Anmälda till BTR SOMMAR 2023 Avancerad sök

Bocksten TrailRun 5 km

Namn Klubb Kön Ort Födelseår
Vincent Björkman Man Åsa 2012
Theo Björkman
Thomas Björkman Svensson
Maria Björkman
Frida Zimmerman Kvinna Varberg 1981
Elisabet Altin Kvinna Växjö 1980
Sofia Altin
Sanna Jernevad Kvinna Varberg 1990
Johanna Johansson Varbergs Gif Kvinna Varberg 1987
Karin Nordenfelt Halmstad Roddklubb Kvinna Halmstad 1984
Jessica Gunnarsson Halmstads roddklubb Kvinna Halmstad 1982
Jennie Westerbom Kvinna Billdal 1983
Frida Bjerninge Kvinna Billdal 1983
Björn Jacobson Man Södra näs 2008
Linda Härdeman Kvinna Varberg 1990
Karin Andersson
Micaela Johansson Kvinna Tvååker 1972
Carina Johansson Abrahamsson
Adam Johansson Tvååker Man Tvååker 2008
Charlotte Gyllensvaan Kvinna Tvååker 1981
Alexander Lindbäck Man Kungsbacka 2000
Elin Gustafsson Kvinna Kungsbacka 2000
Elias Anderson Man Mölnlycke 2003
Agnes Gustafsson Kvinna Kungsbacka 2002
Lovisa Levin Kvinna Varberg 1988
Lina Ivarsson Kvinna Tvååker 1986
Erik Idesten Man Vallda 1980
Anna Forsman Kvinna SÄrÖ 1979
Mia Pettersson Kvinna Vallda 1972
Gustav Sundin Ok Nackhe Man Varberg 2009
Linn Sundin Ok Nackhe Kvinna Varberg 1980
Lukas Karlsson Ok Nackhe Man Tvååker 2008
Lars Sandvall Ok Landehof Man Landvetter 1961
Anki Eriksson
Andreas Strandh Umeå Man Umeå 1973
Laura Piasta Anton Sport Kvinna Ryd 1981
Vidar Egneus Kratz - Man Kungsbacka 2010
Anders Egneus
Lena Marie Broström Kvinna BUA 1981
Christer BrunoLundh Veddige Man Varberg 1979
Johan Munters Man Varberg 1978
Arvid Nylander Onsala
Anton Nylander
Linda Persson Kvinna Ullared 1980
sigborn johansson Man Falkenberg 1948
Martina Martini Kvinna Varberg 1972
Kristina Leitner Kvinna Vallda 1955
Maja Olsson Kvinna Varberg 1988
Annika Wintvik FALKENBERG Kvinna FALKENBERG 1977
Jonas Wintvik
Elisabeth Sundvall Varberg Kvinna Varberg 1978
Julia Dahlin Kvinna Långås 1986
Marina Sandberg Kvinna Torslanda 1974
Hugo Sandberg Man Torslanda 2010
Luisa Zlatoidska Kvinna Göteborg 1994
Maria Bindekrans Kvinna Ytterby 1986
Gordon Bindekrans Kuddby IF Man Ytterby 1986
Christina Sjöö Kvinna Hindås 1964
Olof Högström -- Man Lindome 1945
Kristina Lundwall Kvinna Varberg 1963
Ebba Lundwall Kvinna
Elin Strandvik Kvinna Kungsbacka 2006
Hugo Strandvik Man
Kajsa Thoren-Strandvik Kvinna
Beata Åkerström IFK Skövde Skidklubb Kvinna Skövde 2006
Ola Åkerström Man
Jens Krantzén Man
Marie Cheshire Kvinna
Karl Cheshire Man
Anders Bjelkenfors Man
Ellinor Karlsson Kvinna Varberg 1988
Rita Palmelund OK gläntan Kvinna Vessigebro 1985
Rebecca Ohlsson Kvinna Tvååker 1989
Jennica Dahlin Kvinna Falkenberg 1988
Anna Bång Kvinna Veinge 1978
Katja Wennerfors Bondens löpare Kvinna Stockholm 1970
Jeanette Hermansson VARBERG Kvinna Varberg 1971
Liv Hjälmås Varberg Kvinna Varberg 1987
Martina Petersson MUNKA-LJUNGY Kvinna MUNKA-LJUNGY 1962
Josefin Andersson Kvinna Mjölby 1979
Ida Nielsen Kvinna Holsted 1990

Bocksten TrailRun Ultra 44 km

Namn Klubb Kön Ort Födelseår
Magnus Svensson Head Energy AB Man Varberg 1978
Patrik Alvånger Man Växjö 1975
Andreas Claesson TEAM SKAB Man Varberg 1978
William Lindh Man Partille 1976
Silvia Gabriela Burgos IS Göta trail - Sparta Atletik&Motion Kvinna København-Denmark 1973
Angelica Lundgren Kvinna Rörö 1990
Christopher Sunmo Team still not 50 Man Lerum 1979
Joachim Floberg Team 50+ Man Lerum 1972
Fredrik Sundin OK Nackhe Man Varberg 1980
Per-Johan Thörn Wistrand Man Göteborg 1981
Mats Boisen Landvetter Man Landvetter 1968
Mattias Nilsson OK Linné Uppsala Man Uppsala 1972
Helene Nilsson OK Linné Uppsala Kvinna Uppsala 1975
Peter Liljenfors Lonesome Runners Man Mölnlycke 1967
Sara Läkk Varberg Kvinna Varberg 1987
Martin Männer Team Ferroman Man Sävedalen 1979
Simon Gerhardsson Man Lund 1994
Susanna Isegran Lindome ultras Kvinna Lindome 1970
Patrik Isegran Lindome Man Lindome 1969
Daniel af Ekenstam FnF Man Helsingborg 1973
Esben Uziel FnF Man Viken 1974
Linus Nilsson Devies Development Man Göteborg 1994
ANDERS JOHANSSON EICKHOFF Borås Löparklubb Man Borås 1961
Mattias Fyhr Umara sports club Man Ängelholm 1986
Emil Falkek Falkenbergs RR Man Falkenberg 1974
Johan Lelie Man Lint 1969
Anja Andersson Kvinna Helsingborg 1974
Martin Stridsberg ALÄAUUM Man Helsingborg 1975
Henrik Molin Karlshamns SK Swimrun Man Karlshamn 1985
Mikael Svalstrand SeaKayakBilldal/Umara Sports Club Man Billdal 1966
Jens Wiberg Man Skarpnäck 1980
Daniel Bränholm Hälle IF Man Särö 1987
Fredric Carlson Malmö Gerillalöpare Man Malmö 1966
Nicklas Johansson Fastarpz Runners Man Tvååker 1972
Michael Leitner Man Vallda 1958
Henrik Gassne Man Norrköping 1980
Emma Lindberg UmaraSportsClub Kvinna Veberöd 1982
Jonas Larsson Man Åled 1974
Martin Nordlund Fajans United Man Falkenberg 1980
Dan Davidsson Man Hishult 1983
Erik Flood Billdal Man Billdal 1981
Oskar Åstrand Borås Man Borås 1997
Hans-Owe Sjöö Skogsmaran Man Hindås 1961
Johan Larsson Tygelsjö Man Tygelsjö 1965
Mikael Jansson Tanto 06.25 Man Bålsta 1970
Martin Nyström Rolf Sport Man Bagarmossen 1989
Hanna Kronberg Söderåsens FK Kvinna Landskrona 1974
Daniel Söderberg Nösslinge Running Stars Man Långås 1983
Fredric Sonesson Lindome Ultras Man Lindome 1966
Harry Oksa Fritsla Man Fritsla 1967
Frida Christiansson Kvinna Bagarmossen 1991
Helene Yxhammar Kvinna Skoghall 1968
Matthew Stiller TROLLHATTAN Man TROLLHATTAN 1993
Johanna Ottosson Kvinna Hindås 1976
Jessica Pilenberg Kvinna Skurup 1977
Malena Storm Erdegard Varje Steg Kvinna GÖteborg 1978
Henrik Lillsjö Man Stockholm 1977
Katarina Hildingsdotter Team Nordic Trail Kvinna Hägersten 1971
Sara Lindqvist Umara sports club Kvinna MÖLNDAL 1989
Anders Löthgren Man Frövi 1986
Markus Lindbom Man Hovås 1977
Mikael Andersson Dark Trail Runners Man Tenhult 1978
Peter Hellman Låkeberget Runners Man Torslanda 1974
Mandus Andersson Ljungby Man Ljungby 1992
Axel Åkesson Team ExeN Man Hamneda 1994
Anton Åkesson Team Exen Man Hamneda 1989
Emil Svensson Man Hyltebruk 1989
Erika Frick Kvinna Tvååker 1975
Karl Magnusson Varberg Man Varberg 1985
Ludvig Adin Man Dalby 1985
Elin Carrander Bjärred Kvinna Bjärred 1979
Kristoffer Nilsson Man Svedala 1986
Stephan Höfer TV Wenigumstadt 1902 Man Landvetter 1970
Johannes Lampinen Man Nykvarn 1985
Thomas Lundblad Man Göteborg 1975
Ragnar Bergvik Träslövsläge Man Träslövsläge 1982

Bocksten TrailRun 22 km

Namn Klubb Kön Ort Födelseår
My Svensson Team Billingen X-trail Kvinna SKÖVDE 1986
Anton Asplund Trailtragglarna Man Varberg 1988
Martin Davidsson IK Dran Man Veddige 1976
Alexander Engström Man Varberg 1993
Jan Siarov Man Göteborg 1984
Marcus Jansson Mölndals AIK Man Mölndal 1977
Klas Persson Sk graal Man Strömsnäsbruk 1981
Sara Axblom Majornas IK Kvinna Mölndal 1977
Niklas Gunnarsson Team Bergspring Man Borås 1987
Tobias Thorvaldsson Söderåsens FK Man Helsingborg 1992
Joacim Larsson Lekeryd-Svarttorp SK Man Lekeryds-Svarttorps SK 1980
Stina Persson Alingsås IF Kvinna Göteborg 1986
Robert Stig-Jacobsson København N Man Nörrebro 1982
Gunnar Samuelsson Särö Man Särö 1961
Annelie Johansson Team Bergspring / Hälle IF Kvinna Sjömarken 1978
Sara Borg Appelstrand Kvinna Göteborg 1989
Alexander Borg Appelstrand Man Göteborg 1987
Ola Axheden Falkenbergs RR Man Vessigebro 1977
Jimmy Iby Ikhp running team Man Gränna 1984
Per Rudqvist Söderåsens FK Man Råå 1966
Julia Jonsson Kvinna Fjärås 1992
Simon Lagerström Man Hillerstorp 1987
Robert Sahlberg Språng Träning och Äventyr Man Västra Frölunda 1993
Lars Leffler Man Varberg 1971
Elias Gustafsson Man Stockholm 1994
Julia Hammar Kvinna Stockholm 1994
Anna Mared Kvinna Älvsered 1978
Philip Agelmo IS Göta Trail Man Helsingborg 1973
Magnus Eriksson IS Göta friidrott Man Helsingborg 1961
Johan Andersson Man Falkenberg 1971
Annie Sönnerborg-Wadenhorn IF Malmö Löp Kvinna Malmö 1983
Michael Sönnerborg-Wadenhorn Man Malmö 1983
Elon Axberg Man Nacka 1984
Carolina Nilsson Kvinna Varberg 1987
Johan Olsson IS Göta Man Helsingborg 1970
Karin Nilsson Ullevi FK/Team Bergspring Kvinna Sjömarken 1982
Jörgen Schöld Man Ljungby 1976
Henrik Sigurdsson DRT Kungsbacka Man Kungsbacka 1971
Dennis Nobelius Pokalenbröderna - Polestar Man Askim 1972
Victoria Rotter Sopasakis Kvinna Onsala 1972
Alexandros Sopasakis Man Onsala 1968
David Andersson Dalsjöfors Man Dalsjöfors 1982
Lars Kristensen Sätinge Runners Man fjaras 1969
Edvin Edde Man Steninge 1988
Felicity Cole Kvinna Beaminster 1979
Pär Bergsman N/a Man Ljusdal 1984
Mathias Sandstedt IKHP Man Jönköping 1995
Karin Spjuth Ikhp Kvinna Jönköping 1972
Joachim Rietz Team Nordic Trail Man Åhus 1976
Hanna Gerhardsson Team Bergspring Kvinna Sjomarken 1982
Per Albertsson LerumSOK Man Lerum 1964
Stefan Bredell AXA sportclub Man Ingarö 1965
Thomas Espersson OK Nackhe Man Varberg 1976
Ebba Ganslandt IFK Lidingö SOK Kvinna Uppsala 1999
Johan Svedin Föreningen Milslukarna XC Man Umeå 1983
Johan Verner Hogia Man Ytterby 1981
Dima Kravchenko-Loznia Man Hindås 1986
Hans Ackerot Kvarnbyns Löparsällskap Man Mölndal 1963
Martin Berglund Kungälv Man Kungälv 1979
Mårten Sjöberg Man Göteborg 1979
David Johansson Man Skällinge 2000
Ossian Krefors Man Kärradal 2000
Johan Halldin Man Tvååker 2000
Staffan Sjöberg GÖTEBORG Man GÖTEBORG 1985
John Kumlin IK Ymer / Team Bergspring Man BORÅS 1988
Matthias Hoelzen Lübeck Man Lübeck 1977
Mikaela Pettersson Kvinna Gothenburg 1996
Linda Hallberg Team Bergspring Kvinna Sandared 1981
Jan Derks Man Gothenburg 1977
Maria Andersson Kvinna Gothenburg 1978
Johan Björck Anton Sport Man Ryd 1985
Markus Eriksson Team Sportia Varberg Man Varberg 1987
Joakim Karlsson Team Sportia Varberg Man Varberg 1987
Niclas Persson Varberg Man Varberg 1971
Anders Svensson Åsa Man Åsa 1972
Simon Horkeby Hälle IF Man Mölndal 1985
Liwia Vahe Team Girlpower Kvinna Hajom 2006
Camilla Vahe Team Girlpower Kvinna Göteborg 1985
Andreas Pettersson Lonesome Ultrarunners Man Mölndal 1976
Henrik Grundström Man Mölndal 1988
Karin Horkeby Hälle IF Kvinna Mölndal 1987
Lisa Nelson Team Bergspring Kvinna Borås 1982
Jim Lee Ik Granit Man Grebbestad 1981
Daniel Elowsson Ik Granit Man Grebbestad 1986
Mattias Perneby Stockholm Man Stockholm 1997
Johan Sundström DRT Man Åsa 1973
Adam Lindh Varberg Man Varberg 1995
Emanuel Forsell Man Kungsbacka 1988
Erik Waldetoft Man Uddevalla 1990
Mathias Nilsson Man Värnamo 1977
Bosse Leffler Himle kök Man Träslövsläge 1967
Jakob Westerdahl Man Hisings backa 1993
Maksim Nikitiuk Man OSKARSHAMN 1983
Niclas Börjesson DRT Kungsbacka Man Kungsbacka 1968
Nils Jacobson Man Varberg 1992
Johakim Nylander DRT Kungsbacka Man Onsala 1977
Patric Åkesson Ringhals IF Man Varberg 1985
Mikael Vallared Man Varberg 1988
Patrik Vallared Man Väröbacka 1992
Fredrik Dahlbom Umara Sports Club Man Göteborg 1981
Henrik Bernström Simlångsdalens IF Man Halmstad 1975
Mattias Johnsson Göteborg Running Club Man Göteborg 1986
Tobias Egle Göteborg Running Club Man Göteborg 1976
Martin Källgård Team Bunkern IF Man Göteborg 1976
Tobias Öberg Team bunkern IF Man Göteborg 1986
Tina Elming Gnosjö FK Kvinna Åsenhöga 1982
Rebecka Johansson Borås Löparklubb Kvinna Borås 1993
Mathias Johansson DRT Kungsbacka Man Kungsbacka 1978
Sara Winbro Falkenberg All Stars Kvinna Falkenberg 1997
Bo Forsberg EF Bygg AB Man Halmstad 1967
ANNIE BÄCK SÄRÖ Kvinna SÄRÖ 1979
Anna Eriksson GÖTEBORG Kvinna GÖTEBORG 1984
Johan Mjörnestrand Mölndal OCR If Man Lindome 1971
Marcus Lilja Team Nordic Trail Man FJÄRÅS 1993
Ulf Ekman DRT Kungsbacka Man Kungsbacka 1969
Martin Karlsson IK Dran Man Veddige 1976
Henrik Magnusson Man Askim 1975
Allan Andersen Præstøløberne Man Tappernøje 1974
Joel Språng GÖTEBORG Man Göteborg 1984
Ella Brandt Språng/Merrell Kvinna Göteborg 1996
Linda Karlsson Språng/Merrell Kvinna GBG 1988
Ida Larsen Språng/Merrell Kvinna GBG 1990
Mathias Jonefjäll Språng/Merrell Man GBG 1991
Sebastian Bromander Långenäs Old Boys Man Uppsala 1987
Sara Hagman TNT Hbg Kvinna Ängelholm 1983
Albin Lindkvist Man Skene 2005
Martin Bengtsson IK Trenne Man Ullared 1979
Andreas Lundblad Falkenberg Allstars / Slow Enough To Win Man Heberg 1986
Anders Elmgren Halmstad Sverige Man Åled 1972
Julia Elmgren Åled Kvinna Åled 2007
Linus Wedin IF Start Man Garphyttan 2007
Anna Törnmarck Kvinna Uppsala 1991
Mattias Lauridsen Man Uppsala 1995
Fredrik Törnmarck Värnamo Man Värnamo 1988
Frans Levin Jönköping Man Jönköping 1986
Pär Ekman Team Bunkern Man Göteborg 1972
Henrik Zetterlund Onsala Man Onsala 1977
Daniel Ernstsson Borås Löparklubb/ Team Bergspring Man Borås 1988
Ida Mörkeberg Kvinna Teckomatorp 1990
Lukas Mared Man Härryda 1993
John Konrup Runners & Boats Man Varberg 2000
Olof Olofsson Runners & Boats Man Åskloster 1998
Marita Björk Borås Löparklubb Kvinna Målsryd 1959
Anna Gustafsson Kvinna Varberg 1989
Ingemar Pettersson Junigård AB Man Njurunda 1979
Niklas Sjögren Man Varberg 1981
Louise Ulfstad Kvinna Floda 1988
Johanna Nilsson Kvinna Hovås 1989
Karl-Johan Magnil Varberg Man Varberg 1978
Andrée Victorin NAVE Runners Man Ullared 1985
Richard Gustafsson Man
Hanna Karlsson Kvinna Härryda 1993
Jenny Svensson Kvinna Höganäs 1982
Ann Catrin Ulfsdotter Kvinna Laholm 1989
Anneli Stenberg Kvinna Limhamn 1993
Sara Anden Kvinna
Fanny Zakrisson Hägersten SK Kvinna Hägersten 1989
Dino Ilecic Vänersborgs tennisklubb Man Hägersten 1990
Gabriel Lindell Bertmar Torekov Man Torekov 1987
Mikael Böhm Borås Löparklubb Man Fristad 1963
Henrik Roos Scania Road Runners Man Lund 1979
Johan Lundgren Team Fika Running Club Man Harplinge 1981
Torben Stampe Team Fika Running Club Man Löddeköpinge 1984
Marcus Österlund Hemliga klubben Man Varberg 1985
Lone Birgitte Larsen Præstøløberne Kvinna Præstø 1959
Mats Olofsson Man
Simon Madsen Man Næstved 1971
Michael Aagaard Nielsen Præstøløberne Man Faxe Ladeplads 1960
Mattias Ganslandt Trailrunner.me Man Heberg 1970
Helena Ganslandt Kvinna
Emilia Ganslandt Kvinna
Lotta Saetre Hindås SK Kvinna Hällingsjö 1974
Oscar Good Man Kungsbacka 1974
Pia Svensson Kvinna Falköping 1984
Per-Olof Arnås DRT Kungsbacka Man Kungsbacka 1965
Gordana Micanovic Kvinna Enskededalen 1978
Melker Åkerström Man
Robert Ernofsson Söndagslöparna Man Onsala 1972
Carina Haggren Furet runners Kvinna Halmstad 1973
CarlHeinz Barthel Warberg Running Club Man varberg 1970
Ann-Charlotte Tinebo Axa Sports Club Kvinna Veberöd 1982
Dan Olsson Man VEBERÖD 1972
Emma Andersson Lonesome runners Kvinna Häljarp 1983
Anders Krok SOK Knallen Man Bollebygd 1963
Tobias Åkesson Man Göteborg 1977
Niklas Andersson Varberg Man Varberg 1986
Torun Pettersson Borås Löparklubb Kvinna Borås 1970
Kristian Adolfsson Borås Löparklubb Man Borås 1974
Klas Adolfsson Borås Löparklubb Man Jönköping 1972
Tobias Bengtsson Man Varberg 1973
Anna Anderberg Träningskonsulten Sports Club Kvinna Tibro 1974
Petter Backe Man Kristianstad 1984
Cissi Meltzer Golden Wellness Kvinna Varberg 1971
Emelie Broström Kvinna Göteborg 1982
Karl Broström Man Göteborg 1974
Anders Thorin Hindås Man Hindås 1971
Malin Thorin Hindås SK Kvinna Hindås 1967
Sofia Adolfsson Kvinna Bjärred 1979
Pär Nyberg Borås Löparklubb Man Borås 1961
Peter Janosi Borås Löparklubb Man Sjömarken 1968
Jonatan Bromander Långenäs Old Boys Man Mullsjö 1993
Anders Larsson Man Särö 1972
Lisa Bäckman Kvinna Lerum 1976
Susanne Svedberg IK Trasten Kvinna Berghem 1967
Mattias Ågren Dals Långed Man Dals Långed 1977
Christian Pennert Man Göteborg 1969
Susanne Pennert Kvinna
Joakim Bromander Långenäs Old Boys Man Onsala 1989
Stefan Jonsson Man Mölnlycke 1966
Sofia Holmkvist Varberg Kvinna Varberg 1987
Catrine Gunnarsson Falkenbergs RR Kvinna FALKENBERG 1986
Martin Svahn IFK Bänared Man Tvååker 1984
Petter Hjelte Team nordic trail Man Varberg 1985
Jonas Hermansson STENKULLEN Man STENKULLEN 1968
Malin Hermansson Wahlen Kvinna
Lisa Werdin Kvinna Varberg 1981
Robert Löfstrand #RunningLoosers Man Borås 1972
Pernilla Elmengård Kvinna Gånghester 1984
Viktoria Eriksson Kvinna Vallda 1976
Magnus Bogstag Man
Mats Östnell #RunningLoosers Man Göteborg 1964
Mattias Gustafsson Bua trailrunners Man Bua 1974
Jonna Johansson Kvinna Dingle 1985
Mikael Ylinen Man
Marcus Ahlström Man Västra Frölunda 1991
Josefin Nyman Järhult Kvinna Jonsered 1993
Gunilla Brorsson Team Nordic Trail Helsingborg Kvinna Helsingborg 1962
Olof Wennerfors Bondens löpare Man Stockholm 1969
Elin Trossholmen Kvinna Billdal 1982
Mikael Esbjörner Man TIBRO 1982
Kenny Green Pettersson Man Ljungskile 1988
Sandra Wendt Kvinna
Jeanette Arvidsson Kvinna
Stina Åberg Kvinna
Jennie Matlak Kvinna
Anna Aldrin Kvinna Hovås 1980
anders Andersson Man
Christoffer Persson CrossFit Hässleholm Man Hässleholm 1985
Chalotte Bergstrand Kvinna
Lena Lagerljung Team Nordic Trail Kvinna Stockholm 1963
Micke Lagerljung Man
Liane Thuvander Kvinna Göteborg 1970
Marie Stuhr Sander Team Nordic Trail Kvinna Helsingborg 1991
Ulf Johansson Lindome Man Lindome 1977
Malin Johansson Kvinna
Nina Magnerius Kvinna Kållered 1978
Patrik Magnerius Man Kållered 1968
anna strömberg Helsingborg Kvinna Helsingborg 1984
Vendela Karlsson Kvinna Träslövsläge 2002
Magdalena Costyson Vretstorps IF Kvinna Vretstorp 1984
Mikael Jacobson Vretstorps IF Man Vretstorp 1981
Carl-Oskar Persson Man ONSALA 1981
Christina Heikel Särö Kvinna Särö 1981
Jakob Hassel RID Man Stockholm 1991

Bocksten TrailRun 12 km

Namn Klubb Kön Ort Födelseår
Jeanette Jarl Ågren Wärnamo SK Kvinna Värnamo 1972
Kjell Hillblom Wärnamo SK Man Forsheda 1966
Lise-Lotte Strandberg Kvinna Floda 1967
Mikael Ståhlfors Team bunkern Man Kungsbacka 1983
Sofia Hjortmo Kvinna Hisings Backa 1978
Saga Spetz Kvinna Varberg 1998
Daniel Bernhardt Man Falkenberg 1979
Elin Kindberg Kvinna Göteborg 1990
Frida Rönnqvist Kvinna Göteborg 1982
Veronica Engqvist Vegan Runners IK Kvinna Ulricehamn 1973
Thomas Gehöör Göteborg Man Göteborg 1988
Ida Runnquist Göteborg Kvinna Göteborg 1991
Therese Waldetoft Kvinna Uddevalla 1989
Jan Svennblad Ölanda Man Älvängen 1968
Johan Olsson CK Wano Man Göteborg 1979
Emma Palmquist Kvinna Mölnlycke 1987
Madeléne Hansson Bildepån Kvinna Varberg 1977
Jonas Olsson Bildepån Man VARBERG 1976
Jonas Wolmesjö Träslövsläge Man Träslövsläge 1982
Charlotta Lundberg Kvinna Stockholm 1976
Thom Lundberg Man Stockholm 1978
Peter Havlicek Man Göteborg 1976
Maria Wall Kvinna Kungälv 1975
Johan Dahl Man Borås 1966
Marcus Gradner Man Mölndal 1986
Elin Levin Mölndal Kvinna Mölndal 1978
Gunhild Olsson MÖLNDAL Kvinna Mölndal 1978
Per Isacson BärneCompagniet Man Varberg 1961
Nina Wolmesjö Kvinna Träslövsläge 1986
Johanna Eriksson IS Göta friidrott Kvinna Helsingborg 1991
Niklas Johansson Low coast trail runners Man Falkenberg 1977
Christian Bladh Halmstad Man Halmstad 1978
Hanna Sandkvist Fagerström Kvinna Varberg 1983
Christer Davidsson Man Falkenberg 1973
Stina Davidsson Kvinna Falkenberg 2007
Sandra Brenner Kvinna Hovås 1981
Anna Bergmark Kvinna Varberg 1983
Daniel Wijk IF Skattmasarna Man Varberg 1981
Malin Erlandsson Kvinna Varberg 1970
Ulrika Johansson Kvinna Varberg 1971
Henrik Sandersson Sunvära SK Man Väröbacka 1984
Sofie Hernqvist Kvinna Göteborg 1997
Lucas Ögren Man Göteborg 1998
Elessa Sopasakis Kvinna Onsala 2007
Susanne Korjonen Kvinna Varberg 1962
Martin Almqvist Man Vallda 1974
Anders Ekdahl Man Linköping 1978
Stefan Johansson Man Varberg 1966
Patrik Larses Varberg Man Varberg 1987
Håkan Johansson Kungsbacka Man Kungsbacka 1967
Mathias Johansson Springpojkarna Man Varberg 1988
Svante Mossbrant Springpojkarna Man Varberg 1997
Magnus Bernhed Sävedalens AIK Man Kungsbacka 1967
Anette Bernhed Härryda Kommun Kvinna Kungsbacka 1965
Casper Bernhardson Man Tvååker 2003
Martin Hadartz Mölndal Man Möldal 1979
Kristofer Bernhardsson Fåle OCR Man Svenljunga 1980
Marie Nilsson Kvinna Dalby 1968
Kristina Bengtsson Kvinna Göreborg 1983
Johan Ankarberg Man Lindome 1983
Veronica Strandh IFK Umeå Kvinna Umeå 1982
Max Kryh Man Borås 1995
Camilla Kryh Varberg Kvinna Varberg 1970
Camilla Pettersson OK Alehof Kvinna Alafors 1976
Mattias Pettersson OK Alehof Man Alafors 1970
Simon Tideman Man Laholm 1985
Camilla Johansson Kvinna Falkenberg 1977
Marie Lundgren Low coast trail runners Kvinna Falkenberg 1977
Madelene Persson Kvinna Hovås 1982
Ulrika Landin Kvinna TUMBA 1978
Göran Önnerby Anderstorps OK Man MELLBYSTRAND 1949
Fredrik Valdemar Fors OSLO Man OSLO 1973
Fredrik Johansson Kungsbacka Man Kungsbacka 1983
Richard Matti Man Vallda 1974
Peter Haknert Man Alingsås 1972
Gunnels Haknert Kvinna Alingsås 1974
Mark van der Weegen Hjo Man Hjo 1966
Tove van der Weegen Hjo Kvinna Hjo 1971
Peter Solleveld Man Falkenberg 1981
Linda Hjalmarsson Kvinna Frillesås 1983
Niklas Petersson Fro¨ling Simlångsdalens IF Man Halmstad 1977
Annika Karlsson FK Snapphanarna Kvinna Ängelholm 1969
Ulrika Nilsson FK Snapphanarna Kvinna Munka-Ljungby 1971
Rebecca Arnljung Veddige Kvinna Varberg 1988
Erik Gustafsson X Man Hisings Kärra 1978
Lisa Hugon Kvinna Varberg 1981
Levis Wiik Falkenberg Man Falkenberg 1997
Lillemor Hemmingsson Bildepån Kvinna Träslövsläge 1971
Jonas Ericsson Man Särö 1977
Linda Persson Sk Graal Kvinna Strömsnäsbruk 1983
Jesper Andersson SK Graal Man Örkelljunga 1972
Ann-Louise Pettersson Kvinna Varberg 1984
Catrine Johansson Kvinna Varberg 1984
Josefine Repetto Mölndal OCR if Kvinna Lindome 1982
Ann Bägeby Ok Vivill Kvinna Smålandsstenar 1973
Emelie Bägeby Ok Vivill Kvinna Smålandsstenar 2005
Lena Nylander Drt Kungsbacka Kvinna Onsala 1977
Hannah Karlsson Kvinna Varberg 1995
Magnus Sjöström Onsala Man Onsala 1964
Fredrik Andersson Man Halmstad 1979
Erica Torgersen Mölndal OCR IF Kvinna Kungsbacka 1985
Jennie Larsson Kvinna Varberg 1989
Jenny Rönnqvist Kvinna Västra Frölunda 1982
Niclas Pettersson Man Göteborg 1974
Denise Båth Kvinna Sjömarken 1986
Johanna Rönnqvist Ok Löftan Kvinna Göteborg 1978
Magnus Båth SOK 68 Man Sandared 1974
Robert Berglund Mölndal OCR IF Man Lindome 1978
Steffen Zweck Östra Frölunda Man Östra Frölunda 1971
Hanna Neftonsson IF Rigor Kvinna Frillesås 1983
Claire Nabaggala Kvinna Falkenberg 1998
Carina Fredriksson Kvinna Västra Frölunda 1961
Maria Weddig Kvinna Varberg 1964
Anna-Lena Osla Kvinna Mölndal 1971
Anna Karin Lemon Team Bunkern Kvinna Göteborg 1991
Angelica Karlsson Kvinna Linköping 1977
Cecilia Larsson Kvinna Varberg 1982
Janette Millbom Lamkiewicz Knit&Run Kvinna Västra Frölunda 1973
Gustav Manninge Lange Man Varberg 1984
Vibecke Manninge Lange Kvinna Varberg 1985
Torbjörnörn Nilsson Man Höganäs 1973
Mirjam Kela Kvinna Alingsås 1980
Martin Svensson Simlångsdalens if Man Slättåkra 1983
Emma Jonsson Falkenberg Kvinna Falkenberg 1988
Magnus Stensson Göteborg Man Göteborg 1961
Rosemarie Segerqvist Kvinna Mölndal 1966
Eric Johansson Man Varberg 1990
Jasmin Müller Kvinna Hamburg 1982
Natalie Holmström Kvinna Varberg 1985
Eva Granvik Kvinna Billeberga 1960
William Bergqvist Linköping Man Linköping 1998
Markus Bredberg Man Göteborg 1998
Christofer Levin Man Tvååker 1987
Mari Garnwall Kvinna Varberg 1980
Per Garnwall Man Varberg 1979
Andreas Ljungström Gökskulla trail Man Landvetter 1975
Elin Ljungström Gökskulla trail Kvinna Landvetter 1982
Pär Ljungström Gökskulla trail Man Landvetter 1982
Robin Larsson Man Varberg 1992
Fredrik Lagerljung Malmö Man Malmö 1992
Lena olsson Varberg Kvinna Varberg 1970
Marlene Sundling Kvinna Ulricehamn 1981
Emma Lundebro Kvinna Torslanda 1981
Richard Johansson GTIF Man Göteborg 1979
Peter Lundin Man Kungsbacka 1962
Vildha Nord Kvinna Kungsbacka 2005
Jonas Sundberg Team Bollestad Man Kareby 1965
Caroline Larsson Kvinna Varberg 1979
Nina Emilsson Kvinna Varberg 1970
Ingvar Johansson Man Varberg 1970
Hanna Åhman Kvinna Halmstad 1985
John Åhman Oct Halmstad Man Halmstad 1983
Helena Nyborg Drt Kungsbacka Kvinna Kungsbacka 1976
Tom Strandberg Man Falkenberg 1961
Pernilla Hjortmo DRT Kungsbacka Kvinna Särö 1970
Bengt-Olof Qvist DRT Man Kungsbacka 1965
Joakim Hulth Man Växjö 1988
Jakob Lundwall Man Mölndal 1994
Michelle Jakobsson Kvinna Klippan 1992
Adam Jakobsson Man Klippan 1992
Matilda Lindkvist Kvinna Skene 1975
Valter Lindkvist Man Skene 2008
Joakim Viberg Man Kungsbacka 1975
Johan Simonsson Löpargubbar Man Askim 1976
Lars Carlsson Man Varberg 1960
Thomas Wahl WTRS Man Västerås 1967
Noel Wahl WTRS Man Västerås 2004
Johan Runevad Varberg Man Varberg 1974
Nicole HILL Kvinna Pageas, France 1970
Aaron HILL Man Pageas, France 1975
Christina Perneby IFK Lidingö SOK Kvinna Sthlm 1963
Hans Börjesson Team Grubba Man Kungsäter 1980
Jenny Larsson Team Grubba Kvinna Kungsäter 1983
Peter Jakobsson Man Tvååker 1966
Josefine Emilsson Kvinna Tvååker 1984
Cristoffer Johansson Man Varberg 1986
Mathias Lyon OCRGYM Man Sävedalen 1975
Per Nilsson THEOCRGYM Man Sävedalen 1975
Jens Törnmarck Askersund Man Askersund 1953
Celine Brandt Falkenberg Kvinna Falkenberg 1988
Niclas Bengtsson Man Varberg 1965
Kristoffer Nilsson TrailRunningSweden Man Laholm 1977
Sofia Persson TrailRunningSweden Kvinna Laholm 1979
Ida Wallin Varberg Kvinna Varberg 1989
Svea Roos Scania Road Runners Kvinna Lund 2007
Agneta Roos Scania Road Runners Kvinna Lund 1976
Jessika Hedman Kvinna Varberg 1997
Carita Knutsson Team Bunkern Kvinna Hisings Backa 1970
Lars Knutsson Team Bunkern Kvinna Hisings Backa 1969
Emelie Önnhed Atletfabriken Kvinna Varberg 1994
Kicki Wingård DRT Kungsbacka Kvinna Kungsbacka 1968
Emma Bäcklund Kvinna Borås 1994
Frida Ström Borås Löparklubb Kvinna Borås 1986
Pernilla Johnsson Fasters Team Kvinna Väröbacka 1970
Kristin Norrhamn Fasters Team Kvinna Veddige 1990
Rosmarie Petersson Fasters Team Kvinna Frillesås 1968
Björn Hanson Löpargubbar Man Halmstad 1976
Charlotte Lindholm Halmstad Kvinna Halmstad 1975
Johanna Johansson If Rigor Kvinna Kungsbacka 1971
Jenny Sohlin Kvinna Tranemo 1974
Elina Larsson Runacademy Kvinna Varberg 1990
Catharina Norén Runacademy IF Kvinna Lund 1967
lisa österlund Kvinna Varberg 1990
Katarina Krok Borås Löparklubb Kvinna Bollebygd 1969
Tommy Karnerfors Man Kungsbacka 1988
Jan Westhoff Borussia Dortmund Man Steinfurt 1991
Torgny Nilsson Varbergs AtletFabrik Man Varberg 1984
Martina Mårtensson Kvinna
Ronald Gustafsson Man Kungsbacka 1966
Stephan Hjalmarsson IK Hakarpspojkarna Man Jönköping 1967
Henrik Wiberg Man Stockholm 1988
Linnéa Ajger Kvinna
Robin Swebilius Man Göteborg 1988
Erik Persson Man Malmö 1981
Anton Heyl Falkenberg Man Falkenberg 1989
Johan Kjellström Man Lund 1971
Ulrika Kjellström Kvinna
Ylva Segner Scania Road Runners Kvinna Tjörnarp 1977
Kristoffer Lindroos Man Halmstad 1987
Åsa Nilses Göteborg Kvinna Göteborg 1973
Maria Ek Kvinna Göteborg 1970
Claus Raahauge Geertsen Præstøløberne Man Præstø dk 1962
Inger Magnusson Team Bunkern Kvinna Hisings Kärra 1967
Peter Ljunggren Man
Ingrid Hagerup Kvinna København SV 1958
Hanna Bremberg Kvinna Varberg 1984
Torbjörn Saetre Hindås sk Man Hällingsjö 1967
Jonas Jerklind Team Bunkern Man Växjö 1969
Rikard Kling Göinge Trail Man Varberg 1976
Marie Lundqvist Kvinna Karlstad 1982
Annelie Lindgren Kvinna
Jörgen Olsson Man Getinge 1969
Caroline Olsson Kvinna Getinge 1970
Anna Englund Team Bunkern Kvinna Växjö 1969
Lisa Mastalir Kvinna Göteborg 1973
Johanna Dahl Sjöberg Mölnlycke Kvinna Mölnlycke 1973
Krister Strandvik Man
Kalle Krantzén Östra Torps IF Man LAGAN 1981
Hampus Yngvaldsson Man
Gustav Yngvaldsson Man
Malin Arvidsson NYMY Kvinna Sparsör 1988
Daniel Sjölin NTMY Man Sparsör 1986
Elin Söderberg Nösslinge Running Stars Kvinna Ullared 1993
Peter Ståhl Sjömarken Man Sjömarken 1965
Therese Gustafsson Växjö Kvinna Växjö 1985
Björn Andersson Palm Desert Mountain Climbers Man Varberg 1983
Peter Söderbaum Man
Kristina Jason Lonesome runners Kvinna Helsingborg 1969
Rebecka Eriksson Kvinna Varberg 1981
Josefine Björklund Kvinna Varberg 1974
Bengt Björklund Man
Mike Cheshire Man Nyhamnsläge 1979
Peter Rolandsson Träna och Skräna Man Stockholm 1978
Camilla Harström Team Bunkern Kvinna Kungsbacka 1972
Åsa Ågren Dals Långeds IK Kvinna Dals Långed 1978
Dag Månsson Man TORSLANDA 1965
Niclas Bjelkenfors Man Varberg 1982
Caroline Casparson Kvinna Halmstad 1987
Håkan Casparson Man
Hannes Forsgård Man Malmö 1982
Cathrin Leben Kungsbacka Kvinna Kungsbacka 1980
Sarah Pennycook Öjersjö Kvinna Öjersjö 1977
Sara Nevander Gökskulla trail Kvinna Landvetter 1979
Anna Ericsson Kvinna Halmstad 1968
Arwid Jonsson Man Träslövsläge 1985
Annelie Thögersen Kvinna BARA 1987
Kristina Stefansdotter Kvinna
Johannes Lindroos Cardinalerna Man Tvååker 1984
Catarina Dedert Kvinna Mölnlycke 1970
Filip Larsson Man Halmstad 1993
Thomas Larsson Man Halmstad 1963
Richard Forss Man Löddeköpinge 1987
Emelie Forss Kvinna Löddeköpinge 1987
Morten Arnesen Man Tvååker 1983
Filip Axell Träslövsläge Man Träslövsläge 1983
Johan Svensson Man VÄSTRA FRÖLUNDA 1985
Tomas Thunman Spargresarna Man Ullared 1987
Berit Andersson Falkenberg Kvinna Falkenberg 1962
Katarina Karlsson Frisch Falkenberg Kvinna Falkenberg 1965
Rikard Svensson Man Träslövsläge 1990
Daniel Hörland Man Alingsås 1982
Albin Stormvinter Man Åskloster 1983
Mikael Eliasson Man
Sally Mattsson Mölndal Kvinna Mölndal 1993
Anton Lenér Himlekök runners Man Varberg 1991
Anton Eriksson Varberg Man Varberg 1988
Malena Billeqvist Kvinna Gråbo 1976
John Billeqvist Man
Charlotte Emanuelsson Kvinna Varberg 1980
Olivia Hermansson Man Varberg 1996
Anna-Lena Hermansson Kvinna Bua 1967
Klara Leijon Kvinna Borås 2000
Ann Bohman Dalstorp Kvinna Dalstorp 1955
Andreas Yngvesson Low Coast TrailRunners Man Falkenberg 1975
Tommy Nilsson Man Romelanda 1977
Peter Eriksson Man Vallda 1977
Camilla Fransson Kvinna Skövde 1971
Johan Fransson Man
Camilla Alexandersson Kvinna Kållered 1974
Elina Cuellar Kvinna Varberg 1982
Karin Sjömar Kvinna GÖTEBORG 1980
Caroline Edsgren Kvinna Göteborg 1980
Monica Petersson Billger Mölndal Outdoor Kvinna Mölndal 1961
Martin Billger Man
marie Delryd Kvinna hovås 1968
Kent Eriksson Man Varberg 1980
Michael Nilsson Varbergs GIF Man Varberg 1967
Gustav Aqvilin Grimeton Man Grimeton 1987
Mathilda Aqvilin Kvinna
Karin Svahn Kvinna Mölndal 1962
Sebastian Håkansson Salsjögänget Man Bräkne-Hoby 1988
Anders Håkansson Man
Lars ivar Nilsson Laholm Man Laholm 1961
Sara Svensson Tvååker Kvinna Tvååker 1990
Johan Persson Man
Magnus Cejie Man Varberg 1978
Jessica Karlsson Kvinna Vaggeryd 1973
Frippe Karlsson Man VAGGERYD 1971