Anmälda till Bocksten TrailRun Winter 2022 - NightTrail 12 KM 18:00 Avancerad sök

Namn Klubb Kön Ort Födelseår
Anna Oscarson Warberg Running Club Kvinna Varberg 1980
Simon Holmesson Man Varberg 1989
Peter Sandqvist Man Billdal 1975
Jenny Nilsson Kvinna Rödeby 1977
Ronald Gustafsson Man Kungsbacka 1966
Andreas Ekström Man Trollhättan 1990
Sanna Romell Kvinna Vänersborg 1993
Johannes Lindroos Man Tvååker 1984
Kristoffer Lindroos Man Halmstad 1987
Ann Willbrink ViljAnn Kvinna Falkenberg 1980
Martina Wallin Kvinna Skottorp 1986
Linda Sandberg OCT Halmstad Kvinna Halmstad 1979
Hans Tornhage Team Bunkern Man Mölndal 1971
Camilla Harström Team Bunkern Kvinna Kungsbacka 1972
Andreas Callenvik Karlskoga Friidrott Man KARLSKOGA 1971
Torbjörn Nilsson Mjöhult Man Mjöhult 1973
Linus Hultegård Sävedalens AIK Man Göteborg 1990
Stina Lönnqvist Kvinna Uddevalla 1970
Anders Lönnqvist Uddevalla Man Uddevalla 1967
Niklas Mårtensson Göran Diggers Man Halmstad 1971
Björn Svensson Colting Borssén triathlonklubb Man Bjuv 1971
Ulrika Svensson Runners Club Hbg Kvinna Bjuv 1970
Peter Andersson-Piltz Man Billdal 1981
Ida Creutz Kvinna Göteborg 1981
Hanna Liss-Daniels Kvinna Billdal 1980
Malin Winbo Colting Borssén Triathlonklubb Kvinna Borås 1981
Douglas Patterson Man Träslövsläge 1975
Josefin Nyman Järhult Jonsered Kvinna Jonsered 1993
Billy Edman Man Varberg 1976
Malin Fallgren Trail Torsdag Kvinna Göteborg 1994
Julia Forsberg Trail Torsdag Kvinna Askim 1991
Andreas Björklund Team Moderaterna i Varberg Man Varberg 1974
Anja Beharic Kvinna Malmö 1988
Björn Jonsson Man
Simon Jonasson SeaUrchins Crew Man Varberg 1975
Magnus Axelsson Göran Diggers Man Halmstad 1976
Göran Carlsson Göran Diggers Man Kvibille 1969
Anders Bresell Göran Diggers Man Halmstad 1974
Peter Josefsson Göran Diggers Man Halmstad 1969
Mikael Andersson Göran Diggers Man Holm 1974
Jonas Altebo Göran Diggers Man Halmstad 1983
Robert Berglund The Cross Factory Man Lindome 1978
Jens Hübner Man Halmstad 1978
Robert Korsle Team Bunkern Man Hisings Kärra 1971
Christian Lindskog Man Fjärås 1979
Nathalie Rubin Varbergs Brukshundklubb Kvinna Fjärås 1993
Melker Åkesson Landehof Man Landvetter 2004
Joakim Åkesson Landehof Man Landvetter 1969
Josefin Nygren Kvinna Halmstad 1990
Susanna Kaasinen Kvinna Getinge 1977
Hanna Svahn Kvinna Hyssna 1978
Julia Wramling Läjets surf’n’run Kvinna Träslövsläge 1979
Johan Mjörnestrand The Cross Factory Man Lindome 1971
Martin Ludvigsson Man Skummeslövsstrand 1976
Malin Törnqvist Kvinna Kungsbacka 1983
Annika Persson Kvinna Varberg 1981
Johanna Jidetoft Kvinna Nödinge 1981
Matilda Brånfelt GÖTEBORG Kvinna GÖTEBORG 1995
Emma Ullman Kvinna Göteborg 1993
Martin Nilsson Man Halmstad 1976
Mathias Lindqvist Man Halmstad 1974
Jens Lundström Man Holm 1981
Anton Hübner Man Halmstad 1982
Billy Edman Varberg Man Varberg 1976
Simon Andersson Man Varberg 1989
Henrik Sandersson Sunvära SK Man Väröbacka 1984
Christian Gresell Pölder Sport Man Nässjö 1987
Mats Larsnäs Firma Mats Larsnäs Man Varberg 1973
Alexander Larsnäs Firma Mats Larsnäs Man Varberg 2004
Johanna Leff-hallstein Kvinna Varberg 1980
Anna Algebäck Kvinna Varberg 1979
Jon Högström Landvetter IF Juniorer Man Landvetter 1977
Jonas Andersson Man
Martin Johansson Man
Claes Hultbäck Man
Thomas Greschik Man
Alva Borg Kvinna
Cheri Davidson Kvinna
Doris Johansson Kvinna
Elise Löfnertz Kvinna
Ella Odengård Kvinna
Elsa Åberg Kvinna
Filippa Fagerström Kvinna
Emma Bjureberg Kvinna
Isabell Högström Kvinna
Moa Sannevi Kvinna
Moa Segerqvist Kvinna
Saga Dahlby Kvinna
Tua Stenberg Kvinna
Alicia Wulcan Kvinna
Alma Greschik Kvinna
Astrid Skyland Kvinna
Emma Ljungqvist Kvinna
Frida Hultback Kvinna
Hanna Carlström Kvinna
Laura Kladaric Kvinna
Molly Lindstrand Kvinna
Mona Johannisson Kvinna
Selma Johannison Kvinna
Smilla Kettil Kvinna
Stella Hallenberg Kvinna
Wilja Sander Kvinna
Alice Wang Svensson Kvinna
Tindra Lennhede Kvinna
Elin Eklund Kvinna
Nova Christensson Kvinna
Petra Smalström Team Bunkern Kvinna Göteborg 1974
Helene Landgren TeamBunkern Kvinna Stenungsund 1971
André Bernhardson Man Tvååker 1981
Ida Hallberg Kvinna Kvibille 1983
Alfred Park Varberg Vsrberg 1988
Fredrik Jernqvist Göteborg Man Göteborg 1960
Giesela Berg Lonesome Runners Kvinna Herrljunga 1963
Margareta Huhta Nilsson Team Bunkern Kvinna Torslanda 1969
Camilla Malm Team Bunkern Kvinna Hisingskärra 1970
Jenny Holmberg Team Bunkern Kvinna Göteborg 1989
Martin Johansson Man Kvibille 1975
Joel Sjöholm Pan-Kristianstad Man Höör 1994
Hasse Broomé HLK-92 Man Helsingborg 1964
Susanne Svanberg Team Bunkern Kvinna Torslanda 1970
Marie Dahlen Ulricehamns OK Kvinna Ulricehamn 1982
Malte Palmér Ulricehamns OK Man Ulricehamn 2009
Johan Palmér Ulricehamns OK Man ULRICEHAMN 1982
Kristina Vannerberg Gårdsfys i Sibbarp Tvååker 1965
Inger Magnusson Team Bunkern Kvinna HISINGS Kärra 1967
Anna Englund Team Bunkern Hisings Kärra 1969
Hanna Netterberg Team Moderaterna i Varberg Kvinna Varberg 1983
Björn Pettersson Team Moderaterna i Varberg Man Varberg 1984
Till anmälan för NightTrail 12 KM 18:00

Vill du sälja/överlåta din startplats?

Ange e-postadressen du anmälde dig till loppet med:

Du kan sälja vidare din startplats i NightTrail 12 KM 18:00.
Senaste tid för lägga ut sin startplats till försäljning är 2022-01-29 21:00.
Senaste tid för ta över startplats är 2022-01-30 18:00.

Har du köpt en startplats?

Skriv in din anmälningskod tillNightTrail 12 KM 18:00.

Tänk på att ange koder med stor resp. liten bokstav.

Letar du en startplats i NightTrail 12 KM 18:00?
Här hittar du alla platser till salu i NightTrail 12 KM 18:00