons vänner Herrar Västerås
231 Agneta Nilsson Damer Västerås
230 Viveka Lundström Damer Västerås
229 Noa Carlsson Åsunda IF Herrar Enköping
228 Susanna Hansen Damer Västerås
227 Erik Nähr Herrar Västerås
226 Conny Brink Herrar Hallstahammar
225 Anna Viero Lonesome runners Damer Västerås
223 Tanja Viberg Damer Västerås
224 Jimmy Viberg Herrar Västerås
221 Lina Andersson Damer Västerås
222 Kent Andersson Herrar Västerås
220 Susanna Dahlberg Lonesome Runners Damer Västerås
219 Jimmy Lindvall Herrar Västerås
218 Caroline Persson Damer Västerås
217 Madeleine Bernström Westridge athletes Damer Västerås
215 Catharina Ihrsén Damer FJÄRDHUNDRA
216 Anki Weibull Damer FJÄRDHUNDRA
214 Emma Berlin Damer Eskilstuna
212 Malin Damm Västerås Damer Västerås
213 Malin Welen Köping-Kolsva OK Damer Västerås
211 Christian Jonsson WTRS Herrar Västerås
210 Lisa Granström Bergslöparna Damer Västerås
209 Jenna Kurikkala Allmogen Damer Västerås
208 Pär Holmer Herrar Västerås
205 Henrik Reimerth Herrar Västerås
206 Daniel Wickström Herrar Västerås
207 Anna Wickström Damer Västerås
204 Mia Andersson Damer Västerås
202 Stephanie Forsberg Damer Västerås
203 Ulrika Ekengren Allen Damer Västerås
201 Mona Uppsten Damer Enköping
200 Madeleine Lahti Enköping AIF Damer Enköping

25K

Startnummer Namn Klubb Startgrupp Klass Ort Födelseår
708 Anna Norrbom Sala OK Damer Sala
707 Karin Hermansson Damer Västerås
706 Hampus Lundell ABB IF Herrar Borlänge
705 Olle Söderström Herrar Hägersten
704 Carolina Lundh Damer Västerås
703 Patrik Borg Herrar Västerås
702 Olov Gohde Dalaporten Running Team Herrar Västerås
701 Tobias Källberg Sala Stigsmygare Herrar Sala
700 Stefanie Heinig Damer Värmdö
699 Katarina Bonetti Damer Västerås
698 Andreas Klevstig MestUte Multisport Herrar Skogstorp
697 Thorvaldur Jochumsson Herrar Västerås
696 Johan Karlsson MestUte Multisport Herrar Eskilstuna
695 Gunilla Axelsson Uppsala LK Damer Uppsala
693 Kristin Svensson Västerfärnebo AIK Damer Salbohed
694 Johan Gustafsson Västerfärnebo AIK Herrar Salbohed
692 Kristoffer Höglander Herrar Ransta
691 Erik Eneroth Herrar Bromma
689 Sebastian Hollaus G4 Herrar VÄSTERÅS
690 Fredrik Lundgren G4 Herrar Västerås
688 Annica Gustafsson Länna Löp & CK Damer Strängnäs
687 Torbjörn Larsson Montoyas Herrar Västerås
685 Dan Sundberg Hagunda IF Herrar Vänge
686 Roger Carlsson Västerås LK Herrar VÄSTERÅS
684 Regina Tunebrant Damer Västerås
683 Marie Dahlin Damer Västerås
682 Camilla Russell Uppsala LK Damer Uppsala
681 Rikard Jareholm IFK sala Herrar Sala
680 Karl Forslin Röjdyk IF Herrar Västerås
679 Mikael Damsgaard Herrar Västerås
678 Maria Kumpula Kungsör sk Damer Hallstahammar
676 Cristina Hedlund Vandrarringen Damer Västerås
677 Robert Mikkelsen Vandrarringen Herrar Västerås
675 Lotta Andersson Sweden Runners Damer Falun
674 Christian Seeger Uppsala LK Herrar Uppsala
673 Magnus Berglund Gryta Runners Herrar Västerås
672 Ana Diez TNT Damer Järfälla
671 Linda Wiklund Damer Västerås
670 Camilla Älvegran Västerås sok Damer Västerås
669 Emelie Lilliefeldt Team Nordic Trail Damer Solna
668 Kjell Erikson Strängnäs-Malmby OL Herrar Strängnäs
666 Lilja Fredrikson Run Deep Damer Årsta
665 Åsa Wilén Damer Täby
664 Henrik Sandén Strängnäs Löparklubb Herrar Strängnäs
663 Anders Käll Järfälla Herrar Järfälla
662 Ida Pihl Skog Uppsala LK Damer Uppsala
661 Daniel Billström WTRS Herrar Västerås
660 Max Käll Marginalen Herrar Bromma
659 Peter Lindfors Wtrs Herrar Västerås
658 Emma Fahrman Damer Västerås
657 Jenni Puroila Damer Djursholm
656 Ola Nygren IK Livsnerven Herrar Västerås
655 Ann Braneby Damer Västerås
654 Carl-Johan Sandvik Lonesome Runners Herrar Västerås
653 christian ellström Herrar Västerås
652 Elin Larsson Damer Fjärdhundra
651 David Westöö Herrar Västerås
650 Eva Ode Västerås SOK Damer Västerås
649 Marcus Willer Västerås LK Herrar Västerås
648 Sara Widar Damer Västerås
647 Marie Asph Hennerdal Damer Västerås
646 Robert Svallin Herrar Västerås
644 Jenny Lodin Damer Eskilstuna
645 Jessica Mattsson Damer Alunda
643 Daniel Eklund - Herrar Heby
642 Ylva Helmersson Ingen Damer Kolbäck
641 Mikael Engbom Herrar Västerås
640 Björn Sandvall Weakend Action Runners Herrar VÄSTERÅS
639 Annika Aspholm Damer Hammarland
638 Magnus Ulfves Västerås Herrar Västerås
637 Jesper Nordström Herrar Örebro
667 Kristine Wallman Damer Vällingby
635 Sophia Miracolo Intaba Trail Damer Yxlan
636 Michael Miracolo Intaba Trail Herrar Yxlan
634 Veronica Adlerteg Damer Västerås
633 Stefan Andersson Happy Training by MKA Herrar Västerås
632 Joakim Berggren Östhammar FI Herrar Västerås
631 Sebastian Andersson Herrar Karlstad
630 Matts Gunnarsson Runacademy IF Herrar Västerås
629 Malin Cederth Wahlström Runacademy IF Damer Bromma
628 Christian Lindquist WTRS Herrar Västerås
626 Annicka Istemo Vallsta SK Damer Spånga
627 Roger Tjernström IF Skansen Herrar Spånga
625 Helena Eriksson Damer Stockholm
624 Tobias Bäckman Team Shortcut Herrar Västerås
623 Ida Wallström Westeros Trail Running Damer Västerås
622 Therese Olsson Damer 72355
621 Anna Harryson Profengy Sports Damer Eskilstuna
620 Anna Palmborg Brudpiga RK Damer Leksand
619 Mikael Andersson Herrar Uppsala
618 Anders Olsson Gryta Runners Herrar Västerås
617 Olle Spove Västerås CK Herrar Västerås
616 Anders Olby Herrar Västerås
615 Göran Paulsson WTRS Herrar Västerås
614 Stefan Sjöåsen #teamsjöåsen Herrar SURAHAMMAR
613 Tina Sendlhofer Damer Johanneshov
612 Tomas Haraldsson Herrar Ingaro
611 Pär Hansson Herrar Järna
610 Anna Hård af Segerstad Damer Västerås
609 Johan Backlund Herrar Västerås
608 Billy Eriksson NBG Herrar Lillkyrka
606 Peter Kanth Grimm 5 Herrar Västerås
607 Hassan Azimi Grimm 5 Herrar Surahammar
605 fredrik hedström Rebox Herrar västerås
604 Antoine Claisse Herrar Västerås
603 Mats-Åke Isaksson Västerås SOK0 Herrar Västerås
602 Helen Kärrholmen Strängnäs löparklubb Damer Strängnäs
601 Harri Luukko Herrar Flen
600 Stefan Hedlund Herrar Eskilstuna
599 Tommy Bryntse Mälarö SOK Herrar Stenhamra
598 Joakim Lundgren Herrar Örebro
597 Per Kunkell VLK Herrar Västerås
596 Mattias Krüger Herrar Västerås
595 Caroline Tshiabu Runacademy Damer VÄSTERÅS
594 Glenn Furunäs Intersport Herrar Västerås
593 Linda Hörnskog Damer Sala
592 Barry Gibney VLK Herrar Västerås
591 Anna Fischer Team Nordic Trail Damer Vallentuna
590 Mathias Bäckström WTRS Herrar Västerås
589 Johan Sahlgren Knubbiga knuttar Herrar Strömsholm
588 Tobias Sahlgren Knubbiga Knuttar Herrar Strömsholm
587 Victoria Zeeck Damer Västerås
586 Tobias Björkbacka Herrar Uppsala
585 Lillemor Bock N/A Damer Karlskoga
584 Sofie Hellsing Team Nordic Trail Damer Upplands Väsby
583 Titti Johansson Damer Skultuna
582 Henrik Ringels Herrar Västerås
581 Emma Swärdh Team Nordic Trail Damer Tyresö
580 Anders Hellstrand Herrar Vällingby
579 Tina Horppu TNT Damer Vällingby
578 Charlotta Wingård Damer Västerås
577 Palermo Paolo WESTEROS TRAIL RUNNING SOCIETY Herrar VÄSTERÅS
576 Alexander Blomkvist Herrar Västerås
575 Karin Schartau Skultuna AIK Damer Skultuna
572 Therése Flemström Löpligan Karlskoga Damer Karlskoga
573 Filip Axman Team Axman Herrar Västerås
574 Malin Axman Team Axman Damer Västerås
571 Henrik Westman WTRS Herrar Västerås
570 Jon-Emil Blomstedt HMB Elit Herrar Västerås
569 Daniel Andersson Kungsby Hagar Trail Herrar Västerås
566 Anna Engström Meyer Damer Spånga
567 André Meyer Herrar Spånga
568 Patrik Meyer Herrar Spånga
562 Jesper Niland Niland Future Herrar Vaxholm
563 Lotta Niland Niland Future Damer Vaxholm
564 Gustav Niland Niland Future Herrar Vaxholm
565 Lina Niland Niland Future Damer Vaxholm
560 Elin Sjöström Running with scissors! Damer Västerås
561 Björn Löfvendahl Running with scissors! Herrar Västerås
559 Jonas Brönmark Running with scissors! Herrar Västerås
558 Alexander Bertilsson Västerås kanotförening Herrar Västerås
557 Robert Gustafson Herrar Vaesteraas
556 Magnus Ulaner Herrar Stockholm
555 Jonas Rydell Herrar Västerås
554 Rasmus Tordell Herrar Falun
553 Alexandru Calinoiu Club Sportiv Comunitar Sibiu Herrar Sibiu, Romania
552 Marcus Fasthamre Rabo Runners Herrar Västerås
551 Linda Boija Damer Västerås
550 Linus Nordström Rabo Runners Herrar Sala
549 Roger Rönnberg ABB IF Herrar Västerås
548 Christopher Lawrence Charles Triola Herrar Stockholm
547 Niklas Jörgensen Uponor Herrar Västerås
546 Josef Bly Runacademy IF Herrar Västerås
545 Ida Sternbro Damer Västerås
544 Christian Simonsson Shinkansen Runners Herrar Västerås
543 Andrée Wähl Shinkansen Runners Herrar Västerås
542 Henrik Wester Herrar Västerås
540 Stelios Eriksson Herrar Västerås
541 Anders Rudolf Running Rudde Herrar Västerås
539 Peter Rydqvist Herrar Västerås
538 Anders Zakrisson IFK Sala Herrar Sala
537 Per Kjellberg Herrar Västerås
536 Ian Bird-Radolovic Herrar Västerås
535 david wikström Västerås CK Herrar VÄSTERÅS
534 Kalle Skog Herrar Västerås
533 Maria Strömqvist Damer Västerås
532 Staffan Engström Långfambaken LK Herrar Västerås
531 Magnus Steiner Runacademy Herrar Västerås
530 Fabian Sagstrom Enköpings AIF Herrar Enköping
529 Maria Ekelund Damer Upplands Väsby
528 Niklas Pettersson EAI Enköpings allmänna idrottsförening Herrar Enköping
527 Marcus Lundmark Herrar Årsta
526 Oscar Olovsson Herrar Västerås
525 Maria Carlsson Aktivitus Sports Club Damer Göteborg
524 Mattias Arbin Herrar Västerås
523 Martin Emmesjö Herrar Västerås
521 Emma Johansson DNF 5K Damer Västerås
522 Fredrik Tuvesson DNF 5K Herrar Västerås
520 Per Willför TB Trailrunners Herrar Västerås
519 Therése Ahlén Damer Västerås
518 Annika Back Team Nordic Trail Damer Stockholm
514 Anna Malmeström Brandprojektering AB Damer Västerås
515 Marcus Wadsten Brandprojektering AB Herrar Västerås
516 Alexander Alniemi Brandprojektering AB Herrar Västerås
517 Rickard Leander Brandprojektering AB Herrar Västerås
513 Janne Hedman Herrar Västerås
512 Fredrik Ölvebo Bergslöparna Herrar Västerås
511 Dennis Persson Herrar Hallstahammar
510 Maja Kallinki Damer Västerås
509 Jonas Welander Montoyas Herrar Västerås
508 Daniel Nolkrantz Barkarö Herrar Västerås
507 Mikael Wickman Hallstahammar Herrar Hallstahammar
506 Filip Öberg Allmogen Herrar Västerås
505 Niklas Westerberg Herrar Västerås
503 Kristian Larsson Västerås LK Herrar Västerås
504 Niklas Löfstrand IFK Sala Herrar Sala
502 Regina Reuter Damer Västerås
500 Mattias Lindevall Gryta Runners Herrar Västerås
501 Ann Lindevall Gryta Runners Damer Västerås

50K

Startnummer Namn Klubb Startgrupp Klass Ort Födelseår
847 William Linnefell Herrar Västerås
846 Elin Genneby IFK Sala Damer Västerås
844 Simon Karlsson Ärla IF Herrar Strangnas
845 Camilla Bloss Ärla IF Damer Strangnas
843 Sara-Lena Stolt Damer Västerås
842 Mats Söder Kristinehamn Multisport Herrar Strängnäs
841 Anna-Maria Harstad Avesta Damer Avesta
840 Anders Älvegran Västerås sok Herrar Västerås
839 Sofia Eriksson Strängnäs löparklubb Damer Strängnäs
838 Anna Lindgren Dalaporten OL Damer Krylbo
837 Annica Norman Dalaporten OL Damer Avesta
836 Svante Knutsson Herrar Västerås
835 Erik Hägglund Herrar Västerås
834 Kristofer Gamstedt WTRS Herrar Västerås
833 Mikael Klaesson Team Nordic Trail Trosa Herrar Trosa
832 Antoine Bellec Herrar Uppsala
831 Mikael Jonsson Västerås LK Herrar Västerås
830 Patrik Isaksson Spring för livet Herrar Västerås
829 Daniel Andersson Järbo IF Skidor Herrar Grillby
828 Johan Lövdal Team Nordic Trail Norrköping Herrar Norrköping
827 Mårten Edh Run Deep Herrar Brösarp
826 David Tingström Westeros Trailrunning Society Herrar Västerås
825 Adrian Andersson IS Göta Herrar Helsingborg
824 Ulf Haglund SK Skinnsberg Herrar Västerås
823 Peter Andersson VLK Herrar Västerås
822 Magnus Näsmark Umara Sports Club Herrar Lidingö
821 Daniel Ek Västerås Herrar Västerås
820 Mikael Björkbacka CityWolf SC Herrar Strömsholm
819 Elin Tengbert Westeros trail running society Damer Västerås
818 Mattias Knabäck Herrar VÄSTERÅS
817 Costin Morariu C.S. Alternative TM Herrar Stockholm
816 Samuel Widell Herrar Västerås
815 Martin Staf Västerås Herrar Västerås
814 Matthias Holmstedt Herrar Västerås
813 Thomas Adlerteg wtrs Herrar Västerås
812 Erik Larsson ICA Team Ultra Herrar Surahammar
811 Axel Dahlin WTRS Herrar Västerås
810 Håkan Carlsson Västerås LK Herrar Uppsala
809 Andreas Stenberg Herrar VÄSTERÅS
808 Nikolaj Stråldal Enköpings AIF Herrar Enköping
807 Fredrik Sellin Västerås
806 Linus Lyckehult Team Rehab Herrar Västerås
805 Anna Andersson Damer Västerås
804 Örjan Bolin VLK Herrar Västerås
803 Henrik Hellberg Solna Herrar Solna
802 Mark Tulin Herrar Västerås
801 Pontus Hammarström Herrar Västerås
800 Göran Palmgren VLK Herrar Västerås

Barnens Slottsprint

Namn Klubb Startgrupp Klass Ort Födelseår
Oskar N.B Team Shortcut 1800 meter, 10-12 år Västerås
Vidar Lundholm 600 meter, 0-7 år Västerås
Celine Vindelstam 600 meter, 0-7 år Västerås
Viola Vindelstam 600 meter, 0-7 år Västerås
Annie Westermark 1200 meter, 8-9 år Västerås
Ludvig Piper - 1200 meter, 8-9 år VÄSTERÅS
Isak Balsner 600 meter, 0-7 år Västerås
Malte Granström Bergslöparna 1800 meter, 10-12 år Västerås
Albin Sandin 600 meter, 0-7 år Västerås
August Lorenzson 600 meter, 0-7 år Västerås
Katie Botold Gibney Västerås friidrottsklubb 600 meter, 0-7 år Västerås
Kevin Botold Gibney Västerås friidrottsklubb 1200 meter, 8-9 år Västerås
Sofia Gustafsson 1200 meter, 8-9 år Gnesta
Signe Liljegren 600 meter, 0-7 år Västerås
Oscar Liljegren 600 meter, 0-7 år Västerås
Eric Eller 1200 meter, 8-9 år Västerås
Astrid Eller 1200 meter, 8-9 år Västerås
Simon Vera WTRS 1800 meter, 10-12 år Västerås
Nils Due-Boje 1200 meter, 8-9 år Västerås
Olle Due-Boje 600 meter, 0-7 år Västerås
Johannes Kjellsson 1800 meter, 10-12 år Västerås
Frida Arenvang Wedevågs IF 1800 meter, 10-12 år Lindesberg
Sonja Hultman 600 meter, 0-7 år Örebro
Nova Fernros 600 meter, 0-7 år Sala
Theo Fernros 600 meter, 0-7 år Sala
Tyra Ulfves Västerås 600 meter, 0-7 år Västerås
Greta Jern 600 meter, 0-7 år Västerås
Ivar Jern 600 meter, 0-7 år Västerås
Maria Hedström-Tomas 1200 meter, 8-9 år Västerås
Elliot Isaksson 600 meter, 0-7 år Västerås
Freja Ekblad 600 meter, 0-7 år 72355
Joar Ekblad 600 meter, 0-7 år 72355
Ludvig Selmeryd 600 meter, 0-7 år Västerås
Maja Selmeryd 600 meter, 0-7 år Västerås
Saga Selmeryd 1200 meter, 8-9 år Västerås
Lovisa Mellgren Lindskär runners 1800 meter, 10-12 år Västerås
Gustaf Mellgren Lindskär runners 600 meter, 0-7 år Västerås
Leon Vingehag Ekokul på hjul 600 meter, 0-7 år Västerås
Celine Vingehag Ergonomicenter 1800 meter, 10-12 år Västerås
Maximilian Roupé 1200 meter, 8-9 år Huddinge
Malcolm Roupé 600 meter, 0-7 år Huddinge
Assar Stridaman-Lind 1200 meter, 8-9 år JÄRFÄLLA
Sally Drew 600 meter, 0-7 år Skultuna
Sebastian Drew 600 meter, 0-7 år Skultuna
Svante Lifberg/Magnusson Rabo Runners 600 meter, 0-7 år Sala
Victor Hallberg 1800 meter, 10-12 år Västerås
Viktor Fasthamre Rabo Runners 600 meter, 0-7 år Västerås
Ebba Fasthamre Rabo Runners 600 meter, 0-7 år Västerås
Vide Rågberger 600 meter, 0-7 år Västerås
Meja Vilén 600 meter, 0-7 år Enköping
Tuva Vilén 600 meter, 0-7 år Enköping
Isak Carlsson Åsunda IF 600 meter, 0-7 år Enköping
Olle Carlsson Åsunda IF 1800 meter, 10-12 år Enköping
Teodor Stråldal Åsunda IF 600 meter, 0-7 år Enköping
Idun Lyckehult 600 meter, 0-7 år Västerås
Minelle Malmgren Bergslöparna 1200 meter, 8-9 år Västerås
James Kallinki 600 meter, 0-7 år Västerås
Aron Lahti Enköpings AIF 600 meter, 0-7 år Enköping