Anmälda till WärnamoMilen 2021 Avancerad sök

Milen 2021

Startnummer Namn Klubb Klass Ort Födelseår
140 Niclas Sjögren Apladalens LK 10km Män Värnamo 1966
232 Frida Kristiansson ÖIS Friidrott 10km Kvinnor Växjö 1992
139 Peter Von Feilitzen Värnamo 10km Män Värnamo 1980
231 Emma Ahlstrand Växjö 10km Kvinnor VÄXJÖ 1982
230 Marie Persson Wärnamo SK 10km Kvinnor Göteborg 1987
306 Ted Sand Forsheda IF 5km Pojkar -14 Forsheda 2010
364 Anders Persson UF Contact 5km Motion Olofström 1951
138 Lars Emilsson Växjö 10km Män Växjö 1968
363 Walter Pariona Skanska Direkt 5km Motion Göteborg 1979
305 Albin Johansson Wärnamo SK 5km Pojkar -14 Värnamo 2010
330 Magdalena Mirzac Wärnamo SK 5km Flickor -14 Värnamo 2011
137 Simon Magnusson OK Stigen 10km Män Växjö 1985
136 Kristoffer Karlsson UF Contact 10km Män UF Contact 1992
135 Ronny Eliasson Lonesome Runners 10km Män Moheda 1959
134 Arvid Berglund Tranås AIF friidrott 10km Män Nässjö 1991
133 Mikael Davidsson Växjö 10km Män Växjö 1962
362 Monica Hagesjö Anderstorps OK 5km Motion Anderstorp 1964
229 Lilly Elmgren Rydaholms IF 10km Kvinnor Rydaholm 2007
132 Pierre Karlsson Vaggeryd 10km Män Vaggeryd 1968
361 Marielle Gustafsson Habo friidrott 5km Motion Bankeryd 1979
131 Ludvig Stenberg IK NocOut.se 10km Män Motala 1997
130 Tobias Johansson Glasrikets RC Nybro 10km Män Emmaboda 1981
129 Thomas Olesen IK Hakarpspojkarna 10km Män Mullsjö 1972
228 Elizabeth Torkelsson IK Hakarpspojkarna 10km Kvinnor Bankeryd 1984
359 Gösta Berglund Tranås AIF Friidrott 5km Motion TRANÅS 2006
360 Vifast Berglund Tranås AIF Friidrott 5km Motion Tranås 2005
128 Fredrik Seppas Jönköping 10km Män 1988
127 Thorbjörn Evertsson Lidköpings vsk 10km Män LIDKÖPING 1979
304 Melvin Evertsson Lidköping IS 5km Pojkar -14 LIDKÖPING 2009
126 Per Olof Ivarsson Krogsereds IK 10km Män VESSIGEBRO 1957
125 Elias Munro Skällandsö 10km Män Vitaryd 1999
124 Hugo Evebring IFK Halmstad 10km Män Halmstad 2001
227 Hanna Hjelm Halmstad 10km Kvinnor Halmstad 2000
123 Viktor Gustavsson Glasrikets RC Nybro 10km Män Nybro 1992
122 Magnus Franzén Emmaboda Verda OK 10km Män Emmaboda 1977
121 Teodor Norden Fk Liljan 10km Män Värnamo 1996
120 Dan Petersson Växjö 10km Män Växjö 1958
119 Wolfgang Ahrens LC Aichach-Tyskland 10km Män Ydre 1946
118 Jan Thorman Team Runners High 10km Män Taberg 1965
116 Per Brandström Töreboda 10km Män Töreboda 1975
117 Emil Brandström Töreboda 10km Män Töreboda 1998
226 Anna Wadskog Jönköping 10km Kvinnor Huskvarna 1981
115 Henric Larsson Värnamo 10km Män Värnamo 1986
225 Elina Jonsson Värnamo 10km Kvinnor Värnamo 1989
114 Lars Johansson RMK 10km Män VÄRNAMO 1952
358 Renée Johansson 5km Motion Gislaved 1975
224 Terese Pettersson Gislaved 10km Kvinnor Gislaved 1980
223 Hanna Seppas Runacademy IF 10km Kvinnor Tenhult 1986
113 Lukas Elmgren Växjö ifk 10km Män Rydaholm 2004
102 Micael Lindqvist Apladalens LK 10km Män Växjö 1972
103 Patrik Johansson Apladalens LK 10km Män Växjö 1967
104 Jonas Nilsson Apladalens LK 10km Män Växjö 1969
105 Felix Ingvarsson Apladalens LK 10km Män Växjö 2002
106 Thomas Jönsson Apladalens LK 10km Män Växjö 1966
107 Pär Holmér Växjö 10km Män Växjö 1966
108 Knut Mattsson Apladalens LK 10km Män Växjö 1976
221 Angelica Bernstig Apladalens LK 10km Kvinnor Växjö 1985
222 Lovisa Nilsson Apladalens LK 10km Kvinnor Växjö 2000
109 Stefan Pettersson Apladalens LK 10km Män Växjö 1966
110 Johan Strand Apladalens LK 10km Män Växjö 1982
111 Pär Johansson Apladalens LK 10km Män Växjö 1972
112 Kristofer Tilderkvist Neckén Apladalens LK 10km Män Växjö 1986
101 Gottfried Novak Värnamo 10km Män Värnamo 1976
100 Daniel Johansson GNOSJÖ Appear 10km Män GNOSJÖ 1975
220 Saga Johansson GNOSJÖ Appear 10km Kvinnor GNOSJÖ 2006
219 Jessica Munkholm Värnamo 10km Kvinnor Värnamo 1982
99 Alan Andersson Moheda 10km Män Moheda 1967
357 Maria Andersson Kristianstad 5km Motion Kristianstad 1976
303 Oliver Andersson Willands Ibk 5km Pojkar -14 Kristianstad 2007
98 Victor Hörnquist Anderstorps OK 10km Män Anderstorp 2005
218 Maria Hörnquist Anderstorps OK 10km Kvinnor Anderstorp 1975
97 Eliah Nilsson Apladalens löparklubb 10km Män Bredaryd 2000
302 Emil Lagerman Värnamo 5km Pojkar -14 Värnamo 2009
217 Elisabeth Diamond Florida Track Club 10km Kvinnor Bell, Florida 1959
500 Kevin Tu 2km Funktionsnedsatta Värnamo 1998
501 Otto Heinonen 2km Funktionsnedsatta Gnosjö 1998
96 Elias Thunberg OK Vivill 10km Män Smålandsstenar 2005
216 Carolina Wihren Andersson Värnamo 10km Kvinnor Värnamo 1980
95 Filip Wihren Andersson Värnamo 10km Män Värnamo 1986
94 Yvan Nitrandekura Villstad GIF 10km Män Smålandsstenar 1997
356 Nanne Backman 5km Motion 1965
301 Hampus Otterborg Svensborg 5km Pojkar -14 Tidaholm 2007
329 Olivia Johansson Apladalens konståkningsförening 5km Flickor -14 Värnamo 2010
215 Charlotta Treptow Anderstorp OK 10km Kvinnor Anderstorp 1977
93 Fredrik Lind Hestra SSK 10km Män Hestra 1974
92 Viktor Helander Eksjö Södra IK 10km Män Eksjö 1990
90 Erik Alexandersson Värnamo 10km Män Värnamo 1985
91 Henrik Johansson Bor 10km Män Bor 1985
214 Daniella Bergström Nissafors 10km Kvinnor Nissafors 1994
213 Marie Johansson Hillecenterslöpparklubb 10km Kvinnor Hillerstorp 1982
89 Jonas Davidsson Apladalens LK 10km Män Värnamo 1977
212 Ulrika Grönérus Majornas IK 10km Kvinnor Göteborg 1972
88 Marcus Hyttfors Majornas IK 10km Män Göteborg 1975
87 Johan Nilsson Majornas IK 10km Män Göteborg 1974
211 Carolina Johansson Majornas IK 10km Kvinnor Partille 1981
86 Daniel Bjärsvik IKHP 10km Män Jönköping 1971
85 Erik Michaëlsson Majornas IK 10km Män Stråvalla 1967
210 Maria Jacov Börjesson Majornas IK 10km Kvinnor Göteborg 1975
209 Johanna Michaëlsson Majornas IK 10km Kvinnor Stråvalla 1971
208 Rebecca Arnesson IFK Växjö 10km Kvinnor Växjö 1992
83 Eric Sand Forsheda IF 10km Män Forsheda 1974
84 Olle Sand Lövqvist Forsheda 10km Män Forsheda 2004
207 Elin Persson Vetlanda 10km Kvinnor Vetlanda 1999
82 Sören Fransson IK Sisu 10km Män NÄSSJÖ 1970
81 Alexander Claesson Borås Löparklubb 10km Män Borås 1988
80 Pontus Karlsson Värnamo energi 10km Män Värnamo 1996
79 Hans Lilja Ullared 10km Män Ullared 1972
206 Emelie Boreback Vegan Runners IK 10km Kvinnor Växjö 1983
355 Ulla-Karin Ramde Forserums Skid och orienterings klubb 5km Motion Forserum 1955
78 Torbjörn Lönkvist OK Vivill 10km Män Skeppshult 1969
77 Johannes Nylander Bröttjestad 10km Män Bredaryd 1987
205 Charlotte Földi Tånnö 10km Kvinnor Värnamo 1981
76 Adam Nilsson Växjö 10km Män Växjö 1995
75 Jörgen Thelin Wärnamo SK 10km Män Värnamo 1969
74 Tobias Andersson Växjö 10km Män VÄXJÖ 1988
73 Magnus Esberg Lillehammer 10km Män Lillehammer 1978
72 Hjalmar Stövring-Nielsen Ingemar Petersson LK 10km Män Värnamo 1991
204 Signe Petersson Ingemar Petersson LK 10km Kvinnor Värnamo 1989
71 Erik Stövring-Nielsen Ingemar Petersson LK 10km Män Värnamo 1985
300 Otto Liljesson Gislaved 5km Pojkar -14 Gislaved 2007
70 Markus Edmonds Kverulanterna 10km Män Gemla 1992
353 Daniel Melander Helsingborg 5km Motion Helsingborg 1989
354 Marlén Melander Helsingborg 5km Motion Helsingborg 1992
69 Johan Veinfors Nyboda 10km Män Mariannelund 1982
68 Niklas Agnesund Habo Friidrott 10km Män Bankeryd 1977
352 Markus Svensson ELJ-Bordet AB 5km Motion Hyltebruk 1979
66 Daniel Alteborg Norra Husbys tjuvfiskeförening 10km Män Enskededalen 1986
67 Samuel Alteborg Norra Husbys tjuvfiskeförening 10km Män Enskededalen 1979
203 Elin Alteborg Norra Husbys tjuvfiskeförening 10km Kvinnor Enskededalen 1988
350 Tove Alteborg Norra Husbys tjuvfiskeförening 5km Motion Enskededalen 1980
351 Johan Klovhall Norra Husbys tjuvfiskeförening 5km Motion Enskededalen 1973
65 Ilkka Warelius Svartetupp 10km Män Värnamo 1976
64 Mathias Hoppe Gislaved 10km Män Gislaved 1987
63 Victor Urquhart Smångs Keep Up Running Club 10km Män Nacka 1986
62 Joakim Persson Bara 10km Män Bara 1988
61 Karl-Fredric Nyberg Sävsjö 10km Män Sävsjö 1988
60 Gabriel Silvernejd Jönköping 10km Män Jönköping 1980
59 Henrik Hjalmarsson Värnamo 10km Män Värnamo 1975
200 Jessika Rosebrink Hjo 10km Kvinnor Hjo 1974
201 Tuva Rosebrink Hjo 10km Kvinnor Hjo 2001
202 Tindra Rosebrink Hjo 10km Kvinnor Hjo 2003
58 Johan Rosebrink Hjo 10km Män Hjo 1970
328 Alice Haraldsson Värnamo 5km Flickor -14 Värnamo 2008
57 Dragan Milenkovic indiv 10km Män Värnamo 1978
327 Edith Andersson Ingen 5km Flickor -14 Värnamo 2008
56 João Figueiredo NTR WELLNES 10km Män Värnamo 1901
55 Anders Bryngelsson Stockholm 10km Män Stockholm 1981
326 Lisa Pruner Wärnamo SK 5km Flickor -14 Värnamo 2009