Anmälda till PRT 2019 - Personliga rekordens tävling, Växjö - PRT 12-timmars Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
138 Yoshihiro Tsunoda Herrar Man Lund 1982
137 Petter Björkebäck IK Hakarpspojkarna Herrar Man Jönköping 1980
174 Annika Arnoldsson Färjestadens motions IF Damer Kvinna Kalmar 1970
136 Mattias Malviker Wellermark IK NocOut.se Herrar Man Linköping 1978
135 Simon Axelsson Umara Sports Club Herrar Man Göteborg 1994
134 David Rydstedt Scania RoadRunners Herrar Man Fjälkinge 1982
173 Karolina Petersen Umara Sports Club Damer Kvinna Laxå 1979
133 Patrik Gullerström Tureberg Herrar Man Sollentuna 1976
132 Martin Tunlid Växjö Löparklubb Herrar Man Växjö 1991
131 Karl Broman Vikström Herrar Man Tyresö 1995
130 Sonny Nyberg Team Nyberg Herrar Man Gislaved 1986
129 Marcus Hansander Team Ultrasweden LK Herrar Man Kungsängen 1972
128 Magnus Kristiansson LK TV88 Herrar Man Trollhättan 1972
127 Patrik Lindborg Kalmar RC Herrar Man Kalmar 1973
172 Amanda Nolhage Team Hybrid Fitness Damer Kvinna VETLANDA 1989
126 Joakim Melander Team Melander / Sweden Runners Herrar Man Skillingaryd 1983
125 Niklas Rönn Enda Busken Trail Herrar Man Svanesund 1974
171 Jennie Ahlin Tgf Damer Kvinna Taberg 1973
124 Anders Ågren Herrar Man Kolbäck 1970
123 Christer Karlsson Kalmar RC Triathlon Herrar Man Kalmar 1970
122 Per Carlsson Herrar Man Hägersten 1970
170 Paula Thitz Damer Kvinna Uppsala 1988
121 Niklas Gunne IFK Mora FIK Herrar Man Mora 1992
169 Anna Svedlund Sälens IF Damer Kvinna Transtrand 1976
120 Linus Söderlund IF Åland Herrar Man Godby 1977
168 Ingrid Björk IF Linnea Damer Kvinna Stockholm 1959
167 Marlene Tilling Damer Kvinna Båstad 1964
119 Hasse Ursfält Urshults IF Herrar Man Urshult 1951
118 Mats Liljegren Team Skavsåret IF Herrar Man FARSTA 1976
117 Kenneth Melin TriFit IF Herrar Man Jönköping 1963
116 Mats Berggren TriFit IF Herrar Man MÅNSARP 1973
115 Deian Petkov Begach.bg Herrar Man Sofia 1979
114 Pontus Almquist Team ASS Herrar Man Kalmar 1981
166 Elin Hammarsten Team Snigel Damer Kvinna Enköping 1983
113 Mattias Sidebäck Team Snigel Herrar Man Köping 1979
112 Henrik Andersson Friskis & Svettis Herrar Man Skanör 1971
165 Eva Hedberg Scania RoadRunners Damer Kvinna Båstad 1964
111 Jakob Jern Real Fighter Gym Lund Herrar Man Lund 1964
110 Thomas Dahlgren Runneby runners LK Herrar Man Eringsboda 1969
109 Torbjörn Sjölander Örebro AIK Herrar Man Örebro 1961
108 Niklas Skagerman Fotrally ik Herrar Man Stockholm 1982
164 Lina Karlsson En av tre Running Club Damer Kvinna Uddevalla 1977
163 Nina Ejlertsson Damer Kvinna Helsingborg 1979
107 Daniel Ejlertsson Herrar Man Helsingborg 1974
106 Michael le Mahieu Herrar Man Jönköping 1969
105 Christofer Wahlman Herrar Man V.Frölunda 1980
104 Mattias Olsson Herrar Man Södra Sandby 1977
162 Mari Nilsson Damer Kvinna Simrishamn 1979
103 Mattias Ekroth Umara sportsclub Herrar Man Lyckeby 1968
102 Tomas Ek Umara Herrar Man Kalmar 1979
161 Anna Christoffersson Damer Kvinna Rönninge 1986
101 Tobias Fabbeke IF Trion Herrar Man Rödeby 1982
Till anmälan för PRT 12-timmars