Anmälda till John Bauer Trail Run Avancerad sök

John Bauer Trail Run 18 km

Startnummer Namn Klubb Startgrupp Klass Kön Ort Födelseår
192 Oskar Johansson Skillingaryds FK Grupp 2. Start 13.45 MS (Män seniorer) Man Jönköping 1997
191 Joachim Lundahl Grupp 2. Start 13.45 MS (Män seniorer) Man Jönköping 1989
120 Maria Rydholm Grupp 1. Start 12.15 KS (Kvinnor (seniorer) Kvinna Jönköping 1982
119 Oscar Erixon Torsdagsklubben Grupp 1. Start 12.15 MS (Män seniorer) Man Huskvarna 1981
190 Linus Fellman - Grupp 2. Start 13.45 MS (Män seniorer) Man Jönköping 1994
189 Magnus Carlander Borås SOK Grupp 2. Start 13.45 MS (Män seniorer) Man Fristad 1972
188 Hugo Guyader IK Akele Grupp 2. Start 13.45 MS (Män seniorer) Man Linköping 1990
187 Marie Andersson Jönköpings OK Grupp 2. Start 13.45 KS (Kvinnor (seniorer) Kvinna Jönköping 1984
186 Maja Gustafsson Grupp 2. Start 13.45 KS (Kvinnor (seniorer) Kvinna Uppsala 1971
185 Erik Pettersson Jönköpings OK Grupp 2. Start 13.45 MS (Män seniorer) Man Eksjö 1987
118 Oscar Claesson IK Hakarpspojkarna Grupp 1. Start 12.15 MS (Män seniorer) Man Taberg 1995
184 Johan Bäck Vaggeryd sok Grupp 2. Start 13.45 MS (Män seniorer) Man HOK 1973
117 Emil Danielsson Ikhp Grupp 1. Start 12.15 MS (Män seniorer) Man Jönköping 1986
116 Oscar Wibring IKHP Grupp 1. Start 12.15 MS (Män seniorer) Man Jönköping 1990
114 Albin Ridefelt OK Linné Grupp 1. Start 12.15 MS (Män seniorer) Man Jönköping 1991
115 Johanna Öberg OK Linné Grupp 1. Start 12.15 KS (Kvinnor (seniorer) Kvinna Jönköping 1996
113 Lukas Andersson IKHP Triathlon Grupp 1. Start 12.15 MS (Män seniorer) Man Vedum 1995
112 Patrik Ernstson Skövde Triathlon Grupp 1. Start 12.15 MS (Män seniorer) Man SKÖVDE 1967
183 Eva Hallin Ingen Grupp 2. Start 13.45 KS (Kvinnor (seniorer) Kvinna Örebro 1965
111 Tomas Kraft IK Hakarpspojkarna Grupp 1. Start 12.15 MS (Män seniorer) Man Huskvarna 1975
110 Maja Knutsson Skara Grupp 1. Start 12.15 KS (Kvinnor (seniorer) Kvinna Jönköping 2000
109 Daniel Löhr Team Nordic trail Grupp 1. Start 12.15 MS (Män seniorer) Man Handen 1974
108 Thomas Lindell Team Nordic Trail Grupp 1. Start 12.15 MS (Män seniorer) Man Farsta 1975
182 Erik Nilsson Grupp 2. Start 13.45 MS (Män seniorer) Man Jönköping 1977
107 Patrick Bergander Träningsverket Aneby Grupp 1. Start 12.15 MS (Män seniorer) Man Aneby 1966
106 Ludvig Bergander Torsdagsklubben Grupp 1. Start 12.15 MS (Män seniorer) Man Huskvarna 1988
105 Tobias Gustafsson Täby IS Grupp 1. Start 12.15 MS (Män seniorer) Man Täby 1978
104 Matilda Sandström Jönköpings OK Grupp 1. Start 12.15 KS (Kvinnor (seniorer) Kvinna Taberg 1980
103 Milos Plavsic Grupp 1. Start 12.15 MS (Män seniorer) Man Södertälje 1986
102 Oscar Hegestig Hovslätt IK Grupp 1. Start 12.15 MS (Män seniorer) Man JÖNKÖPING 1982
101 Joakim Jonsson Eksjö Grupp 1. Start 12.15 MS (Män seniorer) Man Hult 1984
100 David Elf Apladalens Löparklubb Grupp 1. Start 12.15 MS (Män seniorer) Man Värnamo 1975
99 Erik Stövring-Nielsen Värnamo Grupp 1. Start 12.15 MS (Män seniorer) Man Värnamo 1985
181 Jonatan Lööf Grupp 2. Start 13.45 MS (Män seniorer) Man Göteborg 1990
98 Hampus Nordin IK Hakarpspojkarna Grupp 1. Start 12.15 MS (Män seniorer) Man JÖNKÖPING 1988
180 Linda Holgersson Grupp 2. Start 13.45 KS (Kvinnor (seniorer) Kvinna Huskvarna 1977
179 Linda Hassel - Grupp 2. Start 13.45 KS (Kvinnor (seniorer) Kvinna Huskvarna 1979
178 Linda Andersson Grupp 2. Start 13.45 KS (Kvinnor (seniorer) Kvinna Tenhult 1901
177 Daniel Axelsson Smålands fallskärmsklubb Grupp 2. Start 13.45 MS (Män seniorer) Man Jönköping 1974
176 Stefan Hermansson Friskis och svettis Vänersborg Grupp 2. Start 13.45 MS (Män seniorer) Man Vänersborg 1969
97 Gustav Karlsson Grupp 1. Start 12.15 MS (Män seniorer) Man Boxholm 1998
175 Helena Sandin Friskis&Svettis Vänersborg Grupp 2. Start 13.45 KS (Kvinnor (seniorer) Kvinna Vänersborg 1981
173 Eva Berg Mölndal Outdoor IF Grupp 2. Start 13.45 KS (Kvinnor (seniorer) Kvinna Gunnilse 1967
174 Martin Linde Mölndal Outdoor IF Grupp 2. Start 13.45 MS (Män seniorer) Man Gunnilse 1967
96 Fredrik Hållén Huskvarna Grupp 1. Start 12.15 MS (Män seniorer) Man Huskvarna 1969
95 Tobias Nygren IK Hakarpspojkarna Grupp 1. Start 12.15 MS (Män seniorer) Man Jönköping 1978
94 Johan Sahlin Ikhp Grupp 1. Start 12.15 MS (Män seniorer) Man Jönköping 1975
92 Lo Lundberg Ingen Grupp 1. Start 12.15 KS (Kvinnor (seniorer) Kvinna Jönköping 1997
93 Måns Persson Ingen Grupp 1. Start 12.15 MS (Män seniorer) Man Jönköping 1993
172 Susanne Nyman Östansjö SK Grupp 2. Start 13.45 KS (Kvinnor (seniorer) Kvinna Östansjö 1964
171 Tommy Grahn Örebro kanotförening Grupp 2. Start 13.45 MS (Män seniorer) Man Örebro 1964
91 Karin Nilsson Ullevi FK Grupp 1. Start 12.15 KS (Kvinnor (seniorer) Kvinna Sjömarken 1982
170 Niclas Andersson IF Hallby SOK Grupp 2. Start 13.45 MS (Män seniorer) Man Jönköping 1964
169 Mattias Dahl Jönköping Grupp 2. Start 13.45 MS (Män seniorer) Man Jönköping 1981
168 Mats Karlsson IF Hallby SOK Grupp 2. Start 13.45 MS (Män seniorer) Man Jönköping 1964
90 Hans Sjöstrand Sweden Runners Grupp 1. Start 12.15 MS (Män seniorer) Man Göteborg 1966
167 Henrik Andersson IKHP Grupp 2. Start 13.45 MS (Män seniorer) Man Huskvarna 1901
89 Andreas Hägglund Torsdagsklubben Grupp 1. Start 12.15 MS (Män seniorer) Man Huskvarna 1981
88 Michael Edgren Ok Gränsen Grupp 1. Start 12.15 MS (Män seniorer) Man Habo 1985
166 malin engvall Grupp 2. Start 13.45 KS (Kvinnor (seniorer) Kvinna Jönköping 1992
164 Hans Danielsson TRAILTEAM 66 Grupp 2. Start 13.45 MS (Män seniorer) Man Ludvika 1966
165 Jörgen Grund TRAILTEAM 66 Grupp 2. Start 13.45 MS (Män seniorer) Man Ludvika 1966
87 Eric Florin Ljungkvist Grupp 1. Start 12.15 MS (Män seniorer) Man Jönköping 1985
86 Michael Björnlinger IK Vista Grupp 1. Start 12.15 MS (Män seniorer) Man IK Vista 1963
85 Petter Johansson Grupp 1. Start 12.15 MS (Män seniorer) Man Jönköping 1977
84 David Tell Torsdagsklubben Grupp 1. Start 12.15 MS (Män seniorer) Man Huskvarna 1979
82 Niklas Hedborn ASICS Grupp 1. Start 12.15 MS (Män seniorer) Man Stenungsund 1978
83 Jenny Hedborn ASICS Grupp 1. Start 12.15 KS (Kvinnor (seniorer) Kvinna Stenungsund 1986
81 Rickard Larsson Solvikingarna Grupp 1. Start 12.15 MS (Män seniorer) Man Göteborg 1979
163 Gustaf Pilfalk Grupp 2. Start 13.45 MS (Män seniorer) Man Lekeryd 1979
162 Rickard Norberg IK Hakarpspojkarna Grupp 2. Start 13.45 MS (Män seniorer) Man Jönköping 1988
161 Joel Karlsson Jönköping Grupp 2. Start 13.45 MS (Män seniorer) Man 1991

John Bauer Trail Run 10 km

Startnummer Namn Klubb Startgrupp Klass Kön Ort Födelseår
59 Ahmet Rapi IKHP Grupp 1. Start 10.00 MS (Män seniorer) Man Jönköping 1998
58 Lisa Ring Ik nocout.se Grupp 1. Start 10.00 KS (Kvinnor seniorer) Kvinna LINKÖPING 1993
145 Peter Fredriksson Team Nordic Trail Grupp 2. Start 10.20 MS (Män seniorer) Man Ljungsarp 1901
57 Sofia Asplund OK Norrvirdarna Grupp 1. Start 10.00 KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Tolg 1981
56 Gabriel Claesson If Hallby Sok Grupp 1. Start 10.00 MS (Män seniorer) Man Taberg 2004
55 Gabriel Claesson If Hallby Sok Grupp 1. Start 10.00 MS (Män seniorer) Man Taberg 2004
54 Benjamin Claesson Jönköpings ok Grupp 1. Start 10.00 MS (Män seniorer) Man Taberg 2002
144 Göran Önnerby Anderstorps OK Grupp 2. Start 10.20 MS (Män seniorer) Man MELLBYSTRAND 1949
143 Björn Söderström ikhp Grupp 2. Start 10.20 MS (Män seniorer) Man HUSKVARNA 1973
142 Johan Wideslätt Grupp 2. Start 10.20 MS (Män seniorer) Man Linköping 1987
53 Joacim Larsson LSSK Grupp 1. Start 10.00 MS (Män seniorer) Man Huskvarna 1980
52 Arvid Berglund Tranås AIF friidrott Grupp 1. Start 10.00 MS (Män seniorer) Man Nässjö 1991
141 Therese Eriksson IK NocOut.se Grupp 2. Start 10.20 KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Linköping 1979
51 Magnus Edgren Lekeryd-Svarttorps SK Grupp 1. Start 10.00 MS (Män seniorer) Man Lekeryd 1980
140 Kristin Nordqvist Eksjö sok Grupp 2. Start 10.20 KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Eksjö 1983
139 Nicklas Lindqvist Grupp 2. Start 10.20 MS (Män seniorer) Man Halmstad 1990
138 Marcus Norrman Grupp 2. Start 10.20 MS (Män seniorer) Man Halmstad 1990
137 Daniel Lindqvist Grupp 2. Start 10.20 MS (Män seniorer) Man Oskarström 1993
50 Carina Rosén Eriksson Annebergs gif Grupp 1. Start 10.00 KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Anneberg 1963
49 Emma Eriksson Eksjö sok Grupp 1. Start 10.00 KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Anneberg 2002
136 Morris Jegust Grupp 2. Start 10.20 MS (Män seniorer) Man Halmstad 1992
135 Maria Thellman Grupp 2. Start 10.20 KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Jönköping 1965
48 Karin Spjuth IKHP Grupp 1. Start 10.00 KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Jönköping 1972
134 Robert Karlsson OK Norrvirdarna Grupp 2. Start 10.20 MS (Män seniorer) Man Lammhult 1981
47 André Madejczyk @trailsandmore Grupp 1. Start 10.00 MS (Män seniorer) Man Torup 1975
133 Martina Hammar Grupp 2. Start 10.20 KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Bankeryd 1968
132 Hanna Löfstedt Grupp 2. Start 10.20 KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Huskvarna 1974
46 Lars Ekmark Hjobygdens OK Grupp 1. Start 10.00 MS (Män seniorer) Man Hjo 1971
131 Peter Lundgren Anderstorps ok Grupp 2. Start 10.20 MS (Män seniorer) Man Gislaved 1966
130 Martin Funck IKHp Grupp 2. Start 10.20 MS (Män seniorer) Man Huskvarna 1981
129 Emeli Ydringer Grupp 2. Start 10.20 KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Kisa 1975
127 Jonas Holgersson Grupp 2. Start 10.20 MS (Män seniorer) Man Huskvarna 1977
128 Philip Holgersson Grupp 2. Start 10.20 MS (Män seniorer) Man Västra Frölunda 1993
45 Ann-Christin Alm Grupp 1. Start 10.00 KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Huskvarna 1971
126 Lars Gunnarsson Grupp 2. Start 10.20 MS (Män seniorer) Man Habo 1978
125 Evelina Larsdotter Grupp 2. Start 10.20 KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Kisa 1979
124 Per-Erik Nåslen Grupp 2. Start 10.20 MS (Män seniorer) Man Luleå 1967
43 ANDERS LEDHAGEN Grupp 1. Start 10.00 MS (Män seniorer) Man Jönköping 1971
44 Fridolf Ledhagen Grupp 1. Start 10.00 MS (Män seniorer) Man Jönköping 2006
123 Johan Mood HLTC Eksjö Grupp 2. Start 10.20 MS (Män seniorer) Man Eksjö 1988
122 Rickard Wilhelmsson Team Wilma Running Grupp 2. Start 10.20 MS (Män seniorer) Man Karlsborg 1901
121 Christian Bondesson Team Wilma Running Grupp 2. Start 10.20 MS (Män seniorer) Man Jönköping 1971
41 Sandra Kristof Grupp 1. Start 10.00 KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Jönköping 1985
42 Christian Gustavsson Grupp 1. Start 10.00 MS (Män seniorer) Man Jönköping 1984

John Bauer Trail Run 4 km

Startnummer Namn Klubb Startgrupp Klass Kön Ort Födelseår
215 Fredrik Tell Huskvarna IK P15 Man HUSKVARNA 2006
208 Robin Larsson LSSK P15 Man Huskvarna 2005
217 Mira Göransson IK Ymer F15 Kvinna Dalsjöfors 2005

John Bauer Trail Run (2 km ) - Kidz

Startnummer Namn Klubb Startgrupp Klass Kön Ort Födelseår
24 Linnea Magnusson IKHP F11 Kvinna Huskvarna 2009
17 Liam Magnusson IKHP P9 Man Huskvarna 2014
20 Wilma Blom IK Hakarpspojkarna F13 Kvinna Huskvarna 2007
29 Ellie Wixe F9 Kvinna Huskvarna 2012
27 Smilla Wixe F9 Kvinna Huskvarna 2014
28 Leia Wixe F9 Kvinna Huskvarna 2011
4 Alfred Claesson Hallby Sok P13 Man Taberg 2007
16 Algot Bergander IKHP P9 Man Huskvarna 2014
15 Benjamin Tell IK Hakarpspojkarna P9 Man Huskvarna 2012
19 Viktoria Tell IK Hakarpspojkarna F13 Kvinna Huskvarna 2008
23 Ella Edgren Lekeryd-Svarttorps SK F11 Kvinna Lekeryd 2009
14 Edward Nordqvist Eksjö P9 Man Eksjö 2013
8 Wilhelm Nordqvist Eksjö P11 Man Eksjö 2010
22 Minnah Larsson LSSK F11 Kvinna Lekeryd 2010
3 Anton Håkansson IF Hallby SOK P13 Man Jönköping 2007
2 Tim Larsson LSSK P13 Man Huskvarna 2008
13 Eddie Larsson LSSK P9 Man Huskvarna 2011
1 Emil Ling Ikhp P13 Man Jönköping 2007
6 Kasper Vibeke P11 Man Huskvarna 2009
7 Olle Rydberg P11 Man Huskvarna 2009
12 Sigge Ekholm OK Norrvirdarna P9 Man Lammhult 2015
26 Allis Ekholm OK Norrvirdarna F9 Man Lammhult 2011
18 Matilda Grahn IK Hakarpspojkarna F13 Kvinna JÖNKÖPING 2007
11 Ivar Strahl Funck Ikhp P9 Man Huskvarna 2012
10 Elliot Clasén IK Hakarpspojkarna P9 Man JÖNKÖPING 2012
5 Lucas Clasén IK Hakarpspojkarna P11 Man Jönköping 2009
25 Felicia Walltin IK Hakarpspojkarna F9 Kvinna Huskvarna 2011
21 Julia Walltin IK Hakarpspojkarna F11 Kvinna Huskvarna 2009
9 Lowe Edgren Habo friidrott P9 Man Habo 2013