Anmälda till Kilsbergsleden 14,7km Tävling
Avancerad sök
Namn
Klubb
Klass
Födelseår
Fredrik Holm
Örebro AIK
M45
1973
Anders Gustavsson
Örebro Aik
M45
1974
Peter Welander
Örebro AIK
M45
1975
CLAES NILSSON
Vretstorps IF
M40
1977
Robert Vestman
Almby IK
M35
1982
Per Brehmer
Örebro AIK
M55
1966
Thomas Johansson
Örebro AIK
M65
1953
Iradj Nikban
Örebro AIK
M60
1960
Liduina van Sitteren
Örebro AIK
K senior
1989
Anders Eklöv
Örebro AIK
M35
1982
Maria Skoglund
Östansjö SK
K40
1977
Mikael Sandberg
Örebro AIK
M45
1975
Karin Karlsson
Örebro AIK
K45
1976
Peter Sparrow
AIK Örebro
M50
1968
Sven-Olof Dahlgren
Kopparbergs IF
M75
1944
Jimmy Glinnerås
Örebro AIK
M50
1971
Daniel Wärnelid
Örebro AIK
M35
1983
Pansy Ståhl
IF Start
K45
1972
Mattias Larsson
Östansjö sk
M45
1972
Patrik Karpaty
Örebro AIK
M50
1967
William Pommer
IK Akele
M senior
1995
Axel Sandberg
KFUM Örebro Friidrott
M senior
2000
Martin Duberg
Örebro AIK
M35
1985
Len Barrette
Aik
M55
1963
Eric Anderson
Örebro AIK
M50
1970
Daniel Pettersson
Hällefors LK
M40
1978
Per Arvidsson
IF Start
M35
1986
Jonas Janegren
IF Start
M40
1979
Anna Janegren
IF Start
K35
1982
Johan Ingjald
IF Start
M senior
1986
Roger Sköldkvist
IF Start
M55
1965
Tommy Theoren
IF Start
M45
1972
Petra Hanaeus
IF Start
K45
1972
Linus Wedin
IF Start
M senior
2007
Pär Englund
IF Start
M40
1978
Carina Gustavsson
LK Gränslöst
K40
1980
Ahlsson Jonas
Kumla SF
M50
1970
David Lundström
Tisdagsklubben Örebro
M senior
1992
John Lundström
Tisdagsklubben Örebro
M senior
1990
Elin Andersson
Kumla SF
K senior
1990
Peter Grönlund
IFK Nora
M60
1960
Fanny Schulstad
KFUM Örebro Friidrott
K senior
1988
Torbjörn persson
Östansjö SK
M55
1963
Tuva Svedin
Örebro AIK
K35
1998
Jenny Karlsson
Östansjö SK
K35
1983
Alexander MacDonald-Larsson
Garphyttans IF
M senior
2004
Hanna Fridhamre
IFK Nora
K40
1977
Rodney Hundermark
IFK Nora
M50
1969
Martin Nilsson
IFK Nora
M35
1984
Daniel Borg
IFK Nora
M45
1974
Joakim Nilsson
IFK Nora
M45
1973
Jenny Dollerup
IFK Nora
K35
1985
William Sallros
IFK Nora
M senior
2010
Eric Malm
IFK Nora
M70
1949
Joakim Oskarsson
IFK Nora
M60
1961
Sofia Oskarsson
IFK Nora
K35
1983
Adam Johansson
IK Viking
M senior
1994
Andreas Adolfsson
Åsbro GoIF
M40
1977
Hans Backström
Östansjö SK
M65
1953
Malin Sjodin
Kumla SF
K45
1972
Oskar Hansson
KFUM Örebro Friidrott
M senior
1997
Roger Elimä
Örebro AIK
M40
1978
Peter Törnqvist
Östansjö SK
M50
1969
Jonathan Kandelin
Örebro AIK
M senior
1990
Lars Karlsson
Östansjö SK
M55
1964
Katrin Skoglund
Örebro AIK
K40
1980
Jonas Nilsson
Örebro AIK
M senior
1992
Jonas Brännmyr
Föreningen Nature Running
M35
1986
Jon Eriksson
Laxå OK
M40
1980
Anna Karlsson
Vretstorps if
K35
1982
Peder Thunander
Askersund Jolleseglare
M55
1965
Henric Thunander
Askersund Jolleseglare
M senior
2005
Jonas Färnstrand
Örebro AIK
M45
1973
Edmund Kurt
Örebro AIK
M45
1973
Bengt Nilsson
Östansjö SK
M70
1949
Ove Karasiak
Åsbro GoIF
M65
1953
Thomas Lindström
Åsbro GoIF
M65
1955
David Karlsson
Östansjö sk
M senior
1990
Anna Hilmersson
Örebro AIK
K45
1976
Peter Ström
Kumla SF
M50
1970
Jenny Parling
Örebro AIK löparklubb
K45
1976
Fredrik Fjordäng
Vretstorps IF
M40
1979
Sebastian Jönsson
Vretstorps IF
M senior
2007
Dan Bäck
Kumla SF
M45
1975
Simon Karlsson
Tisdagsklubben
M senior
1993
Maria Lithell
Östansjö SK
K40
1981
Per Börjesson
Östansjö SK
M65
1954
Daniel Öst
Östansjö SK
M50
1968
Håkan Palm
Östansjö SK
M senior
1989
David Klasson
LK Gränslöst
M senior
1989
Magdalena Costyson
Vretstorps IF
K35
1984
Mikael Jacobson
Vretstorps IF
M40
1981
Till anmälan för Kilsbergsleden 14,7km Tävling