Anmälda till PRT 2019 - Personliga rekordens tävling, Växjö - PRT 6-timmars Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
633 Mikael Lundström Herrar Man Växjö 1978
683 Emelie Lindgren Lerum FI Damer Kvinna Lindome 1989
632 Jesper Olsson Herrar Man Växjö 1989
631 Kenneth M Forsberg Färjestadens motions IF Herrar Man Färjestaden 1966
682 Viktoria Bovin Warbergs running club Damer Kvinna Träslövsläge 1977
681 Charlotta Chroneer Maxprestation sportsclub Damer Kvinna Västervik 1976
630 Lars Christensson IS Göta Helsingborg Herrar Man Helsingborg 1962
680 Anette Ahl IS Göta Helsingborg Damer Kvinna Helsingborg 1962
629 Salomon Johnson Herrar Man Karlskoga 2003
628 Arthur Thiry Ullevi FK Herrar Man Horred 1960
627 Robert Karlsson OK Norrvirdarna Herrar Man Lammhult 1981
679 Jënni Jalonen Pace on Earth/La Sportiva Sverige Damer Kvinna Uppsala 1993
626 Niclas Johansson Ringmurens CK Herrar Man Visby 1971
625 Daniel Nord Oskarshamns BK Herrar Man Oskarshamn 1975
624 Fredrik Strandh Oskarshamns BK Herrar Man oskarshamn 1974
678 Maria Thellman Damer Kvinna Jönköping 1965
676 Salandi Westergren Damer Kvinna Växjö 1992
677 Elin Eiderbrant Damer Kvinna Växjö 1980
623 Mats Liljegren Team Skavsåret IF Herrar Man FARSTA 1976
675 Jeanice Ericson Team Turtles Damer Kvinna Lund 1966
674 Anne Säfström Lanner Team Turtles Damer Kvinna Lund 1969
622 Anders Lanner Team Turtles Herrar Man Lund 1973
673 Ulrika Peterson Damer Kvinna Kungälv 1973
621 Teo Peterson Herrar Man Kungälv 2005
672 Molly Johansson Lonesome Runners Damer Kvinna Romelanda 2009
620 Mattias Johansson Lonesome Runners Herrar Man Romelanda 1981
671 Hanna Ahl Slimoslöpargrupp Damer Kvinna Påskallavik 1988
670 Lilly Larsson Damer Kvinna Malmö 2008
669 Annelie Eriksson Damer Kvinna Boxholm 1972
668 Linda Hagehed Växjö Löparklubb Damer Kvinna VÄXJÖ 1971
667 Emma Gotthardsson Damer Kvinna Malmö 1972
619 Lennart Skoog Stenungsunds OK Herrar Man Stenungsund 1946
666 Kerstin Sand Växjö löparklubb Damer Kvinna Växjö 1958
618 Anders Nilsson Växjölöparklubb Herrar Man Åseda 1979
617 Joachim Wahlgren Vetlanda Herrar Man Vetlanda 1989
664 Svea Roos Scania Road Runners Damer Kvinna Lund 2007
665 Agneta Roos Scania Road Runners Damer Kvinna Lund 1976
616 Sixten Roos Scania Road Runners Herrar Man Lund 2008
663 Matilda Persson Sjödell Scania road runners Damer Kvinna Malmö 1975
662 Monica Månsson Martinsson Warberg Running Club Damer Kvinna Träslövsläge 1971
615 Peter Lendrop Team Blekinge LF Herrar Man Nättraby 1968
614 Marcus ottosson Hässleholm ais Herrar Man Hässleholm 1975
613 Daniel Ohlin IS Göta Herrar Man Örkelljunga 1973
612 Lars-Eric Andersson Herrar Man Kista 1966
611 Hans Westerback SEB IF Herrar Man Lidingö 1958
610 Johan Lundstedt Apladalens LK Herrar Man VÄRNAMO 1981
609 Lasse Jutemar SOK Knallen Herrar Man Kinnarumma 1956
608 Oskar Olsson Herrar Man Värnamo 1996
607 Stefan Pettersson Apladalens löparklubb Herrar Man Värnamo 1966
606 Niklas Fredlund Team Ultrasweden LK Herrar Man Floda 1965
661 Martina Östenson Damer Kvinna Kristianstad 1999
604 Kristoffer Loo Scania Road Runners Herrar Man Lund 1997
605 Samuel Johansson Växjö Löparklubb Herrar Man Alvesta 1990
602 Jimmy Holmberg FK Puls Växjö Herrar Man Växjö 1980
603 Tapani Kela Lonesome Runners Herrar Man Tollarp 1975
601 Henning Färnström IK NocOut.se Herrar Man Linköping 1982
Till anmälan för PRT 6-timmars