Anmälda till Säter Triathlon 2021
Avancerad sök
Olympisk / Motion
Namn
Klubb
Klass
Kön
Födelseår
Stefan Pettersson
Saltsjöbaden Triathlonsällskap
Herrar
Man
1974
Tomas Stavbom
IK Fyris Triathlon
Herrar
Man
1971
Paula Birgander
Väsby SS Triathlon
Damer
Kvinna
1973
Julia Montgomery
Terrible Tuesdays Athletic club
Damer
Kvinna
1984
Marielle Persson
Csk Ludvika Triathlon
Damer
Kvinna
1987
Jörgen Andersson
Umara SC
Herrar
Man
1977
Marie Kasselskog
Team Power Woman
Damer
Kvinna
1977
Alexander Fahim
Herrar
Man
1988
Odd Larson
Norra Stockholm Endurance
Herrar
Man
1970
Linda Gabrielsson
Norrköping triathlon
Damer
Kvinna
1990
Joakim Nordqvist
CSK Ludvika Triathlon
Herrar
Man
1990
Jonas Wikström
Herrar
Man
1987
Ann-Sofie Lindén
Umara Sports Club
Damer
Kvinna
1988
Jim Andersson
CSK Ludvika Triathlon
Herrar
Man
1986
Jerry Nordgren
Optimal Massage & Motion
Herrar
Man
1966
Gabriel Kröger
Race & Shine
Herrar
Man
1994
Monica Sjans
Qwarnsveden triathlon
Damer
Kvinna
1958
Mikael Mattsson
Ifk sala
Herrar
Man
1974
Albin Johansson
IFK Sala
Herrar
Man
1999
Knut Lyngar
Team Coxa Carry
Herrar
Man
1983
Jonas Kojan
Team CoxaCarry
Herrar
Man
1967
ingar mikkelsen
Team Coxacarry
Herrar
Man
1974
Martin Söderström
IK REX
Herrar
Man
1990
BERNHARD Hirschauer
Gällivare Endurance
Herrar
Man
1962
Fredrik Holmberg
Larsarvets swingersklubb
Herrar
Man
1987
Christina Eriksson
CSK Triathlon sektionen
Damer
Kvinna
1965
Lars-Erik Smedberg
CSK Ludvika Triathlon
Herrar
Man
1984
Jerker Eriksson
Kristinehamn multisport
Herrar
Man
1974
Pauline Beltrando
VIF Älvkarleby
Damer
Kvinna
1991
Tobias Norestrand
Diös IF
Herrar
Man
1982
Magnus Ström
Sandvikens Cykelklubb
Herrar
Man
1965
Lukas Bergliden
Herrar
Man
1983
Begona Birath
Stockholm city triathlon
Damer
Kvinna
1975
Kim Andersson
CSK Ludvika Triathlon
Herrar
Man
1990
Johannes Rosin
CSK Ludvika Triathlon
Herrar
Man
1990
Stefan Ramqvist
IK Fyris Triathlon
Herrar
Man
1971
Robin Persson Ålstig
Herrar
Man
1988
Martijn Wijnen
Herrar
Man
1994
Jonathan Gunnarsson
Athletic Club Saltlake
Herrar
Man
1998
Henrik Ivarsson
Upplands Väsby Triathlon
Herrar
Man
1969
Patrik Larsson
Herrar
Man
1979
Leif Björkman
Qwarnsveden triathlonklubb
Herrar
Man
1958
Albin Knutsson
Herrar
Man
2002
Lena Brännvall
Stockholm City Triathlon
Damer
Kvinna
1968
Gabriel Bassula
Herrar
Man
1986
Albin Wig
Herrar
Man
1996
Felix Geissel
Herrar
Man
1991
Emil Norberg
Qwarnsveden triathlon
Herrar
Man
1989
Markus Sjöberg
Herrar
Man
1991
Arvid Frank
Herrar
Man
2004
Ville Frank
Herrar
Man
2004
Fredrik Zetterberg
Herrar
Man
1990
Hans Lundgren
Aktivitus Sports Club
Herrar
Man
1955
Jimmi Elestrand
ornäs ik
Herrar
Man
1989
Lukas Mustajärvi
Herrar
Man
1984
Peter Ljunggård
Herrar
Man
1985
Amanda Hallesjö
Damer
Kvinna
1994
Sprint / Motion
Namn
Klubb
Klass
Kön
Födelseår
Peter Söderlund
Dellner IK
Herrar
Man
1972
Frida Nöu
Race and Shine
Damer
Kvinna
2001
Ella Anger Hyttinen
Hedemora Endurance Club
Damer
Kvinna
2005
Johan Werkmästar
Dalregementet IF
Herrar
Man
2002
Johanna Allqvie
Damer
Kvinna
1993
Elin Allqvie
Damer
Kvinna
1990
Tommy Jansson
Saltsjöbaden triathlon
Herrar
Man
1968
James Archer
Uppsalapolisens IF
Herrar
Man
1979
Astrid Hult
Dalregementets IF
Damer
Kvinna
1996
Mårten Kluck
Perbellum SS
Herrar
Man
1971
Marie-Louise Lindblom
Qwarnsvedens triathlon
Damer
Kvinna
1965
Benny Lindblom
Qwarnsvedens Triathlon
Herrar
Man
1961
Lina Sares
Damer
Kvinna
1984
Helena Andersson
Säter
Damer
Kvinna
1979
Jeff Frydenlund
Nordic Triathlon & Endurance Club
Herrar
Man
1989
Brooke Pilawa-Podgurski
Damer
Kvinna
1980
Jessica Högberg
Kungsörs sportklubb
Damer
Kvinna
1975
Maria Persson
Klarälvdalens Kanot och Multisportklubb
Damer
Kvinna
1981
Malin Lans
Klarälvdalens Kanot och Multisportklubb
Damer
Kvinna
1981
Anders Edström
Gävle Triathlon
Herrar
Man
1969
Monica Jansson
Damer
Kvinna
1974
Åsa Öberg
Damer
Kvinna
1977
William Hamberg
Team William Hamberg
Herrar
Man
2006
Katarina Andersen
Vikahälsan
Damer
Kvinna
1966
Emma Olsson
KBK BIKES CK
Damer
Kvinna
1993
Anders Alderbrant
Sprättbo IPK
Herrar
Man
1973
Natalie Sippl
Damer
Kvinna
1992
Christian Blue
Herrar
Man
1979
Mathias Petersson
Herrar
Man
1973
Olympisk / Lag Utmaningen
Inga anmälda
Namn
Klubb
Lag
Klass
Kön
Födelseår
Sprint / Lag Utmaningen
Namn
Klubb
Lag
Klass
Kön
Födelseår
Ludwig Svärdvall
Team LeWa Sport
Team Lewa sport
Man
2005
Carolina Vinefur
Vinefur på språng
Kvinna
1996
Terese Hamberg
Team Träningsvärk
Kvinna
1978
Sprint / Ungdom 16-17 år
Namn
Klubb
Klass
Kön
Födelseår
Nathalie Stigenberg
Gävle Triathlon Klubb
Damer
Kvinna
2004
Ludwig Svärdvall
Team LeWa Sport
Herrar
Man
2005
Elin Ramqvist
IK Fyris Triathlon
Damer
Kvinna
2005
Edla Lowbrink
Damer
Kvinna
2004
Ella Ohlsson
Stöcke TS Järnet
Damer
Kvinna
2005
Barn upp till 15 år
Namn
Klubb
Klass
Kön
Födelseår
Alice Birgander
Väsby SS Triathlon
Flickor 12-13
Kvinna
2008
Elias Birgander
Väsby SS Triathlon
Pojkar -11
Man
2010
Aron Anger Hyttinen
Hedemora Endurance Club
Pojkar 12-13
Man
2009
Ella Bäcker
Mattila IK
Flickor 14-15
Kvinna
2007
Eskil Nilsson
Ludvika simsällskap
Pojkar 12-13
Man
2008
Anton Karlsson
Väsby SS Triathlon
Pojkar 12-13
Man
2008
Alvar Törnlöv
Väsby SS Triathlon
Pojkar -11
Man
2012
Oliver Hahne
Team LeWa sport
Pojkar 12-13
Man
2009
Amanda Hahne
Team LeWa sport
Flickor 12-13
Man
2009
Vera Nilsson
Team LeWa sport
Flickor 12-13
Kvinna
2008
Axel Kierman
Team Lewa sport
Pojkar 12-13
Man
2008
Ida Reinius
Flickor -11
Kvinna
2013
Liam Reinius
Pojkar -11
Kvinna
2011
Lovisa Wannberg
IK Fyris Uppsala triathlon
Flickor 12-13
Kvinna
2008
Emilia Sofie Lyngar-Siblini
Team Coxa
Flickor 12-13
Kvinna
2007
William Mikkelsen Kojan
Funäsdalen IF
Pojkar 12-13
Man
2009
Sarah Larsson
Team Lewa Sport
Flickor -11
Kvinna
2010
Hugo Lagerberg
Väsby SS Triathlon
Pojkar 14-15
Man
2007
Alva Lagerberg
Väsby SS Triathlon
Flickor 12-13
Man
2009
Oscar Alenius
Hedemora Endurance Club
Pojkar 14-15
Man
2007
Leon Dahlin
Hedemora Endurance Club
Pojkar 14-15
Man
2006
Linus Jansson
IK Fyris Uppsala triathlon
Pojkar 14-15
Man
2006
Wilma Danielsson
IK Fyris Triathlon
Flickor 14-15
Kvinna
2007