Anmälda till MAXI Linköping Triathlon 2021 (SM/RM Sprint/STC 1:a deltävling) – Sprint / Motion
Avancerad sök
Startnummer
Namn
Klubb
Klass
Kön
Födelseår
205
Cecilia Jönsson
Damer Sprint Motion
Kvinna
1983
206
Johan Jönsson
Herrar Sprint Motion
Man
1980
203
Anders Larsson
Herrar Sprint Motion
Man
1977
204
Katarina Bergshem
Damer Sprint Motion
Kvinna
1977
202
Daniel Wohlin
Väsby SS Triathlon
Herrar Sprint Motion
Man
1982
201
Jörg Sturmhoebel
IK NocOut.se
Herrar Sprint Motion
Man
1970
200
Kjell-Åke Grindewih
Södra Vi IF
Herrar Sprint Motion
Man
1956
199
Marcus Eisenhut
Triathlon Syd
Herrar Sprint Motion
Man
1985
198
Kim Lindahl
IK NocOut.se
Damer Sprint Motion
Kvinna
1991
197
Anna Spångeus
IK NocOut.se
Damer Sprint Motion
Kvinna
1975
196
Warner Rosales
Costa Rica
Herrar Sprint Motion
Man
1993
195
Johanna Lundqvist
Triathlon Syd
Damer Sprint Motion
Kvinna
1980
193
Håkan Carlsson
Götelöpare
Herrar Sprint Motion
Man
1964
194
Anna Valentinsson
Götelöpare
Damer Sprint Motion
Kvinna
1976
192
Yvonne Smeds
Colting Borssén Triathlonklubb
Damer Sprint Motion
Kvinna
1973
191
Eleonor Blomberg
Damer Sprint Motion
Kvinna
1979
190
Simon Giselsson
Ronneby OK
Herrar Sprint Motion
Man
2001
156
Fredrik Löfvendahl
Team Lewa Sport
Herrar Sprint Motion
Man
1972
157
Patrik Nyström
Umeå SS
Herrar Sprint Motion
Man
1975
159
Rolando Kosinka
Herrar Sprint Motion
Man
1971
160
Fredrik Strandin
Väsby SS Triathlon
Herrar Sprint Motion
Man
1972
161
Peter Elfström
IK NocOut.se
Herrar Sprint Motion
Man
1975
162
Mikael Grafström
IKHP Huskvarna
Herrar Sprint Motion
Man
1975
163
Marie Hanson
Damer Sprint Motion
Kvinna
1997
164
Magnus Thor
IK NocOut.se
Herrar Sprint Motion
Man
1957
165
Cecilia Toppe
IKHP Huskvarna
Damer Sprint Motion
Kvinna
1974
166
Carina Andersson
Fysrehab
Damer Sprint Motion
Kvinna
1968
167
Björn Andersson
Fysrehab
Herrar Sprint Motion
Man
1967
169
Christoffer Croné
Herrar Sprint Motion
Man
1991
168
Ghassan Chit
Herrar Sprint Motion
Man
1991
170
Emmy Edlund
Damer Sprint Motion
Kvinna
1984
171
Louise Sverin
Damer Sprint Motion
Kvinna
1997
172
Cecilia Mårtensson
Umara Sports Club
Damer Sprint Motion
Kvinna
1976
173
Martina Wiklund
Damer Sprint Motion
Kvinna
1981
174
Ole Hansen
IK NocOut.se
Herrar Sprint Motion
Man
1972
175
Pia Weller
Damer Sprint Motion
Kvinna
1965
176
Alex Jasim
Herrar Sprint Motion
Man
2004
177
Roy Jasim
Herrar Sprint Motion
Man
2001
178
Ibaa Jasim
Herrar Sprint Motion
Man
1976
179
Helena Rylander
Damer Sprint Motion
Kvinna
1993
180
Madelene Andersson
Damer Sprint Motion
Kvinna
1974
181
Alex Jane Smethurst
PFP Sweden
Damer Sprint Motion
Kvinna
1991
155
Moa Ståhl
Damer Sprint Motion
Kvinna
1995
154
Mischa Woisetschläger
TRCC
Herrar Sprint Motion
Man
1974
153
Josefine Falk
Damer Sprint Motion
Kvinna
1997
152
Åsa Östberg
Damer Sprint Motion
Kvinna
1968
151
Olov Berg
IK Nocout.se
Herrar Sprint Motion
Man
1987
150
Linda Gabrielsson
Damer Sprint Motion
Kvinna
1990
149
Desirée Lingsell
Damer Sprint Motion
Kvinna
1990
148
Dennis Wiström
WIF
Herrar Sprint Motion
Man
1978
147
Lars Wettergren
Herrar Sprint Motion
Man
1967
182
Emma Hektor
IK NocOut.se
Damer Sprint Motion
Kvinna
1980
145
Maija Vilkina
Nocout
Damer Sprint Motion
Kvinna
1981
144
Joachim Andreasson
IK NocOut.se
Herrar Sprint Motion
Man
1968
143
Johan Vetterlöv
Kristianstad Triathlon
Herrar Sprint Motion
Man
1971
142
Thomas Holm
Herrar Sprint Motion
Man
1969
141
Andreas Magnusson
Life is what life are
Herrar Sprint Motion
Man
1992
183
Louise Svensson
IK NocOut.se
Damer Sprint Motion
Kvinna
1977
139
Jan Novak
Herrar Sprint Motion
Man
1989
184
Patrik Mosesson
IK NocOut.se
Herrar Sprint Motion
Man
1966
137
Frida Abrahamsson
Damer Sprint Motion
Kvinna
1975
136
Jimmy Israelsson
Herrar Sprint Motion
Man
1987
135
Eva Karlsson
Damer Sprint Motion
Kvinna
1952
134
Mathias Meunier
TEAM ZUR RUHE
Herrar Sprint Motion
Man
1997
133
Jhonel Palomino
Herrar Sprint Motion
Man
1994
132
Louise Hjortsberg
Södertälje
Damer Sprint Motion
Kvinna
1988
131
Elin Rimhagen
Damer Sprint Motion
Kvinna
1996
185
Peter Andersson
Herrar Sprint Motion
Man
1972
129
Olof Lejon
SATS Värmdö
Herrar Sprint Motion
Man
1970
128
Pernilla Nilsson
PT i Vaxholm
Damer Sprint Motion
Kvinna
1976
127
Niclas Svensson
ESIK
Herrar Sprint Motion
Man
1972
126
Mats Wangenfors
Julita Triathlon
Herrar Sprint Motion
Man
1965
125
Per Möller
Midnight Warriors Triathlon Club
Herrar Sprint Motion
Man
1982
124
Joakim Remmo
Deadlines
Herrar Sprint Motion
Man
1972
188
Håkan Odin
Hjulsbro IK
Herrar Sprint Motion
Man
1974
189
Anton Odén
Trimate SK
Herrar Sprint Motion
Man
1988
121
Robert Thunell
Team Trelleborg Triathlon
Herrar Sprint Motion
Man
1970
120
Jenny Vadhammar
Damer Sprint Motion
Kvinna
1980
119
Anne Helmersson
Snogeröds IF
Damer Sprint Motion
Kvinna
1985
118
Elias Roos
Herrar Sprint Motion
Man
1999
117
Martin Racz Granath
Herrar Sprint Motion
Man
1985
116
Sofie Almqvist
Damer Sprint Motion
Kvinna
1993
187
Norman Fromy
Järfälla Triathlonförening
Herrar Sprint Motion
Man
1970
114
Adam Alveteg
Herrar Sprint Motion
Man
1996
112
Piia Nydén
Gnosjö FK
Damer Sprint Motion
Kvinna
1980
113
Robert Nydén
Gnosjö FK
Herrar Sprint Motion
Man
1978
111
Magnus Holm
Wäzbo/Holm
Herrar Sprint Motion
Man
1987
110
Anna Kjerrgren
Damer Sprint Motion
Kvinna
1992
109
Daniel Almqvist
Herrar Sprint Motion
Man
1992
108
Tomas Wessbo
Wessbo/Holm
Herrar Sprint Motion
Man
1984
186
Jenny Lindblom
IK Fyris Uppsala
Damer Sprint Motion
Kvinna
1979
106
Martin Nilsson
Herrar Sprint Motion
Man
1979
105
Pablo Jomer
Herrar Sprint Motion
Man
1986
104
Marko Sinadinovic
M&M
Herrar Sprint Motion
Man
1978
102
Daniel Kling
Herrar Sprint Motion
Man
1984
103
Joakim Roubert
Team Roubert
Herrar Sprint Motion
Man
1979
101
Lisa Rydhammer
Damer Sprint Motion
Kvinna
1991
Till anmälan för Sprint / Motion