536 |
Hanna Kirk |
Järla Nytt IK |
Järla Nytt IK |
Damer |
1977 |
|
532 |
Daniel Berg |
|
|
Herrar |
1969 |
|
533 |
Max Berg |
|
|
Herrar |
|
|
534 |
Filippa Berg |
|
|
Damer |
|
|
535 |
Gabriel Berg |
|
|
Herrar |
|
|
530 |
Anna Westerberg |
Stockholm |
Run Tapetfabriken |
Damer |
1979 |
|
531 |
Filip Celander |
|
Run Tapetfabriken |
Herrar |
|
|
529 |
Agnes Karlsson |
|
|
Damer |
1986 |
|
528 |
Johan Häggkvist |
GreenValley Runners |
|
Herrar |
1981 |
|
527 |
Anton Sundgren |
OK Ravinen |
|
Herrar |
1993 |
|
526 |
Erica Pettersson |
IFK Göteborg |
|
Damer |
1995 |
|
525 |
Patricia Limousy |
|
|
Damer |
1967 |
|
524 |
Mostafa Payvandi |
|
|
Herrar |
1986 |
|
523 |
David Mucchiano |
|
Mellanmjö LK |
Herrar |
1993 |
|
521 |
Andres Nunez |
|
#PanamaInSweden |
Herrar |
1984 |
|
522 |
Emerson Melendez |
|
#PanamaInSweden |
Herrar |
|
|
519 |
Carla Milene Tetamante |
|
|
Damer |
1975 |
|
517 |
Tom Berg |
|
|
Herrar |
2011 |
|
518 |
Jan Berg |
|
|
Herrar |
|
|
520 |
Renato E. Mascarenhas |
|
|
Herrar |
1967 |
|
516 |
Maja Fjaestad |
|
|
Damer |
1976 |
|
515 |
Johan Sjöberg |
|
|
Herrar |
1991 |
|
514 |
Peter Öjemar |
|
|
Herrar |
1990 |
|
511 |
Kyle Bouthillier |
|
Run? I thought they said "RUM"! |
Herrar |
1994 |
|
512 |
Cameron Clark |
|
Run? I thought they said "RUM"! |
Herrar |
|
|
513 |
Oskar Bergström |
Athletic Club Salt Lake |
|
Herrar |
1990 |
|
510 |
Stuart Young |
Athletic Club Saltlake |
|
Herrar |
1989 |
|
509 |
Maria Bild |
|
|
Damer |
1975 |
|
508 |
Fredrik Bernsmed |
|
|
Herrar |
1989 |
|
507 |
Christoffer Sörmark |
Electrolux IF |
|
Herrar |
1988 |
|
505 |
Karin Jacobsson |
|
|
Damer |
1981 |
|
506 |
Marcus Jacobsson |
|
|
Herrar |
1977 |
|
504 |
Pankaj Mittal |
|
|
Herrar |
1972 |
|
503 |
André Nilsson |
|
|
Herrar |
1989 |
|
502 |
Fredrik Svenneteg |
|
|
Herrar |
1989 |
|
501 |
Tomas Eriksson |
|
|
Herrar |
1972 |
|
500 |
Camilla Röding Fors |
* |
Pilegårdsgänget |
Damer |
1973 |
|
499 |
Sylvain Glos |
FK Studenterna |
|
Herrar |
1987 |
|
498 |
Emmie Hult |
|
|
Damer |
1984 |
|
497 |
Mia Camarstrand |
|
|
Damer |
1977 |
|
495 |
Carl-Henrik Sundström |
|
|
Herrar |
1966 |
|
496 |
Eva Myrehed |
|
|
Damer |
|
|
494 |
Jonas Hellström |
Terrible Tuesdays |
|
Herrar |
1961 |
|
493 |
Sarah-Jane Barrable |
OK Ravinen |
|
Damer |
1984 |
|
492 |
Maria Wikner |
Nacka |
|
Damer |
1968 |
|
491 |
Christoffer Salomonsson |
|
|
Herrar |
1988 |
|
490 |
Oscar Claeson |
|
|
Herrar |
1982 |
|
489 |
Henrik Bonde |
Bergsnäs löparvänner |
|
Herrar |
1967 |
|
488 |
Tanja Brantéus |
Stockholm City Triathlon |
|
Damer |
1976 |
|
486 |
Elias Filén |
|
|
Herrar |
1988 |
|
485 |
Kristoffer Lindkvist |
Lillängens Sportklubb |
|
Herrar |
1977 |
|
483 |
Jakob Zigmond |
Elektroprtner Nacka AB |
|
Herrar |
1986 |
|
484 |
Felix Fredriksson |
|
|
Herrar |
|
|
482 |
Camilla Elofsson |
Huddinge AIS |
|
Damer |
1983 |
|
475 |
Magnus Lindh |
|
Nymans Elektriska |
Herrar |
1975 |
|
476 |
James Braddon |
|
Nymans Elektriska |
Herrar |
|
|
477 |
Magnus Larsson |
|
Nymans Elektriska |
Herrar |
|
|
478 |
David De Wendel |
|
Nymans Elektriska |
Herrar |
|
|
479 |
Fredrik Rosenqvist |
Huddinge AIS |
Nymans Elektriska |
Herrar |
1983 |
|
480 |
Jonas Grönblad |
|
Nymans Elektriska |
Herrar |
|
|
481 |
Magnus Holm |
|
Nymans Elektriska |
Herrar |
|
|
474 |
Frida Simonato |
|
|
Damer |
1992 |
|
473 |
Sara Hultman Blomdahl |
|
|
Damer |
|
|
472 |
Pål Olofsson |
Axa SC |
|
Herrar |
1967 |
|
470 |
Annika Pettersson |
|
|
Damer |
1968 |
|
487 |
Miikael Saarinen |
|
Supersprint |
Herrar |
1987 |
|
469 |
Sandra de Haan |
|
Sverige |
Damer |
1995 |
|
468 |
Johan Sjögren |
|
|
Herrar |
1980 |
|
467 |
Johanna Sjögren |
|
|
Damer |
1981 |
|
466 |
Malin Walden |
|
|
Damer |
1977 |
|
465 |
Adil Bouafif |
Hässelby SK |
|
Herrar |
1978 |
|
464 |
Carl Berzell |
|
|
Herrar |
1990 |
|
463 |
Viktoria Loo Skyman |
|
|
Damer |
1983 |
|
462 |
Emma Fogelkvist |
Spårvägens FK |
|
Damer |
1995 |
|
461 |
Niklas Jonsson |
Hammarby IF Friidrott |
|
Herrar |
1992 |
|
460 |
Andreas Wallmer |
|
|
Herrar |
1976 |
|
459 |
Simon Ahlberg |
|
|
Herrar |
|
|
458 |
Lena Ivegren |
|
|
Damer |
1987 |
|
457 |
Fredrik Hugo |
|
|
Herrar |
1978 |
|
9 |
Love Berzell |
OK Ravinen |
|
Herrar |
1992 |
|
455 |
Lars Trogen |
|
|
Herrar |
1978 |
|
454 |
Bruno Reis da Silva |
|
|
Damer |
1992 |
|
453 |
Mikael Eriksson |
Gula Hunden Webbyrå |
|
Herrar |
1968 |
|
452 |
Sakari Tiittanen |
Ingarö IF |
|
Herrar |
1967 |
|
451 |
Sofia Lejon |
|
|
Damer |
1963 |
|
449 |
Mirjam Lidberg |
Runacademy If |
|
Damer |
1973 |
|
448 |
Dario Iulianella |
|
Free Britney |
Herrar |
1991 |
|
446 |
Anna Simonyi |
|
|
Damer |
1991 |
|
447 |
Pal Regos |
|
|
Herrar |
|
|
445 |
Anna Wikström |
|
|
Damer |
1968 |
|
444 |
Robert Dahlberg |
Club Running Sweden |
|
Herrar |
1976 |
|
442 |
Josefine Jähle |
|
|
Damer |
1995 |
|
443 |
Erik Nyström |
|
|
Herrar |
|
|
440 |
Stefan Rodin |
|
|
Herrar |
1982 |
|
441 |
Vincent Rodin |
|
|
Herrar |
|
|
439 |
Anna Enberg |
|
|
Damer |
1972 |
|
437 |
Thomas Elgenberg |
|
|
Herrar |
1984 |
|
436 |
Eric Lundberg |
|
|
Herrar |
1982 |
|
435 |
Viktor Björklund |
|
|
Herrar |
1994 |
|
434 |
John Persson Svärling |
Jaybird |
|
Herrar |
1983 |
|
433 |
Helen Slättman |
Svartbäcken JK |
|
Damer |
1966 |
|
432 |
Heidi Englund |
|
|
Damer |
1970 |
|
431 |
Fredrik Röjme |
|
|
Herrar |
1984 |
|
429 |
Ave Aarsalu-Mikker |
|
|
Damer |
1976 |
|
430 |
Mart Mikker |
|
|
Herrar |
|
|
428 |
Anna Sjögren |
|
|
Damer |
|
|
426 |
Linus Jarl |
|
Snyggazt&Bäzt |
Herrar |
1987 |
|
427 |
Ashna Darbandy |
|
Snyggazt&Bäzt |
Damer |
|
|
438 |
Agnese Signorelli |
Team Envol |
|
Damer |
1983 |
|
424 |
Martin Ahnskog |
|
|
Herrar |
1993 |
|
425 |
Paulina Ahnskog |
|
|
Damer |
|
|
423 |
Kristofer Olander |
|
|
Herrar |
1986 |
|
422 |
Jonas Pehrson |
|
Team TCM |
Herrar |
1989 |
|
421 |
Jan Häger |
OK Södertörn |
|
Herrar |
1964 |
|
420 |
Emil Nilsson |
Ik Haren |
|
Herrar |
2004 |
|
418 |
Erica Arvidsson |
|
ELRICA 2021 |
Damer |
1982 |
|
419 |
Ulrica Lindemann |
|
ELRICA 2021 |
Damer |
|
|
417 |
Madelene Krantz |
|
|
Damer |
1982 |
|
416 |
Mark Duncan |
|
|
Herrar |
1973 |
|
415 |
Karolin Henriksson |
|
|
Damer |
1987 |
|
414 |
Andrés Söderberg |
|
|
Herrar |
1985 |
|
413 |
Tom Svensson |
Hammarby IF OF |
|
Herrar |
1968 |
|
412 |
Katarina Löf Hagström |
Spårvägens FK |
|
Damer |
1965 |
|
411 |
Anna Arkebrant |
Runacademy IF |
|
Damer |
1975 |
|
410 |
Elin Mellberg |
Länna |
|
Damer |
1982 |
|
409 |
Mattias Kanold |
|
|
Herrar |
1969 |
|
408 |
Nils Paulsson |
Hanvikens sk |
|
Herrar |
1980 |
|
407 |
Anders Neselius |
|
|
Herrar |
1980 |
|
406 |
Karl Johan Bratt |
|
|
Herrar |
1985 |
|
405 |
Clas Gordon |
Katarina Södra |
|
Herrar |
1964 |
|
404 |
Katarina Svedberg |
|
|
Damer |
1970 |
|
403 |
Teresia Devenyi |
|
|
Damer |
1982 |
|
402 |
Mattias Huledal |
|
|
Herrar |
1990 |
|
401 |
Anders Jara Melendez |
Ik Jarl |
|
Herrar |
1987 |
|
400 |
Carl Hultin |
|
|
Herrar |
1991 |
|
399 |
Emil Jansson |
|
|
Herrar |
1983 |
|
398 |
Louise Ernberg |
|
|
Damer |
1990 |
|
397 |
Simon Higby |
|
|
Herrar |
1979 |
|
395 |
Liselott Rosenbom |
Åkersberga |
|
Damer |
1968 |
|
396 |
Rasmus Rosenbom |
|
|
Herrar |
|
|
394 |
Oscar Uribe |
|
|
Herrar |
1976 |
|
393 |
Nathalie Tolvers |
Spårvägens FK |
|
Damer |
1990 |
|
392 |
Jessica Gyllensvärd |
|
|
Damer |
1981 |
|
390 |
Camilla Maartmann |
|
|
Damer |
1994 |
|
391 |
Evelina Kalla |
|
|
Damer |
1992 |
|
389 |
Sonja Hesslow |
|
|
Damer |
|
|
388 |
Heinz Baumgärtner |
|
|
Herrar |
1965 |
|
387 |
Zaneta Andrusivova |
|
|
Damer |
1991 |
|
386 |
Henrik Persson |
Myrsjö LK |
|
Herrar |
1964 |
|
385 |
Anton Wahlström |
|
|
Herrar |
1991 |
|
384 |
Rosie Campbell |
|
Team Envol |
Damer |
1994 |
|
383 |
Arne Sylvest |
Runacademy |
|
Herrar |
1957 |
|
381 |
Karoline Edström |
|
|
Damer |
1994 |
|
382 |
Fredrik Häggström |
|
|
Herrar |
|
|
380 |
Christer Ericsson |
|
|
Herrar |
1968 |
|
378 |
Elin Nylander |
|
Hoppas vi inte kommer sist! |
Damer |
1989 |
|
379 |
Conny Fredberg |
|
Hoppas vi inte kommer sist! |
Herrar |
|
|
377 |
Hagbard Knutsson |
- |
|
Herrar |
1985 |
|
376 |
Isabelle Sjölander |
|
|
Damer |
1992 |
|
375 |
Caroline Hall |
|
|
Damer |
1990 |
|
374 |
Adrian Olsson |
|
|
Herrar |
1993 |
|
373 |
Peter Hellman |
|
|
Herrar |
1971 |
|
372 |
Fredrik Flink |
Västerås LK |
|
Herrar |
1984 |
|
371 |
Anna Lidblom |
|
|
Damer |
1975 |
|
370 |
Robin Hermansson |
|
|
Herrar |
1976 |
|
369 |
Oskar Hallberg |
|
|
Herrar |
1984 |
|
368 |
Katarina Sonnesjö |
|
|
Damer |
1963 |
|
367 |
Hans uussilta |
Movator AB |
|
Herrar |
1970 |
|
366 |
Lisa Axelsson |
|
|
Damer |
1985 |
|
365 |
Alexandra Lindahl |
|
|
Damer |
1968 |
|
364 |
Eric Hannerz-Edmark |
|
|
Herrar |
1990 |
|
363 |
Håkan Johansson |
|
|
Herrar |
|
|
362 |
Johan Jokisaari |
|
|
Herrar |
1948 |
|
361 |
Agneta Burrows |
|
|
Damer |
1969 |
|
360 |
Alexandra Dyckman |
|
|
Damer |
1986 |
|
359 |
Gustav Andrén |
|
|
Herrar |
1983 |
|
358 |
Karin Berner |
|
|
Damer |
1985 |
|
357 |
Frida Carlsson |
|
Nacka Dojo |
Damer |
|
|
10 |
David Nilsson |
Högby IF |
|
Herrar |
1987 |
|
2 |
Fredrik Uhrbom |
Spårvägens FK |
|
Herrar |
1977 |
|
1 |
Archie Casteel |
Spårvägens FK |
|
Herrar |
1996 |
|
356 |
Magnus Lindblom |
|
|
Herrar |
1977 |
|
355 |
Freja Ström |
|
|
Damer |
1992 |
|
354 |
Mattias Lindfors |
|
|
Herrar |
1977 |
|
353 |
Johan Ullström |
|
|
Herrar |
|
|
352 |
Johannna Nilsson |
|
|
Damer |
1995 |
|
351 |
Scott Kilmartin |
|
Team Australia |
Herrar |
1979 |
|
350 |
Magnus Berglund |
CapGemini Engineering |
|
Herrar |
1979 |
|
349 |
Jenny Johansson |
|
|
Damer |
1979 |
|
348 |
Clas Larsson |
Atlas Copco IF |
|
Herrar |
1976 |
|
347 |
Hanna Olofsson |
|
|
Damer |
1980 |
|
346 |
Ulrica Holmgren |
|
Pilegårdsgänget |
Damer |
1973 |
|
345 |
Blenda Jansson |
|
|
Damer |
1980 |
|
344 |
Mikael Gahmberg |
|
|
Herrar |
1975 |
|
343 |
Michael Szczerepa |
|
|
Herrar |
1994 |
|
342 |
Marie Ström |
|
|
Damer |
1979 |
|
341 |
Tobias Källmarker |
|
|
Herrar |
1989 |
|
340 |
JARI kanninen |
|
Forza |
Herrar |
1972 |
|
339 |
Liliana Labbé |
|
|
Damer |
1980 |
|
338 |
Tom Jenkinson |
Envol |
Team Envol |
Herrar |
1970 |
|
337 |
Emma Blom |
|
|
Damer |
1979 |
|
335 |
Malin Eriksson |
|
|
Damer |
1985 |
|
336 |
David Hälleberg |
|
|
Herrar |
|
|
333 |
Thomas Backelin |
|
|
Herrar |
1975 |
|
332 |
Pierre Lourdais |
Team Envol - FK Studenterna |
Team Envol |
Herrar |
1990 |
|
330 |
Per Lejoneke |
DVIF |
|
Herrar |
1966 |
|
331 |
Nils Lejoneke |
|
|
Herrar |
|
|
329 |
Andreas Mannerberth |
|
|
Herrar |
1981 |
|
327 |
Akhlas Dinka |
|
|
Damer |
1975 |
|
328 |
Panagiota Siapca |
|
|
Damer |
|
|
326 |
Göran Svärdberg |
Tunkur Benur |
|
Herrar |
1961 |
|
325 |
Aron Bengtegård |
Mikkeller Running Club Skaraborg |
|
Herrar |
1986 |
|
324 |
Sofia-Frederica Andersson |
|
|
Damer |
1985 |
|
323 |
Yayoi Lagerqvist |
|
|
Damer |
1972 |
|
322 |
Frida Arounsavath |
|
|
Damer |
1970 |
|
321 |
Liselott Lindstedt |
|
|
Damer |
1969 |
|
320 |
Sofia Ivarsson |
Runacademy iF |
|
Damer |
1978 |
|
319 |
Peter Jansson |
|
Sveriges IF |
Herrar |
1978 |
|
318 |
Lars Bergström |
Team Envol |
|
Herrar |
1965 |
|
316 |
Christoffer Andersson |
|
|
Herrar |
1993 |
|
317 |
Sebastian Andersson |
|
|
Herrar |
|
|
315 |
Malin Löfgren |
Atlas Copco IF |
Atlas Copco IF |
Damer |
1973 |
|
314 |
Jonas Löfgren |
|
Hästhagen IF |
Herrar |
|
|
313 |
Julius Andersson |
|
|
Herrar |
1980 |
|
311 |
Ioana Cristescu |
|
|
Damer |
1991 |
|
312 |
Maxime Rahmani |
|
|
Herrar |
|
|
309 |
Jessica Wickberg |
|
|
Damer |
1976 |
|
310 |
Daniel Hamrén |
|
|
Herrar |
|
|
308 |
Sara Pettersson |
|
|
Damer |
1982 |
|
307 |
Håkan Ohlin |
F&S Norrköping |
|
Herrar |
1967 |
|
305 |
Waldemar Lindqvist |
|
|
Herrar |
2011 |
|
306 |
Elisabeth Schreuder |
|
|
Damer |
|
|
303 |
Sara Broman Catherine |
|
|
Damer |
|
|
304 |
Mathieu Catherine |
|
|
Herrar |
|
|
302 |
Martin Salén |
|
|
Herrar |
1974 |
|
300 |
Torbjörn Eriksson |
|
Rosa Huset SK |
Herrar |
1966 |
|
301 |
Marika Hilldoff |
|
Rosa Huset SK |
Damer |
|
|
299 |
Erik Bjurling |
|
|
Herrar |
1968 |
|
298 |
Per Sjöstrand |
|
|
Herrar |
1967 |
|
297 |
Malin Eriksson |
|
|
Damer |
1985 |
|
296 |
Stephan Wallentin |
|
|
Herrar |
1980 |
|
295 |
Jan-Olov Jonsson |
SIF |
|
Herrar |
1945 |
|
294 |
Annika Ståhl |
|
|
Damer |
1988 |
|
293 |
Per Blomqvist |
|
|
Herrar |
1984 |
|
292 |
Katrin Kabrial |
|
Madelens änglar |
Damer |
1982 |
|
291 |
Madelen Dursun |
|
Madelens änglar |
Damer |
1986 |
|
290 |
Manfred Grobosch |
FMTK |
Madelens änglar |
Herrar |
1959 |
|
289 |
Leona Randmark |
Skuru IK |
|
Damer |
2008 |
|
287 |
Karl Gierer |
Tallkrogen |
|
Herrar |
1962 |
|
288 |
Emila Gierer |
|
|
Damer |
|
|
286 |
Frida Fernqvist |
|
|
Damer |
1985 |
|
285 |
Fredrik Svensson |
IK Tun |
|
Herrar |
1975 |
|
284 |
Erik Kjellander |
Punkrun Sthlm |
|
Herrar |
1993 |
|
283 |
David Olerup |
Terrible Tuesdays |
|
Herrar |
1985 |
|
282 |
Håkan Sandberg |
GUBB |
|
Herrar |
1969 |
|
281 |
Amin Mohammed-Coleman |
|
|
Herrar |
1977 |
|
280 |
Mattias Landin |
|
|
Herrar |
1973 |
|
279 |
Ida Lindqvist |
|
|
Damer |
1985 |
|
277 |
Nicolas Remires |
Team Envol |
|
Herrar |
1982 |
|
278 |
Catarina Axelsson |
Team Envol |
|
Damer |
|
|
276 |
Christian Bergersen |
|
|
Herrar |
1972 |
|
275 |
Marcus Gleisner |
|
Bullarna |
Herrar |
1994 |
|
274 |
Isabelle Lundin |
|
Bullarna |
Damer |
1994 |
|
273 |
Ida Zeffer |
Mälarö SOK |
|
Damer |
2007 |
|
272 |
Fredrik Holmgård |
|
|
Herrar |
1978 |
|
271 |
Therese Malk |
Proper People |
|
Damer |
1973 |
|
270 |
Johan Dahlgren |
|
|
Herrar |
1986 |
|
269 |
Johan Malk |
Reomti |
Team Reomti |
Herrar |
1971 |
|
268 |
Fredrik Persson |
Team Reomti |
Team Reomti |
Herrar |
1991 |
|
267 |
Andreas Bojesen |
|
|
Herrar |
1994 |
|
266 |
Per-Ola Jeppsson |
|
|
Herrar |
1965 |
|
265 |
Erika Nekham |
|
|
Damer |
1984 |
|
264 |
Oleg Pavlovskyy |
|
Just Do It |
Herrar |
1995 |
|
263 |
Mads Thamsborg |
|
Just Do It |
Herrar |
1980 |
|
262 |
Jacob Thärning |
|
|
Herrar |
1987 |
|
259 |
Åsa von Zweigbergk |
|
Länsförsäkringar Fastighetsförmedling Nacka |
Damer |
1974 |
|
260 |
Hanna Rothpfeffer |
|
Länsförsäkringar Fastighetsförmedling Nacka |
Damer |
|
|
261 |
Ola Niklasson |
|
Länsförsäkringar Fastighetsförmedling Nacka |
Herrar |
|
|
258 |
Reine Gunnarsson |
Dagdrivarklubben |
|
Herrar |
1973 |
|
450 |
Mats Röjdmark |
Järla |
Röjdmarks |
Herrar |
1973 |
|
257 |
Fredrik Swahn |
|
|
Herrar |
1984 |
|
256 |
Graham Thompson |
|
|
Herrar |
1983 |
|
255 |
Åke Cederqvist |
Värmdö Skeppslags VF |
|
Herrar |
1940 |
|
254 |
Susanne Dahlen |
|
|
Damer |
1977 |
|
252 |
Threst Gray |
|
|
Herrar |
1968 |
|
253 |
Erik Karlson |
|
|
Herrar |
|
|
251 |
Emil Källberg |
|
Svett |
Herrar |
1984 |
|
250 |
Pär Samuelsson |
|
|
Herrar |
|
|
249 |
Robin von Euw |
|
Länsförsäkringar Fastighetsförmedling Nacka |
Herrar |
1989 |
|
248 |
Fredrik Wahlgren |
|
|
Herrar |
1967 |
|
247 |
ruben werning |
|
Laglösa If |
Herrar |
2001 |
|
246 |
Erik Pettersson |
|
|
Herrar |
1986 |
|
245 |
Karin Glantz |
|
|
Damer |
1988 |
|
244 |
Joar Smeding |
|
|
Herrar |
1988 |
|
242 |
Benjamin Lau |
|
|
Herrar |
1991 |
|
243 |
Mikaela Svensson |
|
|
Damer |
|
|
241 |
Simon Andersson |
|
|
Herrar |
1991 |
|
240 |
David Tegenmark |
Ingen |
|
Herrar |
1969 |
|
239 |
Sandra Jansson |
|
|
Damer |
|
|
238 |
Jesper Persson |
|
Maxpuls |
Herrar |
1990 |
|
237 |
Johan Caracolias |
|
|
Herrar |
1974 |
|
236 |
Jens Nybacka |
|
|
Herrar |
1974 |
|
235 |
Heather Hartley |
|
|
Damer |
1976 |
|
234 |
Daniel Jonsson |
|
Cykelpojkarna |
Herrar |
1981 |
|
233 |
Fredrik Enestad |
|
Cykelpojkarna |
Herrar |
1984 |
|
232 |
Christina Sellberg-Wiland |
|
|
Damer |
1975 |
|
231 |
Alexandru Radu |
|
|
Herrar |
1992 |
|
230 |
Anders Söderström Ekblad |
- |
|
Herrar |
1987 |
|
226 |
Rebecca Orring |
|
Nickes Pirater |
Damer |
1953 |
|
227 |
Johanna Orring |
|
Nickes Pirater |
Damer |
|
|
228 |
Matilda Orring Lunki |
|
Nickes Pirater |
Damer |
|
|
229 |
Gareth Davies |
|
Nickes Pirater |
Herrar |
|
|
225 |
Ylva Enström |
|
hipsterhundarna |
Damer |
1987 |
|
223 |
linnea klint |
|
hipsterhundarna |
Damer |
1987 |
|
224 |
Jonathan Rosell |
|
|
Herrar |
|
|
222 |
Aliina Mattila Wass |
|
|
Damer |
2000 |
|
221 |
Pontus Hedfors |
LM Löp |
|
Herrar |
1981 |
|
220 |
Erik Bäckström |
|
|
Herrar |
1988 |
|
219 |
Maria Bäckström |
|
|
Damer |
1987 |
|
218 |
Daniel Bjurgard |
|
|
Herrar |
1987 |
|
216 |
Lina Waltin |
|
|
Damer |
1977 |
|
217 |
Matthias Hudl Waltin |
|
|
Herrar |
|
|
214 |
Karin Beinhoff |
|
|
Damer |
1973 |
|
215 |
Saga Beinhoff |
|
|
Damer |
|
|
213 |
Susanna Calén |
|
|
Damer |
1979 |
|
212 |
Lars Peterstrand |
Ängby Fäktklubb |
|
Herrar |
1965 |
|
211 |
Aleks Brdarski |
|
|
Herrar |
1981 |
|
210 |
Hanna Bäckman |
Nacka Värmdö Posten |
|
Damer |
1983 |
|
209 |
Lars Christer Nordin |
Solna OK |
|
Herrar |
1944 |
|
208 |
Isak Lundström |
|
|
Herrar |
2000 |
|
207 |
Richard Skogsbergh |
|
|
Herrar |
1970 |
|
206 |
Marcus Lundgren |
|
|
Herrar |
1990 |
|
204 |
Olivia af Rolén |
|
|
Damer |
1993 |
|
205 |
Oskar Linderoth |
|
|
Herrar |
|
|
203 |
Sofie Egebrant |
|
|
Damer |
1987 |
|
202 |
Lars-Erik Andersson |
|
|
Herrar |
1965 |
|
201 |
Frida Persson |
|
|
Damer |
1989 |
|
200 |
Emma Thormarker |
|
|
Damer |
1987 |
|
199 |
Nina Blixt |
Team Envol |
|
Damer |
1974 |
|
197 |
Klara Diskay |
- |
|
Damer |
1985 |
|
198 |
Sebastian Diskay |
|
|
Herrar |
|
|
196 |
Joachim Högberg |
SLUG |
|
Herrar |
1973 |
|
195 |
Magnus Engström |
|
|
Herrar |
1987 |
|
194 |
Tomas Sjöberg Bexelius |
|
|
Herrar |
1979 |
|
193 |
Pontus Rask |
|
|
Herrar |
1994 |
|
192 |
Åsa Ekberg |
|
|
Damer |
1970 |
|
191 |
Torbjörn Del Balio |
|
|
Herrar |
1987 |
|
190 |
Mikael Lagula |
|
|
Herrar |
1963 |
|
189 |
Miguel Krantz |
|
|
Herrar |
1973 |
|
188 |
Henrik Nilsback |
|
|
Herrar |
1977 |
|
187 |
Åsa Edman |
Roma IF |
|
Damer |
1962 |
|
186 |
Olof Oddbjörn |
Runacademy IF |
|
Herrar |
1983 |
|
184 |
Mikael Alsterblad |
|
Team #CAMB |
Herrar |
1972 |
|
185 |
Annika Berg |
|
Team #CAMB |
Damer |
|
|
183 |
Joni Heinonen |
|
|
Herrar |
1981 |
|
182 |
Viola Stålgren |
Sickla IF |
|
Damer |
2008 |
|
181 |
Emilia Lidström Eriksson |
Sickla IF |
|
Damer |
2009 |
|
179 |
Jörgen Ritterstrandh |
NEXTOR GROUP |
|
Herrar |
1963 |
|
180 |
Eva Ritterstrandh |
|
NEXTOR GROUP |
Damer |
|
|
177 |
Therese Hedin |
|
|
Damer |
1970 |
|
178 |
Magnus Tengblad |
|
|
Herrar |
|
|
176 |
Kevin Dyckman |
|
|
Herrar |
1989 |
|
174 |
Karin Carlsson |
|
|
Damer |
1987 |
|
175 |
Benedikt Koch |
|
|
Herrar |
|
|
173 |
Annika Elwin |
|
Nacka |
Damer |
|
|
172 |
Magnus Olsson |
|
|
Herrar |
1978 |
|
171 |
Linda Ljunggren Syding |
|
|
Damer |
1974 |
|
169 |
Johanna Bond |
|
|
Damer |
1988 |
|
170 |
Thomas Nordqvist |
|
|
Herrar |
|
|
168 |
Rebecca Emmott |
|
|
Damer |
1982 |
|
167 |
Axel Pekkari |
|
|
Herrar |
2003 |
|
166 |
Sanjiv Risal |
|
Nacka |
Herrar |
1977 |
|
165 |
Niklas Guthreus |
Måttligt aktiva |
Sverige |
Herrar |
1983 |
|
164 |
Rufus Ekberg Österdahl |
|
|
Herrar |
1966 |
|
163 |
Niclas Lindström |
|
Maxpuls |
Herrar |
1991 |
|
162 |
Ulrika Engström |
Hammarby Friidrott |
|
Damer |
1974 |
|
161 |
Ivannia Hult |
|
Pilegårdsgänget |
Damer |
1977 |
|
160 |
Jenny Carrass |
|
Pilegårdsgänget |
Damer |
1977 |
|
159 |
Josefin Unger Belin |
|
Pilegårdsgänget |
Damer |
1970 |
|
158 |
Oscar Holmberg |
|
|
Herrar |
1990 |
|
157 |
Dan Åkerblom |
Hemlingby LK |
Nacka |
Herrar |
1983 |
|
155 |
Maria Eriksson |
Finntorp |
|
Damer |
1961 |
|
156 |
Aron Nåsander |
|
|
Herrar |
|
|
154 |
Kristian Stålberg |
Stockholm |
|
Herrar |
1977 |
|
153 |
Anna Hansson |
|
|
Damer |
1976 |
|
152 |
Mikael Stålberg |
|
|
Herrar |
1979 |
|
151 |
Wilhelm Lombach |
|
|
Herrar |
1990 |
|
150 |
Maria Stein Ymen |
|
Pilegårdsgänget |
Damer |
1964 |
|
149 |
Karin Tell |
|
Pilegårdsgänget |
Damer |
1972 |
|
148 |
Katarina Perlhagen |
|
Pilegårdsgänget |
Damer |
1964 |
|
147 |
Johan Dalström |
|
|
Herrar |
1982 |
|
146 |
Emil Råberg |
|
|
Herrar |
1985 |
|
145 |
Moa Söderlund |
|
|
Damer |
1990 |
|
144 |
Jonas Westberg |
|
|
Herrar |
1980 |
|
143 |
Erik Erlandsson |
ACSL |
|
Herrar |
1978 |
|
142 |
Jens Vendel |
Sollefteå |
|
Herrar |
1981 |
|
141 |
Pauline Lönn |
|
|
Damer |
1976 |
|
601 |
Eva Ahlquist |
|
|
Damer |
1951 |
|
139 |
Erik Mellström |
|
|
Herrar |
1974 |
|
138 |
Linda Kullas Lindholm |
Na |
|
Damer |
1981 |
|
137 |
Aliina Mattila wass |
|
|
Damer |
2000 |
|
136 |
Axel Wretman |
Nysätra |
|
Herrar |
1985 |
|
134 |
Pontus Palmgren |
|
|
Herrar |
1989 |
|
135 |
Jakob Palmgren |
|
|
Herrar |
|
|
133 |
Mattias Ung |
FK studenterna |
|
Herrar |
1971 |
|
132 |
Fredrik Sandström |
|
|
Herrar |
1990 |
|
131 |
David Wästberg |
|
|
Herrar |
1974 |
|
130 |
Claes Ekblom |
Ingen |
|
Herrar |
1997 |
|
129 |
Gustav Campenhausen |
|
Nacka |
Herrar |
1994 |
|
128 |
Torbjörn Johansson |
|
Tore Tenglunds |
Herrar |
1966 |
|
127 |
Lars Theding |
|
Tore Tenglunds |
Herrar |
1968 |
|
126 |
Daniel Höglund |
|
Tore Tenglunds |
Herrar |
1967 |
|
125 |
Martin Ryding |
|
|
Herrar |
1981 |
|
124 |
Johnny Engström |
HiQ Sports Club |
Nacka |
Herrar |
1990 |
|
123 |
Josefine Högström |
|
|
Damer |
1975 |
|
122 |
Karl Andersson |
Spårvägen BMF |
|
Herrar |
1979 |
|
121 |
Bo Mogård |
|
|
Herrar |
1969 |
|
120 |
Stefan Jonssson |
Tjädervägens IF |
|
Herrar |
1959 |
|
119 |
Erik Löfberg |
|
|
Herrar |
1983 |
|
118 |
Linda Andersson |
|
|
Damer |
1978 |
|
117 |
Isa Ericsson |
FK Studenterna |
|
Damer |
1987 |
|
115 |
Eva Klingberg |
|
|
Damer |
1965 |
|
116 |
Olof Klingberg |
|
|
Herrar |
|
|
114 |
Amanda M |
|
Metkroken |
Damer |
1992 |
|
112 |
Malin Gustafsson |
|
|
Damer |
1975 |
|
113 |
Christer Gustafsson |
|
|
Herrar |
|
|
111 |
Piotr Zdeb |
|
Goldwing |
Herrar |
1970 |
|
110 |
Gustaf Tottie |
|
|
Herrar |
1964 |
|
109 |
Marie Goding |
Tegelön IF |
|
Damer |
1981 |
|
108 |
Sara Claesson |
|
|
Damer |
|
|
107 |
Andrei Tchernov |
|
MIDUBAS RUN |
Herrar |
|
|
106 |
Jennie Söderström |
|
|
Damer |
1984 |
|
105 |
Elin Sundqvist |
Sportklubben |
|
Damer |
1981 |
|
104 |
Ryszard Lorenc |
|
|
Herrar |
1978 |
|
103 |
Robert Pochec |
Robbsoft AB |
|
Herrar |
1979 |
|
102 |
Andreas Söderlund |
|
|
Herrar |
1989 |
|
100 |
Katarina Fredén |
|
We can do it |
Damer |
1971 |
|
101 |
Hilda Andreasson |
|
We can do it |
Damer |
|
|
99 |
Emelie Franklin |
Run Academy |
|
Damer |
1986 |
|
98 |
Anna Franke |
|
|
Damer |
1989 |
|
97 |
Anders Zwedberg |
|
|
Herrar |
1961 |
|
96 |
Sofia Gustafsson |
|
|
Damer |
1974 |
|
95 |
Magnus Gustafsson |
|
|
Herrar |
1974 |
|
94 |
Alexander Levin |
Team Ultrasweden LK |
|
Herrar |
1974 |
|
93 |
Henry Söderström |
|
|
Herrar |
1963 |
|
92 |
Erica Hellström |
Centrum |
|
Damer |
1985 |
|
91 |
Aleksandra Garcia |
|
|
Damer |
1976 |
|
90 |
Cruz Näsström |
Team Niklas Camp 2021 |
|
Herrar |
2008 |
|
89 |
Grace Namazzi Andersson |
|
|
Damer |
1979 |
|
88 |
Anders Livner |
Farsta SK |
|
Herrar |
1978 |
|
87 |
Sarah Stenback |
|
|
Damer |
1980 |
|
86 |
Amelie Bomler |
|
|
Damer |
1989 |
|
85 |
Linus Johansson |
|
|
Herrar |
1992 |
|
83 |
Olle Bertilsson |
Ottestig |
|
Herrar |
1964 |
|
84 |
Vilgot Ottestig |
|
Ottestig |
Herrar |
|
|
82 |
Roger Jervenheim |
|
|
Herrar |
1957 |
|
81 |
Niklas Lundbäck |
|
|
Herrar |
1978 |
|
80 |
Simon Thun |
|
FHM |
Herrar |
1989 |
|
79 |
Andreas Ferngren |
|
|
Herrar |
1979 |
|
78 |
Michael Eriksson |
|
|
Herrar |
1964 |
|
77 |
Johan Gustafson |
|
|
Herrar |
1986 |
|
76 |
Maria Malm |
|
|
Damer |
1970 |
|
75 |
Magnus Mozart |
|
|
Herrar |
1990 |
|
74 |
Marie Gunnarsson |
|
|
Damer |
1965 |
|
72 |
Martin Särnquist |
|
|
Herrar |
1986 |
|
73 |
Nathalie Särnquist |
|
|
Damer |
|
|
71 |
Maria Mattsson |
|
|
Damer |
1970 |
|
69 |
Ola Nyström |
|
|
Herrar |
1965 |
|
70 |
Malin Nyström |
|
|
Damer |
|
|
68 |
Mikael Lagula |
|
|
Herrar |
1963 |
|
67 |
Mattias Bern |
|
|
Herrar |
1973 |
|
65 |
Johanna Thudèn |
|
|
Damer |
1981 |
|
66 |
Lisa Reppert |
|
|
Damer |
|
|
64 |
Anna Lindemark |
|
|
Damer |
1984 |
|
63 |
Emil Wallin |
|
|
Herrar |
1981 |
|
62 |
Rui Chen |
|
|
Herrar |
1987 |
|
54 |
Anna Pucar Rimhagen |
Team Generation |
Team Generation |
Damer |
1970 |
|
55 |
Elin Rimhagen |
|
Team Generation |
Damer |
|
|
56 |
Christoffer Carlén |
|
Team Generation |
Herrar |
|
|
57 |
Elsa Rimhagen |
|
Team Generation |
Damer |
|
|
58 |
Oscar Ollas |
|
Team Generation |
Herrar |
|
|
59 |
Johan Nylén |
|
Team Generation |
Herrar |
|
|
60 |
Simon Sassi Nylén |
|
Team Generation |
Herrar |
|
|
61 |
Slavka Spasojevic |
|
Team Generation |
Damer |
|
|
53 |
Mehdi Dadashpour |
|
|
Herrar |
1986 |
|
52 |
Camilla Fuxborg |
|
|
Damer |
1988 |
|
51 |
Jonatan Boman |
Lerkils IF |
|
Herrar |
1989 |
|
49 |
Fredrik Dierks |
|
”Heja oss” |
Herrar |
1962 |
|
50 |
Sara Dierks |
|
”Heja oss” |
Damer |
|
|
48 |
Patrik Dyrendahl |
|
|
Herrar |
1972 |
|
47 |
Magnus Törnqvist |
|
|
Herrar |
1969 |
|
46 |
Christer Stafferöd |
|
|
Herrar |
1967 |
|
45 |
Josephine Hermansson |
|
|
Damer |
1983 |
|
44 |
thanos kakoulidis |
|
|
Herrar |
|
|
43 |
Per Lundberg |
|
|
Herrar |
1964 |
|
42 |
Herman Hillberg |
|
|
Herrar |
1973 |
|
41 |
Matteus Edetoft |
|
|
Herrar |
|
|
40 |
Ola Sohlström |
|
|
Herrar |
1979 |
|
39 |
Annika Marchall |
|
|
Damer |
1965 |
|
38 |
Suzanne Hesselgren |
Avonova IF |
|
Damer |
1963 |
|
37 |
Niklas Waldemar |
|
|
Herrar |
1973 |
|
36 |
Johan Granström |
|
|
Herrar |
1968 |
|
35 |
Fredrik Stuifbergen |
|
|
Herrar |
1981 |
|
34 |
Kenneth Jansson |
|
|
Herrar |
1966 |
|
33 |
Staffan Liewendahl |
|
|
Herrar |
1964 |
|
32 |
Åsa Forsberg |
Älta if |
|
Damer |
1979 |
|
30 |
Elisabet Einarsdottir |
|
|
Damer |
1974 |
|
31 |
Tommy Sund |
|
|
Herrar |
|
|
29 |
Stefan Hedlund |
|
|
Herrar |
1970 |
|
28 |
Albert Svanberg |
|
|
Herrar |
1966 |
|
27 |
Stefan Hallberg |
Solna |
|
Herrar |
1976 |
|
26 |
Per-Anders Broberg |
Tofsö |
|
Herrar |
1964 |
|
25 |
Sara Chryssovitsanou |
|
|
Damer |
1977 |
|
24 |
Romain Schwab |
|
|
Herrar |
1980 |
|
23 |
Emma Eide |
|
Metkroken |
Damer |
1979 |
|
22 |
Michael Ringh |
Älta IF |
|
Herrar |
1969 |
|
21 |
Mette Friberg |
|
Metkroken |
Damer |
1979 |
|
19 |
Magnus Eriksson |
|
|
Herrar |
1969 |
|
20 |
Martina Eriksson |
|
|
Damer |
|
|
18 |
Alexander Ahlstrand |
|
|
Herrar |
|
|
17 |
Melker Höglund |
|
|
Herrar |
2006 |
|
16 |
Linda Adamsson |
|
|
Damer |
1980 |
|
12 |
Elin Ahlström |
IFK Enskede |
|
Damer |
1976 |
|
13 |
Nora Ahlström |
|
|
Damer |
|
|
14 |
Simon Ahlström |
|
|
Herrar |
|
|
15 |
Felix Ahlström |
|
|
Herrar |
|
|
11 |
Joel Sjöstrand |
Trojanska Hästen |
|
Herrar |
1984 |
|