Anmälda till Strängnäs Halvmaraton 2019 Avancerad sök

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Nicolas Leberruyer Eskilstuna Herrar Man Eskilstuna 1981
Erik Jonsson Strängnäs Malmby OL Herrar Man Strängnäs 2002
Jörgen Lennartsson Strängnäs Herrar Man Strängnäs 1972
Malin Bard Enhörna IF Damer Kvinna Södertälje 1973
Jussi Marjoniemi Svappavaara AIF Herrar Man SKÄRHOLMEN 1964
Fredrik Sjöström Eskilstuna IK Herrar Man Torshälla 1976
Erik Karlsson Herrar Man Kungsängen 1986
Johnny Sageborn Herrar Gnesta 1981
Henrik Lagerström L3 Runners Herrar Man Strängnäs 1972
Robert Gehring L3 Runners Herrar Man Hägersten 1971
Ida Sundvall Damer Kvinna Bålsta 1987
Erik Hansén ENA Hell Runners Herrar Man Enköping 1989
Ellinor Hogrell Runacademy IF Damer Kvinna Mariefred 1968
Stefan Jonsson Karslunds IF sk Herrar Man Kumla 1981
Lars-Henric Mörtstedt Runacademy Herrar Man Mariefred 1980
Tobias Johansson Stockholm Frontrunners Herrar Man Stockholm 1979
Maria Kumpula Kungsörs Sk Damer Kvinna Hallstahammar 1978
Henna Lampinen Damer Kvinna Solna 1993
George Eklund Herrar Man Solna 1977
Martin Carlsvärd Mikkeller Running Club Herrar Man Enköping 1989
Henrik Bratt Herrar Man LIDINGÖ 1995
Tanja Hörner Nordin Runacademy Damer Kvinna Enköping 1978
Mattias Andersson Clubman Herrar Man Eskilstuna 1974
Freddy Karlsson Herrar Man Strängnäs 1981
Åke Tholin Vingåker Herrar Man Vingåker 1980
Olivia Kärrholmen Damer Kvinna Strängnäs 1995
Fredrik Dahlberg Nacka Herrar Man Saltsjö-Boo 1973
Fredrik Blomgren Värmdö Herrar Man Värmdö 1971
Lisette Ståhl Runacademy IF Damer Kvinna Eskilstuna 1996
Karin Alfredsson Damer Kvinna Trosa 1975
Henrik Alfredsson Herrar Man Trosa 1972
Petter Björkman Ena Hell Runners Herrar Man Enköping 1989
Mikael Sandorf Ena Hell Runners Herrar Man Enköping 1989
Sofia Eriksson Strängnäs Löparklubb Damer Kvinna Strängnäs 1975
Carl Berzell Herrar Man Stockholm 1901
Ina Byström Damer Kvinna MARIEFRED 1993
Petra Nordling Damer Kvinna Strängnäs 1974
Jari Överkvist VCK Herrar Man Västerås 1965
Anders Stenvall Strängnäs löparklubb Herrar Man Strängnäs 1979
Marine Bodén Damer Kvinna Trosa 1969
Savannah Ejdenwik Mankan Runners Damer Kvinna Stockholm 1995
Martin Krosstedt Herrar Man Tyresö 1976
Bengt Karlsson Herrar Man Västerås 1965
Martin Isaksson Herrar Man Sundbyberg 1965
Pelle Oderborn Hässelby SK Herrar Man Uppsala 1974
David Carlson Herrar Man Strängnäs 1987
Sofie Svärd Damer Kvinna Strängnäs 1980
Ulrik Karlsson Enhörna if Herrar Man Södertälje 1978
Tony Pettersson Strängnäs löparklubb Herrar Man Strängnäs 1979
Viktoria Nykvist Damer Kvinna Skutskär 1978
Kristina Elf Norrbärke Skidklubb Damer Kvinna SMEDJEBACKEN 1978
Klas Håkansson Tumultlöparna Herrar Man Vällingby 1981
Erika Lundmark Norrbärke sk Damer Kvinna Smedjebacken 1978
Johan Pettersson Herrar Man Strängnäs 1989
Joakim Eriksson Man Umeå 1989
Malin Baggströms Kvinna Stallarholmen 1978
Björn kullenberg llama Runners Club Man STRÄNGNÄS 1982
Andreas jansson Jansson Uppsalakullarna Man Uppsala 1966
Oskar Larsson Örebro aik Man Örebro 1990
Sara Drew Kvinna Skultuna 1977
Åsa Ceder EIK Kvinna Sparreholm 1968
Ulf Engstrand Uppsala LK Man Uppsala 1970
Annika Lindberg Uppsalakullarna Kvinna UPPSALA 1968
Anders Reisch Stallarholmens SK Man Stallarholmen 1963
Gustaf Norlander Ärla if Herrar Man ESKILSTUNA 1901
Dan Reuterswärd VhSS Man Danderyd 1969
Lovisa Alfredsson Runacademy IF Kvinna Farsta 1980
Paul Algesten Man Farsta 1984
magnus svanblom Man stockholm 1973
Jakob Klinteberg Man Saltsjö-Boo 1994
Love Berzell OK Ravinen Man Nacka 1992
Jan Johansson LK Nyköping Runners Man Tystberga 1968
Mats Bergqvist Strängnäs Löparklubb Man STRÄNGNÄS 1978
Robin Johansson Man Strängnäs 1990
Mårten Lång Kisa SK Man Falun 1976
Gustaf Norlander Ärla IF Herrar Man Strängnäs 1999
Magnus Andersson Västerås Löparklubb Man Västerås 1978
Anders Olsson Gryta Runners Man Västerås 1976
Sinnika Annell Uppsalakullarna Kvinna Uppsala 1970
Anna Lundén Kvinna Morgongåva 1975
Pernilla Munklinde Kvinna Västerås 1986
Sofie Hjärtedal Kvinna Västerås 1985
Fredrik Deutgen Man Strängnäs 1984
Pär Ekhamre CkTjockis Man Eskilstuna 1977
Elenore Ingårda Runacademy IF Kvinna Eskilstuna 1973
Henrik Malmlöf Eskilstuna Man Eskilstuna 1977
Bashir Moustafa Eskilstuna Man Esklistuna 1983
Malin Jordell Mariedal Runners Kvinna Saltsjö-Boo 1961
Lotta Ejdenwik Mankan runners Kvinna Mariefred 1963
Marina Vlahovic VH-Runners Kvinna HANDEN 1967
Per Gransell Man Grängesberg 1963
Kjell Kvarfordt Fredrikshofs FIF Man SOLLENTUNA 1959
Jesper Lexius STUVSTA Man Stuvsta 1974
Istvan Gardi Fredrikshofs IF Man Stockholm 1974
Pernilla Bredolt runwaytoadventures.com Kvinna Stockholm 1985
Lotta Ottosson Uppsala LK Kvinna Uppsala 1965
KENT Hanslöf Man UPPSALA 1964
Johan Cato Västerås Löparklubb Man Västerås 1976
Alex Radwan non Man stockholm 1987
Daniele Amodeo Man Uppsala 1983
Kerstin Liljerås Östansjö sk Kvinna Kumla 1967
Magnus Liljerås Östansjö sk Man Kumla 1968
Macke Granstedt Gymbörsen Man Strängnäs 1974
Henrik Sandén Strängnäs Löparklubb Man Strängnäs 1982
Roger Jonasson Man Eskilstuna 1962
Ida Jansson Kvinna Falun 1998
Maja Gustafsson Kvinna Uppsala 1971
Sofie Ljung Gymbörsen Kvinna Flen 1978
Oleg Kosovic Man Eskilstuna 1988
Felicia Moreau Kvinna Handen 1992
Maria Tornmarker Power woman Kvinna Nykvarn 1977
Amer Kadic SLK Man Mariefred 1987
Anna Nordstedt Söderlöparna Kvinna Stockholm 1963
Per Björkman Mariefred Man Mariefred 1901
Anders Lexell Man Strängnäs 1975
Peter Rolandsson Mardrömselvan Man STOCKHOLM 1978
Robert Bergkvist Strängnäs Löparklubb Man Strängnäs 1971
Björn Hagman Ö-Gruppen, Örsundsbro Man ÖRSUNDSBRO 1967
Johannes Hagman Örsundsbro IF Man UPPSALA 1996
Pontus Lindholm IKHP triathlon Man Jönköping 1994
Robert Thorslund Bålsta IK Man Sigtuna 1976
Elisabeth Mandorf Bålsta IK Kvinna 1976
Mika Torikka Umara Sports Club Man Hölö 1970
Staffan Dahlgren Enhörna IF Man STRÄNGNÄS 1971
Erik Arumskog Enhörna IF Man STRÄNGNÄS 1987
Nathan Tanner-Malmen Man STRÄNGNÄS 1977
Therese Eriksson Enhörna IF Kvinna STRÄNGNÄS 1990
Erik Bowallius Enhörna IF Man STRÄNGNÄS 1982
Viktor Zackrisson Enhörna IF Man STRÄNGNÄS 2000
Mario Cortinovis Man STRÄNGNÄS 1971
Fredrik Kellin Mölndals AIK Man Mölndal 1976
Desiree Klein Söderlöparna Kvinna NORRTALJE 1986
Patrik Dahlman Söderlöparna Man Enskede 1972
Arijana Marjanovic Kozdrlj Kvinna Stockholm 1981
Hans Olofsson Enhörna IF Skidor Man Enhörna 1956
Petri Stolt Ovescross Man Kungsör 1968
Carmen Wargborn Norra Stockholm Endurance Kvinna Täby 1977
Jone Källsäter Stockholm Man Stockholm 1972
Niklas Mylfalk Hammarby IF Man Solna 1973
Hanna Sjöstedt Mälarö Löparklubb Kvinna Ekerö 1979
Sandra Skoglund Henriksson Kvinna 1979
Goda Randakeviciene Kvinna Strängnäs 1981
Ensar Kadic Man Bromma 1994
Lisette Reuterwall Runacademy if Kvinna Västerås 1991
Tobias Larsson Man Arvika 1974
Mats Wangenfors Julita triathlon Man Katrineholm 1965
William Elfström Man 1993
Michael Lagerman Ärla IF Man Stallarholmen 1969
Damir Kadic SLK Strängnäs Man Mariefred 1963
Marie Kasselskog Nykvarns IF Kvinna Nykvarn 1977
Clarence Ärlebrink Huddinge AIS Man TRÅNGSUND 1970
Annie Sande Kvinna Mariefred 1986
Peter Hahlin High Valley Running Man Tyresö 1986
Tomas Sellström Insjön Man Insjön 1966
Stef Angenent Man Stallarholmen 2015
Andreas Braneby Westinghouse Man Västerås 1974
Frida Andersson Kvinna Södertälje 1981
Erik Forsblom Ekviken Man Mariefred 1982
Patric Järleskog Ärla IF Man Torshälla 1966
Filip Bäcklund Man Hässelby 1989
Jens Hållbus Enhörna IF Man Södertälje 1973
Catharina Melén Kvinna Västerås 1971
Joakim Nordin Man Västerås 1978
Lars Galberg Jacobsen Gumprunners Man Örebro 1970
Matilda Moritz Kvinna Södertälje 1988
John Enarsson KKOK Man Köping 1983
Niklas Möller Ifk Mariefred Man Nykvarn 1988
Fredrik Angenent Man Strängnäs 1993
Kjell Eriksson SMOL Herrar Man Strängnäs 1970
Jonny Egerstad Man Mariefred 1981
Gustav Holmberg Eskilstuna IF Man Eskilstuna 1979
Arina Thorén ASICS FrontRunner Kvinna Stockholm 1973
Hamido Qanbari Hammarby Man Södertälje 1995
Kim Lyckholm Man Eskilstuna 1986
Åsa Rönnemark NORTHVOLT Kvinna Eskilstuna 1971
Simon Lundgren Tunafors SK Man Esskilstuna 2000
Annica Larsson Kvinna Täby 1977
Sebastian Sund Fristadens Nanobryggeri Man Eskilstuna 1986
Malin Strömberg Kvinna Täby 1976
Robert Bratsberg Karlsson Enskededalen Man Enskededalen 1980
Daniel Vapper Eskilstuna Man Eskilstuna 1981
Renee Luks Kvinna Torshälla 1979
Max Anderhell Man Falun 1989
Malek Wartan Man Strängnäs 1987
Linda Luks Kvinna Eskilstuna 1975
göran hansson Eskilstuna IK cykel & triathlon Man Eskilstuna 1966
Andreas Molin Karlslunds IF Man Kumla 1982
Andreas Hagman Mardrömselvan Man Gustavsberg 1977
Joel Wallin Jordbänningarna Man Vendelsö 1981
Mikael Hagström ETK Man Eskilstuna 1973
Anders Törnell Fibra Man Eskilstuna 1980
Magnus Olofsson Strängnäs Löparklubb Man Strängnäs 1969
Joakim Olsson Xc-Sthlm Man Mariefred 1984
Helen Persson Damer Kvinna 1973
Agneta Persson SMOL Kvinna Strängnäs 1958
Fredrik Granlund Strängnäs Man Strängnäs 1970
Martin Ahlbom Man Torshälla 1989
Fredrik Rosengren Mariefred Man Mariefred 1981
Anders Feuk Westhoff Man Johanneshov 1984
Joakim Isaksson Hökåsen Snabb Runners Man Västerås 1985
Gustav Lake - Man Hässelby 1975
Anna-Karin Carlsson Dark Trail Runners Kvinna Tungelsta 1967
Fredrik Häggkvist Ullvigymnasiet Man Köping 1987
Evelina Elmgren København Triathlon Klub 1986 (KTK-86) Kvinna Vanløse, Danmark 1991
Emil Zhekov KRAFT Träning Eskilstuna Man Eskilstuna 1977
Magnus Ahlin Strängnäs Löparklubb Man Strängnäs 1968
Mikael Lundström Man Upplands Väsby 1969
Ann Braneby Kvinna Västerås 1977
Mattias Bern Fisksätra If Man Nacka 1973
Erik Vikdahl Klubblös Man Strängnäs 1987
Mattias Jöhnemark Shanghai Runners Man Eskilstuna 1968
Jesper Haglund Man Strängnäs 1974
Ylva Nygren Lonesome Runners Kvinna Torshälla 1966
Rikard Svärd Strängnäs Löparklubb Man Strängnäs 1980
Anders Ågren Man Västerås 1986
Emil Kalldin Man Strängnäs 1987
Sandra Marinilli Ängby Runners Kvinna Bromma 1974
Oscar Klingensjö Man Mariefred 1982
Albana Menxhiqi Strängnäs Löparklubb Kvinna Strängnäs 1984
Sara Rowa Kvinna Stallarholmen 1973
Pernilla Elmgren Ärla IF Kvinna Eskilstuna 1991
Hanna Bjerke Boo Runners Kvinna Saltsjö-boo 1974
Maria Vinell Boo Runners Kvinna Saltsjö-Boo 1969
Bengt Isgård IF Linnéa Man BROMMA 1951
Robert Pochec Man Södertälje 1979
Magnus Nordstrand Tunafors Slalom Man Eskilstuna 1983
Juuso Jäppilä ULK Man Uppsala 1976
Rasmus Boman Östervåla IF Man Östervåla 1991
Julian Eliasson Ik Granit Man Hunnebostrand 1990
Kristian Lampo Västerås Friidrott Man Västerås 1963
James Oliver Man Fjärdhundra 1976
Ivan Szilagyi Man Eskilstuna 1991
David Angelsen Pustpes LK Man Mariefred 1975
Maria Forsgren Kvinna Stockholm 1977
Ingrid Lyttkens Kvinna Uppsala 1991
Linda Kjällén Kvinna Solna 1986
Greger Asplund Eskilstuna trailklubb Man Eskilstuna 1969
Fredrik Burefalk Bures Box Man Strängnäs 1974
Erik Sörbring Bures bos Man Strängnäs 1979
Charlotta Lindholm Kvinna Lidingö 1990
Marie Winberg Kvinna ÄLVSJÖ 1983
Göran Säfverblad Hässelby SK Man Spånga 1962
Martin Åhlenius Västerås LK Man Västerås 1979
Anders Westerholm IFK Mariefred Man Mariefred 1970
Erik Froste Strängnäs Löparklubb Man STRÄNGNÄS 1967
Stefan Wiese Man ÅRSTA 1979
Harald Nordby Strängnäs Löparklubb Man STRÄNGNÄS 1964
Magnus Johansson Man Strängnäs 1974
Jessica Rydelius Kvinna Örebro 1992
Tobias Persson Man Eskilstuna 1987
Stefan Sjöberg Nej Man Strängnäs 1980
Andreas Schultz Eskilstuna Trailklubb Man Skogstorp 1992
Julia Erikson Kvinna Strängnäs 1988
Anders Gustavsson Strängnäs cykelklubb Kvinna Strängnäs 1976
Fredrik Nilsson Dark Trail Runners Man Nyköping 1981
Johannes Lampinen Red Arrow Runners Association Man Åkers styckebruk 1985
Jonas Erlandsson Runacademy IF Man Södertälje 1987
Stefan Alexandersson Strängnäs Löparklubb Man Strängnäs 1976
Christoffer Tanner Man Södertälje 1993
Erik Swedlund Billerudkorsnäs Frövi Man KÖPING 1991
Lars Stensgård Man Strängnäs 1972
Christian Pisano Man SÖDERTÄLJE 1988
Linus Pisano Man Södertälje 2003
Emmanuel Lestage Man Gävle 1988
Joakim Gustafsson Man Stockholm 1987
mattias berger Umara Sports Club Man Mariefred 1970
Anders Vikholm Man Uppsala 1981
Tobias Jakobsson Man Johanneshov 1972
Annika Larsson Kvinna Hägersten 1984
moa axelsson - Kvinna Hägersten 1981
Sofia Bredenberg Kvinna Hägersten 1986
Thomas Olsson Strängnäs kommun Man Strängnäs 1969
Eric Lyngéus Huddinge AIS Man Huddinge 1984
Niklas Mattsson Länsförsäkringar Man Nacka 1985
Ulrika Gindemo Ärla IF Kvinna Ärla 1978
Cecilia Karlström Damer Kvinna Farsta 1981
Peter Lövegard Man Strängnäs 1970
Marie Nyås Kvinna Strängnäs 1983
Evis Tjäder Kvinna 1983
Anette Eklöf Runacademy IF Kvinna Eskilstuna 1973
Till anmälan för Strängnäs Halvmaraton 2019