Anmälda till Ingaredsloppet – Ingared Terräng 10km
Avancerad sök
Ingared Terräng 10km
Namn
Klubb
Startgrupp
Klass
Födelseår
Pontus Byberg
Magra IS
Startgrupp 2. Kl 12:30
Herrar
1981
Pierre Lavaine
Startgrupp 2. Kl 12:30
Herrar
1967
Rickard Westergren
Wilske
Startgrupp 1. Kl 10:00
Herrar
1971
Dennis Wahlqvist
Allebike
Startgrupp 1. Kl 10:00
Herrar
1994
Jacob Sewerin
Startgrupp 2. Kl 12:30
Herrar
1991
Therese Sewerin
Startgrupp 2. Kl 12:30
Damer
1991
Annette Olofsson
Startgrupp 2. Kl 12:30
Damer
1959
Robin Liljeros
Startgrupp 2. Kl 12:30
Herrar
1982
Sebastian Sjöholm
Umara Sport Club
Startgrupp 2. Kl 12:30
Herrar
1985
Magnus Haggren
Alingsås IF Friidrott
Startgrupp 2. Kl 12:30
Herrar
1972
Johan Bornhall
Alingsås IF
Startgrupp 1. Kl 10:00
Herrar
1987
Jim Lee
Ik Granit
Startgrupp 2. Kl 12:30
Herrar
1981
Anders Niklas Rung
Lerum Friidrott
Startgrupp 2. Kl 12:30
Herrar
1972
Charlotte Kramer
Startgrupp 2. Kl 12:30
Damer
1973
Elin Davidsson
Startgrupp 2. Kl 12:30
Damer
1986
Medhane Tumzghi
Lerum Fridrott
Startgrupp 2. Kl 12:30
Herrar
1999
Peter Johansson
Lerums Friidrott
Startgrupp 2. Kl 12:30
Herrar
1963
Lars Selberg
Solvikingarna
Startgrupp 2. Kl 12:30
Herrar
1977
Magnus Johansson
Startgrupp 2. Kl 12:30
Herrar
1973
Håkan Bengtsson
Peab IF
Startgrupp 2. Kl 12:30
Herrar
1977
Rickard Martinsson
Startgrupp 2. Kl 12:30
Herrar
1978
Återbud Återbud
Startgrupp 2. Kl 12:30
Damer
1977
Björn Åsén
Alingsås IF Friidrott
Startgrupp 2. Kl 12:30
Herrar
1970
Hans Görrel
Alingsås IF Löpargrupp
Startgrupp 2. Kl 12:30
Herrar
1963
Mikael Cäker
Startgrupp 1. Kl 10:00
Herrar
1972
Tilde Skånvik
Startgrupp 1. Kl 10:00
Damer
1997
Daniel Liljhagen
Startgrupp 1. Kl 10:00
Herrar
1996
Anton Karlsson
OK Skogshjortarna
Startgrupp 2. Kl 12:30
Herrar
1996
Malin Hellberg
IFK Skövde Friidrott
Startgrupp 2. Kl 12:30
Damer
1983
Oskar Olsson
IK Ymer
Startgrupp 1. Kl 10:00
Herrar
2006
Henrik Westblad
IF Skattmasarna
Startgrupp 2. Kl 12:30
Herrar
1977
Petra Klevmar Vånder
Fysioterapicentrum Väst
Startgrupp 2. Kl 12:30
Damer
1968
Malin Andersson
Startgrupp 1. Kl 10:00
Damer
1987
Joakim Andersson
Startgrupp 1. Kl 10:00
Herrar
1988
Siri Engström
Startgrupp 1. Kl 10:00
Damer
1981
Jimmy Andersson
Gerdskens BK
Startgrupp 1. Kl 10:00
Herrar
1975
Lukas Larsson
OK Skogshjortarna
Startgrupp 2. Kl 12:30
Herrar
2003
Lisa Engelke
OK Gipen
Startgrupp 1. Kl 10:00
Damer
1977
Anders Nilsson
Solvikingarna
Startgrupp 1. Kl 10:00
Herrar
1985
Erik Krång
Team Nordic Trail
Startgrupp 1. Kl 10:00
Herrar
1981
Fredrik Sävenstrand
Startgrupp 1. Kl 10:00
Herrar
1977
Sanna Dabolins
Startgrupp 1. Kl 10:00
Damer
1987
Stefan Arff
AIF Löpargruppen
Startgrupp 1. Kl 10:00
Herrar
1957
Oliver Raquet
Alingsås IF Friidrott
Startgrupp 1. Kl 10:00
Herrar
1968
Peter Ringh
Startgrupp 1. Kl 10:00
Herrar
1982
Martin Larsson
Startgrupp 1. Kl 10:00
Herrar
1977
Fredrik Falk
Startgrupp 2. Kl 12:30
Herrar
1975
Pernilla Falk
Startgrupp 2. Kl 12:30
Damer
1975
John Kindahl
Liverpool FC
Startgrupp 2. Kl 12:30
Herrar
1982
Elsa Söderström
Alingsås IF Friidrott
Startgrupp 2. Kl 12:30
Damer
1998
Carl-Henrik Lantz
Startgrupp 1. Kl 10:00
Herrar
1973
Kristoffer Börjesjö
Startgrupp 2. Kl 12:30
Herrar
1983
Marcus Hellman
Startgrupp 2. Kl 12:30
Herrar
1982
Louise Lund
Alingsås IF Friidrott
Startgrupp 1. Kl 10:00
Damer
1990
Fredrik Andersson
Alingsås IF Friidrott
Startgrupp 1. Kl 10:00
Herrar
1969
Oscar Eliasson
Hässelby SK
Startgrupp 2. Kl 12:30
Herrar
2001
Daniel Brobäck
Startgrupp 1. Kl 10:00
Herrar
1990
Djäken Johan Olsson
Startgrupp 2. Kl 12:30
Herrar
1987
Anna Svensson
Lerum Friidrott
Startgrupp 1. Kl 10:00
Damer
1987
Fredrik Olsson
Startgrupp 2. Kl 12:30
Herrar
1980
Sanna Johansson
Startgrupp 1. Kl 10:00
Damer
1987
Felice Andersson
Startgrupp 1. Kl 10:00
Damer
1989
Jennifer Ekberg
Startgrupp 1. Kl 10:00
Damer
1996
Marcus Gunnarsson
Startgrupp 1. Kl 10:00
Herrar
1975
Christian Olsson
Alingsås IF Löpargrupp
Startgrupp 1. Kl 10:00
Herrar
1974
Björn Levin
Umara sports club
Startgrupp 1. Kl 10:00
Herrar
1986
Alexander Svensson
Startgrupp 1. Kl 10:00
Herrar
1991
Lisa Lee
IK Granit
Startgrupp 1. Kl 10:00
Damer
1986
Amanda Nordin
-
Startgrupp 1. Kl 10:00
Damer
1991
Natascha Dybeck
Startgrupp 1. Kl 10:00
Damer
1992
Patrik Hedlund
Startgrupp 1. Kl 10:00
Herrar
1970
Susanne Lindh
Startgrupp 1. Kl 10:00
Damer
1967
Anna Hedlund
Startgrupp 1. Kl 10:00
Herrar
1973
Andrew Pettersson
N/A
Startgrupp 1. Kl 10:00
Herrar
1991
Anna-Karin Olsson
Startgrupp 1. Kl 10:00
Damer
1979
Herman Galle
Cursor ad spirant
Startgrupp 2. Kl 12:30
Herrar
1979
Elisabeth Kybjär
Startgrupp 1. Kl 10:00
Damer
1987
Marcus Bringeland
Startgrupp 2. Kl 12:30
Herrar
1985
Isabelle Rossing
Startgrupp 2. Kl 12:30
Damer
1989
Fredrik Dolff
Alingsås IF Löpargrupp
Startgrupp 1. Kl 10:00
Herrar
1977