Anmälda till Strömstadmilen 2024 Avancerad sök

10 km

Startnummer Namn Klubb Klass Födelseår
300 Hugo Norén Män 1996
301 Filippa Åberg Kvinnor 1997
299 Vidar Johansson Ullevi FK Män 1996
298 Jørn Espen Nilsen FIF Män 1989
297 Paul O'Callaghan Team O'Callaghan Män 40 1981
296 Gustav Algestrand Män 1994
295 Tove Cecilia Meyer Kommunala Kvinnors Bastuklubb Kvinnor 40 1983
294 Christian Sjöborg Män 40 1981
292 Levi Hermansson Chen Män 2010
293 Kevin Hermansson Män 1990
291 Leon Nordsäter Män 2002
290 Anette Frøyland Sats Kvinnor 50 1969
289 Niels Hellerud Halden SK Män 2000
288 Henrik Hansson Strömstad Löparklubb Män 1989
287 Anders Treekrem Ås IL Män 1993
286 Adam Wuilmart Strömstad Roddgymnasium Alumni Män 1997
285 Jens Bergerøy Ryssdal Män 2006
284 Knut Magne Furuheim Fredrikstad IF Män 60 1960
283 Annika Tjus Kvinnor 60 1964
282 Krister Olsson Män 50 1972
280 Martin Finne PwC BIL Män 1993
277 Mathea Rognerud Kvinnor 2001
279 Maria Louise Rognerud Kvinnor 1973
281 Oline Svendsen TTIF Kvinnor 2008
276 Robin Axelsson Män 1988
275 Jonas Simonsson Män 1978
274 Ida Finstad Kvinnor 40 1976
273 Øivind Høe Ryggejoggen Män 60 1960
272 Olle Thegeby Män 60 1952
271 Mathias Karlsen Skogens Kongler Män 1991
270 Tonje Birkelid Kvinnor 1999
269 Niklas Antonsson Män 1987
268 Helena Ivarsson Kvinnor 1985
267 Isak Broden Män 2003
266 Mari Buckholm BB CK Kvinnor 1988
265 Pontus Berg Män 1999
263 Viktor Danielsson IK Stern Män 1989
264 Therese Granelli IK Stern Kvinnor 1990
262 Herman Degselius Fredrikshofs FIF Män 50 1973
261 Pontus Gravander Dinglegymnasiet Män 1997
260 Sebbe Forsgren Team Lizzan Män 1987
259 Åsmund Breie Norconsult BIL Män 1997
258 Zandra Martinsen Haslum IL Kvinnor 2001
256 Caroline Pettersson Kvinnor 1998
257 Reimer Johansson IFK Strömstad Män 60 1958
254 Petter Sølna Heming IL Män 1999
253 Tom Ljosåk Prosjektmester Kings Män 50 1973
255 Fredrik Aulie Ullerøy Män 1991
252 Markus Svedin Uddevalla SK Män 1999
251 Lars Rishøi Män 60 1964
250 Marte Råkil Kvinnor 1999
249 Jonas Brynhildsen Monelid IF Män 1998
248 Björn Ekelund Män 40 1980
247 Fredrik Porsö Lindgren IKHP Män 40 1983
246 Göran Eliasson Män 40 1979
245 Alfred Olsen Bäckefors Män 60 1945
242 Marte Sletten Bergsland Trøsken IL Kvinnor 1999
244 Andreas Bergsland Trøsken IL / Team Swenor Män 2001
241 Anton Palmhagen Lizette's pacer Män 1993
240 Johanna Linsten Kvinnor 1999
239 Roberth Thelin Strömstads räddningstjänst Män 50 1973
238 Pontus Fjällman Hälle if Män 1990
237 Linn Söderholm Sävedalens AIK Kvinnor 1996
235 Arthur Båtta Män 2013
236 Rikard Båtta Män 1979
234 Jacob Nielsen Vänersborgs AIK Män 1989
233 Per Rosén IK Uven Män 40 1980
232 Emanuel Olsson GKN Aerospace Män 50 1968
231 Ulrika Nyström LK TV88 Kvinnor 50 1969
230 Emil Stahl Sävedalens AIK Män 1986
226 Lars Allgot Statnett Män 60 1958
228 Sharmila Allgot Hällestrand/Jutul Kvinnor 50 1974
229 Allgot Erik Veidekke Män 60 1963
225 Erik Åkerström Herrestad AIF Män 1989
224 Robert Alexandersson Hälle IF Män 1990
223 Per-kåre Sortevik Gjerpen IF / team bessefar Män 50 1965
222 Julius Hofberg Halden Padelklubb Män 2007
221 Stine Larsen Løpegruppa Re-Joggen Kvinnor 40 1982
220 Arve Øverli Team Høgane Män 50 1969
218 Teodor Tomter Liland Män 1989
219 Eliana Andersen Kvinnor 1990
217 Guro Svendsen Kvinnor 1997
216 Marcus Lindberg Lerums friidrott Män 40 1983
215 Oskar Mathisen Män 1989
214 Pekka Saarinen Hälle IF Män 60 1961
213 Isa Sandic LK TV88 Kvinnor 50 1974
212 Martin Stjern Stenungsunds Friidrott Män 50 1967
211 Kristofer Thörnqvist Män 40 1980
210 Daniel Nordsten Män 1990
209 Andreas Claesson Män 40 1980
208 Petter Buckholm Strömstad Löparklubb Män 1985
207 Snorre Frydenlund Equinor BIL Oslo Män 60 1963
206 Oscar Björk Män 1994
205 Jan Olav Rive Sarpsborg Män 50 1973
204 Eleonor Öström IF Kville Kvinnor 60 1959
203 Maria Bunes Kvinnor 40 1982
201 Thor-Martin Frøyland Män 1992
202 Svein Gundersen Män 1971
200 Rune Ekberg Eds SK Män 60 1959
199 Lars Vigar Martin Drabløs Aas Maersk Løpeklubb Män 1996
198 Håvar Brevik Team Negativ Split Män 60 1963
197 Håkan Fransson Strömstad Löparklubb Män 1974
196 Leif Johansson Strömstad Löparklubb Män 60 1960
195 Troy Nordmark Vänerman Män 2012
194 Terese Lomgård IF Friskis & Svettis Strömstad Kvinnor 40 1980
193 Anders Haslie Vestby Män 40 1982
192 Viktor Trygg IFK Strömstad Män 1985
191 Bendik Eliassen Halden SK Män 2001
189 Malin Halvorsen Runners High Sthlm Kvinnor 1990
190 Ulf Halvorsen Tjörns BK Män 60 1955
188 Nils Jonsson IF Malmö Löp Män 1985
187 Henric Törneland Män 40 1978
186 Rebecka Gross Strömstad Löparklubb Kvinnor 1993
185 Ossian Kempe Daftöland Män 2010
184 Marcus Stoor Män 1990
183 Patricia Aliaga Kvinnor 50 1974
182 Walter Pariona Män 40 1979
177 Amanda Malnes Kvinnor 1991
171 Adam Båtstedt Överby IBK Män 1995
172 Oskar Widen Överby IBK Män 1991
173 Wilgot Norgren Överby IBK Män 2003
174 Sebastian Olofsson Överby IBK Män 1990
175 John Zittorin Överby IBK Män 1991
176 Alfred Andersson Överby IBK Män 2008
170 Mikael Ekvall Strömstad Löparklubb Män 1989
169 Linda Karlsson Kjäll Strömstad Löparklubb Kvinnor 40 1981
168 Jonas Engebretsen Män 1993
167 Kim Aarli Larsen Skeid Män 60 1964
166 Margrethe Hellerud Kvinnor 1997
165 Pia Jonsson SISU Forshaga Kvinnor 50 1965
163 Emily von Mentzer Kvinnor 1996
164 Eriqa Larsson Kvinnor 2010
162 Morgan Dahl Män 40 1982
178 Mimi Hansson Kvinnor 1993
181 Andrii Andrii Män 1992
157 Anders Norling OI Svømming Masters Män 50 1971
159 Eirik F. Norling Ullevål Bandy Män 2004
161 Vetle F. Norling Nydalens Skiklub Män 2006
156 Ole Martin Brynthe Sparta Män 1990
155 Ingvild Brenne Andersen Kvinnor 1992
154 Erik Framme Hälle IF Män 50 1973
153 Erik Olsson Näsinge/Lommeland Champion Team Män 1987
152 Fredrik Jonasson Eustress löpning Män 1980
151 Mauno Korpela Strömstad löparklubb Män 60 1952
150 Rikard Johansson Män 1991
148 Dj Ipparthi Inte kopplad Män 1985
149 Viktoria Permanova Inte kopplad Kvinnor 1984
147 Sava Iancovici Solvikingarna Män 50 1974
146 Klas Adolfsson Borås Löparklubb Män 1972
145 Torstein Hermansen Råde IL Män 1988
144 Louise Alenbratt Kvinnor 2000
143 Guglielmo Cavinato Män 1996
142 Dan Cato Ellingsen Bjørnevatn IL Män 1988
141 Svante Lundgren Solvikingarna Män 50 1969
140 Andreas Rukke Norconsult BIL Män 1988
139 Sofie Lundin Lilla springklubben Kvinnor 1976
138 Tommy Trippestad Män 50 1971
137 Ole Herman Weel Män 1996
136 Emilie Fossumstuen Grøterud IK Spring Väst Kvinnor 1997
135 Gustav Grimstad Män 40 1980
133 Andreas Lilleby Karlsen Nexans BIL Män 1994
134 Eileen Hofgaard Intersport Halden Kvinnor 1996
132 Sven Kilander Sk Vidar Män 40 1977
131 Siri Bakke Moss skiklubb Kvinnor 60 1961
128 Bjørn Hasle Moss Ck Män 50 1971
130 Anne Signe Been Moss CK Kvinnor 50 1974
127 John Stadig Istrums SK Män 2006
124 Åsne Ulvestad Julseth Kvinnor 2007
126 Hallvard Julseth Män 50 1971
122 Robin Eriksson Män 1985
121 Rolf-Arne Halvorsen Sankthanshaugen løpeklubb / Nordea Män 50 1969
120 Harri Mäkinen IF Kville Män 60 1959
119 Felicia Andreasson Strömstad Löparklubb Kvinnor 1997
116 Peter Ström Män 60 1963
117 Maria Ström Kvinnor 50 1971
118 David Ström Män 1988
114 Beate Ødegård Kvinnor 1985
115 Jim Ødegård Män 1984
112 Tom Brendelökken Män 2009
113 Per Brendelökken Eghed AB Män 40 1975
110 Vincent Falk Trollhättans IF Friidrott Män 2009
111 Peter Strömberg Trollhättans IF Friidrott Män 50 1965
109 Fredrik Eklund Män 1992
107 Emelie Ottosson Toveks bil Kvinnor 1988
108 Hans-Olof Mattiasson Strömstad Löparklubb Män 60 1962
105 Therese Skattum Kvinnor 1987
106 Robert Bråten Män 1972
104 Hans Hogeland Män 1979
103 Johan Cato Strömstad Löparklubb Män 40 1976
102 Jens Ek Team Vestmarka Fleischer Finans Män 2001
101 Kari Clark Kvinnor 1989
99 Kristoffer Knudsrød Lyn ski Män 2000
100 Jørgen Thorud Lyn ski Män 2002
98 Stig Andersson Pilborn Uddevalla SK Män 60 1963
97 Kim Bredesen Vinasol ?? Män 1986
96 Henrik Wilhelmsen Strömstad Löparklubb Män 1992
95 Karl-Edvard Zetterberg Män 1998
93 Hugo Sjöde Lions Män 2009
94 Jimmy Voxek Falkenberg allstars Män 40 1976
92 Aleksander Dyrberg Ek Team Coop Män 1993
91 Kristian Adolfsson Borås Löparklubb Män 50 1974
90 Arne Iversen COWI Män 60 1960
89 Elias Rapp Västerås FK Män 1999
88 Sofia Långström Kvinnor 1990
87 Martina Kristoffersson Kvinnor 1997
86 Christian Åsberg Bovall Män 1964
85 Jonas Andersson edgewood.se Män 1975
84 Martin Schild Män 1991
83 Christian Furebotten Män 1987
82 Mikael Järleberg Män 40 1979
81 Ruben Almén Män 1985
80 Philip Rucinski Män 40 1983
79 Maria Schaeffer Kvinnor 40 1979
78 Christoffer Karo-solberg Män 1983
77 Christoffer Skaar Män 1995
76 Ted Lundgren Män 2005
75 Camilla Winther Kvinnor 40 1981
74 Svein Roger Fossum Ivrig.I.L Män 50 1966
73 Steinar Engemoen Vinasol?? Män 50 1970
72 Magnus Goksöyr Evidi Män 50 1967
71 Agnes Lindgren Kvinnor 1987
70 Rikard Winnersund Män 40 1984
69 Frank Skaftun Maersk Customs Män 60 1964
68 Isabelle Öhman Kvinnor 1985
67 Alexander Lindström Män 1994
66 David Gunnarsson Män 1975
64 Albulena Hoti Kvinnor 1987
65 Granit Hoti Män 1989
63 Andreas Engen Øistein! Män 1998
62 Halfdan Knudsen Lille-schulstad Øistein! Män 1999
61 Johan Tibell J Tibell Lantmäterikonsult AB Män 40 1980
60 Roger Svedberg Strömstad Män 50 1965
59 Niklas Wikström Män 1991
58 Christian Apelqvist Män 40 1983
57 Emmelie Södergren Kvinnor 1993
56 Alexander Rosenbaum Eds SK Män 1993
55 Jan Roger Johansen Män 40 1981
54 Pierre Andersson Sankthanshaugen løpeklubb Män 1990
53 Charlotte Haugsten Hansen Kvinnor 40 1979
52 Per-Olof Bjuggren Män 50 1948
51 Karin Olsson Maersk Kvinnor 40 1976
50 Jonas Thebrin Larsson Män 1989
49 Angelika Larsson Örkelljunga FK Kvinnor 1989
48 Fredrik Hansson Män 1985
46 Alexander Karlsson Män 1987
47 Sofia Larsson Kvinnor 1988
45 Mats Dahlquist Mölndal TK Män 40 1976
44 Rolf Ring Strömstad HK Män 60 1963
43 Lizette Alexandersson Kvinnor 1992
42 Roger Andrén Roger Andrén AB Män 50 1971
40 Karin Markendahl Kvinnor 1998
38 Axel Öst Åsbro Goif Män 2012
39 Daniel Öst Östansjö SK Män 50 1968
37 Teo Miller Maersk Customs Män 1991
36 Atle Svendsen Maersk Customs Män 40 1980
35 Tess Andersson Kvinnor 2003
34 Jesper Fosby Män 1991
33 Jesper Moberg Män 1988
32 Johannes Nilsson Män 1998
31 Magnus Erixon Mölndals AIK Män 50 1971
30 Knut Volden Män 40 1980
29 Simon Reid Män 40 1982
28 Sanna Dahlin Kvinnor 2002
27 Thomas Zackrisson Män 1978
26 Milagros Cervantes Dentsply Sverige IF Kvinnor 50 1967
25 Emma Jonsson Kvinnor 1986
24 Susanna Johansson Kvinnor 1986
20 Jonas Falk Zölm Män 1987
21 Evelina Bill Zölm Kvinnor 1996
22 Adina Johnsson Zölm Kvinnor 2004
23 Filip Bill Zölm Män 2001
19 Ida Johansson Kvinnor 1992
18 Roger Vackenfeldt Kroppefjäll if. Män 60 1951
17 Oskar Hoflund Strömstad Roddklubb Män 40 1984
16 Arne Vilberg Män 60 1956
15 Arne Alfei Martinsen Män 60 1947
14 Anders Dynell Män 1986
13 Lars Tysklind Män 60 1953
12 Lars Buckholm Män 1993
11 Jonathan Lindqvist Räddningstjänsten Dalamitt Män 1985
10 Johanna Hamrefält Kvinnor 1994
9 Ivar Lundstrøm Fredrikstad Män 50 1968
6 Cecilie Lille Fjukstad Runners Kvinnor 40 1978
7 Morten Aamodt Fjukstad Runners Män 1990
8 Håkon Fjukstad Fjukstad Runners Män 1995
5 Edvin Hamberg Män 2003
4 Franciska Perger KLP BIL Kvinnor 50 1970
3 Tobias Bankel Män 1988
2 Jonas Ilje Skepphället Runners Män 2007

5 km

Startnummer Namn Klubb Klass Födelseår
701 Joel Gustafsson Eds SK Pojkar 13 (född 2011-2012) 2011
700 Eirik Hagen Askim IF, Norge Män 1983
699 Alexander Skaug Ytterbøl Halden Skiklubb Män 1999
698 Martin Kjäll-Ohlsson Hälle IF Män 1978
697 Meja Saksgaard Strömstad HK Flickor 15 (född 2009-2010) 2010
696 Fredrik Zakrisson Män 1974
695 Magnus Piper Män 1974
694 Joakim Wren BK Bira Män 1973
693 Otto Toftedahl OK Gipen Pojkar 13 (född 2011-2012) 2012
692 Øystein Therkelsen Lyngdal IL Män 1986
687 Louise Wickbom Kvinnor 1993
688 Mikaela Molin Kvinnor 1991
689 Ingela Spindel Kvinnor 1972
690 Sara Borg Hellberg Kvinnor 1989
691 Sara Johansson Kvinnor 1999
686 Martin Widblom Överby IBK Män 1984
685 Mary Nyström Överby IBK Kvinnor 1992
684 Siri Bergerøy Kvinnor 1966
683 Niklas Aldén OK Linné Män 1993
682 Anton Björk Göteborg-Majorna OK Pojkar 13 (född 2011-2012) 2011
681 Espen Werket Män 1992
680 Ida Hansson Kvinnor 1998
679 Paulina Hultberg Mölndals AIK Kvinnor 2005
676 Viktor Andersson IK Granit Män 1986
678 Elise Andersson IK Granit Flickor 13 (född 2011-2012) 2012
675 Disa Böhn Strömstad HK Flickor 15 (född 2009-2010) 2010
674 Moa Liljebäck Strömstad HK Flickor 15 (född 2009-2010) 2010
673 Lisa Karlsson IK Granit Kvinnor 1980
672 Noel Karlsson IK Granit Män 2001
671 Frida Hansson Färgelanda IF Kvinnor 1997
670 Camilla Duff Hälle IF Kvinnor 2005
669 Valfrid Mattsson Eds SK Pojkar 13 (född 2011-2012) 2011
668 Dag Øyvind Tønsberg Mova Mysen Män 1990
667 Markus Pålsson Tanums IF Pojkar 15 (född 2009-2010) 2009
666 Saga Eneroth Flickor 13 (född 2011-2012) 2011
665 Sara van der Meiden Monelid IF Kvinnor 1988
663 August Porsö Män 2011
664 Charlotta Porsö OK Linne Kvinnor 1984
662 Emilie Peterzens Kvinnor 1982
660 Josefin Thelin Strömstads Handbollsklubb Flickor 15 (född 2009-2010) 2009
661 Roberth Thelin Strömstads räddningstjänst Män 1973
658 Cecilia Strömmesmed Kvinnor 1963
659 Jan-Eric Strömmesmed Män 1960
657 Emil Rosén Mölndals AIK Pojkar 15 (född 2009-2010) 2010
656 Elin Olofsson Kvinnor 1995
655 Tyra Klingspor Lindblom Turebergs Friidrottsklubb Flickor 17 (född 2007-2008) 2007
652 Marcus Mellemseter Halden Padelklubb Pojkar 13 (född 2011-2012) 2011
653 Maja Matilda Mellemseter Halden Padelklubb Flickor 15 (född 2009-2010) 2010
654 Andreas Westander Halden Padelklubb Män 1973
649 Elvira Danielsson Kvinnor 1997
650 Louise Olsson Kvinnor 1997
651 Maren Karlsen Bekkestad Sturla IF Kvinnor 2003
647 Henrik Malmros Karlshamns sk triathlon Män 1980
648 Johanna Malmros Karlshamns sk triathlon Kvinnor 1983
643 Tone Sandlie Team Høgane Kvinnor 1971
646 Cecilie Heflo Team Høgane Kvinnor 1972
634 Erik Kjosbakken Team Kjosbakken Män 1985
639 Christina Kjosbakken Team Kjosbakken Kvinnor 1986
640 Ada Kjosbakken Team Kjosbakken Flickor 13 (född 2011-2012) 2011
633 Petter Skotland Bamford 1869 Män 1969
632 Aud Ellen Brevik IF Sturla Kvinnor 1969
631 Stine Gundersen Kvinnor 1997
629 Reidar Peersen Team Kondis Män 1951
622 Petter Akselsen Män 1976
625 Gry Timberlid Kvinnor 1977
628 Kim Akselsen Män 1984
621 Camilla Penick Vestby Kvinnor 1974
618 Leon Fernerud Strömstads Handbollsklubb Pojkar 13 (född 2011-2012) 2012
617 Anton Wetterstrand Vistaberg Män 1986
616 John Kindslätt Vänersborgs AIK Män 1992
615 Satpal Kaur Kvinnor 1973
614 Kirsti Kazinci Kvinnor 1970
613 Anna Carlsson Tingbergs AIS Kvinnor 2006
612 Martin Samuelsson Män 1970
603 Mårten Oxenholt Överby IBK Män 1979
604 Tony Hansson Överby IBK Män 1981
605 Fredrik Holmqvist Överby IBK Män 1971
606 Jessica Bonde Överby IBK Kvinnor 1986
607 Filip Andersson Överby IBK Pojkar 15 (född 2009-2010) 2009
608 Theo Andersson Överby IBK Pojkar 15 (född 2009-2010) 2009
609 Isak Kärnberg Överby IBK Pojkar 13 (född 2011-2012) 2011
610 Reya Abuzaid Överby IBK Pojkar 13 (född 2011-2012) 2011
611 William Collin Överby IBK Pojkar 15 (född 2009-2010) 2010
602 Gustav Dahl Pojkar 13 (född 2011-2012) 2012
601 Jonna Jodal-Göthfors Göteborg-Majorna OK Flickor 15 (född 2009-2010) 2010
599 Isak Jodal-Göthfors Göteborg-Majorna OK Pojkar 13 (född 2011-2012) 2012
600 Louise Göthfors Göteborg-Majorna OK Kvinnor 1973
596 Stian Eide Ingebrigtsen Nesodden Män 1990
598 Krister Woll Nesodden Män 2001
594 Isak Mattsson Pojkar 15 (född 2009-2010) 2009
591 Margaret McGrath Kvinnor 1965
593 Stephen Collier Män 1957
590 Isac Strand Män 1997
582 Julie Gifford Kvinnor 1974
586 Karl Gifford Män 2005
589 Eva Gifford Flickor 17 (född 2007-2008) 2008
577 Matt Meyer Män 1970
579 Astrid Meyer Kvinnor 2006
581 Annika Meyer Flickor 17 (född 2007-2008) 2008
576 Inger Meyer Kvinnor 1970
575 Leah Karlsson Ingen Flickor 15 (född 2009-2010) 2009
574 Veronika Sabani Inte kopplad Flickor 15 (född 2009-2010) 2009
573 Pudukuri Kalayam Kulam Padmanabhan Män 1948
572 Hasan Aldebs Strömstad Fritidsgården Män 1993
571 Alexandra Laul Hälle IF Kvinnor 1985
569 Ellen Finnestad Kvinnor 1979
570 Knut-Robert Finnestad Män 1979
568 Astrid Finnestad Sarpsborg IL Kvinnor 2006
567 Henrik Lundin Lilla springklubben Män 1976
566 Eva Nilsson Uddevalla Skidklubb Kvinnor 1953
564 Mina Stumberg Kvinnor 2002
565 Selma Dalby Kvinnor 2001
562 Vilma Cronskär Göteborgs skidklubb Flickor 13 (född 2011-2012) 2011
563 Elsa Cronskär Göteborgs skidklubb Flickor 13 (född 2011-2012) 2011
559 Liv Stølen Posten Bring BIL Kvinnor 1979
561 Linn Stølen Halvardsson Ullern IF Flickor 13 (född 2011-2012) 2012
558 Helena Lilliebjelke Kvinnor 1977
555 Folke Ulvestad Julseth Pojkar 15 (född 2009-2010) 2010
557 Eli Ulvestad Kvinnor 1975
554 Petra Viden Uddevallapolisens IF Kvinnor 1970
553 Alexander Fält Team Berra Män 1989
551 Emilia Brendelökken Göteborgsgymnasterna Flickor 13 (född 2011-2012) 2012
552 Eva Brendelökken Kvinnor 1977
550 Otto Schörling Pojkar 15 (född 2009-2010) 2010
548 Magnus Olsson Män 1987
549 Inger Marmon Kvinnor 1960
547 Malin Borning Kvinnor 1973
545 Monica Engkvist Team MoTo Kvinnor 1956
546 Tommy Lacandler Team MoTo Män 1952
544 Herborg Andrea Horvei Kvinnor 1963
543 Oscar Andersson Uddevalla HC Pojkar 13 (född 2011-2012) 2011
542 Kristin Sörensson Kvinnor 1988
541 Linnea Svensson Kvinnor 1996
540 Sanna Malm-Zetterberg Ok skärmen Kvinnor 1962
538 Mari Felldén Kvinnor 1965
539 Eva Lotta Karlsson Kvinnor 1965
535 Kathrine Tallis Sentrum Kampsport Kvinnor 1976
536 Jan Erik Karlsen Sentrum Kampsporr Män 1971
537 Ludvig Tallis Karlsen Sentrum Kampsport Pojkar 13 (född 2011-2012) 2011
534 Mina Lystad Kvinnor 2005
533 Sofia Lystad Kvinnor 1977
532 Peter Nilsson IK Granit Män 1970
530 Måns Nödtveidt Runacadamy Pojkar 13 (född 2011-2012) 2011
531 Peter Nödtveidt Män 1981
528 Lotta Schölin Kvinnor 1974
529 Mikael Schölin Män 1972
527 Kristoffer Ansteensen Kottum Sarpsborg IL Pojkar 17 (född 2007-2008) 2008
526 Angelika Ring Kvinnor 1966
525 Ingrid Haug Kvinnor 1952
524 Gunilla Larsson Kvinnor 1959
523 Hildur Inga Magnadottir Kvinnor 1991
522 Wilhelm Tengroth Surahammars SOK Män 2005
521 Zakeria Ali Noor Män 1988
520 Noah Jakobsen Strömstad Roddklubb Pojkar 15 (född 2009-2010) 2010
519 Michel Eriksson Huskvarna Män 1960
517 Olof Gustafsson Män 1987
518 Johanna Fransson Kvinnor 1988
515 Johanna Ekeroth Kvinnor 1981
516 Kristoffer Ekeroth Män 1982
514 Julian Eliasson IK Granit Män 1990
513 Leon Bertilsson Pojkar 15 (född 2009-2010) 2009
510 Milla Johansson Strömstad Kvinnor 1984
511 Peter Larsen Män 1985
512 Rikard Skoog Män 1985
508 Ingrid Fjukstad Fjukstad Runners Kvinnor 1990
509 Tore Fjukstad Fjukstad Runners Män 1961
506 Dina Jacobsen Kvinnor 1985
507 Thomas Kjerulf Män 1984
505 Guro Pettersen Kvinnor 1984
503 Rose-Marie Andersson Kvinnor 1967
504 Tom Andersson Män 1966
500 Lisa Ilje Skepphället Runners Flickor 15 (född 2009-2010) 2009
501 Lena Borge Skepphället Runners Kvinnor 1980
502 Noah Ilje Skepphället Runners Pojkar 13 (född 2011-2012) 2012
1 Thor-Vidar Ilje Skepphället Runners Män 1977

Barnlopp 10-11 år

Startnummer Namn Klubb Klass Födelseår
1129 Linnea Ulvestål Flickor 11 (född 2013-2014) 2014
1128 Maya O'Callaghan Team O'Callaghan Flickor 11 (född 2013-2014) 2013
1126 Tuva Rundahl IK Orient Flickor 11 (född 2013-2014) 2014
1127 Ellie Rundahl IK Orient Flickor 11 (född 2013-2014) 2014
1125 Max Böhn IFK Strömstad Pojkar 11 (född 2013-2014) 2013
1124 Oscar Björk Göteborg-Majorna OK Pojkar 11 (född 2013-2014) 2013
1123 Oskar Nödtveidt Pojkar 11 (född 2013-2014) 2014
1122 Ajub Ibrahim Pojkar 11 (född 2013-2014) 2014
1121 Albert Mattsson Eds SK Pojkar 11 (född 2013-2014) 2014
1120 Karin Porsö OK Linne Flickor 11 (född 2013-2014) 2013
1119 Ellen Öhrstig Sävedalens AIK Flickor 11 (född 2013-2014) 2013
1117 Måns Niva Lions Hockey Pojkar 11 (född 2013-2014) 2014
1118 Molly Niva Strömstad handboll Flickor 11 (född 2013-2014) 2014
1116 Winter Wever Hedberg Flickor 11 (född 2013-2014) 2013
1115 Lovis Karlsson Kjäll Strömstad Löparklubb Flickor 11 (född 2013-2014) 2013
1114 Nicole Andersson Goksöyr Flickor 11 (född 2013-2014) 2014
1113 Albert Sabani Inte kopplad Pojkar 11 (född 2013-2014) 2014
1112 Julius Ogbonnaya Solberg IFK Göteborg Friidrott Pojkar 11 (född 2013-2014) 2013
1111 Majken Lundin Hammarby IF friidrott Flickor 11 (född 2013-2014) 2014
1110 Alma Lilliebjelke Flickor 11 (född 2013-2014) 2013
1109 Santo Omondi Pojkar 11 (född 2013-2014) 2014
1108 Ellen Buhrman Bromma IF Flickor 11 (född 2013-2014) 2013
1107 Cornelia Lager Flickor 11 (född 2013-2014) 2013
1106 Isabelle Andersson AIK Flickor 11 (född 2013-2014) 2014
1105 Stella Andersson edgewood.se Flickor 11 (född 2013-2014) 2014
1104 Elliot Ahonen Öhman Megaspeed Sports Pojkar 11 (född 2013-2014) 2014
1102 Herman Oliver Haugsten-Hansson Pojkar 11 (född 2013-2014) 2014
1103 Anna Wulf Skår Flickor 11 (född 2013-2014) 2014
1101 Albin Hansson OK Ravinen Pojkar 11 (född 2013-2014) 2014
1100 Dina Lille Fjukstad Fjukstad Runners Flickor 11 (född 2013-2014) 2014

Barnlopp 8-9 år

Startnummer Namn Klubb Klass Födelseår
1038 Melvin Hansson Pojkar 9 (född 2015-2016) 2015
1037 Nova O'Callaghan Team O'Callaghan Flickor 9 (född 2015-2016) 2016
1036 Jack Meyer Adamsson IFK Strömstad Pojkar 9 (född 2015-2016) 2016
1035 Hilma Glans IFK Strömstad Flickor 9 (född 2015-2016) 2015
1033 Ella Stoltz Flickor 9 (född 2015-2016) 2016
1034 Sigge Stoltz Pojkar 9 (född 2015-2016) 2015
1032 Leiah Henriksson Flickor 9 (född 2015-2016) 2015
1030 Elsa Einestedt Flickor 9 (född 2015-2016) 2015
1031 Astrid Einestedt Flickor 9 (född 2015-2016) 2016
1029 Estelle Frylemo Flickor 9 (född 2015-2016) 2015
1028 Arthur Svernling Grohed IF Pojkar 9 (född 2015-2016) 2015
1027 Maja Andersson IK Granit Flickor 9 (född 2015-2016) 2015
1025 Jesper Antonsson Pojkar 9 (född 2015-2016) 2016
1023 Einar Porsö OK Linne Pojkar 9 (född 2015-2016) 2015
1024 Henry Porsö Pojkar 9 (född 2015-2016) 2016
1022 Alinde Olsson Strömstads Löparklubb Flickor 9 (född 2015-2016) 2015
872 Harry Hedelin Pojkar 9 (född 2015-2016) 2016
1021 Bob Bergman Pojkar 9 (född 2015-2016) 2015
1020 Tilda Hansson Flickor 9 (född 2015-2016) 2015
1019 Alfred Lager Pojkar 9 (född 2015-2016) 2016
1018 Axel Bonde Överby IBK Pojkar 9 (född 2015-2016) 2015
1017 Dante Karlsson Kjäll Strömstad Löparklubb Pojkar 9 (född 2015-2016) 2015
1016 Felix Linghag Landvetter IS Pojkar 9 (född 2015-2016) 2016
1015 Sally Borg Hellberg Strömstad löparklubb Flickor 9 (född 2015-2016) 2015
1014 Malou Andersson Goksöyr Flickor 9 (född 2015-2016) 2016
1013 Monica Sabani Inte kopplad Flickor 9 (född 2015-2016) 2016
1012 Oliver Alne Grimstad Ranheim IL Pojkar 9 (född 2015-2016) 2016
1010 Lars Stølen Halvardsson Ullern IF Pojkar 9 (född 2015-2016) 2015
1009 Axel Buhrman Bromma IF Pojkar 9 (född 2015-2016) 2016
1008 Nova Johansson Flickor 9 (född 2015-2016) 2015
1007 Noel Andersson AIK Pojkar 9 (född 2015-2016) 2016
1006 Signe Westin Stall Liden Flickor 9 (född 2015-2016) 2015
1005 Veronica Larsson Flickor 9 (född 2015-2016) 2015
1004 Luna Klasson Flickor 9 (född 2015-2016) 2016
1003 Linnéa Einarsson Flickor 9 (född 2015-2016) 2015
1001 Amanda Strid Kungsbacka Flickor 9 (född 2015-2016) 2016
1002 Thilda Strid Kungsbacka Flickor 9 (född 2015-2016) 2015
1000 Magne Lille Fjukstad Fjukstad Runners Pojkar 9 (född 2015-2016) 2016

Barnlopp 7 år

Startnummer Namn Klubb Klass Födelseår
901 Elin Ulvestål Flickor 7 (född 2017 eller yngre) 2017
900 Melker Hansson Pojkar 7 (född 2017 eller yngre) 2017
898 Aksel Ohlsson-Vatne Hälle IF Pojkar 7 (född 2017 eller yngre) 2017
899 Sunniva Ohlsson-Vatne Hälle IF Flickor 7 (född 2017 eller yngre) 2019
897 Vincent Glans Pojkar 7 (född 2017 eller yngre) 2018
896 Liam Ingebrigtsen Strömstad Pojkar 7 (född 2017 eller yngre) 2021
895 Meja Olofsson Strömstad Löparklubb Flickor 7 (född 2017 eller yngre) 2019
893 Linnea Nyström Flickor 7 (född 2017 eller yngre) 2017
894 Carl Nyström Pojkar 7 (född 2017 eller yngre) 2018
892 Majken Ihrfors OK Linné Flickor 7 (född 2017 eller yngre) 2018
891 Amel Ibrahim Flickor 7 (född 2017 eller yngre) 2017
890 Gustav Svernling Pojkar 7 (född 2017 eller yngre) 2018
889 Vera Karlsson Flickor 7 (född 2017 eller yngre) 2018
887 Ellie Björkner Flickor 7 (född 2017 eller yngre) 2018
888 Junie Björkner Flickor 7 (född 2017 eller yngre) 2018
886 Ariel Karlsen Skogens Kongler Flickor 7 (född 2017 eller yngre) 2019
884 Erle Staal-Hermansen Flickor 7 (född 2017 eller yngre) 2019
885 Elliot Staal-Hermansen Pojkar 7 (född 2017 eller yngre) 2021
882 Elsie Porsö Hansen Flickor 7 (född 2017 eller yngre) 2020
883 Ellen Porsö OK Linne Flickor 7 (född 2017 eller yngre) 2019
881 Filippa Egerup Flickor 7 (född 2017 eller yngre) 2017
879 Samantha Hasslebäck Hansson Flickor 7 (född 2017 eller yngre) 2018
880 Vanessa Hasslebäck Hansson Flickor 7 (född 2017 eller yngre) 2020
878 Saga Zettergren Fastighetsbyrån Strömstad Flickor 7 (född 2017 eller yngre) 2018
877 Edward Båtta Pojkar 7 (född 2017 eller yngre) 2017
876 Elin Åkerström IK Rössö Flickor 7 (född 2017 eller yngre) 2018
875 Alexander Erlandsson Pojkar 7 (född 2017 eller yngre) 2018
873 Stella Buckholm Strömstad Löparklubb Flickor 7 (född 2017 eller yngre) 2017
874 Sofia Buckholm Strömstad Löparklubb Flickor 7 (född 2017 eller yngre) 2017
871 Maja Niva Strömstad IF Flickor 7 (född 2017 eller yngre) 2017
870 Belle Bergman Flickor 7 (född 2017 eller yngre) 2017
867 Chloe Jiang Flickor 7 (född 2017 eller yngre) 2019
869 Aiden Jiang Pojkar 7 (född 2017 eller yngre) 2021
866 Emmy Hansson Flickor 7 (född 2017 eller yngre) 2018
865 Eira Wever Hedberg Flickor 7 (född 2017 eller yngre) 2020
864 Wilma Edberg Strömstad Löparklubb Flickor 7 (född 2017 eller yngre) 2018
862 Malte Hedlund Pojkar 7 (född 2017 eller yngre) 2020
863 Noah Hedlund Pojkar 7 (född 2017 eller yngre) 2022
861 Filip Wetterstrand Vistaberg Pojkar 7 (född 2017 eller yngre) 2018
860 Tove Blum IF Malmö Löp Flickor 7 (född 2017 eller yngre) 2019
858 Malick Kindslätt Onapajo IK Orient Pojkar 7 (född 2017 eller yngre) 2017
859 Julian Kindslätt Onapajo IK Orient Pojkar 7 (född 2017 eller yngre) 2018
857 Elmer Karlsson Kjäll Strömstad Löparklubb Pojkar 7 (född 2017 eller yngre) 2018
856 Manfred Ström Löparkidz Pojkar 7 (född 2017 eller yngre) 2019
855 Elias Frylemo Pojkar 7 (född 2017 eller yngre) 2017
854 Oscar Linghag Landvetter IS Pojkar 7 (född 2017 eller yngre) 2020
851 Vanessa Eide Woll Nesodden Flickor 7 (född 2017 eller yngre) 2018
853 Esilian Eide Woll Nesodden Pojkar 7 (född 2017 eller yngre) 2022
850 Klara Borg Hellberg Strömstad löparklubb Flickor 7 (född 2017 eller yngre) 2017
849 Nora Ogbonnaya Solberg IFK Göteborg Friidrott Flickor 7 (född 2017 eller yngre) 2017
847 Astrid Schild Strömstad Flickor 7 (född 2017 eller yngre) 2020
848 Aron Schild Strömstad Pojkar 7 (född 2017 eller yngre) 2022
845 Ulrik Woll Pojkar 7 (född 2017 eller yngre) 2020
846 Linnea Woll Flickor 7 (född 2017 eller yngre) 2022
844 Gustav Standerh Lundin Pojkar 7 (född 2017 eller yngre) 2017
843 Maya Hirani Flickor 7 (född 2017 eller yngre) 2018
842 Aksel Stølen Halvardsson Ullern IF Pojkar 7 (född 2017 eller yngre) 2017
841 Jack Winnersund Pojkar 7 (född 2017 eller yngre) 2018
839 William Hellström Jansson Pojkar 7 (född 2017 eller yngre) 2017
840 Wilma Hellström Jansson Flickor 7 (född 2017 eller yngre) 2020
838 Noel Moberg Ljungskile SK Pojkar 7 (född 2017 eller yngre) 2018
836 Harry Bergström Pojkar 7 (född 2017 eller yngre) 2018
837 Otto Bergström Pojkar 7 (född 2017 eller yngre) 2021
835 Aston Strandberg Pojkar 7 (född 2017 eller yngre) 2020
834 Melina Almqvist Flickor 7 (född 2017 eller yngre) 2021
831 Lo Hansen Flickor 7 (född 2017 eller yngre) 2019
832 Nike Hansen Flickor 7 (född 2017 eller yngre) 2022
833 Olle Rosén Pojkar 7 (född 2017 eller yngre) 2022
830 Arvid Hansson Pojkar 7 (född 2017 eller yngre) 2020
829 Neo Johansson Pojkar 7 (född 2017 eller yngre) 2017
828 Nils Elmsén IFK Strömstad Pojkar 7 (född 2017 eller yngre) 2017
827 Maja Olsson Flickor 7 (född 2017 eller yngre) 2020
826 Arthur Hamrefält Pojkar 7 (född 2017 eller yngre) 2020
825 Ronya Kärnberg Flickor 7 (född 2017 eller yngre) 2019
824 Liam Karlsson Pojkar 7 (född 2017 eller yngre) 2017
823 Agnes Westin Stall Liden Flickor 7 (född 2017 eller yngre) 2018
821 Amadeus Johansson Pojkar 7 (född 2017 eller yngre) 2017
822 Gabriel Johansson Pojkar 7 (född 2017 eller yngre) 2021
819 Elsa Staxäng Flickor 7 (född 2017 eller yngre) 2017
820 Alma Staxäng Flickor 7 (född 2017 eller yngre) 2019
818 Walter Rask Pojkar 7 (född 2017 eller yngre) 2017
817 Levi Widén Pojkar 7 (född 2017 eller yngre) 2020
816 Allie Hansson Flickor 7 (född 2017 eller yngre) 2021
815 Noah Ahonen Öhman Megaspeed Sports Pojkar 7 (född 2017 eller yngre) 2017
814 Victoria Larsson Flickor 7 (född 2017 eller yngre) 2017
812 Sam Rosenbaum Eds SK Pojkar 7 (född 2017 eller yngre) 2018
813 Cedric Rosenbaum Pojkar 7 (född 2017 eller yngre) 2020
811 Vidar Klasson Pojkar 7 (född 2017 eller yngre) 2018
809 Elias Elfström Pojkar 7 (född 2017 eller yngre) 2017
810 Alice Elfström Flickor 7 (född 2017 eller yngre) 2019
808 Nelson Wikström Pojkar 7 (född 2017 eller yngre) 2020
806 Peg Andersson Strömstad löparklubb Flickor 7 (född 2017 eller yngre) 2018
807 Pelle Andersson Pojkar 7 (född 2017 eller yngre) 2021
805 Essa Elfström Ring Flickor 7 (född 2017 eller yngre) 2019
804 Clara Sökemen Sihlberg Flickor 7 (född 2017 eller yngre) 2020
802 Heli Sternersson Flickor 7 (född 2017 eller yngre) 2018
803 Nikki Sternersson Flickor 7 (född 2017 eller yngre) 2020
801 Ylva Gross Trollhättan IF Friidrott Flickor 7 (född 2017 eller yngre) 2021
800 Bruno Aamodt-Fjukstad Fjukstad Runners Pojkar 7 (född 2017 eller yngre) 2018

Gången

Startnummer Namn Klubb Klass Födelseår
1265 Inger Taflin 1942
1264 Gun Olsson Strömstad Löparklubb 1953
1256 Per Stade 1947
1257 Ruta Stade 1946
1258 Lilian Gjermo 1954
1259 Angela Oliva 1948
1260 Gun Olausson 1944
1261 Elisabeth Martindahl 1954
1262 Ingmarie Nilsen 1947
1263 Carl Johan Bergström 1975
1255 Kari Hopen 1960
1254 Kerstin Goksöyr 1947
1253 Britt-Louise Axblom 1950
1252 Carl Johan Evers 1953
1251 Marie Kristiansen 1972
1250 Björn Olausson Idefjordens SK 1950
1249 Åke Olausson Idefjorden SK 1949
1248 Ligia Morales 1966
1247 Leon Bertilsson 2009
1241 Michael Ekman IF Friskis & Svettis Strömstad 1961
1242 Therese Abrahamsson IF Friskis & Svettis Strömstad 1979
1243 Elisabeth Sandblom IF Friskis & Svettis Strömstad 1969
1244 Katharina Törnblad 1963
1245 Tina Elfström IF Friskis & Svettis Strömstad 1963
1246 Marita Lindhav IF Friskis & Svettis Strömstad 1972
1239 Per-Olof Lindblom 1959
1240 Elias Torgilsman 1991
1219 Ida Samuelsson Norrvikens Stars 1988
1221 Hildring Mac Hugh Tomisto Norrvikens Stars 1982
1223 Anton Jahren Norrvikens Stars 2000
1225 Staffan Calner Norrvikens Stars 1954
1228 Mathias Jöberg Norrvikens Stars 1978
1230 Helen Larsson Norrvikens Stars 1977
1232 Henrik Slättberg Norrvikens Stars 1980
1234 Vincent Augustsson Norrvikens Stars 2011
1236 Annica Augustsson Norrvikens Stars 1983
1238 Lena Augustsson Norrvikens Stars 1952
1218 Solveig Åsland 1942
1217 Rita Ramdahl 1947
1215 Maud Pelas 1960
1216 Elisabeth Sundberg 1958
1212 Kent Hultgren 1943
1214 Donald Gifford 1963
1211 Nirmala Padmanabhan 1953
1209 Sven Hansson 1951
1210 Marianne Hansson 1953
1208 Agneta Björnsvik 1951
1207 Herborg Andrea Horvei 1963
1206 Marianne Berg 1948
1205 Christer Berg 1948
1204 Jens Oddvar Wilhelmsen Kapten Snubbedubbe's Kompisar 1985
1203 Kristin Kalgraff Berge Kapten Snubbedubbe's Kompisar 1965
1202 Magnus Frøhaug-Berger Kapten Snubbedubbe's Kompisar 1994
1201 Marius Andreassen Kapten Snubbedubbe's Kompisar 1996
1200 Marie-Louise Pettersson 1956