Anmälda till Jernbrukets backyard ultra 2022 - Jernbrukets backyard ultra 2021 Avancerad sök

Jernbrukets backyard ultra 2021

Startnummer Namn Klubb Kön Ort Födelseår
99 Tony Elias Lerum Friidrott Man Lerum 1954
16 Per Christell Skeninge ik Man Sandared 1980
1 Branka Pavic Hälle IF Kvinna Västra Frölunda 1976
25 Anders Björk Lerum Friidrott Man FLODA 1968
47 Adrian Skobe Kalmar OK Man Askim 2001
100 Richard Celius Sweden Runners Man Hällingsjö 1981
96 Richard Nylén SPIS Man Sollebrunn 1983
97 Tobias Andreasson SPIS Man Solllebrunn 1986
98 Daniel Fredriksson SPIS Man Sollebrunn 1988
95 Mathias Johansson Aröd Ski Team Man Hisings Backa 1978
93 Peter Mattsson OMG! WTF! BBQ! \o/ Man Trollhättan 1980
94 Therese Eriksson Friskis&Svettis Vänersborg Kvinna Vänersborg 1982
92 Dino Isakovic Man Västra Frölunda 1976
91 Johan Ivarsson Man Göteborg 1995
90 Joakim Jakobsson Man Göteborg 1978
89 Erik Flood Perbellum sportsällskap Man Billdal 1981
88 Liselott Johansen Kvinna Lerum 1976
87 Maria Sepp Kvinna Kristineham 1981
86 Dick Beide Man Halmstad 1984
85 Patrik Larsson IPOS Man Göteborg 1987
84 Daniel Lind IPOS Running Club Man Fjärås 1988
83 Linda Christensen Kvinna Vårgårda 1980
82 Emmy Karnerud Pace On Earth Kvinna Göteborg 1977
81 Linda Johansson Kvinna Lerum 1973
80 Julia Ingemarsson Kvinna Qvarnabo 1986
79 Fredrik Ahlgren Man Kalmar 1980
78 Kristoffer Ahlgren Gråbo 1984
77 Andreas Dahlgren Sweden Runners Man Öjersjö 1976
76 Ivar Mogren Man Ljungskile 2001
75 Anne Lento Kvinna Göteborg 1966
74 Rasmus Stenemo Axa Sports Club Man Varberg 1981
73 Robin Wang Futchi Man Partille 1988
72 John Kindahl Futchi Man Alingsås 1982
71 Mathias Wallström Man Alingsås 1978
70 Oscar Sjölander Darktrail runners / Majorna IK Man GÖTEBORG 1969
69 Helen Eriksson Aktivitus Sports club Kvinna Västra Frölunda 1968
68 Rebecca Eriksson Kvinna Stenkullen 1991
67 Dennis Zackariasson Petri running club Man Göteborg 1986
66 Simon Persson Man Ljungskile 1994
65 Sebastian Andersson Man Hisings Kärra 1976
64 Magnus Thunberg Polestar Man Göteborg 1974
63 alberto sanz Centro Asturiano de Oviedo Man Oviedo 1992
62 Andreas Hedberg Man Floda 1984
61 Andreas Levin Man Torslanda 1981
60 Rickard Magnusson Team Djingis Man Alingsås 1969
59 Henrik Ohlsson Man Norrköping 1984
58 Carl Blanck Man Alingsås 1981
2 Marcus Kjellberg Sockertoppen IF Vallda 1974
56 Lowe Östman Man Göteborg 1994
55 Linnea Smalström Kvinna Göteborg 1999
53 Björn Freed Utvandrarna Göteborg 1977
54 Pär Blomqvist Utvandrarna Man Torslanda 1977
52 Alexander Hedberg Man Mölndal 1980
51 Christoffer Gissy Göteborg 1901
50 Christian Berg Man Floda 1978
49 Christoffer Lejon Man Lerum 1990
48 Jonathan Egerbo Man Växjö 1977
46 Ulf Andersson Man Gråbo 1985
45 Mikael Bergfjord Hyssna Man Hyssna 1979
44 Eric Sjöman Lerum Friidrott Man Lerum 1975
38 Daniel Berglund Man Västra Frölunda 1966
39 Jonas Björkqvist Göteborgs Atlet- & Triathlonsällskap Man Billdal 1970
40 Stefan Claesson Man Floda 1964
41 Patric Johansson Göteborgs Curlingklubb Man Göteborg 1985
42 Mattias Kristensson Ubbhult Man Hällingsjö 1985
43 Martin Lingvall Umara Sports Club Man Landvetter 1977
37 Johan Flarup Man Lerum 1973
36 Tomas Trolltoft Squeed Man Mölndal 1972
34 Andreas Skantz Mikkeller Running Club Göteborg Man Göteborg 1985
33 Charlie Engström Snabba Skor IK Man Borlänge 1992
32 Martin Parnmo Team Grundia Man Kungsbacka 1982
31 Philip Carlsson Snabba skor IK Man Hisings Kärra 1991
30 Karolina Östman Kvinna Stakebergsvägen 122 1980
29 Anna sköld Flodas finest Kvinna Floda 1979
28 Björn Bohlin Consat Man Hisings Backa 1973
27 Tomas Seger GPIF Man Göteborg 1972
26 Mikael Sjövall Man Torslanda 1963
24 Magnus Björk Man Lindome 1969
22 Johan Hallengren Team Elinsborg Man Lerum 1963
23 Eric Hallengren Team Elinsborg Man Mölndal 1991
21 Mattias Karhu Man Hisings backa 1986
20 Per Larsson TeamTrinax Man Göteborg 1985
19 Hampus Sako Bultens Gym Man Göteborg 1988
18 Andreas Engström Man Skövde 1983
17 Patrik Rung Man Göteborg 1978
15 Magnus Gasslander Man Vargön 1960
14 Fredrik Ström Man Mölndal 1968
13 Patrik Nilsson Aktivitus Sportsclub Man Göteborg 1969
12 Andreas Bredow The FatFrogs Man GÖTEBORG 1980
11 Patrik Eriksson The FatFrogs Man Mölndal 1981
10 Mattias Luks IF Kville Man Göteborg 1979
9 Johan Ruben Vallda Vikings Man Vallda 1976
8 Marie Robertsson Team Powerwoman Kvinna Sävedalen 1977
7 Rickard Möllerström Team Ultrasweden Man Torslanda 1976
6 Christina Terner Solvikingarna Kvinna Floda 1980
5 Isac Hallberg Revsudden Runners Man Kalmar 1985
4 Jonas Lindvall Lindome Outdoors Man Lindome 1976
3 Elias Jacobsson Man Alingsås 1981
57 Anders Ebeling Spurs Man Kållered 1973
35 David Strodel Lerum friidrott Man Stenkullen 1987