Anmälda till Fredsloppet 2022 - Göteborg Avancerad sök

10 km

Startnummer Namn Klubb Klass Ort Födelseår
10098 Salem Al-Mursi Herrar 1901
10087 Gustaf Lindblom Herrar 1982
0 Adam Nyström Proletären FF Herrar Växjö 1990
10099 Sofia Larsson Jouren Damer GÖTEBORG 1983
10100 Ragnar Boll Herrar Göteborg 1983
10086 Magda Hojjat Damer Göteborg 1975
10082 Per Hjalmarson Herrar Västra Frölunda 1969
10081 Mattias Andersson Lerums Friidrott Herrar Hovås 1987
10097 Christer Fredriksson Cuba vän. Herrar Göteborg 1960
10079 Pontus Kock Herrar Sundbyberg 1982
10084 Peko Pavlovic Herrar Göteborg 1901
10083 Marko Abadzin Herrar 1901
10085 Nina Wolmesjö Damer Träslövsläge 1986
10075 Karin Olsson Damer Harestad 1972
10074 Edvin Boije Indikator Herrar Göteborg 1984
10073 Jon Blomberg Herrar Göteborg 1988
10072 William Wismeier Proletären FF Herrar Västra Frölunda 1988
10071 Petter Gustafsson IK Stern Herrar Göteborg 1985
10070 Martin Ekberg Herrar Göteborg 1977
10069 Tanya Charif Damer Mölndal 1985
10068 Erik Diding Warberg Running Club Herrar Varberg 1975
10067 Ingemar Lund Svensk-Kubanska Göteborg Herrar Kungsbacka 1958
10066 Martin Johnsson Herrar Mölndal 1901
10065 Ivan Magnusson Sävedalens AIK Herrar Göteborg 2002
10064 Emma Knyckare Dj reuma Damer Göteborg 1987
10063 Bror Persson Herrar Gullbrandstorp 1946
10061 Freddy Malmberg Borås löparklubb Herrar Borås 1950
10059 Lars Nyberg Hindås Herrar 1955
10058 Soli Fransson - Damer Borås 1989
10054 Martin Samson DRT Kungsbacka Herrar Lindome 1978
10053 Jon Angelbratt Majornas ik Herrar Göteborg 1981
10050 Lotte Schack DSG Damer 1990
10051 Jesper Prytz DSG Herrar 1990
10052 Jim Callderyd DSG Herrar 1990
10049 mathias lundberg Herrar göteborg 1990
10048 Katarina Nordmark Damer Björketorp 1989
10046 Helena Axhag Gunviken Damer Hovås 1965
10047 Stefan Mjörnstedt Åsa Herrar Åsa 1961
10045 Karin Björkblom Damer Göteborg 1981
10044 Anna Hammarsten Damer 1992
10042 Robert De Vaughn Herrar Göteborg 1988
10043 Andreas Jensen Herrar Göteborg 1989
10041 Joakim Fernandez Kilner Proletären FF Herrar Göteborg 1987
10040 ove jacobsson ik granit Herrar hunnebostrand 1963
10039 Dante Krång Pojkar (17 år och yngre) Göteborg 2001
10038 Kent Holm Trollhättans IF Friidrott Herrar Trollhättan 1966
10037 Agneta Samuelsson Proletären FF Damer Angered 1962
10036 Ninn Mosel Damer Göteborg 1962
10035 Jonatan Fahlén Proletären FF Herrar Göteborg 1990
10034 Tim Gustavsson Herrar Västra Frölunda 1997
10033 Mattias Nilsson Herrar Göteborg 1975
10032 gabor tiroler Herrar uppsala 1948
10031 Fiona Sjöberg Damer Göteborg 1994
10030 Johan Frisch Herrar Göteborg 1988
10029 Peter Andersson Herrar Angered 1977
10028 Lars-Olof Månsson Årsta FF Herrar GÖTEBORG 1954
10025 Mikael Ekvall Strömstad Löparklubb Herrar Brålanda 1989
10024 Jari Kinnunen Herrar Vessigebro 1964
10023 Lars Åred Herrar Fiskebäckskil 1961
10022 Jonas Ekeroth Borås löparklubb Herrar Svaneholm 1971
10018 Adam Lundqvist Herrar Göteborg 1994
10017 Kim Svensson Herrar Göteborg 1980
10016 David Öhlin Spring snabbare Herrar Göteborg 1990
10015 Kajsa Pålsson Damer Göteborg 1998
10013 Adam Aalto Herrar Gothenburg 1990
10014 Paula Aalto Damer Gothenburg 1993
10012 Keyvan Minoukadeh FiveFilters.org Herrar 1983
10011 Johanna Norén Damer Göteborg 1981
10010 Love Robertsson Pojkar (17 år och yngre) masthugget 2007
10009 Åsa Holmqvist Övrigt Mullsjö 1960
10007 Åsa Holmqvist Damer Mullsjö 1960
10088 Anders Barck Herrar Göteborg 1980
10005 Jonatan Ronnheden Herrar Västra Frölunda 1987
10001 Mikael Westerberg Herrar Västra Frölunda 1990

5 km

Startnummer Namn Klubb Klass Ort Födelseår
5180 Thane Connolly Herrar Göteborg 1977
5187 Rafael Fogel Herrar Göteborg 1971
5191 Mohammed Al-Mursi Herrar 1901
5192 Walter Martinez Herrar 1901
5193 Lilian Andino Damer 1901
5184 Jesper Norqvist Ok Mangen Herrar Karlstad 1994
5183 Gustav Tellwe Vålängen LK Herrar Karlstad 1995
5194 Alexander Engdahl Proletären KK Herrar 1989
0 Jens Vinblad Sjövik ssk Herrar Sjövik 1968
0 Anna Vinblad Sjövik ssk Damer Sjövik 1969
5197 Viktor Brandt Johnson Herrar Göteborg 1992
5199 Meis Jalil Damer 1901
5189 Axel Karlbäck Hönö IS Friidrott Pojkar (17 år och yngre) Hönö 2007
5188 Fritz Karlbäck Hönö IS Friidrott Pojkar (17 år och yngre) Hönö 2005
5190 Staffan Sundvall Vegan Runners IK Herrar Göteborg 1901
5129 Ylva Zetterlund Proletären ff Damer GÖTEBORG 1986
5200 Alexandra Susini Damer Göteborg 1984
5186 Elizabeth Andino Damer Lindome 1975
1173 Amanda Hernandez Damer Lindome 2000
1172 Natalia Hernandez Flickor (17 år och yngre) Lindome 2006
5196 Adele Palm Damer Göteborg 1990
5128 Nåmis Louisdottersr Palestinska Samordningsgruppen i Göteborg Övrigt 1990
5126 Daniel Okpaleke Proletären FF - Ungdom Herrar 1901
5127 Milad Safi Proletären FF - Ungdom Herrar 1901
5125 Anders Kyrklund Herrar Gislaved 1947
5124 Annika Fernerud Damer Göteborg 1979
5123 Tom Wranger Herrar Göteborg 1992
5122 Jonatan Michaneck Herrar Göteborg 1997
5121 Rebecka Hesse Damer Göteborg 1981
5120 Mattias Luks Herrar Göteborg 1979
5119 Sven-Erik Dahle Herrar Lysekil 1955
5118 Linn Milton Damer Göteborg 1986
5117 Erik Ström MHK Herrar Göteborg 1985
5116 Ivar Lövheim Herrar Göteborg 1983
5115 Mohammad Murad Palestinska Huset Herrar 2007
5114 Malak Mawed Palestinska Huset Damer 2008
5113 Arvid Linné Herrar Göteborg 1992
5185 Ida Liljegro Damer Göteborg 1980
5111 Elin Entin Damer Göteborg 1985
5110 Adam Kiswani Palestinska huset Pojkar (17 år och yngre) 2007
5108 Marie Albertsson Damer Värnamo 1980
5107 Alexandra Dahlén Jonason Damer Västra Frölunda 1983
5106 Joan Urquiaga Valdes Herrar Göteborg 1979
5103 Eva Nilber Damer Göteborg 1967
5101 Ulf Nilsson Herrar Resö 1953
5100 Johan Mattsson Herrar Göteborg 1983
5099 Maria Nilsson Damer Göteborg 1978
5098 Thomas Dahlén SKF(r) Herrar Göteborg 1955
5097 Lovisa Jönsson Majornas IK Flickor (17 år och yngre) 2009
5096 Mohammed Fathi Proletären FF Herrar 2008
5095 Kerstin Eriksson Damer 1980
5094 Pär Johansson Herrar Göteborg 1982
5088 Uday Abbas Palestinska Samordningsgruppen i Göteborg Herrar 1995
5089 Ali Aruqi Palestinska Samordningsgruppen i Göteborg Herrar 2000
5090 Mohad Aruqi Palestinska Samordningsgruppen i Göteborg Herrar 2000
5091 Lennart Hansson Palestinska Samordningsgruppen i Göteborg Herrar 2000
5092 Mohammed Sabaaneh Palestinska Samordningsgruppen i Göteborg Herrar 2000
5093 Mustafa walker Palestinska Samordningsgruppen i Göteborg Herrar 2000
5087 Sten Brodén Idefjordens SK Herrar Strömstad 1950
5086 Jon-Erik Bergqvist Herrar 1984
5085 Judith Magnusson Majornas IK Flickor (17 år och yngre) 2005
5084 John Pangalos Herrar Göteborg 1988
5082 Olle Gerdin Herrar HISINGS BACKA 1980
5083 Valentina Gerdin Damer HISINGS BACKA 1979
5080 Rose-Marie Soto Jansson Vrångö IF Damer Vrångö 1958
5081 Josefine Soto Jansson Vrångö IF Damer Göteborg 1993
5079 Linnea Angelbratt Majornas Ik Flickor (17 år och yngre) Göteborg 2009
5077 Annika Karlsson Damer Göteborg 1957
5078 Roger Karlsson Herrar Göteborg 1960
5075 lars gerdin Herrar åsa 1948
5076 Allan gerdin Herrar åsa 1983
5195 Conny Ohlsson Herrar Partille 1944
5074 Petra Björnsdotter Damer Göteborg 1974
5073 Ragnar Nyberg Hindås Herrar 1990
5072 Susanne Fjällemark Ljungskile folkhögskola Damer Hisings-Backa 1957
5182 Peter Billqvist Herrar Hisings-Backa 1994
5070 Alexandra Laul Damer Sävedalen 1985
5069 Krister Hägg Proletären FF Herrar 1957
5181 Matilda Lindqvist Damer 2000
5067 Chester Elmroth Herrar Göteborg 1989
5063 Johanna Finnholm DSG Damer 1990
5064 Axel Flyman DSG Herrar 1990
5065 Sara Philipson Isaac DSG Damer 1990
5066 Josefine Boström DSG Damer 1990
5062 Karin Emanuelsson Damer Göteborg 1969
5061 Johannes Kilner Team Rynkeby Göteborg Herrar Västra Frölunda 1977
5060 Pia Olmås DJ Reuma Damer 1977
5059 Maja Sjöström DJ Reuma Damer Göteborg 1978
5058 Lisa Stern Damer Gävle 1978
5057 Leif Olsson Herrar Goteborg 1948
5054 Lotta Persson Damer Hisings-Backa 1978
5055 Lisa Persson Damer Hisings-Backa 1981
5056 Ebba Requin Damer Hisings-Backa 1981
5053 Jimmy Nord Alingsås IF Friidrott Pojkar (17 år och yngre) Alingsås 2006
5052 Karin Mattsson Damer Göteborg 1981
5051 Emil Agrell Herrar Göteborg 1997
5049 Britta Brus - Damer Göteborg 1970
5047 Benjamin Berglund Herrar Västra Frölunda 1999
5048 Herdis Berglund Damer Halmstad 1968
5046 Joakim Stjärnehag Herrar Fjärås 1978
5044 Roland Mårtensson Räftälven Herrar 1947
5045 Catarina Stymne Raftälven Damer 1948
5043 Jon Wetteholm Herrar Göteborg 1901
5042 Ahmed Mahmoud Herrar Göteborg 1998
5041 Elin Rittmark Damer Västra frölunda 1982
5040 Lennart Mårtensson X Herrar Göteborg 1947
5038 Jenny Schmidt Damer Göteborg 1979
5039 Juan Velasquez Atehortúa Herrar Göteborg 1963
5037 Simon Larsson Herrar Göteborg 1983
5036 Evelina Orrlöv Damer Göteborg 1988
5035 Catharina Gidlööf Damer Hovås 1967
5034 Sandra Nord Damer Mölndal 1987
5033 Linda Valencia Thörnska laget Damer 1990
5031 Olle Oxåker Herrar Karlstad 1991
5029 Andreas Lindahl Herrar Askim 1993
5030 Camilla Lindahl Damer Göteborg 1965
5028 Jonas Jerndin Herrar Göteborg 1980
5027 Desmond Jerndin Pojkar (17 år och yngre) Göteborg 2009
5026 Åsa Hägerström Damer Sjövik 1989
5025 Bosse Johansson Svensk-Kubanska föreningen Herrar Göteborg 1950
5024 Anna Egerbo Damer 1983
5023 Minna Fröding Damer Göteborg 1990
5022 Lotta Fedeler Damer Göteborg 1968
5021 Ylva Bergström Damer GÖTEBORG 1981
5020 Mijo Timmerbacka Övrigt (17 år och yngre) Göteborg 2007
5018 Kent Timmerbacka Herrar Göteborg 1972
5019 Linus Timmerbacka Pojkar (17 år och yngre) Göteborg 2005
5017 Sofia Lundgren Damer sävedalen 1984
5016 Jesper Gunnarson Fighter Centre IF Herrar Göteborg 1970
5015 Madelein Larsson Fighter Centre IF Damer Göteborg 1972
5014 Vera Öhlander Damer Göteborg 1997
5013 Sally Dahlqvist Damer Göteborg 1997
5012 Suzanne Forsberg Damer Göteborg 1987
5011 Madelaine Forsberg Damer Göteborg 1983
5009 Kajsa Kalméus Damer Göteborg 1987
5010 Hanna Kalméus Damer Göteborg 1990
5008 Lina Burlin Mörka Fronten Damer Göteborg 1979
5007 Camilla Lindberg Mörka fronten Damer Göteborg 1983
5006 Anna Ekehäll Mörka fronten Damer Göteborg 1988
5004 Elise Vaim Mörka Fronten Damer 1982
5005 Kajsa Bergström Mörka Fronten Damer 1979
5002 Sonja Erlandsson Damer Göteborg 1977
5001 Monika Widegren Proletären FF Damer Göteborg 1950

Promenad 1,2 km

Startnummer Namn Klubb Klass Ort Födelseår
1171 Flor Huamantumba Vuxen (18 år och äldre) 1958
1169 John Lapidus Vuxen (18 år och äldre) 1901
1170 Johan Nilsson Vuxen (18 år och äldre) Skärholmen 1990
1168 Thomas Renner Vuxen (18 år och äldre) Göteborg 1901
1161 Bernt Vitans Vuxen (18 år och äldre) Göteborg 1960
1160 Ingela Vitans Vuxen (18 år och äldre) Göteborg 1960
1165 Amanda Juárez Andino Vuxen (18 år och äldre) Lindome 2001
1152 Kerry Jonsson Vuxen (18 år och äldre) Göteborg 1970
1162 John Johansson Vuxen (18 år och äldre) Göteborg 1982
1120 Sven-Arne Halvorsen Vuxen (18 år och äldre) 1945
1138 Alexandra Rubilar Boll Barn och ungdom (17 år och yngre) Göteborg 2012
1139 Millaray Rubilar Vuxen (18 år och äldre) Göteborg 1973
1148 Marianne Alfredsson Vuxen (18 år och äldre) Hisingsbacka 1949
1103 Cecilia Claesson PFF Vuxen (18 år och äldre) V Frölunda 1952
1149 Gunnar Hedberg Vuxen (18 år och äldre) Göteborg 1951
0 Marina Alvarado Vuxen (18 år och äldre) Göteborg 1956
1101 Nachat Meclachat Vuxen (18 år och äldre) Västra Frölunda 1970
1102 Nachat nr 2 Meclachat Vuxen (18 år och äldre) Västra Frölunda 1970
1099 Bengt Thoreson Vuxen (18 år och äldre) Göteborg 1949
1100 Lisbeth Hansson Vuxen (18 år och äldre) Göteborg 1956
1096 Povel Johansson Vuxen (18 år och äldre) Göteborg 1988
1097 Hannah Ascher Vuxen (18 år och äldre) Göteborg 1989
1098 Ines Ascher Barn och ungdom (17 år och yngre) Göteborg 2021
1093 Daniela Villa Maureira Proletären FF - Ungdom Vuxen (18 år och äldre) 1901
1094 Luis Molina Proletären FF - Ungdom Vuxen (18 år och äldre) 1901
1095 Nabiel Ebriek Proletären FF - Ungdom Vuxen (18 år och äldre) 1901
1092 Henrik Källén Proletären FF Vuxen (18 år och äldre) Göteborg 1985
1087 Kristian Lund Vuxen (18 år och äldre) Alingsås 1975
1088 AnnaClara Bäckerstam Vuxen (18 år och äldre) Alingsås 1901
1089 Alma Bäckerstam Barn och ungdom (17 år och yngre) Alingsås 1901
1090 Ville Bäckerstam Barn och ungdom (17 år och yngre) Alingsås 1901
1091 Harry Bäckerstam Barn och ungdom (17 år och yngre) Alingsås 1901
1086 Liliana Juarez-Andino Vuxen (18 år och äldre) Västra Frölunda 1998
1085 Lena Dahle Vuxen (18 år och äldre) Lysekil 1954
1084 Miranda Selg Alingsås Böghög Barn och ungdom (17 år och yngre) ALINGSÅS 2007
1082 Josefin Kilner Vuxen (18 år och äldre) Göteborg 1979
1081 Annica Bäckerstam Proletären FF Vuxen (18 år och äldre) Göteborg 1954
1080 Kaj Gustafson Vuxen (18 år och äldre) Hisings KÄrra 1901
1079 Ulrika Andersson ? Vuxen (18 år och äldre) Göteborg 1962
1078 Tom Claesson Göteborg 1957
1076 Jonas Hammarström Harestad 1963
1077 Lukas Olsson Harestad 2010
1074 Anton Söron Nej till Nato Göteborg 1990
1075 Gunnel Larsson Nej till Nato Göteborg 1980
1073 Maria Stellas Göteborg 1966
1072 AnnChristine Karlsson PFF Västra Frölunda 1959
1071 Sandra Wismeier Proletären FF Västra Frölunda 1988
1068 Jakob Kilner PFF Göteborg 1981
1063 Mirjam Önner Göteborg 1961
1064 Minna Önner Angleflod Göteborg 1988
1065 Kajsa Angleflod Kållered 1992
1061 Eva Palm Göteborg 1953
1062 Ingmar Palm Göteborg 1950
1057 Leif Norqvist Edane 1962
1058 Erika Norqvist Edane 1963
1056 Karin Ström Gåträna med Elinor Västra Frölunda 1982
1054 Neda Grenberg Palestinska Samordningsgruppen i Göteborg 1995
1055 Michael Greenberg Palestinska Samordningsgruppen i Göteborg 1990
1052 Mikael Sundberg Proletären FF Angered 1955
1053 Agnetha Sundberg Angered 1954
1047 Jens Halldin Proletären FF Göteborg 1974
1048 Rut Halldin Göteborg 1901
1049 Inez Halldin Göteborg 1901
1050 Anna Gustafsson 1901
1051 Viggo Gustafsson Read 1901
1045 Magnus Ottosson Göteborg 1990
1046 Katarina Lajsic Göteborg 1990
1044 Erik Backlund Spartakuskören Göteborg 1946
1041 Anita Ahlerup Spartakuskören Göteborg 1947
1042 Charlotte Andersson Hisings Backa 1987
1043 Henrik Johansson Hisings Backa 1977
1040 Mario Sousa Uppsala 1949
1039 Eva Entin Göteborg 1994
1038 Patrik Paulov Göteborg 1901
1037 Monica Boring Göteborg 1901
1034 Moa Eliasson Göteborg 1993
1035 Björn Eliasson Göteborg 2021
1036 August Eliasson Göteborg 1986
1033 Anita Källén Sävedalen 1946
1031 Kjell Corneliusson Göteborg 1963
1032 Selda Anacleto Göteborg 1965
1029 Khaled Sadi Palestinska Samordningsgruppen i Göteborg 1980
1030 Reme Zakzuk Palestinska Samordningsgruppen i Göteborg 1980
1027 Marit Kalleson Göteborg 1952
1028 Per Bergh Göteborg 1948
1026 Annica Albertsson Jönköping 1952
1025 Ulf Halldin 1947
1023 Bo Brinkhoff Göteborg 1946
1024 Alicia Ayestaran Göteborg 1944
1022 Sanna Berntsson Thörnqvist Göteborg 1982
1021 Elisabeth Dahlborg Göteborg 1955
1019 Sri Nmpumo Palestinska Samordningsgruppen i Göteborg 1942
1020 Maria Kihlman Palestinska Samordningsgruppen i Göteborg 1982
1018 Majvi Liljegren 1901
1016 Teddy John Frank Kommunistiska Partiet 1941
1017 Christina Frank Kommunistiska Partiet 1948
1014 Mahmoud Abbass CYC Palestina 1948
1015 Malake Maatouk CYC Palestina 2000
1013 Raija Karlsson Styrsö BK Styrsö 1958
1009 Erik Thelin Alingsås 2012
1010 Lisa Thelin Alingsås 2008
1011 Dick Eriksson Alingsås 1901
1012 Ingela Eriksson Thelin Alingsås 1901
1008 Susanne Björkblom Göteborg 1986
1006 Ylva Filipovic Göteborg 1994
1007 Jens Michelsen Göteborg 1981
1003 Sebastian Svahn Malmö 1992
1004 Jennifer Berglund Malmö 2009
1005 Julius Svahn Malmö 2014
1002 Eva Falk GÖteborg 1957
999 mia Gerdin åsq 1948
1000 klara gerdin åsa 1989
1001 joakim wik åsa 1987
997 Anita Lindelöf Proletären ff V. Frölunda 1947
998 José Dominguez Proletären ff V. Frölunda 1945
994 Kaarina Nyberg Hindås 1990
995 Hilda Bernell Hindås 2000
993 Bertil Gustafsson SVENSKA FREDSKOMMITTÉN Göteborg 1949
991 Unni Brandeby Västra Frölunda 1946
992 Ola Fransson Västra Frölunda 1948
990 leif Ållenberg Spartakuskören Göteborg 1944
988 Pontus Westman Gåträna med Elinor 1980
989 Per Andreasson Gåträna med Elinor 1986
977 Anna Artén Palestinagrupperna i Göteborg 1950
978 Jane Matsson Palestinagrupperna i Göteborg 1950
979 Marianne Persson Palestinagrupperna i Göteborg 1950
980 Ulf Olausson Palestinagrupperna i Göteborg 1950
981 Eva Bengtsson Palestinagrupperna i Göteborg 1950
982 Ron Ridenour Palestinagrupperna i Göteborg 1950
983 Birgitta Falk Palestinagrupperna i Göteborg 1950
984 Kerstin Sernander Palestinagrupperna i Göteborg 1950
985 Britt Engdahl Palestinagrupperna i Göteborg 1950
975 Lars Rotheius 1955
976 Paloma Labbé 1990
973 Ralf Berntsson Proletären FF 1950
974 Eva Britt Berntsson Törnqvist Proletären FF 1949
972 Roger Hultgren 1960
971 Mats Claesson Proletären FF 1952
970 Örjan Mattsson Kungälv 1949
969 Eva Brunsten Mattsson Kungälv 1953
968 Olle Minell Proletären FF Västra Frölunda 1946
966 Jenny Kilner Västra Frölunda 1977
967 Inez Kilner Västra Frölunda 2008
964 Leif Mattsson Västra Frölunda 1953
960 Olivia Halldin Borås 1901
961 Melvin Halldin Borås 1901
962 Elin Halldin Borås 1901
963 Tobias Halldin Borås 1901
959 Anna-Nora Zell Göteborg 1954
958 Lena Lindberg Sävedalen 1947
957 Vanja Gustafsson Göteborg 1964
955 Mikael Ask IKHP Huskvarna 1948
956 Margareta Ask Huskvarna 1950
953 Anita Danielsson Göteborg 1940
954 Jan Danielsson Göteborg 1901
952 Ingegärd Lööf Proletären FF Göteborg 1946
949 Sven-Arne Persson Hisings-Backa 1949
950 Eva Persson Hisings-Backa 1950
951 Eddie Persson Hisings-Backa 1975
947 Göran Andersson Göteborg 1938
948 Agneta Sjöblom 1948
946 Linnea Almgren Nybro 1990
945 Juana Fernandez Kilner Proletären FF Göteborg 1986
944 Sanna Kilner Proletären FF Göteborg 1956
943 Gert Larsson Proletären FF 1949
934 Katja Alheden Nej till Nato Göteborg 1946
935 Bernt Sandberg Nej till Nato Göteborg 1950
936 Janne Löfgren Nej till Nato Göteborg 1950
937 Pieter Söron Nej till Nato Göteborg 1950
938 Claes Bjurklint Nej till Nato Göteborg 1950
939 Britt Sandblom Nej till Nato Göteborg 1950
940 Kjell Martinsson Nej till Nato Göteborg 1950
941 Maud Bergman Nej till Nato Göteborg 1956
942 Sri Nimpuno Nej till Nato Göteborg 1944
933 Andrea Sveinsdóttir HISINGS BACKA 1965
932 Ralf Dahlborg Proletären FF Västra Frölunda 1947
926 Siamak Ansari Utbildning Föreningen Mehregan 1990
927 Masoud R. Utbildning Föreningen Mehregan 1990
928 Bijan Z. Utbildning Föreningen Mehregan 1990
929 Akbar H Utbildning Föreningen Mehregan 1991
930 Hamid R Utbildning Föreningen Mehregan 1991
931 Kasra A Utbildning Föreningen Mehregan 1990
925 ove karlsson Proletären FF goteborg 1945
924 Lasse Björkblom Uppsala 1948
923 Henry Ascher Proletären FF Göteborg 1953
922 Guje Höglund GÖteborg 1947
920 Stefan Almqvist Spartacuskören Göteborg 1901
918 Inga Berglund Halmstad 2005
919 Nellie Järventausta Leksell Västra Frölunda 2003
917 Bertil Kilner Proletären FF 1940
916 Felix Falk Grums 1989
915 Gahnström Ewy Uddevalla 1951
913 Gunnar Axelsson Henån 1951
914 Barbro Axelsson Henån 1953
911 Kent Sarmark Proletären FF Västra Frölunda 1953
910 Catherine Holt Proletären FF Göteborg 1985
909 Anneli Raudsepp Kållered 1952
908 Jenny Blücher Mölndal 1971
906 Hjördis Fohrman Jonsered 1951
907 Kjell Fohrman Jonsered 1950
905 Bernt Sjöberg Proletären FF 1946
904 Tove johnsson Mölndal 1954
903 Eva Myrdal Skarpnäck 1956
902 Annsofi Pettersson Spartacuskören Göteborg 1949
901 Lennart Gradén Göteborg 1948
900 Ulf Björnerås GVC Floda 1950
899 Mimmi Hansson Göteborg 1989
898 Sanna Börjesson PFF Göteborg 1958
897 Stefan Gullholm GREBBESTAD 1964
895 Elsa-Lena Åström Alingsås 1950
896 po Åström Alingsås 1949
894 Marie Lundberg PFF göteborg 1958
892 Gualberto Teran rivera Ingen Göteborg 1961
893 Lena Öman Ingen Göteborg 1961
891 Gunnar Silvermo Svensk-Kubanska Föreningen GÃ?TEBORG 1951
890 Ingrid Frejd Göteborg 1985
889 Gil Tarschys JIPF Göteborg 1947
887 Axel Lyckberg Proletären FF Lindome 1986
888 Ellen Lind 1992
886 Lennart Frid Göteborg 1948
882 Gunnel Thörn Thörnska laget 1950
883 Dyveka Thörn Thörnska laget 1973
884 Sara Thörn Thörnska laget 1985
885 Lars Thörnblom Thörnska laget 1990
881 Marianne Karlsson Bohus 1953
879 Marcus Jönsson Göteborg 1981
878 Lisa Magnusson Nakna Traktorn Alingsås 1981
877 Stina Ekvall Vänersborg aik Brålanda 1989
876 Lars Christiansson Göteborg 1948
874 Robert Lyons Frihetsteaterns vänner Göteborg 1947
875 Zaher Kayali Frihetsteaterns vänner Partille 1962
873 Inga-Lill Atterlöf Spartacuskören Göteborg 1956
872 Carina Åred Fiskebäckskil 1967
871 Christer Carneby Göteborg 1955
869 Jakob Bergman Mörka Fronten Göteborg 1901
870 Frida Werlid Gillholm Mörka Fronten 1901
868 Lena B. Lutke Göteborg 1949
866 Susan Voss Göteborg 1952
867 Ulf Andersson Göteborg 1954
865 Lennart Frid K Göteborg 1948
862 Bertil Andersson Göteborg 1952
861 Reinhold Bergqvist Proletären FF Västra Frölunda 1945
858 Bengt Frejd Proletären FF Västra Frölunda 1948
859 Lisa Frejd Proletären FF Västra Frölunda 1953
860 Elinor Frejd Gåträna med Elinor x 1982
856 Staffan Ehnebom Tanumshede 1952
857 Agneta ”Kickan” Ehnebom Tanumshede 1953

2,2 km (rek. ålder upp till 12 år)

Startnummer Namn Klubb Klass Ort Födelseår
1150 Undran Tumenjargan 2012
1147 Ilon Sjölund Takalo Göteborg 2019
1145 Ingrid Barnholdt GÖTEBORG 2012
1135 Dan Fernerud Göteborg 2011
1104 David Aho Proletären FF 1901
855 Arvid Spetz Sandarna Göteborg 2011
836 Abdirahman Rooble Proletären FF - Ungdom 1901
837 Abiner Teka Proletären FF - Ungdom 1901
838 Elias Adam Proletären FF - Ungdom 1901
839 Hadi Jafari Proletären FF - Ungdom 1901
840 Hassan Ebrahimi Proletären FF - Ungdom 1901
841 Hossain Al Dabbash Proletären FF - Ungdom 1901
842 Hussein Jurus Proletären FF - Ungdom 1901
843 Ivan Martic Proletären FF - Ungdom 1901
844 Jasin Babayigit Proletären FF - Ungdom 1901
845 José Villa Maureira Proletären FF - Ungdom 1901
846 Keryakos Habib Proletären FF - Ungdom 1901
847 Marko Martic Proletären FF - Ungdom 1901
848 Mulham Kutait Proletären FF - Ungdom 1901
849 Omar Abughalioun Proletären FF - Ungdom 1901
850 Sami Nubinia Proletären FF - Ungdom 1901
851 Suheib Aden Proletären FF - Ungdom 1901
852 Teim Sadoon Proletären FF - Ungdom 1901
853 Viggo Fallenius Proletären FF - Ungdom 1901
854 Younes Semmou Proletären FF - Ungdom 1901
819 Jakob Jama Solväders FC 1901
820 Erdem Otac Solväders FC 1901
821 Zakariye Abdi Solväders FC 1901
822 Ahmed Nuur Solväders FC 1901
823 Jabir Zamzam Solväders FC 1901
824 Saad Zamzam Solväders FC 1901
825 Subeir Dirie Solväders FC 1901
826 Enes Caliskan Solväders FC 1901
827 Youssef Bahn Solväders FC 1901
828 O Al Mandalawi Solväders FC 1901
829 Esmatiar Bilal Solväders FC 1901
830 Ali Onaisi Solväders FC 1901
831 Ahmet Ema Solväders FC 1901
832 Tatini Yay Solväders FC 1901
833 Amri Badawi Solväders FC 1901
834 Musse Hussein Solväders FC 1901
835 Mikael Kaan Solväders FC 1901
818 Fidel Gutierrez Rädda Barnen 2012
669 Tony Fernerud Göteborg 2013
817 Manuel Johansson Götaholms BK Göteborg 2012
815 Mona Lövheim Göteborg 2012
809 Rayan Murad Palestinska Huset 2012
810 Alma Abd Iihafiz Palestinska Huset 2012
811 Sadel Abdihafez Palestinska Huset 2012
812 Hamza Almawed Palestinska Huset 2012
813 Joad Almawed Palestinska Huset 2012
814 Lemar Murad Palestinska Huset 2012
808 Leo Lövgren IFK Göteborg Göteborg 2011
807 Iris Moberg Göteborg 2011
795 Mohammed Naijar Rädda Barnen 2012
796 Dlin Ribari Rädda Barnen 2012
797 Lina Omeirat Rädda Barnen 2012
798 Sara Semmou Rädda Barnen 2012
799 Khaed Alhysin Rädda Barnen 2012
800 Maida Mohammed Rädda Barnen 2012
801 Ruweida Omar Rädda Barnen 2012
802 Adam Elkadi Rädda Barnen 2012
803 Avesta Narbey Rädda Barnen 2012
804 Gift Hkemeawning Rädda Barnen 2012
805 Abdikarim Mohamed Rädda Barnen 2012
806 Dahir Musab Rädda Barnen 2012
794 Leon Albertsson Värnamo 2012
793 Line Lundekrans Göteborg 2012
792 Andreas Olsson Säffle FIK Bengtsfors 2011
791 Valter Jarold Halldin 2010
781 Alaah Fathi Proletären FF 2012
782 Alma Rö nnmark Proletären FF 2012
783 Bitiania Mekkonen Proletären FF 2010
784 Ellinor Yousef Proletären FF 2010
785 Emmanuel Friberg Proletären FF 2011
786 Evita Pari Proletären FF 2010
787 Jessica Mugabi Proletären FF 2012
788 Lirsena Beqiraj Proletären FF 2010
789 Sofia Mohammed Proletären FF 2012
790 Viola Rönnmark Proletären FF 2010
780 Adam Kiswani Palestinska Samordningsgruppen i Göteborg 2011
774 Arvid Kristiansson Majornas IK 2010
775 Maja Farnebo Majornas IK 2010
776 Elton Nordenström Majornas IK 2011
777 Frida Muhrén Majornas IK 2011
778 Harriet Tegström Flyckt Majornas IK 2012
779 Love Angelbratt Majornas IK 2012
773 Märta Bergström Majornas IK Göteborg 2012
772 Ellinor Grehn Hindås 2012
771 Rolf Nyblom Sandarna BK Göteborg 2011
769 Elias Kilner SG97 Västra Frölunda 2010
770 Isak Kilner SG97 Västra Frölunda 2012
768 Iris Persson Hisings-Backa 2013
767 Valle Rittmark Västra frölunda 2012

1,2 km (rek. ålder upp till 9 år)

Startnummer Namn Klubb Klass Ort Födelseår
1140 Sebastian Olsson 1901
1133 Sam AbedAlrazzaq Proletärens friidrottsfalang Göteborg 2015
1131 Yasmina Chaaban Pff göteborg 2014
1112 Ylva Annerljung Göteborg 2015
1132 Lisen Nilsson Ingen klubb Göteborg 2014
0 Vega Aldebo Västra frölunda 2016
1106 Tindra Andersson Hisings-Backa 2011
1107 Theo Lejon Hisings - Backa 2014
1108 Freja Lejon Hisings - Backa 2015
1105 Amanda Eriksson Hisings - Backa 2011
1127 Frans Hellsing Göteborg 2013
1109 Kerstin Magnusson Majornas IK Göteborg 2017
1123 Clara Bruhner IK Baltichov Lerum 2013
1129 Othilia Wahlbeck 2014
1136 Amanda Lindblad IF Warta Göteborg 2014
1137 Nina Lindblad IF Warta Göteborg 2014
701 Noah Sernhede Göteborg 2017
700 Vidar Spetz Sandarna Göteborg 2014
688 Abdikarim Rooble Proletären FF - Ungdom 1901
689 Abdirahim Rooble Proletären FF - Ungdom 1901
690 Adam Semmou Proletären FF - Ungdom 1901
691 Chinidu Okpaleke Proletären FF - Ungdom 1901
692 Isa Semmou Proletären FF - Ungdom 1901
693 Kamel Babayigit Proletären FF - Ungdom 1901
694 Matias Villa Maureira Proletären FF - Ungdom 1901
695 Munir Öney Proletären FF - Ungdom 1901
696 Rami Ebriek Proletären FF - Ungdom 1901
697 Ricardo Kryo Proletären FF - Ungdom 1901
698 Sofia Villa Maureira Proletären FF - Ungdom 1901
699 Yusuf Jurus Proletären FF - Ungdom 1901
671 Marwan Ibrahim Solväders FC 2013
672 Adam Fakawi Solväders FC 1901
673 Younes Nahsdal Solväders FC 1901
674 Mohamed Ahmed Solväders FC 1901
675 Benyamin Hussein Solväders FC 1901
676 Ibrahim Mukhtar Solväders FC 1901
677 Ahmed Umar Solväders FC 1901
678 Zylen Tabot Solväders FC 1901
679 Milad Mohammed Solväders FC 1901
680 Qhalil Queshta Solväders FC 1901
681 Mirza Duman Solväders FC 1901
682 Mucad Liban Solväders FC 1901
683 Adnan Liban Solväders FC 1901
684 Abod Obed Solväders FC 1901
685 Abdirahman Geedi Solväders FC 1901
686 Umar Ahmed Solväders FC 1901
687 Amiir Nur Solväders FC 1901
670 Flora Hamlet Göteborg 2017
668 Paulina Johansson Göteborg 2014
667 Abbe Gutierrez Göteborg 2013
666 Henning Aldebo Göteborg 2016
664 Julian Milton Göteborg 2015
663 Lill Otelea Davidsson Göteborg 2017
662 Loyd Blomqvist 2014
660 Lisa Svensson Göteborg 2015
661 Alva Svensson Västra Frölunda 2014
659 Ghazad Mawed Palestinska Huset 2016
658 Kaj Hulmesjö Biskopsgårdens finest Göteborg 2014
657 Vide Lövgren Göteborg 2015
656 Simon Ekberg Komi Göteborg 2012
655 Adam Borra Göteborg 2013
648 Faiz Mohammed Rädda Barnen 2013
649 Lovan Omar Rädda Barnen 2013
650 Robin Farkha Rädda Barnen 2013
651 Amir Elkadi Rädda Barnen 2012
652 Isak Demo Rädda Barnen 2013
653 Lia Ali Rädda Barnen 2013
654 Saba Ahmed Rädda Barnen 2013
646 Kindah Hammami Bohus 2015
647 Shams Hammami Bohus 2017
645 Valle Wiking Göteborg Majorna OK Göteborg 2013
644 Louie Lindquist Västra Frölunda 2013
642 Toria Trotzig Göteborg 2015
643 Isis Trotzig Göteborg 2013
641 Hubert Wellander Göteborg 2015
640 Emma Tarschys Grimlund Göteborg 2015
639 Otis Lundberg Göteborg 2015
637 Joni Storbacka Gullholm Sandarna BK Göteborg 2014
638 Alllie Storbacka Gullholm Sandarna BK Göteborg 2017
635 Malin Boring Göteborg 2015
636 Helen Boring Göteborg 2015
634 Mattias Olsson Säffle FIK Bengtsfors 2016
629 Elise Rönnmark Proletären FF 2015
630 Ella Larsson Proletären FF 2016
631 Esther Chiemeke Proletären FF 2014
632 Sana Mohammed Proletären FF 2015
633 Sofia Inegbedion Proletären FF 2016
628 Daga Persson Schmidt Göteborg 2017
627 Yasin Kiswani Palestinska Samordningsgruppen i Göteborg 2014
625 Odd Losell 2013
626 Hedvig Losell 2015
623 Elmer Thorén Majornas IK 2013
624 Ruben Tegström Flyckt Majornas IK 2016
621 Milla Gerdin HISINGS BACKA 2016
622 Sabina Gerdin HISINGS BACKA 2013
620 Ellis Tarschys Grimlund Göteborg 2013
618 Tyra Forssman Göteborg 2014
619 Lo Forssman Göteborg 2017
616 Lovisa Grehn Hindås 2014
617 Selma Bernell Hindås 2015
615 Edda Rauer Proletären FF Göteborg 2013
614 Vega Rauer Proletären FF Bergsjön Friidrott Göteborg 2016
613 Vanja Christakis Göteborg 2015
612 Amir Al-Edhari Västra Frölunda 2018
610 Marley Comé Göteborgs Afrikagrupp Billdal 2015
611 Noah Comé Göteborgs Afrikagrupp Billdal 2015
607 Tyra Bokne Falk Grums 2015
606 Freja Holt Proletären FF Göteborg 2013
605 Neiro Schmidt Moros Proletären FF Friidrott Bergsjön Göteborg 2014
604 Rune Arvold Sandarna BK Göteborg 2015
602 Nicole Thörnblom Thörnska laget 2018
603 Linnéa Friedland Thörnska laget 2016
601 Umi Kallis Göteborg 2018

Minifredsloppet

Startnummer Namn Klubb Klass Ort Födelseår
1178 Theo Karlgren Askim 2017
1179 Emil Karlgren Askim 2019
1177 Elina Mhealden-Tengman Göteborg 2020
1174 Liam Mhalden-Tengman Göteborg 2017
1175 Maya Halvorsen Göteborg 2016
1166 Pelle Kjellén Göteborg 2018
1164 Lionel Alvarado Bäck 2018
1163 Signe Lyxell Göteborg 2019
1155 Lars Sandqvist Göteborg 2019
1146 Ava Sjölund Göteborg 2019
1144 Noor Äleviken 2018
1157 Billie Franck Ferguson - Göteborg 2019
1156 Bonnie Franck Ferguson Warta IF Göteborg 2015
1128 Amadeo Jalil 1901
1130 Macolm Jalil 1901
1126 Bill Bergqvist Lantz Malmö FF Malmö 2020
1125 Stina Bergqvist Masthugget Göteborg 2018
1176 Bob Sundvall Göteborg 2018
1121 Elvira Johnsson Alingsås 2020
1122 Michaela Åhlvik Alingsås 1992
0 Amanda Eriksson Hisings - Backa 2011
0 Tindra Andersson Hisings - Backa 2011
0 Theo Lejon Hisings - Backa 2014
0 Freja Lejon Hisings - Backa 2015
1113 Ellie Susini Göteborg 2018
1114 Lisa Susini Göteborg 2018
1134 Doris Wahlbeck 2017
766 Vega Aldebo Västra Frölunda 2016
764 Lilou Axelsson - Hovås 2018
765 Zoé Axelsson - Hovås 2020
763 Ada Ascher - Göteborg 2019
762 Lilly Alvhede Göteborg 2019
761 Sandro Alvarado Västra Frölunda 2020
760 Bosse Kock Jonsson 2019
757 Hedda Salerno Gråbo 2021
758 Loui Salerno Gråbo 2016
759 Rio Salerno Gråbo 2019
756 Nike Gutierrez Göteborg 2019
755 Torbjörn Ström MHK Göteborg 2019
754 Klara Berntsson Göteborg 2019
753 Elena Maued Palestinska Huset 2020
752 Solina Maued Palestinska Huset 2017
751 Rayan Murad Palestinska Huset 2019
749 Alma Wismeier Proletären FF Västra Frölunda 2018
750 Erik Wismeier Proletären FF Västra Frölunda 2020
748 Hella Humlesjö Biskopsgårdens finest Göteborg 2017
747 Frej Ragnar Rönnbäck Kilner PFF Göteborg 2019
741 Carl Lundberg Göteborg 2017
742 Astrid Poucette Lundberg Göteborg 2019
740 Åke Skagerberg Herrljunga 2019
739 Yasin Kiswani Palestinska huset 2020
737 Valter Andersson Forsman Göteborg 2018
738 Henning Andersson Forsman Göteborg 2020
735 Folke Jonason Västra Frölunda 2016
736 Elsa Jonason Västra Frölunda 2019
734 Alve Kall Helsingborg 2019
733 Olle Andersson Hisings Backa 2020
731 Eddie Claesson Palmqvist 2017
732 Eira Claesson Palmqvist 2017
730 Fiona Lundekrans GÖteborg 2017
729 Vincent Entin Göteborg 2021
727 Molly Felixdotter Schouenborg Sätila 2017
728 Ivar Felixson Schouenborg Sätila 2020
725 Alfred Björkblom Pangalos Göteborg 2021
726 Faidra Björkblom Pangalos Göteborg 2019
723 arvid gerdin-stråhle åsa 2019
724 Tor wik åsa 2019
722 Nicolás Dominguez Proletären ff V. Frölunda 2019
721 Alva Bernell Hindås 2017
720 Liam Berntsson Törnqvist Proletären FF 2017
719 Sune Nyblom Sandarna BK Göteborg 2016
717 Ian Comé Göteborgs Afrikagrupp Billdal 2018
718 Cassius Comé Göteborgs Afrikagrupp Billdal 2018
716 Aiwe Björkblom Göteborg 2014
714 Julian Fernandez Kilner Proletären FF Göteborg 2019
715 Jonatan Fernandez Kilner Proletären FF Göteborg 2021
712 Rio Eriksson Gråbo 2019
713 Sasha Eriksson Gråbo 2021
711 Eydis Bokne Falk Grums 2017
709 Bror Wetteholm Göteborg 2017
710 Björn Wetteholm Göteborg 2020
708 Goldie Arvold Göteborg 2020
706 Marvin Thörnblom Thörnska laget 2021
705 Bob Ekvall Vänersborg AIK Brålanda 2020
704 Imre Eklund Göteborg 2018
703 Awa Adam Göteborg 2019
702 Nora Lindberg Mörka fronten Göteborg 2018