Anmälda till BTR WINTER 24 KM
Avancerad sök
Namn
Klubb
Kön
Födelseår
Jawad Feizi
Hälle IF
Man
1997
Joacim Longum
Man
1994
Daniel Wallman
Falkenberg Allstars
Man
1973
Julia Lacandler
SOK Knallen
Kvinna
1985
Arvid Jernqvist
Göteborg
Man
1990
Samuel Norburg
Man
1969
Mikael Lyberg
Varberg
Man
1981
Clive Burke
Man
1979
Niklas Petersson Fröling
Simlångsdalens IF
Man
1977
Anette Ottosson
Falkenbergs RR
Kvinna
1968
Karl Berntsson
Warberg running club
Man
1995
Simon Stark
Umara Sports Club
Man
1986
Stina Persson
Mölndals aik
Kvinna
1986
Cecilia Fyrk
Kvinna
1978
Magnus Helander
Man
1967
Mohammed Alaoui
Stockholm
Man
1989
Carola Lindeberg
Kvinna
1975
Johan Lindeberg
Man
1970
Chantal Fournier
Kvinna
1969
Tommy Ivarsson
Skepplanda
Man
1985
Hampus Johansson
Man
Johan Thoresson
Grebbestads IF
Man
1978
Pontus Fjällman
Hälle IF
Man
1990
George Sellick
Man
1992
Sam Nylander
Ängby Runners
Man
1978
Per-Adam Jägerström
Hälle IF
Man
1986
Christopher Marsland
Halmstad
Man
1985
Björn Svensson
Man
Joan Ivarsson
Ödenäs Springklubb
Man
1981
michael stiller
Man
1987
Matthew Stiller
Man
Ann-Sofie Hernvall
OK Skogsvargarna
Kvinna
1974
Ulrika Hernvall
Trollhättan
Kvinna
1970
Lars Peterson
IFK Helsingborg
Man
1964
Fredrik Bergström
Man
1984
Joel Sjöholm
Pan-Kristianstad
Man
1994
Andrew Young
DRT Kungsbacka
Man
1978
Mathilda Bratt
Kullavik
Kvinna
1978
Lotti Harrieson
Högby if
Kvinna
1965
Max Harrieson
Man
Pia Svensson
Kvinna
1984
Térance Sinnathamby
Man
1993
Nathalie Rubin
Varberg Brukshundsklubb
Kvinna
1993
Hanna Peterson
Kvinna
1996
David Åström
IK DRAN
Man
1985
Maria Johansson
Kvinna
1977
Fredrik Jernqvist
Göteborg
Man
1960
Hans Sjöstrand
Man
1966
Mattias Palmqvist
OK Tranan
Man
1976
Dan Tangen Sällylä
Åsa löp å jogg
Man
1982
Pontus Svahn
Man
1993
Philip Bengtsson
Man
COLIN LALLEMANT
Man
1991
Linus Persson
Eksjö
Man
1984
Niclas Clemmensen
Borat Club
Man
1974
Ylva Morén
Kvinna
1974
Daniel Ernstsson
Borås Löparklubb
Man
1988
Bengt Ohlsson
Lonesome Runners
Man
1963
Baptiste THOUIN
Man
1994
Öystein Flaa
Falkenbergs Stand up paddle club
Man
1973
Alexander Holmblad
Craft Elite Run Team
Man
1994
Martin jonsson
AFRY
Man
1975
Martin Svensson
Simlångsdalens if
Man
1983
Fredrik Beckius
Man
1992
Fanny Nilsson
Kvinna
1995
Petra Karlsson
Kvinna
1976
Ebba Kron
Åstorp
Kvinna
1976
Jim Kron
Andreas Anderberg
Sebbens vänner
Man
1982
Kerstin Weiner
Kvinna
1992
Peter Ekebom
Dark Trail Runners
Man
1976
Stefan Nilsson
Helsingborg
Man
1979
Martin Alderlöf
Man
1984
Charlie Alderlöf
Ronny Wuthrich
Anders Svensson
Hanna Apelqvist
Kvinna
1986
Viktoria Raft
Dalarö SK
Kvinna
1976
Anders Krok
Bollebygd
Man
1963
Mikael Strand
Team Cyklamera
Man
1984
Karl Fremstad
Tyrving IL
Man
1996
Karin Nilsson
Ullevi FK
Kvinna
1982
Patrik Bengtsson
Man
1973
Mattias Sonesson
Ingen
Man
1989
Magnus Döös
Man
1975
Patric Åkesson
Ringhals IF
Man
1985
Marcus Nyh
Man
1974
Marie Eriksson
Kvinna
1971
Robin Söderholm
Team SPRINGAMERA
Man
1988
Linda Sandberg
Kvinna
1979
Martina Wallin
Patrik Björklund
Man
1984
Mikael Eriksson
IKHP
Man
1967
Stephan Hjalmarsson
IKHP
Man
1967
Martin Nordlund
Fajans United
Man
1980
Lena Athley
Ellanda trail
Kvinna
1978
Julia Utbult
Kvinna
1982
Hanna Svensson
Klubblubb
Kvinna
1986
Michel Karlsson
Man
1985
Casandra Hallberg
Team fika
Kvinna
1997
Ervin Mezei
Marcello Milli
Beeriums Kraftölskamrater
Man
1974
Angelica Sund
Kvinna
1989
Anders Nilsson
Man
1985
Ola Andersson Blad
Team Ritalin
Man
1983
Tanja Ehrenberg
Stockholm
Kvinna
1972
Philip Turner
Man
1981
Lenny Arvidsson
Man
1980
Mauricio Maccarini
Team Mauwee
Man
1983
Marita Winge
Karlshamn
Kvinna
1970
Karolina Westblom
Kvinna
1992
Jason Agrogiannis
Viktoria Lindahl
Gothenburg
Kvinna
1992
Till anmälan för BTR WINTER 24 KM