354 |
Anneli Sepp |
|
Kvinna |
|
|
214 |
Jan Stråe |
|
Man |
1901 |
|
216 |
Åsa Påhlsson |
|
Kvinna |
|
|
281 |
Torvald Påhlsson |
|
Man |
|
|
76 |
Petra Spencer |
Halmstad Triathlon & Multisport |
Kvinna |
1983 |
|
367 |
Daniel Åkerman |
Laholm |
Man |
1981 |
|
518 |
Linus Hultegård |
|
Man |
|
|
300 |
Daniel Lindh |
Tingbergs AIS |
Man |
1980 |
|
299 |
Karolina Pehrsson |
SÖDERALA |
Kvinna |
1980 |
|
298 |
Thom Lundberg |
|
Man |
1978 |
|
297 |
Andreas Eklund |
Göteborg-Majorna OK |
Man |
1972 |
|
296 |
Hannah Markusson |
|
Kvinna |
1977 |
|
295 |
Moa Karlsson |
|
Kvinna |
2002 |
|
294 |
Lucas Axelsson |
Varbergs GIF |
Man |
2005 |
|
293 |
Leif-Inge Hugosson |
|
Man |
1979 |
|
292 |
Emma Andersson |
Varbergs GIF |
Kvinna |
1980 |
|
291 |
Hannah Karlsson |
|
Kvinna |
1995 |
|
290 |
Marcus Eriksson |
Varbergs GIF |
Man |
1990 |
|
289 |
Hans Andersson |
Krogsereds IK |
Man |
1950 |
|
288 |
Emil Granberg |
|
Man |
1991 |
|
287 |
Magnus Braxenholm |
VÄSTRA FRÖLUNDA |
Man |
1991 |
|
286 |
Andrea Nilsson |
|
Kvinna |
1994 |
|
285 |
Maria Berdén |
Crossfit04320 |
Kvinna |
1986 |
|
284 |
Therese Bergenheim |
|
Kvinna |
1990 |
|
283 |
Johanna Johansson |
Varbergs GIF |
Kvinna |
1987 |
|
282 |
Linus Wedin |
Garphyttans IF |
Man |
2007 |
|
280 |
Lars Mobacken |
L&S |
Man |
1972 |
|
279 |
Sofia Zachrisson |
|
Kvinna |
1977 |
|
276 |
Kornelia Krumkühler |
Göteborg - Mölndal |
Kvinna |
1971 |
|
277 |
Camilla Karlsson |
|
Kvinna |
|
|
278 |
Niclas Göthberg |
|
Man |
|
|
275 |
Sabine Rathsman |
TNT |
Kvinna |
1978 |
|
274 |
Anton Andersson |
Varberg |
Man |
1990 |
|
272 |
Lukas Norrman |
Frillesås BK |
Man |
1998 |
|
273 |
Christian Gresell |
|
Man |
|
|
271 |
Cristoffer Johansson |
|
Man |
1986 |
|
269 |
jessica svensson |
Avonova hälsa |
Kvinna |
1979 |
|
270 |
Ludwig Norén |
|
Man |
|
|
267 |
Christine Karlsson |
Kulltorp |
Kvinna |
1990 |
|
268 |
Andreas Sedin |
|
Man |
|
|
266 |
Inger Magnusson |
Team Bunkern |
Kvinna |
1967 |
|
265 |
Anders Friborg |
|
Man |
1972 |
|
264 |
Ellen Petersson |
|
Kvinna |
1983 |
|
263 |
JOANNA KRON |
|
Kvinna |
1981 |
|
262 |
Pamela Latsson |
Atletica |
Kvinna |
1963 |
|
260 |
Kristoffer Nilsson |
|
Man |
1977 |
|
261 |
Sofia Persson |
|
Kvinna |
|
|
259 |
JESSICA OLIVEIRA VIEIRA |
GÖTEBORG |
Kvinna |
1991 |
|
258 |
Filip Nielsen |
Knäckebröhult IF |
Man |
1980 |
|
257 |
Hulda Winnes |
|
Kvinna |
1975 |
|
256 |
Kajsa Winnes |
|
Kvinna |
1973 |
|
255 |
Richard Johansson |
GTIF |
Man |
1979 |
|
254 |
Joanna Terning |
Team Bunkern |
Kvinna |
1991 |
|
253 |
Daniel Wijk |
Los selvaticos |
Man |
1981 |
|
251 |
Josefine Björklund |
|
Kvinna |
1974 |
|
252 |
Bengt Björklund |
|
Man |
|
|
250 |
Jens Johansson |
SAIK |
Man |
1971 |
|
249 |
Tomas Kruse |
|
Man |
1966 |
|
248 |
Cecilia Walton |
|
Kvinna |
1980 |
|
247 |
Martin Bäckman |
|
Man |
1992 |
|
246 |
Markus Lilienberg |
Sweden Runners |
Man |
1983 |
|
245 |
Elin Karlsson |
|
Kvinna |
1978 |
|
243 |
Jesper Berghällen |
Ulricehamns triatleter |
Man |
1992 |
|
244 |
Johannes Berghällen |
|
Man |
|
|
242 |
Annakarin Lemon |
Team Bunkern |
Kvinna |
1978 |
|
240 |
Martin Aronsson |
|
Man |
1901 |
|
241 |
Camilo Zamit |
|
Man |
|
|
239 |
Henrik Andersson |
Varbergs Gif |
Man |
1970 |
|
236 |
Amanda Malm |
|
Kvinna |
1991 |
|
237 |
Patrik Larsson |
|
Man |
|
|
238 |
Leif Malm |
|
Man |
|
|
235 |
Peter Andersson |
Varberg |
Man |
1973 |
|
234 |
Per-Erik Nåslen |
Luleå |
Man |
1967 |
|
233 |
Henrik Sandersson |
Sunvära SK |
Man |
1984 |
|
232 |
Malin Knutsson |
|
Kvinna |
1979 |
|
228 |
Anna Ljungbäck |
Sollentuna |
Kvinna |
1965 |
|
229 |
Jakob Bach |
|
Man |
|
|
230 |
Lukas Bach |
|
Man |
|
|
231 |
Julia Bach |
|
Kvinna |
|
|
227 |
Ulf Bengtsson |
Varbergs GIF Friidrott |
Man |
1966 |
|
226 |
Ulrika von Wachenfeldt |
|
Kvinna |
1972 |
|
224 |
Carita Knutsson |
Team Bunkern |
Kvinna |
1970 |
|
225 |
Lars Knutsson |
|
Man |
|
|
223 |
Petra Smalström |
Team Bunkern |
Kvinna |
1974 |
|
222 |
Sara Vallentin |
|
Kvinna |
1979 |
|
221 |
Maria Sahlin |
. |
Kvinna |
1979 |
|
220 |
Elise Johansson |
Lonesome Runners |
Kvinna |
1979 |
|
219 |
Emelie Boom |
|
Kvinna |
1988 |
|
218 |
Petra Lögdberg |
|
Kvinna |
1973 |
|
217 |
Malin Holmström |
|
Kvinna |
1985 |
|
215 |
Anders Wallerstedt |
Team Bunkern |
Man |
1967 |
|
213 |
johan kirkfjell |
COLTING BORSSÉN TRIATHLONKLUBB |
Man |
1974 |
|
212 |
Anders Frisk |
|
Man |
1979 |
|
211 |
Michael Nilsson |
Varberg GIF |
Man |
1901 |
|
210 |
Göran Önnerby |
Anderstorps OK |
Man |
1949 |
|
209 |
Johan Pusa |
TBD |
Man |
1975 |
|
208 |
Henrik Frendberg |
|
Man |
1969 |
|
207 |
Emma Nielsen |
Knäckebröhult IF |
Kvinna |
1980 |
|
206 |
Sara Uhnoo |
|
Kvinna |
1976 |
|
205 |
Camilla Hellström |
Ryssbergets ik |
Kvinna |
1969 |
|
204 |
Philip Bendiksen |
Falkenberg Allstars |
Man |
1997 |
|
203 |
Magnus Rappe |
Varbergs GIF |
Man |
1969 |
|
201 |
Martin Kristenson |
Varbergs Gif |
Man |
1967 |
|
202 |
Ulrika Kristenson |
|
Kvinna |
|
|
200 |
Fredrik Eriksson |
Mjölby Södra |
Man |
1980 |
|
199 |
Jonas Jerklind |
Team Bunkern |
Man |
1969 |
|
196 |
Anders Jandering |
Göteborg |
Man |
1979 |
|
197 |
Jonas Carlsson |
|
Man |
|
|
198 |
Niklas Carlsson |
|
Man |
|
|
195 |
Helena Rydén |
|
Kvinna |
1978 |
|
193 |
Sara Löfman |
|
Kvinna |
1984 |
|
194 |
Helena Grafström |
|
Kvinna |
1984 |
|
192 |
Sara Hirseland |
|
Kvinna |
1987 |
|
191 |
Anna Wramdemark |
|
Kvinna |
1970 |
|
190 |
Mikael Printz |
Spring för livet! |
Man |
1979 |
|
189 |
Rosemarie Segerqvist |
|
Kvinna |
1966 |
|
188 |
Susanne Svanberg |
Team Bunkern |
Kvinna |
1970 |
|
187 |
Lars-Erik Brattström Stolt |
CNT |
Man |
1979 |
|
186 |
Louise Brattström Stolt |
CNT |
Kvinna |
1984 |
|
184 |
Mayako Fagerfjäll |
Kattbussen |
Kvinna |
1971 |
|
185 |
Sebastian Evans |
|
Man |
|
|
183 |
Linda Pettersson |
|
Kvinna |
1969 |
|
182 |
Lisa Mastalir |
|
Kvinna |
1973 |
|
181 |
Johanna Dahl Sjöberg |
Trailrunning Sweden Härryda |
Kvinna |
1973 |
|
180 |
Sofia Linsten |
|
Kvinna |
1985 |
|
179 |
Carina Fredriksson |
|
Kvinna |
1961 |
|
178 |
Karin Jogeland |
IK Ymer |
Kvinna |
1978 |
|
177 |
Agnes Provén |
Holm CK |
Kvinna |
1994 |
|
176 |
Pernilla Blommé |
Varberg |
Kvinna |
1969 |
|
175 |
Carl Provén |
Holm CK |
Man |
1999 |
|
174 |
Anita Palmér |
Ulricehamns OK |
Kvinna |
1959 |
|
173 |
Ulf Palmér |
Ulricehamns OK |
Man |
1956 |
|
172 |
Evelina Hultegård |
Örgryte IS |
Kvinna |
1990 |
|
171 |
Anna Englund |
Team Bunkern |
Kvinna |
1969 |
|
170 |
Magnus Cejie |
Varbergs Gif |
Man |
1978 |
|
168 |
Helena Nyborg |
|
Kvinna |
1976 |
|
169 |
Kicki Wingård |
|
Kvinna |
|
|
167 |
Åsa Hermansson |
|
Kvinna |
1980 |
|
166 |
Janette Persson |
Falkenberg Allstars |
Kvinna |
1980 |
|
163 |
Lina Palmér |
Ulricehamns ok |
Kvinna |
1979 |
|
164 |
Teo Palmér |
|
|
|
|
165 |
Henrik Erickson |
|
|
|
|
162 |
Niklas Kanerot |
Brattås CK |
Man |
1966 |
|
161 |
Niklas Andersson |
|
Man |
1986 |
|
160 |
Therese Gustafsson |
Gustafssons rehabilitering |
Kvinna |
1985 |
|
159 |
Johanna Ulvagården |
Forest Femmes |
Kvinna |
1978 |
|
158 |
Katarina Krok |
Bollebygd |
Kvinna |
1969 |
|
157 |
Christina Höök |
|
Kvinna |
1965 |
|
154 |
Johan Palmér |
Ulricehamns OK |
Man |
1982 |
|
155 |
Marie Dahlén |
|
Kvinna |
|
|
156 |
Malte Palmér |
|
Man |
|
|
153 |
Frida Ström |
Borås löparklubb |
Kvinna |
1986 |
|
152 |
Mattias Hilmersson |
Bullfika CK |
Man |
1975 |
|
151 |
Magnus Lilja |
SVANESUND |
Man |
1971 |
|
302 |
Johan Inkinen |
|
Man |
1975 |
|
301 |
Emelie Broström |
|
Kvinna |
1982 |
|