Anmälda till Bocksten TrailRun Winter 2022 - BTR Winter 12 KM 10:00 Avancerad sök

Namn Klubb Kön Ort Födelseår
Markus Ljunggren Man Tvååker 1973
Thomas Zaks Västra Frölunda Man Västra Frölunda 1975
Henrik Fredriksson Järv Äventyr Man Torslanda 1975
Johanna Kraamer Dynamolampan Kvinna Onsala 2001
Anna Knutsson Askims IK Kvinna Askim 1979
Peter Arrhen Man
Bjarne Kraamer Man
Emma Jonsson Falkenberg Kvinna Falkenberg 1988
Celine Brandt Falkenberg Kvinna Falkenberg 1988
simon smedberg varberg Man Varberg 1992
Charles Ahlzén Man Hestra 1985
Henrik Andersson Stora Höga Man Stora Höga 1974
Sofia Walltoft JÄMSHÖG Kvinna JÄMSHÖG 1978
Eddie Karlsson OK Vilse-87 Man Jämshög 2006
Martina Karlsson Kvinna
Carl-Fredrik Ekstrand Rooster Club Varberg Man VARBERG 1994
Martin Hassel Man Varberg 1986
Daniel Törnblad Man Tvååker 1985
Jesper Andersson SK Graal Man Örkelljunga 1972
Nina Forslund Kvinna Västra Frölunda 1974
Jonas Strömstedt Perstorp Man Perstorp 1972
Joel Sjöholm Pan-Kristianstad Man Höör 1994
Simon Henriksson Man Ljungby 1984
Chantal Fournier Kvinna Ljungby 1969
Jessika Hedman Varberg Kvinna Varberg 1997
Daniel Wijk Los selvaticos Man Varberg 1981
Per Lenberg BAT Man Västra Frölunda 1976
Petra Kemi Kvinna Göteborg 1977
Per Kürcman Man Göteborg 1973
Patrik Borelund Halmstad ok Man Halmstad 1965
Simon Jönsson Man Halmstad 1980
John Åhman Oct Halmstad Man Halmstad 1983
Peter Sparf Man Halmstad 1967
Nicole Freij Kvinna
Sandra Brenner Kvinna Hovås 1981
Tina Johansson Lonesome Runners Kvinna Kungsbacka 1965
Nils Ingvarson Man Västra Frölunda 1968
Ola Båth-Dahlström Man
Sara Båth-Dahlström Kvinna
Cecilia Grahn Kvinna Kungsbacka 1985
Sandra Lindblom Kvinna Frändefors 1984
Cristoffer Johansson Man Varberg 1986
Sofie Eduards Kvinna Pixbo 1989
Rickard Stig Göteborg Man Torslanda 1991
Marita Björk Borås Löparklubb Kvinna Målsryd 1959
Rebecka Johansson Borås Löparklubb Kvinna 1993
Annelie Fors Göteborg Kvinna Göteborg 1984
Maria Fors Kvinna
Anna Grände HJO Kvinna HJO 1990
Jorgen Hansson Man Halmstad 1966
Hilda Kraamer Kvinna Onsala 1968
Leif Svensson Man Varberg 1962
Niklas Sjöberg Åsa Man Åsa 1970
Christer Davidsson Falkenberg FOT Man Falkenberg 1973
Stina Davidsson Kvinna
Lars Gunnarsson Baskarp Runner Man Habo 1978
Petter Eriksson Ingen Man Billdal 1968
Camilla Kryh Kvinna Varberg 1970
Mikael Eriksson Huskvarna Man Huskvarna 1967
Jennie Larsson Kvinna Varberg 1989
Stephan Hjalmarsson IK Hakarpspojkarna Man Jönköping 1967
Jakob Hassel Man Stockholm 1991
Annika Wallman OK Skogsvargarna Kvinna Vänersnäs 1964
Per Wallman Man
Cecilia Wegnelius Arduua Kvinna Onsala 1979
Jens Borgström Man Varberg 1992
Johan Karlsson Man
Gabriel Björklund Ik dran Man Varberg 2012
Måns Palmgren Man Billdal 1970
Rebecka Vahlström Kvinna Varberg 1981
Annika Larsen Kvinna Nödinge 1976
Carita Sandros Kvinna Nödinge 1968
Björn Palm Man Sparreholm 1989
Karin Kjellgren Kvinna Landvetter 1982
Otto Nimhed Aquaextrem Halmstad Man Halmstad 1980
Richard Johansson GTIF Man Göteborg 1979
Jennie Lithén Kvinna Varberg 1976
Ulf Smedberg IK dran Man Väröbacka 1964
Ulrika Smedberg IK dran Kvinna Väröbacka 1972
Therese Gustafsson Kvinna Växjö 1985
Hanna Lindblom VÄXJÖ Kvinna Växjö 1978
Jimmy Kjell Lidköping Man Lidköping 1982
Matilda Hallgren Kvinna
Peter Sjöström FC Barrio Man Göteborg 1979
Jacob Molin Breared Trailrunners Man Varberg 1982
Henrik Eriksson - Man Hovås 1966
Pia Eriksson Kvinna
Thomas Larsson Träslövsläge Man Träslövsläge 1970
Jessica Larsson Kvinna Borås 1995
Sandra Jarebro Flen Kvinna Flen 1989
Jennie Karlberg Kvinna Göteborg 1973
Emelie Beckman Kvinna
Linus Bägeby okvivill Man smålandsstenar 2003
Linda Castello Kvinna Ängelholm 1971
Martin Svahn Man Tvååker 1984
Andreas Andersson Trailmupparna Man Trollhättan 1973
Anders Ivarsson Trailmupparna Man Ulricehamn 1972
Daniel Marcus Trailmupparna Man Borås 1973
Jocke Andersson Kungsbacka Man Kungsbacka 1977
Jens Gilvad Sweden Runners / Dark Trail Runners Man Göteborg 1976
Sara Hällås SlTK Kvinna Särö 1983
Linus Hultegård Sävedalens AIK Man Göteborg 1990
Christina Lindh Blybergs FF Kvinna Göteborg 1971
Gustav Hedström United Runners Man Hönö 1983
Linda Broström Björkö Loverunners Kvinna Torslanda 1979
Henrik Dittmer Björkö Loverunners Man Bohus Björkö 1976
Lisa Gunnesson Kvinna Göteborg 1982
Sara Holmström Kvinna Särö 1984
Rebecka Arnsrud Godtman Kvinna Särö 1981
Anders Olsson Man
Richard Matti Man Vallda 1974
Frida Ström Borås Löparklubb Kvinna Borås 1986
Gunnel Lundegren mölndal Kvinna Mölndal 1970
Kristin Sott Kvinna Mölndal 1974
Tobias Juhlin Man Örby 1984
Emil Carlsson Man Varberg 1988
Ulrika Svensson Runners Club Hbg Kvinna Bjuv 1970
Anna Kanelid Kvinna Kungsbacka 1982
Josefin Linde Kvinna
Fredrik Gustavsson Breared Trailrunners Man Varberg 1986
Evelina Myrbäck Breared Trailrunners Kvinna
Kristian Löfgren Linnex 2019 Man Åsa 1967
Fredrik Hallberg Föreningen Flatön Man Göteborg 1970
Patrick Sörquist Ladders Drive Athletic Club Man Göteborg 1970
Ulf Engdahl Man Västra Frölunda 1967
Gustav Norrström Fiskebäck Man Stockholm 1996
Fredrik Hakegård Fiskebäck Man Lund 1996
Oscar Andersson Ljungby Man Ljungby 1988
Christian Luddeckens Man
Martin Rydell Man
Andreas Jönsson Man
Ellekari Haraldson Kagabäcken Kangaroos Kvinna Träslövsläge 1990
Roland Ströhmeijer Man
Maria Voigt Kvinna Göteborg 1992
Håkan Karlsson Löparklubben if Man Trollhättan 1972
Johan Ernelin Marbäck if Man Trollhättan 1974
Stephen Sumner Man Veddige 1978
Anneli Ringblom Kungsbacka Kvinna Vallda 1973
Hanna Jonsson Kvinna Sollebrunn 1983
Jenny Karlsson Kvinna Sollebrunn 1985
Josefine Emilsson Kvinna Tvååker 1984
Sara Antonsson Kvinna Varberg 1988
Marcus Schönbeck Man Helsingborg 1994
Fay Stensson Kvinna Helsingborg 1994
Josefin Aronsson Kvinna Varberg 1994
Anders Granelli Kungsbacka Man Kungsbacka 1965
Arne Senz Man Östra Frölunda 1990
Wibeke Aasmundsen Kvinna Borås 1970
Kasper Aasmundsen Man
Hanne Aarsheim Kvinna Träslövsläge 1977
Karoline Kolaas Kvinna Varberg 1977
Viktor Sarström Man Askim 1986
Sara Karlsson Team Kavelvägen Kvinna Halmstad 1979
Jessica Gunnarsson Kvinna
Martin Johansson Falkenbergs OK Man Heberg 1974
Cecilia Thornström Kungsbacka Kvinna KUNGSBACKA 1985
Andreas Yngvesson Low Coast Trail Runners Man Falkenberg 1975
Edvin Odh Falköping Man Falköping 1996
Elin Wikström Kvinna Västra Frölunda 1980
Lotta Cvach Kvinna Mölndal 1971
Jakub Cvach Man
Linda Göthberg Kvinna Sandared 1972
Sara Norberg Borås löpargrupp Kvinna Sandared 1976
Elisabeth Hed Borås Löparklubb Kvinna Sandared 1974
Per-Olof Arnås DRT Kungsbacka Man Kungsbacka 1965
Cissi Pollack Kvinna Göteborg 1978
Agnes Provén Holm CK Kvinna Borås 1994
Carl Provén Man
Helen Gustafsson Kvinna Varberg 1968
Mirja Didriksson Kvinna Askim 1976
Sara Sjögren Falkenberg Kvinna Falkenberg 1977
Gabriella Nordenstam Kvinna Göteborg 1973
Emelie Jakobsson Kvinna Ljungby 1980
Benjamin Klingborg New Balance Man Varberg 1994
Lotta Vedholm Kvinna Sävedalen 1970
Per Garnwall Man Varberg 1979
Petra Brinkhoff Knit&run Kvinna Göteborg 1973
Ylva Reinhammar
Janette Millbom Lamkiewicz Knit&Run Kvinna Västra Frölunda 1973
Cissi Meltzer Golden Wellness Kvinna Varberg 1971
Liv Hjälmås Kvinna Varberg 1987
Malin Bergström Team Nordic Trail Karlstad Kvinna Karlstad 1993
Gabriel Bergström
Peter Janosi Borås Löparklubb Man Sjömarken 1968
Joakim Andersson Rooster Club Varberg Man VÄRÖBACKA 1976
Pär Nyberg Borås Löparklubb Man Borås 1961
Jenny Westerlund Kvinna Vallda 1976
Mikael Eliasson Man Glommen 1982
Helena Nilsson Vallda Kvinna Vallda 1976
Henrik Frendberg Man Trollhättan 1969
Jesper Berghällen Ulricehamns triatleter Man Ulricehamn 1992
Katarina Christenson Sevekulla runners Kvinna Onsala 1971
Björn Johansson Man Varberg 1982
Malin Svensson Kvinna Varberg 1985
Johanna Petrén Kvinna Göteborg 1989
Jimmy Krantz Falkenberg Man Falkenberg 1978
Angelica Ahlen Kvinna Mölndal 1977
Maria Ehrensvärd Kvinna Mölndal 1978
Pia Johansson Kvinna Mölndal 1970
Anna Witren Kvinna Mölndal 1973
Nina Sahlgren Gunnebo Girls Kvinna Mölndal 1978
Magnus Cejie Man Varberg 1978
Anna Nilsson Kvinna Molndal 1970
Gunhild Olsson Kvinna Mölndal 1978
Markus Birgerson Man Varberg 1984
Petter Hjelte Team nordic trail Man Varberg 1985
Daniel Hörland Man Alingsås 1982
Albin Stormvinter Man Åskloster 1983
Pia Johansson Breareds Löparförening Kvinna Varberg 1980
Martin Fjärdhammar Man Falkenberg 1984
Catherine Borg Falkenberg Kvinna Falkenberg 1974
Susanne Axelsson Kvinna Vaggeryd 1978
Mikael Hansson Överlida Man Överlida 1986
Magnus Lilja Klubb Cava Man Svanesund 1971
Ulf Anagrius THEOCRGYM Man Göteborg 1974
Hannah Karlsson Kvinna Varberg 1995
Johan Pusa Bullfika FC Man Trollhättan 1975
Mattias Hilmersson Bullfika CK Man Nol 1975
Charlotte Haglund Kvinna Särö 1976
Linda Nöjd Ringhals IF Kvinna Varberg 1983
Nina Andersson IK Dran Kvinna Bua 1980
Cristofer Georgson Sist med det senaste Man Veddige 1985
Björn Solér ASKIM Man ASKIM 1997
William Blomström Halmstad Kanotklubb Man Göteborg 1999
Martin Duphorn - Man Vessigebro 1973
Josefine Magården - Kvinna Vessigebro 1979
Catrin Axelsson Kvinna Tvååker 1991
Johan Widgren KA3 Man Göteborg 1998
David Norrman Etikhus Man Varberg 1984
Maria Johansson Kvinna Ekerö 1971
Linda Charlesson Team Nordic trail Helsingborg Kvinna Ängelholm 1974
Annika Karlsson FK Snapphanarna Kvinna Ängelholm 1969
Ulrika Nilsson Fk Snapphanarna Kvinna Munka-Ljungby 1971
Markus Johnsson Man Falkenberg 1984
Hanna Osterman Power Women Kvinna Kinna 1981
Caroline Olsson Kvinna Getinge 1970
Jörgen Olsson Man Getinge 1969
Sofia Nilsson Göteborg Majorna OK Kvinna Göteborg 1993
Petra Lind Kvinna Onsala 1976
Charlotte Brügge Lundgren Kvinna Vallda 1974
Marie Spångmyr Goteborg Kvinna Goteborg 1992
Rebecca Mårtensson Göteborg Kvinna Göteborg 1996
Amanda Hansson Göteborg Majorna OK Kvinna Göteborg 1994
Agnes Leo Stockholm Kvinna Sköndal 1994
Elin Pettersson IFK Göteborg Orientering Kvinna Göteborg 1997
Linnea Gustafsson IFK Göteborg Orientering Kvinna Sätila 1993
Moa Enmark Hälle IF Kvinna Göteborg 1994
Josephine Regnell Växjö OK Kvinna Göteborg 1994
Anna Wallin Göteborg-Majorna OK Kvinna Göteborg 1994
Runa Fremstad Göteborg-Majorna OK Kvinna Göteborg 1994
Kristine Berglia Göteborg Majorna OK Kvinna Varberg 1994
Anders Björklund Ik dran Man Varberg 1978
Jenny Lindén Kvinna Varberg 1975
Lisa Nicol-Lind Kvinna Katrineholm 1979
Emilia Lalander Kvinna Knivsta 1979
Marcus Vahlström IK Göpa Man Varberg 1978
Evelina Larsdotter Kvinna Kisa 1979
Emeli Ydringer Kisa Kvinna Kisa 1975
Pernilla Johnsson Fasters Team Kvinna Väröbacka 1970
Martina Engelin Fasters Team Kvinna Veddige 1982
Kristin Norrhamn Fasters Team Kvinna Veddige 1990
Dag Håkansson Lonesome runners Man Tvååker 1971
Fredrik Lagerstedt Etikhus Man Tvååker 1974
Linda Andersson Kvinna Skällinge 1990
Annie Bengtsson Kvinna Skällinge 1995
Julia Andersson Kvinna Skällinge 1992
Johanna Johansson Kvinna Skällinge 1993
Karin Nilsson Ullevi FK Kvinna Sjömarken 1982
Anna Larsson THEOCRGYM Kvinna Bohus 1990
Tobias Jäger THE OCR GYM Man Bohus 1986
Jonas Adolfsson Man Varberg 1981
Petra Lögdberg Kvinna Höganäs 1973
Peter Lundgren Anderstorps ok Man Gislaved 1966
Anna Nelvig Forest Femmes Kvinna Göteborg 1980
Petra Gamerdinger Forest Femmes Kvinna Göteborg 1980
Teo Palmér
Thomas Rundqvist IF Rigor Man Kungsbacka 1970
Magnus Cejie Varbergs GIF Man Varberg 1978
Johanna Johansson Kvinna Varberg 1987
Daniel Svensson Hindås SK Man Hällingsjö 1983
Ramiro Solano Man Falkenberg 1985
Teo Palmér Ulricehamns OK Man Ulricehamn 2008
Marie Lundgren Elite trail runners Kvinna Falkenberg 1977
Patrik Lundgren
Anita Palmér Ulricehamns OK Kvinna ULRICEHAMN 1959
Lisa Nelson Kvinna Borås 1982
Martin Yngvesson Elit Trail runners Man Falkenberg 1978
Niklas Johansson Elit trail runners Man Falkenberg 1977
Camilla Johansson elit trailrunners Kvinna 1977
Liss Engelke Göteborg-Majorna OK Kvinna Göteborg 1977
Fredrik Andersson Lucky Runners Man HORRED 1976
Martin Jönsson LTM Man Varberg 1976
Ulrika Johnson Kvinna Gislaved 1976
Lina Svensson Kvinna Varberg 1984
Berit Andersson Falkenberg Kvinna Falkenberg 1962
Lasse Karlsson Ringhals IF Man Varberg 1969
Janette Persson Falkenberg AllStars Kvinna Tranemo 1980
Håkan Johansson Man Kungsbacka 1967
Anders Nilsson Solvikingarna Man Göteborg 1985
Johanna Johansson If Rigor Kvinna Kungsbacka 1971
Olof Green Man Höganäs 1985
Sara Karlsson OCT Halmstaf Kvinna Halmstad 1979
Jessica Gunnarsson Halmstads roddklubb Kvinna Halmstad 1982
Niklas Andersson Man Varberg 1986
Christian Karlsson IK Dran Man Veddige 1978
Cecilia Hansson Kvinna Hestra 1978
Katarina Karlsson Frisch Kvinna Falkenberg 1965
Elin Levin Mölndal Kvinna Mölndal 1978
Mikael Ljungberg Man Ytterby 1990
Anders Wallerstedt Team Bunkern Man Onsala 1967
Sofia Axelsson Kvinna Reftele 1975
Fredrik Edlund Team Bunkern Man Kungälv 1976
Till anmälan för BTR Winter 12 KM 10:00

Vill du sälja/överlåta din startplats?

Ange e-postadressen du anmälde dig till loppet med:

Du kan sälja vidare din startplats i BTR Winter 12 KM 10:00.
Senaste tid för lägga ut sin startplats till försäljning är 2022-01-30 21:00.
Senaste tid för ta över startplats är 2022-01-30 21:00.

Har du köpt en startplats?

Skriv in din anmälningskod tillBTR Winter 12 KM 10:00.

Tänk på att ange koder med stor resp. liten bokstav.

Letar du en startplats i BTR Winter 12 KM 10:00?
Här hittar du alla platser till salu i BTR Winter 12 KM 10:00