Anmälda till BTR Sommar – BTR 12 KM Avancerad sök

Namn Klubb Kön Födelseår
Maria Ohlson Varbergs Stadshotell Kvinna 1986
Erik Diding Warberg Running Club Man 1975
Mikael Printz Marshall Man 1979
Amanda Hansson Varberg Kvinna 1994
Annelie Silverby Kvinna 1975
Jonas Silverby Man
Hans Lilja Ullared Man 1972
Janette Persson Falkenberg Allstars Kvinna 1980
Halvar Gotthardsson Man 2008
Jenny Gotthardsson Kvinna
Ulrica Nord Jansson Runacademy IF Kvinna 1977
Maria Grange Kvinna 1980
Sofia Lundqvist Varbergs Atletfabrik Kvinna 1980
David Forsander VARBERG Man 1980
Marcus Henriksson FOT Man 1977
Patrik Borelund Halmstad OK Man 1965
Urban Karlsson Man 1979
Gabriel Olmås Man
Markus Johnsson Man 1984
Emil Hansson Varberg Man 1988
Eric Johansson Man 1990
Magnus Braxenholm Man 1991
Juliano Sabatke Man 1973
Johan Pusa Harrys boys Man 1975
Benny Karlsson Varberg Man 1951
Jonas Olsson Man
Åsa Göransson Blomquist Dalby Kvinna 1989
Axel Moll Ingenjox Man 1987
Hanna Albertsson Ok Nackhe Kvinna 1995
Krister Salomonsson Torpa if Man 1974
Emil Granberg Varberg Man 1991
Hannah Karlsson Varberg gif Kvinna 1995
Linda Edh Lindas Livsstil Kvinna 1975
Olavi Suomela VARBERG Man 1947
Nadia Hindér Kvinna 1990
William Johansson Falkenberg Man 1996
Marius Beresoae CrossFit432 Man 1985
Andreas Lindblom Man 1981
Jonas Nilsson OK Nackhe Man 1992
Julia Ek Göteborg Kvinna 1994
Sofia Anderberg Kvinna
Anders Claesson Crossfit 432 Man 1989
Henrik Bernström Team Fika RC Man 1975
Peter Beskow Man 1982
Maria Bergström Kvinna 1969
Claus Geertsen Præstøløberne Man 1962
Petter Sjöström Rolfstorp Hooliganz Man 1977
Elof Manninen ViaPM AB Man 2009
Ingmar Dahlin Man 2010
Henrik Dahlin Man
Karin Johansson Kvinna 1980
Olle Svensson Man 1990
Lovisa Levin Kvinna 1988
Peter Törnqvist Blidsbergs MTB Man 1985
Evelina Hållander Blidsbergs MTB Kvinna 1990
Maria Nemeczek Kvinna 1983
Mia Sjöqvist Kvinna 1974
Casper Bernhardson Man 2003
Anna Ekberg Borås Löparklubb Kvinna 1990
Selma Kullvén Kvinna 2013
Markus Kullvén Man
Katarina Falk Kvinna 1978
Märtha Landén FK Friskus Varberg Kvinna 1994
Sara Josarp FK Friskus Varberg Kvinna 1996
Jakob Hedén Man 2002
Sandra Ozols Torslanda Kvinna 1979
Therese Lundgren Hedénsklubben Kvinna 1979
Sven Lundgren Man
Anders Lundgren Man
Josefin Hylander Kvinna 1975
Lisa Mastalir SOS Kvinna 1973
Per Adamsson SOS Man 1966
Antonia Harrison Kvinna 1990
Therese Berntsson Tvååker IBK Kvinna 1985
Camilla Harström Team Bunkern Kvinna 1972
Karin Lomander Valinge IF Kvinna 1994
Anton Johansson Man
klas neimark Man 1974
Amel Muratovic Man 1981
Ulrika Alexandersson Kvinna 1970
Agneta Larsson Kvinna
Joseph Hajj Falkenberg Man 1986
Max Kristensson Man
Hanna Jönsson Lerum Kvinna 1988
Sophie Bender Kvinna 1985
Håkan Casparson Team Casparson Man 1962
Caroline Casparson Team Casparson Kvinna 1987
Eva Atterot Kvinna 1973
Johanna Vikström Kvinna 1980
Per Lewstam Man 1985
Mimi S Falkenberg Kvinna 1993
Andrii S Man 2010
Lukas Lannemyr Man 1974
Mattias Svensson Man 1974
Therese holmber almö läkarhus Kvinna 1980
Roger Svensson Man 1977
Sofia Ericsson Huddinge Innebandyklubb Kvinna 1998
Daniel Jigsjö Man 1990
Samuel Jakobsson Man 1996
Sofie Odnäs Grönahögs IK Kvinna 1985
Jenny Berggren Steninge Runners Kvinna 1968
Jesper Peterson Man
Jonathan Peterson Man
Tomas Tillberg Man
Isac Antblad Annoying Athletes Man 1973
Helena Bergsten Kvinna 1973
Jesper Havsol Man 1975
Emma Törnroth Kvinna 1976
Anna Jansson Kvinna 1991
Andreas Jonsson Man 1989
Victor Björnerås Göteborg Man 1989
Malin Niklasson Bolsing Kvinna 1988
Glenn Svensson Finnvedensbil Man 1984
peter Karlberg Man 1987
Elin Gustafsson Horreds Sportklubb Kvinna 1991
Jacob Schäfer Man 1991
Hans Ericsson Man 1960
Hampus Kuczerski Team Dynnar Man 1991
Sandra Kuczerski Kvinna
Petra Karlsson Kvinna 1976
Caroline Malmentun DRT Kvinna 1977
Peter Hagberg Man 1979
Vide Lindén Man
Albin Lindén Man
Elin Cederkrantz Skogsrået Kvinna 1979
Daniel Cederkrantz 454:e Man 1979
Diana Nyberg Kvinna 1990
Eddy Larsson Team SpringaMera Man 1959
Malin Jakobsson Gullbrandstorp Kvinna 1983
Mattias Bengtsson Man 1993
Henrik Håkansson Man 1995
Ann Bohman Dalstorp Kvinna 1955
Emma Vindevall Kungsbacka Kvinna 1994
Matilda Lindegren Kvinna 1991
Marianne Svanlind Hestra IF Kvinna 1957
Therese Waldetoft Kvinna 1989
Filip Nielsen Knäckebröhult IF Man 1980
Allan Andersen Præstøløberne Man 1974
Therese von Bargen Kvinna 1984
Fredrik Johansson Falkenberg Man 1971
Ann-Sofie Brynéus Kvinna 1971
Patrik Ericsson Granitor Electro Man 1970
Johanna Sjögestam Kvinna 1992
Frida Karlsson Varberg Kvinna 1979
Lotta Nilsson Varberg Kvinna 1965
Jonas Jerklind Team Bunkern IF Man 1969
Anna Englund Kvinna
Tony Wallström Man 1985
Ronja Johansson Kvinna 1992
Linus Nilsson Munksljungby Man 1999
Jörgen Skoglund Tvååker Man 1972
Emma Björk Kvinna
Malin Jünke Team Nordic Trail Kvinna 1969
Annika Hågebrand Kvinna 1984
Anna Algö Kvinna
Magnus Lilja Arsenal Man 1971
Angelica Stenemo Varbergs Ultralöpare Kvinna 1984
Terése Nilsson Kvinna 1984
Jonathan Andersson Varberg Man 1992
Isabelle Andersson Kvinna 2002
Rebecka Jägryd TeamSwempa Kvinna 1987
Paul Rogers TeamSwempa Man 1981
Lise-Lotte Strandberg FLODA Kvinna 1967
Désirée Källid Kvinna 1986
Catharina Ramhult IK Ymer Kvinna 1966
Martin Kristenson Varbergs Gif Man 1967
Maya Kerosuo Kvinna 1973
Henrik Larsson Man
björn haraldsson hampetorp young boys Man 1955
Mia Ehlin Kvinna 1970
Ebba Kron Åstorp Kvinna 1976
Anders Andreasson Man 1964
Anders Gustafsson Man 1969
Amandus Jutvik Man 1991
Jan Braf IBM Man 1966
Linda Norling Bottnaryd Kvinna 1981
Lena Eriksson Kvinna
Niclas Coster GLTK Man 1972
Helena Hilmersson Onsala Kvinna 1976
Anna Hasselrot Kvinna
David Eriksson Kidsbridge Runners Man 1989
Per Liljekvist IS Göta Man 1980
Kristian Adolfsson Borås Löparklubb Man 1974
Fredrik Lindstrand Heleneholms IF Man 1982
Sofia Lindstrand Kvinna
Per-Olof Arnås LK DRT Kungsbacka Man 1965
Mikael ANtonsson Man 1973
Siri Antonsson Kvinna
Edvin ANtonsson Man
Helene Kudawais Kvinna 1986
Matilda Lindkvist Kvinna 1975
Maria Nelson FiFan IF Kvinna 1981
Kristoffer Nilsson TrailRunningSweden Man 1977
Jéssica Vieira Larsson Kvinna 1991
Carolina Almarsson Kvinna
Carl Provén Borås Löparklubb Man 1999
Linus Westin Horn Man 1980
Sabina Mårtensson Ik Trenne Kvinna 1972
Hans-Olof Mattiasson Strömstad Löparklubb Man 1962
Lars-Erik Brattström Stolt CNT Man 1979
Anna-Lena Ranhög Kvinna 1969
Pia Syren Kvinna 1970
Louise Brattström Stolt CNT Kvinna 1984
Christian Linde Man 1982
Anton Knutsson Man 1997
Linnea Djupdahl Kvinna
Maria Hildebrand Kvinna 1974
Amanda Gladh Arvidsson Kvinna 1992
Antonia Kesar Kvinna 1998
Mikaela Mennborg Kvinna 1992
Caroline Olsson Kvinna 1970
Jörgen Olsson Man
Annelie Bertilsson Kvinna 1978
Walter Friström Man
Jessica Twedmark Kvinna 1985
Linda Falk Kvinna 1985
Gustav Aqvilin Grimeton Man 1987
Mathilda Aqvilin Kvinna
Karin Hjort Kvinna 1977
Mats Carlegrund Man
Sofia Berggren Kvinna
Johanna Schultz Kungsbacka Kvinna 1986
Maria Eriksson Kvinna 1987
Linn Wengholt Lund Kvinna 1999
Hampus Karlsson Man 2001
Isak Karlsson Man
Albin Eliasson Man 2001
Christopher Evans Västra Frölunda Man 1977
Sebastian Evans Man 1979
Elias Pihl Man 2007
Victoria Lind Kvinna 1987
Villiam Brag Man 2007
Malin Erlandsson Varberg Kvinna 1970
Martin Solede Man 1972
Per Göransson V Frölunda långdistans LK Man 1969
Toffe Lindskog IFK Göteborg Man 1963
Anton Gustafsson Man 1996
Johannes Lindroos Man 1984
Magnus Börjesson Vessigebro Man 1967
Susanne Larsson Kvinna 1970
Claire Nabaggala IS Göta Kvinna 1998
Annie Anger Kvinna 1992
Desirée Davidsson Hestra IF Kvinna 1987
Magnus Rappe Varbergs Gif Man 1969
Hans Börjesson Team Geggamaja Man 1980
Johan Lundblad Markbygdens OK Man 1972
Lasse Karlsson Ringhals IF Man 1969
Karin Ring Corem Kvinna 1975
Casandra Hallberg Halmstad Kvinna 1997
Britt Tornberg IFK Göteborg orientering Kvinna 1964
Andreas Zander Man 1976
Sandra Brenner Kvinna 1981
Tomas Thunman Lyngstek Runners Man 1987
Rikard Svensson Spargresarna Man 1990
Anna Hammarsten Konvaljvägensvänner Kvinna 1992
Eva Brywe Kvinna
Sebastian Runevad Man 1992
Andreas Runevad Man
Helena Sundvall Kvinna 1975
Åsa Zetterlund Sidibeh Kvinna
Johan Isacson Man 1949
Maja Toth Kvinna 1980
Pär Nyberg Borås Löparklubb Man 1961
Peter Janosi Borås Löparklubb Man 1968
Per Andersson Ringhals IF Man 1982
Shane "Last Clan Standing" Quinn Cork Man 1974
Richard Sannerholm Man
Kaj Wernersson Ankarsrum OK Man 1976
Hanna Brandell Kvinna 1985
Jakob Hagström Svinhult IF Man 1992
Andreas Hagström Man
Johannes Hagström Man
Fia Fogelberg Kvinna 1987
Anna Ignell Kvinna 1988
David Gramnaes Man 1977
Martin Södergren Man 1982
Isabell Bergin - Kvinna 2003
Morten Arnesen Man 1983
Sebastian Erlandsson Crossfit 04320 Man 1988
Hannah Johansson Kvinna 1994
Nina-Maria Jernstedt Kvinna 1990
Mikael Andersson Man
Cecilia Petersson Kvinna
Andreas Björklund Man 1980
Caroline Björklund Kvinna
Sofia Rohlén Landvetter Kvinna 1986
Hanna Belleus Kvinna
Jim Tilmaz - Man 1974
Lova Tilmaz Kvinna
Richard Matti Pelefanterna Man 1974
Mattias Hilmersson Bullfika CK Man 1975
Caroline Edsgren Göteborg Kvinna 1980
Karin Sjömar Kvinna 1980
Lisa Johansson Kvinna 1988
Cissi Meltzer . Kvinna 1971
Titti Jacobson NA Kvinna 1963
Bengt Jacobson Man
Ida Rohdin Kvinna 1983
Ann-Sofie Wernersson Västra Frölunda Kvinna 1969
Emelie Jansson Kvinna 1985
Erik Gustafsson Man 1978
Peter Sjöström Man
Helen Gustafsson Ik Dran Kvinna 1968
Tommy Gustafsson Man
Daniel Johansson VALLDA Man 1971
Petter Eriksson Peléfanterna Man 1968
Sten Selin Man 1969
Dag Månsson Man 1965
Kristian Nilsson Markaryds FK Man 1983
Björn Östling Man
Lina Andersson Kvinna 1981
Susanna Björklund Kvinna 1986
Jenny Karlsson Kvinna 1973
Micke Lagerljung Team Nordic Trail Man 1962
Lena Lagerljung Team Nordic Trail Kvinna 1963
Josefine Emilsson Kvinna 1984
Henrik Andersson Man
Sofia Haby Kvinna 1988
Carl Mårtensson Man 1981
Nina Nilsson Nykvarn Kvinna 1972
Katarina Kaveryd Kvinna
Annica Rosberg-Andersson Bredaryd Kvinna 1968
Elin Levin Gunnebo girls Kvinna 1978
Lars Meuller Marstrand RC Man 1965
Viktor Meuller Man
Anna Larsson Löthman Kvinna 1988
Johanna Johansson Varbergs Bostad Kvinna 2000
Martina Berg Varbergs Bostad Kvinna 2000
Ola Eidem Göteborg Man 1967
Anonym Anonymsson Göteborg Kvinna 1930
Anna-Lena Hermansson Kvinna 1967
Andreas Ekstrand Man 1982
Emma Södergren Kvinna 1986
Madeleine Lindberg Kvinna 1971
Kristina Marie Helene Johannesson Kvinna 1969
Julia Caroline Spindler Sliwa Kvinna 1984
Elin Johansson HÄGERSTEN Kvinna 1986
Mathilda Turtola Kvinna 2001
Nana Turtola Kvinna 1978
Emma Broberg Kvinna 1987
Anna Bång Kvinna 1978
Malin Björck Kvinna 1995
Simon Persson Man
Marianne Ahlgren Another View idrottssektionen Kvinna 1970
Ulf Nilsson STENBERGET Man 1961
Gunilla Ahlgren Kvinna
Sara Persson Himle kök Kvinna 1990
Johan Persson Man
Carl Mårtensson Man 1981
Linnea Boestam Savostamgård Kvinna 1993
Stephanie Savolainen Savostamgård Kvinna 1992
Annika Gingsjö Kvinna 1983
Francisco Javier Avelar Muñiz Mai Man 1993
Andreas Hendrix Man 1975
Julia Malmström Kvinna 1992
Martin Malmström Man
Mikael Ljungberg Man 1990
Victoria Edvardsson Kvinna
Ulrika Nilsson Munka Ljungby Kvinna 1971
Gustav Samson Man 2008
Ola Samson Man
Tomas Wiklund Man
Kristian Strömberg Mölndal Man 1976
Malin Strömberg Kvinna
Anders Hakansson Man
Anna Bång Kvinna 1978
Inge Robertsson Man 1960
Amanda Robertsson Kvinna
Caroline Robertsson Kvinna
Paulina Carlsson Kvinna 1983
Cin Ljungdahl Kvinna 1979
Annika Larsson Runacademy IF Kvinna 1972
Till anmälan för BTR 12 KM