Erik Botvidson |
|
|
Ellen Berg |
|
|
Jessica Hammar |
Falun |
|
Maria Laggar Berglund |
Ingen |
|
Kristin Enlund Svensson |
Ekonomi Roslagen AB |
|
Malin Jansson |
|
|
Tina Parkedal |
|
|
Therese Westerberg |
|
|
Sofia Engberg |
|
|
Jennifer Hubinette |
|
|
Anna Goring |
|
|
Lotta Waldvik |
|
|
Anna Lundberg |
|
|
Anna Mattsson |
|
|
Sabine Carlsson |
|
|
Ida Gustavsson |
|
|
Szandra Bizzozero |
|
|
Sofie Berggård |
|
|
Mari Burell |
Svenska Kyrkans Arbetsgivarorganisation |
|
Susanne Aberg |
Garphyttan |
|
Ralf Kahn |
Essingen |
|
Beatrix Kahn |
|
|
Sam Kahn |
|
|
Lydia Kahn |
|
|
Piet Kahn |
|
|
Ulrika Widegren |
|
|
Jennifer Östberg |
|
|
Marianne Pihl |
|
|
Oskar Nöstdal |
|
|
Cecilia Nöstdal |
|
|
Jennifer Hellberg |
|
|
Linda Nilsson |
|
|
Greta Genberg |
|
|
Marcus Genberg |
|
|
Johanna Gävstedt |
|
|
Carina Gävstedt |
|
|
Maria Cox |
|
|
Helena Angetun |
Hägersten |
|
Julie Kelly |
|
|
Pär Åkerström |
Skao |
|
Maria Harrling |
|
|
Sandra Lövgren |
|
|
Malin Glitterstam |
|
|
Sofia Petersson |
|
|
Henrik Eklund |
Arboga |
|
Anna Jansson Heimdahl |
Karlstad |
|
Anette Holmqvist |
Landvetter |
|
Susann Tångeryd |
Ängelholm |
|
Peter Mourath |
Ösmo-Torö församling |
|
Bo Klum Ekdahl |
|
|
Jenny Nilsson |
|
|
Johan Demarkesse |
|
|
Jan Pamp |
|
|
Lars Sjögren |
|
|
Claes Björck |
|
|
Sonja Björck |
|
|
Hanna Billinger |
|
|
Lotta Person |
Skao |
|
Anna von Malmborg |
Svenska kyrkans arbetsgivarorganisation |
|
Anna-Lena Enström |
|
|
Caroline Broomé |
|
|
William Jerberyd |
|
|
Nina Andresen |
|
|
Maria Swartling |
Kungsgårdens SK |
|
Niklas Delander |
|
|
Tove Mogren |
|
|
Per Linder |
Adelsö IF |
|
Sofia Linder |
|
|
Maja Linder |
|
|
Hanna Karlsson |
|
|
Louise Blomkvist |
|
|
Rickard Larsson |
|
|
Lisa Hansen |
|
|
Helen Kimby |
MHR |
|
Malin Hellborg |
Hur f*n tänkte vi nu!?! |
|
Thomas Lummi |
|
|
Clara Sjögren |
|
|
Birgitta Welander |
Nynäshamn |
|
Paulina Orynczak |
|
|
Madeleine Liljegren |
|
|
Karin Hellström |
|
|
Anneli Sandberg |
|
|
Eva Glimmerdahl |
|
|
Maria Blanck |
|
|
Henrik Gustavsson |
|
|
Alfred Enlund |
WeMind |
|
Viktor Lundberg |
Wemind |
|
Olof Ahlström |
SGL Runners |
|
Monica Tuominen |
|
|
Philip Serving |
|
|
Natalia Ostrovska |
|
|
Jan Wittek |
|
|
Pedro Hernandez |
|
|
Hanna Duvander |
|
|
Rakesh Vorganti |
|
|
Johan Brishammar |
|
|
Pernilla Tilosius |
|
|
Trevor Kwoba |
Wemind Psykiatri Tyresö |
|
Åsa Lindell |
Stockholm |
|
Åsa Niemi |
|
|
Ingrid Ericson |
WeMind |
|
Robert Svec |
Skao |
|
James Ritchie |
Täby |
|
Monika Mattsson |
Krylbo |
|
Anna-Lena Näslund |
|
|
Ulrika Lornell |
Lornell |
|
Eric Andresen |
|
|
Julia Fagerlund |
|
|
Marita Öman |
Compose IT |
|
Fredrik Hoffmann |
|
|
Anders Österholm |
|
|
Henrik Berg |
|
|
Wilhelm Dahllöf |
|
|
Arvid Lagerberg |
|
|
Anders Lerjestam |
|
|
Pontus Larsson |
|
|
Emil Isacson |
|
|
Fredrik Englund |
|
|
Beatrice Hübel |
|
|
Tobias Eklund |
|
|
Viveka Dybeck |
Skao |
|
Anneli Albertsson |
Skao |
|
Ryan Yatco |
|
|
Natali Cikota |
|
|
Nikolina Cikota Molnar |
|
|
Lisa Hillborg |
|
|
Lisa Bauer |
|
|
Davidsson Melanie |
|
|
Anders Elmquist |
|
|
Jeanette Stenkjær |
|
|
Sanna Stafstedt |
Running Värmdö |
|
Kalle lönnberg |
Darktrail runners |
|
Maria Norelius Backmann |
|
|
Linn Vantharam |
|
|
Stefan Dahlberg |
PiteRunners |
|
Jenny Nilsson |
|
|
Kenneth Gustavsson |
Varför lyssnar jag på Kecke? |
|
Mikael Samuelsson |
SGL Runners |
|
Iain Neal |
|
|
Sara Salarvan |
Kunskapsstöd psykisk hälsa, Västra Götalandsregionen |
|
Charlotte Frenker |
|
|
Andreas Calltorp |
|
|
Stina Thulin |
Gullaskruv |
|
Ylva Nilsson |
|
|
Helena Fridell |
|
|
Magdalena Hombrados |
Älta |
|
Yvonne Hombrados |
|
|
Magdalena Hombrados |
|
|
Lisette Norén |
Kunskapsstöd för psykisk hälsa |
|
Kristina Grauers |
MEB, Karolinska Institutet |
|
Therese Bayerl |
Cloetta |
|
Christina Johansson |
|
|
Mattias Björk |
Team Björk |
|
Charlotta Björk |
|
|
Jakob Björk |
|
|
Erika Björk |
|
|
Hanna Björk |
|
|
Elisabeth Anderton |
IFK Göteborg |
|
Tony Andersson de la Rosée |
|
|
Pia Torshall |
|
|
Gabriel O |
Johanneshov |
|
Torbjörn Konradsen |
|
|
Unni Eriksdotter |
|
|
Marjan Pakfetrat |
Bodily |
|
Sandra Messer |
Bodily |
|
Jennie Svensson |
Bodily |
|
Pernilla Fritz |
|
|
Anna Clementson |
|
|
Jessica Forsgren |
Uppsala |
|
Lotta Lindblad |
|
|
Malin Forslund |
|
|
Linn Fridell |
|
|
Ann-Louise Eriksson |
|
|
Marika Messer Peterson |
Bodily |
|
Sandra Jonsson |
Umedalens If |
|
Rose-Marie Gardström |
|
|
Oskar Tengström |
Lidköpings VSK |
|
Camilla Östlund |
|
|
Anna Simonsson |
KPH |
|
Ulrika Hugemark |
Kristinehamn |
|
Fredrik Medin |
|
|
Annsofi Karsberger |
|
|
Annelie Poulsen |
|
|
Janne Larsson |
Löparångest |
|
Anna Loberg |
Östra ljungby |
|
Carolin Månsson |
|
|
Camilla Skoglund |
|
|
Dariusz Kominiak |
|
|
Fredrik Tidblad |
Viking Supply Ships |
|
Simon Andersson Verkénius |
Viking Supply Ships |
|
Ola Björklund |
Viking Supply Ships |
|
Mia Pontén |
MEM Pro |
|
Josefin Lewenstierna |
Team Tåbira prospect |
|
Kristin Möller |
|
|
Joakim Gustafsson |
Viking Supply Ships |
|
Martin Gärdeman |
Viking Supply Ships |
|
Fredrik Kinnman |
WeMind Lund |
|
Catarina Cuibe |
För dig pappa |
|
Ylva Reinhammar |
|
|
Annelie Björklund |
|
|
Johanna Franzén |
WeMind Lund |
|
Maria Lindblå Molander |
|
|
Jaana Niemi |
|
|
Moa Nyberg |
|
|
Yvonne Csomor |
|
|
Sara Ullmark |
2023WeMind |
|
Nadia Melkstam |
Vråengårdens dagverksamhet,Värnamo |
|
Karl Håkansson |
|
|
Carina Selander |
Pålgårds |
|
Anna Torstensson |
|
|
Alice Svensson Alavi |
|
|
Veronica Lepik |
WeMind |
|
Elin Ekselius |
WeMind |
|
Katitzi Hult |
|
|
Britt-Mari Fagertun |
IS Göta Helsingborg |
|
Daniel Bruce |
|
|
Jeanette Nilsson |
|
|
Kousay Miled |
|
|
Dagmar Scharnberg |
|
|
Johanna Lacabanne |
2023WeMind |
|
Caroline Folkesson |
|
|
Annika Eltén |
|
|
Henrietta Westman |
WeMind Nacka |
|
Christoffer Elings-Pers |
Stockholm |
|
Linnea Alden |
|
|
Sara Ålander |
|
|
elin främberg wickman |
Wemind HVB |
|
Emma Strindmar Norström |
|
|
Teresia Karlsson |
WeMind |
|
Elisabeth Fors |
|
|
Emelie Waara |
|
|
Julia Ollas |
|
|
Ella Estonius |
Göteborg |
|
Jana Andersson |
WeMind Göteborg |
|
Isac Blixt |
WeMind Göteborg |
|
Malin Pehrsson |
|
|
Patrik Jansson |
Vadstena |
|
Stina Grundström |
|
|
Nicklas Renström |
Latmasken United |
|
Caroline Andersson |
Viking Supply Ships |
|
Jacob Edberg |
|
|
Madeleine Rickmer |
|
|
Linda Jax |
Ungdomsmottagning Avesta |
|
Gunilla Dalenbäck |
Kunskapsstöd Psykisk Hälsa |
|
eleonora kraft |
|
|
Ann-Kristin Antonsson |
Kunskapsstöd psykisk hälsa |
|
Barbara Lennartsson |
Friab |
|
Carl Oskar Nilsson |
|
|
Lotta Hansson |
|
|
Louise Neander |
|
|
Filip Weibull Göransson |
|
|
Carina Persson |
|
|
Petra Wagner |
|
|
Stina Edvardsson |
|
|
Carin Bergqvist |
|
|
Emma Bronnvall |
|
|
Susanne Ljungström |
|
|
Cecilia Eriksson |
|
|
Dalia Kajhem |
|
|
Charlotte Mrani |
|
|
Sandra Forsman |
|
|
Isak Lööf |
|
|
Martin Rödholm |
|
|
Therese Linden |
Kunskap stöd psykisk hälsa |
|
Anna Lindmark |
|
|
Sara Lundqvist |
Kunskapscentrum psykisk hälsa |
|
Felicia Kilander |
|
|
Ulrika Isacsson |
LA Sport |
|
Ingrid Svensson |
|
|
Sonja Höglund |
|
|
Caroline Asklöf |
|
|
Anders Vikström Aloandersson |
BeActive |
|
Lovisa Cardell Knaust |
Järfälla |
|
Emelie Ödebrink |
|
|
Peggy Jönsson |
|
|
Tommy Ax |
|
|
My Bergman Carling |
ArkivIT |
|
Evvi Granouzis Larsson |
ArkivIT |
|
Alicia Bergli |
ArkivIT |
|
Anette Flodberg Nebréus |
|
|
Anette Lenander |
|
|
Aurora Bergh Edenborg |
|
|
Stina Bringsarve |
|
|
Anna Nyström |
|
|
Matilda Vergara Örtenmark |
|
|
Martina Engsjö-Lindgren |
|
|
Jennie Lantz |
|
|
Rebecka Skoog |
|
|
Marlene Bromley-Challenor |
|
|
Therese Sandström |
|
|
Viktor Lundqvist |
|
|
Mari Larsson |
|
|
Maggan Meek |
|
|
Kajsa-Stina Åkerblom |
|
|
Eveline Viklund |
|
|
Annika Stenström |
|
|
Pethra Zollfrank |
Kunskapsstöd för psykisk hälsa |
|
Sandra Christiansen |
|
|
Madalena Nguyen |
|
|
Catalena Nguyen |
|
|
Malin Brandt |
|
|
Per Söderholm |
WeMind Nacka |
|
Johanna Forsgård |
|
|
Susanne Jossfsson |
|
|
Jennie Grahn |
|
|
Caroline Brodén |
|
|
Agneta Hermansson |
|
|
Kjell Hermansson |
|
|
Annika Grimling |
|
|
Lise-Lotte Risö Bergerlind |
? |
|
Evelina Nyström |
WeMind |
|
Therese de la Rosée |
|
|
Marit Andersson |
|
|
Joanna Halvardsson |
|
|
Laura Mähler Nelander |
ECI Media Management |
|
Julia Cedergren |
ECI Media Management |
|
Emma Dahl |
ECI Media Management |
|
Claes Palm |
ECI Media Management |
|
Esteban Velez |
ECI Media Management |
|
Malin Åkerlöf |
|
|
Mattias Ahlstedt |
|
|
Ann-Sofie Ericsson |
|
|
Therese Forss |
|
|
Ulrika Lundberg |
KPH kunskapsstöd psykisk hälsa VÄSTRA GÖTALANDSREGIONEN |
|
Stefan Gillberg |
|
|
Johanna Dannelöv |
|
|
Frida Eriksson |
|
|
Johan Malm |
|
|
Edwin Gustafsson |
|
|
Malin Andersson |
Insight |
|
Hanna Wästvind |
|
|
Ann-Mari Digerstedt |
|
|
Ingemar Johansson |
|
|
Thomas Lund |
NMA |
|
Denise Cresso |
MIS - motion & Idrott för Synskadade göteborg |
|
Maria Greus Fagerlund |
|
|
Pernilla Hermansson |
Landvetter |
|
Lenita Rytky |
|
|
Pia Andersson |
|
|
Melker Jonsson |
Åhus |
|
Magnus Jacobsson |
Brogatan Northern Soul Running Club |
|
Maria Persson |
MEB, Karolinska Institutet |
|
Mina Rosenqvist |
MEB, Karolinska Institutet |
|
Sandra Pouplier |
MEB, Karolinska Institutet |
|
Constance Boissin |
MEB, Karolinska Institutet |
|
Adina Nisell |
MEB, Karolinska Institutet |
|
Viktória Molnár |
Nordic Market Access |
|
Luca Botazzi |
Nordic Market Access |
|
Jesús Gullón Sanz |
Nordic Market Access |
|
Kajsa Olsson |
Nordic Market Access |
|
Anathea Cristea |
Nordic Market Access |
|
Therese Dibbern |
Nordic Market Access |
|
Peter Carlqvist |
Nordic Market Access |
|
Andrea Lang |
Nordic Market Access |
|
Caroline Johansson |
GUSTAVSBERG |
|
Franziska Steltner |
Holistic Body by Franzi |
|
Johanna Jönsson |
|
|
Anders Berntsson |
|
|
Sofia Nyman |
|
|
Åsa Bjurling |
|
|
Eva Tilson |
|
|
Khalid Tedros |
|
|
Hanna Hedblom |
|
|
Pernilla Reander |
|
|
Maria Bergstrand |
50plussarna |
|
Åsa Lundberg |
50plussarna |
|
Heli Kälvälä |
|
|
Johanna Martell |
|
|
anna martinsson |
|
|
Anna Kullman |
Lund |
|
Niclas Svanholt |
Grafitgänget |
|
Lotta Wollin |
|
|
Helena Jonasson |
|
|
Tiina Qvist |
|
|
Tove Öhrman |
|
|
Lena Bengtsson |
|
|
Sandra Holmback |
|
|
Elsa Nordström |
Stjärnhovs idrottsklubb |
|
Boel Nordström |
Stjärnhovs idrottsklubb |
|
Verona Frid |
Ronneby |
|
Jennie Frid |
|
|
Sofia Hägerbro |
|
|
Elin Servin |
Lund |
|
Snjezana Ojdanic |
|
|
Ann-Charlotte Gustafsson |
|
|
Lena Bengtsson |
|
|
Sara Boman |
Öfvre Sågvägen |
|
Jeanette Karlsson |
|
|
Paulina Foday |
|
|
Pia Jonsson |
|
|
Ulf Helin |
Årsta motorbåt klubb ÅMK |
|
Anna Fohlin |
|
|
Pernilla Norström |
|
|
Sofia Sirbäck-Engdahl |
|
|
Josefine Bodefjäll |
|
|
Leena Bodefjäll |
|
|
Jessica Rehnqvist |
|
|
Jenny Mähler |
|
|
Jenny Henriksson |
|
|
Malin Swanström |
|
|
Elina Broman |
|
|
Carita Ålund |
|
|
Anna Igelström |
Axa Sports Club |
|
Kent Moström |
|
|
Emily Tegel |
Tegel power |
|
Jörgen Rasmussen |
|
|
mattias Ellebrink Jönsson |
Dark Trail Runners /Vattudalens LDK |
|
Jenny Dahlberg |
|
|
Anna Elina Rönnbäck |
Friskis & Svettis |
|
Melker Rönnbäck |
|
|
Mirjam Rönnbäck |
|
|
sara Ejevärn |
Wemind |
|
Jennie Ullerfeldt |
Göteborg |
|
Anna Haraldsson |
|
|
Emma Ladington |
|
|
Joacim Goden |
Vega |
|
Lars-Göran Olausson |
Team Blekinge |
|
Jennifer Svanström |
|
|
Camilla Bertils |
|
|
Therese Eriksson |
|
|
Emma Thörnow |
|
|
Anna Frennby |
|
|
Karina Boldis-Karlsson |
|
|
Camilla Hagström |
|
|
Niclas Ember |
Vegan Runners IK |
|
Linda Rudfjäll Norlén |
|
|
Tomas Ramevik |
|
|
Rebecka Lindberg |
|
|
Linda Setterhall |
Svenska Kyrkan |
|
Joakim Borén |
|
|
Morgan Jonasson Bergendal |
|
|
Ann-Sofi E Johansson |
|
|
Hanna Johansson |
WeMind |
|
Juulia Järvdike |
WeMind |
|
Linda Sol |
|
|
Felicia Hallberg |
|
|
Marie Eriksson |
|
|
Kristina Strömbom |
|
|
Ida Schander |
|
|
Renée Östlund |
|
|
Jessica Olsson |
|
|
Sverker Lindström |
Gravås Runners |
|
Viktor Nilsson |
|
|
Kristina Strömbom |
|
|
Susanne Holstensson |
Team Snigel |
|
Beatrice Öfverberg |
|
|
martina ekstrand |
Powerwoman athletic club |
|
Ann-Sofie Sjöstrand |
Landvetter |
|
Linda Svanberg Nyström |
|
|
Jenny Berggren |
|
|
Anna Höglind Forsberg |
|
|
Madelene Johansson |
Stall Wilhelmsson |
|
Annika Jansson |
|
|
Marit Grönberg Eskel |
|
|
Åsa Ekdahl |
|
|
Marlene9 Flodin |
|
|
Lenita Remneman |
Team Sleddog |
|
Marlene Claesson |
|
|
Kevin Sahlén |
|
|
Veronica Strömberg |
|
|
Katherin Allström |
|
|
Maria Jönsson |
Dark Trail Runners |
|
Carolina Svensson |
Närhälsan Hälsoenheten |
|
Annichen Andersson |
|
|
Camilla Vikander |
Närhälsan Hälsoenheten |
|
Sara Pettersson |
|
|
Solveig Grill |
|
|
Johan Karlsson |
Mjölby |
|
Lina Handin |
|
|
Ann Axelsson |
|
|
Erik Fries |
Göteborg |
|
Maria Smolman |
|
|
Sofia Kanders |
Uppsala |
|
Karin Bunjevac |
|
|
Hanna Johansson |
Löparångest |
|
Caroline Johansson |
Närhälsan Hälsoenheten |
|
Gunilla Lundin |
|
|
Åse Krohn |
|
|
Jenny Antonsson |
Jokkmokk |
|
Linnea Haraldsson |
|
|
Nicole Käller |
|
|
Thomas Fritiofsson |
Staka Satan |
|
Petra Rylén |
|
|
Monika Lundqvist |
Söderköpings OK |
|
Camilla Gustafsson |
Socialpsykiatrin i Upplands-Bro kommun |
|
Stefan Happach |
|
|
Mikaela Svensson |
|
|
Malin Andersson |
|
|
Anna Bång |
|
|
Birgitta Larsson |
Runacademy |
|
Fredrik Lindström |
Team Mira |
|
Emmy Fridedal |
|
|
Jessica Elvhäger |
|
|
Alexandra Walker |
|
|
Solvieg Gren Lundin |
|
|
Per Hagstrom |
|
|
Sofia Lind |
|
|
Christa Rengmyr |
HR & Mindfulness i Vallda |
|
Jonna Olsson |
|
|
Emeli Kammerland |
|
|
Thomas Kammerland |
|
|
Greger Kammerland |
|
|
Anneli Kammerland |
|
|
Ulrika Wiklund |
|
|
Caroline Söderberg |
Siblings |
|
Joachim Söderberg |
Siblings |
|
Linda Harbe |
|
|
Per Westberg |
Skao |
|
Maria Celina Abraham |
|
|
Hanna Skoog |
|
|
Mimmi Zetterman |
|
|
Thomas Börjesson |
Team Blekinge LF |
|
Hanne Törissen |
|
|
Jenny Hammare |
|
|
Eija Blomster |
|
|
Heidi Alm |
|
|
Pernilla Appelgren |
|
|
Helena Sunnergren |
Runacademy IF |
|
Leo Edlund |
|
|
Anders Molin |
Mn |
|
Lotten Sundin-Björk |
Uppsala |
|
Charlotte Holgersson |
|
|
Isak Foo |
|
|
Catharina Karlsson Foo |
|
|
Peter Augustsson |
ESIK |
|
Kristina Ponting |
Asarum |
|
Tommy Olsson |
|
|
Amanda Bartak |
|
|