Anmälda till BTR Vineyard Backyard Ultra 7-8/ 9 - – Bocksten Vineyard Backyard Ultra Avancerad sök

Bocksten Vineyard Backyard Ultra

Namn Klubb Lag Kön Födelseår
Malin Young - Lindome Kvinna 1987
Stefan Grottling Lindome Lindome Man 1981
Martin Rönnfors Mölndals aik Slow Man 1974
Jonas Lindh Rooster Club Varberg Rooster Club Varberg Man 1979
Josefine Emilsson Tvååker Roadkill Tvååker Roadkill Kvinna 1984
Henrik Andersson
Celine Brandt Falkenbergs Outdoor Training Kvinna 1988
Bo Persson Lars H Man 1963
Emelie Önnhed Musketörerna Musketörerna Kvinna 1994
Mia Sjöqvist Borås Kvinna 1974
Malin Jünke Team Nordic Trail Borås Kvinna 1969
Johanna Schultz . Kvinna 1986
Antoni Mielnik
Magdalena Mielnik Varberg Kvinna 1979
Emma Hammarsten Backyard Babys Kvinna 1989
Elvira Evysdotter Backyard Babys Kvinna 1994
Adam Ydenius Ingen aning Man 1986
Måns Deckner Kvicksand Man 1986
Johan Edlund Älvegårdsriddarna Man 1972
Nikola Boron Ystad Kvinna 1998
Daniel Larsson Ingen aning Man 1986
Emil Hansson Don’t Stop Believin Man 1998
Karl-Anders Semborn Valinge IF Valinge IF Man 1986
Patrik Josefsson afSand . Man 1973
Monika Arngården Springmaskarna Kvinna 1984
Anja Ljungberg Sjönevad bastu- och friluftsförening 50 Kvinna 1974
Elina Larsson Time Of Your Life Kvinna 1990
Erik Johansson Varberg Varberg Man 1995
Lars Carlsson Vbg Varberg Man 1960
Jonas Kalén . Man 1991
Lisa Chohan Strömner Springmaskarna Kvinna 1984
Hans Lilja Ullared Ullared Man 1972
Fredrik Andersson Club 734 Club 734 Man 1988
Fredrik Stenbeck Klubb UB Utmanarna Klubb UB utmanarna Man 1982
Paul Wigertz Klubb UB Utmanarna Klubb Ub Utmanarna Man
Karl-Johan Canestedt Klubb UB Utmanarna Klubb UB utmanarna Man
Mikael Andersson Klubb UB Klubb UB Man 1982
Anders Edhager Klubb UB Klubb UB Man
Jakob Åhman Klubb UB Klubb UB Man
Anders Forss Varjesteg Varjesteg Man 1980
Hanna Forss
Rasmus Sjöberg . Man 1990
Martin Johansson . Man 1998
Annica Ejdestig Runacademy SveDan Kvinna 1969
Amanda Bengtsson Braun SveDan Kvinna 1992
William Stridsberg Ödenäs IF SveDan Man 1991
Flemming Albertsen SveDan Man 1964
Tova Ejdestig SveDan Kvinna 2003
Nicolai Willer Albertsen SveDan Man 2002
Cissi Meltzer . . Kvinna 1971
Linus Bägeby Hemfärd Man 2003
Kristian Fazakas Club 734 Club 734 Man 1984
Caroline Josefsson Springmaskarna Kvinna 1986
Lina Blomstrand Springmaskarna Kvinna 1986
Ina Annerås Springmaskarna Kvinna 1984
Erika Frick Ingen aning Kvinna 1975
Nadine Viel Lamare Ingen aning Kvinna 1967
Håkan Viel Lamare Nilsson Ingen aning Ingen aning Man 1966
josefine björklund Ingen aning Kvinna 1974
Peter Henriksson Runacademy IF Runacademy Falkenberg Man 1976
Patrik Bengtsson Steninge JP Man 1973
Johanna Bengtsson JP Kvinna 1980
Johan Carlsson Ingen aning Man 1984
Kenneth Gustafsson Ingen aning Man 1984
Patrik Vallared HERA AB HERA Man 1992
Patricia Odhult Ingen aning Kvinna 1978
Patric Åkesson Ringhals IF Ingen aning Man 1985
Pernilla Sofia Fagervik BODØ Ingen aning Kvinna 1972
Morgan Kristiansson Ingen aning Man 1978