Anmälda till Laponia Triathlon 67°N – Sprint
Avancerad sök
Startnummer
Namn
Klubb
Klass
Kön
Födelseår
300
Emil Martinsson
Umara Sports Club
Men
Man
1985
299
Marie Kasselskog
Team Power Woman
Women
Kvinna
1977
298
Mattias Krantz
Terrible Tuesdays Athletic Club
Men
Man
1973
297
Emma Belforth
Gellivare endurance
Women
Kvinna
1985
296
Eelis Murto
OK Sarven
Men
Man
2001
295
Simon Gustavsson
Umara Sports Club
Men
Man
1986
294
Marcus Hultgren
Terrible Tuesdays Athletic Club
Men
Man
1979
293
Viktor Glemne
Men
Man
1996
292
Ida Norojärvi
Gällivare Endurance
Women
Kvinna
2002
291
Robin Andersson
Umeå simsällskap
Men
Man
2003
290
Sven Östlund
LC ZÜRICH-DOPPELSTOCK
Men
Man
1976
289
Hanna Westergaard
Alviks Ik
Women
Kvinna
1978
288
Anette Nilsen
Luleå triathlon
Women
Kvinna
1979
287
Jennifer Olsims Brown
Västerås CK
Women
Kvinna
1995
286
Oskar Larsson
Örebro aik
Men
Man
1990
285
Daniel Dyrander
Gällivare Endurance
Men
Man
1972
284
Sara Elfving
Karlshamns SK triathlon
Women
Kvinna
1970
283
Tristan Jones
Gällivare Endurance
Men
Man
1981
282
Anders Johnsson
Gällivare Endurance
Men
Man
1965
281
Karin Lindholm
Stil
Women
Kvinna
1963
280
Stefan Hertil
Stöcke TS Järnet
Men
Man
1980
279
Ida Semrén
Gällivare endurance club
Women
Kvinna
1981
278
Kristina Jonsson
Gällivare Endurance
Women
Kvinna
1975
276
Pontus Suorra
Gällivare Endurance
Men
Man
1990
277
Bo Vesterlund
Men
Man
1961
275
Martin Norberg
Men
Man
1986
274
Micael Andersson
Gällivare Endurance Club
Men
Man
1977
272
Annemari Johansson
Gällivare Endurance
Women
Kvinna
1964
273
Stefan Larsson
Gällivare Endurance
Men
Man
1962
271
Emelie Nyman
Women
Kvinna
1995
270
Maria Knutsson
Luleå Triathlon
Women
Kvinna
1980
268
Hauke Timme
USC Kiel
Men
Man
1990
269
Solveig Stoltenberg
USC Kiel
Women
Kvinna
1996
267
Claudia Arenas
Women
Kvinna
1977
266
Cecilia Engström
Alpha Training Center
Women
Kvinna
1967
265
Kristoffer Fredriksson
Rullklubben Kiruna
Men
Man
1990
264
Emma Lindberg
Simhallsbadet Kiruna
Women
Kvinna
1988
263
Daniel Lind
#40årspresent
Men
Man
1980
262
Camilla Martti
Women
Kvinna
1964
261
Charlotta Olsson Pettersson
Women
Kvinna
1984
259
Sofi Unga Jernelöf
Simhallsbadet Kiruna
Women
Kvinna
1990
260
Henrik Larsson
Simhallsbadet Kiruna
Men
Man
1977
258
Daniel Wiklund
Men
Man
1974
257
Louise Wallin
KBC ElGouna
Women
Kvinna
1976
256
Markus Bergman
Luleå Triathlon
Men
Man
1993
255
Juris Kellers
Men
Man
1973
248
Jesper Lindberg
Gellivare Skidallians
Men
Man
2001
249
Jakob Nyström
Umeå Simsällskap
Men
Man
2003
250
Ludwig Nordström
Men
Man
1996
251
Mathias Lyngmark
Gällivare Endurance Club
Men
Man
1977
252
Patrik Nyström
Umeå Simsällskap
Men
Man
1975
253
Jennifer Nordström
Women
Kvinna
1993
254
Lena Asklund
Göteborg
Women
Kvinna
1966
Till anmälan för Sprint