Anmälda till Sylvesterloppet GBG 2020 - virtuellt lopp Avancerad sök

5 km

Startnummer Namn Klubb Kön Ort Födelseår
1114 Nils Sjöstedt Man KUNGSBACKA 2011
1115 Mattias Cortes Man Kungsbacka 2008
1113 Kennet Wahlberg Varje Steg Man Göteborg 1962
1112 Daniel Gruneau Man Sävedalen 1976
1111 Maria Blomquist Kvinna Varberg 1966
1110 Peter Alping Team Alping Man Stockholm 1989
1109 Cecilia Dahlgren Kvinna Hjärup 1972
1108 Johan Alvbring Man Göteborg 1979
1107 Gustaf Törnquist Gottsunda IF Man Uppsala 2010
1106 Sara Lydmark Kvinna Mölnlycke 1974
1105 Magdalena Zakoscielna Kvinna Ljungby 1982
1103 Vilma Nilson Kvinna Torslanda 2002
1104 Maria Nilson Kvinna Torslanda 1975
1102 Martin Larsson Man Sjömarken 1901
1101 Göran Andersson Lödöse Atletklubb Man Lödöse 1953
1100 Yavar Biranvand Västerås LK Man Fagersta 1990
1098 Paula Costa TEAM Tuve Kvinna Göteborg 1967
1099 Ola Ståhlberg TEAM Tuve Man Göteborg 1967
1096 Marinette Törnkvist Kvinna Styrsö 1963
1097 Rolf Törnqvist Man Styrsö 1958
1095 Cecilia Dahlgren Kvinna Hjärup 1972
1094 Simon Löfqvist Man Styrsö 2001
1093 Erik Gunnarson Man Kullavik 2001
1092 Louise Kramén Kvinna Fjärås 1984
1091 Anki Brunskog Kvinna Onsala 1970
1090 Gunilla Warvne Styrsö bk Kvinna Styrsö 1965
1089 Susanna Kaasinen Kvinna Getinge 1977
1088 Jesper karlsson Man Styrsö 2002
1087 Martin Carlsson Man Täby 1973
1086 Kersti Lago Kvinna Vikbolandet 1946
1085 Martin Kärnbratt Man Styrsö 1966
1084 Anna Lago Kvinna Brunskog 1976
1083 Anna Liljestrand Evaldsson Brunskog Kvinna Brunskog 1992
1082 Ester Magnusson TVK Kvinna Björneborg 2008
1081 Stefan Haraldsson Man Skärhamn 1989
1080 Karin Jersler Friskis Stenungsund Kvinna Stenungsund 1983
1079 Per Svensmo Simlångsdalens if Man Halmstad 1966
1078 Ingela Hamberg Styrsö bk Kvinna Styrsö 1963
1077 Anton Snickert Man GÖTEBORG 1992
1076 Lena Torgé Träningskonsulten Sports Club Kvinna Skövde 1967
1075 Rein Brodin Man Göteborg 1901
2191 Eva Österman Kvinna Edane 1980
1074 Oscar Ahlebrand Man Styrsö 2000
1073 Linn Angel Kvinna Falkenberg 1992
1072 Cecilia Björck Kvinna Kungsbacka 1995
1071 John-Erik Karlsson Man Styrsö 1967
1070 Mikaela Marjanen - Kvinna Hålta 1973
1069 Anna-Maria Andersson Kvinna SKEPPLANDA 1983
1066 Karin Andersson Kvinna Nyköping 1975
1065 Therese Gustafsson Gustafssons rehabilitering Kvinna Växjö 1985
1067 Svante Neth Göteborgs Skidklubb Man Angered 1977
1068 Kristina Neth Göteborgs Skidklubb Kvinna Angered 1976
1064 Maria Karlsson Kvinna Urshult 1979
1063 Frida Broo Kvinna Halmstad 1981
1062 Hannah Fransén Kvinna Nybro 1992
1061 Viktor Bro Hulken Man Uppsala 1991
1060 Kerstin Gadde Kvinna Västra Karup 1954
1059 Hanna Royson Kvinna Växjö 1980
1058 Linda Efson Fab N’ Sweet Kvinna Fjärås 1979
1057 Lars Gadde Man Västra Karup 1952
1056 Bodil Arvidsson Kvinna Västra Karup 1950
1055 Annika Hjertström Kvinna Mölndal 1973
1053 Elin Eriksson Team Snigel Kvinna Nässjö 1978
1054 Magnus Eriksson Team Snigel Man Nässjö 1977
2153 Mika Kuusinen Fjärås Trailrunners Man Fjärås 1978
1052 Olle Hjertström Fjärås Trailrunners Man Fjärås 2007
1051 Daniel Bro Hulken Man KARLSTAD 1975
1046 Anita Teuffer Kvinna Schüpfheim 1979
1049 Denis Teuffer Man Schüpfheim 1973
1050 Lian Teuffer Man Schüpfheim 2009
1045 Astrid Cronholm Kvinna Fjärås 2009
1044 Johan Broo Hulken Man Halmstad 1978
1043 Cecilia Rubertsson Hulken Kvinna Kristinehamn 1974
1042 Marie Keller Ahlström Till löpareteam Kvinna Örsundsbro 1975
1040 Christina Witte Kvinna Ödsmål 1957
1041 Jan-Olov Witte Man Ödsmål 1944
1036 Mikael Olsson Man Hovås 1965
1037 Madeleine Strandberg Kvinna Lindome 1990
1038 Niklas Strandberg Man Lindome 1971
1039 Emelie Strandberg Kvinna Lindome 2001
1035 Arne Alping Man Kållered 1953
1034 Fredrik Ekman Man Åsa 1984
1033 Carina Lundqvist Falkenbergs RR Kvinna FALKENBERG 1951
1032 Katarina Slettengren Zürich Kvinna Västra Frölunda 1984
1031 Amanda Jonasson Kvinna Bohus 1994
1030 Jan-Åke Fransson Kullen IF Man Gothenburg 1965
1029 Sonja Perander Kvinna Malmö 1981
1028 Åsa Zazzi Team Snigel Kvinna Ösmo 1977
1027 Erik Wasselius FoK Borås Man BORÅS 1974
1026 Marja Fransson Kvinna GÖTEBORG 1966
1025 Emmelie Rolfö - Kvinna Göteborg 1984
1024 Karin Hansen Pepparkakshusets löparklubb Kvinna Torslanda 1971
1023 Jenny Röberg Kvinna Lindome 1978
1022 Lars Andersson Man Råå 1952
1021 Jonas Björck Man Kungsbacka 1963
1020 Malin Johansson Kvinna Västra Frölunda 1973
1019 Martin Jakobsen Essity Hygiene & Health Falkenberg Man Falkenberg 1968
1018 Susanne Apelqvist Golden Wellness Kvinna Varberg 1961
1017 Britta Larsson Kvinna Göteborg 1986
1016 Kajsa Björck GTIF Kvinna Kungsbacka 1967
1015 Sofia Boström Kvinna göteborg 1969
1014 Mats Eriksson Man KUNGSBACKA 1981
1013 Annéli Sjöberg Kvinna Göteborg 1965
1012 Itala Bertoglio Tjörns CK Kvinna Gbg 1973
1011 Sara Persson Göteborg sim Kvinna Västra Frölunda 1983
1010 Yvonne Malmsten IK Stern Kvinna Västra Frölunda 1965
1009 Susanne Gustafsson Kvinna Härryda 1965
1008 Ingalill Ridemark Kvinna Järna 1966
1007 Lina Nordin Kvinna Göteborg 1997
1006 Jenny Gunnergren Kvinna Göteborg 1975
1004 Rikke Österberg Man Mölndal 1989
1005 Victoria Olsson Kvinna Mölndal 1993
1003 Maria Halvarsson Gligic Kvinna Göteborg 1973
1001 Elin Lyckestam Solvikingarna Kvinna Göteborg 1983
1002 Glenn Hedström Solvikingarna Man Göteborg 1987

10 km

Startnummer Namn Klubb Kön Ort Födelseår
349 Anna Hedelin Kvinna Torslanda 1982
350 Hanna Weiderberg Kvinna Torslanda 1984
348 Mårten Strid Solvikingarna Man Göteborg 1986
347 Ulrika Sjöbom Niklas och ulle klubben Kvinna Kärna 1986
346 Anette Hernqvist Kvinna Västra Frölunda 1966
345 Gabriel Bergqvist Hulken Man Kungälv 1975
344 Timmy Lorinius nocout.se Man Linköping 1980
343 Karin Andersson Kvinna Alingsås 1968
341 Peter Broberg IF Rigor Man Göteborg 1965
342 Hanna Brage Solvikingarna Kvinna Göteborg 1988
340 Bo Hoff Listerby IK Man Listerby 1959
339 Linda Emanuelsson Frisbeeklubben 360 Kvinna Göteborg 1978
338 Elin Bergström Solvikingarna Kvinna Göteborg 1991
337 Peter Frykman Man Kungälv 1967
336 Wille Rönnfors Härryda HC Man Landvetter 2010
333 Helena Vidal Kvinna Jörlanda 1977
335 Gunnar Vidal Man Jörlanda 1974
332 Lotta Fahlén Surte Kvinna Surte 1978
331 Mio Normann Landvetter Man Landvetter 2010
330 Jesper Fahlén Surte Man Surte 1973
329 David Hollsten Snö & Tö Skidklubb Man Uppsala 1986
328 Amanda Gruneau Sävedalen 1980
327 Christian Pennert Man Göteborg 1969
325 William Havner Man göteborg 1996
326 Lars Havner Man Göteborg 1961
324 Glenn Larsson Man Varberg 1966
323 Eskil Mattsson Lerum Friidrott Man Gråbo 1981
322 Stefan Gustafsson Solvikingarna Man Göteborg 1970
320 Nanne Backman Svensborg Man Tidaholm 1965
321 Hampus Otterborg Svensborg Man Tidaholm 2007
315 Christer Gustavsson HiQ Sports Club Man Göteborg 1971
316 Daniel Solving HiQ Sports Club Man Kungälv 1976
317 Calle van Heesh HiQ Sports Club Man Västra Frölunda 1971
318 Jerker Lindsten HiQ Sports Club Man Torlanda 1971
319 Stellan Löfving HiQ Sports Club Man Stenungsund 1968
314 Benjamin Lyngfelt Man Vänersborg 1968
313 Merja Savolainen Göteborg 1982
312 Gunilla Nilsson Kvinna Falkenberg 1974
310 Patrik Svensson Team Essellge Man Lindome 1980
311 Eva Voelkerling Team Essellge Kvinna Lindome 1981
309 Tor Mellbye Länsförsäkringar IF Man Stockholm 1955
308 Maria Bergström Kvinna Tungelsta 1981
307 Magnus Rappe Man Träslövsläge 1969
306 Olle Norblad GKRC Team 13 Man Torslanda 1963
305 Niclas Johansson Borås Löparklubb Man Dalsjöfors 1988
304 Linda Karlsson Kvinna Nygård 1988
303 Erica Calissendorff Friskis & Svettis Kvinna Gimo 1976
302 Roger Pettersson Falkenbergs RR Man FALKENBERG 1962
301 Erik Törnquist Gottsunda IF Man Uppsala 1978
299 Swen Johansson Varbergs Brandmäns idrottsförening Man Fjärås 1963
298 Svetlana Maksimovic Slimos loppargrupp Oskarshamn Kvinna Oskarshamn 1980
300 Viktor Sundström Bredareds IF Man Borås 1983
297 Mario Celegin Man Mölnlycke 1962
296 Joachim Wetterlind Man Fjärås 1965
295 Peter Remnemark Uppsala 1970
294 Eva Calderon Kvinna Göteborg 1967
292 Maria Söderberg Kvinna Alingsås 1970
293 Lars Eliasson Man Alingsås 1962
291 Johan Mjörnestrand The Cross Factory Man Lindome 1971
290 Bengt Sundén Ystads IF Man Hammenhög 1946
289 Önder Mavasoglu Man Göteborg 1977
287 Tanja Fransson Svarteborgs gym Kvinna Dingle 1963
288 Reino Fransson Svarteborgs gym Man Dingle 1962
286 Gino Nami BBG-Unit Kvinna Göteborg 1986
285 Blerta Hoti BBG-unit Kvinna Göteborg 1986
284 Brynhildur Hafsteinsdottir Kvinna Göteborg 1986
283 Linda Andersson KAIK Kungälvslöparna KUL Kvinna Ytterby 1967
282 Martin Smedendahl IF Swish-Pling-Plums-Lufs Man Göteborg 1974
281 Jonas Sandberg Team skavsåret if Järfälla Man Järfälla 1973
278 Lisa Fritzell Kvinna Ödsmål 1957
280 Magnus Fritzell Man Ödsmål 1956
277 Helga Ekström Torslanda Taekwon-Do Kvinna Göteborg 1977
276 Mikael Sjöström Man Lindome 1986
275 Patrik Gillner AXA Sports Club Man Hisings Kärra 1969
274 Lars-Göran Olausson Team Blekinge Man Jämjö 1952
273 Jan Tjörngren Man KULLAVIK 1973
272 Sarah Salén Kvinna Kullavik 1973
271 Yavar Biranvand Västerås LK Man Fagersta 1990
270 Emrik Larsson Ik Stern Man Göteborg 1965
269 Rebecka Hammarström Kvinna Göteborg 1992
268 Villy Nordgren Man LILLA EDET 1975
267 Pär Mollberg Man Spekeröd 1983
266 Robert Andersson Man Göteborg 1957
264 Magnus Glännå IK Stern Man Lerum 1970
265 Elin Glännå Kvinna Lerum 2003
263 Anders Bogelius Solvikingarna Man Göteborg 1956
262 Daniel Backman Kullavik IF Man Kullavik 1973
260 Maria Anborg Kvinna Sandviken 1984
261 Helene Janmicks Kvinna Sandviken 1983
259 Lena Emanuelsson Kvinna Vänersborg 1962
258 Simon Larsson Man Göteborg 1901
257 Michelle Berndtsson Runacademy IF Kvinna Lidköping 1972
256 Joel Sandberg Man Särö 1986
255 Klas Johansson Österängs IF Man göteborg 1956
254 Mattias Bäckhed Man Mölndal 1974
253 Jakobína Grétarsdóttir Kvinna Göteborg 1956
250 Leif Jönsson Man Partille 1946
251 Gert Svensson SAP Kba Man Kungsbacka 1956
252 Karl Gustav Svensson Man Kungsbacka 1935
249 Lotta Olsson Kvinna Göteborg 1968
248 Jan Johansson Lonesome Runners Man Göteborg 1974
247 Katja Smits - Kvinna Västra Frölunda 1996
246 Jeanette Johansson Partille Kvinna Partille 1969
245 Johan Enesten Man Torslanda 1980
244 Sven Ekeberg Man STOCKHOLM 1953
242 Marcus Svensson Man Göteborg 1980
241 Fredrik Lindblad LöparklubbenLöparklubben Man Göteborg 1980
240 Johan Tigér Team Ultrasweden Man Göteborg 1978
239 Jan Ahlqvist Man Västra Frölunda 1952
238 Sandra Ghattas Kvinna Göteborg 1999
237 Fortesa Hoti Kvinna Angered 1998
236 Anders Tykesson Marby Man Norrköping 1981
235 Simon Roos Kåhög Man Jonsered 1983
234 Magdalena Meteluch Kvinna Borås 1980
233 Masoud Owji Solvikingarna Man Göteborg 1980
231 Stina Lago Kvinna Göteborg 1973
232 Mats Lago Man Göteborg 1972
230 Torgny Karlsson Solvikingarna Man Surte 1949
229 Johanna Josefsson Kvinna Vessigebro 1992
228 Richard André Hästeviksgetterna Man Torslanda 1969
227 Sven-Uno Lago Man Norrköping 1901
226 Jörgen Olofsson Man Brunskog 1977
224 Daniel Norlander GPIF Man TORSLANDA 1901
225 Malin Lindhe Kvinna TORSLANDA 1901
223 Kristoffer Nilsson Man Gothenburg 1973
222 Gustav Johansson Man Lund 1997
221 Sofia Grebner Kvinna Mölnlycke 1977
220 Jakob Lagerdahl Man Stockholm 1977
219 Rosmarie Magnusson TVK Kvinna Björneborg 1954
218 Sara Moberg Kvinna Mölndal 1981
217 Ursula Schwarz Solvikingarna Kvinna Hovås 1958
216 Ulf Berndtsson Man Donsö 1961
215 Martin Gustafsson Solvikingarna Man Göteborg 1982
214 Lena Rådström Kvinna Göteborg 1965
213 Sofia Gidewall IFK Tumba Friidrott Kvinna Stockholm 1982
212 Jonas Lidén Ulricehamns Triathleter Man Ulricehamn 1972
210 Joel Barrhäll Team Brion Man Åsa 1972
211 Lena Lyrstrand Kvinna Åsa 1970
208 Dan Melin Man Styrsö 1960
209 Annika Altskär Kvinna Styrsö 1965
207 Stefan Bodin Högsbo AIK Man Göteborg 1978
206 Per Olsson Man Kungälv 1958
205 Ulf Johansson Man Lindome 1977
204 Nina Magnerius Kållered Kvinna Kållered 1978
203 Malin Johansson Kvinna Lindome 1977
202 Anette Kroon Simlångsdalens if Kvinna Halmstad 1967
201 Ann christin Andersson Kvinna Uddevalla 1963
200 Anna-Carin Backman Donsö Kvinna Donsö 1967
199 Senad Bahonjic Falkenbergs RR Man Falkenberg 1969
198 Maria Kärnbratt Kvinna Styrsö 1967
197 Jonas Schwerin AXA Sports Club Man Södertälje 1971
196 Emilie Jansson Dagnys Kvinna Donsö 1977
195 Henrik Boerjesson Styrsö BK Man Styrsoe 1956
194 Marie Axhäll Kvinna Styrsö 1979
193 Annica Evans Kvinna Frändefors 1973
192 Andrea Franzén Wallberg IF Göta Karlstad Kvinna Brunskog 1984
189 Sarah Viknander Kvinna Styrsö 1973
190 Bengt Viknander Kvinna Styrsö 1967
188 Tobbe Josefsson Falkenbergs RR Man Vessigebro 1969
187 Daniel Siverbo Man Göteborg 1972
186 Ingemar Svensson Solvikingarna Man VÄSTRA FRÖLUNDA 1965
185 Viktor Kjellin Mölndals AIK Man Västra Frölunda 1988
184 Tommi Marjanen Man Hålta 1973
183 boris ståhl Solvikingarna Man göteborg 1953
181 Henrik Westerlind Solvikingarna Man Göteborg 1952
182 Edith Hult Solvikingarna Kvinna Göteborg 1956
180 Göte Siverbo Man Göteborg 1945
179 Henrik Bernhardsson Falkenberg RR Man Falkenberg 1979
178 Ruben Bengtson Man Frändefors 1949
176 Jennie Henriksson Kvinna Stenungsund 2006
177 Marko Vartiainen Man Stenungsund 1971
175 Charlotta Strandberg Kvinna Växjö 1968
173 Leif Green Man Romelanda 1958
174 Lena Green Kvinna Romelanda 1969
172 Cristine Lysell Kongahälla AIK Kvinna KÄRNA 1968
170 Annika Pousard Team Pousard Kvinna Västerås 1971
171 Jakob Pousard Team Pousard Man Västerås 1973
169 Carin Påhlman Kvinna Växjö 1983
168 Maria Hedbom Kvinna Nödinge 1980
167 Mattias Bogeblad IFK göteborg Man Göteborg 1975
166 Johan Lindh Kongahälla AIK Man Ytterby 1956
165 Daniel Boman Ericsson IF Man Lerum 1976
163 Dan-Åke Johansson trollhättans IF friidrott Man Trollhättan 1966
164 Viktor Johansson Trollhättans IF Friidrott Man Trollhättan 2003
162 Glenn Hammarlund Man Olofstorp 1974
161 Emil Falkek Falkenbergs RR Man Falkenberg 1974
160 Anders Löfving 47-klubben Man Göteborg 1991
159 Tony Grunander TIF Man Ljungskile 1974
155 Malin Larsson Kvinna Älmhult 1980
158 Jonathan Petersson Man Älmhult 1978
154 Lola Arnarsdottir Kvinna Frillesås 1969
152 Andreas Isaksson Man Göteborg 1987
151 Lennart Bengtsson Solvikingarna Man Hålanda 1942
150 Kitt Iversen Kvinna Fjärås 1978
149 Martina Sturk Högsbo AIK Kvinna Göteborg 1989
148 Gerhard Nicklasson Umara sport club Man Hisings-Kärra 1962
147 Krister Bäck Man Partille 1955
146 Sara Alsterberg Kvinna Torslanda 1977
145 Åsa Hammarlund Knipared Kvinna Olofstorp 1979
144 Yvonne Nilsson Runacademy Kvinna Göteborg 1976
143 Julian Eliasson IK Granit Man Hunnebostrand 1990
142 Elin Stjernlöf Linköpings Löparklubb Kvinna Linköping 1993
141 Ellen Dahlgren Kvinna Mölndal 1989
140 Jenniefer Kundrat Kvinna Kungsbacka 1989
139 Jonas Boman Solvikingarna Man Göteborg 1979
138 Stellan Lundqvist Falkenbergs RR Man FALKENBERG 1950
137 Anna Svanberg Kvinna Frillesås 1978
136 Joey Schultz Team Kungälv Triathlon Man Älvängen 1982
135 Robert Andersson UA IF Man Sollentuna 1998
134 Mia Wålm Kvinna Vårgårda 1975
133 Stina Järvholm Kvinna Göteborg 1971
132 Roger Buhrman GKN Aerospace Man Trollhättan 1949
131 Johan Lång Man Göteborg 1970
130 Anna-Lena Palm Kvinna GÖTEBORG 1965
129 Johan Kylenfelt Man Göteborg 1975
128 Göran Hansson Lonesome Runners Man Hisings-Backa 1963
127 magnus falck SKF Friluftsklubb Man Göteborg 1973
125 Mattias Mårdbrink Man TORSLANDA 1971
124 Eva Mårdbrink Kvinna Torslanda 1965
123 Lennart Johansson Mariestads AIF Man Mariestad 1948
122 Mats Ring Man GÖTEBORG 1962
121 Anna Isgren Sjösten Kvinna Växjö 1968
120 Hans Carlberg Lygnens Venner Man Landvetter 1952
119 Alexander Berg IF Kville Man Göteborg 1981
118 Stephan Höfer TV Wenigumstadt 1902 Man Landvetter 1970
117 Tove Lindqvist Kvinna Göteborg 1991
116 Anders Friborg Man Träslövsläge 1972
115 Therese Arvidsson Kvinna Göteborg 1979
114 Emelie Broström Kvinna Göteborg 1982
113 Klas-Göran Lundberg Man Linköping 1963
112 Karin Lundberg Kvinna LINKÖPING 1965
111 Jessica Petersson Falkenbergs RR Kvinna Falkenberg 1970
110 Mikael Jonasson Man Hisings Backa 1973
109 Johan Andersson Falkenbergs RR Man Falkenberg 1976
108 Teresa Hallberg Kvinna Göteborg 1966
107 Therese van Barneveld Kvinna Härryda 1978
106 Christian Bengtsson Maltbröderna Kortedala Man Göteborg 1980
105 Tomas Andersson IF Roxy Man Sävedalen 1969
104 Johanna Franzén Kvinna Göteborg 1987
103 Jessica Johansson Kvinna Västra Frölunda 1997
102 Robert Ekberg The Sloths Man Västra Frölunda 1984
101 Simon Almhage Börshajarna Man Vänersborg 1989
100 Hans Lahti IF Kville Man Torslanda 1966
99 Rebecka Stirnexell Partille Kvinna Partille 1969
98 Stefan Björn Ulf Solvikingarna Man Göteborg 1962
97 Lennart Johansson Örgryte IS Man Västra Frölunda 1954
96 Britt Hellmark Lidköpings IS Kvinna GÖTENE 1950
95 Filip Åberg Man Mölndal 1987
94 Siri Simonsson Kvinna göteborg 1997
93 Jens Böhmer Solvikingarna Man Sävedalen 1981
92 Stefan Litzén Solvikingarna Man Torslanda 1970
91 Dennis Svahn Man Skepplanda 1958
90 Carita Wikstrom-Zetterstrom Kvinna Hindås 1966
89 Henrik Olsson LK TV88 Man Romelanda 1975
88 Ramon De Paz Rivera Lysekil SLF Man Lysekil 1959
87 Niek Welkenhuysen Mölndal Outdoor Man Lindome 1988
86 Urban Björkén Man Bua 1962
85 Ulf Ragnesten Man Göteborg 1957
84 Johan Damberg Man Göteborg 1969
83 Peeter Vöigemast GKN Aerospace Man Trollhättan 1957
82 John Lönnmyr Ensemble Polo Man Göteborg 1977
81 Jan "Helsingborgaren" Brågård AXA Sports Club Man Ramsele 1946
80 Conny Ohlsson Man Partille 1944
79 Ralph Johansson Strömstad Löparklubb Man Brastad 1960
78 Björn Wetterlund Man Göteborg 1953
77 Bariz Becic Mölndals AIK Man Mölndal 1971
76 Sebastian Piel Man Åsa 1981
75 Tove Ströberg Kvinna Göteborg 1979
74 Olof Björkman Stockholmspostens IK Man Stockholm 1955
73 Martina Wester Kvinna Göteborg 1968
72 Eike Kantzer Man Uddevalla 1972
71 Mikia Blomberg Kvinna Åsa, Kungsbacka 1972
126 Magnus Bredin Utrikes skidklubb Man Mölndal 1901
70 björn Sandahl Man Partille 1977
69 Sofia Friberg Kvinna Älvängen 1980
68 Lill Fransson Kvinna Trollhättan 1963
67 Nils Ornevi Man Västra Frölunda 1956
66 Ulf Johansson Solvikingarna Man Göteborg 1959
65 mats boström Man göteborg 1969
64 Gunilla Toth Kvinna Strömstad 1973
63 Mattias Johansson Yi Yi Musik AB Man Nödinge 1975
62 Steinar Paulsen Lonesome Runners Man Göteborg 1964
61 Christian Jensen - Man Göteborg 1963
60 Jan Glans Man Göteborg 1959
59 Joakim Ruckman Tjörns CK Man Rönnäng 1964
58 Jan Johannesson Man Borås 1964
57 Johan Sanner Man Landvetter 1966
56 AnnaKarin Jungerfelt Handsjöns SK Kvinna Göteborg 1963
54 MATTIAS Runnestad Man Göteborg 1977
55 Marie Runnestad Kvinna Göteborg 1975
52 Daniel Svensson Hindås SK Man Hällingsjö 1983
53 Sara Nilsson Kvinna Hällingsjö 1985
51 Ann Andersson Kvinna Mölndal 1969
50 Annika Hedström Workout Utby Kvinna Partille 1971
49 Mathias Petersson Man Kode 1973
46 Anki Gustafsson Kvinna Älvängen 1972
47 Stella Harjapää Kvinna Älvängen 1970
48 Mikael Mattsson Bohus If Man Hisings Backa 1971
45 Anders Skånmyr Mölnlycke Man Mölnlycke 1964
44 Rune Gustavsson Navåsens FK Man HAJOM 1954
43 Sofia Melander Springtime Sportsclub Kvinna Mölndal 1989
42 Per Grytter Solvikingarna Man Mölndal 1962
41 Elin Ingvarsson Kvinna Malmö 1992
40 Björn André Hästeviksgetterna Man Hisings-Kärra 1966
39 Charlotte Ungsten Kvinna Ramdala 1955
38 Daniel Hermansson Mojje Moccasin Runners Man Valdemarsvik 1973
37 Herbert Månsson Ik Surd Man Göteborg 1962
36 Lindakatarina Ek Kvinna Mölndal 1984
35 Olivia Karlsson Kvinna Göteborg 1997
34 Josefine Nyvall Kvinna Askim 2001
33 Cecilia Gucciardello Kvinna Göteborg 2001
32 Emma Malmberg Race and Shine sportsclubb Kvinna Mölnlycke 1979
30 Victoria Linné Kvinna Göteborg 1976
31 Magnus Sjölander Man Nödinge 1977
29 Peter Jungerfelt Lonesome Runners Man Göteborg 1959
28 Anders Falck SKF Friluftsklubb Man Göteborg 1976
27 Per Gunnergren SKF Friluftsklubb Man Göteborg 1969
26 Karin Jungerfelt Kvinna Göteborg 1964
25 Sara Johnsson Falck Kvinna Malmö 1976
24 Anders Hansson Man Ystad 1975
23 Karl Stenhård SiAB Man Göteborg 1967
22 Mattias Fredriksson Man Göteborg 1980
21 Christina Kopperud Lidköpings vsk Kvinna Götene 1963
20 Sigrid Creemers Kvinna Hovås 1998
19 Lotta Jegenstam ShutupAndRun Kvinna Mölndal 1961
18 Anders Sundell Dalsjöfors swimrunners Man Dalsjöfors 1980
17 Frida Ström Runacademy Kvinna Nödinge 1978
16 Anna Andersson Team Hugs Kvinna Göteborg 1979
15 Camilla Tuneberg Team Hugs Kvinna Göteborg 1975
14 Andréas Kalus AB Volvo Man Göteborg 1974
13 Lina Jurvanen Kvinna Bodafors 1992
12 Caroline Johansson Lonesome Runners Kvinna Göteborg 1976
11 Niclas Johansson Lonesome Runners Man Göteborg 1965
10 Richard Mellqvist Man Älvängen 1979
9 Eive Hedström ÖMK Man GÖTEBORG 1963
8 Björn Olofsson Ifk Skövde fik Man Skövde 1960
7 Therese Bremertz Kvinna Göteborg 1982
6 Wibecke Wik Team snigel Kvinna Grästorp 1983
5 Milka Uzur BOK Bodafors Kvinna Bodafors 1974
4 Anna Eriksson Kvinna GÖTEBORG 1984
3 Lars Persson Mötets swimrunners Man Dalsjöfors 1974
1 Daniel Levin Volvo Cars Man Mölndal 1980
2 Malin Levin Kvinna Mölndal 1976