Anmälda till Bocksten TrailRun 2019 - Bocksten TrailRun 5 km Avancerad sök

Namn Klubb Kön Ort Födelseår
Patrik Högström RSM Man Hovås 1982
Annika Bengtsson RSM Kvinna Hovås 1985
Olof Högström RSM Man Lindome 1945
Madelene Ahlström Frillesås Kvinna Frillesås 1983
Karin Olofsson Nösslinge Kvinna Skällinge 1984
Rebecka Jägryd Team Swempa Kvinna Långås 1987
Julia Wramling Läjet surf’n’run Kvinna Träslövsläge 1979
Gunnel Petersson Mölndal Kvinna Mölndal 1944
Lizette Andersson Björnen RC Kvinna Ullared 1985
Fanny Larsson Björnen RC Kvinna Falkenberg 1994
Emma Josefsson Björnen RC Kvinna Falkenberg 1991
Linn Korskulle Bocksten TrailRun Kvinna Varberg 2008
Edith Stråe Bocksten TrailRun Kvinna Varberg 2009
Malin Schlebusch Onsala Kvinna Onsala 1972
Filip Schälin Kongahälla AI Man Hisings Kärra 2004
Szabolcs Márton Johansfors Man Oskarström 1977
Beatrix Boda Johansfors Kvinna Oskarström 1978
Vilhelm Skärbäck Bocksten TrailRun Man Tvååker 2005
Matilda Skärbäck BTR Kvinna Tvååker 2008
Kaj Handzic Halmstad Aikidoklubb Man Slöinge 1985
Cecilia Larsson Varberg Kvinna Varberg 1982
Per Svensson Varberg Man Varberg 1979
Amanda Sideby Göteborg Majorna OK Kvinna Sävedalen 2009
Anders Gustafsson Medirum AB Man Kungsbacka 1969
Caroline Lundqvist Input interiör Kvinna Träslövsläge 1987
Tage Jernlid Hagryd Bikers Man Kullavik 2006
Sara Wikner Kungsbacka Kvinna Kungsbacka 1966
Anders Granelli Kungsbacka Man Kungsbacka 1965
Petra Lind Lerkil Kvinna Vallda 1976
Hans Andersson KIK Man Träslövsläge 1950
Claus Geertsen Præstøløberne Man Præstø 1962
Nina Borgelind Fjärås Kvinna Fjärås 1971
Anita Palmér Ulricehamns ok Kvinna Ulricehamn 1959
Marie Dahlen Ulricehamns OK Kvinna Ulricehamn 1982
Robin Devert V.Frölunda Man Västra Frölunda 1984
Emelie Devert V.Frölunda Kvinna Västra Frölunda 1985
Anna Lidhem-Antonsson ÅF Kvinna Varberg 1979
Annika Wintvik Falkenberg Kvinna Falkenberg 1977
Malte Palmér Ulricehamns OK Man Ulricehamn 2009
Helena Jönsson Broaryd swingers Kvinna Broaryd 1983
Malin Erlandsson Varberg Kvinna Varberg 1970
Frida Falk Forest Femmes Kvinna Västra Frölunda 1978
Maria Hildebrand Varberg Kvinna varberg 1974
Beata Åkerström IFK Skövde Skidklubb Kvinna Skövde 2006
Ola Åkerström IFK Skövde Skidklubb Man Skövde 1961
Anders Ljungblad Ringhals IF Man Ugglarp 1961
Jonas Wintvik falkenberg Man Falkenberg 1970
Saga Nidler Onsala Kvinna Onsala 2004
Jim Sjölin IK Dran Man Veddige 2008
Elise Sjölin IkDran Kvinna Veddige 2006
Mona Carlsson IkDran Kvinna Veddige 1956
Gunilla Ljungberg Göteborg Kvinna Göteborg 1964
Rosita Stomberg Billdal Kvinna Billdal 1968
Peter Andersson VATTENFALL IF Man Varberg 1973
AnnCatrin Helmersson Stark Mamma Kvinna Varberg 1982
Sofia Mattelin Team StarkMamma Kvinna Varberg 1982
Anita Almqvist Mölndal Kvinna Mölndal 1966
Therese Noborg Team StarkMamma Kvinna Varberg 1982
Susanna Kaasinen Getinge Kvinna Getinge 1977
Sjaunja Andersson Harplinge Kvinna Harplinge 1972
Anna Modigh Varberg Kvinna Varberg 1985
Ann Jönsson Tvååker Kvinna Tvååker 1955
Marie Åkerfeldt Varberg Kvinna Varberg 1986
Anna Kärrman Fyrstrandsbyns running ladies Kvinna Varberg 1986
Olle Börjesson Göteborg Man göteborg 2002
Martina Jisbrant Hönö Kvinna Hönö 1981
Helmi Rydell Hönö is Kvinna Hönö 2008
Elis Rydell Hönö is Man Hönö 2009
Jeanette Östling Varberg Kvinna Varberg 1974
Charlie Östling Varberg Man Varberg 2005
Malin Lövgren Borås Kvinna Borås 1992
Ida Oskarsson SOK Knallen Kvinna Göteborg 1992
Ann-Sofie Ölje Kärradal Kvinna Varberg 1968
Linn Sundin Varberg Kvinna Varberg 1980
Olof Sundin Varberg Man Varberg 2007
Gustav Sundin Varberg Man Varberg 2009
Johan Hellsten Åsa Man Åsa 1973
Emma Hellsten - Kvinna Åsa 1975
Mats Larsson Molla Man Ljung 1966
Alice Larsson Molla Kvinna Ljung 1997
Pernilla Larsson Team Snigel Kvinna Laholm 1973
Leonard Rietz Borås Man Borås 2007
Sofia Åsberg Team Stark Mamma Kvinna Varberg 1979
Vilbert Wilbert Västervik Man Västervik 1966
Göran Wallin Halmstad Man Halmstad 1966
Catharina Karlsson Värnamo Kvinna Värnamo 1995
Caroline Jacobsson Varberg Kvinna Varberg 1971
Karin Fritzon Varberg Kvinna Varberg 1966
Jessica Stadling Alingsås Kvinna Alingsås 1970
Matilda Andersson Varbergs brukshundklubb Kvinna Varberg 1997
Johanna Milding Göteborg Kvinna Göteborg 1991
Charlotte Bengtsson Tvååker Kvinna Tvååker 1975
Oliver Holtskog Hosle Man Hosle 2006
Gunnel Axelsson Ok Skogshjortarna Kvinna Alingsås 1956
Petra Holmberg Göteborg Kvinna Göteborg 1963
Elizabeth Alvarado Varberg Kvinna Varberg 1991
Stina Förster Varberg Kvinna Varberg 1984
Toni Demitz-Helin Birkastan Kvinna Stockholm 1966
Sara Johansson Ljung Kvinna Ljung 1988
Catrin Bäck Göteborg Kvinna Göteborg 1975
Julia Englund We will MEJC it! Kvinna Göteborg 1991
Eva Hjälmered We will MEJC it! Kvinna Varberg 1982
Erika Jönsson Agnes vänner Kvinna Göteborg 1991
Per Jeppson Agnes vänner Man Göteborg 1987
Lena Olsson Skällinge runners Kvinna Skällinge 1964
Per Erik Olsson Skällinge runners Man Skällinge 1957
Pernilla Ståhlbom Varberg Kvinna Varberg 1972
Johanna Brorsson Grimeton Kvinna GRIMETON 1979
Oliver Bergvall Kungsbacka Man Halmstad 1996
Emilia Perkman Kungsbacka Kvinna Kungsbacka 1996
Kristina Lundwall Varberg Kvinna Varberg 1963
Jakob Lundwall Varberg Man Varberg 1994
Joakim Isaksson GE-Sprinkler Man Väröbacka 1965
Tomas Andersson GE-Sprinkler Man Varöbacka 1963
Kenneth Sahlén GE-Sprinkler Man Väröbacka 1970
Daniel Gunnarsson GE-Sprinkler Man Väröbacka 1996
Jonas Andersson GE-Sprinkler Man Väröbacka 1962
Lars Svensson GE-Sprinkler Man Väröbacka 1963
Mikael Berntsson GE-Sprinkler Man Väröbacka 1968
Anders Larssson GE-Sprinkler Man Väröbacka 1976
Anders Svensson GE-Sprinkler Man Väröbacka 1977
Maria Richtoff Team Kuri Kvinna Eldsberga 1963
Maria Brask Bollebygd Kvinna Bollebygd 1978
Jonas Brask Bollebygd Man Bollebygd 1979
Lovisa Pettersson Fagered Kvinna Ullared 1990
Lena Wiberg Alingsås Kvinna Alingsås 1968
Sofia Jönsson Veddige ibk Kvinna Veddige 1990
Therese Frie Veddige IBK Kvinna Veddige 1979
Lina Åkerlind Veddige IBK Kvinna Varberg 1992
Malin Svensson Veddige IBK Kvinna Varberg 1985
Linn Petersson Broaryd Kvinna Broaryd 1994
Louise Olsson Torup Kvinna Torup 1992
Helena Stangenberg ByEek Kvinna Vallda 1982
Malin Ranner Johanneshov Kvinna Johanneshov 1981
Magnus Ranner Johannneshov Man Johanneshov 1979
Sara Nilsson Hällingsjö Kvinna Hällingsjö 1985
Christoffer Eek ByEek Man Frillesås 1983
Madelen Warenius Onsala Kvinna Onsala 1985
Katarina Eek Vallda Kvinna Vallda 1957
Pär Claesson Göinge trail/Varberg Man Varberg 1981
Johan Söderman Göinge Trail / Varberg Man Varberg 1984
Julia Dahlin Folkared Kvinna Långås 1986
weronica Källehult Timmervik Kvinna KODE 1962
Cecilia Johansson Falkenberg Kvinna Falkenberg 1974
Jeniffer Jernberg Falkenberg Kvinna Falkenberg 1977
Johan Nilson Skövde Man Skövde 1989
Lina Stadling Skövde Kvinna Skövde 1996
Marie Nilson Karlsborg Kvinna Karlsborg 1960
Charlott Persson Familjen Persson Kvinna Vällingby 1978
Elisabeth Johansson Falkenbergs Brukshundklubb Kvinna Falkenberg 1967
Tina Åkesson Kusthotellet Runners Kvinna Varberg 1985
Till anmälan för Bocksten TrailRun 5 km