Anmälda till Malmö EM 2020 Age Group - Age Group Sweden Avancerad sök

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Sebastian Karlsson Luleå Triathlon 16-19 Male AG Man 2002
Josefine Berglund Väsby SS Triathlon 16-19 Female AG Kvinna 2003
Mathilda Leidersdorff Team Trelleborg Triathlon 16-19 Female AG Kvinna 2002
Simon Lindblom Kalmar RC Triathlon 16-19 Male AG Man 2001
Oskar Arvidsson Väsby SS Triathlon 16-19 Male AG Man 2002
Jacob Fransén Kalmar RC Triathlon 16-19 Male AG Man 2002
Eliza Happonen Umeå Simsällskap 16-19 Female AG Kvinna 2002
Jeff Frydenlund Umara Sports Club 30-34 Male AG Man 1989
Elliot Nord Väsby SS Triathlon 16-19 Male AG Man 2002
Axel Rosencrantz Triathlon Väst 16-19 Male AG Man 2002
Hanna Lundberg Kalmar RC Triathlon 16-19 Female AG Kvinna 2003
Alexander Chatila Kalmar RC Triathlon 16-19 Male AG Man 2003
Johan Melinder Väsby SS Triathlon 16-19 Male AG Man 2002
Nils Penton Terrible Tuesdays Triathlon Club 30-34 Male AG Man 1986
Tilda Månsson Väsby SS Triathlon 16-19 Female AG Kvinna 2004
Emilie Gripewall Terrible Tuesdays Triathlon Club 35-39 Female AG Kvinna 1984
Nora Johansson Västerås SS 16-19 Female AG Kvinna 2001
Maja Fredriksson Skövde Triathlonklubb 16-19 Female AG Kvinna 2004
Susanna Jarlsdotter Rehn Team Powerwoman Athletic Club 40-44 Female AG Kvinna 1977
Annica Harrysson Team Kungälv IS 45-49 Female AG Kvinna 1972
Camilla Forsström AXA Sports Club 45-49 Female AG Kvinna 1972
Mia Eklöw Team LeWa Sport 45-49 Female AG Kvinna 1973
Hanna Bäckman Triathlon Syd 35-39 Female AG Kvinna 1983
Silvana Balcanovic AXA Sports Club 40-44 Female AG Kvinna 1977
Maria Trönell IS Göta Friidrott & Triathlon 40-44 Female AG Kvinna 1976
Lovisa Tobieson IK NocOut.se 40-44 Female AG Kvinna 1979
Karin Thulin Heleneholms IF Tri Team 30-34 Female AG Kvinna 1986
Marianne Smedmark Roslagens Triathlon IF 45-49 Female AG Kvinna 1974
Louise Johansson Team Kungälv IS 40-44 Female AG Kvinna 1980
Pierre Schmidt Umara Sports Club 45-49 Male AG Man 1972
Kristian Rybak IK NocOut.se 40-44 Male AG Man 1979
Dino Pjanic Heleneholms IF Tri Team 45-49 Male AG Man 1972
Björn Ullbrand Lödde Tri 55-59 Male AG Man 1965
Jonny Thor Falu SS 35-39 Male AG Man 1984
Mansour Shadman IK Fyris Triathlon 60-64 Male AG Man 1957
Linus Petersson Peking Athletes 35-39 Male AG Man 1984
Fredrik Lindblom Fredrikshof IF 45-49 Male AG Man 1971
Mattias Krantz Terrible Tuesdays Triathlon Club 45-49 Male AG Man 1973
Fredrik Krantz Heleneholms IF Tri Team 40-44 Male AG Man 1980
Mattias Klein Norrköping Triathlon 45-49 Male AG Man 1971
Bo Johansson Karlshamns SK Triathlon 65-69 Male AG Man 1951
Christer Holmqvist Eskilstuna IK Triathlon 55-59 Male AG Man 1965
Gustav Holmberg Eskilstuna IK Triathlon 40-44 Male AG Man 1979
Carl Magnus Helin Lidingö Triathlon 40-44 Male AG Man 1976
Jan Gustavsson IK Fyris Triathlon 60-64 Male AG Man 1960
Toni Fuentes Umara Sports Club 35-39 Male AG Man 1982
Johan Ewald Heleneholms IF Tri Team 50-54 Male AG Man 1969
Tommy Eriksson Team LeWa Sport 50-54 Male AG Man 1966
Jerker Eriksson Kristinehamns Multisport Klubb 45-49 Male AG Man 1974
Håkan Ekfors Björnstorps IF 50-54 Male AG Man 1968
Henrik Eketjäll Eskilstuna IK Triathlon 40-44 Male AG Man 1977
Martin Edgren Team Triathlon & Multisport 55-59 Male AG Man 1962
Albin Granström Stöcke TS Järnet 16-19 Male AG Man 2003
Hampus Månsson Väsby SS Triathlon 16-19 Male AG Man 2002
Simon Arvidsson Kalmar RC Triathlon 16-19 Male AG Man 2003
Björn Johansson Triathlon Väst 45-49 Male AG Man 1975
Fredrik Danell Ekängens IF 50-54 Male AG Man 1970
Christer Dahlström Race & Shine Sport Club 45-49 Male AG Man 1975
Torbjörn Claeson 3City Triathlon 50-54 Male AG Man 1969
Ulf Carleson Stockholm City Triathlon 55-59 Male AG Man 1961
Andreas Capilla IK NocOut.se 45-49 Male AG Man 1971
Carl Bodin IK Fyris Triathlon 30-34 Male AG Man 1990
Alf Bergqvist SK Ran 55-59 Male AG Man 1965
Nils Bergdahl 338 Småland Triathlon & MF 45-49 Male AG Man 1971
Olov Berg Stockholmspolisens IF Triathlon 50-54 Male AG Man 1970
Anton Bengtsson Team Kungälv IS 30-34 Male AG Man 1989
Göran Ancker IK NocOut.se 55-59 Male AG Man 1963
Andreas Voss Triathlon Syd 35-39 Male AG Man 1984
Aron Wohlström Heleneholm Tri team 40-44 Male AG Man 1980
Erik Wahlström Norrköping Triathlon 40-44 Male AG Man 1980
Fredrik Toft Skövde Triathlonklubb 45-49 Male AG Man 1972
Michael Sönnerborg-Wadenhorn Race & Shine Sports Club 35-39 Male AG Man 1983
Olof Svedström AXA Sports Club 40-44 Male AG Man 1976
Robert Sunnerberg Umara Sports Club 45-49 Male AG Man 1973
Mikael Stagling IS Göta Friidrott & Triathlon 45-49 Male AG Man 1975
Mathias Sommerqvist SK Elfsborg 40-44 Male AG Man 1979
Tommie Sjödin Hemsö IF 40-44 Male AG Man 1978
Peter Persson Umara Sports Club 50-54 Male AG Man 1967
Cristian Nae Triathlon Syd 35-39 Male AG Man 1982
Henrik Malmström Väsby SS Triathlon 45-49 Male AG Man 1972
Kira Åkerlund Heleneholms IF Tri Team 35-39 Female AG Kvinna 1981
Hannu Tahvanainen Kalmar RC Triathlon 50-54 Male AG Man 1969
Jenny Sundberg IF Mantra Sport 45-49 Female AG Kvinna 1975
Ralf Ståhl Falu SS 60-64 Male AG Man 1956
Monica Sjans Qwarnsvedens Triathlonklubb 60-64 Female AG Kvinna 1958
Stefan Persson IK NocOut.se 55-59 Male AG Man 1965
Siri Ohrankämmen Väsby SS Triathlon 25-29 Female AG Kvinna 1995
Jennie Malmberg IF Mantra Sport 35-39 Female AG Kvinna 1981
Carina Lyrenberg Saltsjöbadens Triathlonklubb 55-59 Female AG Kvinna 1965
Lukas Lundkvist Stockholm City Triathlon 20-24 Male AG Man 2000
Per Lindblom Fredrikshof IF CK 45-49 Male AG Man 1975
Tina Lilja Frosta Multisport 45-49 Female AG Kvinna 1974
Adam Lennell Umara Sports Club 20-24 Male AG Man 1998
Marcus Larsson KA 3 IF 40-44 Male AG Man 1977
Camilla Karlsson Kalmar RC Triathlon 50-54 Female AG Kvinna 1968
Jonna Hedbys Team Powerwoman Athletic Club 25-29 Female AG Kvinna 1992
Jonathan Gunnarsson Stockholm City Triathlon 20-24 Male AG Man 1998
Victor Dahl Stockholm City Triathlon 25-29 Male AG Man 1992
Nathalie Stigenberg Gävle Triathlonklubb 16-19 Female AG Kvinna 2004
Lisa Malmström Väsby SS Triathlon 16-19 Female AG Kvinna 2002
Elin Malmström Väsby SS Triathlon 16-19 Female AG Kvinna 2004
Max Lundberg G3 Sport 16-19 Male AG Man 2001
Oscar Lilja Frosta Multisport 16-19 Male AG Man 2004
Felicia Johansson Triathlon Väst 20-24 Female AG Kvinna 2000
Sofi Haag Wallberg Västerås SS 25-29 Female AG Kvinna 1994
Hanna Andrén Alingsås Triathlonklubb 16-19 Female AG Kvinna 2004
Charlotta Wångblad IK NocOut.se 35-39 Female AG Kvinna 1983
Cecilia Vollan Johansson Stöcke TS Järnet 40-44 Female AG Kvinna 1980
Ann-Sofi Wetterberg Team LeWa Sport 40-44 Female AG Kvinna 1980
Ann Tufvander Stockholm City Triathlon 40-44 Female AG Kvinna 1978
Pia Selin Väsby SS Triathlon 35-39 Female AG Kvinna 1984
Annika Rehn CKU6 Tri 50-54 Female AG Kvinna 1968
Birgitta Påhlman Näset Triathlonklubb 55-59 Female AG Kvinna 1962
Jannice Persson Frosta Multisport 50-54 Female AG Kvinna 1969
Sabina Nilsson Frosta Multisport 35-39 Female AG Kvinna 1983
Anna Lundin IK Fyris Triathlon 35-39 Female AG Kvinna 1983
Katrin Karlsson 3City Triathlon 50-54 Female AG Kvinna 1970
Matilda Johansson Roslagens Triathlon IF 40-44 Female AG Kvinna 1980
Viktoria Gadd Näset Triathlonklubb 45-49 Female AG Kvinna 1975
Sara Elfving Karlshamns SK Triathlon 50-54 Female AG Kvinna 1970
Åsa Danell IK NocOut.se 45-49 Female AG Kvinna 1971
Agneta Berg Stockholm City Triathlon 55-59 Female AG Kvinna 1962
Veronica Andersson 3City Triathlon 40-44 Female AG Kvinna 1978
Linn Suchomel Team 30K IF 16-19 Female AG Kvinna 2003
Thomas Tollstedt Hudik Triathlon Klubb 30-34 Male AG Man 1990
Per-Olof Branzell IK Fyris Triathlon 60-64 Male AG Man 1956
Jonas Plogner Bromma Simsällskap 50-54 Male AG Man 1968
Henrik Lundqvist Triathlon Väst 45-49 Male AG Man 1975
Henrik Jansson Väsby SS Triathlon 40-44 Male AG Man 1979
Claes Ivenborg IK NocOut.se 45-49 Male AG Man 1973
Anneli Hilmersson 3City Triathlon 50-54 Female AG Kvinna 1970
Elin Forsberg Falu SS 30-34 Female AG Kvinna 1990
Eva-Lott Elefant 3City Triathlon 50-54 Female AG Kvinna 1966
Marcus Ekström FMTIS IF 40-44 Male AG Man 1978
Marie Cederberg Västerås CK 55-59 Female AG Kvinna 1964
Richard Bräckvall Peking Athletes 35-39 Male AG Man 1984
Elisabet Bellander Umara Sports Club 45-49 Female AG Kvinna 1972
Caroline Augustsson Team 30K IF 25-29 Female AG Kvinna 1991
Veronica Warneskog TOT Triathlon Club 50-54 Female AG Kvinna 1967
Elina Wahlberg Stockholm City Triathlon 30-34 Female AG Kvinna 1988
Roland Lycksell Team B3 55-59 Male AG Man 1964
Åsa Lindeblad Väsby SS Triathlon 50-54 Female AG Kvinna 1970
Mats Atterving Stockholm City Triathlon 55-59 Male AG Man 1964
Per Vikner Västerås SS 60-64 Male AG Man 1959
George Valvis Triathlon Syd 85-89 Male AG Man 1935
Håkan Terelius Stockholm City Triathlon 30-34 Male AG Man 1987
Marie-Louise Vösu Wångblad IK NocOut.se 65-69 Female AG Kvinna 1955
Jessica Winberg Lidingö Triathlon 40-44 Female AG Kvinna 1979
Marie Wiman Väsby SS Triathlon 55-59 Female AG Kvinna 1964
Cecilia Wikander Stockholm City Triathlon 55-59 Female AG Kvinna 1964
Calle Westberg Athletic Club Salt Lake 25-29 Male AG Man 1995
Marie Sandberg Julita Triathlon 35-39 Female AG Kvinna 1981
Jonas Rylander Väsby SS Triathlon 55-59 Male AG Man 1963
Tora Philp Stockholm City Triathlon 35-39 Female AG Kvinna 1981
Kenth Pettersson IK NocOut.se 50-54 Male AG Man 1970
Joakim Malmerfelt Åkersberga Triathlonförening 55-59 Male AG Man 1963
Anna Malmerfelt Åkersberga Triathlonförening 55-59 Female AG Kvinna 1964
Jonas Lerneteg Stockholm City Triathlon 35-39 Male AG Man 1982
Sven-Olov Kumlin LK Nyköpings Runners 65-69 Male AG Man 1954
Tauno Koskinen Fagersta Södra IK 65-69 Male AG Man 1952
Sebastian Johansson IK NocOut.se 30-34 Male AG Man 1990
Anna Johansson IK NocOut.se 40-44 Female AG Kvinna 1980
Klara Hofer Mattsson Stöcke TS Järnet 20-24 Female AG Kvinna 2000
Kenneth Gysing Åkersberga Triathlonförening 60-64 Male AG Man 1957
Gunilla Gard Mora Triathlonklubb 60-64 Female AG Kvinna 1958
Rebecka Forsström Triathlon Syd 25-29 Female AG Kvinna 1995
My Forsberg Triathlon Väst 30-34 Female AG Kvinna 1989
Anna Foghammar Åkersberga Triathlonförening 50-54 Female AG Kvinna 1968
Alfred Bodenäs Triathlon Syd 30-34 Male AG Man 1986
Sara Bergström Team Triathlon & Multisport 45-49 Female AG Kvinna 1974
Oskar Bergström Athletic Club Salt Lake 30-34 Male AG Man 1990
Tomas Bengtsson Team Kungälv IS 55-59 Male AG Man 1963
Mattias Arvidsson Väsby SS Triathlon 50-54 Male AG Man 1969
Malin Annebäck Väsby SS Triathlon 45-49 Female AG Kvinna 1973
Teddy Andersson Triathlon Väst 55-59 Male AG Man 1963
Kari Aho Heleneholms IF Tri Team 60-64 Male AG Man 1956
Till anmälan för Age Group Sweden