Anmälda till Fredsloppet 2020 Avancerad sök

Vuxen

Namn Klubb Startgrupp Klass Kön Ort Födelseår
Pieter Söron Nej till Nato Individuellt deltagande Löpning Man Göteborg 1948
marie lundberg pff Göteborg - Bergsjön Promenad Kvinna göteborg 1958
Sonja Persson Borås - Kypegården Promenad Kvinna Borås 1951
Simon Alskans Collective Effort Malmö - Bulltofta - 5 km Löpning Man Malmö 1980
Henrik Johansson Collective Effort Malmö - Bulltofta - 2,5km/Promenad Löpning Man Malmö 1973
Erik Elldér Malmö - Bulltofta - 5 km Löpning Man Göteborg 1985
Simon Larsson Individuellt deltagande Löpning Man Göteborg 1983
Erik Roshagen Malmö - Bulltofta - 5 km Löpning Man Malmö 1991
Ida Roshagen Collective Effort Malmö - Bulltofta - 5 km Löpning Kvinna Malmö 1988
Evelina Orrlöv Göteborg - Tynnered Löpning Kvinna Göteborg 1988
Chester Elmroth Göteborg - Tynnered Löpning Man 1989
Annsofi Pettersson Ev med spartacuskören Individuellt deltagande Promenad Kvinna Göteborg 1949
Robin Pranter Collective Effort Malmö Malmö - Bulltofta - 5 km Löpning Man Malmö 1992
Mirza Zjajo Sundbyberg - Ursvik Promenad Man Handen 1983
Anna Karlsson Malmö - Bulltofta - 5 km Löpning Kvinna Malmö 1984
Ola Nilsson Malmö - Bulltofta - 5 km Löpning Man Malmö 1978
Erik Andersson Sundbyberg - Ursvik Löpning Man Bandhagen 1983
Mattis Nilsson Collective Effort IF Malmö - Bulltofta - 5 km Löpning Malmö 1980
Daniel Blennow Collective effort Malmö - Bulltofta - 5 km Löpning Man Malmö 1982
Pauline Green Malmö - Bulltofta - 5 km Löpning Kvinna Malmö 1990
Leonie Noe Collective Effort Malmö - Bulltofta - 5 km Löpning Kvinna Malmö 1995
Hector Wall Malmö - Bulltofta - 5 km Löpning Man Malmö 1995
Johan Åhlin Collective effort Malmö - Bulltofta - 5 km Löpning Man Malmö 1984
Tom Dahlström Vegan Runners IK Göteborg - Tynnered Löpning Man Västra Frölunda 1984
Johan Elldér Malmö - Bulltofta - 5 km Löpning Man Malmö 1987
Evelina Jensen Collective Effort Malmö - Bulltofta - 5 km Löpning Kvinna Malmö 1986
Elisabeth Björner Malmö - Bulltofta - 5 km Löpning Kvinna Malmo 1987
Marianne Hüll Individuellt deltagande Promenad Kvinna Hisings Kärra 1947
Tommi Gustafsson nejtillallt Malmö - Bulltofta - 5 km Löpning Man Vallåkra 1986
Martin Lööf Sundbyberg - Ursvik Löpning Man Älvsjö 1979
Rickard Torndahl Collective Effort IF Malmö - Bulltofta - 5 km Löpning Man Malmö 1987
Lovisa Nilsson Collective Effort IF Malmö - Bulltofta - 5 km Löpning Kvinna 1989
Cecilia Kyle Collective effort Malmö - Bulltofta - 5 km Löpning Kvinna Malmö 1984
Kim Åström Collective Effort Malmö - Bulltofta - 5 km Löpning Malmö 1993
Simon Unnersjö Collective Effort Malmö - Bulltofta - 5 km Löpning Man Malmö 1985
Mikael Sörling Malmö - Bulltofta - 5 km Löpning Malmö 1969
Alexander Alvarado Proletären FF Göteborg - Tynnered Löpning Man Göteborg 1990
Hjördis Fohrman Individuellt deltagande Promenad Kvinna Jonsered 1951
Kjell Fohrman Individuellt deltagande Promenad Man 1950
Sofie Ekvall Strömstad Löparklubb Vänersborg - Öxnered Löpning Kvinna Trollhättan 1995
Christoffer Brunberg Vänersborg - Öxnered Löpning Man 1993
Mikael Ekvall Strömstad lk Vänersborg - Öxnered Löpning Västra Frölunda 1989
Stina Ekvall Vänersborg - Öxnered Promenad Kvinna 1989
Diaj Hermansen Individuellt deltagande Promenad Man Göteborg 1949
Agneta Sundin Svensk-Kubanska Föreningen Individuellt deltagande Promenad Kvinna 1957
Dan Ljung Individuellt deltagande Promenad Man Älmestad 1953
Guje Höglund Individuellt deltagande Promenad Kvinna Gothenburg 1947
Annica Bäckerstam PFF Individuellt deltagande Promenad Kvinna Göteborg 1954
Larseric Bergqvist Svensk-Kubanska Föreningen Individuellt deltagande Promenad Man Göteborg 1944
Erik Svensson Real Maskin BK Göteborg - Bergsjön Löpning Man Göteborg 1986
Nåmis Louisedotter Vegan Runners IK Göteborg - Tynnered Löpning Man Göteborg 1991
Olivia Linander Göteborg - Tynnered Löpning Kvinna 1992
Andrietta Pettersson DALS ROSTOCK Individuellt deltagande Kvinna DALS ROSTOCK 1971
Kenny Rosén Stenkullens Röda Motionärer Göteborg - Bergsjön Man Stenkullen 1987
Stefan Gullholm Proletären ff Göteborg - Bergsjön Man Göteborg 1964
Anna-Nora Zell Individuellt deltagande Kvinna Göteborg 1954
Linda Jansson Individuellt deltagande Kvinna Sävedalen 1985
Ingemar Lund Svensk-Kubanska Föreningen Individuellt deltagande Man Kungsbacka 1958
Gunnar Silvermo Svensk-Kubanska Föreningen Individuellt deltagande Göteborg 1951
Marie Fahlen Individuellt deltagande Kvinna Göteborg 1955
Camilla Larsson Från Sverige till Palestina maraton Individuellt deltagande Upplands Väsby 1970
Tobbe Larsson Ship to Gaza Individuellt deltagande Man Upplands Väsby 1970
Bertil Andersson Individuellt deltagande Man Gothenburg 1952
Lennart Odhström IF Elfsborg Individuellt deltagande Man Las Palmas 1956
Karin Emanuelsson Ingen Individuellt deltagande Kvinna Göteborg 1969
Ingrid Frejd Individuellt deltagande Kvinna Göteborg 1985
Lennart Gradén Individuellt deltagande Man Göteborg 1948
Anne Reitz Göteborg - Tynnered Kvinna Goeteborg 1957
Catarina Stymne Raftälven Individuellt deltagande Kvinna Föllinge 1946
Roland Mårtensson Raftälven Individuellt deltagande Man Föllinge 1947
Jonas Myhrman Man Mölnlycke 1979
Lisa Stern Kvinna Gävle 1978
Johan Lång 1970
Ferbie Åhlund Göteborg 1990
Eléa Karlsson Göteborg 1990
Cristopher Henry Göteborg 1983
Bosse Johansson Göteborgs Hamnarbetares IF Göteborg 1950
Annika Aurell 41457 Göteborg Göteborg 1971
Agneta Samuelsson Proletären FF Harestad 1962
William Wismeier Västra Frölunda Västra Frölunda 1988
Sandra Wismeier Proletären FF Västra Frölunda 1988
Anders Karlsson Proletären FF Göteborg 1985
Staffan Ehnebom Tanumshede 1952
Agneta Ehnebom Tanumshede 1953
Oscar Lindholm Göteborg 1991
Hans Hamrin Proletären FF Sundbyberg 1956
Stefan Gullholm Klubblös Göteborg 1964
Jonatan Fahlén Proletären FF Göteborg 1990

Barn/Ungdom

Namn Klubb Startgrupp Klass Kön Ort Födelseår
Alma Wismeier Proletären FF Västra Frölunda 2018
Erik Wismeier Proletären FF Västra Frölunda 2018