Anmälda till Strömstadmilen Virtuellt 1-31 Juli 2020 Avancerad sök

10 km

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Ninni Oxenholt Damer Bjärred 1977
Mårten Oxenholt Överby IBK Herrar Strömstad 1979
Jimmy Magnusson Herrar Strömstad 1989
Syver Borge Saksvik Strand Kajakklubb Herrar Kolsås 2003
Eskil Borge Saksvik Herrar Kolsås 2000
Karin Olsson Strömstad löparklubb Damer Strömstad 1976
Michael Dorscheid LG Amsel Herrar Sollerön 1959
Matthias Carlwaller Team Monelid Herrar Strömstad 1998
Gunilla Carlwaller Team Monelid Damer Enebyberg 1966
Urban Edlund Hägglunds Ski Team SK Herrar Örnsköldsvik 1968
Pernilla Steen Hägglunds Ski Team SK Damer Arnäsvall 1972
Ingemar Ottosson Löparklubben strömstad Herrar Strömstad 1948
Torstein Hermansen Tormod skilag Herrar Vinstra 1988
Lisa Amundsson Strömstad Löparklubb Damer Syd-Koster 1960
Karin Andersson Damer Nyköping 1975
Tove Meyer Damer Strömstad 1983
Amanda Tysklind Damer Strömstad 1982
Jessica Svensson OK Kullingshof Damer Alingsås 2000
Marica Hansson SvedbergHansson Damer Strömstad 1985
Magnus Nordfeldt SvedbergHansson Herrar Mölnlycke 1975
Lasse Strömberg Strömstad Löparklubb Herrar Strömstad 1978
Martin Dalenius Lonesome Runners Herrar Strömstad 1901
Daniel Svensson Herrar Växjö 1976
Birgitte Braut Damer Råde 1970
Mats Erixon Mölndals AIK Herrar Hovaas 1958
Linda Blad Bergström Damer Grebbestad 1976
Erica Lantz Johansson Damer Tanumshede 1975
Carl-Henrik Sjöqvist Herrar Karlstad 1983
Tom Willy Prangeröd Odelsbergsgatan IF Herrar Strömstad 1963
Ingela Forslund Damer Helsingborg 1971
Jeanette Lindahl Strömstad Löparklubb Damer Strömstad 1980
Terese Lomgård IF Friskiis & Svettis Strömstad Damer Strömstad 1980
Magnus Hellman Herrar Strömstad 1984
Jonatan Fahlén Proletären FF Herrar Göteborg 1990
Carima Berntsson Kongahälla AIK Damer Ytterby 1961
Carolina Hofbrink Strömstads Löparklubb Damer Strömstad 1982
Oskar Sörman Herrar Strömstad 1985
Bengt Rosengren Strömstad löparklubb Herrar Strömstad 1947
Lars Schwennicke Herrar München 1991
Gunilla Ceder Strömstad löparklubb Damer Jönköping 1957
Tina Flugeim Olsen Olsen runners Damer Bergen 1997
Kai Olsen Olsen runners Herrar Askim 1962
Siv Johansson Damer Stroemstad 1954
Anna Strömberg Hjulsjö löparklubb Damer Järfälla 1968
Fredrik Söderström Hjulsjö löparklubb Herrar Järfälla 1962
Julian Eliasson Ik Granit Herrar Hunnebostrand 1990
Karin Adolfsson Damer STRÖMSTAD 1978
Jens Sandahl Herrar Sävedalen 1969
Hans-Olof Mattiasson Strömstad Löparklubb Herrar Strömstad 1962
Stefan Andersson Côte d'Azur Dreams Herrar Antibes (Frankrike) 1978
Agathe Thorbjørnsen Côte d'Azur Dreams Damer Antibes (Frankrike) 1966
Gro Ertnes Damer Moss, Norge 1969
Maria Svensson Snygglöparna, Strömstad LK Damer Strömstad 1973
Birgitta Tysklind Norrfors Ik Damer Umeå 1964
Erik Tysklind Norrfors Ik Herrar Umeå 1999
Tove Askling Rimforsa Damer Rimforsa 1984
Linda Berndtsson Strömstad löparklubb Damer STRÖMSTAD 1982
Mikael Nilsson Strömstad gymnastikförening Herrar Strömstad 1977
Marco Jaconelli Herrar Strömstad 1963
Daniel Berggren Strömstad LK Herrar Göteborg 1987
Theresia Sandgren Lauritzen Strömstad Damer Strömstad 1981
Magnus Lauritzen Strömstad Herrar Strömstad 1976
Arne Martinsen Herrar RUDSHØGDA 1947
Sara Jonsson Damer Västerås 1978
Magnus Jonsson Herrar Västerås 1977
Siw Wåle Damer Skarpnäck 1957
Mikaela Saltell Damer Strömstad 1980
Markus Åhrman Strömstad löparklubb Herrar strömstad 1976
Pierre Ekvall Strömstad LK Herrar FRÄNDEFORS 1964
Martina Moureau Damer Varbergs 1967
Sofie Ekvall Damer Trollhättan 1995
Christoffer Brunberg Herrar Trollhättan 1993
Mikael Ekvall Strömstad Löparklubb Herrar Västra Frölunda 1989
Lars Tysklind Herrar Strömstad 1953
Håkan Fransson Strömstad Löparklubb Herrar Strömstad 1974
Linn Seifert Damer Halden 1976
Anne-Beathe Solberg-Skogh Damer Halden 1979
Eva Persson Damer Katrineholm 1970
Åsa Bengtsson Lonesome runners Damer Västra Frölunda 1971
Maria Järnerfors Damer Vargön 1977
Magnus Piper Herrar Linköping 1974
Tina Forsberg Storådalens sk Damer Kopparberg 1966

5 km

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Malin Gingnell Ok Linné Damer Uppsala 1982
Anette Borge Saksvik Damer Kolsås 1970
Harald Saksvik Strand Kajakklubb Herrar Kolsås 1972
Zebastian Clarbull Strömstad löparklubb Herrar Strömstad 2006
Madeleine Carlqvist Grönskåra Damer Grönskåra 1971
Andreas Calltorp Herrar Nyköping 1978
Klara Massleberg IFK Strömstad Damer Strömstad 2005
Anne-charlotte Andresen Damer Göteborg 1963
Gustav Kysela Svallhagens if Herrar Tjärnö 2004
Filip Ernestål Ängby IF Herrar Bromma 2004
Ninni Kysela Svallhagens if Damer Tjärnö 1901
Klaus Scholer - Herrar Strömstad 1932
Niklas Wernich - Herrar Strömstad 1997
Pia Scholer - Damer Strömstad 1970
Oliver Lingman Framme Herrar Halmstad 2008
My Bäckström Valöns Framtid Damer Hunnebostrand 1952
Hans Hamrin Proletären FF Herrar Sundbyberg 1956
Malte Strömberg Herrar Strömstad 2005
Sara Helena Eriksson Damer Kinna 1986
Kerstin Kilborn Stångenäs AIS Damer Lysekil 1956
Merethe Ekeberg Damer Råde 1977
Eje Blennegård Djurgårdens IF Herrar Vänersborg 1949
Anders Marmon Herrar Karlstad 1953
Inger Marmon Damer Karlstad 1960
Magnus Olsson Herrar Göteborg 1987
Emma Lööv Damer VÄSTERÅS 1994
Daniel Lomgård-Lans IF Friskis & Svettis Strömstad Herrar Strömstad 1980
Therese Abrahamsson IF Friskis & Svettis Strömstad Damer Skee 1901
Christina Elfström IF Friskis & Svettis Strömstad Damer Strömstad 1963
Katharina Törnblad IF Friskiis & Svettis Strömstad Damer Strömstad 1963
Hans Elfström IF Friskiis & Svettis Strömstad Herrar Strömstad 1961
Charlotta Paulsson IF Friskis & Svettis Strömstad Damer Skee 1976
Catharina Olofsson Damer Strömstad 1970
Ulf Redemo Herrar Redemo 1950
Marianne Redemo Damer Strömstad 1956
Carl-Fredrik Svensson Herrar Lidköping 1980
Ulrika Hellman Damer Uddevalla 1983
Diana Andersson Damer Strömstad 1974
Thomas Rodin Grundsund Herrar Grundsund 1951
Pernilla Ohlson Prangeröd Damer Strömstad 1971
Matilda Sjöqvist Damer Karlstad 1989
Lars Andersson Herrar Råå 1952
Martin Thorstensson Herrar STRÖMSTAD 1978
Mikaela Saltell Damer Strömstad 1980
Anna Almqvist Damer Strömstad 1980
Yoie Bohlin Hässelby SK Damer Åtvidaberg 1990

Specialmilen by Bodypower

Inga anmälda
Namn Klubb Klass Ort Födelseår

Hälsokostbolags Gången

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Gitte Hilding Strömstad 1966
Gunn Lundseie Tontämjarna Strömstad 1956
Else Berit Fosdahl Fosdahl Tontämjarna Strömstad 1948
Ann-Christin Olausson HISINGS BACKA 1965
Viviann Blennegård Djurgårdens IF Vänersborg 1956
Eje Blennegård Djurgårdens IF Vänersborg 1949
Gunnel Karlsson Tontämjarna Strömstad 1946
Eva Stigberg Tontämjarna Strömstad 1959
Marie Gärds Borlänge 1967
Gabriella Gärds Strömstad 1966
Anita Källvik
Monica Hassling
Elisabeth Sandblom
Marita Lindhav
Michael Ekman
Kerstin Hansson LUR 1956
Kent Hansson
Inge Andre’sen
Camilla Andre’sen
Barbro Reinholdsson Nordkoster 1942
Josefine Koch München 1992
Brigitte Koch
Rüdiger Koch
Ulrike Edward
Gunila Carlson Lerum 1943
Ingegerd Kalbratt Nordkoster 1901
Kari Anne Refvik Skee 1966
Herborg Andrea Horvei Oslo 1963
Cecilia Karlsson Strömstad 1901
Anton Karlsson
Annica Gustafsson
Laila Ekvall
Stina Ekvall

1000m (upp till 7år)

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Lovis Erikpers Flickor Strömstad 2012
Salvador Rabi löparkidz Pojkar Strömstad 2014
Alice Collin Flickor Strömstad 2016
Elsa Einestedt Löparkidz Flickor Strömstad 2015
Victor Hansson Strömstad löparklubb Pojkar Strömstad 2014
Hilma Glans Strömstad Löparklubb Flickor Strömstad 2015
Erik Persson Pojkar Strömstad 2014
Frank Jämtén Uddevalla Pojkar Uddevalla 2016
Harry Jämtén Uddevalla Pojkar Uddevalla 1901
Malick kindslätt Uddevalla Pojkar Uddevalla 2017
Julian kindslätt Uddevalla Pojkar Uddevalla 2018
Amadeus Johansson Pojkar Strömstad 2017
Mila Pereyra-Ortega Strömstad löparkidz Flickor Strömstad 2015
Aitana Pereyra-Ortega Strömstad löparkidz Flickor Strömstad 2012
Filip Åhrman Strömstad löparklubb Pojkar Strömstad 2012
Felicia Åhrman Strömstad löparklubb Flickor Strömstad 2014
Carl Baatz Nagel Strömstad Löparklubb Pojkar Strömstad 2014
Rasmus Andre’sen Pojkar Lur 2015
Nelia Bruhner Flickor Kungälv 2013
Joel Saltell Pojkar Strömstad 2012
Winter Wever Flickor Strömstad 2013
Lykke Järnerfors Flickor Vargön 2014

2000m (8-11 år)

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Erik Hansson Strömstad löparklubb Pojkar Strömstad 2011
Agnes Persson Flickor Strömstad 2009
Wilma Andre’sen Flickor Lur 2011
Vera Adolfsson Flickor STRÖMSTAD 2012
Estelle Nilsson Strömstad gymnastikförening Flickor Strömstad 2010
Albin Nilsson Strömstad gymnastikförening Pojkar Strömstad 2011
Jordan Almqvist Bengtsson Pojkar Strömstad 2012