Anmälda till BTR Winter 2023 - BTR WINTER 24 KM Avancerad sök

Namn Klubb Kön Ort Födelseår
Jawad Feizi Hälle IF Man Göteborg 1997
Joacim Longum Man Göteborg 1994
Daniel Wallman Falkenberg Allstars Man Falkenberg 1973
Julia Lacandler SOK Knallen Kvinna Rydal 1985
Arvid Jernqvist Göteborg Man Göteborg 1990
Samuel Norburg Man Göteborg 1969
Mikael Lyberg Varberg Man Varberg 1981
Clive Burke Man Varberg 1979
Niklas Petersson Fröling Simlångsdalens IF Man Halmstad 1977
Anette Ottosson Falkenbergs RR Kvinna Heberg 1968
Karl Berntsson Warberg running club Man Varberg 1995
Simon Stark Umara Sports Club Man Göteborg 1986
Stina Persson Mölndals aik Kvinna Kullavik 1986
Cecilia Fyrk Kvinna Göteborg 1978
Magnus Helander Man Rydebäck 1967
Mohammed Alaoui Stockholm Man Stockholm 1989
Carola Lindeberg Kvinna Hovmantorp 1975
Johan Lindeberg Man Hovmantorp 1970
Chantal Fournier Kvinna Ljungby 1969
Tommy Ivarsson Skepplanda Man Skepplanda 1985
Hampus Johansson Man
Johan Thoresson Grebbestads IF Man Mönldal 1978
Pontus Fjällman Hälle IF Man Göteborg 1990
George Sellick Man Varberg 1992
Sam Nylander Ängby Runners Man Bromma 1978
Per-Adam Jägerström Hälle IF Man Göteborg 1986
Christopher Marsland Halmstad Man Halmstad 1985
Björn Svensson Man
Joan Ivarsson Ödenäs Springklubb Man Alingsås 1981
michael stiller Man göteborg 1987
Matthew Stiller Man
Ann-Sofie Hernvall OK Skogsvargarna Kvinna Trollhättan 1974
Ulrika Hernvall Trollhättan Kvinna Trollhättan 1970
Lars Peterson IFK Helsingborg Man Helsingborg 1964
Fredrik Bergström Man Göteborg 1984
Joel Sjöholm Pan-Kristianstad Man Halmstad 1994
Andrew Young DRT Kungsbacka Man Kungsbacka 1978
Mathilda Bratt Kullavik Kvinna Kullavik 1978
Lotti Harrieson Högby if Kvinna Löttorp 1965
Max Harrieson Man
Pia Svensson Kvinna Falköping 1984
Térance Sinnathamby Man Göteborg 1993
Nathalie Rubin Varberg Brukshundsklubb Kvinna Fjärås 1993
Hanna Peterson Kvinna Varberg 1996
David Åström IK DRAN Man Väröbacka 1985
Maria Johansson Kvinna Torslanda 1977
Fredrik Jernqvist Göteborg Man Göteborg 1960
Hans Sjöstrand Man Göteborg 1966
Mattias Palmqvist OK Tranan Man LÄNGHEM 1976
Dan Tangen Sällylä Åsa löp å jogg Man Åsa 1982
Pontus Svahn Man TVÅÅKER 1993
Philip Bengtsson Man
COLIN LALLEMANT Man GOTEBORG 1991
Linus Persson Eksjö Man Eksjö 1984
Niclas Clemmensen Borat Club Man Kungsbacka 1974
Ylva Morén Kvinna Lerum 1974
Daniel Ernstsson Borås Löparklubb Man Borås 1988
Bengt Ohlsson Lonesome Runners Man Göteborg 1963
Baptiste THOUIN Man Göteborg 1994
Öystein Flaa Falkenbergs Stand up paddle club Man Falkenberg 1973
Alexander Holmblad Craft Elite Run Team Man Varberg 1994
Martin jonsson AFRY Man Slöinge 1975
Martin Svensson Simlångsdalens if Man Slättåkra 1983
Fredrik Beckius Man Göteborg 1992
Fanny Nilsson Kvinna Växjö 1995
Petra Karlsson Kvinna Helsingborg 1976
Ebba Kron Åstorp Kvinna Åstorp 1976
Jim Kron
Andreas Anderberg Sebbens vänner Man Göteborg 1982
Kerstin Weiner Kvinna Göteborg 1992
Peter Ekebom Dark Trail Runners Man Ängelholm 1976
Stefan Nilsson Helsingborg Man Helsingborg 1979
Martin Alderlöf Man VELLINGE 1984
Charlie Alderlöf
Ronny Wuthrich
Anders Svensson
Hanna Apelqvist Kvinna Varberg 1986
Viktoria Raft Dalarö SK Kvinna Dalarö 1976
Anders Krok Bollebygd Man Bollebygd 1963
Mikael Strand Team Cyklamera Man Halmstad 1984
Karl Fremstad Tyrving IL Man Larvik 1996
Karin Nilsson Ullevi FK Kvinna Sjömarken 1982
Patrik Bengtsson Man Steninge 1973
Mattias Sonesson Ingen Man Rydebäck 1989
Magnus Döös Man Höganäs 1975
Patric Åkesson Ringhals IF Man Varberg 1985
Marcus Nyh Man Helsingborg 1974
Marie Eriksson Kvinna helsingborg 1971
Robin Söderholm Team SPRINGAMERA Man Steninge 1988
Linda Sandberg Kvinna Halmstad 1979
Martina Wallin
Patrik Björklund Man Göteborg 1984
Mikael Eriksson IKHP Man Huskvarna 1967
Stephan Hjalmarsson IKHP Man Jönköping 1967
Martin Nordlund Fajans United Man Falkenberg 1980
Lena Athley Ellanda trail Kvinna Gemla 1978
Julia Utbult Kvinna Gemla 1982
Hanna Svensson Klubblubb Kvinna Tvååker 1986
Michel Karlsson Man Veddige 1985
Casandra Hallberg Team fika Kvinna Halmstad 1997
Ervin Mezei
Marcello Milli Beeriums Kraftölskamrater Man Ale 1974
Angelica Sund Kvinna Borås 1989
Anders Nilsson Man Mörarp 1985
Ola Andersson Blad Team Ritalin Man Halmstad 1983
Tanja Ehrenberg Stockholm Kvinna Stockholm 1972
Philip Turner Man Karlshamn 1981
Lenny Arvidsson Man Varberg 1980
Mauricio Maccarini Team Mauwee Man Halmstad 1983
Marita Winge Karlshamn Kvinna Karlshamn 1970
Karolina Westblom Kvinna Göteborg 1992
Jason Agrogiannis
Viktoria Lindahl Gothenburg Kvinna Göteborg 1992
Till anmälan för BTR WINTER 24 KM

Vill du sälja/överlåta din startplats?

Ange e-postadressen du anmälde dig till loppet med:

Du kan sälja vidare din startplats i BTR WINTER 24 KM.
Senaste tid för lägga ut sin startplats till försäljning är 2024-01-29 23:59.
Senaste tid för ta över startplats är 2024-01-29 23:59.

Har du köpt en startplats?

Skriv in din anmälningskod tillBTR WINTER 24 KM.

Tänk på att ange koder med stor resp. liten bokstav.

Letar du en startplats i BTR WINTER 24 KM?
Här hittar du alla platser till salu i BTR WINTER 24 KM