Anmälda till Kristianstads Triathlon i Balsby 2022
Avancerad sök
Tävlingsklass
Namn
Klubb
Klass
Kön
Födelseår
Jan Hansson
Terrible Tuesdays Athletic Club
Tävlingsklass herrar
Man
1970
Arvid Axelsson
AXA Sports Club
Tävlingsklass herrar
Man
2003
Carina Rasmusson
Axa Sports club
Tävlingsklass damer
Kvinna
1971
Jannice Persson
Frosta Multisport
Tävlingsklass damer
Kvinna
1969
SABINA NILSSON
Frosta multisport
Tävlingsklass damer
Kvinna
1983
Motionsklass
Namn
Klubb
Klass
Kön
Födelseår
Colette Coumans
Härlövs if
Motionsklass damer
Kvinna
1982
Karl Orling
Motionsklass herrar
Man
1987
Eni Begotaraj
Motionsklass herrar
Man
1991
Christian Ozimek Palm
Motionsklass herrar
Man
1985
Jonathan Nordström
Motionsklass herrar
Man
1987
Oscar Book
Motionsklass herrar
Man
1997
Thomas Novin
TIF Malmö
Motionsklass herrar
Man
1980
Mikael Yllner
Motionsklass herrar
Man
1967
Peter Bohm
Motionsklass herrar
Man
1954
Louise Johansson
Motionsklass damer
Kvinna
1982
Björn Östenson
Motionsklass herrar
Man
1993
Sten Östenson
Motionsklass herrar
Man
1964
Martina Östenson
Motionsklass damer
Kvinna
1999
Olof Arvidsson
Motionsklass herrar
Man
1990
Tina Wessfeldt
Tetra Pak IF
Motionsklass damer
Kvinna
1979
Jessica Nilsson
Motionsklass damer
Kvinna
1981
Gustav Nilsson
Härlövs IF
Motionsklass herrar
Man
2003
Joakim Lindholm
Motionsklass herrar
Man
1977
André Lönnqvist
Motionsklass herrar
Man
1995
Olle Olsson
Motionsklass herrar
Man
1969
Susanne Olofsson
Ok oan
Motionsklass damer
Kvinna
1969
Elin Nyberg
OK Pan-Kristianstad
Motionsklass damer
Kvinna
1992
Per Fagerström
Vegan runners Ik
Motionsklass herrar
Man
1987
Nebojsa Grbic
Motionsklass herrar
Man
1990
Håkan Lindgren
Motionsklass herrar
Man
1975
Erik Borén
Triathlon Syd
Motionsklass herrar
Man
1994
Joakim Roubert
Lomma Vindsurfingklubb
Motionsklass herrar
Man
1979
Wolfgang Hees
Motionsklass herrar
Man
1967
Marc Kickulies
Motionsklass herrar
Man
1972
FREDRIK VILHELMSSON
Motionsklass herrar
Man
1982
Dennis Nyman
Motionsklass herrar
Man
1980
Viktoria Eberhardt
MPGI
Motionsklass damer
Kvinna
1995
Hanna Möllersten
Motionsklass damer
Kvinna
1982
Giorgio Giammanco
Motionsklass herrar
Man
1992
Timmy Wideheim
Motionsklass herrar
Man
1989
Kristofer Persson
Motionsklass herrar
Man
1992
Malcolm Fraser
Tetra Pak IF
Motionsklass herrar
Man
1971
Mats Svensson
Tetra Pak IF
Motionsklass herrar
Man
1969
Henrik Boberg
Tetra Pak IF
Motionsklass herrar
Man
1973
Adam Tyszecki
Motionsklass herrar
Man
1981
Per Nord
Motionsklass herrar
Man
1967
Edvin Olbers
Team Atos
Motionsklass herrar
Man
1992
Johanna Gustafsson
Team Atos
Motionsklass damer
Kvinna
1994
Jesper Svensson
Motionsklass herrar
Man
1991
Mikael Wall
Motionsklass herrar
Man
1977
Niclas Jönsson
Triathlon Syd
Motionsklass herrar
Man
1965
Hampus Wetterstrand
Heleneholms if triteam
Motionsklass herrar
Man
1989
Magnus Johansson
Motionsklass herrar
Man
1973
Henrik Månsson
Motionsklass herrar
Man
1989
Marcus Kinnberg
Motionsklass herrar
Man
1991
Mattias Olsson
Motionsklass herrar
Man
1991
Cai Remitz
Triathlon Syd
Motionsklass herrar
Man
1969
Barn och ungdom
Namn
Klubb
Klass
Kön
Födelseår
Nicole Novin
IS Göta
Kvinna
2009
Noah Nordström
Man
2015
Thea Ozimek Karström
Kvinna
2009
Matheus Palm
Man
2014
Lukas Anderberg
Huaröd IF
Man
2013
Björn Anderberg
Huaröd IF
Man
2014
Liam Anderberg
Huaröd IF
Man
2011
Emma Wessfeldt
Frosta Multisport
Kvinna
2009
Elias Wessfeldt
Frosta Multisport
Man
2013
Katarina Lindholm
2012
Alexander Lindholm
Man
2014
Vidar Strömberg
Man
2010
William Körkkö
Man
2013
Fabian Körkkö
Man
2012
Ludwig Ljungberg
Man
2011
Matilda Ljungberg
Kvinna
2013
Elsa Wall
Balsby
Kvinna
2008
Alma Wall
Balsby
Kvinna
2011