Anmälda till Sala Silverman 2021 - Medeldistans / Motion Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Ort Födelseår
0 Martin Widlund Örebro AIK Örebro 1975
0 Stefan Berg Stadionmys Stockholm 1984
0 Charlotta Haldin Länsförsäkringar IF Lidingö 1974
0 Helena Nieckels Lidingö 1974
0 Marnix Reedijk Västerås simsällskap Västerås 1980
0 Karina Alvarez - Stockholm 1981
0 Andrew Plummer Ärla if Eskilstuna 1980
0 Mikael Arnåsen Västerås Triathlon Klubb Västerås 1975
0 Villum Hansson Team Sickla Nacka 1988
0 Erik Drakenberg Österskär 1965
0 Jimmie Furunäs Strängnäs CK/Triathlon Mariefred 1977
0 Helen Ernving Hällen Löpning Nyköping 1985
0 Mikael Hedlund Haninge 1992
0 David Berg Örebro 1989
0 Erik Andersin Älta Triathlon Tyresö 1977
0 Jenny Andersson Strängnäs CK Strängnäs 1975
0 Mikaela Lindvall Västerås 1981
0 Dennis Ericsson Umara sport club Rimbo 1991
0 Ulf Bergström Öregrunds IK Öregrund 1971
0 Arnaud Guenneugues Knivsta 1980
0 Max Nilsson Hägersten 1987
0 Daniel Andersson Sigtuna Sports Club Täby 1983
0 Mats Ahlstedt Uppsala Uppsala 1971
0 Henrik Strandemar Rimbo 1974
0 Martin Klingstedt Malmö 1993
0 Pär Bladin Västerås Västerås 1968
0 Mikael Johansson Hallstahammar Hallstahammar 1968
0 Ulrika Ekström Emnerud Team Power Woman Athletic Club Sala 1986
0 Thomas Karlsson Lidköpings ck Lidköping 1967
0 Lars Bonnedahl Lidingö Triathlon Lidingö 1950
0 Erik Bruhn Team KBK Bikes Falun 1981
0 Jakob Lundkvist västerås 1976
0 Niklas Andersson Annebodahill Älvsjö 1971
0 Pelle Andersson Lyckeby 1968
0 Tobias Pelicano Tyresö 1979
0 Simon Zmrzlak Västerås Triathlon Västerås 1968
0 Camilla Larsson SLK Oxelösund Stigtomta 1965
0 Joel Paulsson Norrköping Triathlon Norrköping 1991
0 Felix Geissel Stockholm 1991
0 Mats Pettersson Gellivare Endurance Club Nyköping 1965
0 Mark van der Weegen Skövde triathlon Hjo 1966
0 Tove van der Weegen Skövde triathlon Hjo 1971
0 Olle Paulsson Storvreta IK Storvreta 1963
0 Carl Bodin IK Fyris Uppsala Triathlon Uppsala 1990
0 Camilla Finn Team powerwoman Stockholm 1992
0 Fredrik Pettersson Västerås triathlon Västerås 1974
0 Lisa Lindfors Noc Out Ljungsbro 1973
0 Fred Blomberg IK NocOut.se Ljungsbro 1977
0 Daniel Becker stadionmys stockholm 1972
0 Jan-Erik Almkvist Västerås cykelklubb Västerås 1974
0 Jesper Danielsson Räddningstjänsten IF Linköping Rimforsa 1987
0 Sabina Lerne Team Power Women Danderyd 1978
99 Mariana Edvinsson Skövde 1978
100 Carl-Otto Brahm Skövde 1974
98 Jimmy Spolander Norbergs CK Norberg 1984
97 Birger Edvinsson Fyris Triathlon Uppsala 1959
96 Jan Lindkvist Mora CK Mora 1968
95 Johan Jonsson Norbergs CK Fagersta 1973
94 Aura Alarcon Knivsta CK Uppsala 1982
93 Louise Svensson IK Nocout.se Linköping 1977
92 Annemari Johansson Gällivare Endurance Gällivare 1964
91 Joakim Cejie Umara Stockholm 1977
90 Andreas Rosendahl Sharks sports club Skärholmen 1971
89 Malin Grant IK Fyris Triathlon Uppsala 1979
88 Daniele Amodeo IK Fyris Triathlon Uppsala 1983
87 Pontus Linderoth Stockholm 1996
86 Inger Bergström Askim 1966
83 Tobias Demker Uppsala 1976
82 Victoria Zeeck Västerås Cykelklubb VÄSTERÅS 1972
81 Kristin Andersson Colting Borssén Triathlonklubb Sundbyberg 1974
80 Helene Nilsson ColtingBorssén Triathlon VÄSTERÅS 1965
77 Joel Blomén Triathlon Väst Göteborg 1995
76 Mathias Giertz Sollentuna 1987
75 Fredrik Forslund Söderfors ck Söderfors 1971
74 Per Berggren Slk oxelösund JÖNÅKER 1974
73 Olof Dahlin Stockholm City Triathlon Stockholm 1973
72 Arvid Al-Saffar Täby 1989
70 Mats Pehrsson Danderyd 1968
71 Arvid Nordström Danderyd 2003
67 daniel jönsson gävle 1990
68 viktor Wesslén gävle 1991
69 Daniella björn gävle 1994
66 Staffan Eriksson TEAM RLW & friends Stockholm 1993
65 Olof Isacson Team RLW & Friends Göteborg 1993
64 Fabian Källström Stockholm 1993
62 Daniel Sawano Umara Sports Club Älvsjö 1975
61 Elin Liljeblad Nyköping 1977
60 Henrik Wergeland Stockholm 1992
59 Reine Gunnarsson Dagdrivarklubben Enskede 1973
58 Eric Lindberg Stockholm 1994
57 Pontus Rutgersson Stockholm Stockholm 1993
56 Arie Dansac Eskilstuna 1986
55 Linnea Norrman Norra stockholm endurance Österskär 1993
51 Isa Holm Göteborg 1985
52 Johan Högberg GÖTEBORG 1976
50 Jenny Bolander IK NocOut.se Linköping 1972
48 Rickard Öster Solna 1985
47 Henrik Nilson Roslagens triathlon Upplands Väsby 1963
46 Christian Vos Enebyberg 1993
45 Johan Svensson IK Fyris Uppsala 1978
43 David Jonsson Västerås Cykelklubb Stockholm 1994
0 Simon Söderroos Eskilstuna IK Kvicksund 1986
42 Thomas Holmgren Falun 1987
40 Anna Wikström Malmköping Hägersten 1971
41 Pernilla Ohlsson Malmköping Malmköping 1967
38 Hans Berg Bakers STOKHOLM 1976
36 Anna Westling Bro 1978
35 Karin Messing Västerås 1986
34 Fabian Arnberg Stockholm Stockholm 1979
33 Jonas Olofsson Stockholm City Triathlon Stockholm 1978
32 Wendy Broadgate Stockholm City triathlon Tullinge 1970
31 Josefin Larsson - Stockholm 1986
30 Mats Johansson Helsingborg 1969
29 Przemyslaw Gniewek Yes Was Podcast Sport Club Södertälje 1989
28 Daniel Karlgren Axa Sportsclub Stockholm 1975
27 Vilhelm Sundström Roden Triathlon Club Stockholm 1969
26 Stéphane Jetté GT & Lime Västra Frölunda 1967
24 Johanna Janing Saltsjö-Boo 1978
25 Josefin Janing Älta 1977
23 Pierre Lavaine Alingsås 1967
0 Jasmin Ahnfors IK Fyris Triathlon Knivsta 1987
22 Johanna Andersson Linköping 1972
20 Gunnar Littbrand Vallentuna 1968
18 Jerry Engström Öna sk Nacka Strand 1977
17 Staffan Hugerth Mora SK Mora 1965
16 Niklas Palmestedt ÖNA SK Mora 1978
15 Johan Bodins ÖNA SK Mora 1977
13 Tobias Magnusson Öna SK Mora 1978
12 Howard Leamon Sala 1976
11 Henrik Arthursson IK Fyris Vänge 1978
9 Janne Bogren Täby 1970
8 Johan Hasselgren Lubban IF Uppsala 1963
7 Tobias Olli Fredrikshof CK SOLNA 1986
6 Tina Frohm Enköping Enköping 1987
5 Chris Stiebel Täby 1985
3 Markus Alden The Aldèns Västerås 1979
4 Therese Kallerman Västerås 1978
2 Mats Rosen Kalmar 1975
1 Andreas Johansson Vänge Vänge 1976
Till anmälan för Medeldistans / Motion