Anmälda till Mental Health Run 2020 Avancerad sök

2020 Virtuellt

Namn Klubb Lag Kön Ort Födelseår
Emma Cajander Hjärngänget Kvinna Saltsjö-Boo 1976
Martina Rosén Martina Munsö 1982
Pernilla Fritz Tyresö Kvinna Tyresö 1969
Maja Linder Kvinna Solna 1996
Åsa Persson Psykologsnack Kvinna Stockholm 1978
Sofia Gidewall IFK Tumba Kvinna Stockholm 1982
Anna Malmqvist-Bahrami Kvinna FARSTA 1982
Caroline Dubow AIF Friidrott LagDubow Kvinna Alingsås 1976
David Dubow
Anita Hjelm Kvinna Johanneshov 1961
Nathalie Hartman Kvinna Stockholm 1985
Madelene Engström Kvinna Kalmar 1990
Camilla Rolandsson Kvinna Tidaholm 1968
Fredrik Bjarnegård Man Uppsala 1974
Petra Kyrkander Kvinna Aplared 1976
Maria Ekblom Kvinna Älta 1974
Ludvig Scheja Man Stocksund 1977
Pernilla Röjdmark Inside Team Kvinna Lidingö 1901
Tage Perntz Ärla Man Ärla 1952
Madelen Fritz Familjen fritz Kvinna Falun 1989
Martin Fritz
Jessica Lindholm Kvinna Stockholm 1976
Susanne Forsberg TeamSussoFopp Kvinna Sollentuna 1986
Johan Forsberg
Jonas Bodin Pilgrim Vallentuna Stockholms stift Man Upplands Väsby 1976
Stefan Jutterdal Man Oskarshamn 1956
Veronica Bel Mekki Kvinna Leksand 1973
Inger Lindh
Margaretha Lindborg Kvinna Göteborg 1958
Klas Karlgren Karolinska Institutet Team LIME Man Stockholm 1968
Annika Lindqvist Kvinna VÄSTERÅS 1967
Lars Wåhlstedt Man Falun 1964
Magnus Flodberg Man Bromma 1978
Rita Bé Aben Botkyrka församling Stockholm 1973
Maria Morin Kvinna Stockholm 1981
Carita Ålund Kvinna Trollhättan 1965
Kent Moström TIDAHOLM 1960
Kerstin Johansson Kvinna Stockholm 1960
AnnCharlotte Jägberg Kvinna Stockholm 1970
Hanna Delitsch Kvinna Västerhaninge 1985
Hanna Helldén Kvinna Smögen 1975
Jenna Stiernman Man blir vad man tänker Kvinna Sollentuna 1986
Sigrid Löfgren
Nils Löfgren
Ulrika Widegren
Hanna Kallin Kvinna Johanneshov 1991
Alicia Månsson Electrolux Kvinna SOLNA 1966
Nanna Ståhl Skåne Teamet Kvinna Lund 2000
Lotta Lundberg Stockholms stift Kvinna Bromma 1972
Christin Sjösten Kvinna Gnesta 1956
Michael Sönnerborg-Wadenhorn Team J Man Malmö 1983
Annie Sönnerborg-Wadenhorn
sylwia czarnocka Inside Team Kvinna Stockholm 1972
Marie Winberg Kvinna ÄLVSJÖ 1983
Charlotta Lindholm Kvinna Lidingö 1990
Moltas Olaisson OCD-teamet Man Skogås 2004
Pernilla Ericson Pernilla Kvinna Unnaryd 1975
Marcus Wängdahl Linköping 1984
Gerd Löfquist Kvinna Skellefteå 1959
Camilla Kordnejad Karlsson BUP DBT-team Kvinna Stockholm 1968
Camilla Jiremyr Vikbolandet 1967
Maria Wilhelmsson Skarpnäck 1972
Candace Anestos Pohlarna RIO RANCHO 1973
Aly Cooper Pohlarna
Caroline Strindgård Kvinna Lyckeby 1982
Eleftheria Vasiladioti KLMT Kvinna Stockholm 1983
Jason Konstantinidis
Elektra Konstantinidis
Nicholas Konstantinidis
Marie Ahlgren Kvinna Stockholm 1901
Åsa Spolander OCD-teamet Kvinna STOCKHOLM 1901
Ulf Spolander
Karin Fraser Norgren Kvinna Fagersta 1970
Niklas Remne Man Linköping 1980
Alexandra Rydholm MHFA - Sverige Kvinna Helsingborg 1968
Stefan Warnqvist Man Vallentuna 1972
Josefin Unger Belin Kvinna Saltsjö-Boo 1970
Ragnhild Ahlgren Kvinna Stockholm 1901
Sara Forsström THE OCR GYM Kvinna Ljungskile 1992
Annika Bengtsson Söderåsens FK Kvinna Västerhaninge 1979
Josefin Ulinder Kvinna Helsingborg 1968
Ulrica Cadeau Mårtensson Kvinna Saltsjö-Boo 1977
Anette Brontén
Elin Grönberg Kvinna Varekil 1901
Clara Henriksson Team CAN Kvinna Stockholm 1979
Charlotta Rehnman Wigstad Team CAN Kvinna Enskede 1970
Martina Zetterqvist Team CAN Team CAN Kvinna Hägersten 1991
Erica Sundin Team CAN Team CAN Kvinna Hägersten 1986
Sofia Öhman Kvinna Stockholm 1985
Carina Heyners Kvinna Farsta 1967
Otto Dandenell Baggarna Man Sundbyberg 1972
Viktoria Törnqvist Kvinna Linköping 1982
Eva Bagge Baggarna Kvinna Stockholm 1961
Maud Palner OCD-teamet Kvinna Järfälla 1960
Madeleine Stahre Friberg Kvinna Trollhättan 1972
Thèrése Marberg Team Kungsbacka Reklambyrå Kvinna Kungsbacka 1973
Martin Hanngren Team Kungsbacka Reklambyrå
Karolina Westberg Lind Kvinna Torup 1973
Kela Dahlén OCD-teamet Kvinna Stockholm 1992
Camilla Rydberg Kvinna Glanshammar 1983
Mats Erikson Man Kiruna 1950
Lotta Andersson Stockholm Kvinna Stockholm 1974
Jenny Kaiser
Milena Stoyanova Kvinna Stockholm 1982
Annika Frick KBT Annika Frick, psykologi- och psykoterapikonsult Kvinna Karlstad 1982
Anders V Aloandersson Östersund Östersund 1974
Sara Sjögren Botkyrka församling Kvinna Spånga 1973
Helena Sjösten Kvinna Hägersten 1972
Sandra Renberg Tamm Kvinna Stockholm 1987
Adam Renberg Tamm
Linn Aldberg Kvinna Oviken 1988
Linn Aldberg Kvinna Oviken 1988
Lydia Kahn Stora Essingen Kvinna Stockholm 1977
Ralf Kahn
Frank Kahn
Louise Kahn
Beatrix Kahn
Sam Kahn
Linda Westerberg Femfemorna Kvinna Hisingsbacka 1975
Martina Tillberg Kvinna Heby 1970
Ola Nevalainen Färingsö församling Stockholms stift Man Bromma 1967
Åsa Linden
Christoffer Linden
Carina Nygren Nygren Kvinna Uppsala 1960
Maria Eriksson PRIMA Handen Kvinna Handen 1983
Sara Sjödin McManus
Zandra Berzen
Christina Bell
Victoria Thun
Helene Fröberg
Erika Johansson
Jenny Görling
Åsa Schlyter
Inger Gynning
Torkel Carlsson
Åsa Söderstrom
Katrin Berglund Färje
Charlotte Karlsson Kvinna Svedala 1976
Vera von Ahn Kvinna Sundsvall 1974
Paulina Rosenqvist HÄLJARP 1971
Katarina Perlhagen Kvinna Saltsjö-Boo 1964
Malin Jönsson Kvinna KRISTIANSTAD 1901
Maria Sebelius Kvinna Båstad 1972
ANNA JONSSON Kvinna Nyköping 1964
Ingela Linder Älta Endorfin-push! Kvinna Älta 1971
Eleni Simatou Kvinna Stockholm 1984
Nelly Pohl Bromma Pohlarna Kvinna Bromma 1999
Stina Borgsten Bromma Pohlarna 2003
Felix Pohl Åström Bromma Pohlarna 1992
Jonas Marin Cool runnings Man Stockholm 1983
Frida Eriksson Kvinna Västerås 1970
Christina Harefjord Kvinna Göteborg 1964
Kerstin Wolff Runacademy Stockholm 1957
Marielle Ramel Kvinna Stockholm 1987
Angelique Zaar Botkyrka församling Botkyrka församling Kvinna Tullinge 1962
Eline Strandberg Kvinna Sundbyberg 1980
Maria Olsson Radakovits Enhörna IF Kvinna Enhörna 1970
Fredrik Medin Man Gävle 1981
Jenny Martinsson Kvinna JÄRFÄLLA 1976
Sofia Isberg Femfemorna Kvinna Knivsta 1988
Nicole Käller Kvinna Nässjö 1991
Ebba Petersson Team LIME Kvinna Sundbyberg 1994
Martin Lotsander Bravura Sports Club Bravura Sports Club Man Stockholm 1989
Fredrik Johansson
Otto Johansson
Daniel Skowronski
Christoffer Hernius
Jakob Berglund
Olivia Thell
Maria Brander Özcelik
Jennifer Hansson
Julia Jobacker
Emma Jonker
Emma Wass
Therese Nordenström
Malin Dott
Gustav Eriksson
Karin Vannfält
Elin Nyström
Nathalie Lindborg
Andreas Kanter
Anja Grass Gaetani
Emil Källdoff
Martin Sander
Patrick Quinones
Linda Sundlöf
Linnea Agestam
Jennie Rodhe
Marcus Andersson
Louise Bernfort
Amanda Soon
Ellen Engström
Betim Bajrami
Philip Bernholtz
Kristofer Hedlund
Zarah Caraan
Fanny Ahlberg
Oliver Rogeman
Milan Cerovic
Sofia Lindahl
Emelie Hägglund
Gabriel Mangell
Sara Wexén
Tove Dott
Malin Nyberg
Carina Pålgård Kvinna Rimbo 1958
Erica Pålgård
Ximena Munoz Botkyrka Församling Botkyrka församling Kvinna Huddinge 1968
Kjell Strengbom Nextlevelperformance Nextlevelperformance Man Sigtuna 1969
Bo Göransson Läckeby GoIF Läckeby Man Läckeby 1952
Birgitta Jansson Mälarro Kvinna Hässelby 1956
Tommy Jansson
Reinhold Konnander Man Järfälla 1964
Sven-Erik Larsson Team Erik Bring Man Stockholm 1950
Monika Bring Team Erik Bring Kvinna Stockholm 1957
Jenny Samuelsson Botkyrka församling Botkyrka församling Kvinna Tumba 1973
Anna Nilsson Onsdagsklubben Kvinna Mölndal 1974
Angelica Aldeborg
Cecilia Larsson Equmenia Smögen Kvinna Smögen 1973
Camilla Wennerdahl Kvinna Frändefors 1972
Linda Persson Kvinna Lund 1978
Anna Karin Dandenell Baggarna Kvinna Linköping 1969
Ester Dandenell Rousseau
Mimmi Dandenell Rousseau
Tea Dandenell Rousseau
Arvid Nilsson Nilssonbullarna Man Ekerö 2013
Adela Nilsson
Hillevi Nilsson
Elin Tannér Kvinna Malmö 1988
Fredrik Ryberg
Ing-Marie Wieselgren Kvinna Uppsala 1958
Erik Bring Team Erik Bring Team Erik Bring Man Bagarmossen 1988
Ingeborg Kvamme Team Erik Bring Team Erik Bring Kvinna Bagarmossen 1994
Annika Ekblom Kvinna Stockholm 1962
Peo Karlsson . Man Stockholm 1987
Robert Andersson
Alexander Jansson Twitch Health Man Stockholm 1988
Heléne Andersson Kvinna Lomma 1956
Marie Lind Team LIME Kvinna Järfälla 1973
Joakim Jonsson Färingsö Församling Stockholms stift Man STENHAMRA 1974
Reghina Béres Baumgartner Kvinna Svenshögen 1986
Sandra Malmborg Färingsö församling Kvinna Färentuna 1974
Magnus Ehntorp Man Drottningholm 1981
Charlotta Milde Kvinna Norrköping 1970
Janice Persson Kvinna Vikbolandet 1967
Sofia-Lorena Pino Hermansson Kvinna Täby 1987
Per Gillberg Man Laxå 1969
Daniel Lindstam Färingsö församling Stockholms stift Man Bromma 1992
Peter Strömmer Färingsö församling BROMMA 1961
Camilla Almen Kvinna Vingåker 1969
Eva Handmark Kvinna Östersund 1955
Margareta Johansson Kvinna Västervil 1954
Wilma Wiselqvist OCD-teamet Kvinna Bandhagen 2008
Alice Wiselqvist OCD-teamet Kvinna Bandhagen 2005
Maria Levin Wiselqvist OCD-teamet Kvinna Bandhagen 1976
Johanna Persson OCD-teamet Kvinna Bandhagen 1968
Ann-Sofi Lager F&S Mariestad Kvinna Mariestad 1962
Ida Rask Kvinna Österfärnebo 1987
Linda Andersson Kvinna Trollhättan 1979
Robert Carlsson Femfemorna Man Älvsjö 1979
Fredrik Östervall Femfemorna Man Järfälla 1990
Bo Larsson Femfemorna Man Södertälje 1960
Eva Oskarsson Kvinna Kristinehamn 1963
Sofia Oskarsson Kvinna Kristinehamn 1993
Staffan Rydbeck Man ÄLTA 1951
Helen Kimby Kvinna Sollentuna 1968
Nelly Kimby
Anette Johansson Pnettis Kvinna Kristinehamn 1973
Eva Alksten Kvinna Sollentuna 1989
Cecilia Ståhl Nsph Stockholms län Nsph Stockholms län Kvinna Stavsnäs 1973
Yvonne Daniels Kvinna Östervåla 1965
Joar Guterstam Man Stockholm 1981
Tina Westerberg Lugna sulor Kvinna Visby 1964
Elvy Axklint Kvinna Borlänge 1958
Brian Nyeko OCD-teamet Man Solna 1992
Madeleine Liljegren Seglarvägen Kvinna Lidingö 1986
Eyvind Johansson Seglarvägen
Vilmer Liljegren Seglarvägen
Marie Nyholm Man Vallentuna 1966
Lina Nyholm Team Nyholm Kvinna Vallentuna 1995
Hanna Nyholm
Mariana Borkowski Storådalen SK Kvinna Lindesberg 1963
Lena Spiik Kvinna Tullinge 1948
Margareta Näsström OKKlemmingen Kvinna Gnesta 1953
Anneli Ahlby Lugna sulor Visby 1965
Jimmy Wallin Femfemorna Man Bro 1976
Malin Westerberg Femfemorna Kvinna Järfälla 1978
Sandra Jonsson Umedalens IF Kvinna Umeå 1978
David Abrahamsson Man Hägersten 1981
Sofia Lindeborg Kvinna Furuvik 1989
Tina Jansson Kvinna Västerås 1979
Veronika Bartholdsson Hjärngänget 2020 Kvinna Lidingö 1981
Marcus Falk Man Gusselby 1987
Camilla Schmidt Ekeby 1972
Maria Lindeberg Kvinna Täby 1965
Peter Lindeberg
Tina Leijon Kvinna Vallentuna 1975
Linda Greek Kvinna Knivsta 1971
CARL JOHAN SUNDBERG KAROLINSKA INSTITUTET Team LIME Man STOCKHOLM 1958
Mimmi Åström Team LIME Kvinna Solna 1985
Mark Gustafson Electrolux Electrolux Man Stockholm 1972
Christer Månsson Electrolux Man Solna 1963
Fanny Goude Team LIME Kvinna Bagarmossen 1985
Cecilia Dahlgren Team LIME Kvinna Årsta 1981
Alexandra Jernberg Kvinna FJÄRÅS 1980
Jill Dahlström Kvinna Tyresö 1985
Niklas Karlsson Transpiration AB Jogg Man Alingsås 1972
Hege Gulsrud Hjalmarsson Kvinna Lysvik 1974
eva arvidsson ekman hållbara möten Hållbara möten Kvinna saltsjöboo 1965
peter arvidsson ekman Hållbara möten
Marie Thulin Kvinna Ljungbyhed 1979
Linda Andersson Kvinna Kolmården 1973
Peter Carlqvist Nordic Market Access NMA AB NMA Man STOCKHOLM 1977
Ingrid Lekander
Greta Bütepage
Linda Sjöström Kvinna Bandhagen 1974
Johanna Garefelt 8610077805 Kvinna Stockholm 1986
Daniel Mozis Hjärngänget 2020 Man Vallentuna 1971
Karin Baronowsky Joh 3:16 Kvinna Bromma 1981
Lena Christensen Kvinna Lund 1975
Tim Hansson Man Stockholm 1989
David Vestberg Hjärngänget 2020 Man Vallentuna 1980
Ronnie Carlsson Borlänge LK Man Borlänge 1980
Amanda Borres Henriksson
Thomas Gyllström
Kate Kahr
Annika Odmark
Tomas Liberg
Agnieszka Sowinska
Jimmy Kendra
Line De Linde Henriksen
Kerly Koppe Söderlind OCD-teamet Kvinna Älta 1984
Eva Pettersson HÄSSELBY Kvinna HÄSSELBY 1967
Terese Caldeström Sandviken jogging Kvinna Enhörna 1973
Joakim Boström
Daniel Nordgren Transcendens Man Stockholm 1980
Soile Ohvo Kvinna Karlskoga 1972
Cecilia Johansson Kvinna Bro 1980
Josefin Steiner Kvinna Piteå 1999
Carl-Henrik Bondesson Glasholms RC Glasholms RC Man Falun 1986
Erika Lindgren
Elin Fondell Lok&Motion Lok&Motion Kvinna Karlskrona 1987
Ingela Hollertz Kvinna Ringarum 1974
Marie-Louise Hänel Sandström Moderaterna Riksdagen Kvinna Göteborg 1968
Carina Jonsson Kvinna Heby 1951
Tamador Abu El Hassan Team Familjen Kvinna Solna 1983
Anneli Silfverberg Team Walrus Kvinna Vårby 1991
Johanna Hamberg
Annica Danielsson Kvinna Hägersten 1975
Mia Junno Gelin Kvinna Östersund 1990
Peter Mourath
Susanne Stjärnkvist
Anki Holmsten
Åsa Bergkvist Kvinna Farsta 1968
Lisa Jernberg Kvinna Rättvik 1979
Ben Holding Bensan#1 Man Stockholm 1990
Charlotta Nilsen Kvinna Enskede 1984
Lena Gustafsson - Kvinna Stockholm 1955
Samuel Wahlberg Man Västerås 1977
Marie Gustafsson
Ulrika Damberg Kvinna Lekeryd 1973
Sara Petersson Aktivitetskompaniet Aktivitetskompaniet Kvinna Johanneshov 1990
Cassandra Spoonberg Aktivitetskompaniet Aktivitetskompaniet Stockholm
Malin Jones Perbellum sportsällskap Kvinna Mora 1977
Christina Westlund Springande tjep Kvinna Trönödal 1967
Monica Funk Kvinna Skövde 1970
Joachim Eckerström Vårdutveckling.se Man Ekerö 1982
Anna Broomé Kvinna Huddinge 1993
Carl Christensson Man Sundbyberg 1992
Martin Smedendahl IF Swish-Pling-Plums-Lufs IF Swish-Pling-Plums-Lufs Man Göteborg 1974
Caroline Heldtander
Cornelia Ek Kvinna Heberg 2006
Matilda Ek
Linda Edling - Grästorp Kvinna Grästorp 1977
Leo Heemskerk Team CRS Team CRS Man Solna 1965
Jenny Heemskerk
Nåmis Louisedotter Vegan Runners IK Kvinna Goteborg 1991
Åsa Jansson Kvinna Valbo 1971
Evelina Källmark Kvinna Uppsala 1990
Patrik Nyström Team Familjen Man Enköping 1970
Anna Khål
Mathias Hellqvist
Ssu-Pi Hellqvist
Linda Odelsheim Linda Kvinna Stenungsund 1985
Renée Nordin Kvinna Nälden 1993
Marianne Wiander Johanneshov 1963
Sonja Erlandsson Privat Kvinna Hovås 1977
Ulf Bergman-Ekström Man Danderyd 1970
Frida Sellén Uppsala 1978
Evelina Ohlsson Sweden Runners Kvinna Malmö 1986
Monica Borg Kvinna Sköndal 1968
Åsa Sohlgren Mårten forever Vällingby 1973
Josefine Simbula Mårten forever Kvinna Bromma 1976
Sofie Jantunen Kvinna Kramfors 1982
Elin Olaisson OCD-teamet Kvinna Skogås 1971
Maria Palmqvist Kvinna Karlskoga 1965
Agneta Scherman Kvinna Råcksta gårdsväg 19 1971
Anette Szomor Kvinna Sollentuna 1962
Lise-Lotte Strandberg Kvinna Floda 1967
Agneta Möller Kvinna Malmö 1969
Jenny Isaksson Kvinna NORRKÖPING 1983
Natali Balta Kvinna Halmstad 1994
Helena Reitberger Kvinna Täby 1973
Johanna Wistedt Team vretbo Kvinna Bandhagen 1976
Anna Fredriksson Kvinna Uppsala 1971
Nathalie Karlsson Örebro AIK Kvinna Garphyttan 1994
Emelie Isacsson Hökis Kvinna Farsta 1988
Siw Wåle Team Snigel Team Snigel Kvinna Skarpnäck 1957
Jennie Grahn Kvinna Karlskoga 1976
Brian Nyeko Moini Annelie Man Solna 1992
Barbro Hejdenberg Ronsten Kvinna Visby 1949
Olivia Winberg Team Monteriva Team Monteriva Kvinna Amsterdam 1999
Lisa Klingvall Kvinna Örebro 1975
Jerry Bertelsen Man Skövde 1986
Robert Fredman Man Tullinge 1966
PANAGIOTA MITROPOULOU Damer Stockholm 1989
Markus Rosquist Herrar Åkersberga 1977
Magnus Bergman IT-Sverige Herrar Järfälla 1968
Sara Thor Team Snigel Team Snigel Kvinna Linköping 1976
Anna Sarvimäki Mölndal 1991
Martin Skog Herrar Stockholm 1989
Magdalena Wänerstam Hedemora 1982
Rosanna Falck Damer Stockholm 1989
Jonas Arrhenborg Carnegie IF Herrar Stockholm 1985
Karl Koivunen Hjärngänget Vallentuna 1998
Ottar Bülow Hjärngänget Vallentuna 1958
FATEMEH J. LARI Damer STOCKHOLM 1983
Julia Johansson Damer Stockholm 1991
Victor Samuelsson Herrar Malmö 1986
Maria Stevanovic Damer Tumba 1966
Djurica Stevanovic Herrar
Mirian Biasão Damer Bromma 1983
Deborah Mezgebu Damer Sundbyberg 1991
Hanna Högberg Hunneberg sport och motion Vargön 1989
Jenny Mattsson Kvinna Uppsala 1992
Kenneth Jogell Latmaskarna Herrar Göteborg 1972
Manuela Jarosz Damer
Johanna McCormick Damer Uppsala 1996
Karin Hägglund Damer Stockholm 1980
Eva Mårtensson Boddlans ballerinor Kvinna Frösön 1951
Bertil Mårtensson Boddlans ballerinor
Axel Nordin Snörmakarna Herrar Bromma 1996
Amanda Wahlgren Snörmakarna Damer Bromma 1998
Veronica Dahlberg Kvinna Ödsmål 1984
Tina Hohmann Kvinna Häljarp 1977
Caroline Wachtler Damer Stockholm 1976
Agnes Liberg Wachtler Damer
Anette Gänsler Andrén Kvinna Norrköping 1967
Niclas Andrén
Ingrid Chröisty Kvinna Stockholm 1948
Lasse Chröisty
Cecilia Arrgård Vallentuna 1975
Anders Bergkvist JIÄJS Man Årsta 1901
Karin Andersson Nynäs IK Kvinna Nyköping 1975
Maria Lundgren Nybro Ski Kvinna Nybro 1992
Karolina Jansson Hjärngänget Vallentuna 2020 Damer Vallentuna 1977
Ewa Ehlton Hjärngänget Vallentuna 2020 Damer Vallentuna 1973
Jonny Kis Team BeatYesterday Team BeatYesterday Man Bromma 1981
Mattias Kis Team BeatYesterday Team BeatYesterday Man 2005
Fredrik Kis Team BeatYesterday Team BeatYesterday Man 2003
Karina Dahl Kvinna Västervik 1971
Anita Ek Kvinna Heberg 1975
Daniel Johansson Griffeye Griffeye Man Kärna 1981
Gunilla Lundin Damer Väddö 1971
Madeleine Carlqvist Kvinna Grönskåra 1971
Louise Svensson Damer Täby 1971
Stefan Svensson Herrar Täby 1968
Mattias Björk Team Björk Herrar Huddinge 1967
Charlotta Björk Damer
Jakob Björk Herrar
Erika Björk Damer
Hanna Björk Damer
Helen Setthagen Settis Kvinna Borås 1967
Anna Karlsson Kvinna Skövde 1984
Sofie Svensson Kvinna Skurup 1901
Andreas Holmberg Stockholms stift Herrar Stockholm 1966
Cissi Billgren Askwall Damer
Sofia Nordin Damer
Lina de Leeuw Damer
Sven-Eric Bergman Herrar
Ulf Edqvist Herrar
Göran Runa Herrar
Charlotte Hörndahl Damer
Rickard Wrene Herrar
Elisabeth Håkansson Damer
Lotta Lindberg Damer
Beata Moberg Damer
Sara Garpe Damer
Nina Lehtola Damer
Birgitta Sjöberg Damer
Lasse Söderberg Herrar
Göran Runebring Herrar
Tobias Helldin Herrar
Annika Boltenstern Damer
Julia Bjerleus Damer
Amanda Brändström Damer
Adelie Molander Damer
Malin Löfgren Damer
Hege Marie Korshavn Damer
Ricard Olsson Herrar
Sofia Olsson Damer
Anders Rune Herrar
Anna Sternbeck Damer
Anna Unghammar Damer
Anton Krantz Herrar
Mattias Svensson Herrar
Kajsa Larsson Damer
Katarina Pettersson Damer
Nadia Rachdi Damer
Carolina Nilsson Damer
Elisabeth Haag Damer
Peter Nygren Herrar
Anne Sörman Damer
Djvana Mikhaylova Damer
Anders Högberg Herrar
Eva-Britt Brännström Damer
Agneta Kling Damer
Nina Sagovinter Damer
Charlotte Raab Damer Stockholm 1965
Siv Einebrant Damer Rosersberg 1962
Linda Olofsson Damer Gustavsberg 1971
Christina Stål Stockholms stift Damer Täby 1969
Lotta Person Stockholms stift Damer Sollentuna 1959
Kristina Ericsson kristina.eriksson@svenskakyrkan.se Stockholms stift Damer Bandhagen 1964
Gunnar Lundberg Stockholms stift Herrar Djursholm 1956
Daniela Svedberg Stockholms stift Damer Täby 1983
Olof Ahlund Stockholms stift Herrar Bromma 1954
Lena Lindgren Stockholms stift Damer Rönninge 1954
Lena Seveborg Stockholms stift Damer Täby 1965
Håkan Sjöström Stockholms stift Herrar Bromma 1951
Marie Lundqvist Stockholms stift Damer Vallentuna 1955
Mia Andersson Stockholms stift Damer Vallentuna 1964
Lena Jerrewing Stockholms stift Damer Svartsjö 1955
Gudrun Engström Riedel Stockholms stift Damer Stockholm 1948
Camilla Persson Stockholms stift Damer Lidingö 1991
Torbjörn Persson Stockholms stift Herrar Järfälla 1974
Jenny Persson Stockholms stift Damer Järfälla 1975
Rasmus Blomberg Stockholms stift Herrar Lidingö 1988
Johanna Saxerbo Stockholms stift Damer Årsta 1981
Gunilla Märak Stockholms stift Damer Johanneshov 1970
Carina Thörn Stockholms stift Damer Sundbyberg 1962
Sara Blomén Power Stockholms stift Damer Huddinge 1974
Vendela Sund Stockholms stift Damer Uppsala 1997
Mårten Gudmundhs Stockholms stift Herrar Uppsala 1968
Petra Sunnervik Stockholms stift Damer Gustavsberg 1973
Anita Holm Stockholms stift Damer Värmdö 1953
Birgitta Lundén Stockholms stift Damer Värmdö 1964
Anna Björnström Stockholms stift Damer Gustavsberg 1965
Aysel Tas Stockholms stift Damer Gustavsberg 1976
Camilla Ulén Stockholms stift Damer Ingarö 1965
Susanne Wåhlin Ekengränd Sweden Runners IF Västra Frölunda 1973
Hanna Bülow Hjärngänget Vallentuna 1994
Mia Estberg Kvinna Eskilstuna 1968
Jessica Tjärnström Vattudalenslångdistansklubb Kvinna Strömsund 1977
Katarina Rudérus Ösmo-Torö församling för livet Damer Ösmo 1971
Enya Wiberg Hjärngänget Vallentuna 1996
Pernilla Andersson K5an Kvinna Malmköping 1967
Niklas Hult
Margaretha Spennare Hjärngänget Hjärngänget Vallentuna 1964
Linda Lidholm Kvinna Linköping 1901
Nina Lind Hjärngänget Vallentuna 1971
Unni Eriksdotter Ösmo-Torö församling för livet Damer Stockholm 1960
Marie Jörnsved Kvinna Vikarbyn 1967
Micke Jörnsved
Hanna Franzen Damer Kista 1975
Malin Thorén Kvinna Skoghall 1972
Camilla Billman Team Kungsbacka Reklambyrå Team Kungsbacka Reklambyrå Kvinna Fjärås 1971
Otto Billman Team Kungsbacka Reklambyrå Team Kungsbacka Reklambyrå
Hanna Ovesson Kvinna Växjö 1992
Maria Bodegård Damer Stockholm 1984
Louise Scheja Kvinna Stocksund 1977
Ferbie Åhlund Kvinna Åre 1990
Denny Calvo Östersunds SK Man Östersund 1971
thomas Elgenberg Herrar Solna 1984
Liv Ungermark Damer Älvsjö 1968
Alex Ungermark Annan könstillhörighet
Elisabeth Haag Tumba Damer Tumba 1971
Agnes Wennerberg Kvinna Uppsala 1993
Maria Winnerström Sweden Runners Kvinna Ystad 1980
Magnus Fenger-Krog VHL Herrar Saltsjöbaden 1984
Erika Aronsson Snigelns IF Kvinna Sköndal 1968
Anette Rosén JIÄJS JIÄJS Kvinna Årsta 1965
eva Bergklo Svenska kyrkans familjerådgivning i Stockholm Svenska kyrkans familjerådgivning i Stockholm Damer Stockholm 1957
Sofia Anderstig Damer Stockholm 1984
Lina van der Wijk Kvinna Skövde 1992
Veronica Landin Damer Sköndal 1973
Martina Otterdahl Moureau Varberg 1967
Ulrica Nordh Team Ullis Kvinna Södertälje 1975
Helen Setthagen Kvinna Borås 1967
Lotta Halvardsson Ekdahl Mind - vi springer för livet Annan könstillhörighet Södertälje 1968
Thomas Halvardsson Södertälje Mind - vi springer för livet Annan könstillhörighet Södertälje 1965
Marianne Blom Nacka Damer Nacka 1980
Malin Skoberne Team Snigel Kvinna GRÄSTORP 1977
Mikaela Höglund Lonesome Runners Västerås 1986
Lilli Hedenqvist La Familia Damer Nacka 1968
Mikael Hedenqvist La Familia Herrar
Jessica Hedenqvist La Familia Damer
Lisa Hedenqvist La Familia Damer
Anna-Lena Byström Team Snigel Kvinna Stockholm 1963
Anki Nordgren Kvinna Sideby, Finland 1964
Björn Ericsson MHR Herrar Stockholm 1958
Göran Sundwall MHR MHR Runners Herrar Stockholm 1957
Yvonne Sundwall MHR MHR Runners Damer
Elsa Sundwall MHR MHR Runners Damer
Niklas Olsson MHR MHR Runners Herrar
Oscar Sundwall MHR MHR Runners Herrar
Yanna Carlzon MHR MHR Runners Damer
Julia Åhlin Familjen Dalaryd/Åhlin Damer Bromma 1987
Kerstin Dalaryd Familjen Dalaryd/Åhlin Damer
Anders Åhlin Familjen Dalaryd/Åhlin Herrar
Henrik Åhlin Familjen Dalaryd/Åhlin Herrar
Camilla Mattsson Mind - vi springer för livet Damer Ekerö 1974
Romain Schwab STOCKHOLM Mind - vi springer för livet Herrar Bagarmossen 1980
Marie Österberg Damer Solna 1972
Jojo Tuulikki Oinonen Mind - vi springer för livet Damer Nykvarn 1966
Christine Lundberg Mind - vi springer för livet Damer STOCKHOLM 1952
Ann Casco Lilius Mind - vi springer för livet Damer Vällingby 1986
Hanna Kihlander STOCKHOLM Mind - vi springer för livet Damer Stockholm 1978
Bo Björklund Boddlans ballerinor Man Östersund 1946
Linnea Mårtensson Boddlans ballerinor Kvinna Ås 1981
Jörgen Mårtensson Boddlans ballerinor Man
Valter Mårtensson Boddlans ballerinor Man
Nils Mårtensson Boddlans ballerinor Man
Gustav Ottinger Herrar Stockholm 1991
Helene Sandwall Stockholm Damer Stockholm 1989
Mattias Backman Lonesome Runners Man Borås 1970
Pierre Rohdin Herrar Sollentuna 1972
Elin Ekenstierna TibroSnail Kvinna Tibro 1981
Ann-Marie Jansson TibroSnail
Elin Eriksson Team Snigel NässjöSniglarna Kvinna Nässjö 1978
Magnus Eriksson Team Snigel NässjöSniglarna Man
Jenny Hammare Kvinna Rättvik 1987
Anna-Karin Lagerquist Kvinna Sandsjöfors 1971
Monica Jarl Kvinna Linköping 1972
Fia Svärd Kvinna Väddö 1980
Johanna Niland Run-nissarna Kvinna Nol 1973
Mikael Karlborg Hedrén JÄRFÄLLA Herrar JÄRFÄLLA 1980
Kenth Olander Herrar Stockholm 1959
Nicole Säflund Stockholm Damer Stockholm 1992
John Kollinius Herrar Spånga 1981
Camilla Belusa Lidingö Damer Lidingö 1968
Fredrik Mattsson FamiljenMattsson Herrar Stockholm 1985
Jan Mattsson FamiljenMattsson Herrar Stockholm 1951
Kerstin Mattsson FamiljenMattsson Damer Stockholm 1954
Johan Mattsson FamiljenMattsson Herrar Stockholm 1983
Ann-Sofie Mattsson FamiljenMattsson Damer Stockholm 1982
Marcus Ålsnäs Skene SOIS Herrar Skene 1975
Annelie Drougge Annelie Kvinna Norsborg 1966
Pernilla Sellfors-Forsling Hofors AIF skid- och cykelklubb Hoforsligan Kvinna HOFORS 1980
Sara Boman Damer Sollentuna 1973
Tomas Johansson Öfvre Sågvägen Man Sollentuna 1973
Joanna Halvardsson Kvinna Karlstad 1988
Cecilia Spjuth Team Snigel Kvinna Borås 1972
Anna Hälludd Team snigel Kvinna Bålsta 1975
Cecilia Arrgård Kvinna Vallentuna 1975
Veronica Fernström Kvinna Falkoping 1984
Sissela Johansson Saarinen Damer Hägersten 1989
Isabel Olsson Damer SaltsjöBoo 1974
Maritha Norstedt Team BeatYesterday Damer Stockholm 1963
Terese Norstedt Hedman Team BeatYesterday Team BeatYesterday Damer Åkersberga 1985
Ingrid Heldt Damer Hässelby 1982
Janine Tillett Damer Järfälla 1992
Joakim Lindell Herrar Järfälla 1989
Andrea Henriksson Damer skogås 1975
Andreas Holmberg Herrar Stockholm 1966
Annika Östring Stockholm Neuronerna Damer Stockholm 1953
Magdalena Långhammar Neuronerna Damer Almunge 1978
Monika Eriksson NYKÖPING Damer NYKÖPING 1968
Claudia Holmström Damer Stockholm 1988
Ninni Brottman Damer Norrtälje 1989
Hans Brottman Herrar
Marie Brottman Damer
William Klingberg Herrar Norrtälje 2010
Camilla Klingberg Damer Norrtälje 1984
Per Klingberg Herrar
MAIRTIN O DOMHNAILL Stockholm 1983
Åsa Tassdal Virtea & friends Damer Sköndal 1975
Jennie Forsberg Gutiérrez Damer Stockholm 1971
Ann-Li Hörnfeldt Damer Stockholm 1970
Monika Sundesson Damer
Katarina Moberg Kattapulterna Damer Stockholm 1971
Ida Sandström Damer Vallentuna 1986
Malinee Barkhammar Damer
Maria Andersson Stockholm Marias psyksupport-team Damer Stockholm 1983
Sofia Birgersson Marias psyksupport-team Damer
Jonas Birgersson Marias psyksupport-team Herrar
Cecilia Holm Damer Kungsängen 1956
Anna Ingman Damer
Joakim Ingman Herrar
Nathalie Tapia Damer
Lisa Wiklund Damer
Bo Thomsen Herrar
Siri Lindén Damer Falun 1995
Bianca Dochtorowicz Damer Stockholm 1979
Gunilla Berg Spånga Bergatrollen Damer Spånga 1968
Ida Berg Damer
Amanda Berg Bergatrollen Damer SPÅNGA 1999
Pontus Berg Herrar
Annika Baler Damer Stockholm 1971
Ingrid Mohand Lallarna Damer Vendelsö 1974
Erika Rundlöf @vi.springer.for Damer Örbyhus 1997
Jenny Eriksson @vi.springer.for Damer
Ida Berglund Damer Täby 1983
Gwendolyn Schaeken Hägersten 1974
Ebba Lindbeck Vallentuna Damer Vallentuna 2005
Annika Gillemo Damer Vallentuna 1967
Peter Lindbeck Herrar
Amis Strandvide Team Snigel Damer Vaxholm 1968
Fredrik Widigs Herrar Stockholm 1988
Sigrid Westman Damer Älta 1977
Susanne Andersson Damer Avesta 1969
Linnea Ullstrand Olsson Damer Skokloster 1995
Stefan Markovic Nyström Herrar huddinge 1993
Isabella Gjersvold Farsta 1961
Annette Franzé Franzé Damer Bromma 1968
Julia Franzé Damer
Emilio Franzé Herrar
Louise Gellin Damer
Francesco Franzé Herrar
Malin Malmberg Damer Rimbo 1979
Susanne Sundin Damer Norrtälje 1979
Isabelle Blomberg Damer Tumba 1996
Sofi Jacobson Damer Handen 1987
Michael Rosquist Herrar Sundbyberg 1979
Charlotte Broms Damer Stockholm 1949
Lilly Pohl Bromma Pohlarna Damer Bromma 1969
Andreas Pohl Bromma Pohlarna 1964
Alfred Pohl Bromma Pohlarna 1997
Elin Pohl Bromma Pohlarna 2003
Florence Galibert Bromma Pohlarna 1966
Jonas Schreiber Herrar Huddinge 1973
Tom Schreiber Herrar
Mija Schreiber Damer
Mikaela Hemmälin Damer
Rasmus Hemmälin Herrar
Jennifer Hemmalin Damer
Charina Hennberg Nykvarn Damer Nykvarn 1963
Nina Stigstedt Dahlqvist Damer Upplands Väsby 1979
Anna Hedner Damer Uppsala 1979
Therese Gilljam Damer Vänge 1974
Lovisa Westlund Hisings Kärra 1991
Benjamin Fhager Karlsson
Joacim Malmgren Herrar Hägersten 1973
Hans Malmgren Herrar Strängnäs 1945
Marcia Munoz Munozes Damer Vallentuna 1992
Jorge Munoz Herrar Vallentuna 1994
Jorge Luis Munoz Munoz Vallentuna Herrar Vallentuna 1967
Marcia Caceres Vallentuna Damer Vallentuna 1965
Christian Munoz Vallentuna Herrar Vallentuna 1999
Margarete Nudel Damer Stockholm 1959
Åsa Zazzi Team Snigel Damer Ösmo 1977
Helena Sunnergren Damer Västerfärnebo 1901
Anders Tideman Herrar Eskilstuna 1986
Emma Tideman Damer
Robert Veres Adventure of a lifetime Herrar Södertälje 1986
Sandra Brkan Adventure of a lifetime Damer Södertälje 1990
Lena Edling Team Snigel Damer Uppsala 1958
Oscar Edling Herrar Uppsala 1998
Marianne Akkari Sollentuna 1971
Therese Karlborg Hedren Från soffan till milen Damer Järfälla 1980
Bosse Konrad Suicde Zeros volontärer Herrar Strängnäs 1967
Linnéa Hall Damer Stockholm 1987
Kristian Nielsen Herrar Farsta 1979
Emelie Johansson Damer
Ken Okamoto IF Polcirkeln Herrar Stockholm 1975
Nicklas Andersson Remahl Herrar Norrtälje 1982
Malin Borning Svea Damer Stockholm 1973
Anja Fält Sjöberg Damer Trångsund 1975
Daniel Sandqvist Herrar Dvärsätt 1973
Tove Janarv Damer
Henrik Åhm Kattisavan Herrar Stockholm 1980
Johanna Hennberg Nykvarn Damer Nykvarn 1991
Teddy Leksell LyckoIller Järfälla 1988
Sara Möller LyckoIller Järfälla 1992
Lena Gustafsson - Damer Stockholm 1955
Mathias Berglund Kattisavan Herrar Stockholm 1987
Jenny Fridh Damer Tullinge 1998
Emily Fridh Damer Tullinge 1995
Johan Fridh Herrar Tullinge 1970
Sussi Wadlund Damer Tullinge 1970
Hanna Karlssson Bandhagen 1983
Johan Königsson Kattisavan Herrar Stockholm 1981
Karolina Edevåg Damer Sollentuna 1973
Johan Edevåg Herrar Sollentuna 1970
Hilda Edevåg Damer Sollentuna 2005
Albin Edevåg Herrar Sollentuna 2008
Sofie Kis Team BeatYesterday Team BeatYesterday Damer Bromma 1982

2020 Virtuellt 2,5

Namn Klubb Lag Klass Ort Födelseår
Linda Nilsson Åkersberga 1990
Alice Nordlander BRO 2012
Greta Nordlander
Natascha Dahl Bunkeflostrand 1991
Elise Jedefors Saltsjöbaden 2012
Josephine Jedefors
Jacob Hadi
Barbro Hedman Team BeatYesterday Team BeatYesterday Furusund 1953
Maud Skolin Ederin Team Beat Yesterday Team BeatYesterday
Tina Stjerneklev Team Beat Yesterday Team BeatYesterday
Felicia Jonsson Team Beat Yesterday Team BeatYesterday
Maria Larsson Fonden för psykisk hälsa Fonden för Psykisk Hälsa Stockholm 1975
Gustav Olai Jansson
Erik Fridh Spänstiga 40+ Lund 1972
David Otherus TYRESÖ 1999
Catarina Lindskog
Mårten Otherus
Sofia Otherus
Stina Stensson Täby 2011
Filip Stensson
Rasmus Stensson
Heidi Leppäniemi ?? Västerås 1976
Natalie Schwarz Vafan, spring Kungsbacka 1992
Emelie Olson
Fredrik Borgström
Marita Jansson Västerås 1955
Linn Hultin Göteborg 1980
Helena Fridh Spänstiga 40+ Lund 1970
Anette Snejbjerg Gustavsberg 1963
Fredrik Snejbjerg
Susanne Wadenhorn