Anmälda till John Bauer Trail Run 2021 - John Bauer Trail Run 10 km Avancerad sök

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Jonas Bågenhammar Huskvarna MS (Män seniorer) Man Huskvarna§ 1982
Sara Gifting VRETA SoMK KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Ljungsbro 1978
Gustav Höög JCK MS (Män seniorer) Man huskvarna 1995
Ashley Waddell Run-D.M.C. KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Skövde 1986
Trinidad Sánchez Montoya Jönköping KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Jönköping 1997
john strand STOCKHOLM MS (Män seniorer) Man STOCKHOLM 1983
Oscar Claesson IKHP Huskvarna MS (Män seniorer) Man Taberg 1995
Gabriel Claesson IKHP Huskvarna MS (Män seniorer) Man TABERG 2004
Matilda Brisback Djurmo KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Djurmo 1996
Kristoffer Säfström Göteborg MS (Män seniorer) Man Göteborg 1989
Madeleine Larsson IKHP Huskvarna KS (Kvinnor seniorer) Kvinna JÖNKÖPING 1994
David Erixon IF Hallby SOK MS (Män seniorer) Man Månsarp 1980
Michaela Carlsson Vetlanda KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Vetlanda 1987
Jacob Andersson Vetlanda MS (Män seniorer) Man Vetlanda 1985
Jonas Ekdahl Tranås MS (Män seniorer) Man Tranås 1977
Morgan Petersson Varnhem MS (Män seniorer) Man Varnhem 1974
Ella Arwesved Tibro OK KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Skövde 1996
Patrick Ljungberg Crossfit karlskoga MS (Män seniorer) Man Degerfors 1972
Angelica Ljungberg Crossfit karlskoga KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Degerfors 1972
André Madejczyk @trailsandmore MS (Män seniorer) Man Torup 1975
Mikael Stenbäck Taberg MS (Män seniorer) Man Taberg 1983
Kristian Stenbäck Eksjö MS (Män seniorer) Man Eksjö 1985
Mari Green Väderstad KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Väderstad 1979
Henrik Josefsson Nässjö MS (Män seniorer) Man Nässjö 1983
Malin Hultqvist Billingen X-trail Sports Club KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Skövde 1986
johan hallendorff Nissarna MS (Män seniorer) Man huskvarna 1977
Ulrik Gejervall Nissarna MS (Män seniorer) Man forserum 1971
Hans Danielsson TRAILTEAM 66 MS (Män seniorer) Man Ludvika 1966
Jörgen Hermann-Grund TRAILTEAM 66 MS (Män seniorer) Man Ludvika 1966
Emel Josefsson Jönköping KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Jönköping 1992
Caroline Rydh Sockertoppen IF KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Lerum 1983
Christoffer Karlsson Ruda IF MS (Män seniorer) Man Fliseryd 1997
Gustaf Pilfalk Lekeryd Svarttorp SK MS (Män seniorer) Man Lekeryd 1979
Martin Olsson HÖKENSÅS MCK MS (Män seniorer) Man Jönköping 1991
mathias sandstedt IKHP MS (Män seniorer) Man Jönköping 1995
Gustaf Dohlmar Linköping MS (Män seniorer) Man Linköping 1985
Emma Sundelius IKHP KS (Kvinnor seniorer) Kvinna JÖNKÖPING 1989
Daniel Ekman IKHP MS (Män seniorer) Man Jönköping 1988
David andersson Örebro MS (Män seniorer) Man Örebro 1990
Sofia Gumaelius Tibro OK KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Tibro 1993
Anna Carlemar Ok Njudung KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Vetlanda 1966
Sotiria Derri Jönköping KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Jönköping 1974
Gustaf Reis Bankeryd MS (Män seniorer) Man Bankeryd 1984
Elisabeth Lindberg Gnesta KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Gnesta 1971
Jörgen Lindberg Gnesta MS (Män seniorer) Man Gnesta 1970
Sofia Birgersson Göteborg KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Göteborg 1976
Albert Asterhed Jarfjord IFK Sävsjö MS (Män seniorer) Man Sävsjö 1992
Lina Krantz Nässjö KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Nässjö 1979
Mikael Krantz Nässjö MS (Män seniorer) Man Nässjö 1978
William Krantz Nässjö MS (Män seniorer) Man Nässjö 2009
Vanja Nilsson Barnarp KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Jönköping 1979
Patricia Sundelin Jönköping KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Jönköping 1985
Patrik Ottvar Ingen MS (Män seniorer) Man Habo 1991
Christian Karlssons Fliseryd MS (Män seniorer) Man Fliseryd 1993
Julia Westh Habo friidrott KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Mullsjö 2004
Linda Svenske RFZ Warriors KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Ljungby 1977
Jimmy Svenske RFZ Warriors MS (Män seniorer) Man Ljungby 1976
Linda Håkansson RFZ Warriors KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Ljungby 1973
Malin Karlsson RFZ WARRIORS KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Annerstad 1980
Amelia Reitter Jönköping KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Jönköping 1991
Johan Wallin Rfz Warriors MS (Män seniorer) Man Ljungby 1979
Lovisa Rogö IKHP KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Jönköping 1989
Dennis Sulander Ingen klubb MS (Män seniorer) Man Jönköping 1988
Markus Halvardsson Bårarp MS (Män seniorer) Man Jönköping 1987
Mats Palmgren Kungälv MS (Män seniorer) Man Kärna 1990
Andreas Råvik Vaggeryds SOK MS (Män seniorer) Man Vaggeryd 1974
Sten Mogren ENSKEDEDALEN MS (Män seniorer) Man ENSKEDEDALEN 1959
Andrea Mogren CrossFit Eken KS (Kvinnor seniorer) Kvinna ENSKEDEDALEN 2001
Per Bjelke Smulans flås MS (Män seniorer) Man UMEÅ 1980
Anna Bjelke Smulans Flås KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Västra Frölunda 1976
Henrik Andersson JÖNKÖPING MS (Män seniorer) Man Jönköping 1992
Emma Johansson Jönköping KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Jönköping 1995
Sandra Kristof Jönköping KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Jönköping 1985
Christian Gustavsson Jönköping MS (Män seniorer) Man Jönköping 1984
Johan Simonsson Löpargubbar MS (Män seniorer) Man Askim 1976
Daniel Brusehed Löpargubbar MS (Män seniorer) Man Billdal 1976
Kristian Thörnblom Löpargubbar MS (Män seniorer) Man Västra Frölunda 1976
Björn Hanson Löpargubbar MS (Män seniorer) Man Halmstad 1976
Daniel Cambring Hjo MS (Män seniorer) Man Hjo 1977
Tommy Blom Mölltorp MS (Män seniorer) Man Mölltorp 1978
Veronica Bromander Nässjö KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Äng 1988
Anders Wallerstedt Team Bunkern MS (Män seniorer) Man Onsala 1967
Inger Magnusson Team Bunkern KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Hisings Kärra 1967
Jenifer Ruz Sussan & Jenifer KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Ellös 1980
Susanne Karjalainen Susanne & Jenifer KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Partille 1980
Johanna Jonsson SOK Aneby KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Tranås 1986
Marcus Gullander Jönköping MS (Män seniorer) Man Jönköping 1985
Martina Karlsson Borlänge KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Borlänge 1988
Pontus Nilsson Sävsjö MS (Män seniorer) Man Sävsjö 1992
Petra Höyhtyä KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Karlstad 1975
Denise Bäckström KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Norrköping 1976
Susanne Svanberg Team Bunkern KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Torslanda 1970
Linda Kulneff KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Värnamo 1984
Margareta Huhta Nilsson Team Bunkern IF KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Torslanda 1969
Emma Karlsson Jönköping KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Jönköping 1994
Peter Brisback MS (Män seniorer) Man VÄSTERÅS 1967
Martin Boström Jönköping MS (Män seniorer) Man Jönköping 1987
Christoffer Johnsson Jönköping MS (Män seniorer) Man Jönköping 1987
Carita Knutsson Team Bunkern If KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Hisings Backa 1970
Lars Knutsson Team Bunkern If MS (Män seniorer) Man Hisings Backa 1969
Emmie Josefsson Team Bunkern IF KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Göteborg 1989
Hanna Josefsson Team Bunkern IF KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Göteborg 1986
Joanna Erik Dahlbergsgatan, 48 Göteborg KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Göteborg 1991
Johan Mood HLTC Eksjö MS (Män seniorer) Man Ekšjö 1988
Till anmälan för John Bauer Trail Run 10 km