Anmälda till Havslätts Triathlon 2021 - Sprint / Motion Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
157 Claes Petersson Färjestadens motion Herrar Man färjestaden 1965
156 Alexander Berggren Midnight warriors triathlon club Herrar Man Göteborg 1994
155 Tomas Ek Umara sports club Herrar Man Kalmar 1979
154 Magnus Svahn Kalmar RC Triathlon Herrar Man Kalmar 1969
153 Philip Wallman Herrar Man Göteborg 1993
152 Fredrik Ekvall Kalmar Rc Triathlon Herrar Man Färjestaden 1977
151 Noah Petersson Kalmar RC Triathlon Herrar Man Kalmar 2005
150 Alfred Tyrberg SOK viljan Herrar Man Oskarshamn 2005
149 Andreas Petersson Oskarshamns CK Herrar Man Oskarshamn 1974
148 Stefan Olsson AXA Sports Club Herrar Man Oskarshamn 1973
147 Edvin Karlsson Trimate SK Herrar Man Oskarshamn 2003
146 Mattias Engström Trimate SK Herrar Man Oskarshamn 1972
145 Erik Larsson Deloitte Herrar Man Oskarshamn 1986
144 Simon Lindblom Kalmar RC Herrar Man Läckeby 2001
125 Katja Strandberg Damer Kvinna Gamleby 2001
124 Helena Larsdotter Jonsson Hur f*n tänkte vi nu Damer Kvinna Mönsterås 1989
123 Madeleine Dunsäter Oskarshamns Sportklubb Damer Kvinna Oskarshamn 1973
143 Simon McVitty Östborg Kalmar RC Herrar Man Kalmar 2005
126 Lova Sandgren Oskarshamns SK Damer Kvinna Oskarshamn 2005
142 Rolf Johansson Tjust bike and running club Herrar Man Västervik 1963
141 Marko Torvinen Herrar Man Oskarshamn 1975
140 Rikard Ljungberg Herrar Man nybro 1982
122 Jill Lundin Damer Kvinna Hagby 1985
139 Andreas Wetterling Herrar Man FÄRJESTADEN 1983
138 Tomas Svensson Herrar Man Oskarshamn 1973
137 Luke Dragstra Trimate SK Herrar Man Blomstermåla 1976
136 Heiko Maass SOK Viljan Herrar Man Oskarshamn 1969
121 Nathalie Pettersson 3City Triathlon Damer Kvinna Vänersborg 1991
135 Markus Bozdemir Herrar Man Göteborg 1984
134 Tomislav Rogan Herrar Man Göteborg 1987
120 Sara Sjöberg Damer Kvinna Lund 1984
119 Anna Östborg Kalmar RC Damer Kvinna Kalmar 1983
118 Linnéa Skärkarl Oskarshamns triathlon Damer Kvinna Oskarshamn 2001
133 Anton Odén Trimate sk Herrar Man Oskarshamn 1988
117 Caroline Ternståhl Damer Kvinna Oskarshamn 1981
131 Daniel Eriksson Herrar Man Färjestaden 1979
132 Jonas Eriksson Herrar Man Färjestaden 1969
116 Angelica Isberg Damer Kvinna Rockneby 1983
Till anmälan för Sprint / Motion