Anmälda till Mental Health Run 2020 - 2020 Virtuellt 2,5 Avancerad sök

Namn Klubb Lag Ort Födelseår
Linda Nilsson Åkersberga 1990
Alice Nordlander BRO 2012
Greta Nordlander
Natascha Dahl Bunkeflostrand 1991
Elise Jedefors Saltsjöbaden 2012
Josephine Jedefors
Jacob Hadi
Barbro Hedman Team BeatYesterday Team BeatYesterday Furusund 1953
Maud Skolin Ederin Team Beat Yesterday Team BeatYesterday
Tina Stjerneklev Team Beat Yesterday Team BeatYesterday
Felicia Jonsson Team Beat Yesterday Team BeatYesterday
Maria Larsson Fonden för psykisk hälsa Fonden för Psykisk Hälsa Stockholm 1975
Gustav Olai Jansson
Erik Fridh Spänstiga 40+ Lund 1972
David Otherus TYRESÖ 1999
Catarina Lindskog
Mårten Otherus
Sofia Otherus
Stina Stensson Täby 2011
Filip Stensson
Rasmus Stensson
Heidi Leppäniemi ?? Västerås 1976
Natalie Schwarz Vafan, spring Kungsbacka 1992
Emelie Olson
Fredrik Borgström
Marita Jansson Västerås 1955
Linn Hultin Göteborg 1980
Helena Fridh Spänstiga 40+ Lund 1970
Anette Snejbjerg Gustavsberg 1963
Fredrik Snejbjerg
Susanne Wadenhorn Malmö 1960
Jennie Wadenhorn Malmö 1987
Sebastian Heberlein Macostian Umeå 1983
Coppélie Cocq Macostian Umeå 1977
Jessica Persson The Pink S.Sandby 1974
Karin Gustafsson Ingen Älmhult 1973
Maritta Mustaniemi Kista 1961
Birgitta Nevalainen
Anna-Beata Gunnarsdotter Engholm Löpkultur Fagersta 1981
Linn Ljunggren Tyresö 1977
Linus Lundkvist Mellanmålet Intresseföreningen Stjärnhov 1989
Mattias Petters
Shukri Abdulkader
Sara Nylund
Sofia Lyckhult
Johanna Ewaldh
Natalia Carrasco Lezana
Gun Peters
Emma Oddestad
Alexander Nordlie
Helena Dubar
Charlotta Lundström
Tobias Runo
Fredrik Gustavsson
Jennifer Eklind
Isabella Johansson
Sofia Lundgren
Marcus Kejzelman
Jonathan Granqvist
Carina Bohlin
Camilla Larsson
Anela Brandic
Isabella Teame
Ellen Karlsson
Henry von Bergen
Cindy Doan
Maria Kihlgren
Susanna Thörnqvist Uppsala 1964
Anna Sundberg Kumla 1977
Åsa Dysholm Botkyrka församling Älvsjö 1976
Yvonne Ohlsson Helsingborg 1963
Matilda Zelander Kungsbacka Reklambyrå Kullavik 1901
Torbjörn Wannerfeldt Team Kungsbacka Reklambyrå Kungsbacka 1949
Sandra Eriksson Spårvägen Stockholm 1989
Malin Hanak HackerGörlz Ängelholm 1989
Aida Morina Shala
Marcia Coelho Sollentuna 1975
Yvonne Ringholm Upplands Väsby 1964
Elin Ringholm
Gudrun Engström Riedel Stockholm 1948
Anna-Karin Lannek MellanMålet rehab Stockholm 1901
Susanne Samuelsson
Malin Sagrén
Sandra Tognelli Berggren
Kalliopi Lapogianni
Kim Lim Electrolux Bromma 1958
Sandra Seiger Stocksund 1975
Ellinor Bager Svenska kyrkan Stockholms Stift Hägersten 1973
Björn Holmberg Venjans AIK HÄGERSTEN 1973
Jenny Wikström
Lovisa Tuovila Järfälla 1987
Anne-Christine Nilsson Sandarne 1967
eva clasing stockholm 1901
johanna bargholtz
viveca ernmark
anders håkansson
eva malm
clara tallert
karin pettersson
martin oscarsson
maria wägmark
klara hammarlund
roland olsson
therese vestlund
anna zetterholm
karin wohlmer
helena cloodt
madelene jonson
maria nilsson
malin boive
Marie-Madeline Gougeon Macostian umeå 1979
Linnea Jonsson Göteborg 1990
Annso Blixt Team Tilia SOLNA 1983
Louise Aronsson Team Tilia
Caroline Meijer Team Tilia
Sofia Askesjö Team Tilia
Inger Sollerin Vingåker 1963
Filippa Bocangel
Åsa Olsson Hedemora 1984
Therese Malmén Ekerö kommun Bromma 1987
Maria Älloäng Ekerö kommun Svartsjö 1976
Jennie Sjöholm Familjen spring i benen! Saltsjöbaden 1977
Mollie Ahlfors Sjöholm Familjen spring i benen!
Viggo Malmstedt Familjen spring i benen!
Fredrik Malmstedt Familjen spring i benen!
Mervi Rokka Täby 1963
Regina Rehn Falköping 1986
Åsa Niemi Enköping 1964
Jackie Larsson Tumba 1989
Simon Settergren Stockholm 1992
Tove Mogren Stockholm 1978
Josefine Strömgren Värmdö 1991
Malin Strömgren
Sofia Andersson Anderssons Gustavsberg 1977
Olle Andersson Anderssons
Nora Andersson Anderssons
Charlotte Norberg Indals Lidens SK Liden 1972
Angelica Göthberg-wallberg Skövde 1991
Jessica Jansson Värmdö 1991
Anna Basterås SKÖVDE 1901
Malinda Collin Team Collin MANTORP 1974
Linn Collin
Jenny Kullberg Skövde 1975
Kajsa Olsson
Anathea Cristea
Cecilia Johansson Skövde 1980
Ingalill Ridemark Järna 1966
Caroline Asplund Saltsjö-Boo 1954
Mimmi Zetterman Järfälla 1982
Lina Boström L&G2020 Hammarö 1982
Gustav Boström
Åsa Gabrielson Johanneshov 1901
Veronica Björk BOLLEBYGD 1981
Elisabeth Rosendahl Gävle 1992
Joanna Björner Åkersberga 1995
Tina Mjögeman Limhamn 1976
Katharina Sjöqvist Team BeatYesterday Hässelby 1972
Elefteria Thanasi Stockholm 1992
Helena Kullenberg Vällingby 1981
Peter Oreland
Evelyn Oreland
Elliot Oreland
Bengt Hedman Team BeatYesterday Team BeatYesterday 1956
Emma Sjöblom Norrtälje 1991
Till anmälan för 2020 Virtuellt 2,5