Anmälda till Atea TrailÖvik 2022 Avancerad sök

Atea TrailÖvik 22km

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Lena Mjörndal Skogslöparna Damer Kvinna Själevad 1971
Håkan Wallberg Skogslöparna Herrar Man Själevad 1970
Johan Jansson TBR Herrar Man Örnsköldsvik 1990
Mattias Norlander Nordingrå sk Herrar Man Nordingrå 1974
Pontus Eriksson Herrar Man Härnösand 1995
Elias Gardfors ÖASS Herrar Man Själevad 2005
Daniel Wiklund Team Nordic Trail Herrar Man Åsele 1974
Marja Karlsson Team nordic trail Damer Kvinna Åsele 1991
Amelia Nilsson Skorped SK Damer Kvinna Örnsköldsvik 1993
Torbjörn Westerlund Hemsö IF Herrar Man Noraström 1971
Ted Armgren Dalasjö IK Herrar Man Burträsk 1988
Jonah Norberg Herrar Man Bjästa 2005
Liam Hälldal Skogslöparna Herrar Man Själevad 2006
Mikael Lundin CoreIT Herrar Man Domsjö 1982
Annika Dahllund Nordingrå SK Damer Kvinna Nordingrå 1969
Fredrik Lorenc CK Örnen Herrar Man Själevad 1982
Isak Norberg Herrar Man Bjästa 2004
Viktor Bretting Team Nordic Trail Herrar Man Umeå 1988
Anders Palm Aika hyvä Herrar Man Järved 1973
Anders Sundin Skogslöparna Herrar Man Själevad 1982
Daniel Granberg MellanselsIF Herrar Man Mellansel 1980
Henrik Lundström ÖMK Motocross och Enduro Herrar Man Örnsköldsvik 1978
Lars Sjöström Hemsö if Herrar Man DOMSJÖ 1974
Lars Edholm KNIF Herrar Man Örnsköldsvik 1991
Lotta Norberg Fjällfitorna Damer Kvinna SUNDSVALL 1974
Malin Edberg Fjällfitorna (med ett t) Damer Kvinna Sundsvall 1973
Jenny Kling Fjällfitorna Damer Kvinna Sundsvall 1978
Emilia Eriksson Brusemark Boxen Umeå Damer Kvinna Umeå 1995
Anna Sunesson Boxen Umeå Damer Kvinna UMEÅ 1992
Joel Baudin Team Grenzen Herrar Man Örnsköldsvik 1988
Carl Mähler DeHäBliKul Herrar Man Arnäsvall 1989
Alexander Lindgren Dehäblikul Herrar Man Själevad 1989
Tomas Lindblom Nordingrå sk Herrar Man Nordingrå 1977
Fred Wahlberg Team Nordic Trail Herrar Man Örnsköldsvik 1988
Jonas Eriksson Skorpeds SK Herrar Man Själevad 1989
Tommaso De Rosa RRCM Road Runners Club Milano Herrar Man Docksta 1964
Martin Welander Herrar Man Sundsvall 1982
Frida Welander Damer Kvinna Sundsvall 1985
Joel Backa ÖBIK Herrar Man Umeå 1990
Joakim Berneke Hallberg Herrar Man frösön 1993
Linda Berneke Hallberg Damer Kvinna frösön 1995
Fredrik Lindström Anundsjö IF Herrar Man Örnsköldsvik 1989
Erik Hellström Skorpeds SK Herrar Man Skorped 1989
Arvid Strandberg Skogslöparna Herrar Man SJÄLEVAD 1994
Melvin Kuipers Herrar Man Docksta 1985
Nina Nilsson Damer Kvinna Docksta 1982
Emil Fridh KB65 Herrar Man Örnsköldsvik 1992
Jennifer Sundberg Damer Kvinna Luleå 1975

Atea TrailÖvik 12km

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Fredrik Brodin CoreIT Man Örnsköldsvik 1989
Anny Isaksson Kvinna Arnäsvall 1987
Mari Nordgren Kvinna Järved 1978
Stefan Sjölund Skogslöparna Man Örnsköldsvik 1978
Filip Häggström CoreIT Man Örnsköldsvik 1992
Jim Rönnlund CoreIT Man Själevad 1974
Carolin Johansson Kvinna Bonässund 1981
Katarina Thor Kvinna Alnö 1977
Jörgen Vesterlund Gideå 1970
Petra Käck Umeå OK Kvinna Umeå 1977
Cecilia Rydberg Umeå OK Kvinna Sävar 1977
Conny Forsberg Heads-up Man Knivsta 1965
Ville Åberg Hägglunds Ski Team Man Överhörnäs 2008
Per-Olov Wedin IF Thor Man Uppsala 1966
Thomas Söderlind High coast sports club Man Överhörnäs 1985
Henrik Westman Wide Village Runners Man Bredbyn 1979
Åsa Nyberg Kvinna Sundsvall 1973
Martin Holmlund Man Gideå 1994
Lenore Berglund CoreIT Kvinna Örnsköldsvik 1996
Sigge Saitton Vårby IK Man Domsjö 2008
David Blomberg Saitton Vårby IK Man Domsjö 1971
Jennie Dahllund Team MD BYGG Kvinna Sandöverken 1977
Louise Woxlin Skogslöparna Kvinna Själevad 1978
Jonas Norlander Man Örnsköldsvik 1971
Dennis Dahllund Team MD Bygg Man Ullånger 1995
Mikael Dahllund Team MD Bygg Man SandÖverken 1967
Rickard Sjöström Husum SK Man Husum 1986
Jens Lundquist Husum SK Man Husum 1985
Stina Sångberg Kvinna Bjästa 1987
Anna-Karin Arvidsson Pifk Kvinna Örnsköldsvik 1983
Håkan Hörnqvist Man Själevad 1983
Linda Ström Hägglunds Ski Team Kvinna Umeå 1996
Stellan Isaksson Hägglunds Ski Team Man Umeå 1993
Torbjörn Lindström If öka Man Örnsköldsvik 1972
Maria Wahlberg Kvinna Örnsköldsvik 1986
Linn Westermark TTGUIF Kvinna Röbäck 1984
Goten Gutgesell Man Övik 1963
Camilla Persson Båräng runners Kvinna Alnö 1971
Fredrik Edlund Man Bredbyn 1991
Madeleine Lundberg Fjällfitorna Kvinna Sundsvall 1975
Pelle Fjeldseth Man Själevad 1988
Emil Ullsten Electrolux Home Man Örnsköldsvik 1989
Mona Jonsson Fjällfitorna (med ett t) Kvinna Sundsvall 1974
Charlotte Willen Ljustorps if Kvinna LJUSTORP 1984
Gabriel Baudin Team Grenzen Man Örnsköldsvik 1991
Lars Sandin Team Grenzen Man Själevad 1989
Emelie Baudin Team Grenzen Kvinna Örnsköldsvik 1987
Stina Hägglund Kvinna Domsjö 1981
Annelie Nylander Domsjö Kvinna Örnskoldsvik 1984
Torbjörn Sandin Örnsköldsviks OK Man ÖRNSKÖLDSVIK 1983
Tomas Nylander IFK Rundvik Man Rundvik 1957
Pernilla Nylander IFK Rundvik Man Nordmaling 1991
Erik Håkansson Man Örnsköldsvik 1979
Lara Westerberg Kvinna Sundsvall 1996
Maja Hägglund Kvinna Örnsköldsvik 1994
Felicia Pournasiri Kvinna Sundsvall 1991
Veronica Erhards Kvinna Lugnvik 1979
Linda olovsson Kvinna Umeå 1980
Victor Hellholm KRIK Man Umeå 1996
Marie Hellholm KRIK Arnäsvall 1974
Fredrik Sjölander Team Nordic Trail Man Umeå 1979

Atea TrailÖvik 6km

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Alva Mattsson Skogslöparna Damer Kvinna Själevad 2008
Ida Pauler Skogslöparna Damer Kvinna Själevad 2008
Axel Jonsson Skogslöparna Herrar Man Själevad 2006
Jennie Carlsten Damer Kvinna Umeå 1976
Maria Ström Damer Kvinna Umeå 1975
Anastasiia Kniazeva Umeå OK Damer Kvinna Umeå 1995
Oskar Forsberg Skogslöparna Herrar Man Själevad 1974
Therese Bäckström Spöland/Vännäs IF Damer Kvinna VÄNNÄS 1981
Marie Selin Damer Kvinna Örnsköldsvik 1973
Maja Elnerud Damer Kvinna Domsjö 1983
Anneli Edlund Damer Kvinna Bonässund 1974
Elsa Woxlin Skogslöparna Damer Kvinna Själevad
Alice Söderström Skogslöparna Damer Kvinna
Marielle Hagström Domsjö IF Damer Kvinna Domsjö 1990
Amanda Granberg MellanselsIF Damer Kvinna Mellansel 2010
Pernilla Granberg MellanselsIF Damer Kvinna Mellansel 1981
Alma Gyllroth Hägglunds ski team Damer Kvinna Järved 2007
Lina Kjellqvist Sidensjö IK Damer Kvinna Överhörnäs 1979
David Kjellqvist Sidensjö IK Herrar Man Överhörnäs 1976
Jenny Sandberg Atea Damer Kvinna Örnsköldsvik 1980
Ulrica Håkansson Damer Kvinna Själevad 1980
Henrik Claesson Herrar Örnsköldsvik 1977
Linda Nordin Damer Kvinna Själevad 1973
Thomas Johansson Atea Herrar Man Örnsköldsvik 1968
Johanna Bergström Damer Kvinna Örnsköldsvik 1981
Mikael Jonsson Herrar Man Örnsköldsvik 1976
Janne Hermansson Herrar Örnsköldsvik 1972

Ungdom 6km

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Ture Forsberg Skogslöparna Pojkar 6km Man Själevad
Charlie Hatton Pojkar 6km Man Sollefteå 2011
Adrian Lorenc Skogslöparna Pojkar 6km Man Själevad 2010
Edvin Wester Skogslöparna Pojkar 6km Man Själevad 2009
Hilding Kjellqvist SIDENSJÖ IK Pojkar 6km Man Överhörnäs 2011
Sixten Kjellqvist Sidensjö IK Pojkar 6km Man Överhörnäs 2008

Atea TrailÖvik Mini 2km

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Tove Arvidsson Skogslöparna Kvinna Domsjö
Noel Drejare Skogslöparna Man Örnsköldsvik
Gustav Knutsson Skogslöparna Man Själevad
Ville Magnusson Skogslöparna Man Örnsköldsvik 2015
Elin Bäckström Spöland/Vännäs IF Kvinna Vännäs 2015
Max Hatton Man Sollefteå 2013
Arvid Zingmark Hägglunds Ski Team Man Örnsköldsvik 2012
Konrad Edlund Skogslöparna Man
Benjamin Baudin Man Örnsköldsvik 2015
Axel Wester Skogslöparna Man Själevad 2014
Arvid Wester Skogslöparna Man Själevad 2011
Josefina Granberg MellanselsIF Kvinna Mellansel 2013
Rasmus Kjellqvist Sidensjö IK Överhörnäs 2015
Wille Melander Man Överhörnäs 2014
Max Melander Man Överhörnäs 2012
Ellie Sandberg Atea Kvinna Örnsköldsvik 2012