Anmälda till Eksjö Stadslopp 31 maj 2024 Avancerad sök

Eksjö Stadslopp 10 km Män & Kvinnor

Startnummer Namn Klubb Klass Kön Födelseår
1722 Linus Sörmander 10K Män Man 1988
453 Martina Karlsson 10K Kvinnor Kvinna 1986
1720 Trygve Carlson Hvetlanda Skidklubb 10K Män Man 1954
1721 Jonas Carlson Hvetlanda Skidklubb 10K Män Man 1988
1716 Isak Nilsson Ski Team Göhlins 10K Män Man 1985
1717 Benjamin Claesson IKHP Huskvarna 10K Män Man 2002
1718 Gabriel Claesson IKHP Huskvarna 10K Män Man 2002
1719 Alfred Claesson Broder Tryck 10K Män Man 2007
1715 Hannes Edemyr 10K Män Man 1991
1714 Jesper Henning Ydre Dragkamp 10K Män Man 1990
452 Amalia Schildt Berisha Ydre DK 10K Kvinnor Kvinna 1991
1713 Patrik Ottosson Swemaint IK 10K Män Man 1983
1712 Andreas Lagerberg Viking 10K Män Man 1975
451 Emma Eriksson Eksjö SOK 10K Kvinnor Kvinna 2002
1711 Fredrik Berggren HHFF 10K Män Man 1967
1710 Petter Ferneman Växjö 10K Män Man 1991
1709 Joacim Larsson Lekeryd-Svarttorp SK 10K Män Man 1980
1708 Alexander Wimmer Sajk 10K Män Man 1990
450 Evelina Nybom 10K Kvinnor Kvinna 1996
1706 Jonas Frohlund Eksjö SOK 10K Män Man 1968
1705 Oskar Källberg 10K Män Man 1992
1704 Janne Hurtig Eksjö maskin och truck 10K Män Man 1967
1703 Henrik Blom Eksjö 10K Män Man 1978
1702 Hugo Ekman 10K Män Man 1999
1701 David Thorell IK Stern 10K Män Man 1994
449 Marielle Rickardsson Hässleby SOK 10K Kvinnor Kvinna 1990
448 Emelie Braf Hässleby SOK 10K Kvinnor Kvinna 1988
1700 Per Hammarström Vetlanda 10K Män Man 1959
1699 Jonas Tuvner Hvetlanda skidklubb 10K Män Man 1988
1698 Hans Ydremark Höglandets Triathlon 10K Män Man 1970
1697 Anders Almerheim Eksjö SOK 10K Män Man 2008
1696 Edward Finndahl Eksjö BK 10K Män Man 2005
447 Sigrid Gerdås Team nordic trail 10K Kvinnor Kvinna 1995
1695 Thure Persson 10K Män Man 1958
446 Maria Bredhammar 10K Kvinnor Kvinna 1977
1693 Weine gustavsson Rydsnäs IF 10K Män Man 1967
1694 Per Gustavsson Rydsnäs IF 10K Män Man 1971
1692 Stefan Qwick QwickWork 10K Män Man 1968
1691 Tomas Aldeborg Kämpa IF 10K Män Man 1968
445 Rebecka Sand Hässelby SOK 10K Kvinnor Kvinna 1989
1690 Alexander Harder 10K Män Man 1992
1688 Joakim Jonsson Eksjö södra 10K Män Man 1984
1689 Noah Jonsson Eksjö sok 10K Män Man 2009
1687 Andreas Lundblad Falkenberg Allstars 10K Män Man 1986
1686 Andreas Engdahl Intersport IF 10K Män Man 1988
1685 Jonas Olsson 10K Män Man 1984
1683 Tomas Svae Svae Konsult AB 10K Män Man 1980
1684 Fabian Böck VFH 87 Schwenningen 10K Män Man 1997
1682 Lennart Järnbrand 10K Män Man 1954
1681 Anton Agerdal Eksjö SOK 10K Män Man 1990
1680 Teo Palmér Ulricehamns OK 10K Män Man 2008
1679 Jonas Paulsson Paulssons 10K Män Man 1975
1678 Tobias Herbertsson 10K Män Man 1988
444 Emelie Kardell Björnstorps IF 10K Kvinnor Kvinna 2001
1677 David Oskarsson Filips picknicksällskap 10K Män Man 1978
443 Lina Cedertun 10K Kvinnor Kvinna 1996
442 Linn Karlsson 10K Kvinnor Kvinna 2001
1676 Henrik Johansson Eksjö 10K Män Man 1984
1675 David Persson 10K Män Man 1963
1707 Ulf Alexandersson 10K Män Man 1978
1674 Johan Brengdahl Torslanda 10K Män Man 1982
1673 Sebastian Skoog 10K Män Man 1982
1672 Robin Hjärtström Nocout 10K Män Man 1985
1671 Robert Davidsson Ölmstad IS 10K Män Man 1988
1670 David Lund 10K Män Man 1997
1669 Daniel Windisch Höglandets Triathlon 10K Män Man 1982
1668 Johan Ohlsson Brittatorp TK 10K Män Man 1989
1666 Robert Serra Draklaget 10K Män Man 1991
1667 Oskar Löfgren ESOK 10K Män Man 2017
1665 William Campbell 10K Män Man 2002
1664 Albin Lindman Team Runner’s HIGH IF 10K Män Man 1995
1662 Ludwig Axelsson Hvetlanda skidklubb 10K Män Man 2001
1663 Theo Franzen Vetlanda SK 10K Män Man 2000
1661 Marcus Liffner Aneby 10K Män Man 1993
1660 Martin Nedergaard Vårddemokraterna 10K Män Man 1980
1659 Oskar Janlert 10K Män Man 1997
1658 Daniel Axelsson Högby IF 10K Män Man 1977
1657 Arvid Berglund 10K Män Man 1991
441 Emma Swahnberg 10K Kvinnor Kvinna 1987
1656 Richard Öst Kisa 10K Män Man 1975
1655 Mikael Frisk 10K Män Man 1988
1654 Petter Svensson Hälle IF 10K Män Man 1990
1653 Tobias Thuresson 10K Män Man 1983
440 Sanna Wigren 10K Kvinnor Kvinna 1987
1652 Fredrik Wånehed Transab 10K Män Man 1975
1558 Magnus Eriksson Transab 10K Män Man 1968
439 Louise Kraft Transab 10K Kvinnor Kvinna 1980
1651 Oskar Ryblom 10K Män Man 1990
1650 Johan Engdahl Eksjö 10K Män Man 1988
1649 Viktor Karlsson Bjärsby 10K Män Man 2001
1647 Johan Bengtsson 10K Män Man 1973
1646 Albin Sundell Skullaryd Älgpark 10K Män Man 1991
438 Anna Lindkvist 10K Kvinnor Kvinna 1972
1645 Jonas Wetter 10K Män Man 1969
1644 Tobias Elmtun Vetlanda 10K Män Man 1983
1643 Felix Lönnberg Malmbäcks IF 10K Män Man 1998
1642 Arvid Rejler Eksjö BK 10K Män Man 2003
1641 Markus Rydenståhl Eksjö 10K Män Man 1990
1640 Victor Flingmark Uddevalla OK 10K Män Man 1994
1638 Markus Nilsson 10K Män Man 1998
1639 Simon Nilsson Ödeshögs skidklubb 10K Män Man 1986
1637 Simon Wetterqvist Eksjö 10K Män Man 2000
1636 Philip Dahl 10K Män Man 1991
437 Julia Jansson Edling IKHP Huskvarna 10K Kvinnor Kvinna 1999
436 Anna Forsberg 10K Kvinnor Kvinna 1995
1635 Erik Linnér IFK Umeå 10K Män Man 2000
1634 Jonathan Pekkala Settland ELU IF 10K Män Man 1994
1633 David Lindahl Höglandets Triathlon 10K Män Man 1977
1632 Stefan Viberg Tranås 10K Män Man 1978
1631 Alfred Henrysson SMK EKSJÖ 10K Män Man 2007
1630 Rasmus Kilebrand Skog 10K Män Man 1994
435 Marika Thörewik Hovslätts IK 10K Kvinnor Kvinna 1982
1629 Magnus Thörewik IF Hallby SOK 10K Män Man 1979
1628 Pelle Jakobsson Eksjö SOK 10K Män Man 2008
1627 Andreas Nilsson IK Nocout 10K Män Man 1979
434 Beatrice Kaattari Vetlanda 10K Kvinnor Kvinna 1993
1626 Axel Henrysson Stensjöns IF 10K Män Man 1991
1625 Jimmy Axelsson 10K Män Man 1990
1624 Adam Henrysson Stensjöns if 10K Män Man 1993
1623 Hampus Fyhr Sok Aneby 10K Män Man 2001
1622 Tobias Svensson Eksjö SOK 10K Män Man 1990
1620 Elliot Axelsson Bankeryd 10K Män Man 2008
433 Ewa Jinnerot Bankeryd 10K Kvinnor Kvinna 1980
1621 Mattias Jinnerot Msok 10K Män Man 1978
1617 Fredrik Bredberg Eksjö 10K Män Man 1978
432 Linda Öjebo Eksjö 10K Kvinnor 1980
1618 Alfons Öjebo Bredberg Eksjö 10K Män Man 2010
1619 Holger Öjebo Bredberg Eksjö 10K Män Man 2012
1613 Jonas Assarsson IK Sisu Nässjö 10K Män Man 1984
1614 Dan Zakrisson IK Sisu Nässjö 10K Män Man 1954
430 Ann-katrin Lundqvist IK Sisu Nässjö 10K Kvinnor Kvinna 1954
1615 Fredrik Lundqvist IK Sisu Nässjö 10K Män Man 1977
431 Anna Fabisch IK Sisu Nässjö 10K Kvinnor Kvinna 1980
1616 Melvin Fabisch IK Sisu Nässjö 10K Män Man 2008
1612 Jonas Håkansson Eksjö Garnisons IF 10K Män Man 1975
1610 Anton Berkman 10K Män Man 1996
429 Fanny Terplan 10K Kvinnor Kvinna 1996
1611 John Berkman 10K Män Man 1998
428 Jasmin Rühl IKHP 10K Kvinnor Kvinna 1999
1609 Maxwell Uusimaa 10K Män Man 1991
1608 Hilmer Andersson SOK Aneby 10K Män Man 2009
1607 Erik Öster Skullaryd Älgpark 10K Män Man 1994
1606 Fredrik Karlsson Eksjö SOK 10K Män Man 1992
1605 Andreas Davidsson Högby IF 10K Män Man 1995
427 Terese Friman Glasrikets Rc 10K Kvinnor Kvinna 1984
1604 Erik Hagman Boda if 10K Män Man 2007
1603 Nils Hagman Boda if 10K Män Man 2007
1602 Christian Samuelsson Landsbro if sk 10K Män Man 1979
426 Hanna Forssell Berg Björköby 10K Kvinnor Kvinna 1985
1601 Per Sander Göteborg-Majorna IK 10K Män Man 1963
425 Agneta Sander Göteborg-Majorna OK 10K Kvinnor Kvinna 1961
423 Elizabeth Torkelsson IKHP Huskvarna 10K Kvinnor Kvinna 1984
424 Madeleine Larsson IKHP Huskvarna 10K Kvinnor Kvinna 1981
1599 Noa Forsman IKHP Huskvarna 10K Män Man 2003
1600 Thomas Olesen IKHP Huskvarna 10K Män Man 1972
1598 Pär Sundell Skullaryds Älgpark 10K Män Man 1963
1597 Sebastian Idefjärd Landsbro IF SK 10K Män Man 1985
1596 Tobias Karlsson Eksjö 10K Män Man 1986
422 Fanny Lampert 10K Kvinnor Kvinna 1991
1595 Linus Fritz Nässjö Ski 10K Män Man 2008
1594 Jonathan Mourtada Bankeryd runners 10K Män Man 1987
1593 Jonas Andersson Landsbro IF SK 10K Män Man 1988
1592 Alexander Claesson Borås Löparklubb 10K Män Man 1988
1591 Kim Stern 10K Män Man 1983
421 Karoline Lundin 10K Kvinnor Kvinna 1980
1590 Emil Sundell Skullaryd Älgpark 10K Män Man 1994
1589 Enok Lindh Skullaryd älgpark 10K Män Man 1994
1588 Emil Mrdjenovic 10K Män Man 1994
420 Louise Butler 10K Kvinnor Kvinna 1991
1587 Rasmus Gunnarsson Tranås 10K Män Man 2007
1586 Mikael Levinsson IK Vista 10K Män Man 1964
419 Märta Wändal Mullsjö SOK 10K Kvinnor Kvinna 1967
1585 Oskar Fust Linköping 10K Män 1998
418 Ellen Fust Linköping 10K Kvinnor Kvinna 1999
1584 Tobias Bredhammar Eksjö garnisons IF 10K Män Man 1981
1583 Johan Sahlin Ikhp 10K Män Man 1975
1582 Dino Cosic Kalles Bae 10K Män Man 1999
1581 Carl-Gustav Wärn Smålands knästående 10K Män Man 1992
1580 Mikael Samuelsson 10K Män Man 1987
1579 Oscar Grändemark Nässjö ski 10K Män Man 2009
1578 Jacob Holmberg Ulricehamns ok 10K Män Man 2007
1577 David Arvidsson Önnestorp 10K Män Man 1991
1576 Erik Runesson Forserums Skid och Orienteringsklubb 10K Män Man 2001
417 Gabriella Jörnevi 10K Kvinnor Kvinna 1990
1575 Sam Lind Vetlanda 10K Män Man 1992
416 Lovisa Hermodsson 10K Kvinnor Kvinna 2005
1574 Andreas Källming SOK Aneby 10K Män Man 1983
1573 Alexander Berglund 10K Män Man 1985
415 Sofie Adolfsson 10K Kvinnor Kvinna 1975
1572 Anders Sjögren 10K Män Man 1984
1570 Ludvig Borefors 10K Män Man 2010
1571 Rickard Gustavsson 10K Män Man 1981
1569 Jonatan Gustafsson Tranås Aif Friidrott 10K Män Man 2001
1568 Matthias Israelsson Stensjön IF 10K Män Man 1978
1567 Rickard Nordin Riksdagens idrottsklubb 10K Män Man 1983
1566 Albin Lillieström IK Akele 10K Män Man 1997
1565 Erik Nero Mullsjö SOK 10K Män Man 1990
1564 Adam Johansson 10K Män Man 1989
414 Camilla Johansson Ingatorps IF 10K Kvinnor Kvinna 1973
413 Emelie Svensson Vetlanda 10K Kvinnor Kvinna 1992
1563 Joar Andersson IFK Växjö 10K Män Man 2009
1561 jimmy ekström sok Aneby 10K Män Man 1976
412 anna ekström sok Aneby 10K Kvinnor Kvinna 1982
1562 vincent Ekström Archer aneby 10K Män Man 2010
1560 Johan Venström Vetlanda 10K Män Man 1990
1559 Lukas Specht Eksjö SLS 10K Män Man 2005
411 Elin Andersson 10K Kvinnor Kvinna 1994
1557 Malte Lax 10K Män Man 2008
1556 Karl Kristensson Eksjö 10K Män Man 1983
410 Sara Blanc 10K Kvinnor Kvinna 1990
1555 Per Lind 10K Män Man 1979
1554 Magnus Lövgren Oskarshamn RC 10K Män Man 1969
409 Hanna Hänström Göteborg-Majorna OK 10K Kvinnor Kvinna 1998
1553 Gustav Bäck 10K Män Man 1991
1552 Fabian Andersson Eksjö Volleyboll & Idrottsklubb 10K Män Man 2005
1551 Nils-Allan Torstensson Vimmerby 10K Män Man 1957
1550 Linus Malm 10K Män Man 1991
1549 David Kvarnvik Skillingaryd 10K Män Man 1993
1548 Niklas Pettersson 10K Män Man 1990
408 Alice Hurtig Eksjö 10K Kvinnor Kvinna 2003
1547 Niklas Hurtig Puben 10K Män Man 1972
1546 Jonas Gustafsson OK Kåre 10K Män Man 1997
1545 kalle johansson Eksjö SOK 10K Män Man 1996
407 Carina Rosén Eriksson Eksjö södra 10K Kvinnor Kvinna 1963
1544 Baback Vahid Hvetlanda Skyttegille 10K Män Man 1962
1543 Simon Nilsson Eksjö SOK 10K Män Man 1986
1542 Lucas Sundblad Eksjö SOK 10K Män Man 1997
1541 Victor Bergqvist Eksjö Södra IK 10K Män Man 2012
1539 Leopoldo Leiva Nykjær 10K Män Man 1978
1540 Hallgrímur Leiva Nykjær 10K Män Man 2007
406 Maja Turesson 10K Kvinnor Kvinna 1993
1538 Kilian Schlierf 10K Män Man 1997
1537 Mats Alldén Friskis & Svettis 10K Män Man 1969
1536 Philip Lund Tjalve Friidrott 10K Män Man 1994
1535 Mille Forsman 10K Män Man 2007
1533 Jonas Eriksson Eksjö 10K Män Man 1975
1534 Ludvig Eriksson Eksjö 10K Män Man 2009
1532 Joel Runesson 10K Män Man 1993
1531 Wolfgang Ahrens LC Aichach 10K Män Man 1946
405 Angelica Rokitowicz ESIK 10K Kvinnor Kvinna 1979
1530 Erik Ahlner 10K Män Man 1986
1529 Robert Karlsson Friskis & Svettis 10K Män Man 1973
1528 Jonas Mika Zabardast 10K Män Man 1983
404 Annette Mika Zabardast 10K Kvinnor Kvinna 1984
1527 Thomas Björklund Nordic Triathlon & Endurance Club 10K Män Man 1989
1526 Alexander Thudeen Ski Team Göhlins 10K Män Man 2002
1525 Björn Suneson Vallentuna FK 10K Män Man 1948
1524 Linus Persson Eksjö 10K Män Man 1984
1523 Ola Øra Myren 10K Män Man 1991
1522 Jonas Persson Eksjö SOK 10K Män Man 1979
1521 David Rehn Eksjö södra ik 10K Män Man 2005
1520 Axel Scholander 10K Män Man 2000
1519 Thomas Virdesved Glasrikets rc nybro 10K Män Man 1960
1518 Erik Ljunggren Eksjö 10K Män Man 1989
1516 Anders Nilseryd IK Akele 10K Män Man 1964
1517 Niall O'Hanlon IK Akele 10K Män Man 1969
1515 Vedran Bencek 10K Män Man 1991
1514 Rickard Magnusson Hvetlanda Gymnastikförening 10K Män Man 1991
1513 Kurt Löwnertz 10K Män Man 1953
1512 Arvid Claesson IKHP Huskvarna 10K Män Man 1998
1511 David Lennevi Röstedal Jönköping 10K Män Man 1986
1510 Rasmus Axelsson 10K Män Man 1998
1509 Oskar Karlsson 10K Män Man 1997
403 Emma Karlsson 10K Kvinnor Kvinna 1992
402 Maria Gustafsson 10K Kvinnor Kvinna 1993
401 Louise Beech Eksjö SOK 10K Kvinnor Kvinna 1991
1508 Emil Strandberg 10K Män Man 1986
1507 Daniel Henriksson Eksjö BK 10K Män Man 1990
1506 Sebastian Karlsson 10K Män Man 1992
1505 Patrik Dahlberg Jönköpings OK 10K Män Man 1975
1504 Thim Atzmannstorfer 10K Män Man 1995
1503 Wilhelm Laska 10K Män Man 1986
1502 Samuel Fri 10K Män Man 1986
1501 Stefan Frejd Hässelby sok 10K Män Man 1974
400 Linda Lindlyck 10K Kvinnor Kvinna 1988

Eksjö Stadslopp 5 km Motion

Startnummer Namn Klubb Klass Kön Födelseår
915 Andreas Pettersson Eksjö 5K Motion Man 1978
914 Johan Berglund Eksjö Garnisons IF 5K Motion Man 1973
913 Krister Rehn 5K Motion Man 1970
911 Elin Felixon Tranås 5K Motion Kvinna 2010
912 Niclas Felixon Tranås 5K Motion Man 1974
909 Molly Qwick QwickWork 5K Motion Kvinna 2012
908 Yosief Ahferom 5K Motion Man 2009
907 William Jonsson Eksjö sok 5K Motion Man 2009
906 Lillemor Åkerblad Linköping 5K Motion Kvinna 1975
905 Anna Tholén Olsson 5K Motion Kvinna 1982
904 Mikael Knutsson IK Akele 5K Motion Man 1963
903 William Martinsson 5K Motion Man 2003
910 Edda Ekberg Sander Eksjö Södra IK 5K Motion Kvinna 2011
902 Robert Blomberg Himlastigen 5K Motion Man 1978
901 Hugo Lindström Sverker Eksjö 5K Motion Man 2013
898 Jack Siwertz Rydell 5K Motion Man 2009
897 Elina Blomander 5K Motion Kvinna 1994
896 Loke Rosenberg Eksjö fotboll 5K Motion Man 2012
895 Thure Qwick Nilsson Eksjö fotboll 5K Motion Man 2012
894 Vidar Turesson 5K Motion Man 2012
893 Peter Logård Nässjö kampsport 5K Motion Man 1991
892 Anton Petersson 5K Motion Man 1982
891 Lars Åke Claeson Vetlanda 5K Motion Man 1950
890 Per wistrand Korsberga 5K Motion Man 1986
889 Kristoffer Kaspersson Kristdemokraterna 5K Motion Man 1987
899 Axel Geijer Bankeryd 5K Motion Man 2008
888 Mia Pedersen 5K Motion Kvinna 1985
887 Rikard Karlsson Ica Supermarket Aneby 5K Motion Man 1985
886 Tosun Karoyan Ica Supermarket Aneby 5K Motion Man 1999
885 Dan Söderstedt Ica Supermarket Aneby 5K Motion Man 1973
884 Helen Tagesson Ica Supermarket Aneby 5K Motion Kvinna 1975
883 Susanne Berntsson Ica Supermarket Aneby 5K Motion Kvinna 1971
882 Jeja Karlsson Ica Supermarket Aneby 5K Motion Kvinna 1990
881 David Axelsson Ica Supermarket Aneby 5K Motion Man 1987
880 Janette Tensen Ica Supermarket Aneby 5K Motion Kvinna 1992
879 Karine Karoyan Ica Supermarket Aneby 5K Motion Kvinna 1980
878 Lina Kämpe Ica Supermarket Aneby 5K Motion Kvinna 1993
877 Emi Kämpe Ica Supermarket Aneby 5K Motion 1992
876 Kjell Gustavsson Ica Supermarket Aneby 5K Motion Man 1965
875 Elin Fri 5K Motion Kvinna 1990
873 Amanda Engdahl 5K Motion Kvinna 2005
874 Emilia Engdahl 5K Motion Kvinna 2002
872 Julianna Josefsson 5K Motion Kvinna 1991
871 Emma Lindahl 5K Motion Kvinna 1983
870 Agnes Pehrsson 5K Motion Kvinna 2007
868 Mikael Fyhr Sok Aneby 5K Motion Man 1973
869 Amanda Fyhr Sok Aneby 5K Motion Kvinna 2010
867 Love Lundqvist Anneberg GIF 5K Motion Man 2010
866 Edward Nordqvist Eksjö fotboll 5K Motion Man 2013
865 Melker Axelsson Bankeryd 5K Motion Man 2010
864 Elsa Andersson 5K Motion Kvinna 2008
861 Pernilla Andersson 5K Motion Kvinna 1971
862 Juline Hansson IK Sisu Nässjö 5K Motion Kvinna 2010
863 Tilde Adolfsson IK Sisu Nässjö 5K Motion Kvinna 2011
860 Luis Romero 5K Motion Man 1974
859 Arvid Larsson IF Eksjö fotboll 5K Motion Man 2011
858 Richard Öster Skullaryd Älgpark 5K Motion 1965
857 Mikael Martinsson Hässelby sok 5K Motion Man 1985
856 Nadja Wagnefors Gnosjö 5K Motion Kvinna 1991
855 Annie Malm Gnosjö 5K Motion Kvinna 1990
853 Ana Blazev EKSJÖ 5K Motion Kvinna 1980
854 Nika Vutmej EKSJÖ 5K Motion Kvinna 2010
852 Roger Swärdh Tipsextra 5K Motion Man 1955
850 Magnus Östlund 5K Motion Man 1968
851 Elise lindqvist Eksjö SOK 5K Motion Kvinna 2011
849 Conrad Rickardsson Eksjö 5K Motion Man 2010
848 Love Göth Eksjö sok 5K Motion Man 2011
842 Mie Olausson IFK Hult/Höreda GIF 5K Motion Kvinna 1989
843 Matilda Olausson IFK Hult/Höreda GIF 5K Motion Kvinna 1994
844 Annelie Rydén IFK Hult/Höreda GIF 5K Motion Kvinna 2003
845 Suanna Wigstrand IFK Hult/Höreda GIF 5K Motion Kvinna 2001
846 Pernilla Wigstrand IFK Hult/Höreda GIF 5K Motion Kvinna 1970
847 Louise Lagerman IFK Hult/Höreda GIF 5K Motion Kvinna 1994
841 Josefine Oskarsson Ingatorps If 5K Motion Kvinna 1993
840 Tage Dahlesson Eksjö Södra IK 5K Motion Man 2012
839 Masa Rafee 5K Motion Kvinna 2010
838 Mattis Carlström 5K Motion Man 2010
900 Isak Lilja 5K Motion Man 2007
837 Coen Berenhengouwen Polisen LPO Höglandet 5K Motion Man 1977
836 Eddie Eriksson Polisen LPO Höglandet 5K Motion Man 1997
835 Johan Veinfors 5K Motion Man 1982
834 Karin Rofors 5K Motion Kvinna 1987
833 Karin Henning 5K Motion Kvinna 1984
832 Erik Björklund Eksjö Boll Klubb 5K Motion Man 2009
831 Sven Löwnertz Petersson 5K Motion Man 2012
830 Elliot Wärnbring Eksjö 5K Motion Man 2013
827 Emma Blom Ängs Sportklubb 5K Motion Kvinna 1986
828 Alice Eriksson Tenhults IF 5K Motion Kvinna 2011
829 Cornelia Velin Tenhults IF 5K Motion Kvinna 2011
826 Linnea Kvarnvik 5K Motion Kvinna 1997
824 andrea lorentzon Eksjö 5K Motion 1991
825 stefan Lorentzon 5K Motion Man 1987
823 Åsa Johansson Eksjö 5K Motion Kvinna 1991
822 Harry Frisk 5K Motion Man 2012
820 Sanja Leiva Nykjær 5K Motion Kvinna 1976
821 Elinbjörg Leiva Nykjær 5K Motion Kvinna 2009
818 Milo Stattin Stattins Bygg 5K Motion Man 2012
819 Josse Hallberg Stattins Bygg 5K Motion Kvinna 1980
815 Mårten Skog 5K Motion Man 1982
816 Bianca Skog 5K Motion Kvinna 2008
817 Stella Skog 5K Motion Kvinna 2013
814 Anders Pähn Eksjö Revyn 5K Motion Man 1959
813 Kjell Bergström Pensionärerna 5K Motion Man 1957
811 Viggo Mika Zabardast 5K Motion Man 2009
812 Charlie Mika Zabardast 5K Motion Man 2010
810 Olle Prim If Eksjö Fotboll 5K Motion Man 2013
809 Per Lundgren Team tipsextra 5K Motion Man 1960
808 Simon Sandberg Eksjö SOK 5K Motion Man 2012
807 Lisa Fagerström Bankeryd 5K Motion Kvinna 1971
806 Theo Zaninotti IK Akele 5K Motion Man 2010
804 Anne Svensson Nacka 5K Motion Kvinna 1986
805 Patrick Virtanen Nacka 5K Motion Man 1982
802 Kalle Lagerman Internationella Vänner 5K Motion Man 2009
803 Emil Lagerman Internationella Vänner 5K Motion Man 2009
801 Andreas Brunell 5K Motion Man 1986
800 Denes Varga 5K Motion Man 1966

Eksjö Stadslopp 1 km P13, F13, P11, F11, P9, F9

Startnummer Namn Klubb Klass Kön Födelseår
1099 Saga Andersson Flickor 9 (född 2015–2016) Kvinna 2015
1453 Iliyas Zaouia Eksjö Pojkar 13 (född 2011–2012) Man 2012
2236 Tim Krantz Pojkar 11 (född 2013–2014) Man 2013
984 Livia Wetterholm Flickor 11 (född 2013–2014) Kvinna 2014
983 Alice Ljungqvist Flickor 11 (född 2013–2014) Kvinna 2014
2235 Ebbe Johannesson Pojkar 11 (född 2013–2014) Man 2014
982 Milla Hesselgård EGS Flickor 11 (född 2013–2014) Kvinna 2013
1377 Mayar Mohamad Eksjö fotboll Pojkar 9 (född 2015–2016) Kvinna 2015
1096 Hedda Bro Eksjö Flickor 9 (född 2015–2016) Kvinna 2021
1452 Thor Larsson Pojkar 13 (född 2011–2012) Man 2012
1098 Torunn Hammarström Bäckseda IF Flickor 9 (född 2015–2016) Kvinna 2015
1376 Alfred Stark Pojkar 9 (född 2015–2016) Man 2016
1097 Astrid Backe Eksjö Flickor 9 (född 2015–2016) Kvinna 2015
2500 Sigrid Floer Flickor 9 (född 2015–2016) Kvinna 2015
981 Moa Felix Eksjö Flickor 11 (född 2013–2014) Kvinna 2014
2499 Lydia Bäckström Eksjö Fotboll Flickor 9 (född 2015–2016) Kvinna 2015
1451 Ebbe Liderfelt Pojkar 13 (född 2011–2012) Man 2011
1375 Oscar Bodenäs Pojkar 9 (född 2015–2016) Man 2016
1374 Love Nimmermark Pojkar 9 (född 2015–2016) Man 2016
2234 Emil Nimmermark Pojkar 11 (född 2013–2014) Man 2013
1373 Elvin Lind Eksjö Pojkar 9 (född 2015–2016) Man 2015
1378 Tage Hagdahl Pojkar 9 (född 2015–2016) Man 2015
1450 Max Bredhammar Eksjö Fotboll IF Pojkar 13 (född 2011–2012) Man 2012
2233 Knut Sommarnatt Pojkar 11 (född 2013–2014) Man 2014
2232 Collin Åkerlund Pojkar 11 (född 2013–2014) Man 2013
979 Irma Hellström Eksjö Fotboll Flickor 11 (född 2013–2014) Kvinna 2013
980 Tyri Butler Eksjö Fotboll Flickor 11 (född 2013–2014) Kvinna 2013
2498 Tyra Kjellgren Eksjö SLS Flickor 9 (född 2015–2016) Kvinna 2016
2497 Penny Hall Flickor 9 (född 2015–2016) Kvinna 2015
2496 Carolina Ljungström Eksjö SOK Flickor 9 (född 2015–2016) Kvinna 2016
978 Lily Weiderberg Hjuviks AIK Flickor 11 (född 2013–2014) Kvinna 2014
2231 Theodor Källner Pojkar 11 (född 2013–2014) Man 2014
1372 Isak Borefors Eksjö Fotboll Pojkar 9 (född 2015–2016) Man 2015
977 Ebba Carlsson Flickor 11 (född 2013–2014) Kvinna 2014
1449 Simon Grandelius Lindor Pojkar 13 (född 2011–2012) Man 2011
2495 Livia Lägerud Flickor 9 (född 2015–2016) Kvinna 2015
976 Hedda Claesson Eksjö Flickor 11 (född 2013–2014) Kvinna 2014
2494 Carmen Kindberg Flickor 9 (född 2015–2016) Kvinna 2015
1371 Ebbe Gustavsson Tranås Pojkar 9 (född 2015–2016) Man 2016
1494 Ronja Färg IF Eksjö Fotboll Flickor 13 (född 2011–2012) Kvinna 2012
2493 Vilja Bråkenhielm Flickor 9 (född 2015–2016) Kvinna 2016
1493 Agnes Wetterlöv Eksjö Flickor 13 (född 2011–2012) Kvinna 2012
2492 Nathalie Lanfjord Nässjö FF Flickor 9 (född 2015–2016) Kvinna 2015
2230 Elliot Ekelöf Russnäs IF Pojkar 11 (född 2013–2014) Man 2013
1492 Ella Liderfelt Eksjö Södra IK Flickor 13 (född 2011–2012) Kvinna 2012
1491 Tilda Paulsson Paulssons Flickor 13 (född 2011–2012) Kvinna 2012
2491 Alicia Paulsson Paulssons Flickor 9 (född 2015–2016) Kvinna 2015
1490 Eija Tedeby Eksjö bk Flickor 13 (född 2011–2012) Kvinna 2012
1370 Theodor Lindh Eksjö sok Pojkar 9 (född 2015–2016) Man 2015
1369 Dag Turesson Pojkar 9 (född 2015–2016) Man 2016
1368 Elis Jansson IFK HULT Pojkar 9 (född 2015–2016) Man 2016
1489 Elsa Fröding Flickor 13 (född 2011–2012) Kvinna 2012
1448 Oliver Eliasson Eksjö fotboll Pojkar 13 (född 2011–2012) Man 2012
1488 Rakel Grahn Myresjö Flickor 13 (född 2011–2012) Kvinna 2012
2229 Melker Lindqvist Eksjö Fotboll Pojkar 11 (född 2013–2014) Man 2014
2490 Wilma Lindqvist Eksjö Fotboll Flickor 9 (född 2015–2016) Kvinna 2016
2489 Ellie Sigfridsson Flickor 9 (född 2015–2016) Kvinna 2016
2228 John Thorn-Andersen Pojkar 11 (född 2013–2014) Man 2014
2488 Ellie Rostedt EBK Flickor 9 (född 2015–2016) Kvinna 2015
1367 Carl-Alfred Bogren Eksjö Hockey Pojkar 9 (född 2015–2016) Man 2015
2487 Greta Mollmyr Eksjö Flickor 9 (född 2015–2016) Kvinna 2015
2486 Alice Gewert Carlo Eksjö Södra IK Flickor 9 (född 2015–2016) Kvinna 2015
1366 Nils M Gregemar Pojkar 9 (född 2015–2016) Man 2015
1365 Noel Persson Eksjö Pojkar 9 (född 2015–2016) Man 2016
1364 Preslav Konov Eksjö Södra IK Pojkar 9 (född 2015–2016) Man 2015
975 Ester Sander Vetlandaortens RF Flickor 11 (född 2013–2014) Kvinna 2013
2485 Ellen Bernsand Eksjö Flickor 9 (född 2015–2016) Kvinna 2015
2227 Svante Rydberg Pojkar 11 (född 2013–2014) Man 2014
974 Tuva Garpö Flickor 11 (född 2013–2014) Kvinna 2013
2226 Sigge Bergander Eksjö SOK Pojkar 11 (född 2013–2014) Man 2014
2484 Signe Bergander Eksjö SOK Flickor 9 (född 2015–2016) Kvinna 2016
2225 Ebbe Sander Eksjö CK Pojkar 11 (född 2013–2014) Man 2013
973 Miranda Blomstrand Team Råsa hästklubb Flickor 11 (född 2013–2014) Kvinna 2014
1363 August Stenbäck Eksjö HC Pojkar 9 (född 2015–2016) Man 2016
2483 Ebba Mayertz Eksjö södra Flickor 9 (född 2015–2016) Kvinna 2015
1487 Ruth Thorn-Andersen Eksjö fotboll Flickor 13 (född 2011–2012) Kvinna 2011
2482 Lowa Stattin Eksjö Flickor 9 (född 2015–2016) Kvinna 2015
2481 Stina Freij Flickor 9 (född 2015–2016) Kvinna 2016
972 Liv Grahn Flickor 11 (född 2013–2014) Kvinna 2013
971 Alma Mårtensson Nårra Råsa HK Flickor 11 (född 2013–2014) Kvinna 2014
2480 Freja Mårtensson Eksjö Flickor 9 (född 2015–2016) Kvinna 2016
2224 Oliver Gustavsson Eksjö cykelklubb Pojkar 11 (född 2013–2014) Man 2014
2223 Theodor Klahr Wilnerzon Pojkar 11 (född 2013–2014) Man 2014
2479 Tuva Roos Eksjö Flickor 9 (född 2015–2016) Kvinna 2016
970 Cornelia Nykvist Eksjö Flickor 11 (född 2013–2014) Kvinna 2013
969 Alva Geidenmark Flickor 11 (född 2013–2014) Kvinna 2014
1486 Dorka Tarcsi-Veres Flickor 13 (född 2011–2012) Kvinna 2012
1362 William Ringagård Tranås Pojkar 9 (född 2015–2016) Man 2016
1361 Lukas Sundqvist Hult Pojkar 9 (född 2015–2016) Man 2016
2222 Olof Lovén Eksjö SOK Pojkar 11 (född 2013–2014) Man 2014
1360 Enzo Sörmander Pojkar 9 (född 2015–2016) Man 2016
1359 Viggo Blom EKSJÖ Pojkar 9 (född 2015–2016) Man 2016
1358 Nils Sallbring Pojkar 9 (född 2015–2016) Man 2016
2221 Edwin Kyhlberg Team Kyhlberg Pojkar 11 (född 2013–2014) Man 2014
1357 William Rubin Team Stubin Pojkar 9 (född 2015–2016) Man 2016
1356 Edvin Kisell Forserum Pojkar 9 (född 2015–2016) Man 2016
1355 Seth Lindahl Höglandets Triathlon Pojkar 9 (född 2015–2016) Man 2016
2220 Axel Brånn Skillingaryds fk Pojkar 11 (född 2013–2014) Man 2013
1354 Ben Fawcett Caen primary school Pojkar 9 (född 2015–2016) Man 2016
2219 Joshua Fawcett Caen Primary school Pojkar 11 (född 2013–2014) Man 2014
1485 Saga Wremp Flickor 13 (född 2011–2012) Kvinna 2012
968 Alva Wremp Flickor 11 (född 2013–2014) Kvinna 2014
2477 Selma Turesson Eksjö Flickor 9 (född 2015–2016) Kvinna 2016
1447 Sham Futsum Berhane Eksjö Pojkar 13 (född 2011–2012) Man 2012
1446 Adrian Pehrsson Pojkar 13 (född 2011–2012) Man 2011
1484 Angelica Pehrsson Flickor 13 (född 2011–2012) Kvinna 2012
967 Alva Pehrsson Flickor 11 (född 2013–2014) Kvinna 2014
2475 Tilda Pejrud Sandsjöfors Flickor 9 (född 2015–2016) Kvinna 2015
2476 Signe Pejrud Sandsjöfors Flickor 9 (född 2015–2016) Kvinna 2016
2474 Rosali Svegard Eksjö fotboll IF Flickor 9 (född 2015–2016) Kvinna 2016
1353 Oliver Willgren Eksjö Pojkar 9 (född 2015–2016) 2015
2478 Charlie Klockgärd Eksjö Flickor 9 (född 2015–2016) Kvinna 2015
1352 Konrad Lindström Esok Pojkar 9 (född 2015–2016) Man 2015
2473 Klara Ravelin Flickor 9 (född 2015–2016) Kvinna 2016
2218 Alexander Ravelin Pojkar 11 (född 2013–2014) Man 2014
2472 Filippa Melkersson Flickor 9 (född 2015–2016) Kvinna 2015
2217 Edward Nordqvist Eksjö fotboll Pojkar 11 (född 2013–2014) Man 2013
1351 John Bergsten Pojkar 9 (född 2015–2016) Man 2016
1481 Alma Lundqvist IK Sisu Nässjö Flickor 13 (född 2011–2012) Kvinna 2011
1445 Simon Lundqvist IK Sisu Nässjö Pojkar 13 (född 2011–2012) Man 2012
2215 Emil Lundqvist IK Sisu Nässjö Pojkar 11 (född 2013–2014) Man 2014
1482 Penny Lundqvist IK Sisu Nässjö Flickor 13 (född 2011–2012) Kvinna 2012
2216 Kid Lundqvist IK Sisu Nässjö Pojkar 11 (född 2013–2014) Man 2013
1483 Sara Fredriksson IK Sisu Nässjö Flickor 13 (född 2011–2012) Kvinna 2011
966 Madicken Wåhlin IK Sisu Nässjö Flickor 11 (född 2013–2014) Kvinna 2014
2214 Axel Larsson IF Eksjö fotboll Pojkar 11 (född 2013–2014) Man 2013
965 Jamie Windisch Höglandetstriathlon Flickor 11 (född 2013–2014) Kvinna 2014
2213 Arvid Lundqvist Pojkar 11 (född 2013–2014) Man 2014
2471 Alva Fungbrant Hässelby sok Flickor 9 (född 2015–2016) Kvinna 2015
1350 Alfred Fungbrant Hässleby sok Pojkar 9 (född 2015–2016) Man 2015
2212 Nils Andersson Ifk Växjö Pojkar 11 (född 2013–2014) Man 2014
2470 Ilse Boije Eksjö Flickor 9 (född 2015–2016) Kvinna 2016
1480 Bibbi Samuelsson VETLANDA Flickor 13 (född 2011–2012) Kvinna 2012
964 Isabelle Lee Gnosjö Flickor 11 (född 2013–2014) Kvinna 2013
963 Nanna Eckerström Flickor 11 (född 2013–2014) Kvinna 2013
1479 Frieda Oelze Vimmerby IF Flickor 13 (född 2011–2012) Kvinna 2012
685 Tilde Larsson IKHP Flickor 9 (född 2015–2016) Kvinna 2015
962 Medea Stern Flickor 11 (född 2013–2014) Kvinna 2014
961 Siri Eggimann Nässjö ski Flickor 11 (född 2013–2014) Kvinna 2014
2211 Melvin Pettersson Sävsjö Pojkar 11 (född 2013–2014) Man 2013
2468 Tindra Pettersson Sävsjö Flickor 9 (född 2015–2016) Kvinna 2016
1349 Henry lindqvist Eksjö SOK Pojkar 9 (född 2015–2016) Man 2016
2467 Märta Nordh Eksjö Södra IK Flickor 9 (född 2015–2016) Kvinna 2016
2466 Lovis Törnvall Flickor 9 (född 2015–2016) Kvinna 2016
1348 Sigge Mattelin Highland Cycling Pojkar 9 (född 2015–2016) Man 2016
1444 Wilhelm Rickardsson Eksjö Pojkar 13 (född 2011–2012) Man 2012
2465 My Creutz Eksjö Flickor 9 (född 2015–2016) Kvinna 2015
2210 Alvin Creutz Eksjö Pojkar 11 (född 2013–2014) Man 2013
960 Rut Jörnevi Flickor 11 (född 2013–2014) Kvinna 2014
1347 Tage Jörnevi Pojkar 9 (född 2015–2016) Man 2015
1443 August Jacobson If Eksjö fotboll Pojkar 13 (född 2011–2012) Man 2012
1346 Alfred Jacobson If Eksjö Fotboll Pojkar 9 (född 2015–2016) Man 2015
1345 Nikola Goranci Ingatorps If Pojkar 9 (född 2015–2016) Man 2016
2209 Alvar Nordin HK Aranäs Pojkar 11 (född 2013–2014) Man 2013
1478 Elin Liderfelt Eksjö Fotboll Flickor 13 (född 2011–2012) Kvinna 2012
2208 Jon Liderfelt Eksjö Södra IK Pojkar 11 (född 2013–2014) Man 2014
2207 Malte Nors Eksjö Södra Pojkar 11 (född 2013–2014) Man 2014
2464 Tekla Lantz Flickor 9 (född 2015–2016) Kvinna 2015
2463 Märta Dahlesson Eksjö Södra IK Flickor 9 (född 2015–2016) Kvinna 2016
1344 August Tingvall Eksjö Södra IK Pojkar 9 (född 2015–2016) Man 2015
1343 William Johansson Pojkar 9 (född 2015–2016) Man 2015
1342 Gillis Johansson Highland cycling club Pojkar 9 (född 2015–2016) Man 2015
1341 Hugo Henningsson Eksjö Södra IK Pojkar 9 (född 2015–2016) Man 2016
1340 Hiab kidane Sium - Pojkar 9 (född 2015–2016) Man 2015
959 Livia Stjernfelt Flickor 11 (född 2013–2014) Kvinna 2013
2462 Holly Stjernfelt Eksjö Södra IK Flickor 9 (född 2015–2016) Kvinna 2015
2461 Hillberg Ester Aneby sk Flickor 9 (född 2015–2016) Kvinna 2015
2460 Ella Fritzin Flickor 9 (född 2015–2016) Kvinna 2015
958 Thea Jonsson Eksjö ck Flickor 11 (född 2013–2014) Kvinna 2014
2206 Loke Skogfält Pojkar 11 (född 2013–2014) Man 2014
2205 Sebastian Tingvall Eksjö södra Pojkar 11 (född 2013–2014) Man 2014
2204 Eddie Ström Eksjö södra Ik Pojkar 11 (född 2013–2014) Man 2014
2203 Alfred Jansson Eksjö SOK Pojkar 11 (född 2013–2014) Man 2013
2459 Saga Karlsson Flickor 9 (född 2015–2016) Kvinna 2016
1442 Liam Karlsson Pojkar 13 (född 2011–2012) Man 2012
2458 Elsa Andersson IFK Sävsjö Flickor 9 (född 2015–2016) Kvinna 2015
1339 Sigvard Fridholm Eksjö Södra IK Pojkar 9 (född 2015–2016) Man 2016
957 Lina Maroufpour Eksjö Flickor 11 (född 2013–2014) Kvinna 2013
956 Olivia Jonsson Eksjö Södra IK Flickor 11 (född 2013–2014) Kvinna 2014
2457 Alva Jonsson Eksjö Södra IK Flickor 9 (född 2015–2016) Kvinna 2016
1477 Cornelia Brengdahl Eksjö Södra IK Flickor 13 (född 2011–2012) Kvinna 2012
1338 Wille Törnvall Pojkar 9 (född 2015–2016) Man 2016
2456 Rut Frisk Flickor 9 (född 2015–2016) Kvinna 2016
955 Stella Wahlberg Eksjö Södra IK Flickor 11 (född 2013–2014) Kvinna 2014
2202 Daniel Abrahaley IF Eksjö fotboll Pojkar 11 (född 2013–2014) Man 2013
2455 Freja Fogelberg Eksjö Flickor 9 (född 2015–2016) Kvinna 2016
954 Ellen Kisell Forserums FK Flickor 11 (född 2013–2014) Kvinna 2014
953 Astrid Nyberg Eksjö brukshundsklubb Flickor 11 (född 2013–2014) Kvinna 2014
2454 Lily Rudolfsson Eksjö Södra IK Flickor 9 (född 2015–2016) Kvinna 2015
1337 Jonathan Dahl Eksjö Södra Pojkar 9 (född 2015–2016) Man 2015
2201 Razmus Dahl Eksjö Fotboll Pojkar 11 (född 2013–2014) Man 2013
2453 Lilly Johansson Eksjö Södra IK Flickor 9 (född 2015–2016) Kvinna 2015
1336 Vilhelm Persbeck HAIF Pojkar 9 (född 2015–2016) Man 2015
2200 Hugo Lundström Eksjö södra Pojkar 11 (född 2013–2014) Man 2014
1335 Sixten Stenbeck Eksjö sok Pojkar 9 (född 2015–2016) Man 2015
952 Wilma Rydell IF Eksjö fotboll Flickor 11 (född 2013–2014) Kvinna 2013
2452 Malva Rydell Eksjö Flickor 9 (född 2015–2016) Kvinna 2016
951 Mitzie Lövalli Flickor 11 (född 2013–2014) Kvinna 2014
950 Lowa Saarensalo Eksjö Södra IK Flickor 11 (född 2013–2014) Kvinna 2013
2451 Minna Saarensalo Eksjö Södra IK Flickor 9 (född 2015–2016) Kvinna 2015
1334 Elvin Saarensalo Eksjö Södra IK Pojkar 9 (född 2015–2016) Man 2016
1333 Oscar Bergqvist Eksjö södra ik Pojkar 9 (född 2015–2016) Man 2015
1441 Victor Bergqvist Eksjö södra ik Pojkar 13 (född 2011–2012) Man 2012
2450 Vera Engborg Eksjö Flickor 9 (född 2015–2016) Kvinna 2015
1332 August Kyhlberg Eksjö Pojkar 9 (född 2015–2016) Man 2016

Eksjö Stadslopp 600 m P7 & F7

Startnummer Namn Klubb Startgrupp Klass Kön Födelseår
2127 Axel Liedgren Flickor 7 grupp 2 18:05 Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2021
2126 Melker Jönsson Östergren Ingen Pojkar 7 grupp 2 18:15 Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2016
155 Nellie Strindeman Flickor 7 grupp 2 18:05 Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2021
152 Ida Johannesson Flickor 7 grupp 2 18:05 Flickor 7 (född 2017 och senare) Man 2017
2125 Love Johannesson Pojkar 7 grupp 2 18:15 Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2021
2124 Wille Ljungqvist Pojkar 7 grupp 2 18:15 Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2019
151 Wilja Wiss Flickor 7 grupp 2 18:05 Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2019
2123 William Lahi Pojkar 7 grupp 2 18:15 Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2017
2122 Vincent Modigh Rudderham Pojkar 7 grupp 2 18:15 Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2017
150 Maja Bylow Streiby Eksjö Flickor 7 grupp 2 18:05 Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2021
2121 Arvid Tuvner Hvetlanda skidklubb Pojkar 7 grupp 2 18:15 Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2020
2120 Ester Saldner Pojkar 7 grupp 2 18:15 Pojkar 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2018
149 Mollie Huhtimo Flickor 7 grupp 2 18:05 Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2019
2119 Theo Hammarström Bäckseda IF Pojkar 7 grupp 2 18:15 Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2017
148 Alli Salminen Stenbacka Flickor 7 grupp 2 18:05 Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2019
147 Rut Liedgren Eksjö Sok Flickor 7 grupp 2 18:05 Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2019
145 Nour Ristenvik Flickor 7 grupp 2 18:05 Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2018
146 Siri Ristenvik Flickor 7 grupp 2 18:05 Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2020
2118 Valter Stark Pojkar 7 grupp 2 18:15 Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2017
2117 Pontus Strand Eck Pojkar 7 grupp 2 18:15 Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2017
144 Stina Strand Flickor 7 grupp 2 18:05 Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2018
2116 Wille Tholin EGIF Pojkar 7 grupp 2 18:15 Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2018
2115 Frans Almqvist Pojkar 7 grupp 2 18:15 Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2020
143 Saga Borefors Flickor 7 grupp 2 18:05 Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2019
2114 August Floer Pojkar 7 grupp 2 18:15 Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2019
142 Nova Nord Flickor 7 grupp 2 18:05 Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2018
2113 Lowe Sand Hässelby SOK Pojkar 7 grupp 2 18:15 Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2021
2112 Olliwer Silfverberg Pojkar 7 grupp 2 18:15 Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2020
141 Marielle Silfverberg Flickor 7 grupp 2 18:05 Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2018
140 Selma Sjögren Flickor 7 grupp 2 18:05 Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2020
2111 Milo Ekenmo Pojkar 7 grupp 2 18:15 Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2019
139 Ester Tälth Flickor 7 grupp 2 18:05 Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2021
138 Ellen Trybom Wallby Flickor 7 grupp 2 18:05 Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2019
2110 Ivar Bodenäs Pojkar 7 grupp 2 18:15 Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2019
137 Vinga Bråkenhielm Flickor 7 grupp 2 18:05 Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2020
153 Iris Hagdahl Flickor 7 grupp 2 18:05 Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2017
154 Rut Hagdahl Flickor 7 grupp 2 18:05 Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2019
2109 Liam Westerberg Pojkar 7 grupp 2 18:15 Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2019
136 Märta Sommarnatt Flickor 7 grupp 2 18:05 Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2017
135 Natalie Åkerlund Flickor 7 grupp 2 18:05 Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2017
134 Freja Kjellgren Flickor 7 grupp 2 18:05 Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2020
133 Estrid Hall Flickor 7 grupp 2 18:05 Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2020
2108 Ossian Gustafsson Pojkar 7 grupp 2 18:15 Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2018
2107 Arvid Samuelsson Pojkar 7 grupp 2 18:15 Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2018
2106 Pelle Agerdal Eksjö SOK Pojkar 7 grupp 2 18:15 Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2020
132 Anna-Maja Agerdal Eksjö SOK Flickor 7 grupp 2 18:05 Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2018
2104 Sebastian Herbertsson Pojkar 7 grupp 2 18:15 Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2018
2105 Ludvig Herbertsson Pojkar 7 grupp 2 18:15 Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2021
2103 Ville Creutz Eksjö Pojkar 7 grupp 2 18:15 Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2017
130 Majken Floberg Flickor 7 grupp 2 18:05 Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2019
131 Eila Floberg Flickor 7 grupp 2 18:05 Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2017
129 Wilma Thompsson Flickor 7 grupp 2 18:05 Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2018
2102 Nikolai Andersen Pojkar 7 grupp 2 18:15 Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2021
128 Zoe Weiderberg Hjuviks AIK Flickor 7 grupp 2 18:05 Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2017
127 Edith Bringner Flickor 7 grupp 2 18:05 Flickor 7 (född 2017 och senare) 2019
126 Elsa Ingerstam Flickor 7 grupp 2 18:05 Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2018
2101 Theo Cedertun Pojkar 7 grupp 2 18:15 Pojkar 7 (född 2017 och senare) 2020
125 Leila Andersson-Strickland Flickor 7 grupp 2 18:05 Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2020
124 Ellen Johansson Eksjö Flickor 7 grupp 2 18:05 Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2019
2100 Lias Larsson Pojkar 7 grupp 2 18:15 Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2018
123 Ethel Olsson Flickor 7 grupp 2 18:05 Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2021
122 Rut Olsson Flickor 7 grupp 2 18:05 Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2019
121 Linnea Ljungström Flickor 7 grupp 2 18:05 Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2018
119 Maja Carlsson Flickor 7 grupp 2 18:05 Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2018
120 Lykke Söderberg Flickor 7 grupp 2 18:05 Flickor 7 (född 2017 och senare) 2019
2099 Hugo Lägerud Pojkar 7 grupp 2 18:15 Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2018
118 Lovis Lindström Sverker Eksjö Flickor 7 grupp 2 18:05 Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2018
2097 Tage Råsberg Aneby SK/Bälaryds IK Pojkar 7 grupp 2 18:15 Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2019
2098 Gillis Råsberg Aneby SK/Bälaryds IK Pojkar 7 grupp 2 18:15 Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2017
117 Meja Claesson Eksjö Fotboll Flickor 7 grupp 2 18:05 Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2017
2096 Manfred Ljunggren ESOK Pojkar 7 grupp 2 18:15 Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2018
2095 Liaz Rosfors Pojkar 7 grupp 2 18:15 Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2017
116 Irma Johansson Flickor 7 grupp 2 18:05 Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2018
113 Vilhelmina Lövgren ESOK Flickor 7 grupp 2 18:05 Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2017
114 Lydia Lövgren ESOK Flickor 7 grupp 2 18:05 Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2017
112 Ronja Lundborg IFK Hult Flickor 7 grupp 2 18:05 Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2018
111 Ingvild Rostedt Sävsjö IBK Flickor 7 grupp 2 18:05 Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2019
2094 Vidar Lööf Pojkar 7 grupp 2 18:15 Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2021
110 Juni Gustavsson Tranås Flickor 7 grupp 2 18:05 Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2018
109 Agnes Engvall Flickor 7 grupp 2 18:05 Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2021
2093 Sigge Engvall Pojkar 7 grupp 2 18:15 Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2018
108 Molly Melkeraaen Flickor 7 grupp 2 18:05 Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2017
2092 Aron Rokitowicz Pojkar 7 grupp 2 18:15 Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2019
2091 Vidar Roell Pojkar 7 grupp 2 18:15 Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2017
107 Freyja Roell Flickor 7 grupp 2 18:05 Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2016
106 Khira Li Lindström Esok Flickor 7 grupp 2 18:05 Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2018
105 Tyra Lindh Eksjö sok Flickor 7 grupp 2 18:05 Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2017
2089 Leo Engefelt Pojkar 7 grupp 2 18:15 Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2019
2090 Charlie Engefelt Pojkar 7 grupp 2 18:15 Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2020
2088 Tage Gyllensten Pojkar 7 grupp 2 18:15 Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2019
104 Siri Gyllensten Flickor 7 grupp 1 18:00 Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2017
103 Milia Sigfridsson Flickor 7 grupp 1 18:00 Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2018
2087 Malte Sigfridsson Flickor 7 grupp 1 18:00 Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2021
2086 Abbe Wisén Pojkar 7 grupp 2 18:15 Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2018
2085 Ruben Hallberg Eksjö fotboll Pojkar 7 grupp 2 18:15 Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2018
102 Minna Hallberg Eksjö Fotboll Flickor 7 grupp 1 18:00 Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2017
101 Lovi Jansson IFK HULT Flickor 7 grupp 1 18:00 Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2018
2084 Kornelis Logård Pojkar 7 grupp 2 18:15 Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2018
2083 Noah Petersson Eksjö Pojkar 7 grupp 2 18:15 Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2020
2082 Isak Swahnberg Pojkar 7 grupp 2 18:15 Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2020
2080 Joar Siwertz Pojkar 7 grupp 2 18:15 Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2018
2081 Julian Siwertz Pojkar 7 grupp 2 18:15 Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2021
100 Jenny Christensson Flickor 7 grupp 1 18:00 Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2021
99 Miranda Chistensson Eksjö SOK Flickor 7 grupp 1 18:00 Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2017
97 Minnie Frisk Flickor 7 grupp 1 18:00 Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2017
98 Rode Frisk Flickor 7 grupp 1 18:00 Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2019
96 Selma M Gregemar Flickor 7 grupp 1 18:00 Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2017
2079 Algot M Gregemar Pojkar 7 grupp 2 18:15 Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2019
95 Alice Andersson Flickor 7 grupp 1 18:00 Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2019
2077 Axel Widfeldt Highland cycling Pojkar 7 grupp 2 18:15 Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2018
2078 Nils Widfeldt Highland cycling Pojkar 7 grupp 2 18:15 Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2021
2075 Ossian Eldh Pojkar 7 grupp 2 18:15 Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2018
2076 Brion Eldh Pojkar 7 grupp 2 18:15 Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2020
2074 Hannes Persson Pojkar 7 grupp 2 18:15 Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2018
94 Aleah Edemyr Flickor 7 grupp 1 18:00 Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2020
93 Edith Sander Hult Flickor 7 grupp 2 18:05 Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2020
92 Billie Engdahl Larsson Flickor 7 grupp 1 18:00 Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2020
91 Hedda Gleisner Flickor 7 grupp 1 18:00 Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2019
2073 Valdemar Gleisner Pojkar 7 grupp 2 18:15 Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2017
90 Selma Bernsand Flickor 7 grupp 1 18:00 Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2018
2072 Axel Rydberg Pojkar 7 grupp 2 18:15 Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2018
2071 Angelo Serra Wisén Drakalaget Pojkar 7 grupp 2 18:15 Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2019
89 Viviana Serra Wisén Draklaget Flickor 7 grupp 1 18:00 Flickor 7 (född 2017 och senare) 2021
88 Ellen Stenered Flickor 7 grupp 1 18:00 Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2017
87 Selma Andersson Flickor 7 grupp 1 18:00 Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2017
2070 Valter Andersson Pojkar 7 grupp 1 18:10 Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2020
86 Ariel Jansson Flickor 7 grupp 1 18:00 Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2018
85 Vida Kaller von Schantz Hultsfred Flickor 7 grupp 2 18:05 Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2020
84 Sally Ljunggren Flickor 7 grupp 1 18:00 Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2018
83 Majken Johansson Flickor 7 grupp 1 18:00 Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2021
2069 Ted Johansson Pojkar 7 grupp 1 18:10 Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2017
82 Klara Thorn-Andersen IFK Hult Flickor 7 grupp 1 18:00 Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2017
2068 Leon Soldin Pojkar 7 grupp 1 18:10 Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2018
2067 Olle Hurtig Pojkar 7 grupp 1 18:10 Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2019
2066 Harry Lyden Pojkar 7 grupp 1 18:10 Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2020
2065 Olle Freij Pojkar 7 grupp 1 18:10 Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2018
81 Aino Uusimaa Eksjö Flickor 7 grupp 1 18:00 Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2021
80 Thelma Hjertberg Flickor 7 grupp 1 18:00 Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2020
2064 Milo Hjertberg Pojkar 7 grupp 1 18:10 Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2018
2063 Oliwer Klahr Wilnerzon Pojkar 7 grupp 1 18:10 Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2019
2061 Axel Ringagård Tranås Pojkar 7 grupp 1 18:10 Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2018
2062 Ludvig Ringagård Tranås Pojkar 7 grupp 1 18:10 Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2020
79 Freja Sundqvist Hult Flickor 7 grupp 1 18:00 Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2018
78 Stina Henrysson Eksjö Flickor 7 grupp 1 18:00 Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2019
2060 Assar Henrysson Eksjö Pojkar 7 grupp 1 18:10 Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2018
2059 Oskar Sallbring Pojkar 7 grupp 1 18:10 Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2019
2058 Charlie Rubin Team Stubin Pojkar 7 grupp 1 18:10 Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2020
77 Tuva Persson Flickor 7 grupp 1 18:00 Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2019
76 Olivia Persson Flickor 7 grupp 1 18:00 Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2017
115 Wira Törnvall Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2022
2056 August Livh Stensjöns IF Pojkar 7 grupp 1 18:10 Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2018
2057 Helmer Livh Stensjöns IF Pojkar 7 grupp 1 18:10 Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2020
2055 William Willgren ESIK2024 Pojkar 7 grupp 1 18:10 Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2017
2054 Anton Tingvall Lampinen Eksjö SOK Pojkar 7 grupp 1 18:10 Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2017
75 Elvira Melkersson Flickor 7 grupp 1 18:00 Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2019
2053 Ture Bergsten Pojkar 7 grupp 1 18:10 Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2018
74 Mariam Konaté Flickor 7 grupp 1 18:00 Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2019
2051 Arvid Johansson Pojkar 7 grupp 1 18:10 Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2018
2052 Elvin Johansson Pojkar 7 grupp 1 18:10 Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2020
2050 Elias Blom Pojkar 7 grupp 1 18:10 Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2020
73