Anmälda till Flosjön - Edstjärn 2022 Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Startgrupp Kön Ort Födelseår
79 Rickard Fridlund IK Älgen 10.00 Man Borlänge 1983
78 Daniel Gelvgren Slätta SK 10.00 Man Falun 1986
77 Simon Bjurèn Sågmyra Sk 10.00 Man Falun 1983
16 Anna Mattsson 10.00 Kvinna Falun 1988
76 Erik Broberg 10.00 Man Falun 1984
75 Mattias Westman Umara Sports club 10.00 Man Falun 1983
74 Victor Solli Gagnefs If 10.00 Man Gagnef 1980
73 Sonja Lundqvist 10.00 Kvinna Falun 1993
71 Pär Brorsson Team Granitor Falun 10.00 Man Borlänge 1979
72 Camilla Hedlöf 10.00
70 David Czuczor Vika IF 10.00 Man Falun 1979
69 Thomas Bergman 10.00 Man Årsta 1989
68 Linda Ahlgren 10.00 Kvinna Borlänge 1976
67 Gustav Cervin Edstjärns IK 10.00 Man Östersund 1996
66 Martin Hedin Sweden Runners 10.00 Man Falun 1981
65 Nicklas Gunnarsson Örgryte IS 10.00 Man Torsby 1996
64 Johan Andersson Qwarnsveden Triathlon 10.00 Man Borlänge 1984
63 Fredrik Granath Gagnefs IF 10.00 Man Gagnef 1981
62 Daniel Ringdahl 10.00 Man Solna 1984
61 Tommy Sidén 10.00 Man Hedemora 1982
60 Amanda Ryde 10.00 Kvinna Gagnef 1985
59 Anna Nilsson Siljansnäs 10.00 Kvinna Siljansnäs 1976
58 Greger Appelgren Löptokiga Filipstad 10.00 Man Filipstad 1966
57 Maria Larsson Löptokiga Filipstad 10.00 Kvinna Filipstad 1982
56 Anders Bohlin Nedre Tjärna 10.00 Man Finspång 1972
55 Carl-Oscar Gullström 10.00 Man Borlänge 1984
54 Åsa West 10.00 Kvinna Djurås 1966
53 Linus Stenberg Hällefors LK 10.00 Man Hällefors 1976
52 Mattias Almroth 10.00 Man Säter 1967
51 Erik Vinsander Gagnefs IF 10.00 Man Djurås 1975
50 Michael Ahlgren 10.00 Man Falun 1981
49 Barbro Näsström Säter IF FIK 10.00 Kvinna Dala-Husby 1989
48 Daniel Enlöf Nordåker 10.00 Man Gagnef 1985
47 Henrik Friberg Nedre Tjärna IF 10.00 Man Gagnef 0706822703 1971
46 Therese Hedström Hedesunda if 10.00 Kvinna Hedesunda 1987
44 Esbjörn Lundevall 10.00 Man Stocksund 1978
45 Anton Boström Nås IF 10.00 Man Björbo 1993
43 Daniel Söderblom Nås if 10.00 Man Nås 1984
42 Morgan Persson Gelius Nås if 10.00 Man Nås 1970
41 Isak Vinsander Gagnefs if 10.00 Man Djurås 2006
40 Algot Vinsander Gagnef IF 10.00 Man Djuråd 2005
39 Marie Vinsander Gagnef IF 10.00 Kvinna Djurås 1978
38 Simon Eriksson 10.00 Man Borlänge 1995
37 Rikard Nord Sweden Runners Falun 10.00 Man Falun 1988
36 Johan Engholm 10.00 Man Falun 1986
35 Patric Järleskog Axa Sports Club 10.00 Man Eskilstuna 1966
34 Olivia Lundevall 10.00 Kvinna Stocksund 2007
33 Tommy Hoback 10.00 Man Djurås 1982
32 Ronnie Björ Gärdsjö Trailrunners 10.00 Man Rättvik 1979
29 Ellinor Strandberg 10.00 Kvinna Älvsjö 1979
30 Henrik Anserin 10.00
31 Jonas Strandberg 10.00
27 Erik Ottosson 10.00 Man Gagnef 1990
28 Jon Ottosson 10.00
26 Henrik Heed Gagnefs IF 10.00 Man Gagnef 1982
25 Elias Köpmans 10.00 Man Gagnef 1985
24 Olle Westlund-Bayer 10.00 Man Gagnef 1986
23 Niclas Heden Rundream 10.00 Man Borlänge 1988
22 David Bohman Edstjärns Idrottsklubb 10.00 Man Hallegårdsvägen 10 1995
21 Daniel Källman Rundream 10.00 Man Djurås 1988
20 Jonna Schultzberg 10.00 Kvinna Borlänge 1991
19 Johannes Haglund 10.00 Man Borlänge 1991
18 Gustav Hellquist 10.00 Man Djurås 1987
17 Lars Nises Äppelbo 10.00 Man Falun 1978
15 Therese Källman Rundream 10.00 Kvinna Djurmo 1990
14 Amanda Fagerlund 10.00 Kvinna Umeå 1998
11 Emma Sonesson 10.00 Kvinna Borlänge 1982
12 Magnus Sonesson 10.00 Man
9 Erik Sonesson 10.00 Man
10 Johan Helsing 10.00 Man Borlänge 1991
13 Sven Tomas Lindgren Tough Race Sweden 10.00 Man Borlänge 1984
8 Oskar Kämpe 10.00 Man Djurås 1991
7 Lars Spångmyr IK Jarl Rättvik 10.00 Man RÄTTVIK 1957
6 Henrik Spångmyr IK Jarl Rättvik 10.00 Man Borlänge 1985
5 Fredrik Weinberg Weinbergs promenadsällskap 10.00 Man Djurås 1992
4 Adrian Wahlström Edstjärns IK 10.00 Man Borlänge 1998
3 Tommy Gustavsson Gagnefs IF 10.00 Man Gagnef 1972
2 Per Nordenberg Gävunda SK 10.00 Man DJURMO 1965
1 Per Nygren Säterbygdens OK 10.00 Man Säter 1968
Till anmälan för Flosjön - Edstjärn 2022