Anmälda till Laponia Triathlon 67°N – Sprint
Avancerad sök
Startnummer
Namn
Klubb
Klass
Kön
Födelseår
196
Daniel Dyrander
Gällivare Endurance Club
Men
Man
1972
247
Christer Köhler
Abisko IoIK
Men
Man
1971
246
Hanna Törnlöv
Väsby SS Triathlon
Women
Kvinna
1977
245
Ann-Christin Andersson
Gällivare Endurance
Women
Kvinna
1975
244
Emelie Sigelind
Gällivare Endurance Club
Women
Kvinna
1987
242
Annemari Johansson
Gällivare Endurace
Women
Kvinna
1964
243
Stefan Larsson
Gällivare Endurance
Men
Man
1962
241
Bo Vesterlund
Men
Man
1961
240
Rickard Andersson
Men
Man
2001
239
Martin Widlund
Örebro AIK
Men
Man
1975
238
Åsa Nilsson
Colting Borssén Triathlonklubb
Women
Kvinna
1968
237
Lars Ek
Gällivare Endurance
Men
Man
1951
236
Anders Johnsson
Gällivare Endurace
Men
Man
1965
235
Nicolas Lindgren
IFK Kiruna
Men
Man
1994
234
Kim Sandström
Men
Man
1987
233
Sara Elfving
Karlshamns SK triathlon
Women
Kvinna
1970
232
Mathias Lyngmark
Gällivare Endurance
Men
Man
1977
231
Erik Nilsson
Men
Man
1992
230
Gustav Nilsson
Men
Man
1988
229
Lucas Peixoto
REPSOL TRIATLO
Men
Man
1996
228
Hanna Kursula
Alatornion Ahjo
Women
Kvinna
1984
227
Lars-Eric Sandvärn
Gällivare Endurance
Men
Man
1964
226
Karin Lindholm
Luleå triathlon
Women
Kvinna
1963
225
Ida Lindfors
Women
Kvinna
1992
224
Jennifer Larsson
Women
Kvinna
1994
223
Ronja Helin
Women
Kvinna
1991
222
Alexander Cooke
Men
Man
1988
221
Micael Andersson
Gällivare Endurance Club
Men
Man
1977
220
Hanna Westergaard
Luleå Simsällskap
Women
Kvinna
1978
219
Aila Jaako-Hallqvist
Arctic Triathlon (Rovaniemi)
Women
Kvinna
1957
218
Martin Norberg
Men
Man
1986
216
Johanna Skottheim
Women
Kvinna
1993
217
Johan Lindell
Men
Man
1983
215
Andreas Edström
Ifk Kiruna
Men
Man
1982
214
Tim Miettinen
K4 Äventyrssport
Men
Man
1992
213
Urban Pettersson
DK Järven
Men
Man
1970
212
Camilla Pettersson
Sk järven
Women
Kvinna
1973
211
Alexander Thulin
Men
Man
1980
210
Josefin Grelsson
Gällivare Endurance
Women
Kvinna
1995
208
Edward Bergh
Baebacus Maximus
Men
Man
1987
209
Sofia Thomasson
Baebacus Maximus
Women
Kvinna
1990
207
Daniel Wiklund
Men
Man
1974
206
Claudia Arenas
Women
Kvinna
1977
204
Jörgen Wettainen
Men
Man
1972
205
Mikael Storeide
Men
Man
1971
202
Rebecka Mosquera Jalvemyr
Women
Kvinna
1978
203
Diego Mosquera
Men
Man
2003
201
Martin Andersson
Men
Man
1981
200
Håkan Johansson Jänkänpää
Gällivare Endurance
Men
Man
1971
198
Marcus Vintén
Men
Man
1982
199
Henrik Vintén
Men
Man
1977
197
Henrik Vintén
Men
Man
1977
Till anmälan för Sprint