Anmälda till Skövde Ultrafestival 2021 - 24-timmars SM-klasser Avancerad sök

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Per Christell Skeninge ik M40 1980
Therese Falk Haried IL, Noway K45 1975
Frank Löke Team ActionFalk, Norway M40 1980
Gunilla Manbre. AXA sports club K50 1968
Henrik Nordin Wisby Ultralöparförening M50 1969
Marcus Adolfsson Team Nordic Trail M40 1977
Niklas Drakfors Umara Sportsclub M40 1978
Maria Ackerot Kvarnbyns Löparsällskap K50 1971
Patrik Apelqvist Borås Löparklubb M50 1968
Anders Västerberg Team Ultrasweden M60 1958
Karin Strid Kristinehamn Multisport K60 1958
Mikael Maschmann Ärla IF M40 1979
Maria Jansson Kvarnsveden GoIF Friidrott Ksen 1985
Karin Apelqvist Borås Löparklubb K50 1970
Jan-Erik Ramström Stockholms Långdistansklubb M60 1960
Marita Björk Borås Löparklubb K60 1959
Peter Glans Bålsta IK M50 1966
Niklas Tandrup Simlångsdalens IF M40 1980
Per Camén Borås Löparklubb M55 1965
Susanne Ohlsén Hestra IF K50 1970
Stephan Höfer Germany, TV Wenigumstadt M50 1970
Mikael Jonsson Västerås LK M55 1966
Ann-Sofie Åhman Söderby-Karls IF K50 1968
Ej ledig struken M35 1983
Karolina Petersen Umara Sportsclub K40 1979
Sara Jönsson Borås Löparklubb K45 1976
Daniel Brånn KFUM Örebro Friidrott M35 1982
Marcus Danielsson Uppsala LK M35 1985
Nina Rolfsdotter Runacademy IF K35 1982
Sten Orsvärn Stockholms Långdistansklubb Msen 1962
Roxen Roxvret IK NocOut.se M35 1985
Christer Svensson Växjö AIS M50 1969
Louise Kjellson Umara sportsclub K40 1979
PerOla Axelsson Stockholms Långdistansklubb M55 1963
Niklas Gunne IFK Mora friidrottsklubb Msen 1992
Thérese Eriksson Enhörna IF Ksen 1990
Mikael Sandberg LK Nyköpings Runners M55 1962
Therese Fredriksson Borås Löparklubb K35 1986
ej ledig struken K40 1981
Ej Ledig Struken 3 Ksen 1993
Bill Öster Karlshamn SK Msen 1995
Siw Hedlin Axa sport club K50 1968
Håkan Sjöö Växjö löparklubb M75 1941
Mattias Edlund IF Göta Karlstad M35 1984
Petri Hellberg Team Ultrasweden M55 1965
Mats Liljegren Team Skavsåret IF M45 1976
Jimmie Blomqvist-Rosenberg Team UltraSweden M40 1980
Elin Hartelius IF Kville K40 1982
Annika Johanson Sweden Runners IF K50 1969
Magnus Kristiansson LK Trollhättan-Vänersborg 88 M45 1972
Rickard Persson IFK Skövde M45 1975
Lasse Jutemar Borås Löparklubb M65 1956
Anna-Maria Trollsfjord Sok-Knallen K45 1972
Mikael Gottberg Hälle IF M35 1984
Anders Szalkai Spårvägen FK M50 1970
Erik Olofsson IF Mantra sport Msen 1979
Bo Pelander Team Ultrasweden M75 1943
Lars Melin Ockelbo SK Msen 1972
André Rangelind IF Göta Karlstad Msen 1991
Emir Halalkic IF Kville M35 1983
Sebastian Pokorny Uptown Runners Club Msen 1986
Till anmälan för 24-timmars SM-klasser