Anmälda till b3 Sundsvall Triathlon 2022
Avancerad sök
Tri4Fun öppen klass 6-11 år
Startnummer
Namn
Klubb
Klass
Kön
Födelseår
0
Viggo Sjöholm
Team B3
Pojk/Flick 10-11 år
Man
2011
0
Sigrid Persson
Pojk/Flick 10-11 år
Kvinna
2011
0
Arvid Persson
Pojk/Flick 10-11 år
Man
2013
0
Wilma Lindqvist
Pojk/Flick 10-11 år
Kvinna
2012
0
Nemo Kristmansson Saarela
GrabbarnagrusIF
Pojk/Flick 10-11 år
Man
2010
0
Rocky Kristmansson Saarela
GrabbarnagrusIF
Pojk/Flick upp till 8 år
Man
2014
0
Eskil Henriksson
GrabbarnagrusIF
Pojk/Flick upp till 8 år
Man
2014
0
Aniela Chrobok
Pojk/Flick 10-11 år
Kvinna
2011
0
Bibiana Chrobok
Pojk/Flick 10-11 år
Kvinna
2011
0
Linnea Lidén
Pojk/Flick upp till 8 år
Kvinna
2014
Tri4Fun 12-15 år
Inga anmälda
Startnummer
Namn
Klubb
Klass
Kön
Födelseår
Sprint / Motion
Startnummer
Namn
Klubb
Klass
Kön
Födelseår
0
Towe Emtfeldt Ersson
Sprint, Motionsklass
Kvinna
1968
0
Tobias Remes
Sprint, Motionsklass
Man
1986
0
Martin Vestman
Hemsö IF
Sprint, Motionsklass
Man
1978
0
Anneli Vivlén
Brunflo If
Sprint, Motionsklass
Kvinna
1968
0
Max Lindh
Umara Sports club
Sprint, Motionsklass
Man
2006
0
Marie Björk
Sprint, Motionsklass
Kvinna
1982
0
Hanna Bengtis
Sprint, Motionsklass
Kvinna
1982
0
Åsa Nyström
Umeå simsällskap
Sprint, Motionsklass
Kvinna
1974
0
Karin Jark Axelsson
Torsång
Sprint, Motionsklass
Kvinna
1970
0
Leigh Neil
Sprint, Motionsklass
Kvinna
1965
0
Katarina Dahlin
Sprint, Motionsklass
Kvinna
1969
0
Emma Gunnarsdotter
Sprint, Motionsklass
Kvinna
1989
0
Claudia Beck Lidén
Hudik Triathlon
Sprint, Motionsklass
Kvinna
1979
Sprint / Tävlingsklass
Startnummer
Namn
Klubb
Klass
Kön
Födelseår
0
Åsa Nilsson
Östersund Triathlon
Senior från 20 år
Kvinna
1988
0
Kristina Vestman
Umeå Simsällskap
Junior 18-19 år
Kvinna
2004
0
Jakob Nyström
Umeå simsällskap
Junior 18-19 år
Man
2003
0
Endre Barat
Väsby SS Triathlon
Senior från 20 år
Man
1973
Olympisk / Motion
Startnummer
Namn
Klubb
Klass
Kön
Födelseår
0
Erik Andersson
Hemsö IF
Man
1981
0
Maria Kling
Team B3
Kvinna
1975
0
Björn Tunemalm
Stöcke TS Järnet
Man
1965
0
Robin Nyström
Man
1994
0
Per-Anders Persson
Man
1980
0
Tomas Mikaelsson
Vilhelmina
Man
1983
0
John Dahlén
Hudik Triathlon
Man
1979
0
Thommy Larsson
Team B3
Man
1965
0
Jonna Igeland
Kvinna
1995
0
Jerome Lenoir
Man
1980
0
Jan Lindkvist
Mora CK
Man
1968
0
Maria Ljungberg
Kvinna
1967
0
Peter Axelsson
Torsång
Man
1967
0
Alexander Pouzar
45kin Mafia
Man
1988
0
Martin Weibull
Man
1984
0
Fábio Gama
Halmstad Triathlon & Multisport
Man
1980
0
Minna Bäckman
Kvinna
1971
0
Jonas Kojan
Funäsdalens IF
Man
1967
0
Per Björklund
Man
1971
0
Peter John Fyles
Royal Air Force
Man
1963
0
erik jonsson
Man
1980
0
Victor Fahlberg
VF Multisport
Man
1990
0
Simon Olsson
Man
1992
0
Jenny Winnalt
Kvinna
1984
0
Tobias Axelsson
Väsby Triathlon
Man
1979
0
Natalie Eriksson
AXA SC
Kvinna
1997
0
Kaisla Heinonen
Kvinna
1995
0
Henrik Saarela
Man
1987
0
Fredrik Estman
Hemsö IF
Man
1978
Olympisk / Tävlingsklass
Startnummer
Namn
Klubb
Klass
Kön
Födelseår
0
Mikael Edlund
Alnö Race Team
Man
1970
0
Tobias Norestrand
Umara Sports Club
Man
1982
0
Håkan Nilsson
Alnö Race Team
Man
1969
0
Kristofer Block
Colting Borssén triathlonklubb
Man
1979
0
Simon Harding
Terrible Tuesdays Athletic Club
Man
1986
0
Marcus Haeggström
Colting Borssén Triathlonklubb
Man
1994
0
Patrik Nyström
Umeå simsällskap
Man
1975
0
Peter Ljungberg
Triathlon Väst
Man
1965
0
Kristian Ek
Terrible Tuesday Athletic Club
Man
1989
0
Jonathan Gunnarsson
Athletic Club Saltlake
Man
1998
0
Fredrik Viberg
Umara Sports Club
Man
1992
0
Adam Johansson
Alnö Race Team
Man
1987
0
Ludvig Ravelin
AXA
Man
1993
Sprint STAFETT, lag om 3 personer, en gren var
Inga anmälda
Namn
Klubb
Lag
Klass
Kön
Födelseår
Terrängtriathlon / Motion
Startnummer
Namn
Klubb
Klass
Kön
Födelseår
0
Daniel Dahlin
Man
1975
0
Anneli Dahlin
Kvinna
1978
0
Susanna Landstrom
Kvinna
1973
0
Jenny Lindblom
Team Simcoachen
Kvinna
1979
Terrängtriathlon / Tävlingsklass
Inga anmälda
Namn
Klubb
Klass
Kön
Födelseår